New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 108 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 92 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Luana Machado
tollából
Ma 09:29-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 09:13-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 09:13-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 09:12-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 09:11-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 09:11-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 09:09-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 08:29-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 08:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Tessa Wilson
TémanyitásTessa Wilson
Tessa Wilson EmptySzer. Május 03 2017, 20:34

Tessa Wilson



Karakter típusa: Saját
Teljes név: Tessa Wilson
Becenevek: Tess, Abby
Születési hely, idő: Seattle, Washington Állam, 1991.04.25.
Kor: 27
Lakhely: Staten Island
Szexuális beállítottság: Heteroszexuális
Családi állapot: Elvált
Csoport: Egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Stanford, Humanities and Sciences Department
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Szakképesített pszichológus
Ha dolgozik// Munkahely: Még keresem a megfelelő kórházat
Hobbi: olvasás, álmodozás, táncolás
Nem szeretem, ha besorolják az embereket, mindenki egy külön egyéniség, ezért olyan nehéz megmondani, hogy jómagam is melyik berkekbe illenék bele, vagy éppen csoportba? A kinézetem alapján átlagos vagyok, minden tekintetből. Az anyukámtól örököltem a kék lélektükreimet, a nagypapámtól a hajam színét, a mosolyomat apától, a mélyen ülő barázdákat a homlokomon, ha ideges vagyok, vagy nagyon elgondolkodom pedig a nagymamámtól. A Wilson örökség minden szempontból illik rám, és nem lógok ki a családból sem. A rövid haj sohasem állt jól, és ez az egyetlen olyan testrészem, amit igazán szeretek. A legtöbb időmet a szobámban töltöttem ezért megtanultam értékelni az erős hajszálakat, a rendezett megjelenést, amennyire ez kitelt tőlem. Elég fiatalon lettem beteg, a sportos életmód, és a normális élet távol állt tőlem, és talán ez alakított jobban engem, és a belső tulajdonságait, a személyiségemet is, nem pedig a külső jegyek.

Az egyetem alatt számtalan jelzővel találkoztam, megtanultam az embertípusokat, és ezeket ki is vetítettem magamra, de egyik se állt közel az igazsághoz. Végül rájöttem, hogy introvertált vagyok. Nem anomália, nem is fellengzőség. A szívelégtelenség miatt nem élhettem az átlagos tinik életét, a kórházi kezelések, a gyógyszerek, és a mellkasomban dobogó szerv határozta meg az életemet. Sokáig irigykedtem a nővéremre, mert ő teljes életet élhetett, de nekem nem adatott meg az, mégis szeretetteljes környezetben nőttem fel. A szüleim egy percig sem éreztették velem, hogy kevesebb lennék, magántanulóként megkaptam a legjobb oktatást is, fejlesztették a képességeimet, mégis a legjobban akkor éreztem magam, ha egyedül lehettem, a saját kis világomban. A könyvekben találtam rá önmagamra, és arra az életre, amit nem élhettem, de a fejemben megvalósíthattam. A kutyámmal órák hosszát beszélgettem át, és elfogadtam, hogy ez vár rám…amíg ki nem fordítottak önmagamból egy váratlan hírrel. Nem féltem a haláltól, napról napra közelebb kerültem hozzá, mert nem találtak megfelelő szívet. Olyan közel álltam már hozzá…aztán pff valaki meghalt, és helyette én nyertem időt. Felfoghatatlan élmény, kegyetlenül ijesztő. Depresszív lettem, magamba forduló, és önpusztító. Nem érdekelt semmi, nem éltetett semmi. A testem felépült, de nem vetkőzhettem ki magam, attól még én, én voltam. Hogyan fogadhattam volna el egy másik nő életét? Ennyi információt kaptam a donoromról. Hosszú terápia segített kibújni a csigaházamból, hogy aztán rájöjjek, mennyi mindent szalasztottam el. Az egyetem…istenem, akkor senki nem ismert volna a régi énemre. Tele lettem élettel, kalandvággyal, és kihívással. Bizalmat szavaztam idegeneknek, és elértem a boldogságot. Mindenki erről álmodik, nemde? A visszahúzódó, félénk kislány eltűnt, cserébe élveztem a napsütést, a csicsergő madarakat, az esőt, és imádtam énekelni, de mégis a festésben teljesedtem ki. A megszállottja lettem, mint a leendő férjem előadásának is. Félelmetes változásokon estem át, aztán jött a házasság. Szeleburdin vágtam bele, amivel aztán jól megégettem magam.

Mostanra elértem arra a szintre, hogy a bizalmamért keserves harcot kell vívni, kevesen tudhatják a magukénak. Megfontoltan megyek előre, élvezem az életet, de óvatos vagyok. A múltamat nem felejtem el, azt sem, hogy milyen árat fizettem érte. Hálát adok, hogy élek, és arra esküdtem fel, hogy a saját hibámból tanulva…meghallom mások néma segélykiáltását. Szeretem a munkám, még nincs tapasztalatom, de igyekszem gyűjteni. Reménykedve tekintek a jövőbe a sok megélt rossz ellenére is.


Bármidet, amid az életben van, elvehetik tőled, kivéve egyet: a választási szabadságodat, hogy hogyan reagálsz egy helyzetre. Ez határozza meg a megélt életünk minőségét; nem az, hogy gazdagok vagy szegények, híresek avagy ismeretlenek, egészségesek vagy betegek voltunk-e. Az határozza meg életminőségünket, hogy hogyan viszonyulunk ezekhez a dolgokhoz, milyen jelentéssel ruházzuk fel őket, milyen viselkedésmóddal reagálunk rájuk, milyen elmeállapotba kerülünk miattuk.


Öt évvel korábban

„A halálnál rémisztőbb gondolat nincsen a hozzátartozók számára, hiszen ők maradnak itt, és éreznek, gyászolnak az elhunyt után. A haldokló számára a megváltást, az újrakezdést hordozza magában a fekete csuklyás érkezése, és nem az elmúlásét.”

- Abby…istenem olyan… - anya fénylő, kövér könnycseppjei tesznek tanúbizonyságot arról, hogy mennyire alattomos érzelem tud lenni a remény, főleg egy szülőnek, aki óvón védelmezi gyermekét, de a természet törvényei ellen ő sem tehet semmit.
- Nem…fog…fáj..ni. – biztatom őt, felkészítem a legrosszabbra. Vigasztalóan kulcsolom rá csontos kézfejemet az övére, és gyengén szorítok rá. Hálni jár belém a lélek, a küzdőszellem feladta a harcot, és továbbállt. Eleonor és Gerald Wilson második gyermekeként nem is kérhettem volna többet a sorstól. Anya remegő ujjakkal viszonozza a gesztusomat, halovány mosollyal törli le a még ki nem buggyant igazgyöngyöket a szeme sarkából. Nem tudja elrejteni előlem a valódi érzelmeit, hiába veszi fel újra és újra a maszkot, imitt-amott már látszik a repedés, és ha én elmegyek, akkor le fog hullani, összetörik, ahogyan apáé is. A nővérem valahol a folyosón kajtat, nem igazán szívleljük egymást. Az elmúlt húsz évben nem ápoltunk közeli viszonyt, nem járhattam társaságba, még a széltől is védeni kellett. Szívelégtelenséget diagnosztizáltak nálam tizenhárom évesen, akkor még volt remény, hogy túlélem, és gyógyszerekkel kordában lehet tartani a betegséget. Az évek múlásával az állapotom látványosan rosszabbodott, a végére már ki sem tudtam kelni az ágyból. A kardiológusom bátorított, erősebb pirulákkal etetett, de a szívátültetés elkerülhetetlenné vált. Egyedül két lépést se tudtam tenni, oxigénpalackkal, és csővel az orromban jártam, és irigykedtem a velem egykorúakra. A kortársaim bulizni jártak, átélték az első szerelmet, elmentek a szalagavatóra, elveszítették a szüzességüket, és a mesébe illő történet végén megkezdték az egyetemi tanulmányaikat, távol a családi fészektől. Molly hasonló cipőben járt, két évvel volt idősebb nálam, mégis úgy éreztem, hogy a kellő korkülönbség ellenére sem vagyunk igazi testvérek. Anyáék soha nem tettek különbséget közöttünk, ugyanúgy szerettek bennünket, de valahogyan a kölcsönös irigység mindkettőnkben kialakult ennek ellenére is. A nővérem eljárhatott a barátaival, miközben nekem a legjobb társaságom Millie (két éves Golden retriever), és egy könyv lehetett. A könyvek világába menekültem, ahol más bőrébe bújhattam. Magányos estéken eljátszottam a gondolattal, hogy én vagyok a történet főhősnője, és miképpen fogok rátalálni az igaz szerelemre. A sorok között utazhattam, világot láthattam, és szabad lehettem, nem egy rusnya test rabja. A nővérem mégis haragudott rám, mert a szüleink több időt töltöttek velem, mint vele. A szakadék óriási lett közöttünk, és most is csak a hálaadás miatt utazott haza a Stanfordról, nem pedig azért, mert a húga haldoklott. Kertészmérnök lesz, ha befejezi az egyetemet. Mindene megvan, mégis irigyli azt a keveset tőlem, amim van. Hát mivel bántottam meg, hogy így, a végső óráimban is hátat fordít nekem? Keserű a rossz viszony, de le kell nyelnem. Nem haragudhatok rá, idővel csak belátja, hogy nem akartam ártani neki.
- Abby…ne mondd ezt. Apa most beszél Dr. Washingtonnal. Kislányom, drága kislányom… - simít végig hamuszürke arcomon, és látom, hogy alig bírja türtőztetni magát, hogy ne fakadjon sírva.
- M..olly? – préselem ki az ajkaimon keresztül a testvérem nevét, mire vélhetően egy füllentés lesz a válasz.
- James-szel telefonál. Azt hiszem, hogy el fogják jegyezni egymást. – mosolyodik el anya, és ettől még nekem is egy fokkal jobb kedvem lesz.
- Fáradt…vagy… - a mondat félbemarad, muszáj pihennem egy kicsit, mert túlterheltem a tüdőmet, és a mellkasom is fájón lüktet minden emelkedésre.
- Pihenj, kincsem… - egy anyai csókkal búcsúzik tőlem, már az álmok világa felé tartok, amikor még hallom, hogy apa beront.
- Eleonor, kap szívet…van egy szív… - ekkor csukódnak le a szemhéjaim…

Három és fél évvel korábban

„Egyedül születünk, egyedül élünk, egyedül halunk meg. Csak a barátság és a szerelem keltheti azt a röpke és mulandó illúziót, hogy nem vagyunk egyedül.”

A vaskos sziklaszirten ülök, és a lábamat a semmibe lógatom. A tejfehér köd elrejti az ormótlan csúcsokat a távolban, és alig látni pár méternél tovább. A lelkem magába fogadja a végtelen táj látványát, miközben a szívem páratlan boldogsággal telik meg. A felkelő nap sugarai halványan sütnek a sűrű felhőzeten át. Peru érintetlen környezetében vagyok, ahova nem ér el a modernizáció keze sem. Scott és én a nyári szemeszter végén hátitáskát húztunk a hátunkra, és felkerekedtünk, hogy meghódítsuk a régi Inka birodalmat. Az arcomat az ég felé fordítom, és lehunyt szemhéjakkal élvezem a napkorong simogató elhajlását. A meleg még várat magára egy keveset, de a vékonyka kardigán átmeneti biztonságot nyújt. Lassan szívom be az éltető, friss oxigént, hogy aztán elteljen vele a tüdőm. A szívem erősen dobog a mellkasom fogságában. Megbékéltem vele, és az új életemmel. Egy évvel ezelőtt még hallani se akartam róla, hogy valaki más szervével létezzem, a lelkem mélyéig gyászoltam, hogy másnak kellett meghalnia miattam. Egy fél éves intenzív terápia, és a nővérem közelgő menyegzője megtették a hatásukat, és kibújtam a csigaházból. Akkor jött azaz őrült ötlet, ha már magántanuló voltam az eddigi életem folyamán, akkor miért ne mehetnék én is egyetemre? Nem vágytam a Borostyánligás trióba, beértem volna a helyi főiskolával is, de Molly szerint meg kellett ízlelnem a szabadság ízét a szüleimtől való elszakadással együtt. Igaza lett, így bekerültem a Stanford Bölcsészettudományi karára, és emellett nagy szenvedélyem lett az orvosi előkészítő is. Az egyetemi órák alatt ismertem meg Scott Harringtont, a fiatalos, és sármos történelem professzort. Eleinte csak az előadásmódja nyűgözött le, ahogyan mesélt a múlt történeteiről, a letűnt korok nagy embereiről. Néhány hét alatt döbbentem rá, hogy a rajongója lettem, és amikor kiderült, hogy ő fog órát tartani az emberi viselkedéstanból is, akkor az elsők között iratkoztam fel rá. Egy percig se fordult meg a fejemben, hogy a könyvekben dicsőített igaz szerelem az egyetem falai között fog rám találni. Tiltott, és lopott órák lettek az mieink a történelmi könyvtár berkein belül, ahol életre keltek kedvenc könyvem főhősei. Az előadásokat, magánórák, majd piknikek, és hosszú, átbeszélgetett éjszakák követték. Három hónap alatt fülig szerelmes lettem a tanáromba, annak ellenére is, hogy többen figyelmeztettek, a tanulmányaimba kerülhet, ha nem állok le a titkos viszonnyal. A nyár magával hozta a menekülés lehetőségét egy ígéretes úttal Dél- Amerikába. A pillanatnak akartam élni, ezért igent mondtam, és távol a társadalmi elvárásoktól élvezhettük egymás valódi érzelmeit, nem kellett félni attól, hogy mit szólnak az emberek, ha meglátnak az oldalán. Olyan tökéletes volt…meleg, az étcsokoládéra emlékeztető szivárványhártyáival, a mézszínű hajával. A tanulói fele odavolt érte, de én lettem a szerencsés, aki végül elnyerte a tanár úr figyelmét. Évek óta először éreztem, hogy élek, és nem bántam meg, hogy eljöttem a kirándulásra.
- Abby…nem félsz idefent, lepottyanhatsz. – karol át védelmezően a két izmos kezével, és a hajamba csókol.
- Nem, olyan szép… - mutatok a távolba, ahogyan megtörik a fény a fátyolfelhőn keresztül.
- Életem végéig el tudnám nézni ezt a képet… - először nem értem, hogy mire gondol, de aztán feltűnik egy ékkő, és a két ujjai között megvillan egy gyűrű. A szám elé kapom a kezemet, és egy „O” –t formálva pillantok hátra a vállam felett.
- Ez mi? – dadogom el, de magam is tudom, hogy ez mit jelent, csak egyszerűen képtelen vagyok elhinni.
- Hozzám jössz feleségül? Abigail imádlak, nem… - nem kell végigmondania, mert ugyanúgy érzek, ahogyan ő. A szájára simulnak a szív alakú szirmaim, és egy egésszé olvadunk össze.
- Igen… - suttogom bele a reggelbe, és hagyom, hogy a világ legboldogabb nőjévé tegyen…

Három évvel korábban

„Az elhamarkodottan hozott döntések következményei mindig a legsúlyosabbak. Nem hisszük el, hogy a mesébe illő jelenet pillanatok alatt rémálommá változhat.”

Anyáék nem állnak szóba velem, mióta hozzámentem Scotthoz. Minden megváltozott. A barátaim lekoptak, az e-mail válaszok egy idő után elmaradtak, és a tökéletes házasság mintapéldánya lettem…bárcsak igaz lett volna a máz. A nővéremmel is meg kellett szakítanom a kapcsolatot, pedig már úgy éreztem, hogy közelebb kerültünk egymáshoz, de végül Scott tett róla, hogy a családom, és a régi baráti köröm se álljon szóba velem. Elköltöztünk Denverbe, mert ott kapott állást a helyi főiskolán. Otthonülő feleség lett belőlem, unalmas és felszínes életet éltem. A háziasszony szerepét töltöttem be alig huszonkét esztendősen. A gyerekvállalás még korai lett volna, és amúgy sem…nem akartam Scott-tól babát. A nászéjszakánkon vált egyértelművé, hogy hibát követtem el, mert egy idegenhez mentem hozzá. A bájos, és megnyerő személyisége egyik napról a másikra tűnt el, és lépett a helyébe az a férfi, aki a férjemnek vallotta magát. A behízelgő stílusa, és a kifogástalan modora megmaradt a külvilág számára, de a házunk falain belül megismertem az igazi énjét. A Niagara vízesés mellett foglalt szállást az esküvő után, hogy egy ideig utazgatni fogunk, de esze ágában se volt megmutatni nekem a környezetet. Bezárt a szobánkba, és otthagyott az első közös éjszakánkon. Hiába telefonáltam, hagytam sírós üzenetet neki, másnap reggelig egy árva választ sem kaptam. Akkor jelent meg, minden magyarázat nélkül részegen. A csodálatos imázs elveszett, és egy megkeseredett, kiégett férfi lépett a helyébe, aki engem okolt az életében bekövetkező változásokért. A Stanfordról kirúgták, így nem is kapott állást semelyik nagyobb egyetemnél, maradt Denver. Ekkor mondta el, hogy oda fogunk költözni. A nászúton elvette tőlem a papírjaimat, és két napig éheztetve kizárt az erkélyre, mondván, hogy bűnhődnöm kell az ellene elkövetett hibáimért. Nem léphettem kapcsolatba a rokonaimmal, árgus szemekkel figyelte minden lépésemet. Egy alkalommal szökést kíséreltem meg, de annak az lett a vége, hogy lezsibbadt ajkakkal, mámoros ködben…az új otthonunkban ébredtem. Bemesélte, hogy hisztériás rohamot kaptam a repülőtéren, ezért be kellett gyógyszereznie. Elkezdtem félni, életemben először ízleltem meg a zsigeri félelmet, amikor minden porcikádban rettegsz…a tulajdon férjedtől. A hónapok előrehaladtával ez egyre rosszabb lett. A kedvesebb, és józanabb pillanataiban bocsánatot kért, egy alkalommal egy kis kutyával is meglepett, mert tudta, hogy rajongok a Golden retrieverkért. A kis szőrpamacsot Ryan-nek neveztem el, és elég sok időt töltöttem vele. Ő lett az én szeretetgombócom…egészen addig, amíg egy nap már nem találtam meg. Scott megkért, hogy kísérjem le a pincébe…ahol élettelenül feküdt a kutyám. Üvöltözve zavart fel, hogy ássam el, vagy kidobja a kukába, csak ne lássa többet. Kezdtem azt hinni, hogy nem lesz kiút ebből. A karácsonyt, kihagytuk a szüleimnél, pedig elhívtak, sőt kiderült, hogy a nővérem babát vár. Szégyelltem magam, hogy nem jelentem meg, iszonyúan hiányoztak a szüleim, és a testvérem is. Bármilyen ingerre szomjaztam, de egyedül nem találkozhattam senkivel, nem mehettem sehova. Végül megmakacsoltam magam, és elmentem a szomszéddal egy jóga órára…nagy árat fizettem az engedetlenségem miatt. Scott kibilincselt az ágyhoz, és kegyetlenül megvert…tudta, hogy néhány évvel ezelőtt szívátültetésen estem át, de a brutalitása már nem ismert határokat. Aztán..váratlanul megjelent nálunk a nővérem. Nyomokban emlékszem arra a szörnyű éjszakára…a várandós Mollyra, a nadrágszíjra, és az előkerülő késre. Vér borított mindent. Mindenkit…

Jelenben

„Az újrakezdés a legnehezebb dolog a világon, de ami nem öl meg, az megerősít. Szó szerint.”

Még a mai napig tisztán emlékszem Scott halálának éjszakájára. Félholtan hevertem az ágyunkon, mikor Molly beállított, és meglátott. A férjem elszabadult, az elfojtott vágyait rajtam élte ki, és a nővéremnek köszönhetem, hogy most életben vagyok. A hátára csapott az egyik álló lámpával, amit a közelben talált, aztán megpróbált kiszabadítani…nem járt sikerrel. Majdnem odavesztünk, de azt már nem nézhettem végig, ahogyan kioltják a testvérem életét…kétszer szúrtam. Egyszer a hasába, egyszer pedig az oldalába. Megöltem a férjemet. Felmentettek. Nevet változtattam. Az Abigail idegen lett, már nem az a lány voltam, mint évekkel ezelőtt. Tessa lettem, a férjem nevét levettettem, és a leánykori vezetéknevemmel léteztem tovább. Seattle-be költöztem vissza, és befejeztem az egyetemet is. A múltamról nem beszéltem senkinek, de az biztos, hogy ez az eset közelebb hozott Mollyval. Szerencsére nem vetélt el, és megszületett a kis Sophie. A szüleimmel ismét beszélek, de nem tudnak róla, hogy mi történt aznap, azt csak én, és a nővérem tudja. Pár hete meg is kaptam életem első állását, a Virginia Mason Kórházban praktizálok. Szeretem, kezdem megszokni a környezetet. Az életem a normális medrében folyik tovább, csak a férfiakban nem bízom, kivéve az online felületet. A pittyegés…megint Ő írt. Nem ismerem, két hete beszélünk minden egyes nap, de ez így tökéletes. A gépemhez sietek, és egy széles mosollyal az arcomon ülök le.
„ Szia…képzeld ma az iskolában előadást tartottak a végzősöknek, és megkapom az egyik…öhm nagy ászt. A fér…vagyis srác elég népszerű, de még soha nem láttam. Remélem nem lesz vele gondom, és tudok segíteni a jövőtervezésében… ” Ki mondta, hogy az igazat fogom mondani? Senki…

mind álarcot viselünk
Tessa Wilson
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Tessa Wilson 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
New life of my heart
★ családi állapot ★ :
My only one, who keeps my heart in his arm
★ foglalkozás ★ :
Pszichológus, leendő pszichiáter
★ play by ★ :
Jessica Lowndes
★ hozzászólások száma ★ :
127
TémanyitásRe: Tessa Wilson
Tessa Wilson EmptyCsüt. Május 04 2017, 20:37

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Tessa! Very Happy
Azta, nem volt egyszerű, könnyű életed, az már biztos! Nem irigyellek, sőt a történeted nagy részénél libabőrös lettem attól, hogy miket éltél át. Szomorú voltam, mint anyukád a kórházban, hogy aztán a szüleiddel együtt örülhessek annak, hogy élni fogsz egy új szívvel! Mi ez, ha nem isteni csoda? Erre tudtam csak gondolni, s boldogan olvastam, hogy te is boldog lettél végül az egyetemen és rád talált a szerelem, de... de ki kellett derülnie annak, hogy a férjed egy elmebeteg állat, akivel én egy közös percedet sem tudom irigyelni, mert szörnyű egy ember lehetett Tessa Wilson 2149483383 Tessa Wilson 2425572404
Szerencséd van, hogy ilyen nővéred van, hiszen ha ő akkor nincs, talán még mindig együtt élnél azzal az őrülttel... Már ha egyáltalán még élnél... Tessa Wilson 1842050612 Szerintem jobb is, hogy a szüleidnek nem meséltétek el a dolgot, nem hiszem, hogy bármelyik szülő képes lenne-e azt feldolgozni, hogy a gyermekével így bánt valaki... Szeretnék neked sok sikert kívánni a továbbiakban, foglalókat ne felejtsd el megnézni, ha még nem tetted volna, aztán vesd bele magad a játéktér hullámaiba! Tessa Wilson 1987965242


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Tessa Wilson 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Tessa Wilson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Trish Wilson
» Summer Wilson
» Wilson Mueller
» Conrad & Wilson
» Chloé Wilson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: