New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 11:26 pm-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 10:57 pm-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 10:30 pm-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 9:59 pm-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 9:02 pm-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 9:01 pm-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 8:11 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Lily & Kian | black venus (2016)
TémanyitásLily & Kian | black venus (2016)
Lily & Kian | black venus (2016) EmptySzer. Szept. 16, 2020 10:29 pm

Lily & Kian

Lustán fordultam meg az ágyamban, nagyokat sóhajtozva, amiért a Nap minden erejével azon dolgozott, hogy kiszúrja a szemeimet. Lényegében egyáltalán nem volt kedvem felkelni, viszont sosem szerettem volna azt, ha anya ránk nyit egy olyan pillanatban, ami hát... Távolról sem megfelelő. Én a magam részéről már igényeltem annyi magánszférát, hogy ne kelljen egyik szülőmnek sem szembesülnie azzal, ami a lábam között van, illetve a meztelen barátnőmet sem szeretném kitenni annak, ami ezek a dolgok után következett.
Lily nem volt egy szemérmes lány, és ezt én valamilyen oknál fogva kedveltem benne. Ugyanakkor szem előtt kellett tartanom azt, hogy az Államokban kifejezetten szigorú szabályok vonatkoznak még a szexualitásra is, ami miatt én már határozottan liliomtiprónak számítok. Hogy igazán szeretem-e őt... Azt nem tudom, de nagyon kedvelem. Alapvetően abban állapodtunk meg a szintén konzervatív anyámmal, hogy majd én a pótágyon alszom, de természetesen végül átmásztam a sajátomra... Ki gondolta volna, hogy ez majd megtörténik. Mindenesetre anyám túlságosan szeret és megbízik bennem ahhoz, hogy rosszakat feltételezzen rólam, így pedig egyáltalán nem nehéz az embernek néha kihágásokat elkövetnie. Ha esetlegesen azt mondtam neki, hogy nem ittam alkoholt, akkor elhitte, mert a fia vagyok. Ez volt az egész bizalmának az alapja. Szerencséje, hogy alapjáraton én sem rosszalkodtam túl sokat, mert ha más jellemvonásokkal bíró gyerek lennék, akkor minden bizonnyal nehezebb dolga lett volna velem.
Óvatosan bújtam ki a mellettem mocorgó lány mellől, akinek a feje alatt egészen elzsibbadt a karom. Tudtam, hogy anya korán reggel elment dolgozni, emiatt pedig volt időm kényelmesen lefutni az egyik kisboltba reggeliért.... Bár most sokkal inkább az volt a tervem, hogy a lányt viszem el valahova enni. Hiába nem jelenthetem ki úgy isten igazából azt a tényt, hogy én aztán nagyon szerelmes vagyok belé... Ettől függetlenül is úriemberként kell bánnom vele. Ez a dolog szerintem pusztán idők kérdése.
Gyorsan dobtam egy zuhanyt, aztán beültem telefonozni a szobámba egészen addig, amíg a lány fel nem ébredt. A kabátomat már kikészítettem az előszobába  korábban, ahogyan a cipőmet is előkaptam a szekrényből. Éppen veszíthettem az egyik aktuálisan elterjedt androidos játékban, amikor érzékeltem, hogy az ágyamban alvó Lily lassan felült.
- Jó reggelt – mosolyogtam rá, majd nemes egyszerűséggel odatérdeltem a teste mellé a csípőmet pedig az övére engedtem, de igyekeztem nem túlságosan rátehénkedni – Most nem aludhatsz vissza, jó?
Ahogy a kezei után nyúltam, igyekeztem valamivel közelebb húzni magamhoz, de nem feltétlenül szerettem volna erőszakoskodni vele, így ha nem hagyta, akkor egyszerűen hagytam, hogy a teste visszaessen az ágyra. Csak mosolyogva vettem szemügyre először a lány meztelen vállát, aztán az arcát.
- Van egy tök jó reggeliző hely két saroknyival arrébb – mondtam ki végül a szándékomat – Ha gyorsan felöltözöl átmehetünk oda és kapsz desszertet is.
Még a hangom is mosolygott, ahogyan kimondtam a szavakat neki, az ujjaimat pedig lassan az övéi közé kulcsoltam. A pillantásom fürkésző volt és igyekeztem megvárni azt, hogy hogyan reagál. Tudom, hogy a nők nagyon sok mindenben másképp működnek, mint egy hozzám hasonló faék egyszerű férfi, de feltételeztem azt, hogy a felét sem fogná fel annak, ha nekiállnék pofázni valamit kora reggel.


500 || remélem nem lett túl szörnyű  Lily & Kian | black venus (2016) 2624752903  || ruha ||


You and me, an unending history
Oh, you became my universe, the story of us, like that asteroid drifting by without a destination I, too, was just drifting along, every dream I found in the darkness, starting anew this story
mind álarcot viselünk
Kian Song
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Lily & Kian | black venus (2016) QQXcriu
Lily & Kian | black venus (2016) IhvClrq
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Dive into red sun, no lie
In the rain of fate's arrows, the boundary within me facing, my red eyes, I'm turning the world upside down, I step into the sky
★ családi állapot ★ :
Lily & Kian | black venus (2016) IGXu0gp
Our happiness was expected
As much as my heart flutters, I’m just as afraid, fate keeps being envious of us, I am just as afraid as you are, when you see me, when you touch me
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Lily & Kian | black venus (2016) 8nTnE1H
★ foglalkozás ★ :
Színész, revütáncos
★ play by ★ :
Lee Sang Yeon
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
Lily & Kian | black venus (2016) S3tYa3a
 
Lily & Kian | black venus (2016)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Theo&&Kian
» Venus Heighel
» Venus e Diana | zoo e zucchero filato
» year of 2016 | isa & jennie
» Rachel & Jordan | memories. 2016

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: