New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 80 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 10:12 am-kor
Owen Grady
tollából
Ma 9:49 am-kor
Owen Grady
tollából
Ma 9:24 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 9:23 am-kor
Winiefred Poole
tollából
Ma 1:52 am-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 10:56 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 10:51 pm-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 10:37 pm-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 10:14 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Ambrose × Ronnie
TémanyitásAmbrose × Ronnie
Ambrose × Ronnie  EmptySzomb. Jún. 10, 2017 12:15 am


from Ronnie
•• Oh hey.. What are you doing here right now? ••

A nem törődömségnek, a lustaságnak, de leginkább a nemi identitásomnak köszönhetően kerültem a jelenlegi pályára. Nem azt mondom, hogy nem én választottam, mert ez baromira nem igaz. Azért lettem díler, mert így nem kell egész nap valami szaros irodában lebzselni, meg így akkor melózok, amikor én megmondom, hogy a másik mikorra jöjjön a megbeszélt helyre. kész luxus, nem? És a legjobb benne, hogy elég jól kifizetődő, ráadásul így a festésre is rengeteg időt tudok szánni. Bár tény, a nővéremnek egy szóval se említettem még eddig, hogy mivel foglalkozok, szerintem ő abban a hitben van, hogy a képeimből ennyire faszán megélek, ami igaz is lenne, ha tucatszámra tudnám alkotni az olyan képeket, mint amiket megvesznek, de sose tudhatom előre, hogy éppen melyik fogja elnyerni valaki tetszését és melyik nem. Még Katie sem tudja előre megmondani, ő csak lefotózza őket és körbeküldi az ügyfeleknek a listát az adott hét képeivel. Igen, ő árulja a képeimet, ahogy még több hozzám hasonló művészét is, vele véletlen hozott össze a sors, de ez most nem is lényeges. Sokkal inkább kéne arról beszélnem, hogy mi a fészkes fenét keresek itt a High Line Parkban egy menő aktatáskával délután ötkor... Eric lesz mára az utolsó ember, akivel üzletelek, s vele itt szoktunk találkozni. Az ember azt hinné, hogy ezeket az ilyen ügyleteket jobb sikátorokban lerendezni, de az a helyzet, hogy már egy pár ismerősöm rábaszott ezzel, mert a zsaruk jobban gyanakodnak az olyan helyekre. Eric ötlete volt anno, hogy itt találkozzunk, mert nincs olyan messze a lakásától és így a felesége sem kezd el kérdezősködni, hogy hol volt ilyen sokáig boltban. Nem szokásom beleütni az orromat mások magánéletébe, főleg a vevőimébe. Nem érdekelhet, hogy mégis mire kell nekik a cucc, én csak megszerzem és eladom nekik, többet nem is szeretnék tudni, mert a végén még lelkiismeret furdalásom lesz vagy valami hasonló szarság. Azt tudom, hogy nekem miért kellenek ezek, én nem vagyok függő, de néha én is bedobok egy-egy pirulát, a füves cigit meg rohadtul nem sorolom az ilyen tevékenységeim közé, mert mindenki azt szív. De tényleg, mész az utcán, és annyira érezni lehet a levegőben... Nagyon vicces. Most is, amíg várakozok a padon ülve, elszívok egy szállal, hiszen időm mint a tenger.

to Ambrose
•• Megjegyzés  ••©


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Ambrose × Ronnie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ruben × Ronnie
» Zachary & Ambrose
» Neela & Ronnie
» Armand & Ronnie
» You better watch out - Ambrose/Bonnie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: