New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 58 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Sahika Miles
TémanyitásSahika Miles
Sahika Miles EmptySzer. Márc. 18 2020, 12:55
Sahika Miles

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Sahika Miles
Becenevek:
nem becéznek. De ha találsz egy megfelelő becenevet, akkor csak nyugodtan. Hallgatok én bármire
Születési hely, idő:
1996. november 13.
Kor:
23
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
van valami cuccod? Akkor beszélhetünk róla. Na nem. Jobb egyedül
Csoport:
törvényszegő és munkanélküli
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
a 12 osztályig valahogyan eljutottam, de ott megálltam. Érettségim nincs
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
lopom a napot
Ha dolgozik//Munkahely:
-
Hobbi:
minden, amiben nem kell a seggemen ülni
Play by:
Billie Eilish

Jellem
Először is tisztázzuk, hogy nem vagyok teljesen olyan, mint amilyenek gondoltok. vagyis, de. Kurvára szeretem az életet. De ki ne szeretné? Azt szokták mondani, hogy fiatalság bolondság, de én egészen biztos vagyok abban, hogy ha megöregedek sem fogok másmilyen lenni. Bár Aston szerint, ha így folytatom, akkor nem élem meg az öreg kort, hogy kankós bottal sétáljak és az unokáimnak elmeséljem, hogy milyen klassz fiatalságom volt, meg, hogy milyen elbaszott gyerek korom. De én ezt nem így látom. Élni tudni kell, én tudok. Mellesleg nincs joga pont a bátyámnak kritizálnia, hiszen ő sem élt valami tündéri életet mindig. Most oké ott a felesége meg a baba... de mindegy. Ez nem ide tartozik. Szóval nagyon nagy pofám van. Ezt is mondják. És igazuk van. Hiszen ebben a világban nem lehet máshogyan érvényesülni, csak ha megmondod a tutit. Nem szoktam kertelni, ami a szívemen a számon. Ha megsértődsz, akkor sorry... majd kihevered. Ezenkívül azt is mondják, hogy pont olyan makacs vagyok, mint az anyám. Na ne. Csak ezt ne. Makacsnak makacs vagyok, ezt nem tagadom... de hogy bárki is hozzá hasonlítson... kösz nem. Jobban szeretem egyébként az éjszakai életet, nappal meg sokszor alszok, ha meg nem, akkor valószínűleg hulla fáradt vagyok, mert éppen átbuliztam az előző éjszakát, szóval jobb ha nem fárasztasz fölöslegesen. Nem vagyok amúgy az a fajta lány, mint azok a mű mellű libák, akik még az üzletig sem tudnak elmenni úgy, hogy ne mázolják ki magukat és reklámozzák magukat, hogy milyen menő az új dolce gabannas táskájuk. Az egyszerűség híve vagyok, inkább húzok a lábamra egy bakancsot, minthogy szenvedjek a hatalmas tűsaroktól és napokig ne tudjak utána a lábamra állni, annyira begörcsöl. Ettől persze szeretem a divatot... csak nem azt a fajtát. Már kislányként is eltértem a többi korombeli lánytól, amíg azok a babáikkal játszottak, én inkább ültem félre egy sarokba és olvastam a legújabb képregényt. Mára hatalmába kerítette a kábítószerek, elképzelni sem tudnám az életemet az nélkül, de hát minden embernek van valami szenvedélye. Az enyém a drogok. És eszem ágában sincs megválni tőlük. Minden rossznak mondható tulajdonságom mellett azért nekem is van szívem. Például a bátyámért ölni tudnék. Meg talán a kis Benji babáért is, egészen jópofa, csak épp ne sírjon. Azt ki nem állhatom.

Múlt
- Kinyitná valaki végre azt a rohadt ajtót? - kérdem morcosan, miután valaki már harmadszor nyomja meg a csengőt. Igazából gőzöm nincs, hogy hány óra van, csak abban vagyok biztos, hogy nem olyan rég feküdtem le egy elég jó kis buli után, szóval kurvára nincs kedvem kikelni az ágyból. Öten lakunk ebben a lakásnak nem nevezhető lyukban, és mind az egészünknek sikerült kilőnünk magunkat, szóval ja... azt hiszem, hogy senki sem fog ajtót nyitni. Becsukom a szemem és próbálok nem figyelni az idegesítő csengő hangjára, mire erősen kezdik ütni az ajtót. Meg mernék esküdni rá, hogy a szomszéd vénasszony az már megint, akinek valamiért mániája minket csesztetni. Hol a zenével van meggyűlve a baja, amit hallgatunk, hol az nem tetszik neki, hogy hangosan beszélünk. A lényeg, hogy mindig van valami, amibe bele tud kötni, én pedig istenemre mondom, hogy ha megint azért jött, hogy beszóljon, kibaszom innen a francba. Idegesen pattanok fel a kanapéról, bele túrok a hajamba, majd miután sikerül bemérnem az utat az ajtó fele - azt hiszem még mindig nem tisztult ki a fejem -, megindulok felé, gondosan átlépve a földön heverő lakótársaimat. Fordítok kettőt a záron és már lelkileg készíteném magam ahhoz, hogy az öreg lányt elküldjem a büdös francba, azonban nem ő áll az ajtó túloldalán. Jared dühösen méreget, én meg csuknám is rá az ajtót, de ő józanságának köszönhetően gyorsabb, így a lábával megakadályozza azt.
- Mi a fenét keresel itt? - kérdem, bár valójában én magam is tudom a választ erre a kérdésre. Lenyúltam tőle egy kevés pénzt miután szakítottam vele, minden bizonnyal azt szeretné vissza kapni. De most komolyan. Ha lenne pénzem, valószínűleg sosem jut eszembe meglopni őt. Ha meg azt hiszi, hogy nem költöttem el, akkor nem ismer eléggé. Azt hiszem, hogy feleslegesen fáradt idáig. Bár azt nem tudom, hogy hogy bukkant rám, hiszen nem véletlenül költöztem ki a lakásomból, hogy ebbe a patkány lyukba éljek, de jelen helyzetben nem is érdekel csak az, hogy minél hamarabb elhúzzon és hagyjon végre aludni.
- Vissza fogod adni azt, amit elvettél. Az utolsó vasig. - felnevetek annak ellenére, hogy egyáltalán nem úgy néz ki, mint aki vicces kedvében lenne, de nekem valahogy mégis szórakoztató ahogy beszél. Azt gondoltam, hogy az a pár hónap alatt amíg együtt voltunk, sikerült arra rájönnie, hogy ha pénzhez jutok, az nem marad meg sokáig a kezembe. Valahogy nem vagyok az a spórolós fajta.
- És ha nem? - kérdem miután sikerül abba hagynom a nevetést, Ő meg közelebb lép hozzám, mire felvonom a szemöldököm. Nem gondolhatja, hogy félek egy hozzá hasonló elkényeztetett gyerektől. Igazából nem is értem, hogy miért sír az a pár dollár után, hiszen van neki még bőven azon kívül is. Ez a baj a gazdag gyerekekkel. Többre több kell mindig.
- Akkor garantálom, hogy tönkre teszem az életed. - ismét felnevetek, mert egyszerűen annyira szórakoztató. Az életem igazából már gyerekként tönkre tette  az anyám, ha a bátyám nem lett volna már rég ki tudja hol lennék. Szóval hajrá. Próbálkozzon csak. - Két napod van összeszedni a pénzt. - szólal meg ismét, nekem pedig ebben a pillanatban lesz elegem belőle. Utálom ha fenyegetnek. Sóhajtok, aztán a lehető legnagyobb erővel, ami jelen pillanatban bennem van, taszítok rajta egyet.
- Jól van. Most már húzz innen! - szólok rá, ő pedig hátrál, egy ideig még néz, aztán távozik. Dühösen csapom be az ajtót, és indulok meg a terasz felé, ahol még látom a férfi alakját eltűnni a sarkon. Rágyújtok egy cigire, majd a telefonomért nyúlok. Beszélnünk kéne. Küldöm el az üzenetet a bátyámnak, és bár fogalmam sincs, hogy mit fogok neki mondani, de bízok abban, hogy elég hihető lesz majd ahhoz, hogy egy kis pénzt adjon.  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sahika Miles
Sahika Miles EmptyKedd Márc. 31 2020, 17:28
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Sahika!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Különleges névhez, különleges archoz, általában igen különleges hozzáállás is dukál; főként talán előbbihez, olyasféle nomen est omen, amit egy hozzád hasonló lázadozó "lázadó tinédzser" szindrómában nem szenvedő, de létező személynek nem sok humora lenne végighallgatni. Nem mintha baj lenne vele, szabad országban élünk, úgymond, az alkotmányos jogaid közé tartozik felmutatni a középső ujjad a világnak és odébb trappolni, ha ahhoz tartja kedved, és úgy tűnik, hogy ezt nem is félsz megtenni. Miért is tennéd? Lényegében vesztenivalód nincs, és ahogy magad is kifejtetted, ebben a világban az él túl, aki "nem fél megmondani a tutit", még ha én kissé más nyelvezettel fejezném is ki ugyanezt. Very Happy
Tinédzsernek hívtalak ugyan közvetve, de már eljártak feletted a valódi kamasz-évek, és a fiatal felnőttek táborát erősíted, ráadásul azon Z-generációsokét, akik végett a boomerek igazán beizzíthatják a hetvenkedő kommenteket ontó gépelő ujjaikat. Valahol az a felvetés is jogos, hogy ha ezzel nem ártasz másnak, csak ezt az utat választottad, miért szólna bele bárki? Nos, a bátyád például egészen jogosan szólhat bele, ha a felesége és a kisbabája mellett adott esetben még a te anyagi létedet is finanszírozza. Márpedig miért ne tenné? Alighanem senki sem szeretné, ha az egy szem húgának baja esne. Gondolom, te is erre játszol. Ötletes. Laughing
Mindenesetre talán ez az aznapos-másnaposság közepébe csöppenő fenyegetés talán ki tud zökkenteni annyira, hogy esetleg valami munka után nézz. Ha másért nem, hát hogy finanszírozd bizonyos szenvedélyeidet; mindenkinek akad egy függősége, úgyhogy felette csak az ítélkezzen, aki valóban mindentől tiszta. Azért huszonhárom évesen mégis úgy gondolnám, hogy még van lehetőséged újraépíteni az életed; ha nem is egy fehér kerítéses, fix jövedelmes amerikai álmot élni – elvégre, nem mindenkinek ez az álma –, de legalább hogy kevesebbszer vetemedj exektől lopni. Rolling Eyes Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Sahika Miles
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Three Miles
» Miles & Rico - Have we met before?
» Zoey Miles
» - leika & miles -
» Quinn Rose Miles

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: