New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 125 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 111 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:45-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 09:46-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

New chocolate boy in the city
TémanyitásNew chocolate boy in the city
New chocolate boy in the city EmptySzer. Feb. 26 2020, 22:13
Connor Richardson

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Connor Richardson
Becenevek:
nem szereti a becézgetést, egyedül a barátnőjétől viseli el
Születési hely, idő:
London, 1997. július 14.
Kor:
22
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
kapcsolatban
Csoport:
Diákok
Egyetem:
Columbia Egyetem, politológia, még tanul, harmadéves
Munkahely:
Társalapító - Lollipop Company
Hobbi:
futás, úszás, box
Play by:
Laurence Coke

Jellem

- Hogy milyennek tartom Connor Richardsont? Egy elkényeztetett, arrogáns faszfej, aki azt hiszi, hogy a világ a lábai előtt hever, csak mert a félvér anyja volt olyan szerencsés, hogy felcsináltatta magát egy angol CEO-val. Egy buliban találkoztunk, ahol úgy leszoptam a kocsijában, hogy azt biztos soha nem felejti el. Erre még volt képe nem meghívni egy italra? Hát mekkora faszfej már az ilyen?! - Janette véleménye, akiről Connor olyan véleménnyel van, hogy "egy hülye kurva, aki azt hiszi, hogy csak mert tövig betudja kapni a farkam öklendezés nélkül, elviszem a Mustangommal egy körre és egy Chanel és Gucci bevásárlókörútra".

- Meséljek Connor Richardsonról? Az a kölyök rengeteg szarságon van túl, olyan dolgokat kellett átélnie, amiket senkinek sem szabadna. Nem csodálom, hogy olyan amilyen. Ha az ember egy kicsit is veszi a fáradtságot arra, hogy megismerje, akkor rájön, hogy hatalmas szíve van. Fogadok, hogy azok, akik rosszat mondanak róla vagy nem ismerik igazán vagy csupán a sértett büszkeségük beszél belőlük. Connornál jobb emberrel még soha nem találkoztam. - Zack , aki Connor csapattársa az egyetemi jéghoki csapatban.

- Connor Richardson? Hát az meg ki? (Mutatok egy képet az interjú alanynak.) Ja, így már tudom. Látásból ismerem csak, eddig azt sem tudtam, hogy így hívják. Minden reggel vesz egy meleg teát és szendvicset a sarkon kéregető hajléktalan idős férfinak. Nem tudom mi okból teszi, sosem kérdeztem. Miután odaadja neki az ételt és italt még beszélget vele egy kis ideig, aztán megy tovább. De azt is láttam már, hogy hideg időben plusz kabátot vagy takarót hozott neki Tényleg nem ismerem a srácot, de azt mondanám, hogy jó indulatú, rendes ember. Itt a pékségben is mindig udvarias volt. Tudja, a hátam már nem a régi, így sokszor meggyűlik a bajom az asztalok mozgatásával. Egyszer nyitás előtt érkezett, mikor még pakolásztam. Látta, hogy szerencsétlenkedek az asztalokkal és székekkel és felajánlotta a segítségét. Próbáltam beszélgetni vele, hát nem az a szószátyár típus. Magáról pedig egy szót sem mondott. Pedig elhiheti, hogy kérdezgettem, mert én igazán kíváncsi ember vagyok... - Fred, a sarki pékség tulajdonosa, ahova Connor minden nap jár.

- Ó, szívesen mesélek én arról a seggfejről. Miatta kellett búcsút mondanom a sportösztöndíjamnak. Az egyetemhez hülye vagyok, a sport lett volna az egyetlen módja, hogy legyen esélyem a diplomára. Miatta vannak vasak a jobb lábamban. Egy idegbeteg állat, nem is értem, hogy az a csinos barátnője mit keres még mindig mellette. Sosem voltunk barátok, viszont egy társaságban nyomultunk. A semlegesnél talán egy fokkal jobb volt a kapcsolatunk. Tudod cicám, én szókimondó, viccelődős típus vagyok, a szexuális tartalmú viccek a kedvenceim. Nem tagadom, hogy többet ittam a kelleténél és talán túl sokáig viccelődtem Connor nőjének a formás fenekével, illetve hogy milyen szívesen megbasznám. Mentségemre szóljon úgy tűnt, hogy Connort egyáltalán nem zavarja... aztán egyik pillanatról a másikra nekem ugrott és a szart is kiverte belőlem. Nem túlzok, ugyanis a térdemnek annyi. Tisztára elborult az agya, én abban sem lennék biztos, hogy a barátnője ne kapott volna már tőle pár pofont, hogyha olyan kedvében találja... - Jeremy, Connor egyik társaságának tagja.

Nos, mint az látszik is eléggé megoszlanak a Connort illető vélemények. Mindegyiknek van valóságtartalma, igyekszem megragadni az arany középutat.

Távolságtartó, hideg típus, aki mindig kimondja a véleményét. Nyersen őszinte, tehát nála nem játszanak a kegyes hazugságok. Nem szokott hazudni, sőt mélyen megveti. Nem nehéz kihozni a sodrából, viszonylag könnyedén felkapja a vizet. Ebben csak az az ijesztő, hogy az arca teljesen kifejezéstelen marad, tehát nem lehet leolvasni semmilyen érzelmet róla, így az embernek esélye sincs felkészülni arra a dühre, amit rázúdít. Rossz embernek azonban semmiképpen sem nevezném. Lehet, hogy megsérti az egódat, mikor közli veled, hogy meghíztál és már ne vegyél fel haspólót, viszont Ő lesz az is, akit ha felhívsz hajnali háromkor, hogy bajban vagy, akkor csak annyit fog kérdezni, hogy hova menjen érted. Megbízható, bármikor lehet rá számítani, minden titkodat megfogja őrizni. Mikor azt gondolnád, hogy sikerült kiismerned, még véletlenül se ess abba a hibába, hogy elkezdesz tanácsokat adni neki, hogy mit kéne csinálnia, esetleg milyen irányba kéne változnia. Hidd el nekem, mikor azt mondom, hogy sosem fogod tudni teljesen kiismerni. Elhiszem, hogy furdal a kíváncsiság, hogy mitől vannak az oldalán, mellkasán és hátán sebhelyek, de még véletlenül se kezd el faggatni. Se erről, se a múltja más részéről. Majd ha Ő úgy érzi, akkor megosztja veled. Értékeld a barátságát, mert ez az egy dobásod van, ha elszúrod, akkor soha nem fog megbocsátani. Tudja magáról, hogy vannak hibái és ha hibázik, akkor nem esik nehezére bocsánatot kérni. Nagyon tud szeretni, az a típus, aki a tenyerén hordozza a barátnőjét.
Még megszeretném azt is említeni, hogy mély hangja van és gyönyörű brit akcentusa. Csak hogy teljes legyen a róla alkotott kép (már amennyire ez lehetséges az Ő esetében, ugyanis mint már említettem, mikor azt gondolnánk, hogy ismerjük, jövünk rá, hogy még mennyi mindent nem tudunk róla...


Múlt

2004. szeptember 9., Egyesült Királyság, London

-Anya, mit jelent az, hogy félvér? - kérdezte a hétéves Connor, miközben az édesanyját figyelte palacsintasütés közben.
- Tessék? Ezt meg mégis hol hallottad?
- A fiúk az osztályban mondják mindig nekem. Azt mondják ezért nem játszhatok velük a szünetekben - Connor édesanyja letette az edényt, amiben a palacsintatésztát keverte és leguggolt, hogy egy szem magasságban lehessen a fiával.
- A félvér azt jelenti, hogy apukád angol, én pedig marokkói vagyok.
- És ez rossz dolog?
- Dehogy, Kincsem. Az ég világon semmi rossz dolog nincs benne. Senkit sem a származása tesz jó vagy rossz emberré. Belőled pedig amúgy sem lehetne rossz ember... túl nagy szíved van hozzá. - Amara nyomott egy puszit a fia homlokára és szorosan magához ölelte.

Connor mindig az édesanyja szavait idézte fel az iskolában, mikor más gyerekek a származásával piszkálták. Egy ideig bevált ez a módszer, viszont az ember előbb vagy utóbb, de elérkezik a tűréshatárához. Az egyik alkalommal a csúfolódás lökdösésig fajult, ekkor pedig Connornál is végleg betelt a pohár. Nekiugrott a többi fiúnak, akiket meglepett a támadás. A főkolompost vette célba, akit többször is ököllel arcon ütött, még egy arra siető tanár le nem szedte róla. A többi fiú már akkor elmenekült, mielőtt még Connor ökle lecsapott volna. Ez már az év vége felé történt, viszont az utolsó heteket így is magántanulóként kellett töltenie.

2010 nyara, USA, New York

Connor és az édesanyja már hat éve laktak a fényűző Manhattan egyik penthouse lakosztályában. Az édesapja havi két alkalommal látogatta őket, illetve üzleti utak alkalmával, viszont nem igazán vette ki a részét a gyereknevelésből. Connor iskolai magatartása sosem volt valami fényes. Sokszor került verekedésekbe, ugyanis képes volt az apróbb beszólásokat is azonnal ököllel lereagálni. Az órákon alig tudott nyugton ülni, nem figyelt oda a tanárra és különféle csínyekben is előszeretettel vett részt. Az iskolában a sportot ajánlották, hogy hátha ott sikerül levezetnie a felesleges energiáit. Williamet hirtelen megszállta az apai érzés (vagy valami ilyesmi) és leszögezte, hogy ő fog a fiának sportágat választani, nehogy valami marhaságot válasszon. Connornak semmi beleszólása sem volt abba, hogy mit csináljon. Azért a jégkorongra esett az apja választása, mert neki az volt a kedvence, fiatalabb korában versenyszerűen űzte, viszont ritka béna játékos volt, ezért szinte mindig kispadon ült. Connort eleinte egyáltalán nem rajongott érte, viszont az első pár edzés után rákapott az ízére. A tehetsége már fiatalkorában megmutatkozott és felfelé kezdett ívelni a sportkarrierje. William nagyon büszke volt rá, az összes fontosabb meccsén igyekezett jelen lenni. A jégkorong további pozitívuma volt, hogy Connor sok olyan barátot szerzett, akikkel a barátsága a mai napig nagyon szoros. Az ezt követő három év idillikusnak nevezhető időszak volt, viszont nem tartott sokáig. A napsütést koromsötét felhők váltották fel.

2013. február 2-án rákot diagnosztizáltak Connor édesanyjánál. Amint megkezdődtek a kemoterápiák William egyre kevesebb időt töltött New Yorkban, így Connor kettesben maradt a beteg édesanyjával. Még csak tizenhat éves volt, viszont a helyzet megkövetelte, hogy felnőjön. William fizetett mindent: elismert orvosokat, otthoni ápolókat, a legkorszerűbb kezeléseket és gyógyszereket. De egyáltalán nem volt jelen a családja életében, holott Connornak ennél nagyobb szüksége még sosem volt rá. Amara állapota egy ideig hullámzott, egyszer jobban lett, aztán megint rosszabbul. Az utolsó fél évben azonban rohamosan romlott. Connort borzasztóan megviselte, ahogy az édesanyjából lassan, de biztosan távozik az élet. Ennek a hatalmas fájdalomnak azonban semmi jelét sem adta, sokan az iskolai barátai közül sokáig nem is tudták, hogy az édesanyja rákos, csak a temetés után.

2016. december 23. USA, New York

- Melyik mesét szeretnéd ma hallani? - kérdezte Connor, miközben kinyitotta az édesanyja egyik kedvenc mesekönyvét. Amarának már minden haja kihullott, a fején most egy színes kendő volt, amit Connor barátnőjétől Aaliyah-tól kapott. Amara a bőrszínéhez képest sápadt volt, majdhogynem csont és bőr. Connor minden este addig olvasott az édesanyjának, még az el nem aludt. Ezt követően még egy fél órán át figyelte az alvó nőt, a gépek rendszeres pittyegése megnyugtatta, mivel azt jelezték, hogy az édesanyja valóban csak alszik és nem örökre hunyta le a szemeit.
- Hmm. Legyen az Aladdin.
Connor elmosolyodott, ez a történet volt az édesanyja kedvence. Belekezdett az olvasásba.
Amara le sem vette a tekintetét a fiáról, elmondhatatlanul büszke volt rá. Igyekezte magába szívni a látványát, mert hiába tudta, hogy elkerülhetetlen, de rettegett attól, hogy többet nem látja.
- Tudod, hogy mi lenne az én három kívánságom? - Connor félbehagyta az olvasást és az édesanyjára nézett. - Az egyik az lenne, hogy bárcsak ne kellett volna ezt végignézned - Ezt a rákra és a kemoterápiákra értette. Connor megfogta Amara törékeny kezét és nyomott egy puszit a nő hideg kézfejére.
- Sosem hagynám, hogy egyedül menj ezen keresztül.
- A második az lenne, hogy ehessek egy sajttortát, a harmadik pedig hogy eltölthessek még egy Karácsonyt Veled.
- Az utolsó kettőt valóra válthatom. Leszek a dzsinned - mosolyodott el Connor és felpattant a fotelból. Amara továbbra sem engedte el a fia kezét.
- Te vagy a legjobb dolog az életemben, szörnyen büszke vagyok rád. Nagyon szeretlek.
- Én is nagyon szeretlek, anya - Connor megpuszilta a nő homlokát, aztán elindult, hogy teljesítse a kívánságait.
Az egyik boltban vett két mikulás sapkát, az édesanyja kedvenc cukrászdájában pedig sajttortát. Visszafelé a kórházban megakadt a szeme az egyik könyvesbolt kirakatán, ahol az Aladdin legújabb kiadása virított. Megvette még ezt a könyvet, aztán visszament a kórházba. Alig várta, hogy örömet szerezhessen az édesanyjának.
A folyosón valamiért rossz érzés kerítette hatalmába, amint kilépett a liftből meglátott egy tucat orvost és nővért, ahogy az édesanyja szobája körül rohangálnak. Rohanni kezdett a szoba felé, ahova befurakodott volna, viszont az orvosok útját állták.
- Őszinte részvétünk Mr. Richardson, az édesanyja elhunyt.

Connor a maga módján küzdött meg a gyásszal. A legközelebbi barátai és barátnője végig mellette voltak és támaszt nyújtottak számára, viszont ő inkább egyedül birkózott meg a fájdalmával.
Nem bírt az üres penthouseban lenni, ugyanis ott minden az édesanyjára emlékeztette. Ezért rengeteg időt töltött Aaliyah-nál, mikor pedig a sportösztöndíjjal bekerült az egyetemre össze is költözött a barátnőjével Brooklynban.

Én ennyi mindent tudtam meg Connorról és biztos, hogy még mindig csak a jéghegy csúcsát karcolgatom. Legyél türelmes, s akkor lehet neked is megfog nyílni. A pletykákra ne hagyatkozz, csak arra, amit Connor mond el neked személyesen. Az biztos, hogy igaz lesz.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: New chocolate boy in the city
New chocolate boy in the city EmptyVas. Márc. 01 2020, 14:18
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Connor!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Kettős képet kaptunk Connorról, akinek az arrogáns, hideg oldala mellett van egy kedvesebb, egészen segítőkész, pozitív oldala is. Ezt az utóbbit pedig úgy érzem csak igen kevesek ismerhetik igazán. Nyilvánvalóan megedzi az élet azokat az embereket, akiknek sok viszontagságon kell keresztülmenniük, főleg ha olyan kicsi korban kezdődik mindez, mint az általános iskolás évek. Nehéz feldolgozni egy gyerek számára, hogy pusztán a származása, a szülei bőrszíne vagy épp nemzetisége miatt hátrányok érhetik és kiközösítés. Azt mondják a gyerekek a legőszintébbek és bár legtöbbször az örömük felhőtlen, bizony a gúnyolódó, bántó szavak sem idegenek sokszor a szájukból. Nem véletlen hát, hogy kellett egy páncél számodra, ami megvéd azoktól a fájdalmaktól, amelyeket az okozóik gyakran észre sem vesznek. Elzárkóztál, már egészen korán, amit a környezeted nem feltétlenül köszönt meg, különösen amikor a bent tartott érzelmek olykor-olykor mégis előtörtek.  New chocolate boy in the city 2624752903
Ha pedig önmagában az, hogy a származásod miatt kiközösítés lett a sorsod nem lett volna elég, amikor már rendeződni kezdtek a dolgok az életedben, jött a krach. A Sors kegyetlen iróniája, hogy mindig akkor történik valami végzetes, amikor épp boldogok lehetnénk. Ilyen érzés lehetett megtudni, hogy édesanyádat rákkal diagnosztizálták. Te mégsem futottál el a feladat elől, sőt, megmutattad, hogy azoknak, akik igazán szeretnek téged, te is vissza tudod adni azt. Fiatal korod ellenére  igazi támasza voltál egy beteg asszonynak, aki igazat mondott, amikor a büszkeségét nyilvánította ki veled kapcsolatban. Mindenki legalább olyan szerető fiút kívánna magának, mint amilyen Te is vagy. New chocolate boy in the city 2122324058
Őszintén szólva nem lepődtem meg, hogy ilyen szuper előtörténetet kaptunk tőled, mivel engem már a legelején megvettél a névválasztással, habár tudom, hogy ez nem feltétlenül csak a Te érdemed, Oliver keze is benne van a dologban.  New chocolate boy in the city 3673325056 Viszont a soraidat olvasva rá kellett jönnöm, hogy bizony nem csak a névválasztás ér itt plusz pontot, hanem a stílusod is, aminek hála csak úgy faltam a sorokat és kíváncsian vártam, hogy mit is tudunk meg az életedből.  
Tovább azonban véletlenül sem szeretném húzni az idődet, szóval nagy-nagy örömmel köszöntelek közöttünk és sok sikert kívánok a haverokkal alapított céggel! New chocolate boy in the city 4146035580
Színt és rangot hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
New chocolate boy in the city Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
New chocolate boy in the city Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
New chocolate boy in the city 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
New chocolate boy in the city 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
947
★ :
New chocolate boy in the city 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
New chocolate boy in the city
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Laurel & Arrawn - Hot chocolate
» MUD — CITY
» Emerald City
» Trouble in Sin City
» this city - mason & corey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: