New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 90 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 76 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Breckin Garfield
tollából
Ma 19:33-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 19:14-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 18:49-kor
Angelo D'Amore
tollából
Ma 17:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 17:25-kor
Charles Holmes
tollából
Ma 17:06-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 16:16-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 15:05-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 15:03-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Fred Clifford x választható pb x autóversenyző
TémanyitásFred Clifford x választható pb x autóversenyző
Fred Clifford x választható pb x autóversenyző EmptyVas. Júl. 16 2017, 10:14

Fred Clifford


Teljes név: Frederick Clifford -  - csupán a vezetéknevet kérném, hogy tartsd meg, a keresztnév igény szerint változtatható
Play by: Grant Gustin, Dylan O'Brian, Andrew Garfield, Rupert Grint, Garett Hedlund, Colton Haynes, Cory Monteith, vagy akit akarsz, csupán ötletelek:)
Születési hely: Egy kórház parkolója, mert apa nem talált parkolóhelyet
Kor: 24-27, a lényeg, hogy ő a középső fiú a sorban
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: tütüszexuális
Családi állapot: kapcsolatban a szerszámaival és néhány motorháztetővel
Csoport: Sport/Munkás
Hármótok közül talán veled mutatom a legnagyobb hasonlóságot, mondhatni mindketten kicsit selejtesek vagyunk a magunk módján, hiszen egyikünk sem szaporította tovább a tudását egy egyetemen. Ám mindegyikünk a helyén van. Te imádod a régi autókat és bütykölgetni, szerelgetni őket, én az állatokért veszek meg, és ez így van rendjén. Amíg te olajfoltokkal, én állati szőrmével és ürülékkel színezem a ruháimat. Emlékszem rá, amikor kicsik voltunk először űrhajós, aztán tűzoltó akartál lenni, vezetni akartál. A dobozokból kocsit, vagy fénykardot gyártottál, a videojátékokban, autóversenyzőként nyertél díjakat. Ma is vezetsz, minden nap volán mögé pattansz, és másodpercekkel körözöd le a világot. Gokartozol, hivatásosan. Igen, neked mondták először, hogy keress valami rendes szakmát, ezért szerelsz autókat, de jobbára inkább azt hobbiból. Hosszú út van mögötted, míg a kiskamaszos szenvedélyből hivatás lett - valójában még mindig nem nőttél fel egészen. Mivel kimondhatatlanul élvezed, amit ez az élet kínált neked, ezért nincs is okod panaszra, már másoknak sem kellene, hogy legyen. Ellenlábasod van elég, a többi csapat, a vetélytársaid eleget tesznek azért, hogy megkeserítsék a mindennapjait. Te mégis jó kedélyű, kedves srác vagy, aki mindig is, néhány elemi balhéval, mert az bizony elengedhetetlen a Clifford klánban. Rendszerint a legidősebb tett igazságot, neked pedig az őrjöngő felek szétválasztása jutott osztályrészül, hiszen Sammel majd felfaltuk egymást idejekorán is. Akármivel is akart játszani mindig lenyúltam tőle, akaratos egy dög voltam - néha vagyok is. Neked sikerült egyedül helyretenned a hisztimet akkortájt. Ha pedig verekedésbe kerültem nagyobb fiúkkal, biztosan te rángattál ki belőle, ezek után úgy sejtem, nem is különös, hogy nagy adag bizalom épült ki köréd irányomból. Tegyük hozzá, megszolgáltad, elkényeztettél, mint egyetlen húgodat.

// Nagyon vár immáron két testvér. A play by ügyében biztosan meg fogunk egyezni, ha nem nyerték el a tetszésed a felsoroltak. Very Happy Egyedül a tütük maradjanak az életében valamilyen módon. Very Happy Gyeregyorsaaaaaan!  Fred Clifford x választható pb x autóversenyző 3874598021  Fred Clifford x választható pb x autóversenyző 1735856013


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Fred Clifford x választható pb x autóversenyző
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Courtney Donald x választható pb x Bronx Állatkert
» a pszichológusom - választható pb
» Fred & Nicky
» Fred && Georgie
» Liv && Fred - Ereszd el a hajamat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: