New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Az igazság éber őre
TémanyitásAz igazság éber őre
Az igazság éber őre EmptySzomb. Okt. 26 2019, 23:12
Csodás neved

Play by:
ide
Születési hely:
ide
Kor:
25-35
Lakhely:
amit akarsz
Szexuális beállítottság:
ide
Családi állapot:
ide
Csoport:
Rendőrség, nyomozók
Történetünk:

Hé! Te vagy az a gyakorló rendőrtiszt, nyomozó, aki annak idején az én ügyemnél segédkezett. Akkor még frissen kerültél ki a padból, minden infó élénken élt benned és már akkor kiszúrta az orrod, hogy itt valami nem kóser. Tudod, a régi rutinos nyomozók könnyebben skatulyáznak be egy ügyet, hogy az biztos úgy van, de te nem. Nem hagyott téged nyugodni ez a dolog és többször is meglátogattál engem a börtönben újabb és újabb infókért. Eleinte nem bíztam benned, de aztán rájöttem, hogy te segíthetsz nekem tisztázni a nevem és Chastiant (JK karakter ő is, ajánlott a kettőnk ET-je) is.
Azzal vádolták Chaset hogy megerőszakolt egy kiskorú nőt, aki igazából egy olyan nagy ribi hogy fél new York végigment rajta. Az ügy mögött Enrique (NJK és az is marad) állt, aki féltékeny volt Chase és az én karrieremre, így hát megvette a ribancot és a fél őrsöt, hogy vigyék be a legjobb barátomat. Aznap este együtt voltunk, és mikor jöttek akkor belöktem Chaset a kukák közé és így engem vittek be helyette. Öt hosszú évem ment rá, mert nem volt terhelő vagy épp mentesítő bizonyíték. A pénz beszél....
Te kitűzted célodul, hogy segítesz nekem tisztázni a nevem. Neked jól fog mutatni az önéletrajzodban, hogy nem hagytad szó nélkül és bíztál az érzékeidben, nekem meg újra tiszta lehet a nevem, és talán még a táncos karrierem sincs végleg veszve. Ketten dolgozunk az ügyön, te a hivatalos utat járod, én a mellékesben kószálok, de előbb utóbb meg lesz minden infó és lesz majd egy nagyobb balhé ahol kelleni fog a segítséged is...

//Sok izgalmas játék ötletünk van és egyre bővül a kör hogy kit keresünk még. Nem szabok meg semmit, csak gyere és segíts nekünk kérlek. //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Az igazság éber őre
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Italban az igazság - Billie & Min

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: