New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

pain in my ass
Témanyitáspain in my ass
pain in my ass EmptyCsüt. Május 28 2020, 11:51
Brianna Dermot

Play by:
Rose McIver (Emily Kinney, Giulia Maenza, Britt Scholte, akárki, aki szőkés és megfelel a korhoz, Rose csak az én preferenciám)
Születési hely:
Washington DC, District of Columbia
Kor:
25-26
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island (a család Manhattan-párti, de költözhetett ahova csak akart)
Szexuális beállítottság:
feltételezem, hogy heteró, de nem lepne meg, ha csak nem tudnám rólad, mi érdekel
Családi állapot:
nem tudom, de biztosan nem férjezett
Csoport:
hivatal, esetleg egészségügy vagy üzlet
Történetünk:

Mindig is egyke akartam lenni, és ez nagyban a Te hibád. Minden komplexusom, amit feltudok mutatni? Tőled ered. (Meg az apánktól, de őt már régen elengedtem; rád haragszok.)
Azt hihetnéd, szörnyű testvérem voltál, de igazság szerint ritkán volt köztünk valódi, komoly konfliktus, ami nem arról szólt, hogy elloptad a kedvenc rúzsomat, vagy a nyakamra jártál és szóról-szóra visszaidézted a kedvenc tudományos dokumentumfilmedet. (Őszintén, melyik másik hat évest érdekelik ennyire a fehér cápák? Kezeltesd magad.) Nem voltál bully, nem voltál türelmetlen, és nem csaptál hisztit, valahányszor nem rád figyeltek a szüleink, sőt. Ha Mr. és Mrs. Dermotot kérdeznék, mindketten sietnének leszögezni, hogy kettőnk közül te voltál (és vagy is) az egyszerűbb eset. A higgadtabb. A tanultabb. Az okosabb.
Papíron talán én voltam a kedvenc. Én voltam a közvetlenebb, én szórakoztattam a szüleink vendégeit, én voltam az, akinek több hasznát vették abban a társadalmi rétegben, mint a miénk; de ne hidd, hogy nem láttam a mérhetetlen büszkeséget a szemükben, amikor rád néztek. Az őszinte, ritka mosolyt az apánk arcán, amikor belopóztál a dolgozószobájába, hogy a jogi baromságait hallgasd. A kidülledt mellkasokat, valahányszor versenyeket nyertél. Te voltál a női testbe született fiú, akit mindig is vártak. És ezt sose fogom megbocsátani neked, mindegy, hányszor támogatod a színészi karrierem, aminek a gondolatát eleinte viccesnek találtad, vagy milyen erősen fogod a kezem a szülőszobán, és drukkolsz az unokaöcséd világrajöveteléért.

//Ha eljutottál idáig, gratulálok, és köszönöm, hogy rászántad az időt pain in my ass 1471401822  Ophelia a maga nagyon színezett lencséjén keresztül látja a húgát, így nem szeretnék sokat megszabni Brianna jelleméből azon túl, hogy nagyon értelmes és talpraesett fiatal hölgy, és nem az a típusú kishúg volt, aki kifejezetten istenítette volna a nővérét. Ahhoz túlzottan lefoglalták a tanulmányai Very Happy Nincs a lányok között igazi, nyílt harag, de azért tapintható a feszültség, valahányszor egy helyiségben tartózkodnak.  
Több irányba is látom a kapcsolatuk fejődésének lehetőségét; ha úgy alakul, elindulhatnak a megbocsátás és megtűrés hosszú és döcögős útján, de azt is eltudom képzelni, hogy Brianna megunja Ophi (indokolatlan) hibáztatását minden rosszért, ami gyerekkorukban érte, és visszavág. Rád bízom; ami biztos, az Ophi haragtartó természete, attól függetlenül, hogy igaza van-e, vagy sem. A pb a feltételekhez mérten szabadon választható, a (kereszt)név sem kötelez, bár szeretném, ha kicsit régies és nőies nevet kapna a karakter, a jogi karrier pedig szintúgy csak egy ötlet, könnyen lehet, hogy ez időközben más értelmiségi irányba fordult át. Gyere, nagyon várlak  ahw //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
pain in my ass
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» I need to feel the pain
» ♚Pain and gain ♚ Ryu & Hudson
» Pain and nothing bi*tch && Abigail & Hudson
» your pain is the breaking of the shell
» insane like me, been in pain like me // Ella & Venetia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: