New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 69 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Trouble in Sin City
TémanyitásRe: Trouble in Sin City
Trouble in Sin City EmptySzer. Jan. 24 2024, 23:00
+18

Kat a jelek szerint szinte lubickolt a klub világában a jelek szerint és nem kell sok hozzá, hogy az ital mellett valami plusz is előkerüljön, miután a sötét bőrű férfi megkínálta vele. Egyelőre még az ital fog jobban dolgozni a szervezetében, mert a feloldódáshoz kell némi idő, de ami késik nem múlik... már így is éhesen csókolja a sötét ajkakat a vörös szépség, a férfi pedig hevesen viszonozza azt, hagyva kezeit is elkalandozni és innen már nem is kell sok, hogy egyszerűen meginduljon vele a klub egyik kis privát szobája felé, ahol aztán sarkával az ajtót belökve már falnak is tolja a lányt és mohón csókolja ajkait, majd nyakát.
- Xander. Xander Jackson.- morogja nevét mély karcos hangján Kat fülébe, hogy aztán megharapja fülcimpáját, míg kezei a fehér toptól való megszabaduláson kezdenek munkálkodni. Ajkai eltávolodnak, hogy teret adjon és távozhasson a fehér anyag, felfedve a telt E kosaras ikreket, amiket már semmi nem fed, a verseny alatt ezt biztos elhagyta a leányzó... ajkai a szabad keblekre csapnak le egyikre a másik után, csókolva, bimbóit szívogatva, harapdálva.
- És nem csak nyögni fogod, hanem sikítani is... -  mondta míg hátralépett és gyorsan ledobta a zakót, majd gombolta ki az inget, nadrágot és szabadult meg mindentől, felfedve, hogy fiatalokat megszégyenítő izmok húzódtak a fekete bőr alatt, az alsó alól pedig egy igen tekintélyes, kemény szerszám került elő...  A férfi a vöröskét figyelte mindvégig, aki remélhetőleg maga is megszabadult a szoknyától és a tangájától, hogy ezt követően ismét érezhesse magán a birtokló, erős kezeket, amint az egyik játékosan nyakára fogott, a másik pedig lábai között járva ingerelte csiklóját.
- Hogy dugjalak meg vörös kiscicám, hogy szereted? - morgott a lány fülébe őszes szakállával Kat porcelán bőrét cirógatva, míg mutató- és középső ujjai a nő hüvelyébe mélyedtek immár!
mind álarcot viselünk
Leroy Montfaucon
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Trouble in Sin City 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
48
★ családi állapot ★ :
nem nyilatkozom
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Lemarchand Club tulajdonosa
★ play by ★ :
Idris Elba
★ hozzászólások száma ★ :
14
TémanyitásRe: Trouble in Sin City
Trouble in Sin City EmptySzer. Jan. 24 2024, 22:22
Azt terveztük ma a csajokkal hogy kimoccanunk, és egy irgalmatlanul nagy partit csapunk a város szívében, ahová valók vagyunk. Nagyon régóta vártam már hogy elmehessünk, ugyanis van mit ünnepelni bőven. Már egy hónapja az együttes tagja vagyok, és még mindig nem vesztem össze egyikükkel sem, még a morgós Eric-el sem. Ami nagy szó. Aztán ott van az is hogy Anne-nek megkérték a kezét, és Monica sikeresen bejutott a jogi karra amire régóta vágyott már.
- Ahhjjj, bőven van mit ünnepelni! - csapom össze a kezem lelkesen miután letettem a telefont és már a szettjeim között turkálok hogy mit vegyek fel. Nahát, nahát, hol is van az a kis piros szoknyám....
A bátyám szerint ribancos, de szerintem jól áll. Fehér felsőt vettem hozzá, pánt nélküli melltartóval. Természetesen necc harisnya és egy kényelmes piros magassarkú.
Igen, nem csalás nem ámítás.  Létezik kényelmes magassarkú.
A Davis-ben kezdünk és alapozunk kicsikét hogy aztán legyünk kedvünk későbbtáncolni is, hiszen a SI-Easyben rúdtáncversenyre lehet nevezni, és szándékomban áll nekem is, a barátnőimmel. Végül csak Monica táncol velem de ő hamar ki is esik, és a pálya széléről nekem szurkol. Végül meg is nyerem, és már nagyon nem vagyok szomjas sem, és ledobálok mindent ami útban van és nincsenek gátlások és a nevem sikítozzák többen is. Ki irigyen, ki féltékenyen, de csak az számít hogy nyerek és még pár dolcsi is összejött.
- Ezazzzzzz - sikítok fel amikor meglátom az összegeket a plasztik lapokon. Ünneplés közben szinte fel sem tűnik hogy a csajok lassan elmennek, elpasiznak valamerre. Én pedig egy daddy combjain találom magam.
- Mhm, köszönöm - húzom be a nyelvem a tablettával és nem is tudom mennyi idő kell neki hogy hasson, de nem számítok sokra. Mégis megcsókolom a fekete férfit amolyan hála jeléül, de a nyelven kalandvágyóan és kihívóan hatol be hozzá, és nem is kell sok hogy közös nevezőre jutván az egyik privát szoba felé induljunk. A testem sóvárog és fel vagyok spanolva a kényeztető érintésektől. Biztosan hat a tabi is, mert nevethetnékem van és belevetem magam az érzésbe és nyakig merülve lubickolok benne. A bugyim pedig igen nedves már ennyitől is.
- Ezz, igen Édes. Mi a neved, hadd nyögjem... - kérdezem végül egy fél tiszta pillanatban amikor eszembe jut gondolkodni.
mind álarcot viselünk
Katherine Pesch
Média
ranggal rendelkezem
★ :
*
★ lakhely ★ :
New York
★ play by ★ :
Leanna Decker
★ hozzászólások száma ★ :
6
TémanyitásTrouble in Sin City
Trouble in Sin City EmptySzer. Jan. 24 2024, 18:24
A new york-i éjszaka sosem merült igazán álomba és különösen igaz volt ez péntekenként. Nem volt hát meglepő, hogy fiatalok társaságai jártak klubról klubra, egyik helyen alapoztak, a másikon már ittasabban ment a szórakozás. Minden bizonnyal így történt meg, hogy a Sl-Easy Bar-ba tévedt Katherine Pesch a kis baráti társaságával és a dögös vörös még be is nevezett egy amatőr rúdtánc versenyre is, minden bizonnyal az ereiben keringő alkohol hatására.
A vöröske sokak figyelmét felkeltette, már csak azért is, mert amellett, hogy jól nézett ki elég érzéki és vadóc is volt a produkciója, egyáltalán nem finomkodott... az már kérdés volt, hogy természetes tehetség volt, vagy netán az egyik fitness teremben rúdtánc órákra is járt, hiszen manapság az is népszerű volt, viszont a végeredmény nem sok kétséget hagyott, mert a verseny fődíját ő vitte el. Ennek hála Katherine gazdagabb lett egy száz dollár értékű fehérnemű üzletbe szóló utalvánnyal és egy ötszáz dollár értékű cipőbolti vásárlásra beváltható vásárlási utalvánnyal. Ezeket egy-egy kis plasztik kártyán kapta meg, amit könnyű volt eltenni, bár lehet a produkciója alatt pár dolcsit is begyűjtött, de az így csak grátisz borravaló volt...
Viszont a férfiközönségből aki a leggyorsabban le tudott rá csapni, az Xander Jackson volt, egy ötvenes éveit taposó, de ahhoz képest igen jó kondiban lévő sötét bőrű laza eleganciával öltözött (sportzakó, lazán gombolt fehér ing és farmer) férfi, aki egyébként tiltott szerek nagybani árusításából élt igazából. Most viszont ő volt az, aki a produkciókat megcsodáló férfiak közül Kat-et a leggyorsabban meghívta egy italra, és nem kellett sok ahhoz, hogy a vöröske oldalasan a férfi combjain ülve fogadja el a nyelvére helyezett ecstasy tablettát, majd némi további flörtölés után a férfi már az egyik privát szobába terelje Katherine-t, ahol a vörös szépséget a falnak nyomva kezdte falni ajkait, aztán csókolta nyakát, erős sötét tenyereit a fiatal nő buja idomain járatva!
mind álarcot viselünk
Leroy Montfaucon
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Trouble in Sin City 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
48
★ családi állapot ★ :
nem nyilatkozom
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Lemarchand Club tulajdonosa
★ play by ★ :
Idris Elba
★ hozzászólások száma ★ :
14
TémanyitásRe: Trouble in Sin City
Trouble in Sin City Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Trouble in Sin City
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» MUD — CITY
» Emerald City
» New chocolate boy in the city
» this city - mason & corey
» welcome to the city of lies [Austin & Ah In]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Egy kis plusz :: Real Time játékok-
Ugrás: