New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 110 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 98 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 08:29-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 08:18-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 07:36-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 07:10-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 07:04-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

taco tour - wendys & travisburke
Témanyitástaco tour - wendys & travisburke
taco tour - wendys & travisburke EmptyPént. Ápr. 10 2020, 08:41
Lucky - Me
taco tour taco tour taco tour taco tour taco tour




Tegnap este óta - nem hazudok - legalább száz üzenetet kaptam ugyanarról a számról és nagyon is hasonló tartalommal: taco, túra, taco, éhség, valóban nem vagyok szavatartó ember, megtalál, behajtja, taco, kapjambe, túra, randi, nélkülem megy, taco, falra írja ezt is, taco. Komolyan, néhány üzenet csak ennyi volt: "taco" különböző hosszúságban és betűmérettel.
Túlzás lenne azt állítanom, hogy megfeledkeztem róla, egyszerűen csak volt egy-két fontosabb elintéznivalóm, és nem kapkodtam wendys felkeresésével. Naivan nem gondoltam volna, hogy ennyire sürgős neki a dolog, hiszen alig egy hete ismerjük egymást, már ha ezt ismeretségnek lehet nevezni.
Mindenesetre felidegelt annyira, hogy a legracionálisabb bosszút követtem el ellene: egyáltalán nem válaszoltam - mostanáig.
Az utolsó órám után Brooklyn helyett East Harlem-et célzom be. Senki sem vádolhat azzal, hogy nem vagyok a meglepetések embere vagy hogy nem figyelek eléggé. Egy dolgot tudok a srácról biztosan: hogy hol dolgozik. Szerencsénkre még Google Maps és plusz segítségkérés nélkül is pontosan tudom, hova kell mennem, úgyhogy csak a metrótól függ, mennyi van még vissza.
Még a föld alatt suhanok, amikor bepötyögöm az üzenetet, szóval talán nem is küldi el azonnal.

hol a rákban vagy?

Felcaplatok a felszínre, és már látom is a célt: a Wendy's vigyorgó képe uralja a sarkot, a tömeggyártott gyorskaja illata pedig a széllel szál felém. Megkordul a gyomrom.
Összébb húzom magamon a kabátot, nem tűröm jól a hideget. Ezen a napon tényleg csak valami igazán fűszeres ebédvacsora segíthet. Tutira felmelegít majd és úgy alhatok, mint a bunda.

éhezem, wendys

A második üzenetet is elküldöm, mielőtt belépnék az üzletbe. Gőzöm sincs, hogy dolgozik-e, hogy a lány mosdóban chillezik vagy éppen otthon van, de nem is számít. Két dolog történhet szerény véleményem szerint: vagy megjelenik, vagy nem. A végkimenetel, miszerint én jóllakok, mindkét esetben ugyanaz, úgyhogy nem fogom a lelkemre venni, bármelyik is következik be végül.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: taco tour - wendys & travisburke
taco tour - wendys & travisburke EmptyHétf. Ápr. 13 2020, 23:20


travisburke && wendys
- Még van képe azt kérdezni, hogy én hol a rákban vagyok! Én! Elhiszed ezt, Cindy?
- El.
Felmordulok, mire azonnal korrigál.
- Jó, akkor nem.
- Hát ne is! Egy hete várok rá!
- Megtennéd, hogy nem kiabálsz?
- EGY HETE!
Dühösen pipálom ki a szállítólevélen azt a jelentéktelen tíz kiló sót, amit az üzletvezető tegnap megrendelt, és ami miatt én pakolhattam le egy teljes polcot a szárazáruraktárban. Mert a FIFO elv itt értékesebb, mint a korinthusiakhoz írt első levél, kit érdekel az újszövetség, a lényeg, hogy amelyik termék legutoljára érkezett, az kerül leghátra, ami régebb óta van az üzletben, azt használjuk fel először. Mintha a só megromlana. A só!
- Jó, de vagy száztizenhét üzenetet küldtél szegénynek.
- És?
- Az már lényegében zaklatás, nem?
Lezsonglőrködöm felülről a második polc teljes sótartalmát - ami ezen a ponton valószínűleg magabiztosan szégyenbe hozná a detroiti bánya készleteit - és bepakolom hátra a frissen érkezett mennyiséget. Az ajánlott napi nátrium-klorid bevitel egy átlagos ember esetén egyébként egy teáskanál, ami durván 5-6 grammnak felel meg. A Wendy’s napi felhasznált mennyisége a teljesség igénye – és bárminemű mérőedény használata – nélkül úgy három marék. Ehhez képest a rendelkezésünkre álló mennyiségek egyértelműen arra engednek következtetni, hogy titkon csatlakoztuk az east harlemi sómaffiához, és ezentúl nekik terítünk pult alatt. Nincs más magyarázat.
- De most bezzeg már éhes. Persze, mintha ez így működne, hogy csak gondol egyet és újra barátok lehetünk.
Helyére dobom az utolsó csomagot is, miközben fél szemmel hitetlenül meredek az első üzenet után szinte azonnal érkező másodikra. Mert ilyenkor természetesen már képes a társadalmilag elfogadott időkapun belüli üzenetváltásra, most, hogy Ő akar valamit. Pedig én tényleg azt hittem, hogy ez működhet köztünk travisburke-el.
- Mindketten tudjuk, hogy úgyis válaszolsz neki – búgja unottan Cindy, aki törökülésbe gabalyodva a földön minden figyelmét az újratölthető papírpoharak darabszámlálásának szenteli, és még csak véletlenül sem néz rám a beszélgetésünk alatt egyszer sem.  
- Dehogy válaszolok – felelem némileg sértetten, miközben feladatt nélkül maradt ujjaim már a telefon képernyőjén járnak fel-alá. Cindy morog még valami olyasmit, hogy persze vagy látom, vagy talán azt, hogy Peru fővárosában szobrot állítottak Micimackónak, lényegében mindegy is, mert nekem úgyis az összes funkcionálni képes agysejtem azzal van elfoglalva, hogy válaszüzenetet fogalmazzon meg.

>> az ENSZ 2018-as jelentése szerint minden kilencedik ember éhezik

Oda sem figyelve aláfirkálom a nevem a leltárpapírra, amit Cindy felém nyújt, mit sem törődve azzal, hogy így majd én leszek elővéve holnapután, mikor kiderül, hogy valamit elszámoltunk. Mert persze, hogy valamit elszámoltunk, ez már nem is tradíció errefelé, sokkal inkább alapvető emberi szükséglet. A hanyag munkavégzés a józanész egyetlen mentsvára egy olyan helyen, ahol óránként kilenc dollárért és hat centért kell mindent is csinálni.

>> dolgozom egyébként
>> vagyis már nem
>> igazából már egy órája nem, csak bent maradtam leltározni
>> mert én egy jó ember vagyok
>> olyan, aki önzetlenül segít a munkatársainak
>> és nem egy hét után válaszol az üzenetekre
>> te ismersz ilyen jó embereket, travisburke?

Az elküldött száztizenhét üzenetből nagyjából nyolcvankettő volt a taco szó különféle variációban, további nyolc pedig a tacotúra mantraszerű ismételgetése. A fennmaradó huszonhétből hat fenyegetőzés volt, kilenc amolyan finom célzás, hét pedig burkolt érzelmi terror. Ezen felül küldtem egy szelfit az egyetem folyosóján ülve és egy out of context mémet is, mert a szelfinél először véletlenül félrekattintottam. Ezek után még mindig maradt három üzenet, amiben jólelkűen arról érdeklődtem, hogy minden rendben van-e vele, ő meg még ezekre is baszott válaszolni. Ha ő valóban ilyen ember, akkor meg is érdemli, hogy éhes maradjon még egy kicsit.

>> ha még akarod a randinkat, akkor járulj a színem elé
>> a bázison vagyok

Pötyögöm még oda a beszélgetés végére, aztán lezárom a képernyőt és elindulok átöltözni.
   



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: taco tour - wendys & travisburke
taco tour - wendys & travisburke EmptyKedd Ápr. 14 2020, 13:04
Lucky - Me
taco tour taco tour taco tour taco tour taco tour




Ahogy belököm a Wendy's ajtaját, máris a bűntársamat keresem a pillantásommal. A pultban egyetlen unott srác áll, és bár páran még kajálnak a helyiségben, túlzás lenne azt mondani, hogy pezseg az élet. Lehet, hogy egy normális hétköznap délutánon az emberek szeretnek rendes ételt ebédelni. Este biztosan nagyobb a forgalom...
De nem azért jöttem, hogy elemezzem a forgalmukat, úgyhogy mivel nem találtam meg első körben a gyereket, újra a mobilomra sandítok.
Először csak pislogok, majd röhögve forgatom a szemem. Egyáltalán nem érdekel, kik éheznek és hol, csakis a saját bendőm - ez talán már neki is nyilvánvalóvá vált. Arra azonban esélyem sincs, hogy ezt írott szóval is a tudatára adjam, mert pörögnek tovább az üzenetek, én pedig elgondolkozom; wendys talán mégiscsak egy csaj, aki jól megvezetett. Direkt kéreti magát, nem igaz?
Lehetne bűntudatom - feltehetően ez a szándéka -, amiért az orrom alá dörgöli a hosszú kihagyást, de ha őszinték akarunk lenni, félig vicc volt az egész beszélgetésünk. Most is az. Azt pedig remélem, hogy mindig is így lesz, mert nemigen lenne kapacitásom a valós érzelmeit kezelni.
Csak egy kis kéretlen jópofizásra vagyok hajlandó.
Azt is vigyorogva.

téged, ezek szerint

Nem is baj, hogy nem tart jó embernek, hiszen nem vagyok. Kár lenne ennyire félrevezetni - az igazi nevemmel az igazi én jár, és én egyáltalán nem vagyok olyan figyelmes lélek, mint amilyennek ezek szerint elképzelt. Ennek ellenére (vagy inkább a folytatás miatt) továbbra sem aggódom a törékeny kapcsolatunkért. Ő megbocsájtja szépen a rádiócsendet, sőt, még hálás is lesz a társaságomért és az egész délutános-estés zabatúráért, amit ezért az apróságért cserébe kínálok. Ugye, nem is olyan nagy ár?
Még pötyögök, miközben a pulthoz cammogok.

a női mosdó utolsó fülkéje a bázis?
mert akkor már rég itt vagyok


Én ugyan nem érezném feszélyezve magam pisilő hölgyek társaságában sem, de nem szívesen dobatnám ki magam a bázisról az első randinkon. A mosdók irányába pillantok, mintegy ellenőrzve a kockázatot... Talán mégsem dobnának ki.
Kérek egy kólát, csak ennyit, semmi mást, aha, elvitelre, készpénzzel fizetek. Az üccsivel felszerelkezve indulok hátra, a titkos ajtók felé, majd egy kommandós mozdulattal a női mosdó ajtaját tolom be.
Amúgy csak szerintem megdöbbentően sok itt a tükör?
A helyiség másik végében a radiátornak támasztom a seggem (hadd bizsergesse a bőrömet a meleg a kinti jégkirályság után), és várok. Nem agyalok azon, meddig vagyok hajlandó várni, csak szürcsölgetem a kátrányszínű löttyöm, és az ajtót szuggerálom.
Valahányszor elmegy valaki az ajtó előtt, megfeszülök, de szerencsémre, az bejárat csak egyszer nyílik ki: akkor pedig a képről már ismerős alak tűnik fel.
Bingó!
- Virág helyett kólát hoztam, remélem, így is megbocsájtasz - nyújtom felé a pár perce vásárolt (és már harmadáig üres) papírpoharat, még mielőtt megszólalhatna.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: taco tour - wendys & travisburke
taco tour - wendys & travisburke EmptySzomb. Május 02 2020, 16:28


travisburke && wendys
Nem írom le neki válaszul, hogy mekkora istenadta nagy szerencséje, hogy az életében tudhat, nem is igazán azért, mert megkérdőjelezhető az állítás valóságtartalma – pedig amúgy az – sokkal inkább, mert lefoglal, hogy lehántsam magamról a piros egyenpólót. A bázis pontos helyének megnevezése is azért marad el csupán, mert kis híján fojtócsomót kötök a nyakamra a fekete kötényem zsinórjával, amit – most is, mint mindig – elfelejtek levenni, és hát a megfelelő oxigénellátás valahogy fontosabbnak tűnik, mint az útbaigazítása.
Szerencsére Travis van annyira talpraesett, hogy egyedül is boldoguljon, így, mikor végre, teljes utcai harcidíszben rárúgom a női mosdó ajtaját, már ott vár rám a helyiség végében, a radiátornak támaszkodva. Egy tizedmásodpercig azért átfut az agyamon, hogy talán nem ő az, hogy talán van más is, aki a női mosdóba szervezi a találkozóit, de aztán eloszlatja a kételyeim, mikor felém nyújtja a papírpoharát.
- A cukorszirupos, nyálas kóládnál azért több kell a megbocsátáshoz, de kezdetnek megteszi – vigyorogva lépek párat felé és elveszem tőle az üdítőjét, ha már ilyen kedvesen felajánlja, bár nem tervezek beleinni. Nem, mintha féltem volna, hogy valami betegséget terjeszt, vagy ilyenek, de kötöttek az elvi szilárdságom szabályai, és aszerint mindig vártam legalább a harmadikig, mielőtt a számba vettem volna valaki más szívószálát. A szívószál ebben a mondatban szó szerint értendő, nem metafora. Vagy hát…
- Cserébe a figyelmességedért, megengedem, hogy lefirkáld a neved a fülkéről, ha szeretnéd – a könyökömmel nyitom ki a bázisfülkém ajtaját, és, míg a balomban az ajándékkóla maradékát egyensúlyozom, a jobbommal a vállamon lógó hátizsákom első zsebében kezdek matatni. – Megpróbáltam lemosni, de a volt barátnőd valószínűleg szűzlányok vérével áztatott kénkövet használt a pokol legaljáról, mert még a szenteltvíz sem hozta le. Vettünk vodkát is, hátha az alkohol feloldja a festéket, de aztán véletlenül megittuk, úgyhogy azt nem tudtuk kipróbálni, deeee…
A lábammal meglököm a vécéülőke tetejét, ami így hangos csattanással csukódik le, majd egy lendületes mozdulattal a tetejére dobok minden szart a kezemből. A tatyó elejéből előkerül egy bontott doboz Marlboro, az irataim, a telefonom, négy kis műanyagzacskós, SpongyaBobos játék, amit még a raktárból csentem el, és végül a fekete alkoholos filc is. – Tessék, ezzel tudsz cenzúrázni. Firkálhatsz is valamit bosszúból akár, majd úgy teszek, mintha nem látnám.
Felé hajítom a tollat, nem törődve azzal, hogy figyel-e egyáltalán. Vagy elkapja, vagy mászik utána, bizonyára neki is hajlik a térde, mint mindenki másnak, szóval, ha béna, majd felszedi a földről. Ma nem én takarítottam, úgyhogy legalább tiszta a padló.
Hagyok időt Travisnek kiteljesedni, közben pedig visszarámolom az életem a táskámba, hogy aztán a vállamra kapva, elosonjak mögötte, és a mosdókagylóknak támaszkodva megvárjam. A délután ezen szakaszában általában pangott a bolt, az ebédidő már rég lement, a vacsoraidő meg még nem kezdődött el, de ettől független sem hozott zavarba soha a női mosdó ténye. A nőket, ellenben, de legalábbis azt az egy lányt, aki benyitott, amíg én a mellkasom előtt keresztbe font karokkal várakoztam, annál inkább. Mire az ajtó irányába kapom a fejem, a lányka már zavartan ki is hátrál a helyiségből, én meg, mint ügyeletes rossz munkaerő, nem sietek a tudtára adni, hogy ő van jó helyen, és mi vagyunk az illetéktelen behatolók. Csak akkor rezzenek össze egy kicsit, mikor pár perccel utána Cindy, akinek feltételezhetően bepanaszolt, be nem ront, hogy lebasszon. Aznap már vagy hatodjára, ami már vészesen közel tendál a tűréshatárához.  
- Te miért vagy még mindig itt? Menj már haza! - Szóra nyitom a számat, hogy közöljem, taco túrázni készülünk, de Cindy még azelőtt megrázza a fejét, hogy válaszolhatnék a kérdésére. Kettőt csettint a levegőben, hogy nyomatékosítja a nemtetszését, majd a válla felett az ajtóra mutat. – Nem érdekel. Nem lehetsz civilben a női mosdóban, szóval húzzatok el.
Nem vár válaszra, mert a legkevésbé sem érdekli egyetlen kifogásom sem. Csak elegáns sietségben kisuhan a mosdóból, és ahogy az ajtó becsukódik mögötte, tudom, hogy nagyjából három percünk van eltűnni. Ha letelik, és mi még mindig itt vagyunk, sebészeti beavatkozás útján való kasztrációhoz fog folyamodni büntetésként. Nem mondom, hogy láttam már tőle hasonlóan agresszív cselekedet, de azt sem, hogy nem. Jobb, ha inkább csak békésen távozunk. – Szóval, hová megyünk először?      
   



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: taco tour - wendys & travisburke
taco tour - wendys & travisburke EmptyPént. Jún. 05 2020, 17:51
Lucky - Me
taco tour taco tour taco tour taco tour taco tour




Általában is gördülékenyen kötök új ismeretségeket, azt azonban el kell ismernem, hogy van valami extra fun faktor abban, hogy bár most nézek először a szeme közé, nem futunk semmilyen felesleges, képmutató bemutatkozó köröket - mindketten tudjuk, ki a másik, csak egy pillantás kellett.
Igazán romantikus, nem, wendys? Remélem, ezzel eleget is tettem minden kívánságodnak. A kóla már csak a grátisz, még nem is tűnik totál lenyűgözöttnek tőle... Nem baj, legalább nem lesz olyan csalódott, mikor beközlöm, hogy még mindig szomjas vagyok.
A nagylelkű gesztusom azonban mégiscsak ér valamit - szinte érzem a hálát! -, elvigyorodok, ahogy felhozza a falfirkát, és lelkesen figyelem, hogyan kapar elő nekem egy tollat.
- Legalább tudom, hogy ne bízzak rád piát. - Egy pillanatnyi komolyságot erőltetek magamra, azonban ahogy szétdobálja a cuccait, felcsillannak a szemeim. - Ó, hát te is készültél! - állapítom meg elragadtatva, és fel is markolok egy zacsiba csomagolt izét. Elég sok izét csomagolnak saját zacskóba, ebben azonban olyasmi van, ami gyerekkoromban láttam utoljára: Spongya Bob. Jót nevetek magamban, amiért tényleg nyúlt le nekem fröccsöntött műanyag játékot, de nem támad bűntudatom, amiért én csak egy deci kólát vágtam hozzá. Sőt, szerintem nagyon is rendben vannak így a viszonyok.
A filcet látom repülni, és bár utána is kapok, szerencsétlenül érek bele, éppen az ellenkező iránya repül. A zsebembe süllyesztem az ajándékom, és a toll után fordulok, mert ha már itt vagyok, igaza van, kár lenne kihagyni a lehetőséget. Amíg a hátam mögött matat, megkeresem Brit betűit az ezer kis üzenet között - mellesleg több telefonszámot is találok -, és azon agyalok, minél legyen nagyobb a cipőjének sarka... Szóban mindig jobban jönnek az ötletek, és emlékszem is, amikor Wendys mondta, még lett volna valami frappáns...

mint Travis Burke farkaüle

A lényeg az, hogy aláfirkálom a tyúk számát is, legyen akkor fair a párbaj, hátha Wendys őt találja meg legközelebb.
Nem is értem, mi alapján választott engem, vannak itt sokkal-sokkal szaftosabb üzik is.
- A kicsi pöcsö... - kezdek bele, azonban egy női hang szakít félbe, méghozzá nem valami kedvesen. Kidugom a fejem a fülkéből, mire meglát, és mindkettőnket elzavar. Naná, hogy értem, miért van elege a munkatársából, hiszen egész nap csak itt bujkál, de hogy én mivel húztam ki a gyufát... Kedvesen rámosolygok, és már nyitnám a számat, hogy hívjon inkább fel, ha nem tudja hogyan levezetni a feszkót, amikor el is tűnik.
Én és a rossz szokások. De végülis nem mondtam, nem? Ez jó pontnak számít szerintem.
- Mindig ilyen tüzes ez a csaj? - Nézek inkább a srácra, ő valószínűleg még szóba áll velem. - Meg kéne tanítanod lazítani. - Bizony, nem nekem, neki! Biztosan izgisebben is eltölthetnék együtt a munkaidőt, mint unalmas vendégek kiszolgálásával.
- A Taco Mix itt van az utcában, én meg mindjárt éhen veszek. - Igaz és igaz. Illetve az is igaz, hogy Pipo's-t szeretném még későbbre hagyni, hogy az lehessen a desszert, a hab a tortán, az Igazi Mexikói Kaja.
Útba is veszem a kijáratot, nem érzem úgy, hogy könnyes búcsút venne tőlünk bárki, és aztán tényleg morogni fog a pocakom, ha nem kapja meg a jussát.
- Nem iszod meg? - kérdezem a pohár felé bökve, majd intek, hogy akkor adja ide szépen, majd én hasznosítom, ha már megvettem.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: taco tour - wendys & travisburke
taco tour - wendys & travisburke EmptySzer. Júl. 08 2020, 20:27


travisburke && wendys
Amennyiben arra alapozom az állításomat, hogy travisburke a legnagyobb jóindulattal is max közepesen jó ember lehet, miután nem válaszolt egyből arra a jelentéktelen 117 üzenetre, igazán nem kéne meglepődnöm azon, hogy az első adandó alkalommal rámar a táskámból előkerülő fröccsöntött gyermekörömre. De azért meglepődöm. Olyan gyorsan mozdul, hogy szinte csak egy elmosódott csíknak látom a karját, ahogy felkapja a mintás kis csomagolást. Lenyűgöző.
- Van még ott, ahonnan ez jött – veszem elő nyomban a cukrosbácsi hangomat, amiről eddig nem is tudtam, hogy van, de ezek szerint akkor multifunkciós vagyok. - De, tényleg, egy csomó különféle-fajta van, mindegyikből hoztam egyet, teli van velük a táskám. A Csiguszosra igényt formálok, mert kurva aranyos azzal a nagy szemével, a többit felőlem megtarthatod. A Planktont lehet, hogy el tudjuk cserélni valami piára, ha találunk valami nagyon részeg arcot, aki beveszi, hogy ez egy jó üzlet. Vagy egy kisgyereket. Vagy egy részeg kisgyereket. -  Ez a gettó, itt mindháromra ugyanannyi esély van.
Amíg a művész alkot, én a mosdókagylónak dőlve azon morfondírozom, vajon mekkora gyakorlata lehet a wc fülkék oldalára firkált lejárató üzenetek terén. Vajon az illusztrátor fajta, aki obszcén rajzokat hagy a szöveg mellett, vagy a költő, aki szóismétlés nélkül tud vérig sérteni nemtől, rassztól és szexuális identitástól függetlenül bárkit? Basszus, életemben először alig várom, hogy holnap jöhessek éjszakázni, és lecsekkolhassam, mit írt. Megtenném most is, ha Cindy nem érezne legyűrhetetlen kényszert arra, hogy páros lábbal – és megesküszöm, hogy úgy – ránk rúgja az ajtót, és kiparancsoljon minket a lány mosdóból. Szívesen vitába szállnék vele, hogy 2020-ban jogom van nekem eldönteni, hogy lányként azonosítom-e magam, de egyrészt még azelőtt távozik, hogy kinyitnám a szám, másrészt tudja, hogy nem így van, harmadrészt meg azért kicsit félek tőle. Ütött már meg többször is, és hát nem volt túl jó érzés, na. Travisburke előtt azért nem vállalom fel, hogy halálosan rettegek Cindy mind a százötven centijétől, szóval csak megvonom a vállam a javaslatára.
- Szívtál már orrba fürdősót? Mert én még nem, de szerintem egész hasonló lehet ahhoz, mintha megpróbálnád Cindyt ellazítani. Biztos szórakoztató, amíg tart a trip, de azért hosszútávon nagyon-nagyon káros az egészségedre, és anyukámat is tök szomorúvá tenném, ha véletlen meghalnék a művelet közben.
Ellököm magam a mosdókagylótól, és követem Travisburke-öt kifelé az étteremből. Az ajtóból még visszakiabálok a munkatársaimnak egy kollektív sziát, meg egy elhadart jómunkátkevéshülyétnelopjatokakasszából jótanácsot, aztán Travis után rongyolva, menetközben próbálom meg egy kézzel magamra rángatni a táskám és a kabátom – nem feltétlenül ebben a sorrendben.
- Mármint a nyáladat? Nem, köszi, egyelőre elég volt. – Felé nyújtom a poharát, hogy szürcsögje csak el a tartalmát nyugodtan, ha akarja, amíg célba nem érünk.
A Taco Mix ott van a tömb másik végén, ahol lennie kell, kényelmesen beékelődve vár minket egy olasz deli és egy full kamu márkás cuccokat áruló ruhabolt között. A karácsonyi fényfűzérek még így az utolsó ünnepek után, és jóval a következő előtt is ott lógnak a bejárat felett, mint mindig; a piros kötényes pultoslány pedig kis híján szívbajt kap, ahogy belépve az ajtón rákiabálok egy szofisztikált buenas noches-t – mint mindig.
- Remélem sok kp-t hoztál, mert kieszlek a vagyonodból – futólag végignézem a menütáblát, csak úgy a formalitás kedvéért, mert úgyis tudom, mit akarok enni. – Al Pastort kérek meg egy Chorizosat, és lime-os Jarritost, meg tequilát, természetesen. Az asztalunknál megvárlak, ne felejts el borravalót adni a pultoslánynak!
Megveregetem a hátát, aztán levetem magam az első üres asztalhoz, amit meglátok. A szék támlájára akasztom a hátizsákom pántját, és kimumifikálom magam a kabátomból, amit igazából egy ennyire rövid távra nem is nagyon volt értelme felvenni, de lusta voltam a kezembe cipelni. A zsebemből is előhalászom a telefonom, hogy majd legyen mivel kajafotót csinálni, amit aztán szétküldhetek a műszakban lévő kollégáimnak, ha esetleg még nem utálnak eléggé, végül pedig, mint aki jól végezte a dolgát, hátra dőlök a székem támlájának és várok. Mi ez, ha nem magasélet?  
   



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: taco tour - wendys & travisburke
taco tour - wendys & travisburke EmptySzomb. Júl. 18 2020, 16:56
Lucky - Me
taco tour taco tour taco tour taco tour taco tour




Eddig is biztos voltam benne, hogy wendys-zel jól megértjük egymást, de a tény, hogy miattam vált enyveskezű, munkahelyről nyúlós tolvajjá, még romatikusabb hangulatba hoz. Hát még a folytatás. Komolyan bólogatok a végére - mindenképpen tudunk nyerő üzletet csinálni ebből.
- Akár még Taco Belles menüre is elcserélhetjük, kb ugyanannyi műanyag van bennük, egy kölyöknek fel sem tűnne. - Természetesen fogalmam sincs egyik étteremlánc kajáinak tápanyagtartalmáról se, de nem hiszem, hogy ez számítana, hiszen, ahogy ő is mondta: a lényeg, hogy a másik elhiggye, jó ez az üzlet. Márpedig hülye lenne bárki is nem üzletelni velünk.
Az alkotással gyorsan végeznék, de még így is félbeszakítanak, úgyhogy tényleg csak felfirkálom Brit számának a végét, aztán már spurizok is újdonsült haverom után. Egyből azon kezdem törni a fejem, miért ilyen feszült ez a kislány, és hogy miért nem gondoskodnak róla a munkatársai, hogy chillesebb legyen. Képtelen vagyok elhinni, hogy olyan nagy kihívás lenne - ha meg mégis, annál izgalmasabb! Úgy tűnik, nem vagyunk egyformák, wendysnek eszében sincs megzabolázni a minifőnökasszonyt.
Őszintén csóválom a fejem és vonom fel a vállaim a költői kérdésére - annyi mindent szívtam már fel, hogy nehezen tudnám megmondani, a fürdősó köztük volt e. Sokféle színes kristály van a piacon, ha tudná... Mindenesetre kapizsgálom az összefüggést.
- Azért kár nem kipróbálni. Jól is elsülhet, anyukád megértené. - Még egy fél pillantást vetek visszafelé, de nem ígérem meg senkinek, magamnak sem, hogy majd én megmutatom. Még ha tényleg szórakoztató trip is lenne. A haversrác feladata együtt élni a tudattal és a nyűgös csajjal.
- Ha ilyen finnyás vagy, hogyan fogunk osztozni a falatokon? - Szinte sértődötten vonom fel a szemöldököm, de azért a viszakozása (hát csak nem akar már megbántani!) előtt magamhoz veszem a papírpoharat. Hmm, a saját nyálas kólám, mennyei! Ilyen elfuserált ízléssel az is csoda, hogy a mexikóit hajlandó megenni.
Hamarosan úgyis kiderül, mert mindkettőnk emlékezete tökéletes: a Mix itt van a sarkon, nyilvánvalóan a Wendy's helyi riválisa, még ha nem is ugyanabban a konyhában utaznak. Az jut eszembe, hogy ha ilyen helyen dolgoznék, ki sem lehetne robbantani... vagy megutálnám a kedvenc kajáimat? Nem érné meg a kockázatot.
Én is megrezdülök, amikor az oldalbordám elordítja magát, de a pultban ácsorgó csaj hirtelen rémülete így is mulatságos. Főleg a rákövetkező belenyugvás miatt, mintha igazából nem is lett volna szabad meglepődnie. Túlságosan is jól ismerem azt a pillantást, amikor valaki túlságosan is jól tudja, mire számíthat tőled. Még szórakoztatóbb, hogy ezúttal nem rám néznek így.
- Ne féltsél, ha elfogy a lé, majd cserével kereskedünk. - Lazán veszem a figyelmeztetését, de egyelőre nem nagyon veszem komolyan. Van nálam annyi, hogy két-három helyen tudjuk falni, több pedig úgysem férne bele. Nem? Ha netalántán mégis elfogyna a zsetonom, pénzzé teszünk valami mást. Sosem haltam még éhen, nemigaz?
Nem kifejezetten lep meg ezután a hosszú rendelés, de szerencsére nem nekem kell megjegyeznem, mi mindent kér a srác. A jelenlévő hölgy valamivel szimpatikusabbnak tűnik, mint Cindy, és szinte érdeklődve várja az én kérésemet.
Enchiladás quesadilla lesz a bemelegítés itt, enyhe salsával, csak hogy maradjon kedv a folytatáshoz. Finomságként horchatát is kérek, mert ha ló, akkor legyen kövér (vagy mi). Persze a tequilával sem maradok el.
Így is aprót kell kutatnom a húszasom mellé - viszont ennyi kajával már ki lehet húzni, és sokkal olcsóbban megúsztam, mintha egy puccos helyre kellene vinnem egy puccos lányt. Még ha Molly nem is rajong a mexikóiért, legalább tudja, hogy egyetemistaként keresni kell a baráti árakat.
Nem tudom, meddig játszhatom még a gazdag ficsúrt.
De most nem ezen fog járni az agyam, az fix!
- Uram - lököm be a tálcát wendys elé, majd ledobom magam vele szemben. Itt nem viszik túlzásba a tequila felszolgálását, elég fonnyadtnak néz ki az a vékony szelet lime, de legalább van. Mindenesetre megadom a módját ennek az aperitivnak, a kézfejemre szórom a sót, és koccintásra emelem a poharam.
- A taco túrára! - Kocc, nyal, hörpint, harap, levegőt kifúj, elvigyorodik, bendő kordul, mancsokat vacsira vet. Tényleg ez a magasélet.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: taco tour - wendys & travisburke
taco tour - wendys & travisburke EmptySzer. Aug. 12 2020, 22:40


travisburke && wendys
Abban a pillanatban, hogy leszólja a Taco Bellst, tudom, hogy ez match made in heaven, a családi állapotomat is csak azért nem cserélem le egyből Facebookon, mert a műszakom nagy részében PUBG-ztem mobilon, aztán mostanra alig 19%-on maradt az aksija. Ami egyébként nem olyan katasztrofálisan kevés, ha az embernek normális telefonja van, és nem egy ripityára tört, használt iPhone-ja, amit a 116. utcai metróaluljáróban vásárolt egy pufidzsekis hajléktalantól. Meg a Facebook most újabban úgyis olyan boomer dolog, nem? Mindenesetre azért tuti megkérem majd Travisburke-öt, hogy csináljunk szelfit, legyen mit mutogatni anyukámnak.
Aztán kicsit meginog benne a hitem megint, mikor nem ad nekem egyből igazat Cindy, anyukám és a nyálas kóla kapcsán. Meg hát úgy egyáltalán. Még jó, hogy nem siettem el azt a kapcsolatban vele: tacoTravis státuszmódosítást.
- Travis-Travis-Travis - csóválom a fejem, pont úgy, mint a focis fiúgyerekek anyukái a magániskolákban, mikor valaki boltban vásárolt sütivel érkezik a jótékonysági sütivásárra. El-fo-gad-ha-tat-lan! Meg elég bosszantó is, szóval gyorsan abba is hagyom. – A Spanyol Harlemben az anyukák semmit nem értenek meg. Ez nem az a közeg. Ha véletlen az életem veszteném, anyukám összegyűjtené a Dragon Balls labdákat és feltámasztana, hogy aztán a saját kezével tekerje ki a nyakam, amiért képes voltam az engedélye nélkül meghalni. – Meg amúgy is, az ember nem ismerti igazán a rettegést, amíg egy latina anyuka rá nem támad egy lábáról lekapott flip-flop papuccsal a Targetben. És a legborzalmasabb, hogy az még csak nem is az én anyukám volt, hanem azé a kiskölyöké, akit fellöktem a négyes soron, nehogy elvigye az utolsó doboz Cap'n Crunch-ot előlem.
- Az osztozással nincs bajom mondjuk, de azt meg lehet tányérról is, nem? Vagy mindenképp nyálcserés bulit akarsz? Ez valami fétis? Nem ítélkezem, csak érdeklődöm - meg lehet, hogyha igennel válaszol, akkor később majd rákeresek erre a dologra a Pornhubon, de ezt a gondolatot azért egyelőre még nem hangosítom ki. A kínos keresési előzményeimet bőven ráérünk még kivesézni, nem jó a randi elején ellőni a legjobb témákat, hogy aztán végül csak feszengve nézzük a másikat, hogy milyen szép. Nem mintha én valaha is aggódtam volna holmi kínos csendek miatt...
Bizonyítja ezt az is, hogy ordítva köszönök, ahogy belépünk a Mixbe. Mentségemre legyen írva, anyukám mindig azt mondta, inkább hangosan, mint sehogy, és nekem senki nem szólt, hogy emelett a kettő mellett még a társadalmilag elfogadott, és emberi fül számára megszokott decibellel való köszönés szintén opció. Meg hát szerintem tök jó a spanyolom, szóval nagyon szívesen random életunt Taco Mix pultoslány.
Travis végül aztán asztalig hozza a rendelésem, mint egy jó pincérfiú, és meg is dicsérném érte, ha nem lenne a saját tálcáján egy pohár horchata. Ami így önmagában még nem kéne, hogy bűn legyen, tekintve, hogy azt a szart az égvilágon mindenki szereti valamiért, de mégis az, mert én viszont nem. Olyannyira nem, hogy már csak a fahéjas-édes-tejes íz gondolata előhozza belőlem a gag reflexet. Vajon már késő megkérni, hogy inkább üljön máshová? Vajon azért nem válaszolt az első 117 üzenetemre, mert azon gondolkozott, hogy mondja el, hogy ő is egy olyan ember, aki szereti azt a trutymót? Mi jöhet még, kiderül, hogy amúgy hithű keresztény, és mindjárt asztali áldást mondunk, mielőtt torokra kapjuk az első feles tequilát?
- Uram – ismétlem én is biccentve, közvetlen azelőtt, hogy végignyalnám a kézfejem, hogy megmaradjon rajta a só. Arra következetesen nem gondolok, hogy mikor mostam utoljára kezet, és hogy azóta mennyi mocsok telepedett meg a mancsaimon. Meg hát amúgy is, kiskoromban megengedték, hogy a földről egyek, valószínűleg már immunis vagyok a Harlem koszra.
- Az első hivatalos, és az elkövetkezendő, még sok-sok-sooook taco túránkra – koccintom hozzá a poharam az övéhez, majd követve a tequilafogyasztás rituáléját, só-megbánás-citrom sorrendben eltűntetem a saját adagomat. Nagyjából félúton járhat a lötty, mikor az égető érzés mellé megjelenik az íze is a számban és hát bár ne tenné.
- Úristen, bazdmeg, fúj – meg se próbálok küzdeni ellene, hagyom, hogy kirázzon tőle a hideg. Megrázom magam kicsit, hátha az segít lent tartani a cuccot, majd a biztonság kedvéért azért még utána küldök egy kis Jarritost, mert a lime, amit a pia mellé adtak, szerintem 2008-ban szolidaritásból kiszáradt az Aral-tóval együtt. – Ilyen íze lehet a körömlakklemosónak is.
Nem, mintha nagy elvárásokkal indultam volna neki ennek az egésznek, de azért még így is sikerült kicsit alulmúlni az elképzeléseimet. Viszont a taco shell nincs összecsoffadva, úgyhogy csak kapnak egy pirospontot, amivel így 1-1-re egyenlít a Taco Mix önmaga ellen. 3.6, not great, not terrible.
- Szóval, Travis – kezdek bele könnyedén, közben letörök egy darabot a tacomból és a számba dobom. – Mi jót csináltál az elmúlt napokban? Gyerekeket mentettél egy égő kórházból? Kikutattad a rák ellenszerét? Megoldást találtál a világgazdaság összeomlásának megakadályozására? Gondolom valami ilyesmi történhetett, amiért nem válaszoltál arra a jelentéktelen SZÁZTIZENHÉT ÜZENETRE AMIT KÜLDTEM!
Nem ordítok, csak a beszédfrekvencia orvosilag elfogadott határértékein felül, emelt hangon kérdezek, és… hát jó, talán egy kicsit tényleg kiabálok. De 117 üzenetről van szó, és így meg tökre érthető, nem? – Legalább a szelfire küldhettél volna valami reakciógifet, kicsit fáj, hogy még csak egy hearteyes emojit se kapott, pedig szerintem különösen jól állt aznap a hajam.

   



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: taco tour - wendys & travisburke
taco tour - wendys & travisburke Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
taco tour - wendys & travisburke
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elle&Ray - The Prideful Tour
» Stormie & Danny ~ Pub tour
» Safari tour with extra • Jake&Madelaine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: