New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 100 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 83 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Freya Kensington
tollából
Ma 13:12-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 12:52-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 12:28-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 12:28-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 11:56-kor
Kiki C. González
tollából
Ma 11:16-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 10:56-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 10:54-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Alexander McKey
TémanyitásAlexander McKey
Alexander McKey EmptySzer. Jan. 01 2020, 22:30
Alexander McKey

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Alexander James Narcissus McKey
Becenevek:
neked csak Mr. McKey (Xander)
Születési hely, idő:
Manhattan - N.Y.C. 1992. október 27.
Kor:
27 év
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
(egyelőre) egyedülálló
Csoport:
Üzlet
Egyetem:
Harvard University / Economics - végzett
Munkabeosztás:
Managing Director
Munkahely:
McKey Yacht Industries
Hobbi:
minden ami vízzel kapcsolatos
Play by:
James Crabtree

Jellem

Ijesztő simulékonysággal képes alkalmazkodni a környezetéhez. Olyan, mint a víz: képes bármilyen formát felvenni, bárhová beférkőzni, s ezzel megnyitni olyan kapukat, s olyan bizalmakat szerezni és kiépíteni, hogy mire észbe kapna bárki is, már köré fonta vízhálóját. És nem fogja elengedni. Az áldozat maga nem is kéri, hiszen képes elhitetni (legyen valós, vagy megjátszott), fontos neki az életében.

Nagyon intelligens, de ezt minimum elvárásnak követeli a környezete, így nem is hirdeti túlzottan. Nem az ész a fontos neki, hanem a lehetőségek meglátása és kihasználása. Jókor lenni, jó helyen és a megfelelő szavakat kimondani.

Független lelkű. Éppen a simulékonysága miatt senki sem tudja, ki is valójában. Nagyszerű álcának tartja és művészi szintre emelte. Mint szerinte mindenki más a környezetében. Így senkinek sem hisz, csakis saját magának. Így nem is csalódik senkiben.

Jókedvű. Ne várd tőle a rózsaszín felhőket, egyszerűen mindenben a lehetőséget keresi, ami az épülésére szolgálhat. Ha először ezt mások szolgálatával éri el, minden lelkizés nélkül megteszi. S ezt azzal tudja a legjobban elérni, ha jókedvű, s bátorító mások felé. Win-win szemléletű.

Idegesítő. Makacsul kitart a céljai mellett. Ha ezt a titkolással éri el, akkor a háttérben manipulál. Kiméletlenül kihasználja a másikat, szerinte mindenki így tesz. Valójában csak szereti, ha az elképzelései megvalósulnak, mert az mindig maga a tökéletesség.

Nem bízik meg az emberekben. Szerinte mindenki érdekember és csak a saját malmára hajtja a vizet (mint ő maga. De ezt nyíltan be nem vallaná).

Függeni fogsz tőle, érzelem terén mindenképpen. Ujjai köré csavar, korántsem bonvivánként. Ismeri az emberi természetet és kiválóan fel is használja, ha úgy látja, szükséges.

Jó, ha fejben tartod, akármennyire is klisés: ne haragítsd magadra. A te érdekedben. Akkor csap le a fejsze az életedre, mikor a legjobban nem számítasz rá. Biztos lehetsz benne, ha olyat tettél, ami neki nem tetszik, és hatással volt rá, a fejsze nyelét ő fogja a kezében.

Múlt

Látom a szemeiben az örömöt. Szinte megszokásunká vált, hogy minden eseményen felkérem erre a táncra. Zárkózott típus volt, s lassanként sikerült elérnem, hogy nyisson felém. Bizalmatlan volt, hű, de még mennyire. Tudtam, hogy némi időbe belekerül, így az első táncoknál csak táncoltam vele. Hozzá kell tennem, istentelenül jól táncol, nekem csak az a szerepem, hogy hagyom érvényésülni. Érzem a parfümöt is rajta, sikerült rávennem, hogy meg tud hódítani az illattal bárkit. Mint ahogy a ruháival is. Rút kiskacsa ugyan nem volt az elején sem, ám annyira bátortalan, hogy szinte csak a kötelező táncokat ropták vele.
Kisétálunk az erkélyre, ez is a megszokott rítusok egyike, pezsgő is jár hozzá. A korlátnak támaszkodom, ő mellém. De most az átkarolása másmilyen.
- Nagyon jó volt, ismét, köszönöm!
- Ezt mindig szívesen eltáncolom veled - felém fordul, a szemeimet keresi, aztán máshová is figyel, egy kicsivel lejjebb. Hagyom közeledni, egy millimétert sem közelítek felé, az irányt viszont én is felveszem. Aztán az utolsó pillanatban felé mozdulok, átkarolva a derekát, majd a vállát is, a másik kezemmel.
Pár perc múlva már az egyik emeleti kisebb lakosztályok egyike felé tartunk, magunk mögött hagyva a bálozókat.
A fene egye meg, hogy ennyire jól csókol. Ha az ágyban is ilyen, életre bánni fogom.


- Honnan a fenéből tudtam volna, hogy a kereslet ennyivel fog csökkenni?
A kanapén fekszek, már vagy félórája olvasom a jelentéseket, az egyik kezem a fejem alatt.
- Talán megkérdezted volna édes jó öcsédet? - Takarom el a jelentéssel a számat és pillogok rá. Tudom, hogy ez is idegeli. Megérdemli. Megmondtam neki, hogy ha új csapást akar felvenni a vízen, előbb beszélje meg velem. Mert rendre mindig elsüllyedtek a hajói, amiket oda irányított.
- Talán akkor nem lesz Titanic... hanyadik is? - Nézek rá. - Negyedik?
- Menj a picsába, Alex.
- Ezt az Alexezést most fejezd be - hasít hidegen a hangom felé, le is döbben. Gyűlölöm ezt a becenevet. Aztán elvigyorodik.
- Ó, drága Alex, kérlek mentsd meg drága jó bátyád hátsóját a jégtömbtől - ironizál, tudva, hogy ez a gyenge pontom.
Hirtelen ugrok fel és dobom felé a papírokat. Behúzni csak azért nem húzok be neki, mert a bátyám.
- Fejezd be!
- Akkor mondd el, mit tudok tenni!
Mérgesen szusszantok egyet és lehajolok a papírkötegért. Senkinek nem kell tudnia, miért gyűlölöm, ha így szólítanak. A legjobb barátom is Alexander volt. Ő volt Alex én Xander. Aztán egy délután elnyelte az egyik hullám, s hiába ugrottunk utána, már csak a testét tudtam kihúzni.  A legjobb barátom volt, neki tudtam egyedül megmutatni az igazi Alexet, aki mindig is akartam lenni. És sosem árult el.
Visszadobom magam a kanapéra és a kezembe veszem ismét a jelentést. Csak a bátyám, aki átveszi majd a céget egy nap. És olyan botfeje van egyes részekhez, míg másokban szárnyal. Ezért vagyok én, az öccse, aki kitölti neki ebben a hiányt.

Mélyeket lélegzek a sós levegőből. Le kell nyugodnom. Egy kagylóhéjjal játszogatom a kezem között és pergetem a homokszemeket. Ez vagyok igazán én, és itt. Az egyedüllét tölt fel igazán, a tenger és az óceán sós illata, a morajló hullámok, a homok érzete az ujjaim alatt, a szél mindent megtisztitó hidegsége. Vonz a víz, a tenger, ott vagyok igazán önmagam.
Nem vágyok házasodni, mindig is az élt bennem, hogy szabadon fogom kiválasztani azt, akit a feleségemnek fogok tudni. Aztán az élet úgy döntött, pontosabban apám és a család hagyománya, hogy ebben bizony nincs szabadság. Egyezséget kötöttünk, így kaptam minden testvéremnél nagyobb fokú szabadságot az élet más területén. Ki is használtam.
A megfelelő jelölt viszont kiszemeltetett, de még nem mondta el apám, kihez megyünk holnap.
- Ha bányarém lesz, a világ zacskóipara fog meggazdagodni rajtam....


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Alexander McKey
Alexander McKey EmptyCsüt. Jan. 02 2020, 11:49
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Alexander Mr McKey!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Mikor megláttam mivel foglalkozol, Tara énemet kirázta a hideg, ugyanis kevés dologtól fél, de az egyik a magasság, a másik meg a víz. Alexander McKey 2081954265  A víztől való félelem egyébiránt a userben is megvan, éppen ezért engedj meg egy off kitekintés, hogy értsd miért is mosolyogtam, amikor a vizes utalást megláttam a jellemedben. Alexander McKey 3673325056  Szilveszter éjjelén végre valahára megnéztem az Aquaman-t(igen ennyi év után először) és utána most szembejön velem megint egy vizes ember. Szóval azt hiszem a víztől való félelmem legyőzése ongoing szakaszba ért. Aztán persze ez a vízimádat később is visszaköszönt tőled. No de ne rohanjak előre ennyire, igaz? lol!

A jellemzésnél egy igazi karakán, a saját adottságaival nagyon is tisztában lévő érett férfi jelleme köszön vissza. Alexander McKey 690269075  Semmi apró bizonytalanság, semmi olyan jellegű félelem, ami egy másodpercre is kibillentene a magabiztosságodból. Merthogy az vagy, ehhez semmi kétség sem férhet. Manipulatív, az érzelmeit jó mélyre ásó, de alapvetően jó emberismerő tipus. Nem tudom mennyire helyes a diagnozis, de nem tudtam eldönteni, hogy féljek tőled, vagy kedveljelek. Rolling Eyes  És hát nem, eszemben sincs téged felharagítani, franc akar fejszét magába. Smile

Húúúú a történetes szemelvényeid, valami isteniek. Alexander McKey 3874598021  Alexander McKey 1404455205  Annyira és hihetetlenül tele vannak emóciókkal, benyomásokkal apró kis morzsákkal, amiktől az egész jelenet életre kel. Nagyon szeretem ahogyan ezt ábrázolod, és megvan az a különleges képességed, hogy valahogyan eléred, hogy én, mint olvasó valami kis hátsó szegletben megbújva kívülállóként, de mégis az esemény részeseként szemlélhetem ezt az egészet. Alexander McKey 1735856013  Az elsőnél a tánc, az utána való szenvedélyes csók (de mocskosul irigylem ezt a jelenetet  Alexander McKey 3874598021 ) aztán a következőben a bátyáddal való társalgás, a kirohanásod, a szenvedélyed. Az apró kis történetmorzsa  a legjobb barátodról. Olyan isteni finomsággal helyezed el mértani pontossággal a kis utalásaidat a legjobb helyekre beszúrva, hogy ahhh nagyon odáig vagyok érte. Alexander McKey 690269075
Végül…na igen. Eljutunk a gyönyörűséges hölgyeménnyel való kényszerházasság nyitányáig (csak hogy tudd, férfi énem rohadtul nagyon irigyel téged azért a nőért, szóval bánj szépen vele  Alexander McKey 3673325056 ), és az utolsó mondatod nagyon ütött. Csak súgok, hogy a világ zacskóipara ha ezen múlik csődbe fog menni. Razz

Szeretem a fogalmazásodat, ahogyan egy-egy jelenetet tisztán, egyszerűen, mégis annyi érzelemmel ábrázolsz, hogy nem lehet nem elmerülni benne. Csodás! Alexander McKey 4142114136

A Tara-Plecsnit egy apró kis hajómakettel adom most át (a szigony Momoáé, ha kell tőle kérd el  Alexander McKey 3673325056 ). Színt adnmin ad majd.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Alexander McKey
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alexander Aubry
» Ifj. Alexander Saimon
» Alexander Rhys
» Alexander Burns
» Alexander Hewer

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: