New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 57 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 56 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

The Secret Passion - Jordan&Elyse
TémanyitásThe Secret Passion - Jordan&Elyse
The Secret Passion - Jordan&Elyse EmptySzer. Márc. 04 2020, 17:39

Jordan&Elyse
Vizsgaidőszak. Nem éppen a legjobb pillanataim az egyetemi éveim alatt, de ezzel jár. Főleg, ha még két szakot is visz az ember lánya. Szóval gyakorlatilag beköltöztem a könyvtárba. Ezzel nem voltam egyedül. Nem csupán én. Azonban nem sokan maradtunk este nyolcnál tovább. A legtöbben kölcsönözték a könyveket, és otthon, vagy a kollégiumi szobájukban tanultak. Nekem viszont haza kellett volna mennem, és semmi kedvem nem volt. Ha csak tehettem máshol voltam, mert tudtam otthon mindig a szüleim és a nagybátyám üzleti ügyébe botlok. Éppen elég volt egyszer látnom, ahogyan megkínoznak egy árulót, majd ki is végzik. Nekem nem ez az életstílus kellett. Nem beszélve arról, hogy a mai napig rémálmaim vannak. Azóta persze néha részt vettem a tárgyalásokon, de semmi több. Nem kértem belőle. A szüleim viszont türelmetlenek voltak, azt mondták, miután lediplomáztam, már nem bújok ki alóla. Ez volt az utolsó évem, mielőtt végleg csatlakoznom kéne a családi üzlethez. Csak tudnám hogyan bújjak ki alóla! Egyelőre csak addig jutottam, hogy ha botrányosan viselkedem, kitagadnak, de gyenge terv volt. Főleg, mert csupán mi ketten voltunk Kierannal, nem többen, és rajtunk múlt az ír maffia jövője. Kieran szeretettel űzte a családi üzletet, de én nem. Még ez a fél év, az utolsó évem, ennyim maradt a szabadságból. Éppen I.Erzsébet hadjáratáról olvastam a spanyolok ellen, elmerülve a gondolataimba, és újra is kellett olvasnom egy fejeztet, annyira nem tudtam figyelni. Mr. Goltz szigorú tanár, így nem hibázhatok, főleg, mert a történelem a fő szakom. Nem mintha valaha is foglalkozhatnék vele. Az én sorsom már előre elrendeltetett.  
A szemem sarkából veszem észre, az ismerős alakot. Eléggé kitűnik a tömegből. Jordan Marrow. Egy ideje már figyelem őt, és bizony szemet vetettem rá. Egy évvel alattam lévő évfolyamba jár, és ő volt a sztárfocista az egyetemen. Minden nő őt akarta, kérdés, hogy mennyi kapta meg, de az nem is érdekelt. Én voltam a soron, és ezt szándékomban állt megtenni. A történelemkönyveknél volt, én pedig becsuktam a sajátom, felkeltem az asztaltól, és odamentem hozzá. Ég áldja az eszem, hogy szoknyában jöttem. A Prada bőr szoknyám pedig nagyon is alkalmas most erre a szent feladatra, amire készülök. Szerencsém továbbá, hogy a könyvtárban magasan is vannak könyvek, és a létrát kell sokhoz alkalmazni.  
-Szia. - mosolyogtam rá. - Megkérhetlek valamire? Kérlek tartanád a létrát? - nézek szépen rá, közben pedig nekiállok felmászni rá, és bizony olyan állásban, hogy belásson a szoknyám alá. Random kiválasztok egy könyvet, és szerencsémre még hihető is, mert az angol uralkodókról szól. Ez a témám, és majd mikor az asztalomhoz hívom, így nem fogok hülyének tűnni. Szépen is nézne ki, ha I. Erzsébet témámhoz pl. Valami amerikai függetlenségi háborús könyvet vettem volna ki. Okkal hihetne butának. Pedig nem vagyok az, csupán el akarom őt csábítani. Lassan jövök le a létráról, majd a könyvel a kezemben felé fordulok, és elmosolyodom.  
- Elyse vagyok. - mondom a nyilvánvalót, hiszen ismer, ráadásul én vagyok a csapatának az egyik szurkoló lánya. Csak azt nem értem, hogy a fenébe nem akadtunk még össze... közelebbről. - Te pedig Jordan igaz? - kérdezem édesen, még megszólalni sincs sok esélye mellettem.  
-Esetleg szeretnél csatlakozni mellém tanulni? - kérdezem tőle mosolyogva. Nem sokáig fogunk tanulni, ebben biztos vagyok. Amint kiürül a könyvtár, egészen más terveim vannak.  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: The Secret Passion - Jordan&Elyse
The Secret Passion - Jordan&Elyse EmptyVas. Márc. 08 2020, 22:48
Tök jót aludtam. a laptop nyitva, a könyvek szétpakolva, én könyökölve üldögélek és a szemeimet meg csak egy pillanatra csuktam be s máris ólomsúllyal nyomott el az álom. Hátulról és kívülről biztos úgy tűnik, hogy olvasok, jegyzetelek, szóval tanulok. Ami nem baj. Legalább kisebb eséllyel zargatnak. Én meg pihenhetek. Vagy nem.
- Mi? Ja!? Szia! - ocsúdom fel a bóbiskolásból először meglepetten, kissé morcosan is. - A... létrát, ja. - bólogatok, ahogy felfogom, amit mondott, majd megdörzsölöm szemeim s felállok székemről, hogy a vöröske felé tornyosuljak, aki megzavart álmomban. Igazság szerint a tegnap este túl hosszú volt a kolis bulinak hála ami előtt edzés is volt, úgyhogy eleve kissé fáradtan mentem oda, az meg nem volt meglepő, hogy itt elnyomott a buzgóság. És csoda, hogy még csak az, mert pokoli másnappal ébredtem, száraz voltam akár a tapló, a fejem kóválygott és egy falatot se bírtam enni. Egy forró zuhany mondjuk segített, hogy újra ember legyen belőlem, magamra rángassam az egyik farmerom, egy pólót, meg a sport felsőt, aztán nekivágjak a tanulásnak, mert pénteken vizsga. Ahol rohadtul nem kéne megbukni. Bár ehhez lassan valami csoda kell. Vagy rohadt sok kávé? Nem szoktam kávézni, nem vagyok a koffein nagy híve. De ide lehet, hogy kell. Meg mondjuk arra koncentrálni végre, amit kértek tőlem.
A létra. Ki is kérte? Ja, Elyse! Merthogy ő a vörös cicababa, aki előttem feszít éppenséggel, a szurkoló csapat formás kis madárkája. Megnéztem már magamnak párszor, volt olyan barátnője is, akit levarrtam egy-egy buliban (egyet tegnap is) de őt magát valahogy inkább kerültem. Volt valami pletyka is, hogy nem teljesen jó vele kezdeni, meg nem is egészséges dolog... mondjuk az ilyenekre sose adtam, annyi képtelenséget találtak már ki rólam is akár a kloiban, pláne a beavatási hét miatt. Olyan elkényeztetett kis fruskának tűnt, mondjuk ez valahogy most is így van. Lehet mert álmomból keltett? Nem tudom... az biztos, hogy volt benne valami, ami miatt eddig túlzottan nem érdekelt bármilyen formás is a feneke, vagy huncut a tekintete, amivel most is kitartóan pislog rám. - Máris. - dörmögöm mély hangomon, majd már megyek is és megfogom a létrát, hogy aztán akaratlanul is felpillantsak, ahogy felfelé mászik. Ő meg pont úgy hajolgat ott fenn, és úgy riszálja a csípőjét a létrafokok vételénél, hogy a szoknya libbenjen és tökéletes rálátást kapjak a fehér tangára, olyannyira, hogy még azt is lássam, a lábai között csipke az anyag, ami a hívogató völgyre feszül... oké, lehet mégis van valami azokban a pletykákban. Az tuti, hogy a feneke jó, mert abból is láttam most eleget alulnézetből és elég sokáig is rendezkedik, mintha műsort adna! Főleg, ha figyelembe veszem, hogy a létrának amúgy van kitámasztó féke a kerekeknél, amivel a polc mentén húzni lehet.
Ha az volt a célja, hogy igen szűknek érezzem a farmerom, hát az sikerült. Meg a vizsgáról is elvonni a figyelmem. - Tudom. - bólintok, amikor a nevét mondja, majd ismét, amikor az enyémet. Nincs ezen mit ragozni, így hívnak mindkettőnket és amúgy tudjuk is a másik nevét, csak azon túl, hogy "dobnál egy vizet?" a pálya szélén, még nem beszéltünk. Nagyon édesen cseng a hangja, ami egyszerre mérgezően kábító, és figyelemfelkeltő... kérdés: hagyom magam lépre csalni? Igazából nem veszítek vele semmit, ha alszom a könyvekkel azzal sem érek többet és nem leszek okosabb, másrészt meg ki tudja, ez a Kirké pontosan mit tervelt ki és valami csapdába sincs kedvem belefutni, márpedig a felsőbb éves játékosok mondták, hogy vigyázni kell az ilyen helyzetekkel. Csakhogy határozott vagyok és a pályán is szeretek kockáztatni, szóval nem sokat habozva biccentek immár harmadszor, ezúttal az ajánlatára. - Végül is, tanulhatunk együtt is. - teszem hozzá, majd megfordulok, hogy elcammogjak cuccomért s felnyaláboljam a két könyvet, meg a laptopot. - Gondolom a te helyedre menjünk, esélyesen neked több cuccod van. - mondhatnám, hogy mint a lányoknak általában, de ez egyértelmű. Akárhogy is, követem őt szépen a helyére, közben azért figyelve hogy riszálja a kis seggecskéjét előttem. És azt is tudom, hogy ezt ő tudja. Ahogy a bugyi csekkolást is . Tisztában vagyok vele, hogy a nők ezt észreveszik és megérzik, de nem izgat most: ő provokálta ki, szóval meg is kapja. Ha meg nem tetszik neki... hát csak tegye szóvá, aztán nekem is lesz arra egy válaszom. - Öhm biztos, hogy el fogunk itt rendesen férni? - kérdem az asztalhoz érve, mert azért rendesen kiterült rajta, de a mérete se olyan nagy, nem is tudom a két szék hogy fog ideférni rendesen.
mind álarcot viselünk
Jared J. Marrow
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
...
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
"Play the game
Your gonna be the same
Your gonna change your name
Your gonna die in flames"
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Secret Passion - Jordan&Elyse Tumblr_mmvfllSXM01s24qdco1_500
★ idézet ★ :
The Secret Passion - Jordan&Elyse 200
"I am the game, you don't want to play me."
★ foglalkozás ★ :
Amerikai foci játékos
★ play by ★ :
Rome Flynn
★ szükségem van rád ★ :
...
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
...
TémanyitásRe: The Secret Passion - Jordan&Elyse
The Secret Passion - Jordan&Elyse EmptySzer. Ápr. 01 2020, 18:38

Jordan&Elyse
I’m tough, ambitious and I know exactly what I want.If that makes me a bitch, Okay.
Nagyon tetszett ez a srác.  Nem hiába volt ennyi nője. Már ha igazak a pletykák. Engem ez mégsem zavart, én is akartam belőle egy darabkát! Végig mértem őt, amikor csak tudtam az elmúlt tíz percben. Nagy, erős, izmos, és édes a mosolya. Pont nekem való! A magasságára már nem tudok mit mondani, nagyon magas, és úgy nézek ki mellette, mint Törpilla Hulk mellett. Ez mégsem zavart, sőt, imádom a magas pasikat!
-Igen, mehetünk hozzám. - mosolyodom el rá, és elindulok az asztalom elé, szándékosan riszálva a fenekem. Rossz vagy Elyse! Nagyon! Mikor odaérünk is tesz megjegyzést a kis helyre. Igen, eléggé szétpakoltam. Ezt mégsem mondom így neki.  
- Semmi baj, majd összebújunk. - nézek fel rá ismét, majd finoman megérintem a karját. - Bár tény, hogy nagy vagy, sok helyet foglalsz. - harapok pajkosan az ajkaimba, és igen, szándékosan fogalmaztam kétértelműen. Le is ülök a helyemre, és lepakolom a táskám a mellettem lévő székről, hogy le tudjon ülni. Aztán kicsit a könyveim is elpakolom az útból, bár a látszat kedvéért magammal kellett hoznom a könyvet, amit levettem a polcról, az előbb. Egy pillanat erejéig megnéztem a könyvet, amit a kezében tartott. Kemény tárgy, és unalmas ez a filozófia. Emlékszem rá a múlt évről, és mit ad Isten, meg is voltak a jegyzeteim róla, sőt még egyszerűsítve a laptopomon is. Tavaly nagy merészen felvettem, hogy valami mást is tanuljak, mint a két fő szakom, és igen, azonnal megbántam. Aztán mégsem adtam le. Mindig is volt bennem egy afféle bizonyítási kényszer, hogy azért is. Szóval maradtam, és megcsináltam, de vért izzadtam. Ez az O´Donnell vér az édesanyám szerint, amit egyszer a fejünkbe veszünk, azt véghez visszük tűzön-vízen át, a kudarcnak nincs helye. Igazán remek mondhatom. Nem akarok semmit, ami O´Donnellé tesz, de hát a vérem kötelez. Szóval igen, átmentem az órán, igaz nem lett jeles, de nem is érdekelt. Azt sem hittem volna, hogy valaha is hasznom lesz az órából, és íme, mégis! Bár tény, nem egészen úgy, ahogyan kéne. Sebaj! Annál izgalmasabb! Hát ki hitte volna, hogy éppen Mr. Willkins szigorúsága és a filozófia segít nekem behálózni egy pasit? Nem mintha szükségem lenne ilyen cselekre, a férfiak felszedése könnyen megy. Megtartani nehezebb őket, hűtlen seggfej mind, de ebbe most nem megyek belé. Jordan kellett kész. A vizsga pedig kapóra jött.  
-Emlékszem rá múlt évből. Kemény vizsga. - felem elkomolyodva.  
-Ha szeretnéd, adhatok jegyzeteket, sőt van egy rövidített tananyagom is. - teszem hozzá még, és ismét rá mosolyodom. - Vagy akár korrepetállak, én tavaly átmentem belőle, és négyes lett. - nézek rá továbbra is, már ülve, és igen, szoros a hely, de nem baj, kicsit hozzá is simulok a karommal, majd a combommal is. Valahol korrepetálnom kéne, ami nem ennyire... nyilvános. Haza nem merném vinni, abból nagy botrány lenne, és őt sem akarom veszélybe sodorni. Az ő szobájába viszont mehetnénk. Ha jól tudom kollégiumban lakik! Tökéletes!  
-Esetleg, ha szeretnéd, a kolesz szobádban átvehetjük a tanagyagot.  - nézek oldalra rá és az ajkaimba harapok lágyan. Remélem igent mond. Tényleg szeretnék segíteni neki, és ha végeztünk a tanulással, jöhet a jutalom!  
-Mit szólsz? - nézek rá boci szemekkel, és közben pajkosan elmosolyodom. Ami az én vizsgám illeti, már tudok annyit, hogy a dögös Maximilian Goltz meg legyen elégedve a tudásommal, és átengedjen a vizsgán. Különben is még van két napom a vizsgáig, egy kis pihenő a könyvek felett pedig jót tesz az egészségnek. Főleg, ha ilyen férfi karjaiban teszem, mint Jordan.  
~  The Secret Passion ~ ~
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: The Secret Passion - Jordan&Elyse
The Secret Passion - Jordan&Elyse EmptySzer. Ápr. 15 2020, 22:36
- Akkor rendben. - bólintok rá a dologra, majd a vöröske után cammogok és figyelem, ahogy ringatja azt a kis fenekét, amit egészen jól megnézhettem nem is olyan régen. Szép, fehér kerek félgömbök, elég feszesnek tűntek és jó lenne rájuk csapni... Nincs ebben semmi rossz, ő provokálja ki a gondolataimat. Ez nyilvánvaló, főleg, ahogy megszólal.
- Hát...lehet, de lapozás közben meg fogjuk lökni akkor egymást. - vonom meg a vállam, mint aki nem érti, hogy mire is célozgat Elyse, pedig nagyon is értem. Lehet nem véletlenül figyelmeztettek rá, hogy vele csak óvatosan? Nem véletlenül kerülgettem bulikban? - Az viszont kétségtelen, hogy belőlem több ilyen csinos szurkolólány is kitelne! - nevetem el magam de csak halkan, hogy ne sértsem a könyvtár szabályait és megjegyzésemmel azért annyira félszegnek se tűnjek, még ha az egészben van némi (tettetett) teszetoszaság is, de ez leginkább azért van, mert még nem döntöttem el magamban, hogy pontosan miként is értékeljem ezt az egészet. Vonzó lány Elyse, egyedi a kisugárzása, de ott vannak a figyelmeztetések is és persze a szép szőke tanárnő is minduntalan eszembe jut, aki talán a kelleténél több gondolatom is köti le...
- Ja, kemény, a múltkor is több lány jött ki sírva. Bár igazság szerint én úgy gondolom, hogy szimplán nem tudják emberileg kezelni a tanárt. - vonom meg a vállam. - Elmentem megnézni a múltkor a vizsgázókat meg figyeltem az órákon és tipikusan az az ember, aki szeszélyes, de ha kiszolgálod a szeszélyeit, nem ütöd meg nagyon a bokád. - térek ki a vizsgára, ha már ez szóba jött s felajánlására bólintok, miután helyet foglaltam mellette s tény, hogy nagyon szűkösen vagyunk így, főleg ahogy a leányzó szétpakolt... - A jegyzeteket megköszönöm, lehet van benne olyan, amit én nem tudtam leírni. De korrepetálni nem kell, nem vagyok annyira kőagyú, mint amennyire annak látszom. - keményednek meg picit a vonásaim és hiába simul nekem a szűk hely (ürügyén) miatt, ami amúgy kellemes, mégis izmaim is picit megfeszülnek. Kevésbé szeretem, ha szenvedélyem a sport miatt hülyének néznek mondjuk. Jó, ő biztos nem úgy gondolta, de... azt se tudja, hogy mit tudok és még nem is buktam, szóval korai korrepetálásról beszélni, így kissé tán természetes, ha önérzetből meghúzok bizonyos határokat. Ha már fizikai kontaktusban ez most annyira nem megy.
- Ha ragaszkodsz hozzá, mehetünk oda is tanulni, ott legalább jobban elférünk és nem kell a pusmogással kínlódni, mert így ránk fognak szólni. - szinte gondolkodni se kell, úgy jön a válasz és végül is ez természetes. Amit Elyse ajánlott csak így, ahhoz nem kell lángelme és végső soron miért ellenkeznék? Már kellőképpen felkeltette testi figyelmem a magamutogatással, még ha az imént picit el is komorodtam, azért őszintén szívesebben töltöm vele az időmet, mint a tanulással most. Lehet jobb feltöltődés és utána meg lesz ami lesz, megoldom én azt a vizsgát is.
Végső soron összesepregetem és összerakom a holmimat, gondolom Elyse is ezt teszi, bár neki tuti tovább fog tartani, addig a telefont előkapva küldök szobatársamnak egy messenger üzenetet, mielőtt úgy gondolná, hogy ma csak övé a szoba ha már tanulni mentem...
- Mehetünk? - kérdem, amikor végül Elyse úgy látom, hogy elkészült, majd mintegy mutatva az utat (elvégre a szobám számát nem ismerheti még ha a kolit igen is) elhagyom a könyvtárat a társaságában.
- És te hogy állsz most a vizsgáiddal? Gondolom el vagy havazva mert nem nagyon láttalak az edzéseken a lányokkal. - persze nem mindig akkor edzenek amikor mi, de sokszor össze is van hangolva a dolog, vagy épp váltjuk egymást a konditeremben netán a tornateremben, amikor olyan edzésmunkát folytatunk. Közben persze szépen haladunk folyosóról folyosóra, hogy végül a kolikhoz vezető vasajtón át a fedett átjárót használjuk, elvégre mégis téli vizsgaidőszak van... - Mondjuk meg is értem, én nem hagytam ki edzést vizsga miatt, de vért kell érte izzadni. - teszem még hozzá, aztán lassan elérjük a koli szobát, az ajtón a szám: 101. - Na, egy pillanat.... - inkább magamnak mormolom míg karom alá fogom a könyvek egy részét, hogy a kulcsot előkotorjam, majd nyissam az ajtót. - Lépj be, érezd magad... végül is otthon! - egy koli szoba esetén ez végül is érdekes kitétel, elvégre nekem is átmeneti szálláshely, még ha évekre is. Bent pedig két ágy és egy tipikus fiú szoba várja Elyse-t: kupi van. Na nem vészesen, de azért látszik, hogy itt élnek, itt-ott eldobott ruhadarabok a padlón vagy épp egy nyitott szekrényajtón lóg egy törölköző s így látható bent a focis felszerelés az viszont pedáns rendbe lerakva. Büdös viszont nincs, inkább az aeroszolos dezodoraink illatát érezni még, amikből szintén van itt-ott egy-egy flakon kirakva. A falakon a csapat zászlója, focis vagy épp autós poszterek is vannak itt-ott, amolyan motivációs jelleggel. Én lerakom a könyveket az egyik íróasztalra a fal mellett meg a cuccaim elegáns alkotói káoszt valósítva meg ezzel.
mind álarcot viselünk
Jared J. Marrow
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
...
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
"Play the game
Your gonna be the same
Your gonna change your name
Your gonna die in flames"
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Secret Passion - Jordan&Elyse Tumblr_mmvfllSXM01s24qdco1_500
★ idézet ★ :
The Secret Passion - Jordan&Elyse 200
"I am the game, you don't want to play me."
★ foglalkozás ★ :
Amerikai foci játékos
★ play by ★ :
Rome Flynn
★ szükségem van rád ★ :
...
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
...
TémanyitásRe: The Secret Passion - Jordan&Elyse
The Secret Passion - Jordan&Elyse EmptyHétf. Jún. 08 2020, 00:20

Jordan&Elyse
Finoman elmosolyodom, kissé huncut vigyorral, mikor azt mondja, hogy meg fogjuk lökni egymást lapozás közben. Ó, igen az ő lökéseiben reménykedem! Nem tudom szándékosan fogalmazott így, vagy csupán véletlen, de a gondolataim szárnyra kelnek és bizony egyre pikánsabbak.  
-Nekem nagyon is tetszik ez a közelség. - vigyorodom el. - Lehet több szurkolólány, de ilyen, mint én, nincs több. - teszem hozzá a következő megjegyzésére és igen eléggé beképzelten hangzik, de ez így van több tekintetben is. Nem vagyok olyan, mint a többi lány. Kemény neveltetésben volt részem, és a jövőm is előre meg van szabva. Ők élik majd az életük, amit megválasztanak, én pedig a hagyományok, és a családom útját követem, az unokatestvérem, és leendő vőlegényem oldalán. Nekem nem adatott meg a választás. Ezt pedig sokan nem értik, csak a vagyont, és a külsőm, azt, hogy mindenem megvan, de tévednek, mert ezért nagy árat fizetek. Nem csupán a szabadságom, hanem a biztonságom is.  
Egy ideig figyelmesen hallgatom őt, és bólogatok, mikor a tanárról beszél.  Aztán esik le, hogy én is elkövettem azt a hibát, amit velem kapcsolatban szoktam: az előítéletet. Én is csupán egy izomagynak gondoltam őt, aki jó lesz ma esti szórakozásnak, de tévedtem. Igenis okos, és meg kell valljam így még vonzóbb lett. Természetesen nem sértésnek szántam a korrepetálást, pedig ő látom kicsit magára vette. Én csupán a csábítás eszközeként használtam, nos, nem volt jó módszer.  
-Nem azért mondtam a korrepetálást, mert butának tartanálak, csupán így próbáltam közeledni. - vallom be őszintén, mert inkább bevallom a kínos próbálkozást, minthogy azt gondolja rólam, hogy butának tartom.  Szerencsére mindezek ellenére mégis belemegy abba, hogy máshol folytassuk a tanulást.  
-Igen, ott lehet aztán hangoskodni. - viccelem el a kijelentését, de túl kétértelműre sikeredik. Szép volt Elyse, komolyan. Elvégre ez is volt a célom “hangoskodni” vele, igen de az előbbi kijelentése miatt most már valahogyan másképp látom. Természetesen szívesen lefekszem vele, de kezd másképp is érdekelni.  Nekiállok automatikusan lepakolni az asztalról, be a táskámba a dolgaim, közben az előbbin gondolkodom még mindig.  
- Igen, mehetünk. - válaszolom neki, kizökkentve a gondolataimból. Szerencsére, mintha már el is felejtette volna a kínos incidenst, kérdezősködni kezd.  
- Egész jól. Igen, ki kellett hagynom pár edzést, sajnos. - felelem, de abba már nem megyek belé, hogy nem a vizsgák végett, hanem a családi … vállalkozásunk miatt. Van, hogy elhívnak csak úgy, hogy Kieran mellé szegődjek, és tanuljam a szakma fortélyait. Már kezdek belejönni, és szomorú, mert mindig a sorsom ellen lázadtam, de rá kellett jönnöm, a véremben van a családunk... ténykedése. Jó neki, hogy képes volt lépést tartani az edzések mellett, irigylem érte. Nem is azért, mert képes rá, hanem, mert normálisabb élete van málam. Nekem esélyem sincs küzdeni, és ott lenni minden órán és edzésen, ezért tanulok többet a szabadidőmben.  
-Helyesen teszed. Lehet most naivnak fogok tűnni, de szerintem csak idők kérdése, hogy felfigyeljen rád egy nevesebb csapat edzője. Az ilyen tehetséget nem hagyják veszni. - felelem őszintén, miközben a szobája felé tartunk. Mikor arra kér várjak, várok, majd követem a szobába. Tipikus egyetemista férfibarlang. Sport, és autó- poszterek, és rendetlenség, bár nem nagy ebben az esetben. Az Axe dezedort is azonnal felismerem, de ez sem újdonság.  Leteszem a táskám az ágyra, aztán leülök oda, a két kezemen támaszkodva kicsit hátra dőlök, és Jordanre nézek mosolyogva.  
-Mi a helyzet a szobatársaddal? - érdeklődöm, mert elég kellemetlen lenne, ha éppen akkor toppanna be mikor ruha nélkül vagyok Jordan... ölében. - Csak, hogy ne zavarjon a... tanulásban. - szándékosan hagyom egy kis hatásszünetet, majd a táskámért nyúlok, és előveszem a könyveim, közben elterülök, hason, Jordan ágyán, és úgy kezdek el olvasni. Kíváncsi vagyok mit fog reagálni. Tudom kell, ő mennyire vágyik rám, vagy csupán udvarias, mert akkor nem fogok nyomulni. Az önbecsülésem sokat ér, és soha egyetlen férfinek sem könyörögtem még, ahogyan tapadós sem voltam. Igaz ritkaság, hogy ne kellenék valakinek, de igen, előfordult. Nem lehetek mindenki esete, ezzel tisztában vagyok.A másik, és inkább valószínűbb ok a családom, sokan megijednek, mikor rájönnek, hogy a Kendall névnek köze van az O´Donnelhez, és aztán jön a futás. Szóval fel kell mérnem a terepet.  
-Szerintem elférsz mellettem. - nézek Jordanre, és bár nagyon kevés hely lesz az egyszemélyes ágyon, szívesen bújok vele össze, tanulás közben, na és egyéb tevékenység közben is.
megjegyzés|  ★
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: The Secret Passion - Jordan&Elyse
The Secret Passion - Jordan&Elyse EmptyKedd Jún. 16 2020, 16:18
+18

-Hé, csak izzadt pólót ne kérj, hogy szagolgathasd, amikor kedved támad! - nevetek fel, talán a kelleténél kicsit hangosabban, amikor azt mondja, hogy neki tetszik a közelség. Persze. Mondjuk ő pont nem tűnik az őrült rajongó alkatnak de az előző őszi mecvsek szültek fura tapasztalatokat. Például az is érdekes volt, hogy mennyi nem egyetemista drukker is kint volt, sőt hányan fogadtak is a meccsre ezek közül. - Bizonyos tekintetben minden ember egyedi és megismételhetetlen, amennyiben figyelembe vesszük, hogy mindenki más élményeken megy keresztül és eltérő körülmények azonos jellemeket is eltérőre formálnak. - az olvasott Jordan ismét felbukkan és tiszteletét teszi. Lehet túl sok volt a tanulás... minden esetre így elvettem picit kijelentése egoista élét is, mert bizonygathatja nekem, hogy belőle csak egy van, meghatni nem fog vele. Televan az instagram is "egyéniségekkel" akikből csak egy van.
A nőkben amúgy sem bízom meg könnyen. Nem apa hibája, nem ő traumatizált, de anya nélkül felnőni azért mégis más és tudni, hogy azt, aki megszült, nem a természet ragadta el, hanem mondjuk a saját önzősége, vagy tudom is én miért lépett le pontosan... de azt vágom, hogy nem éltek csórón, fater nem bántalmazta, ahogy engem se vert meg soha. Szóval nem tudok jobbat. És ezért se szimpatikus sok-sok mai lány, hiszen az önzőség újabb szobrait látom bennük s a beképzeltség is valahol ebbe az irányba mozog. A kettő nincs egymástól messze.
Lehet ezért is veszem jobban magamra a korrepetálásos dolgot, mert a fennhélyázó magatartással ez párosítva nem nevezhető imponálónak. Azért csak finoman jelzem, hogy merre is húzódnak a határvonalak, mert azok igen is vannak. Mondjuk a szög ki is bújik a zsákból hamarost. - Vágom. De velem az egyenességgel többre mész. - vonom meg picit a vállam, mintegy mellékesen. Ez is az igazság mondjuk, annyira én se szoktam játszmázni, mert fölöslegesnek érzem. A foviban taktikázhatok kedvemre és ott élvezem is a dolgot. De most végül is megtette, szóval ez a pont végső soron pipa.
- Tapasztalat? - kérdezek vissza a hangodkodás kapcsán, mert túl magas labdát adott és egészen sok módon le lehetne ütni, de nincs kedvem tovább vinni valami nagyon kétertelmű adok-kapok játékot, ami így is úgy is egy pontba vezet. Abban is megegyezünk akkor, hogy innen dobbantunk. Én már unom a tanulást és ettől még az is érdekesebb lenne, ha Elyse mondjuk ismét úgy tenne, mint aki butának néz. Mondjuk ez nem fog megtörténni, de érzékletes példa az anyag szárazsága mellett. Szóval elhagyjuk a könyvtárat és én felhozom a momentán egyetlen valid közös témát, az egyetemi sportéletet, aminek nincs annyira "beszéljünk az időjárásról szaga".
- Na, akkor jó! Végül is a vizsgák a fontosabbak. Gondolom nem akarsz szurkololány lenni az egyetem után hivatalosan is. Bár jól csinálod, szóval éppen az se lepne meg. - jelentem ki, hiszen edzésen és meccsen is láttam őket dolgozni és tényleg nyilvánvaló, hogy van érzéke a dologhoz, jobb és tudatosabb, mint a többiek körülötte, szóval lehetne esélye.
- Igazán az csak az egyetem végén dől majd el, ha végzek és az akkori Szuperkupa után a nagy csapatok a rostán jatékost válogatnak. De kedves vagy. - toldom meg a szavaim egy mosollyal persze. Természetesen nem tudhatja teljesen a dolgok menetét, elvégre nekik nem ez a dolguk.
- Már hazament, a héten nincs vizsgája, csak jövő héten költözik vissza. - adom meg a választ a kérdésre, ami koránt sem olyan ártatlan, mint amilyennek hangzik. Elyse meg elkezdi otthon érezni magát tényleg, bár, hogy minek ragaszkodik ehhez a bárgyú színjátékhoz a könyvekkel, azt magam sem értem különösebben. Eleve az elejétől gyanús valahpl ez az egész, mert a világ alap igazsága, hogy ingyen punci nincs. Annál is inkább, mert maga "mellé" invitál, ami aztán végképp banális, tekintve, hogy ő max oldalt feküdve fér el mellettem ezen az ágyon, ha mondjuk én fekszem el úgy az ágyon, mint ő. Úgyhogy végső soron nem variálok sokat, de esélyes, hogy meg is lepem a magam akciójával. Ugyanis meg sem probalkozom a ficeegős férjünk el játékkal, egyszerűen fogom és ráfekszem a karcsú vöröskére, könyökeimen megtamaszkodva mellette. Nem nyomom össze.
- Szerintem melletted már nincs hely egy ekkora embernek. - mormogok dörmögő hangomon a fülébe s megérezheti a tekintélyes keménységet is feszes kerek popójának feszülni odalent a nadragomon és a szoknyáján keresztül, ami alá már alaposan benézhettem. - Úgyhogy egyszerre az ágyon tanulni tuti nem fogunk. - morgom s ezúttal megharapom picit fülcimpáját. Kizárt, hogy félreértettem volna eddig. Ha mégis, akkor meg kapok egy pofont és kész, egy próbát megért. De ha nem helyteleníti tettem sem verbálisan, sem tettel, akkor jobbom változtat helyzetén, inkább csak a bal könyökömmel tartom meg könnyen testsúlyom. Az így szabad jobb kezem pedig lecsúszik a combjára, hogy a krémszín (vagy barnás? Mi férfiak színvakok vagyunk...) szoknya alá simítson alabástromfehér izmos, formás combjára és felfelé haladjon határozottan, hogy csípője alá csusszanva ölére érjen és két ujjam csiklóját tapintsa ki a fehér csipkén át, hogy aztán köröket leírva izgassa s ha azt érzem, hogy egyre jobban terjeda nesvesség és "átázik" a csipke, akkor még pofátlanabb módon odébb tolom az anyagát, hogy ezúttal ujjaim már a puncijában merüljenek el, míg mellkasom őt az ágyhoz szegezi és nyakát csókolgatom fel s alá, beszívva édes illatát. Ujjaim pedig határozottan járnak benne. Pont olyan vagyok, amilyennek egy "alfahím" egyetemista atlétának lenni kell. Ezt akarta nem? Hát, megkapja...
mind álarcot viselünk
Jared J. Marrow
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
...
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
"Play the game
Your gonna be the same
Your gonna change your name
Your gonna die in flames"
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Secret Passion - Jordan&Elyse Tumblr_mmvfllSXM01s24qdco1_500
★ idézet ★ :
The Secret Passion - Jordan&Elyse 200
"I am the game, you don't want to play me."
★ foglalkozás ★ :
Amerikai foci játékos
★ play by ★ :
Rome Flynn
★ szükségem van rád ★ :
...
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
...
TémanyitásRe: The Secret Passion - Jordan&Elyse
The Secret Passion - Jordan&Elyse Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
The Secret Passion - Jordan&Elyse
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elyse&Alec
» Elyse O’Donnell
» John&Elyse- Bad Company
» Elyse & Bard - The first moment...
» Kávé és dühroham - Elyse és Karin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: