New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 79 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 62 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Thomas A. Kershaw
tollából
Ma 17:19-kor
Sora Ryu
tollából
Ma 17:12-kor
Roxanne Carlton
tollából
Ma 16:57-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 16:55-kor
Peter Panborne
tollából
Ma 15:46-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 15:38-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 15:08-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 14:25-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 14:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Matthew Davis
TémanyitásMatthew Davis
Matthew Davis EmptySzer. Márc. 11 2020, 21:09
Matthew Davis

Karakter típusa:
keresett/saját
Teljes név:
Matthew Davis
Becenevek:
Matt
Születési hely, idő:
Staten Island,1988.06.08
Kor:
31
Lakhely:
Staten Island
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
-
Csoport:
Média
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
-
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Dobos
Ha dolgozik//Munkahely:
Lunar Eclipse
Hobbi:
Dobolás, hardcore partyk, extrém sportok
Play by:
Jord Liddell

Jellem
Diszkrécióra tőlem ne számíts, ami a szívemen az a számon és nem érdekel, ha összetiprom a kis lelki világodat, ilyen az élet. Nem kivételez és ha nem tőlem, akkor mástól biztos hallani fogod az igazságot. Rendben értem, hogy lehet tapintatosan is, de velem sem volt az senki.

Rettenthetetlen, amit a fejembe veszek, az bizony senki sem fogja onnan kiverni! Szeretem a kihívásokat és sokszor kötök fogadásokat, hogy én vagyok elég tökös és bátor és megteszek dolgokat, amit ki sem néznének belőlem. Így lett az orromba is piercingem, így készült el az első tetoválásom és ezek még nem is voltak akkora őrültségek, csak a kezdet.

Udvariatlan. A mai világban a nők egyenlőséget akarnak, szóval miért is legyek udvarias velük? Na ugye! Szóval tőlem hippi elv van, mindenki egyenlő, legalábbis erre kenem a dolgot, mert amúgy nem gondolom ezt komolyan. Egy nő végezhet férfias munkát, de nem sok megy el kőművesnek vagy egyéb kemény fizikai munkára, sőt, fel sem vennék a legtöbbet ilyesmire.

Magabiztos természetesen, elvégre jól nézek ki, híres vagyok és mindent megkapok, amit akarok, az egommal nincs semmi baj. Ehhez társul az is, hogy sok dologhoz értek, amihez meg nem, azt is magabiztosan passzolom inkább tovább olyanra, aki ért a dologhoz vagy rendes választ tud adni az adott kérdésre.

Makacs, önfejű, mert mindig az van, amit én akarok és ha nem, akkor is. Szeretek fogadásokat kötni 'a nem mered' szavakkal kezdve, amiket én nyerek meg és már csak azért is az lesz, amit én akartam! Ha mégsem, akkor sem hisztizek egy öt éves szintjén, nem vágom magam a földhöz, egyszerűen elhúzom a szám, fintorba rendezem a képemet, kimutatva nemtetszésem. 

Erős, elvégre egy férfi legyen az. Erős testben és lélekben, támasz a nehéz időkre (csak bandatagoknak és közeli hozzátartozóknak).

Ravasz, mint a róka. Összeköthető a rettenthetetlenséggel és makacsságommal, könnyen veszem az akadályokat és mindig a számomra a legjobban megfelelő irányba terelek mindent.

~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o~o

Gyengeség: Ha a családomat szidják, nagyon hamar begurulok és nem gondolkozom, a kezem már lendülni is szokott. anyám egy szent és kiskorom óta nem tűrtem, ha bárki a szájára vette, nem érdekelt ha viccelni akart, akkor is kapott egy jobb vagy bal horgot az illető.

Múlt
Még általános iskolában, kis nyikhaj gyermek voltam, az a csont és bőr, némi szálkás izomzattal, ami a játszótéren és az amerikai focipályán került fel rám, sose lehet elég korán elkezdeni a sportot ugyebár. Szóval itt kezdődött a balhés kis életem. Valaki beszólt anyámra, én behúztam neki természetesen, még az orra is vérzett utána, én meg a többiekkel nevettem rajtam. Menőnek hitte magát, de egy ütésnek hála már nem volt az, rossz gyerekbe kötött bele, így járt. Anyám otthon a védelmemre kelt, ő egy nagyon jószívű nő, kórházban dolgozik ápolónőként és mindig segíteni akart mindenkin, igazán elhivatottan végezte a dolgát. Apám, jó több műszakban dolgozó gyári munkásként ezt már annyira nem díjazta, a legelső ilyennél levert nekem egy sallert, repültem is majd egy métert és bőgtem, elvégre gyermek voltam. Anyám persze megölelgetett és megnyugtatott, hogy nincs semmi gond, de legközelebb ne verekedjek, én meg csak bólogattam, hogy nem fogok... Természetesen nem múlt el hónap úgy, hogy valami miatt ne kaptam volna intőt és amíg anyám védett, addig apám pofozott volna. Középiskola elején tűnt csak fel, hogy amúgy ők nagyon jól kijöttek egymással, de egyre többet veszekednek miattam, mert a gyereknevelésről teljesen eltértek a nézeteik és ez éket vert közéjük. Nem akartam tönkretenni az életüket, amúgy is elég nagyfiúnak éreztem már magam, szóval mindig apámnak szóltam, amikor anya nem volt otthon, hogy volt valami, kaptam pár sallert, de már rájött, hogy nem ér semmit, így inkább csak ordibált velem és végigsorolta, hogy semmirekellő vagyok, agresszív és egy csődtömeg, már bánja, hogy valaha felcsinálta anyámat, mert ha tudja, hogy ilyen hálátlan gyereke lesz, inkább kasztráltatja magát. Én csak pislogtam és a szemöldököm emelgettem. Visszapofáztam természetesen, majd faképnél hagytam és Tomhoz, az unokatesómhoz mentem, hogy nála a garázsban csövezhessek kicsit. Idővel berendezték nekem. Apai ágon voltak a szülei rokonaim és persze anyámnak leadták a drótot, hogy megvagyok és náluk dekkolok. Nem vagyok egyszerű eset, de nem is vágytam ilyesmire. Volt itt egy box zsákom, amit püfölhettem és levezethettem a dühömet. Ők persze tudták, hogy mire van szükségem... Mondjuk ezzel csak erősebb lettem, testesebb is és kevesebben is kötöttek belém. Ezzel egyszerre meg jött a piercing, meg a tetoválások is szépen sorjában. 
Egyik nap, mikor olyan tizenöt lehettem óriási meglepetés fogadott, mert két srác volt a garázsban, az én helyemen. Nem fogadtam őket jó néven, nem voltam túl kedves és már hívtam volna a rendőröket is, úgy is olyan jóban vagyok velük. Kisebb bolti lopás, ki gondolná, hogy egy rágóért vagy egy chips miatt rád hívják őket? Na, de addig el sem jutottam, mert Tom leállított, hogy ő Sean és Sebastian, az új féltestvérei. Én értetlen álltam és fintorogtam, hogy ez mi a jó fityfenéről beszél, de nem érdekelt, kértem magamnak egy másik helyet, ahol ellehetek. Hiába kaptam, mégis inkább az új családtagokra ránéztem, eleinte vártam, hogy majd továbbállnak, de nem, beette őket a fene oda és el kellett fogadnom, hogy a család itt lakó részének ők fontosabbak. Idővel összespannoltam velük, bár nem volt mindig olyan felhőtlen a kapcsolatunk azért. Én dobolgattam, Sean énekelt, Sebastian meg passz, siket volt, de jól írt és jó ötletei voltak zenére is, mint valami kicseszett Mozart asszem. Tom meg menedzselt minket és mire végeztem a középsulival, addigra már zenekarrá váltunk, a Lunar Eclipse. Szépen befutottunk és híresek lettünk. Közben a két ajándék uncsi-tesó egyszer hazatért elintézni az apjukat, majd magukkal hozták az anyukájukat. Már nem a garázsban laktunk, hanem egy nagyobb apartmanban, ahol második gondoskodó anyám kaptam meg. Mondjuk a banda óta kevésbé voltam balhés, csak a kinézetem miatt néztek meg. Valójában nagy szívem van, de csak keveseket engedek be oda, azon keveseket, akik el tudnak viselni hosszabb távon és én is őket. Szeretem a csapatot és hivatásom a dobolás, nem is tudom, hogy mihez kezdenék nélkülük, miattuk lettem valaki és nem végeztem valami drogtanyán.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Matthew Davis
Matthew Davis EmptyVas. Márc. 15 2020, 15:18
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Matthew!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy rendkívül erős természettel rendelkezel, amelyből ritkán vagy csak képes engedni és ha meg is teszed, pusztán azok láthatnak a másik oldalból bármit is, akik közel állnak hozzád. Nem volt egy felhőtlen gyerekkorod, elvégre két ellentétes véleménnyel történt a nevelésed és amíg te csak jó szándékból próbáltad védeni édesanyádat mások elítélő jellemzése elől, addig otthon édesapád részéről ez a neveletlenségedet írta alá, amelyről a véleményemé a későbbiekben sem változott meg. Nehéz elfogadni, ha azoknak az embereknek okozunk csalódást önmagunk kimutatásával, akikre példaként tekintünk. Ez olyat nyomot hagy hátra az emberben, amit csak ritkán tud kiheverni még ha úgy is érzi, hogy tökéletesen rendben bírja ezeket. Talán az igazi családodban akadtak problémák, amiket már magad sem voltál képes elviselni, de úgy veszem észre, hogy a lassan bővülő és kialakuló bandádnál otthonra leltél. Ők úgy fogadnak el ahogyan vagy, te pedig kiadhatod magadból a benned összegyűlt feszültséget vagy azt csinálhatod, amelyben igazán képes vagy elengedni bármilyen kellemetlenséget, ami a gondolataidban vert éket. Fontos, hogy tartozzunk valahová, de úgy válik mindez egésszé, ha olyan helyre sikerül berendezkednünk, ahol a későbbiekben sem válnak feszélyezettebbé, kényelmetlenné a körülmények, te pedig úgy gondolom megtaláltad ezt a helyet. Very Happy Bizonyára sok emléket-élményt fogtok még összegyűjteni a bandával, ami idővel majd észrevétlenül is, de enyhítően fog hatni rád a múltban történtek után. Remélhetőleg a későbbiekben sem fogod magad mögött hagyni azokat a dolgokat, amik jobbá teszik számodra a mindennapokat, bár ahogyan te is mondtad, már elképzelhetetlen lenne a banda nélkül az életed. Kíváncsian várom mit hoz ez számotokra/számodra a továbbiakban, ezért utadra is engedlek. Smile

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Matthew Davis A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Matthew Davis D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Matthew Davis 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Matthew Davis
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jaxon Davis
» Isabelle Davis
» Laurel Davis
» Clementine Davis
» Matthew Dowell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: