New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 77 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Egyetemi kalandok
TémanyitásEgyetemi kalandok
Egyetemi kalandok EmptyVas. Feb. 02 2020, 22:09
2020. márciusa

Reggel

Miután az elmúlt időszakban Odette-el merőben érdekes munkahelyi viszonyunk alakult ki, így nem volt meglepő, hogy közöttünk köttetett egy külön kis "munkaköri leírás" főleg, ha az első alkalommal nagy port kavart az öltözéke... engesztelésnek pedig amiért megsértettem, ma reggel egy ajándékcsomag várta az íróasztalán egy kis kártyával rajta "a kosztümöd alá mára Wink Max" egyszerűen ott hagytam neki, majd elsiettem az óráimat megtartani.

Kora délután

Az öltözőben az órák után két játékos az egyetem focicsapatából készülődött az aznapi edzőtermi körükre, hogy levezessék az oktatás keltette unalmakat. Bár a csevegés valamelyest mást tükrözött élénkségével.
- Én mondom Jack, eszméletlen az az új tanársegéd! Eddig rohadtul untam az órákat, de most... - vigyorodik el Jordan ábrándosan, míg derekán kicsit igazít a törölközőn, nem régen jöttek ki mind a ketten a zuhanyból. - Ma is felült az asztalra és harisnyakötőt villantott, hallod... - mire Jack felnevet.
-Komolyan Jordan? na, majd meg kell mutatnod a folyosón, melyik ez a vadmacska!
mind álarcot viselünk
Maximilian Goltz
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Egyetemi kalandok 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
Nem nyilatkozom
★ foglalkozás ★ :
Egyetemi tanár - tartalékos tengerészgyalogos
★ play by ★ :
Andrew Cooper
★ hozzászólások száma ★ :
77
TémanyitásRe: Egyetemi kalandok
Egyetemi kalandok EmptyPént. Feb. 14 2020, 19:45


Egyetemi kalandok
Reggel
Max az asztalomon hagyott egy fekete dobozt, nagy piros masnival. Ő persze sehol sem volt, de az órarendje szerint órán, így sajnos nem tudtam kérdőre vonni. Miután kinyitottam a dobozt, kíváncsian, megdöbbentem a tartalmán, de egyben meg is örültem neki. Kíváncsian vettem ki a dobozból, és néztem meg a pikáns fehérneműt. Eszembe jutottak azok a forró pillanatok, amiket együtt töltöttünk, és akaratlanul is az ajkaimba haraptam. Az érintése, a csókjai, a...Vele lenne egyszerűen felemelő volt, sosem éreztem ehhez hasonlót. Másfelől legszívesebben megpofoztam volna a nap minden egyes percében a stílusa miatt. Aztán ránézek, vagy hozzám, ér, néha elég egy mosoly is, és ismét elgyengülök a közelében. Képtelen vagyok betelni, és ez nagyon bosszantó. Holnap felveszem ezt a fehérneműt, és megőrjítem vele! Kopogtatnak az ajtómon, így kapkodva gyorsan visszarakom a dobozba a pikáns ruhadarabot, és a doboz elé állok.  
-Szabad!-kiálltom. A titkárnő az.  
-Elnézést, hogy zavarom, de Jones edző keresi. Hívtam, de nem vette fel. Kéri, hogy jelenjen meg nála lent, az irodájában a délután folyamán. Valamelyik diákjáról akar beszélni. - mondja zavartan a szemüveges, magabiztosságtól nem éppen tündöklő titkárnő. Pedig nagyon szép, csak kötött pulóver alá rejti a bájait. Na majd elviszem vásárolni.  
-Köszönöm Fiona. - mosolyodom rá, majd ő zavartan bólint is magamra hagy. Remélem nem vette észre a fehérneműt, bár eléggé zavartan nézett. Nem vagyok éppen lelkes ettől a találkozótól. Biztosan valamelyik sztárfocista jegyeiről van szó, akinek kell a jó átlag, a játékhoz.  

Délután
Elindulok le a tornaterem felé, ahol az edző irodája van. Azonban el sem jutok odáig. Meghallom, ahogyan két diák rólam beszél. Szent ég! Tényleg jobban ügyelnem kell az öltözékemre. Ezek a hormonbomba diákok azonnal kitárgyalnak. Ráadásul ennyire, vágyakozva. Megtorpanok, és kíváncsian, ám zavartan hallgatom őket. Jordan, és Jack. Tudom kik ők, emlékszem rájuk az óráimról. Na vajon most mit tegyek? Ideje bátornak lenni.  
-Khmm. - köszörülöm meg a torkom, és a két srác arca, felér mindennel.  
-Jordan, Jack. - nézek rájuk szigorúan, és besétálok simán az öltözőbe. Csupán ketten maradtak, és meg is bánom, hogy ezt tettem. Mindketten félmeztelenek, csupán egy törölköző van a derekukon. Azonnal végig nézek rajtuk. Ha most nem rúgnak ki, sosem! De már nincs idő eltakarni a szemem. Ki kell állnom magamért.
-Szóval tetszik, a harisnyakötőm Jordan? - kérdezem tőle szigorúan. Ideje megtanulniuk, hogy nem csak egy formás pipi vagyok, hanem tanár is, egy leendő professzor. - Az órára figyelj, ne a ruhadarabjaimra. - teszem még hozzá szigorúan. - Azt pedig értékelném, ha nem terjesztenéd a harisnyám és a kötőm dögösségét, esetleg fajtáját, színét, anyagát. - nézek rájuk szigorúan, de főleg Jordanre.  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Egyetemi kalandok
Egyetemi kalandok EmptySzomb. Feb. 15 2020, 00:58
Vékony jég. Sokszor merészkedik rá aki nyerni akar és sikert, olykor meg sem gondolva a következményeket. De aki mer az nyer, ilyen mondás is van. Na most elsőre nem rólam van ebben szó, inkább az emlegetett tanársegéd merészkedik rá, hiszen azzal, hogy csak úgy bejön az öltözőbe nő létére, máris vastagon egy zaklatási ügy felé tendál. Mert amúgy lehet ezt így is... volt az a leszbikus tanárnő is, aki a meleg fiú diákját zaklatta egy egyetemen, az sem úszta meg, szóval a metoo vonatnak is vannak érdekes kanyarjai. Ezért sem szeppenek meg tőle, sem attól, amit mond. Bátorságom és nyugalmam pedig Jack-re is átragad.
- Tanarnő! - átszellemülten mosolyodok el. - Ha edzeni szeretne, ez rossz öltöző... - mondom a szúrósnak szánt szemek közé, egyelőre csak finiman utalva rá, hogy tilosban jár, ami nem is baj, mert ő próbál meg letolni. - Naná, elég csinos az a fekete csipke a ófehér combján! - bejött a területünkre, szóval csak nyugodtan bólogatok és lassan kicsit közelítünk is mind a ketten, két odalról. Jack mondjuk inkább az ajtó felé, így szűkül a visszavonulási út. Csapatjáték a foci. - Ha nem mutogatná, akkor nem figyelne rá, ez tuti! - modnja Jack én pesig megvonom a vállam, mert igaza van. - Amúgy ja, és ezért nem is kell terjeszteni mert Miss Walsh-nél jobban senki sem terjeszti. - teszem hozzá egy könnyed mosollyal, a törölközőt lazán fogva. Mondjuk azt lehet látja a csinos hölgyike, hogy a jelenlétének van hatása... a vizes bolyhos anyag elég jól mutat... - Annál is inkább, mert itt kukkol miket a ferfi öltözőbe csak úgy betoppanva! - mostanra már nem juthat ki mellettünk, ezt láthatja.
mind álarcot viselünk
Jared J. Marrow
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
...
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
"Play the game
Your gonna be the same
Your gonna change your name
Your gonna die in flames"
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Egyetemi kalandok Tumblr_mmvfllSXM01s24qdco1_500
★ idézet ★ :
Egyetemi kalandok 200
"I am the game, you don't want to play me."
★ foglalkozás ★ :
Amerikai foci játékos
★ play by ★ :
Rome Flynn
★ szükségem van rád ★ :
...
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
...
TémanyitásRe: Egyetemi kalandok
Egyetemi kalandok EmptySzomb. Feb. 15 2020, 01:58


Egyetemi kalandok
 Azt hinné az ember, hogy tanárként van némi tisztelem, de tévedtem. Maxnek igaza volt az öltözékemet illetően, mikor az első munkanapomon megszólt. Mást is tett velem, ami nem éppen volt kollégához méltó, de azt cseppet sem bántam. Szóval meglett a böjtje, se Jack, se Jordan nem tisztelt tanárként, inkább egy darab húsnak tekintettek.  
-Ne pimaszkodjatok, nem áll jól. - vágok vissza, de mindhiába, eléggé belelendülnek. Csak a szemeim forgatom a pikáns megjegyzéseikre.  
-Mondtam valamit a megjegyzéseitekről. - nézek rájuk szigorúan, de hamar zavarba jövök, mert sarokba szorítanak. Most arra készülnek, amire gondolok? Hát azt felejtsék el. Egyáltalán hol van a többi diák ilyenkor? A legjobb támadás a védekezés jelen esetben.  
-Persze, még az én hibám, mert nem tudtok figyelni. Az én dolgom miféle alsóneműt hordok. - nézek rájuk kissé dühösen. Aztán látom Jordannél kiváltott tényleg hatást a fehérnemű említése, vagy talán a jelenlétem? Zavartan vonom el onnan a tekintetem, de tény, elég sokáig időzik ott.  
-Én? Kukkolni? Nektek elment az eszetek? - nézek rájuk dühösen. - Most pedig engedjetek ki! - parancsolom rájuk. Persze nem moccannak. Tudom mit kell tennem, de fáj érte a szívem. Max, az ő arca ugrik be, de most már tudom hányadán állunk, és bármi is ez vele, bármit is érezzek, mindegy, úgy sincs jövője, tehát szomorkodnom is felesleges, csak kiélveznem kell őt, ahogyan ő engem. Ha pedig neki lehet extra élvezete rajtam kívül, nekem miért ne? Arra viszont nem gondoltam, hogy diákom legyen ez az extra. De vajon melyik? Jordan, vagy Jack? Vagy mindkettő? Hová fajultam hm? Kész csoda, ha nem rúgnak ki, vagy rombolom le a karrierem. Végig gondoltam én ezt? Világéletemben helyesen cselekedtem, és igaz, jó karriert futottam be, de mégis mit érek magánéletileg? Semmit. Egyik idióta a másik után. Most legalább olyan férfiak vesznek körül, akik izgalmat is rejtenek. Ideje levetnem a hős Júlia szerepét, legalább egy időre, míg kitombolom magam. Egy napon megállapodom majd és komoly férfiakkal fogok ismét találkozni, de nem most, és nem a közeljövőben. Meg akarok minden huncutságot, és perverzéget tapasztalni.  
-Rendben. Mit kértek a szabadságomért? - nézek rájuk szigorúan, de szerintem sejtik, hogy most nekik kezdvezek.  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Egyetemi kalandok
Egyetemi kalandok EmptySzomb. Feb. 15 2020, 12:06
Normális keretek között nem beszélnénk így a tanárnővel, például a tanteremben semmiképp. De most betévedt a területünkre és lehet ő a hierarchiában felettünk, ez az állatvilágban sem segít sokat. Nagyobb ragadozó bármelyik nagymacska, mint mondjuk az emberszabású majmok, azok mégis védelmi körbe rendeződve botokkal és kövekkel riasztják el a ragadozót. Együtt erősebbek a saját területükön. Mint most mi. Oké, lehet nem kéne természetfilmeket bambulva piálni a koliban, de az sokszor elég megnyugtató egy edzés után. Szóval most nehéz megmondani ki a vad s ki a vadász.
- Tehát tanárnő figyeli, hogy nekünk mi áll jól. Ez hízelgő! - nevetem is el magam s Jack velem nevet. Tekintélyt akkor tudna parancsolni, ha nem ebben a környezetben lennénk s alapvetően több karizmával rendelkezne, nem egy durcás kislányra emlékeztetne. Hiába idősebb és tanít, ez így ide most kevés nekünk. Pláne, amikor kicsit sarokba szorítjuk s még jobban megszeppen.
- Ja, de csak addig, amíg nem teszi közszemlére... amúgy meg figyeltünk! - most Jack-nél a "labda, hogy megfeleljen a tanárnőnek, ahogy szakállas állát kissé megdörgölve meg is teszi ezt. - Például azt is láttam, hogy harapja be az ajkait tanárnő minden alkalommal, amikor rám néz. - teszem hozzá pimasz kis mosollyal, egyszersmind megadva a kegyelemdöfést. Jack az ajtó felől zárja el az útját, én a másik oldalán vagyok s lépéseim finoman terelték Őt a szekrény felé, egyszersmind ösztönös hátrálásra késztetve. A vér és hús szava, a puszta fizikai dominancia és jelenlét eszközét használjuk ki könnyű szerrel és kellő magabiztossággal. Pedig belül ott van bennem a kétely szikrája, hogy most követünk el rohadt nagy hibát, de túl régen fantáziálok a cicaszemű tancsiról és túl csábító ez a helyzet, semhogy elszalasszam. A saját csapdájába esett s most meg is kérjük a dolog árát. Ha jól jön ki a dolog esze ágában sem lesz panaszkodni, ha nem akkor meg neki is pont annyira kínos lenne megemlíteni, hogy hol járt milyen körülmények között, semhogy megúszhassa. Amikor ezt megértem, szigorú tekintetére újra mosollyal felelek és Jack is. Ő nem akkora észlény, de elég hű barát ahhoz, hogy megbízzon a szimatomban.
- Nos, tanárnő meglesett itt minket egy szál törölközőben, sőt még mindig élvezheti a látványt... - célzok itt könnyedén arra, hogy edzett, izmos testi valónkban fogjuk itt közre, a zuhanytól még mindig kissé meg-megcsillanó vízcseppekkel borítva melyek lassan száradnak. - Cserébe mi is szeretnénk megnézni tanárnőt a pikáns kis fehérneműjében. - határozom meg végül az árat rákacsintva s átlépve a bűvös határvonalat. - Ha akarja segíthetünk is vetkőzni! - érkezik Jack megszólalása is kaján vigyorral. Már karnyújtásnyira állunk tőle, érezheti a tusfürdőink illatát is, ahogy mi is érezzük innen az ő édes, megrészegítő parfümét. Veszélyes, de élvezetes játék ez!
mind álarcot viselünk
Jared J. Marrow
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
...
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
"Play the game
Your gonna be the same
Your gonna change your name
Your gonna die in flames"
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Egyetemi kalandok Tumblr_mmvfllSXM01s24qdco1_500
★ idézet ★ :
Egyetemi kalandok 200
"I am the game, you don't want to play me."
★ foglalkozás ★ :
Amerikai foci játékos
★ play by ★ :
Rome Flynn
★ szükségem van rád ★ :
...
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
...
TémanyitásRe: Egyetemi kalandok
Egyetemi kalandok Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Egyetemi kalandok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Vidámparki kalandok
» Egyetemi kulturális hét - Danie & Zen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: