New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 15:45-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 14:46-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Yesabelle Easton
TémanyitásYesabelle Easton
Yesabelle Easton EmptyHétf. Márc. 30 2020, 23:16
Yesabelle Easton

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Yesabelle Easton
Becenevek:
Belle, Bella, Ella, Elle, Easton, de semmiképpen sem Yesabelle
Születési hely, idő:
NYC, 2001. január 11.
Kor:
19
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
seriously fangirling Peter Bence
Csoport:
Diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Eleanor Roosevelt High School
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
színházi zenekarban zongorázik
Ha dolgozik//Munkahely:
New Amsterdam Theatre
Hobbi:
Instagram és van még egy youtube csatornája, ahova zongorázós+éneklős videókat meg színházas vlogokat tölt fel
Play by:
Danielle Campbell

Jellem

1.) Egy PowerPoint prezentációt készítesz egy iskolai projekthez...
a) Átveszed az irányítást és szinte mindent egyedül csinálsz
b) Olyan keveset dolgozol, amennyit csak lehet. A csapatmunka előnye.
c) Mindenből csinálsz egy kicsit.
d) A legtöbb kutatást és írást te csinálod, a többiekre a kreatív dolgokat bízod.

2.) Csalsz az órákon?
a) Kizárt.
b) Próbálsz nem csalni, de néha csak így sikerül.
c) Valamennyit, mindenki csinálja...
d) Csak akkor, ha azt is számítjuk, ha azoknak a barátaidnak segítesz a válaszokkal, akiknek nem megy.

3.) Amikor meghalsz, reméled hogy...
a) Elég tehetős leszel ahhoz, hogy a családod több generációja is jómódban éljen.
b) Sikeres vagy és beutaztad a világot.
c) Igaz barátaid vannak.
d) Mindent megtanultál, amit csak lehet.

4.) Látsz egy csapat bully-t, akik egy kockát piszkálnak...
a) Odamész és a bullyk képébe kiabálsz.
b) A kockát később megkeresed és segítséget ajánlsz neki.
c) Szimpatizálsz a kockával, de továbbsétálsz.
d) Kicsit viccesnek találod a helyzetet.

5.) A következő szakmák közül melyik tetszik a legjobban?
a) Ügynök.
b) Forgatókönyvíró.
c) Színész.
d) Ügyvéd.

6.) Hogyan flörtölsz?
a) Sehogy, egyszerűen elmondod, hogy tetszik.
b) Hosszú, őszinte beszélgetést folytatsz vele.
c) Viccelődsz és játékosan mosolyogsz.
d) Pick-up line és kacsintás.

7.) Középiskolában mi volt a kedvenc tanórán kívüli tevékenységed?
a) HÖK
b) Sportcsapat
c) Tanulócsoport
d) Vitacsapat

8.) Hazaérsz a sarki boltból és észreveszed, hogy a pénztáros elütött valamit és így kevesebbet kellett fizetned, mint amennyi értékben vásároltál...
a) Visszamész és kifizeted a különbséget.
b) Nem aggódsz miatta.
c) Legközelebb szólsz majd erről a boltban.
d) Nem hiszed el, hogy milyen szerencsés vagy.

9.) Az álom nyári vakációd...
a) A barátaiddal való lógás otthon.
b) Ejtőernyőzés és sziklaugrás.
c) Könyvek, könyvek és könyvek.
d) Nyári suli.

10.) Meghallod, hogy egy lány lemásolta a projektedet, amin szeptember óta dolgozol.
a) Beszélsz a professzorral, hogy a te ötleted volt.
b) Távolról megveted.
c) Nem érdekel, a jó munka magáért beszél.
d) Beszélsz vele, hogy ne lopja az ötletedet.

11.) Hogyan éred el, hogy egyedül legyél, mikor én-időre van szükséged?
a) Megmondod a barátaidnak, hogy most egyedül szeretnél lenni.
b) Lemondod a mozit.
c) Szó nélkül eltűnsz hosszabb időre.
d) Elmész kocsikázni.

12.) Utazásszervezésnél te vagy az, aki...
a) Legtöbbet aggódik és minden fölött átveszi az irányítást
b) Hagyod, hogy a többiek aggódjanak a szervezés miatt, csak sodródsz az árral.
c) A vezetőt követed, illetve megosztod a véleményed, ha kérdeznek.
d) Javasolsz szervezési lehetőségeket.

A Hollóhátba tartoznál!

1.) A legjobb főgonoszok a Tv-ben a(z)...
a) legijesztőbbek.
b) legőrültebbek.
c) legcsúnyábbak.
d) legromlottabbak.

2.) Van amikor a gonoszoknak szurkolsz?
a) Mindig.
b) Néha, hogy izgalmasabb legyen.
c) Csak ha szeretem a színészt.
d) Természetesen nem, rosszul vagyok attól, ha a rosszak nyernek.

3.) A barátod meghívott a szülinapi bulijába, de nincs kedved menni. Mit teszel?
a) Elmész és addig színleled, hogy jól érzed magad, még tényleg így is lesz.
b) Elmész, de hamar lelépsz.
c) Kitalálsz egy kifogást, hogy ne kelljen menned.
d) Nem mész, de veszel egy szuper ajándékot.

4.) Mi a legjobb eszköz mások irányítására?
a) Pénz.
b) Politika.
c) Vallás.
d) Vágy.

5.) Szereted az állatokat?
a) Nem, IMÁDOM.
b) Igen, kedvelem.
c) Tisztelem őket, de nem vagyok PETA rajongó.
d) Idegesítenek.

6.) Ha nyernél a lottón, mit tennél először?
a) Ivás és bulizás.
b) Megvenni bármit, amit csak akarok.
c) Alapítványt létrehozni és segíteni másokon.
d) Kurvák.

7.) Milyenek a szociális készségeid?
a) Bármilyen közönséget elbűvölök.
b) Megtudok másokat győzni az én nézeteim átvételéről, ha szükséges.
c) Nem szeretek tömeg előtt beszélni.
d) Bolondot csinálok magamból.

8.) A felsorolt sportok közül melyik tetszik a legjobban?
a) Golf.
b) Vadászat.
c) Horgászat.
d)Jégkorong.

9.) Mik a kedvenc színeid?
a) Szürke és kék.
b) Piros és fekete.
c) Sárga és fekete.
d) Piros és arany.

10.) Melyik állat/szörnyeteg a legmenőbb?
a) Farkas.
b)Oroszlán.
c) Kraken.
d) Sárkány.

11.) Érzed néha úgy, hogy megőrülsz?
a) Mindig.
b) Néha.
c) Nagy mennyiségű nyomás kellene hozzá, de lehetséges.
d) Nem, mindig ura vagyok magamnak.

12.) Nagyképű vagy?
a) Én vagyok a legnagyképűbb, akivel csak találkoztál!
b) Néha, hogy megmutassam másoknak milyen menő vagyok.
c) Csak amikor fenyegetőzök.
d) Nem.

A Lannister házba tartoznál!

Múlt


Belle & Court
Barack és cseresznye

2007 augusztusa

- Belle? Ébren vagy még? - fordult Courteney a mellette alvó lány felé.
- Most már igen - Belle is megfordult, hogy szembe kerüljön Courttal.
- Mi mindig legjobb barátnők leszünk?
- Mindig - fogta meg Belle Courteney kezét. - Mi lenne ha ezt le is írnánk?
- Szuper ötlet. Hozom a csillogós tollaimat.
- Én meg lapot meg a matricákat - Ki is pattant mindkét lány az ágyból.

Egy órával később

- Olvasd vissza.
- A mai napon Courteney Mae Easton és Yesabelle Easton megfogadják, hogy örökre legjobb barátnők lesznek. Még akkor is, mikor már öregek lesznek és kövérek.

2018 októbere

Belle éppen pizsiben feküdt az ágyában, feltornyozott hajjal, mikor kapott egy üzenetet Courteneytől.
- Nem megyünk be ma a városba?
Belle elküldött magáról egy szelfit, hogy mennyire nincs most szalonképes állapotban.
- De ugye átöltözöl előtte? Very Happy
- Nekem ma nincs nagy bulizhatnékom.
- Én is csak egy-két pohárra szeretnék benézni, nem akarok sokáig maradni.
- Na jó, abban a néhány órában én is benne vagyok.

Hajnali háromnegyed négykor, egy sikátorból nyíló tetoválószalonban

- Mit kéne varratnunk? - lapozgatta Courteney a katalógust.
- Mindenképpen valami közöset.
- Virágokat? Ahh, ne. Azok túl unalmasak.
- Mit szólsz a gyümölcsökhöz? Barack meg cseresznye?
- Ez tetszik, mert jó melleink és seggünk van. Stip-stop barack.
- Okés, én úgyis a cseresznyét szerettem volna.
- Már csak az a kérdés, hogy hova... mit szólsz a derekunkra? Mint a ribanc rendszám.
- Az túl látható. Mi lenne ha a fenekünkre?
- Imádlak.

Belle & Perci
Simba a sajtkóstolón

2005 áprilisa

Belle és Perci a kanapén ültek, miközben az Oroszlánkirály első részét nézték a tvben. Éppen annál a jelenetnél tartottak, mikor Zordon megöli Mufasát.
Belle aggódva figyelte, ahogy az apró Simba felé megindul a gnúcsorda.
- A kiscica! Segíteni fog valaki a kiscicának? - kétségbeesetten kérdezgette a bátyját.
- Igen, az apukája segít neki.
- Siessen. Gyorsan! Gyorsan apa cica! Úgy örülök, hogy megmenekült... Most miért nem mászik fel? Nem tud felmászni az apukája! Perci, miért nem tud felmászni az apukája? - Belle szemében könnyek gyűltek, ahogy figyelte a mese történéseit. - Majd a testvére segít neki! - mosolyodott el, viszont a mosoly az arcára is fagyott, mikor Zordon lelökte Mufasát a szikláról. - Hol van az apa cica? Ugye jól van? - már a könnyei is potyogni kezdtek, de tovább nézte a mesét. - Miért nem kell fel? Álmos? Meghalt? Ugye nem halt meg? Meghalt az apa cica? - az utolsó szavai már nem voltak teljesen érthetők, ugyanis sírva fakadt és szorosan odabújt a bátyjához, aki vigasztalóan átkarolta, s simogatni kezdte a hátát.

2020. március

Belle meg Percival a lány szobájában feküdtek az ágyon, miközben a laptopon nézegették a filmeket.
- Mit nézzünk? - gondolkozott hangosan Perci, miközben a letöltött filmeket böngészte.
- Mit szólsz az Oroszlánkirályhoz? - dobta le magát mellé Belle az ágyra.
- De ugye nem fogsz megint sírni rajta?
- Persze, hogy nem.

Fél órával később

- Miért kell egy gyerekmesében megölni a főszereplő apukáját? Ezt gyerekek nézik! Miért kell ilyen szomorú részt csinálni? - Belle zokogott, miközben figyelte, ahogy Simba próbálta felébreszteni a halott Mufasát.

2019 júliusa

Belle a születésnapjára egy svájci nyaralást kapott Percitől. Kicsit furcsálta az úti célt, viszont gyönyörűnek tartotta az országot, illetve utazni is nagyon szeretett, ezért tűkön ülve várta az utazást.
A hotel is nagyon pazar volt, amiben megszálltak. Belle szinte kipattant az ágyból az első nap reggelén.
- Na és mi a mai program? Túrázás? Kalandpark? Bobozás?
- Még ezeknél is jobb.
- Csónakázás? Barlangtúra?
- Üzemlátogatás, ahol a mai napig a tradicionális módon készítik a sajtot - Perci szélesen elvigyorodott, Belle arcán pedig egy na ne bassz kifejezés jelent meg.
- Egy napot kibírok a kedvedért - Hiszen csak Percival hívta meg erre az útra, tehát az a minimum, hogy egy napot azzal töltenek, amit a bátyja szeretne.

Másnap

- Ma mit csinálunk?
- Láttam egy tök érdekes múzeumot.
- Természetrajzi? Az tényleg tök szuper lenne.
- Sajt.
Belle színpadiasan sóhajtozott meg a szemét forgatta.

Aznap este

- Van kedved beülni egy bárba és iszogatni?
- Végre egy normális program! El sem hiszem, hogy a te ötleted volt. Milyen helyet néztél ki?
- Nagyon szuper, mert részt veszünk egy sajtkóstolón, miközben borokat szolgálnak fel.
- Nem szeretem annyira a bort. És annyira a sajtot sem. Sőt, lassan téged sem - morogta Belle, aki kárpótlásként jól berúgott a sajtkóstoló alatt.

Belle & Clyde
Öreg felnőtt

2007. decembere

Belle mikulás sapkában ült az Easton család házának lépcsőjén. Az emeletről árgus szemekkel figyelte a feldíszített karácsonyfát. Kihozta magával a takaróját és a párnáját, nem tervezett egy szemhunyásnyit sem aludni, mert nem akart lemaradni a Mikulás érkezéséről.
- Te mégis mit csinálsz? Összevesztetek Courteneyel? Vagy miért alszol a lépcsőn? - állt meg mellette Clyde, aki éppen egy pohár gyümölcsléért indult a konyhába.
- Nem, csak nem szeretnék lemaradni arról, hogy a Jézuska a fa alá teszi az ajándékaimat. Zongorát kértem, kíváncsi vagyok, hogy azt hogyan teszi a fa alá.
- Ugye tudod, hogy a Jézuska meg a Mikulás nem léteznek? Anyáék rakják oda az ajándékokat - ásított egyet a fiú.
- Ne beszélj zagyvaságokat, Clyde. Úgy sem hiszek neked.
- Mivel kettőnk közül én vagyok az idősebb, ezért az okosabb is. Nem szoktam butaságokat beszélni. De ha nem hiszel nekem, akkor majd várok itt veled, hogy a képedbe dörgölhessem, hogy igazam volt - mondta, majd tovább indult volna le a lépcsőn a konyhába, viszont Belle elkapta a kezét.
- Mégis mit csinálsz?
- Lemegyek inni.
- De nem mehetsz le! Mert akkor elijeszted a Mikulást!
- Nem tudom elijeszteni, mivel nem is létezik.
- Ha nem lennél az unokatestvérem, akkor azt mondanám rád, hogy nagyon buta vagy. De nem mondom, mert szeretlek - bújt oda Belle Clydehoz, aki kissé meglepetten, nagyot sóhajtva ölelte át.
- El ne aludj, mert akkor nem látod, hogy anyáék teszik oda az ajándékokat.
- Nem fogok, mert látni akarom a Mikulást.
Természetesen mindkét gyerek elaludt, akiket hajnalban a szüleik vittek vissza a saját ágyaikba.  

2009. márciusa

- Clyde! Clyde! Clyde! Képzeld kiesett nem egy, hanem két fogam is! - ugrálta körbe Belle az éppen olvasni próbáló Clyde-ot. - Nézd! Nézd! Nééééééézd már! - nyitotta nagyra a lány a száját és mutogatta az alsó fogsorából hiányzó fogakat. - Látod? Itt egy... - mutatott az egyikre - itt a másik - bökött a másodikra. - Ráadásul mozog még egy! Nézd! - meglökdöste a nyelvével a felső fogsorán mozgó fogat.
- Fantasztikus.
- Beteszem a párnám alá a két fogamat a Fogtündérnek! Nagyon gazdag leszek... olyan gazdag leszek, mint még senki!
- Nem leszel gazdag, maximum pár dollárt kapsz a szüleidtől.
- Ha-Ha! De butus vagy! Az én szüleim nem fogtündérek.
- Tényleg nem. Mert Fogtündér nem létezik.
- Ne kezdd már megint, Clyde. A Mikulásra is ezt mondtad.
- Igazam is lett volna, ha nem alszunk el.
- És a Mikulás még az ágyunkba is vitt minket! Hát nem aranyos?
Clyde csak a szemét forgatta.
- Na ide figyelj. Lefekvéskor játszd el, hogy alszol és akkor meglátod, hogy anyukád vagy apukád teszi oda a dollárokat a párnád alá.
- - mászott fel Clyde mellé az ágyra és a fiút kezdte nézni. Clyde felnézett a könyvéből.
- Van még valami? Mert ha nincs, akkor olvasni szeretnék.
Belle színpadiasan felsóhajtott.
- Ne legyél már mindig ilyen komoly! Olyan vagy, mint egy öreg felnőtt!

Egy héttel később

Belle megkérte az édesanyját, hogy hívja fel neki Clyde anyukáját, hogy beszélhessen a fiúval.
- Annyira haragszok rád! Biztos hallotta a Fogtündér, hogy miket mondtál róla, ezért nem jön már többet hozzám! Mindig anyáékat küldi! Most ha itt lennél, nem ölelnélek meg!! - mondta Belle haragosan, nem is hagyta szóhoz jutni Clydeot.

2018. októbere

Belle a szobájában az ablak előtt állt és szemöldök ráncolva figyelte a szakadó esőt. Próbája volt, viszont még friss jogsis volt, így nem mert ilyen rossz időben vezetni. A családjában senki nem ért rá (vagy akarta) elkísérni, ezért felhívta egyik kedvenc unokatestvérét.
- Szia Clyde! Hogy vagy? Rég beszéltünk!
- Mi kéne?
- Eltudnál vinni a próbámra? Légyszi-légyszi!
- Mikor kéne?
- Öhm.. kb most.
Clyde felsóhajtott.
- Indulok.

Fél órával később

- Te vagy a legjobb! De nem mondd el Courtnak, hogy ezt mondtam - ült be Belle egy széles mosollyal a kocsiba.
- Köztünk marad.
- Miért erre mész? A színház nem erre van.
- Előtte el kell intéznem valamit.
- Jajj, ne! Nincs feltöltve teljesen a telefonom, mi van ha halálra unom magam, mire végzel?
- Akkor így jártál.
Belle a szerkesztőségben levágódott az egyik forgós székbe, amiben folyamatosan pörgött, illetve ide-oda gurult az irodában, miközben végig a telefonján csüngött. Viszont elérkezett az a pillanat, amitől tartott. A mobilja lemerült.
Odagurult Clyde mellé és őt kezdte figyelni.
- Mit csinálsz? Ez meddig tart még?
- Öt perc és végzek.
- Tíz perce is ezt mondtad.
- Inkább olvass addig.
- Jajj, ne legyél már ilyen öreg felnőtt! - bökdöste mosolyogva oldalba Clydeot, mire a fiú arcán is megjelent egy halvány mosoly.

Belle & Oliver
Hol van Courteney?

2011. májusa

Belle alig fért a bőrébe, mivel már két hete nem látta a kedvenc unokatesóját, aki egyben a legjobb barátnője is volt. Nem tudott nyugton ülni, fel-alá járkált az emeleten, miközben folyamatosan az órát nézegette, illetve Courteneyel chatelt, hogy mikor érnek már ide.
A megbeszélt időpont után fél órával megszólalt a csengő, Belle pedig szó szerint lerobogott a lépcsőn és feltépte az ajtót.
- Courteney!! - sikított fel, viszont nem a lány állt az ajtóban, hanem Oliver az édesapjukkal. Belle arcáról eltűnt a lelkesedés, aminek bosszankodás vette át a helyét. - Ja, csak te vagy az... Court hol van?
- Őt majd anya hozza később a többiekkel.
- Ja, értem. Te hogy vagy?
- Jól. És te?
- Én is.
- Akkor jó.
- Ühüm.

2016. júniusa

Belle családja hamarabb érkezett meg Nancy esküvőjére, mint a C-sek, ezért a telefonjába feledkezett, hogy addig is lekösse magát. Már átrendezte az ültetőkártyákat úgy, hogy Courteneyé mellé szóljon, Clydé pedig vele szembe.
- Megjöttek C Eastonék - bökte oldalba a mellette ülő Perci.
- Látod Courtot? - nézett fel Belle a telefonjából, s a tömeget kezdte fürkészni.
- Őt nem, de ott van Oliver. Ő talán tudja merre van.
- Akkor megkérdezem - Belle felpattant és betrappolt a táncérre, ahol Oliver ácsorgott.
- Hé, Cecil! Hol van Courteney?
Mielőtt még Oliver bármit is mondhatott volna Easton nagyi lépett oda hozzájuk.
- Jajj, de aranyosak vagytok, hogy együtt táncoltok!
Egyikőjük sem mert ellent mondani a nagyinak, ezért kínosan megfogták egymás kezét és teljesen csöndben végig táncoltak egy számot.
A szám végeztével próbálták felvenni a nyúlcipőt, viszont Easton nagyi megint lecsapott rájuk, hogy most vele is táncoljanak, ezért elkezdtek hármasban táncolni. A nagyi a szám felénél magukra hagyta őket, ezért egy újabb szám erejéig együtt táncoltak. Szintén kínos csendben, ami igazából belőlük kiindulva nem is kínos, mivel nem sok szót szoktak egymással váltani.

Belle & Franny
Nem láttam semmit

2017 februárja

Belle a szokásos hétvégi ottalvós buliját tartotta Courteneyel. A Titanicot akarták megnézni, a lap-topot pedig rákapcsolni a tv-e, hogy nagyobb felbontást kapjanak.
- Nem találom a HDMI kábelt - mondta Belle, miközben feltúrta Court egyik fiókját.
- Szerintem Olinál van, mert neki kellett utoljára.
- Okés, átmegyek érte.
Belle egy rövid kopogás után már be is nyitott Oliver szobájába, ahol a fiút a barátnőjével találta szex közben.
- Basszus, ne haragudjatok. Nem láttam semmit - fordult ki azzal a lendülettel és csukta be maga után az ajtót.

2017. áprilisa

Belle egy buli után Courteneyéknél aludt. Hajnalban arra kelt fel, hogy teljesen ki van száradva, szinte már homokot köhög fel. Levánszorgott a konyhába, ahol töltött magának egy pohár hideg almalevet, amivel elindult felfelé. Oliver szobájából hangos zene szólt, ezért úgy volt vele, hogy megkéri, hogy halkítsa le.
Mivel már tanult a múltkori esetből, ezért miután bekopogott várt egy kicsit és csak aztán nyitott be. Frannyt és Olivert megint csak kényes szituációban találta.
- Bassza meg, ne haragudjatok... Nem láttam semmit - csukta be gyorsan az ajtót. - De halkabbra tudnátok venni a zenét? - nyitotta résnyire az ajtót, hogy hallják a hangját.

2018 januárja

Belle éppen Courteney ágyán feküdt, miközben a TV-ben a Love Islandot nézte fél szemmel instagramozás közben.
- Legyantáznád a lábam? Itt vagyok a fürdőben - érkezett az üzenet Courteneytől.
- Megyek - mászott ki Belle az ágyból.
Sajnos Courteney nem mondta, hogy pontosan melyik fürdőben, ezért Belle automatikusan a fentibe lépett be. Nem is kopogott, hiszen úgy tudta, hogy Courteney van bent. Hát nem tudom ki volt jobban meglepődve, Franny, aki éppen Oliver hasát mosta a kádban vagy Belle, aki már jóval többet látott belőlük, mint azt illene.
- Nem láttam semmit - fordult ki a fürdőből. - Tanuljátok már meg zárni az ajtókat - morogta, majd átment a másik fürdőbe.

Belle & Peter Bence
PETER BENCE!!!

2019. májusa

Belle és Courteney éppen az egyik kedvenc plázájukban korzóztak már egy ideje, szatyrokkal megpakolva, mikor megpillantottam egy zongorát kirakva a bevásárlóközpont közepére. Belle karon ragadta Courteneyt, aki éppen a Victoria's Secretbe lépett volna be, és a zongorához húzta.
- Próbálj ki - olvasta el Belle a hangszerre nyomtatott feliratot.
- Gyerünk, játssz valamit - mondta Courteney és már fel is túrta a táskáját a mobilja után, hogy videót készítsen.
- De mégis mit?
- Mit tudom én... Mondjuk a Boci-boci tarkát?
Belle helyet foglalt a széken, majd nyomott pár próba hangot, mielőtt belekezdett volna Peter Bence legújabb zongora feldolgozásába a Queen-Under Pressureba. Bence februárban töltötte fel ezt a számát, azóta pedig Bellenek nem csak rongyosra hallgatni volt ideje, hanem megtanulni eljátszani is.
A zongora hangja betöltötte az egész szintet és egyre többen állták körbe videózva a zongorázó Bellét.
A szám végére érve a közönsége tapsolni kezdett, mire Belle szélesen mosolyogva meghajolt a tömeg előtt.
- Ez tuti megy fel a Youtubeomra - kapta ki Courteney kezéből a telefont, hogy megnézze a videót.

2019. júniusa

A Y-Easton házat Belle sikítása rázta meg. Perci éppen otthon volt, a húga kiáltása pedig egy kisebb szívrohamot okozott nála. Felsietett a lány szobájába.
- Mi történt? Baj van?
- PETER BENCE FELIRATKOZOTT A YOUTUBE CSATORNÁMRA ÉS TETSZIKELTE CSOMÓ OLYAN VIDEÓMAT, AMIBEN AZ Ő FELDOLGOZÁSAIT JÁTSZOM.
- Ennek örülök, de megtennéd, hogy nem kiabálsz?
- DE HISZEN EZ PETER BENCE! PETER BENCE! MIT NEM ÉRTESZ AZON, HOGY PETER BENCE?
Perci nem akart halláskárosodást szenvedni a kiabálástól, ezért jobbnak látta hagyni, hogy a húga egyedül örüljön.

2019. augusztusa

Courteney és Belle éppen egy kávézóban ücsörögtek, mindketten a saját telefonjukkal voltak elfoglalva, miközben azért néha váltottak egy-egy szót a másikkal.
- AZT A KURVA ÉLET - kiáltott fel hirtelen Belle. Nem csak Court, hanem a kávézóban lévők is felkapták rá a fejüket.
- Kitalálom... Peter Bence új videót töltött fel.
- MÉG JOBB. KAPTAM TŐLE EGY EMAILT, HOGY SZERETNÉ FELVENNI VELEM A KAPCSOLATOT ÉS ZENÉLHETNÉNK EGYÜTT, MERT NAGYON TETSZIK NEKI, AMIT CSINÁLOK.
- Na ez tök jó. Nagyon örülök neked.
- AZ ORGAZMUS A TÖK JÓ, EZ MÉG ANNÁL IS JOBB.

2019. novembere

Courteney és Belle éppen egy rosszul sikerült házibuliban ücsörögtek. Azért rosszul sikerült, mert mindössze tízen voltak a házigazdával együtt. Az említett személy elkövette azt a hibát, hogy Bellét bízta meg a zenék indításával, ezért a szobát Martin Garrix helyett Peter Bence Queen - Beat it-je töltötte be.
Az egyik meghívott elkövette azt a hibát, hogy rákérdezett arra, hogy ki az a Peter Bence, mire Belle kiselőadásba kezdett. Megnyitotta a youtube csatornáját, hogy szemléltesse a szavait.
- Ez itt én vagyok és Peter Bence. Ezt a számot ő dolgozta fel, viszont együtt játszottuk el. Feltöltötte a saját csatornájára is.
- Értem.
- Ez az egyik koncertjén van, ahol én voltam az "előzenekar". Eljátszhattam pár dalát.
- Király.
- Ezen megint ketten zongorázunk a New Amsterdam színházban. Az a zongora egy Bösendorfer.
- Az gondolom jó.
- De még milyen jó! Pontosabban egy Bösendorfer 290 Imperial Concert Grand Piano. Tudod mennyibe kerül egy ilyen?
- Nem.
- 150 787 font, ami kb 187 000 dollár. (Durván 62 millió)
- Az jó drága.Biztos nem adnék ennyit egy zongoráért.
- De ez nem akármilyen zongora. Ez Bösendorfer!
- Az is csak egy zongora.
- Miért is beszélgetek veled?

Belle & Nancy
Rewrite the stars

2016 júniusa

Belle mindig is nagyon szerette az esküvők hangulatát. Ezért majd kiugrott a bőréből, mikor Nancy megkérte, hogy énekeljen az első táncuk alatt. A választás a Rewrite the stars-ra esett a The Greatest Showmanből.
Belle leült a zongora mögé és belekezdett a dalba. Kiénekelte a szívét-lelkét is, azt akarta, hogy Nancynek emlékezetes maradjon a Nagy nap. És nagyon megtisztelve érezte magát, hogy őt bízták meg azzal, hogy zenével kísérje a fiatal házaspár első közös táncát.
A dal végeztével lecsapta Nancyt egy táncra a férje kezéről.
- Nagyon sok boldogságot kívánok - szorosan megölelte a lányt és gyorsan kipislogta a szeméből a könnyeket, amiket az elérzékenyülés okozott.

2019. novembere

- Megérkeztünk. Bemenjek veled? - fordult Nancy Belle felé, miután leparkolt a Juilliard előtt.
- Még mindig nem tudom elhinni, hogy letudtál szervezni nekem egy felvételit a jövő tanévre. Nagyon hálás vagyok érte - mosolyodott el Belle.
- Elfogultság nélkül mondom, hogy nagyon tehetséges vagy és megérdemled, hogy a legjobbaktól tanulj. Remek leszel - szorította meg Nancy bátorítóan Belle kezét.
- Igyekszem - vett egy mély levegőt Belle, aztán kiszállt a kocsiból és besétált az épületben.
A recepciónál útba igazították a meghallgató terem irányába. Csak néhányan voltak előtte, így nem kellett sokáig várnia, mire bemondták a nevét.
Beethoven egyik szimfoniáját és az AC/Dc-től a Thunderstruckot játszotta egy feldolgozásban. Minden izgalma eltűnt, mikor leült a zongorához, s minden megszűnt körülötte létezni, egyszerűen csak átadta magát a zenének. A második száma az Africa volt Toto-tól. Belle az egész felvételi közben remekül érezte magát, s úgy játszott a zongorán, mint aki erre született.
A felvételiztetők nem mondtak konkrét dolgot, viszont az arcukon széles mosoly volt.
Két lány még várt a sorára, s mikor meglátták Bellét egyből sugdolózni kezdtek.
- Ez nem az a csaj, akit felkarolt Peter Bence?
- De... biztos ő intézte neki a felvételit is... ha bejut, akkor az tuti azért lesz, mert Peter Bence elintézte neki.
Belle megtorpant előttük, ugyanis mindent hallott és esze ágában sem volt szó nélkül hagyni.
- Ha bejutok, akkor az nem bárki segítsége miatt lesz, hanem mert a kisujjamba is több tehetség szorult, mint kettőtökbe összesen - mosolygott a két lányra, aztán tovább ment a parkolóban várakozó Nancyhoz.
- Na hogy ment?
- Azt mondták, hogy nagyon várják a közös munkát, tehát gondolom jól.
- Jajj, annyira büszke vagyok rád - mosolyodott el Nancy és szorosan átölelte Bellét.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Yesabelle Easton
Yesabelle Easton EmptySzomb. Ápr. 04 2020, 22:22
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Belle!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nagyon hamar megvettél magadnak a kreativitásoddal, ugyanis kifejezetten szórakoztatónak találtam már a jellemzés megoldását is. Habár a második teszt eredményével bevallom őszintén elgondolkodtattál, de csak mert elkezdett érdekelni, hogy vajon ha nem csak egy házat kellene választani, hanem a Lannisterek közül egy konkrét családtagot is, vajon Te melyik lennél pontosan? Yesabelle Easton 3673325056 Az is elég hamar kiderült, hogy bizony veled nagyon is jól járnak a barátaid - és nem csak azért, mert kiveszed a részed a csoportmunkából -, hiszen kiállsz mellettük és azt hiszem azt is egészen nyugodtan kijelenthetjük, hogy Te szoktál lenni a társaság szíve lelke. Főleg olyankor, amikor alapból nem akartál elmenni abba a bizonyos buliba, de aztán a hajnali órákban mégis valami bakancslistás dolgot húzol éppen le a képzeletbeli listáról. Laughing
Tündériek voltak a gyerekkori történetek az Easton família többi tagjával, jókat mosolyogtam rajtuk, ha nem épp a nevetést próbáltam visszafogni, hogy a családom ne nézzen teljesen elmeháborodottnak így estefelé. Yesabelle Easton 4135191119 El sem tudnám dönteni, hogy pontosan melyik családtagod volt az, akivel a kapcsolatotok a leginkább szórakoztatott, mert egyik után jött a másik és szinte csak überelni tudta az előzőt. Clyde mindenesetre megérdemelt volna valamilyen büntit, amiért nem csak a Fogtündér rontotta el neked, de a Mikulást és a Jézuskát is egyben. Yesabelle Easton 618794435
Mielőtt azonban nagyon elkezdenélek untatni, azt mondom: irány a foglalók felé - és Eastonok világuralomra! superhero
Színt és rangot hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Yesabelle Easton Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Yesabelle Easton Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Yesabelle Easton 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Yesabelle Easton 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Yesabelle Easton 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Yesabelle Easton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» clyde easton
» oliver easton
» Courteney Easton
» Conrad Easton
» Y. Percival Easton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: