New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Sorry, my gurl ~ Isa && Jade
TémanyitásSorry, my gurl ~ Isa && Jade
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade EmptyPént. Aug. 09 2019, 18:45


Isa && Jade
A barátság nem csak abból áll, hogy vihogunk és jókat dumálunk a menő fiúkról és zenészekről. A barátság arról is szól, hogy ha ő zokogva vár a szobájában, és alig tudja elmondani, hogy mi történt, ott legyek vele. Hogy megvigasztaljam, tartsam benne a lelket, és tudja, nincs egyedül.
- Köszi hogy kivittél egy kicsit – nyomtam egy puszit a nővérem feje búbjára, majd kivettem a kezéből a zacskókat, és elindultam a szobám felé velük. Még nem voltam teljesen jól, amiért a reggelemet úgy kezdtem, hogy rögtön futottam a vécére, hogy a tegnap elfogyaszott gyrost és a torkomon álaszthassunk valaazzal voltam elfoglalva, hogy összekaphassam magam, és Isával megoldjam a dolgainkat.
És mivel a lány teljes mértékben a legjobb barátaim közé sorolható, képtelen lennék sokáig elviselni azt az állapotot, amit előidéztem. Persze lehet takarózni azzal, hogy részeg voltam, és azért vágtam olyan dolgokat a fejéhez, de nem mehetek el a tény mellett, hogy ettől függetlenül ő mellettem állt... Megtehette volna, hogy otthagy és elmegy bulizni, de minden bizonnyal szeret és félt annyira, hogy a fél szemét rajtam tartsa... Pedig elég csúnya dolgokat vágtam a fejéhez, amit nem is gondoltam komolyan.
Pont ezért is szerettem volna részben áthívni magamhoz, másrészt pedig amiért apámtól olyan szobafogságot kaptam, hogy a lábam nem érte tőle a földet. Pontosan tudom, hogy mi a problémája... Egyrészt éghet a pofája, amiért pótvizsgáznom kell matekból, másrészt azért a csapatban elért teljesítményem miatt büszke volt rám, és pont ezt nem akarta veszni hagyni. Tudom, hogy a szemében mindig az okos, szép kislánya leszek, de ettől függetlenül letagadhatatlan tény, hogy csak a kis picsás pompomlánykodáshoz értek. Persze ha ezt elmondanám, Evenek vagy apának, minden bizonnyal állítanák, hogy nem így van, de én máig nem voltam biztos a dologban.
Leugrottam közben még néhány tálért és tányérért, és az asztalomra pakoltam a kis KFC-s zacskót, illetve azt a pár új ruhát, amit sikerült a nővéremmel beszerezni. Egyelőre nem akartam bevágni a mosásba a cuccaimat, mert ha esetleg hamar túlleszünk Isával a száraz részeken, akkor meg tudjam neki mutatni a kis cuki felsőket, amiket beszereztem.
Dobtam még egy gyors zuhanyt, megmostam a hajamat is, mert pontosan tudtam, hogy Eve be fogja engedni Isát, mert már elég jól megismerték egymást az elmúlt évek során. Nyilvánvalóan sejthette azt is, hogy nem mondtam el neki mindent, hiszen a reggel sírástól vörös és felpuffadt arcomat teljes pompájába vágtam, és úgy álltam csak elé. Soha nem okozott gondot, hogy mondjuk melltartó nélkül, vagy pattanásosan ballagjak le hozzá, mert mégiscsak nő volt és a testvérem, de ez a helyzet most más volt.
ahogy kimásztam a fülkéből, és eltávolítottam a megmaradt sminket, észrevettem a sötét kis karikákat a szemem alatt. Én magam is megijedtem a tükörképemtől, és bár voltam már szebb akkor is, amikor Evelyn elé álltam, ettől függetlenül most kifejezetten para volt a helyzet annak ellenére is, hogy konkrétan egy teljes nap eltelt az üzenetem óta.
Egy halk kis sóhaj kíséretében kaptam fel az egyik arcmaszkot a fürdőszobából, mert éreztem, hogy szükségem lesz rá, aztán visszasétáltam a szobámba, és beüzemeltem a tévémet is, hogy választhassunk valami filmet, ha esetleg szeretne nézni valamit. Persze tudtam, hogy valószínűleg lesz egy hosszú és kellemetlen beszélgetésünk, ami miatt már most nőtt egy hatalmas gombóc a torkomba, de sejtettem, hogy ha ezen most nem esünk túl, akkor annak komoly következményei lehetnek a barátságunkkal kapcsolatban.
Ettől függetlenül meg akartam adni magunknak arra is az esélyt, hogy ezt most egy kicsit a szőnyeg alá söpörjük a dolgokat és csináljunk egy csajos estét filmezéssel, meg minden...
- Megjött Isa – kiabált fel végül a nővérem, mire én bele is bújtam a kis mamuszkámba, és leslattyogtam a lépcsőn, hogy tudjam üdvözölni őt. Kicsit tartottam attól, hogy mit fogok látni az arcán attól függetlenül is, hogy az üzeneteink végén már nem tűnt kifejezetten dühösnek.
- Szia – motyogtam oda neki, miközben a felé sétáltam, és csak néhány óvatos pillantást mertem rá vetni. Nem mentem oda megölelni, csak próbáltam olvasni az arcáról, hogy vajon mit gondolhat most, és mennyire lehet ideges.
- Hoztunk kaját a KFC-ből – nyögtem ki végül a lehető legbénább szöveget – Tortillát, krumplival és csirkével. Meg hoztuk az édeschili szószodat is, kettőt, mert tudom, hogy szereted azt a gusztustalanságot... És rengeteg nasit, szóval remélem nem etted azért tele magad, bár nem szokásod.
Pontosan tudtam, hogy ha a fél szendvicseimet meg a salátámat nem osztanám meg vele, akkor egész nap étlen szomjan ülne szerencsétlen. Végül viszont összeszedtem magam, és megragadtam a a kezét, hogy elindulhassak vele az emelet felé.

687 ✮✩ ruha ✮✩ megjegyzés ✮✩ szoba


All or nothing, let's just trust the night, burning down the street, no left right, left right, I don't wanna see no red light, red light, fast lane on the beat, go ten-five, ten-five, You right next to me, feel the heat
                            going overdrive.
mind álarcot viselünk
Jaden Emmaline Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade Px9jziS
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade YgcRl1b
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Your face on my ceiling, I fantasize
You keep makin' it harder to stay, but I still can't run away, I gotta know, why can't you, why can't you just let me go?
♫ :
And everything he showed me, had to fuck it up before I let you get to know me
Shout out to the old me
★ családi állapot ★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade JhLbmfl
When you're close to me, I can't breathe
Let's fuck up the friendship, come get in my head, baby, cut the tension, I'm hung by a thread, maybe it's somethin', but let's not pretend, or maybe it's nothin', and this is the end
★ lakhely ★ :
Manhattan - upper east side
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade KsTv6yT
★ foglalkozás ★ :
tanuló, barista
★ play by ★ :
Abigail Cowen
★ hozzászólások száma ★ :
138
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 3RK91XH
TémanyitásRe: Sorry, my gurl ~ Isa && Jade
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade EmptyHétf. Aug. 12 2019, 11:25

Jads & Isa
Ezerszer is megkaptam már a szüleimtől, hogy az egyik legnagyobb hibám az, hogy ha valami bánt, vagy nem értek egyet egy helyzettel, akkor túlságosan felidegesítem magam rajta és olyan hidegen tudok viselkedni, mintha én lennék maga a jégkirálynő, egészen addig, amíg a helyzet nem fordul az én ízlésemnek megfelelővé. Vagy amíg be nem látom, hogy a felháborodásom gyakorlatilag teljesen felesleges volt, mert minden sokkal egyszerűbb, mint ahogyan azt a vörös ködtől már-már füstölgő fejjel én elképzeltem. A tegnapi bulin történtek miatt azonban még mindig forr a vérem, mert hiába fogyasztottunk a házigazda örömére tetemes mennyiségű alkoholt, az este végére olyan dolgok történtek, amelyek egy pillanat alatt segítettek kijózanodni. Olyan dolgok, amiket az ember jobb esetben csak a tévék képernyőjén lát és nem éli át saját maga. Bár a tegnapi éjszaka folyamán nem konkrétan nekem esett bajom, mégis személyes támadásnak veszem, amit az a görény művelt a barátnőmmel, akit legalább annyira szeretek, mintha csak a testvérem lenne - épp ezért fáj annyira, hogy nem tudtam megvédeni valami olyasmitől, amit a kezdetek óta láttam, hogy ott van és létezik. Legszívesebben fognám és megráznám a barátnőmet, hogy térjen már észhez, de minden alkalommal, amikor rá akarok világítani a pasija viselkedésére, csak én kapom az ívet, amiért ki merem nyitni a számat. Azok után pedig, amiket Jadie tegnap a fejemhez vágott, még csak az üzeneteit sem néztem meg szívesen.
Hiába próbálom meggyőzni, hogy nyissa ki kicsit jobban a szemét, amikor Austinról van szó, tudom, hogy nem tetszik neki, amit mondok. De a tegnapi után egyikünk sem tagadhatja le, hogy igazam volt, az a srác nem csak egy alapos tarkón verést érdemelt meg, de még azzal a lendülettel el is kellett volna ásnunk, hogy ne emelhessen többször kezet Jads-re. A történtek ellenére is van egy sejtésem, hogy a barátnőm mindennek ellenére nem fog vele szakítani. Nekem pedig fogalmam sincs, hogy mi mást tehetnék, mert elfogyott a türelmem, hogy újra meg újra én legyek a boszorkány, amiért kívülállóként könnyebben meglátom az emberekben a szörnyeteget.
Tulajdonképpen félhetnék is a tegnap este következményeitől - mivel egy egyetemista ismerősöm hátsókertjében leütöttem valakit, akinek dühkezelési problémái vannak és történetesen még az évfolyamtársam is. Mégsem tudok most a saját testi épségem miatt aggódni, mert apa úgy döntött, hogy bemutat néhány ismerősének a sport világából, hátha a jövőben fontosak lehetnek ezek a kapcsolatok. Igyekszem a hangulatommal szöges ellentétben jó képet vágni a találkozóhoz, ami összességében sokkal szórakoztatóbbra sikeredik, mint én azt gondoltam, amikor beszálltam a kocsiba.
- Apa..?
- Igen, kincsem?
- Aludhatok ma Jadennél? Nálam maradt a cipője... - Már előre tisztában vagyok a válasszal, egyedül abban reménykedem, hogy az apám annyira el van merülve a telefonjában, hogy nem jut eszébe megkérdezni mégis hogy maradhatott nálam a barátnőm cipője.
- Persze. Csak... - Szorgosan pötyög, valószínűleg meg sem hallotta pontosan mit kérdeztem tőle. - Megkértem az asszisztensem, hogy intézze el azt a találkozót, amit megbeszéltünk Greggel az ebéd alatt.
- Köszönöm! Te vagy a legjobb. - Puszit nyomok az arcára, aztán már pattanok is ki a kocsiból, amikor a sofőr lefékez az épületünk előtt. A liftben olyanok vagyunk, mintha egymás utánoznánk, apa is és én is a saját telefonunkba merülve pötyögünk, míg ő a munka miatt, én a barátnőmnek, akinek azt ígérem, hogy pár órán belül náluk leszek. Addig remélhetőleg megfeledkezem majd a késztetésről, hogy mennyire le akarom ordítani a szép szőke fejét, amiért nem hallgatott rám.
Azonban amikor odaérek hozzájuk, még mindig azon kattogok, hogy milyen következményei lehetnek a tegnap estének, holott mindhárman megegyeztünk, hogy nem mondjuk el senkinek, mi történt valójában. Az egyetlen szerencse talán, hogy nem Jadie, hanem a nővére nyit ajtót, így egészen addig halvány, kedves mosoly ül az arcomon, amíg meg nem látom barátnőmet.
- Szia. - Megköszörülöm a torkom, és ahelyett, hogy rögtön megölelném, csak az előszoba berendezését vizslatom. Szép is lenne, ha most előhúznám a fél pár cipőt, még a végén kérdéseket vetne fel a családja többi tagjának.
- Apával voltam munkaebéden, de nem ettem, szóval köszi, hogy gondoltál rám. - Félmosoly jelenik meg a szám szegletében, mert szinte mindenki, aki körülvesz állandóan etetni akar. Fogadok ha egy hétig nem vennék magamnak semmit, a barátaim eltartanának. - Nem értem amúgy.. az édeschili szósz a világ legjobb dolga! - Mondja ezt egy született latina. Szerintem én már fél éves koromban is mindent csípősen ettem, hála a szüleim származásának. Hagyom, hogy megragadja a kezem és együtt sétálok vele az emeletre, a szobája felé. - Egyébként elhoztam a cipődet.


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: Sorry, my gurl ~ Isa && Jade
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade EmptyHétf. Aug. 19 2019, 20:25


Isa && Jade
A barátság nem csak abból áll, hogy vihogunk és jókat dumálunk a menő fiúkról és zenészekről. A barátság arról is szól, hogy ha ő zokogva vár a szobájában, és alig tudja elmondani, hogy mi történt, ott legyek vele. Hogy megvigasztaljam, tartsam benne a lelket, és tudja, nincs egyedül.
Én magam is tudtam, hoyg isa nagy valószínűséggel nem fog már haragudni, de ettől függetlenül azért tartottam attól, hogy az egész ügyet hogyan fogadja majd. Teljes mértékben megértettem, hogy miért dühös rám, viszont ismertem már annyira, hogy tudjam: ez nála konkrétan olyan, mint egy gyorsabb lefolyású vihar. Amint kitombolja magát, szabályosan kiderül az ég, és olyan édescuki mosollyal az arcán jön oda, hogy csak pislogok nagyokat. Én magam ennek a teljes ellentéte voltam, alapvetően bár elég sokat hisztizek, ettől függetlenül komolyan megharagudni csak akkor szoktam, ha az illető nagyon megbánt. Pont ezért mondhatom el, hogy Isával még sosem vesztünk össze úgy, hogy én tartottam volna a mosolyszünetet. Szerencsére pontosan tisztában vagyok a saját makacsságommal, és észreveszem azt, ha túlzásba viszem a dolgokat.
A tegnapi eset is volt. Bár nagyon megrázott az, ami történt, ettől függetlenül egész nap próbáltam normálisan viselkedni, normális dolgokat művelni. Az éjszakám nagyrészt azzal telt, ahogyan a fejem pörgette vissza az eseményeket, és igyekeztem lehetőleg csendesen sírni, hogy Eve ne hallja meg. Viszont alapvetően nem szeretem ilyen dolgokra pazarolni az időmet, mégis éreztem, hogy ha Isával talán valamennyire át tudjuk beszélni majd a dolgokat. Hiába, most mindannyian abban a korban vagyunk, amikor nem szívesen avatjuk be a felnőtteket a... csúnya részletekbe.
És hát ha valami, akkor az, hogy a pasim megpofozott, határozottan ebbe a kategóriába sorolható. Viszont nem akartam az ügyet túlspilázni és a rendőrséget bevonni az egészbe, mert tartottam attól, hogy hogyan néznének rám a suliban. Nem szerettem amikor összesúgtak a hátam mögött, pont ezért is volt minden vágyam, hogy ezt az ügyet megelőzhessem. Egyszerűen csak semmi kedvem nem volt ahhoz, hogy magyarázkodjak az embereknek, vagy hallgassam a rossz párkapcsolatomról zengő ódákat.
Viszont én magam is tudtam, hogy majd valamilyen szinten beszélnem kell a dologról, ha nem akarom, hgoy a szőnyeg alá legyen söpörve, amitől végül csak még rosszabb lesz nekem. Pont ezért is döntöttem úgy, hogy majd szigorúan evés után előhozakodok a dolognak Isával, mert majdnem éhenhaltam, és lényegében nem akartam, hogy ez vegye el az étvágyamat, a még langyos wraptől meg krumplitól.
Viszont miközben lesétáltam hozzá, igyekeztem felkészülni lehetőleg mindenre... A legrosszabbakra is, amik bekövetkezhet, éppen ezért is álltam meg előtte úgy, akár egy rakás szerencsétlenség. Konkrétan azon sem lepődtem volna meg, ha végül úgy dönt, hogy felpofoz, annyira szerettem volna még a legrosszabb lehetőséget is számba venni, de sejtettem, hogy már nem haragszik, mert akkor valószínűleg itt sem lenne... Ettől függetlenül én sem öleltem meg őt, inkább csak a szám szélét rágcsálva indultam meg a házunk belsőbb részeibe, hogy ott folytathassuk a beszélgetést. Utáltam az előszobában ácsorogva megvitatni dolgokat.
- Sejtettem – sóhajtottam fel halkan – Komolyan irigyellek... Én valahogy állandóan enni akarok, mert mind olyan emberek vesznek körül, akik folyamatosan kajálnak.
Gondoltam itt a nővéremre, meg apámra is. Az utóbbinál nem volt kérdés a mennyiség, viszont Eve mindenki számára egy meglepetés volt... És soha egyetlen dekát sem hízott, ami miatt nem kicsit voltam irigy rá. Ha azt művelném, amit ők, minden bizonnyal akkora lenne a seggem három hét múlva, hogy kitennének a csapatomból.
Viszont én magam is tudtam, hogy jobb lesz mind a kettőnknek, hogy ha gyorsan eltűnünk, ugyanis sejtettem, hogy ha Evelyn meglátja Isát, minden bizonnyal előbb vagy utóbb kapni fog pár kérdést, én pedig nem tudom, hogy meddig tudnánk neki hazudozni... De arra tippelek, hogy kb. fél óra alatt összerakná a sztorit.
- Fokhagymás – vágtam rá rögtön – A fokhagyma a legjobb dolog a világon! Ha nem járna brutáis szájszaggal, akkor valószínűleg mindenbe belepakoltatnám, de így sajnos mellőznöm kell ezt...
Halk sóhaj kíséretében löktem be a szobám ajtaját, amit nemrég festettünk át, és vettünk pár új bútort. Valamikor egy hete kezdtem el hisztizni, hogy nagyjából úgy néz ki a hely, mintha egy óvodás lakná. Szóval végül az energiát nem sajnálva vetettük bele Eve-el magunkat a szobám felújításának projektjébe, ami kifejezetten jól is sikerült. Szegény apát meg vittük magunkkal, hogy fizessen, mint a katonatiszt. Szerintem sosem fogom elfelejteni az arcára írt undort, amikor bevittük a szőrös párnák közé...
- Köszi – mosolyodtam el a cipős megjegyzésén – Hála az égnek, hogy nem hánytam le... Ahhoz egy kicsit drága volt. Konkrétan a fizetésem negyede ment el rá.
Mert hát annak ellenére, hogy amúgy tehetősebbek vagyunk, szeretek dolgozni. Igazából nyáron túl sok szabadidőm van, és sokszor a hétvégéken is unatkozom, ezért elmentem egy starbucksba baristának. Heti egy nap négy vagy hat órában teljesen vállalható, ráadásul van kedvezményem mindenféle finomságra és még kapok is érte valamennyi fizetést, amit konkrétan bármire elkölthetek.
- Ez a tiéd – adtam a kezébe a kis nejlonzacskót, majd egy tálcát is, én magam pedig felkaptam a másikat – Vettünk pár nagyon cuki dolgot... Még nem vittem el őket a mosásba, mert meg szerettem volna mutatni neked.
Igazából egy kifejezetten nagy kupacnyi táska felé intettem a sarokba, majd gondosan becsuktam az ajtót. Nem zártam kulcsra, mert azzal lényegében csak gyanút keltenék, és nem is nagyon szóltam semmit... Úgy éreztem, hogy ténylegesen jobb, ha nem evés közben beszéljük meg a tegnap történteket, szóval a saját ölembe vettem egy tálcát, és elkezdtem kipakolni a kajámat.

826 ✮✩ ruha ✮✩ remélem tetszik, Babóca  Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 1471401822  ✮✩ szoba


All or nothing, let's just trust the night, burning down the street, no left right, left right, I don't wanna see no red light, red light, fast lane on the beat, go ten-five, ten-five, You right next to me, feel the heat
                            going overdrive.
mind álarcot viselünk
Jaden Emmaline Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade Px9jziS
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade YgcRl1b
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Your face on my ceiling, I fantasize
You keep makin' it harder to stay, but I still can't run away, I gotta know, why can't you, why can't you just let me go?
♫ :
And everything he showed me, had to fuck it up before I let you get to know me
Shout out to the old me
★ családi állapot ★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade JhLbmfl
When you're close to me, I can't breathe
Let's fuck up the friendship, come get in my head, baby, cut the tension, I'm hung by a thread, maybe it's somethin', but let's not pretend, or maybe it's nothin', and this is the end
★ lakhely ★ :
Manhattan - upper east side
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade KsTv6yT
★ foglalkozás ★ :
tanuló, barista
★ play by ★ :
Abigail Cowen
★ hozzászólások száma ★ :
138
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 3RK91XH
TémanyitásRe: Sorry, my gurl ~ Isa && Jade
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade EmptyVas. Aug. 25 2019, 21:04

Jads & Isa
Őszintén nem akartam Jade-re haragudni. Sőt, ha ebben az egész helyzetben egyáltalán kellene valakire haragudni, akkor az minden bizonnyal Austin lenne és a hülye feje, amiért - akármennyire is a béka segge alatt volt már az alkoholszintjét tekintve - civilizált férfi ember létére képes volt megütni az én törékeny barátnőmet, akiről azt állítja, hogy szereti. Ha lett volna rá lehetőségem - meg ha az ő keze hátra lett volna kötözve, mondjuk egyenesen egy székhez -, akkor esküszöm nem ússza meg annyival, amit kapott. Bánom, hogy nem úgy alakult a helyzet, de esküszöm nem álltam volna jót magamért. Mondja ezt a még mindig az ereimben száguldó adrenalin, de nagy valószínűséggel, ha 'tisztességes harcos' módjára szemből támadok és nem hátulról, akkor már csak a magasság- és súlykülönbségből adódóan is tuti én mentem volna a kórházba.
Mégis sikerült olyan morcosan válaszolgatnom az üzeneteire, mintha éppen rá haragudnék. De ennek ellenére is igent mondtam az ajánlatára, hogy náluk aludjak. Egyrészt mert tudtam, hogy mire letudom a mai teendőimet és a találkozót, amit apa szervezett az egyik ismerősével, aki sportruházatban utazik, addigra valószínűleg már nem fog annyira füstölögni a fejem a tegnap este miatt és Jadiere sem fogok már egyáltalán fújni, mint valami macska, amiért valamilyen - minimális - szinten jogosan, de kiállt a pasija mellett. Másrészt meg azért is döntöttem amellett, hogy eljövök, mert így valószínűleg lesz alkalmunk arra, hogy átbeszéljük egy kicsit a dolgot és megegyezzünk valamiben. Mert bár az már tegnap eldőlt, hogy nem mondjuk el senkinek, hogy Austin nem csak megbotlott. De mi van, ha valaki felfedezi a barátnőm sérüléseit, vagy egyszerűen csak rákérdez a cipő elvesztésére? A legfőbb kérdés talán mégis inkább az, hogy vajon maga az ördög mennyire emlékszik a történtekből. Egyértelműen megbocsáthatatlan amit tett, de vajon félve kell-e szeptembertől suliba mennem? De valójában az is lehet, hogy nem tudja, hogy én voltam. Így vagy úgy, ez nem derülhet ki számára. Mellesleg az is érdekelne, hogy kereste-e már azóta Jadiet.
Azt hittem volna, hogy a végzős évünk a gimiben a jó jegyekről, a hétvégi bulikról és az egyetemi felvételiről szól, nem pedig arról, hogy könnyű testi sértés miatt letartóztatnak majd. Ami persze rögtön vonná maga után, hogy én meg feljelentem Austint bántalmazásért, akár hagyja Jads, akár nem. Na de remélhetőleg bírósági ügyet azért nem csinálunk belőle és csak túl sok sorozatot néztem a repülőn idén nyáron.
Amikor meglátjuk egymást barátnőmmel, érezni, hogy ingatag talajon mozgunk most ideiglenesen, de az is, hogy a kedélyek már csillapodtak és egyikünk sem akarja leordítani a másik fejét. Különösen nem úgy, hogy az rengeteg kérdést felvetne a családja számára, amire most egyáltalán nincs szükségünk. Ezt egymás között kell elintéznünk. - Hidd el, én is jobban örülnék neki, ha normálisabb étkezési szokásaim lennének. - Halvány mosoly jelenik meg az arcomon, ahogy magyarázok. Tulajdonképpen most, hogy beszélünk róla, már egészen éhesnek érzem magam. - Akkor nem kapnék állandóan fejmosást Loutól, tőled, anyától, a tesómtól... - Az ujjaimon számolok, ahogy sorolom az embereket. - Amiért nem eszek - teszem hozzá, immár nevetve. Talán ideje lenne már rászoknom, hogy tudatosabban étkezzek, és akkor nem unnám már, hogy mindenki tömni akar, mint a libát. Ami néha nem is akkora hátrány, mert pusztán az alapján, amikor Jadie felsorolt, máris összefut a számban a nyál.
Nem bánom, hogy viszonylag hamar úgy döntünk, hogy megkíméljük magunkat a családdal való udvarias társalgástól, mert mégiscsak azért jöttem, hogy ellenőrizzem, hogy a barátnőm jól van-e. Olyasmi, mint a tegnap történtek nem változtat azon, hogy mennyire szeretem a szőke fejét.
- Neeem! - vitatkozom vigyorogva, mert bizony a chiliszósz meg én két elválaszthatatlan dolog vagyunk és akármikor kerüljön is szóba, én ki fogok állni mellette. - Komolyan, össze sem lehet hasonlítani a fokhagymással. Pont most mondtad el a legnagyobb hibáját, hogy milyen szájszaggal jár - magyarázom győztes hozzáállással, holott tisztában vagyok vele, hogy ebben nem fogjuk meggyőzni egymást soha. - Az édeschili különben is azért tökéletes, mert nem túl csípős és nem is túl édes. - Pont illik hozzám.
- Így élőben még szebb a színe a falaknak - nézek körbe, egész háromszázhatvan fokos fordulatot véve a szoba közepén, amikor felérünk. Képet kaptam már róla, de így élőben még nem láttam a munkálkodás eredményét. Ledobom a hátizsákomat, amiben a cuccaimat hoztam, aztán lehuppantam az ágyra, mintha csak legalább olyan ismerős terepen lennék, mint a saját otthonom.
- Igazán nincs mit. Inkább csak szerencse, hogy megtaláltam - vonom meg a vállaimat, miközben az ölembe húzok egy párnát és úgy kezdem el simogatni, mintha macska lenne. Furcsa megszokás, főleg mert allergiás vagyok rájuk. Mármint a macskákra. - Tulajdonképpen igazad van, abban a helyzetben... - mélyet sóhajtok. Elképzelni sem tudom mit élhetett át és él még át most is, ha a tegnapi napra gondol. - Őszintén? Megért minden centet, nagyon csini! - mosolyodom el kedvesen. - Csak legközelebb ne legyen ENNYIRE extrém a buli, ahova felveszed, jó?
- Köszönöm. - Szívesen fogadom a kaját, mert most már tényleg érzem, hogy talán butaság volt kihagyni a délutáni találkozó alatt az ebédet, de akkor nem maradt volna hely mindannak a finomságnak, amit Jads szerzett be nekem. A helyére dobom a párnát, mielőtt az ölembe venném a tálcát amit kapok, és kipakolom rá az ételt. - Ugyanazt esszük? - Teszem fel kíváncsian a kérdést, miközben rápillantok, meg a tálcájára. Mert ugyebár milyen menő, ha ebben is összeillünk.
- Király! - Lelkesedem fel, s közben meg is kaparintom magamnak az annyira emlegetett édes chili szószt. - Megmutatod majd őket? Miket vettél? - Úgy érzem a kezdeti ingatlan talajról most olyan témára evezünk, amiről szívesen beszélünk mindketten. És még bőven lesz időnk felhozni a kényes témákat, amiket érdemes nem evés közben bolygatni. - Jut eszembe... Kaptam egy halom sminket, de túl sok is, meg a fele nekem nem áll jól. Gyere majd át valamikor, hogy megnézd, neked mi állna jól belőle, jó?


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: Sorry, my gurl ~ Isa && Jade
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade EmptyCsüt. Szept. 12 2019, 10:06


Isa && Jade
A barátság nem csak abból áll, hogy vihogunk és jókat dumálunk a menő fiúkról és zenészekről. A barátság arról is szól, hogy ha ő zokogva vár a szobájában, és alig tudja elmondani, hogy mi történt, ott legyek vele. Hogy megvigasztaljam, tartsam benne a lelket, és tudja, nincs egyedül.
Nem tartottam attól, hogy Isa továbbra is haragudni fog rám a tegnapi miatt, mégis egy kicsit azt eléggé szorongva nyitottam ki neki az ajtót. Én magam nem számítottam arra, hogy le fog fejezni, hiszen jó ideje ismertem már ahhoz a barátnőmet, hogy tudjam: kedves lány ő, és bár egy kicsit tűzről pattant jellemmel bír, ettől függetlenül nem haragtartó. A dolog csak azért viselt meg, mert bár én magam meg egy makacs némber vagyok, mégsem szoktunk kifejezetten veszekedni.
A legtöbben azt hiszik, hogy a mi barátságunk felszínes. Jóban vagyunk egymással a népszerűségünk miatt, no meg azért, mert mind a ketten hülye picsák vagyunk, akiknek a shoppingoláson kívül más nem igazán jár a fejében. Ez egyáltalán nem volt igaz se rá, se rám, rengeteg közös témánk volt, és soha nem használtuk ki a másik népszerűségét arra, hogy a sajátunkat építsük. Lényegében nem is akartunk népszerűek lenni korábban, szimplán csak túl jó családból származtunk mind a ketten, és a pénzes szülők már egyfajta belépőt jelentettek a sulin belül ebbe a klikkbe. Az pedig csak tetézte a dolgot, hogy Isa mindennek ellenére okos – a szinkronúszás meg elég menő dolog szerintem – én pedig a balerina és tornász múltam miatt, bekerültem a cheerleader csapatunkba. Innentől kezdve a státuszunk miatt már meg is voltunk pecsételve, holott bár sok hülye cafka van pl a csapatban is... A legtöbben kedvesek. Egyszerűen csak nem közösködnek a diákokkal, mert úgyis le vagyunk nézve, sokan butának tartanak minket csak azért, mert nem a könyveket bújjuk állandóan.
Mindenesetre teljes mértékben bizonyítja, a tény, hogy nem hagyott a buliban veszni, sőt... Fogta a azt a kurva baseball ütőt és lecsapta a pasimat... Aminek még lesznek következményei. Én a magam részéről csak reménykedtem abban, hogy nem fog miattam bajba kerülni.
- Még szerencse, hogy itt vagyok és megtömlek... – vigyorogtam rá, majd cinkosan kacsintottam is rá egyet – Legalább én, ha már az uraddal folyton marjátok egymást.
Nem mintha annyi tapasztalatom lenne a témában, de ettől függetlenül igyekeztem viszonylag könnyed hangot megütni. Ha ő jönne nekem hasonló szöveggel amúgy csak zavartan álldogálnék előtte, vörös fejjel – mondjuk az most is vörös mert leégtem ismét, főleg az orrom hegye, amit eléggé megkapott a Nap – de ez más. Kettőnk közül ő rendelkezett csodás emlékekről a tiniszerelemről, meg neki vannak „mindenben ő az első” féle tapasztalatai... Nem mintha ezeket irigyelném őket, de azért nyilvánvalóan megbeszéltünk bizonyos... Dolgokat. Szóval lényegében tudok arról, hogy sokszor nem csak vigyorogva nézegetik egymást az ágyban.
- Ez egy jel... – csóváltam meg a fejem, majd a saját vékony combjaimra mutattam – Nem sokkal vagyok magasabb nálad Lányom, és én azért tudok enni, ha kell... Mégsem vagyok debella még, szóval egy kicsit fordíthatnál több időt az étkezésre... Amúgy is, enni tök jó dolog.
Én magam inkább azért szoktam rinyálni, hogy soha nem ehetem azt, amit akarok. Legalábbis nekem eléggé oda kell figyelnem a csapat miatt a súlyomra, mert nincsenek fiú tartóembereink, ezért pedig nem szakadhatok ötven kilósan a nyakába a csapatomnak. Sokszor még a 46 kilómat is sokallni tudja az edzőm, ami miatt néha meg is tudnám folytani azt a kurvát.
- Apa amúgy nincs is itthon – mondtam neki, miközben sétáltunk fel a lépcsőn – Csak ketten vagyunk most, mert Floridába ment valami nagy ügyet intézni... Így ő nem is tudja a bulit.
Ezt már csak halkabban tettem hozzá, mint aki attól tart, hogy az említett személy belép az ajtón és nyakoncsíp... Bár így is azt forgattam a fejemben, hogy el fogom mondani neki a dolgot. Isának pedig említettem még az este elején, hogy kimásztam a szobám ablakán, és az ablanom melett lévő tűzlépcsőn lépkedtem le. Nem ez volt az első ilyen alkalom, szóval már meg sem lepődött rajta.
- Ezért van nálam vagy fél éve már fogkefe és fogkrém, meg rágó – vigyorodtam el – Igazából ez volt az oka annak, amikor leléptem kajálás közben a mosdóba. Amúgy meg nem tudom... Nekem az édes meg a csípős nem nagyon fér össze, de kifejezetten édesszájú sem vagyok, és a csípőset sem bírom.
Emlékszem még az első alkalomra, amikor Isáéknál ebédeltem. Az anyukája amúgy nagyon cuki volt, folyamatosan kérdezgette, hogy mennyire ízlik az ebéd, én nekem pedig vörös volt a fejem, ömlöttek a könnyeim, alig tudtam megszólalni, de azért mondogattam, hogy nagyon finom, imádom azt, amit elémtettek.
- Ahh nagyon imádom így a szobát. Ideje volt már leszedni a csillagokat a plafonról – mosolyodtam el, miközben félredobtam az ágyamról az egyik párnámat, hogy helyet tudjak csinálni magunknak rajta, majd figyeltem, ahogyan a barátnőm egy másikat az ölébe kap és leül.
- Jó darabig nem lesz buli – sóhajtottam fel halkan – El akarom mondani apának. Távol kell maradnom tőle. Egyetlen üzenetére sem válaszoltam és délután is repülő módba tettem a telefonom, hogy ne érjen el... A suliban úgyis találkoznom kell vele, fel akarok készülni rá, és csak remélem, hogy ezzel nem fogom felbőszíteni.
Mert akár szakítok, akár nem, én magam is tudom, hogy ezt ennyire könnyen nem fogjuk lezárni. Ha képes volt arra, hogy odacsapjon nekem, akkor biztosan nem. Nehéz volt egész nap azt játszani, hogy minden rendben van velem és éreztem, ahogyan lassan szúrni is kezdték a könnyeim a szemeimet, de egyelőre visszapislogtam őket. Nem akartam még sírni.
- Aha, ugyanazt – mosolyogtam rá, miközben a saját tálcámat is az ölembe vettem – Csak a szósz más. Az jelöli az egyéniségünket.
Alapvetően nagyon sok közös volt bennem és Isában, viszont ez nem jelentette azt, hogy a másik személyiségét elnyomtuk volna. Örültem neki, hogy bár vannak megegyező vonásaink, de ettől függetlenül nem voltuk ugyanolyanok. Kiegészítettük egymást, viszont nem ütjük a másikat sem teljesen.
- Persze – mosolyodtam el a kérdésére – Amúgy pár felsőt, meg egy új kabátot, hogy legyen még egy farmer, és így tudom is cserélgetni őket. Néhány farmert, a suliba cuccokat, egy új táskát, mert a régi már annyira nem tetszik.
Már jó ideje gondolkoztam is azon, hogy kiszelektálom a dolgaimat és elajándékozom őket, mert lényegében pénzünk van elég és én is dolgozom, szóval nincs szükség rájuk. Alapvetően egyikünk sem volt a kidobás híve, és Eve-el sokszor szortírozzuk ki a ruháinkat, hogy odaadhassuk olyanokanak, akik tudnak örülni nekik. Nekem meg pedig robban fel a szekrényem már lassan, és a felét nem is hordom azoknak a cuccoknak, amik benne vannak.
- Jaj, jó – csillantak fel a szemeim – Úgyis kezdek kifogyni pár cuccból, de mostanában egyáltalán nem volt időm elmenni körülnézni... Tudod matekból át kéne mennem valahogy, amiért az a... Hadd ne mondjam, hogy mi, de meghúzott. Ma kutyafuttában pár cuccot összeszedtünk,de nem túl jelentős a készlet... Eve meg kapott egy csomó cuccot tesztelésre, konkrétan annyit, amennyit konkrétan egy személynek lehetetlen kipróbálni, szóval ha gondolod nyugodtan válogathatunk abból is.
Mert bár ők ketten elég hasonló bőrszínnel rendelkeznek, ettől függetlenül tényleg egy hatalmas dobozt küldtek neki, és lényegében mi is csak segítünk, ha pár dolgot lenyúlunk. Még mondta is, hogy szóljak majd Isának a dologról, csak nekem fullra kiment a fejemből.

1 121 ✮✩ ruha ✮✩ remélem tetszik, Babóca  Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 1471401822  ✮✩ szoba


All or nothing, let's just trust the night, burning down the street, no left right, left right, I don't wanna see no red light, red light, fast lane on the beat, go ten-five, ten-five, You right next to me, feel the heat
                            going overdrive.
mind álarcot viselünk
Jaden Emmaline Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade Px9jziS
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade YgcRl1b
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Your face on my ceiling, I fantasize
You keep makin' it harder to stay, but I still can't run away, I gotta know, why can't you, why can't you just let me go?
♫ :
And everything he showed me, had to fuck it up before I let you get to know me
Shout out to the old me
★ családi állapot ★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade JhLbmfl
When you're close to me, I can't breathe
Let's fuck up the friendship, come get in my head, baby, cut the tension, I'm hung by a thread, maybe it's somethin', but let's not pretend, or maybe it's nothin', and this is the end
★ lakhely ★ :
Manhattan - upper east side
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade KsTv6yT
★ foglalkozás ★ :
tanuló, barista
★ play by ★ :
Abigail Cowen
★ hozzászólások száma ★ :
138
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 3RK91XH
TémanyitásRe: Sorry, my gurl ~ Isa && Jade
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade EmptySzomb. Szept. 21 2019, 15:56

Jads & Isa
Sokak számára annak ellenére, hogy mindenki a legszebb évekként emlegeti a gimit és az egyetemet, gyakran éppen ezek a tanuló évek jelentik a poklot. Mert nem sikerül barátokat találniuk, olyasmit kell tanulniuk, amihez semmi kedvük és nehezen igazodnak el egy középiskolás társadalom útvesztőiben, ahol - különösen itt Manhattanben - akár egy rosszul párosított ruhadarab is jelentheti a népszerűséged végét.
Szerencsésnek tekinthetem magam, hogy két gyerekkori barátommal is együtt járhatok a jelenlegi sulimba, mert nélkülük nem is tudnám már elképzelni az életem. Lehet, hogy gyerekekként is jól kijöttünk, mert hajlandóak voltunk megosztani egymással a babáinkat, vagy ugyanolyan lelkesedéssel számoltunk be, hogy melyik fiú puszilta meg az arcunkat a szünetben... De úgy érzem a gimis évek voltak azok, amelyek igazán összetartóvá tettek minket. Nem mondom, hogy mindig akkora kalamajkába keveredtünk, mint a hétvégi bulin, de azt hiszem nem is csináltunk volna ilyesmit, ha ne lennénk legjobb barátok. A kapcsolatunk szorosságának bizonyítása mellett azonban most akadt miről beszélgetnünk Jadievel.
- Héé! - Valamelyest felháborodva ugyan, de tudatában a szavaiban rejlő igazságnak, igyekszem színlelni a felháborodásomat, amikor a párkapcsolatomat hozza fel. Amiről mindketten tudjuk, hogy mostanában tényleg nem áll olyan stabil lábakon, mint korábban. - Nem én vagyok negyven kiló vasággyal együtt.. Inkább Te vagy az, akire ráférne kicsivel több kaja. - Piszkálódom mosolyogva, holott rendszeresen hallom, hogy milyen szigorú diétára kell fognia magát gyakran a barátnőmnek, annak érdekében, hogy a pomponcsapat minél jobban teljesítsen. Ha nem egy szadista az edzőjük, akkor nem tudom mi.
- Jó, nem azt mondom, hogy enni olyan szörnyű. Meg tudod, hogy anya ki sem engedne a házból, ha nem annyit enne az egész család, amennyit ő kigondolt nekünk. - Halkan felnevetek, amikor anyáról magyarázok és arról, hogy neki vannak a tipikusan nagymamás hajlamai, amikor étkezésekről van szó. De végül is soha nem tiltakoztunk még, mert mindig finomakat főzött, vagy rendelt, ahogy ideje engedte. - Ugyan, Jadie, olyan anyagcserével, mint ami neked van, szerintem fizikailag lehetetlen, hogy valaha is elhízz. - És ezt nem csak azért mondom, mert kedves akarok lenni, hanem évek óta tapasztalom, hogy amikor le kell adnia pár kilót, akkor gyakorlatilag egy hét alatt megoldja.
- El fogod neki mondani? - Teszem fel a szinte várva várt kérdést, mert kábé minden tini állandó dilemmája az egyetemi évei előtt, hogy mit is mondjon el a szüleinek és mi maradjon örökké titok. Még én magam sem tudom, hogy a bulin történteket elmondanám-e bárkinek is az ott jelenlévőkön kívül. - Na és mikor jön haza? Tudod, csak mert... - Ahelyett, hogy befejezném a mondatot, inkább csak az arcom körül mutogatok, majd a barátnőm felé fordul a mutatóujjam, mert az ő arca szenvedte meg a tegnapi bulit igazán.
- Komolyan? - Nem tudom megállni nevetés nélkül, ami szinte visszhangzik, ahogyan a folyosón sétálunk Jads szobája felé. - Így már mindent értek. Akkor most már nem kell aggódnom, hogy esetleg más miatt léptél le állandóan evés után a mosdóba... - Mert hogy sajnos a fiatal generáció nagy problémája, hogy valamilyen úton-módon meg akarunk felelni az elvárásoknak. Még úgy is, hogy közben magunkat bántjuk. - Pedig a világ két legjobb dolga. - Vigyorodom el jókedvűen. - Na jó.. sok más mellett. - Teszem hozzá gyorsan, csak mert egyébként túlzásnak tűnik, hogy a világon csak két igazán jó dolog van.
- Tényleg nagyon jól sikerült. És irtó jó a fényfüzér a képekkel. - Magyarázom mosolyogva. - Komolyan, akár lakberendező is lehetnél - teszem még hozzá, Jadiere pillantva, akihez totál el tudnám képzelni az emlegetett állást. Biztosan élvezné, és a saját szobáján is látszik, hogy menne neki a dolog.
- Biztos? - A szemöldököm kérdőn a magasba szalad, a hangomba pedig rögtön sokkal több komolyság férkőzik, amikor súlyosabb dolgok kerülnek szóba. - Mármint eszemben sincs megakadályozni téged, hogy elmond apukádnak, csak... Nem is tudom. - Nagyot sóhajtok, mert minden sokkal egyszerűbb lenne, ha Austin nem lenne egy agresszív balfék. - Ugyan már, nem lehet problémája azzal, hogy épp nem érsz rá. És majd úgyis találkoztok a suliban - rántom meg a vállam. Holott tudom, hogy mondani könnyű, nem nekem kell majd foglalkoznom valakivel, aki simán megérdemelne egy feljelentést.
- Akkor jó - mondom jókedvűen. Jadienek igaza van, amikor azt mondja, hogy a szószban való választásunk jelöli, hogy van egyéniségünk. Mert bár nagyon sok dolog van, amiben hasonlítunk, néha mégis olyan, mintha az egyikünk a só lenne, a másikunk pedig a bors. Hasonló, de mégis nagyon különböző.
- Komolyan, a végén kiderül, hogy lecserélted az egész ruhatárad, csak elfelejtettél szólni - vigyorodom el jókedvűen, ahogy már-már dorgálóan elmondom a véleményen. De nincs miért aggódnom, hiszen épp az előbb ígérte meg, hogy megmutatja az új szerzeményeit, ami így lányok között olyan, mintha... nem is tudom, mintha az új kocsinkat mutogatnánk egymásnak, ahogy a pasik szokták. Bár igazából mi lányok is szoktuk egymásnak mutogatni az autóhoz hasonló szerzeményeinket. Na mindegy.
- Egyáltalán hogy volt képes meghúzni? Tudja, hogy a csapat miatt is fontosak neked a jegyeid... - mérgesen fújom ki a levegőt. - Mintha nem dolgoznál legalább annyira érte, mint a hülye kosarasok, akiknek akkora az agya, mint egy borsó. - Elégedetlenségemet kifejezendő rázom a fejemet. Ha mi irányíthatnánk az iskolát és kijavíthatnánk a rendszer hibáit, bizony nagyon másképp állnának a dolgok. - Egész életünkre el leszünk látva smink cuccokkal, ha nem tovább - nevetek fel jókedvűen. Alapjában véve is imádok nő lenni, a ruhák, cipők és természetesen ékszerek világában, de néha egy-egy sminktermék is legalább annyira boldoggá tud tenni.
Krumplit nyomok a számba, úgy nézem elgondolkodva a falra akasztott festményt. - Egyébként... - lenyelem a falatot, majd Jadenre pillantok. - Mikor is szabadulnál hivatalosan a szobafogságból? Vagy hogy is van, abban voltál még?


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: Sorry, my gurl ~ Isa && Jade
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade EmptyVas. Okt. 13 2019, 21:35


Isa && Jade
A barátság nem csak abból áll, hogy vihogunk és jókat dumálunk a menő fiúkról és zenészekről. A barátság arról is szól, hogy ha ő zokogva vár a szobájában, és alig tudja elmondani, hogy mi történt, ott legyek vele. Hogy megvigasztaljam, tartsam benne a lelket, és tudja, nincs egyedül.
- Te magad is tudod hogy ha tehetném, állandóan ennék – vontam meg a vállam – Csak az edző nem engedi. Megnézhetjük magunkat, ha majd nem tudnak feldobni a tartóink, mert elkezdek gurulni.
Igen, a torna bármilyen formában sajnos azzal jár, hogy az embernek le kell mondania a kajáról, és állandóan diétáznia kell. Innentől kezdve az életem jószerivel csak a súlycsökkentés körül fog forogni, mert a szurkolás leginkább ezen múlik áll vagy bukik. Ha már saját magamat is képtelen leszek elbírni, illetve a csapattársaim fognak szenvedni a súlyom miatt, az nem lesz túl jó... Az edzőnk pedig azt is észreveszi, ha fél dekát fel merek szedni a DEREKAMRA. Szóval innentől kezdve az én helyzetem bukta, maradok ilyen girhes picsa, mint amilyen most vagyok.
- Igen, anyukátok mániája, hogy mindenki vékony hetven kiló alatt – vigyorogtam el magam – Pedig ha nem ismerném, azt hinném, hogy Anával alultápláltak vagytok, vagy nem tudom.
Mert hát lényegében Isa ikre sem egy túl nagydarab valaki. Igazából talán ő méginkább madárcsontú, szóval lényegében vagy kijátsszák az anyjukat a Marquina lányok, vagy... Nem tudom más eshetőséget nem tartok valószínűnek a dologgal kapcsolatban. De emlészem az első találkozónkra... Régen lényegében még vékonyabb voltam, és a nőci rendesen lesápadt, amikor meglátott. Most már azért valamennyire az alakom is nőiesebb lett, ami miatt egy két kiló csípőre és mellre felszaladt, de ettől függetlenül még mindig elfúj a nagyobb szél... Szó szerint.
- Hát legalább az működjön. Szerintem ha nem lenne a csapat, akkor minden bizonnyal tehetségtelennek lennék elkönyvelne úgy minden téren – vontam meg a vállam. Ez persze nem feltétlenül igaz, mert azért rajzolni elég jól tudok, még ha nem is vagyok egy picasso. Annyira pont eléggé megy a dolog, hogy később beválthassam a hatalmas álmomat, és esküvőszervező legyek majd. Lényegében az alapokat és a teremdíszítést könnyedén fel tudom majd skiccelni, meg ugye ezen elég sokat segít a bullet journal készítése is. Arra egyszerűen csak szükségem van. Mert amúgy szerintem megbolondulnék, ha azt is elhagynám az életemből.
- El kell mondanom neki. Most cél a szobafogság, mert akkor Austin sem jöhet be – sóhajtottam fel végül halkan. Nem tudom, hogy miként fajultunk el ennyire, de kifejezetten kezdett zavarni az, hogy ténylegesen ide jutottunk... Egyszerűen képtelen voltam elhinni. Pedig jól indult ez a kapcsolat... Én meg talán még mindig szeretem annyira a fiút, hogy ne akarjam elhinni az egészet... Hogy mindenkinek igaza volt, én meg ennyire buta, naiv és elvakult lennék.
- Nem tudom mikor jön haza – sóhajtottam fel halkan – Tudod ő... Mindig jön és megy. Ezért neki könnyebb hazudni. Evelynnek már kevésbé.
Az utolsó két mondatot szinte némán suttogva mondtam ki. A nővérem túlságosan ismert ahhoz, hogy ennyire könnyen megkajálja a kis sztorikat, amiket kitalálok alkalom adtán. Most sem voltam biztos abban, hogy egyáltalán nem gyanakszik, viszont sejtettem, hogy le fogok bukni, és... Hát attól tartok, hogy ki tudná ütni Austint, ha eléggé dühös lesz.
- Hahh, mert egy nyilvános mosdóban annyira higénikus AZT csinálni, amire gondolsz – horkantam fel, de az ajkaim kis mosolyra görbültek – Szerintem te magad is tudod, hogy még pisilni is gyűlölök elmenni úgy... Bárhol. Komolyan, boldog élete lenne az embernek, ha nem kéne kiürítenie magát soha.
Ez amolyan napi bölcsesség volt, ami hát nem annyira jött össze, de mindegy. Ettől függetlenül igaz volt, amit mondtam. Nem igazán szerettem nyilvános helyeken használni a mosdót, szóval sokszor inkább visszatartottam a dolgokat, minthogy szabadjára engedjem a témát.
- Számodra... Én még a lattékat is sóskaramellásan iszom. Azt hiszem az az egyetlen speckó íz, amit képes vagyok lenyelni – vontam meg a vállam. Nem kifejezetten rajongtam az ilyen dolgokért, bár kaja terén kifejezetten válogatós nem voltam. Viszont ha nasizni kellett, akkor általában chipeseket és hasonlókat fogyasztottam cheddar sajtszósszal... Hála az égnek most is vettem eleget belőlük, mert asszem szükségem is lesz az este folyamán valamire, ami fel tud boostolni.
Ahogy a szobánkba értünk, és Isa körbenézett, rögtön el is mosolyodtam azon, amit mondott. Nekem is kifejezetten tetszett a rózsaszínű csoda, amit alkottam, viszont a lakberendezésre már egy kicsit... Nem azt mondom, hogy fintorogtam, de az arcomon látszott, hogy ellenkezek a dologgal.
- Pont a múlt héten találtam ki amúgy, hogy mi akarok lenni – jegyeztem meg, ha már úgyis témába vágott a dolog – Legalábbis most azt érzem, hogy ez érdekelne. Aztán lehet, hogy végül tényleg lakberendező leszek, de az biztos, hogy mivel egyetemre nem vesznek fel, valami felnőttképzésben kell részesítenem magam.
Persze összekaphatnám magam tanulás szempontjából, de nem akartam. Sokkal inkább szerettem volna az utolsó két évemet azzal tölteni, hogy a barátaimmal vagyok és emlékeket gyűjtök... Amikre vissza tudok gondolni a szürke hétköznapokon. És mivel már nagyjából egy éve dolgoztam időközönként Starbucksban, még ha nem is jönne össze semmi olyan munka, legalább teljesen anélkül nem maradnék... Mert a kávézóban elég jó vagyok ahhoz, hogy alkalmazzanak állandó melóra is.
- Jobb lesz így – jelentettem ki határozottan – Tudod, sokszor átvertem már apát, és bűntudatom van miatta... Egyszer egyenesnek kéne lennem vele, még ha meg is büntet, és ez most jól is jön ki.
Mert a férfi mégiscsak magához vett és gondoskodott rólam. Saját lányaként nevelt fel, holott csak egy munkatársa elárvult gyereke voltam. Simán kereshetett volna nekem másik családot, de nem tette. Soha nem szenvedtem hiányt semmiben, ezért annyival tartozok neki, hogy nem fogok hazudozni többet... Vagy legalábbis ebben a helyzetben félig őszinte leszek vele.
- Azért annyi mindent nem vásároltam, hogy a kényszeres szobafogságom előtt vagy után ne menjünk el együtt is – mosolyodtam el vidáman – De találtam egy kis cuki inget. Sárga fehér csíkos, és nagyon jól mutatna az egyik sortommal, meg úgy lényegében bármilyen magasderekú nadrággal. Úgy is nézek ki benne, mint akinek vannak mellei.
Ja hát elég irigykedve szoktam nézni a nővéremet, akinek minden jóból jutott, és olyan szinten bomba alakja van, hogy én már-már fiúsnak és jelentéktelennek tűnök mellette. Nagyrészt ezért is igyekeztem olyan ruhákat hordani, amikkel valamennyire lehet csalni ilyen téren.
- Hát ezek után ,szerintem soha nem fogok – sóhajtottam fel halkan, miközben kicsomagoltam a tortillámat – Nem mehettem volna el, az a lényeg... De meggyőztem Eve-t, hogy apa nem tudja meg. Ha elmondom neki, gyanút is fog fogni, de... Majd kitalálok valamit.
Én magam is tudtam, hogy talán egyszerűbb lenne teljesen őszintének lenni a családommal, de egyáltalán nem akartam, hogy túl sokat foglalkozzanak velem. Apának megvoltak a maga dolgai, Eve is sokat utazott a magazin miatt, szóval igazából azt éreztem, hogy csak terhelném őket a hülyeségeimmel. Ilyen téren Isának egy kicsit könnyebb volt... Mert az én testvérem már felnőtt, akinek nyilvánvalóan kisebb gondja is nagyobb annál, hogy én milyen buliba nem jutok el, és ezért depressziós vagyok.
- Tudod... Csak tényleg kíváncsi vagyok arra, hogy mit csinálok rosszul – suttogtam magam elé majd némi gondolkozás után bele is haraptam az ételbe, de az ízéből sokat nem éreztem – Tényleg jó barátnő akarok lenni, csak nem tudom lényegében mennyire csinálom jól, mert ez az első kapcsolatom. Én igyekszem, de ettől függetlenül túlzásnak tartom, hogy nem beszélhetek fiúkkal, mert teljesen megbolondul tőle. Ez... Annyira rossz lenne? Legközelebb már zsákokban kell az utcára mennem, vagy be fog zárni, hogy ne is láthasson senki, aki hímnemű? Normális, hogy én ezt... Ezt nem akarom, és nem gondolom helyesnek?
Csak egy kérdő pillantást vetettem rá. Alapvetően nem értem, hogy miért szolgáltam rá arra, aminek Austin kitesz engem. És abban csak reménykedni tudtam, hogy Isa nem fog elfogult választ adni nekem csak azért, mert barátnők vagyunk.

1 121 ✮✩ ruha ✮✩ remélem tetszik, Babóca  Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 1471401822  ✮✩ szoba


All or nothing, let's just trust the night, burning down the street, no left right, left right, I don't wanna see no red light, red light, fast lane on the beat, go ten-five, ten-five, You right next to me, feel the heat
                            going overdrive.
mind álarcot viselünk
Jaden Emmaline Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade Px9jziS
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade YgcRl1b
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Your face on my ceiling, I fantasize
You keep makin' it harder to stay, but I still can't run away, I gotta know, why can't you, why can't you just let me go?
♫ :
And everything he showed me, had to fuck it up before I let you get to know me
Shout out to the old me
★ családi állapot ★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade JhLbmfl
When you're close to me, I can't breathe
Let's fuck up the friendship, come get in my head, baby, cut the tension, I'm hung by a thread, maybe it's somethin', but let's not pretend, or maybe it's nothin', and this is the end
★ lakhely ★ :
Manhattan - upper east side
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade KsTv6yT
★ foglalkozás ★ :
tanuló, barista
★ play by ★ :
Abigail Cowen
★ hozzászólások száma ★ :
138
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 3RK91XH
TémanyitásRe: Sorry, my gurl ~ Isa && Jade
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade EmptySzomb. Nov. 02 2019, 16:04

Jads & Isa
A nyárnak arról kellene szólnia, hogy töménytelen mennyiségű jó emléket szerzünk a napsütésben, a tengerparton, a barátainkkal együtt, akikkel fesztiválokra és házibulikra járunk. Eszünkben sincs a sulira és a tanulnivalóra gondolni, helyette kiélvezzük a rövid szabadságot, amikor még fiatalok lehetünk és nem kell túlságosan aggódnunk a jövőnk, meg az egyetem miatt. Gyerekes álomképnek tűnik ez a valósággal szemben, ami jelenleg a szöges ellentétének tűnik annak, amit elképzeltünk. Melyik gondtalan tininek kell például amiatt aggódnia, hogy az egyik legjobb barátnőjét felpofozza a pasija? Szeretnék mindig ott lenni Jadienek, hogy elmesélje nekem, ha problémája adódik az élet bármely terén, legyen szó Austinról, vagy bármi másról. De egyszerre szeretném leharapni a srác fejét is, és megmondani a barátnőmnek, hogy én megmondtam. Ami eddig csak konfliktust szült kettőnk között, ennek pedig újabban már semmi értelmét nem látom. Sokkal fontosabb ő nekem, mint hogy ilyesmit erőltessek. Ha magától kell rájönnie, bármennyire fáj is, akkor kivárom a végét és ott leszek neki. Mert erre valók az igazi barátok.
- Messze állsz még te attól, hogy akárhová is gurulj! - Jóízűen nevetek fel, mert időközben megpróbált elképzelni egy olyan helyzetet magamban, ahol Jadie valóban annyit szedne magára, hogy lassan gurulva kellene közlekednie. De ahelyett, hogy valóságosnak tűnt volna, egyszerűen csak vicces lett az egész. - Ha egyszer mindketten befejezzük a sportot, muszáj lesz hízókúrát tartanunk - vigyorogva nézek a barátnőmre, habár az ötlet valóban nem hangzik olyan rosszul. Mert az alakom ellenére igenis szeretek enni, bár Lou veszekedne velem azzal kapcsolatban, hogy pontosan mit tartok jó kajának.
- Szerintem csak a gének... - vonom meg a vállaimat jókedvűen. Anyáról mindenki tudja, hogy milyen, mert amikor átjönnek a barátaim hozzánk, nem fél megmutatni, hogy milyen a húgommal meg velem, szinte minden barátnőmet kicsit a saját lányaként is kezeli - ami nem csoda, amennyi időt együtt szoktunk tölteni. - De tudod egész életében ott volt apa mellett. Ő meg hiába vonult már vissza, konkrétan egy fél disznót is képes lenne megenni még mindig. Szerintem csak berögzült nála, hogy az egész családot meg kell tömni, mint a libát - jegyzem meg nevetve. Abból a szempontból van szerencsénk Anával, hogy anya tisztában van vele, hogy tizenéves lányokként a gimiben mik a fontosak számunkra, és bár a gyerekkorunkból ismerős szülői szigor olykor még mindig ott kísért a családi vacsoraasztalnál, de újabban már nem kapunk kevesebb tévé előtt tölthető időt, amiért nem fogy el a kelbimbó.
- Ez butaság. - Nem magyarázom meg, nem teszek hozzá mást, egyszerűen csak határozottan és tömören megmondom neki, hogy mennyire nem értek vele egyet. Feleslegesen ígérgetném, hogy egyesével töröm el a palettáit, vagy lopom el minden pár cipőjének a felét, úgysem hinné el, hogy képes lennék megtenni. Így nem ígérgetek és ha mégis megtörténik valami hasonló, akkor legalább nem számít az akcióra.
- Az mondjuk jelenleg nem egy rossz ötlet. - Bólintással konstatálom az ötlet jogosságát, mert én magam is úgy gondolom, hogy az este után Jadie a saját otthonában van a legnagyobb biztonságban. Ettől függetlenül persze fogalmam sincs mire lehet képes az az állat. - De azért ha ide tolja a képét, simán hívd ki a rendőrséget, jó? Vagy hívj engem és elintézem megint. - Nem mintha lenne kedvem könnyű testi sértésért börtönbe menni, de a barátnőmért még azt is bevállalnám jelen pillanatban. - Egyszer a nővérednek is el kell mondanod. És talán jobb hamarabb.. Mert még egyikünk sem tudja, hogy mi mindenre emlékszik. Csak még inkább elfajulhatnak a dolgok, ha.. emlékszik.
Ha lenne különleges képességem, most azt kívánnám, hogy egy csettintéssel képes legyek megoldani ezt a helyzetet. Mert bevallom kicsit bűntudatom van amiatt, hogy míg az én párkapcsolatomra is jellemzőek a hullámvölgyek, Louval mi mégsem lennénk képesek olyan szinten egymásnak esni, mint Austin Jadienek. Míg számomra a nagybetűs gimis szerelem történetét szinte végig rózsaszín csillogós tollal lehetne papírra vetni, addig a barátnőmnél most feketét kellene elővenni. Pedig Jadie a szivárvány összes színét érdemli, de a feketét nem.
- Uhh, na igen.. sóskaramellával is le lehetne fizetni engem is. - Újfent elvigyorodom, mert ez a téma sokkal könnyedebb, mintha most akarnánk megvitatni, hogy mi legyen a seggfejjel, meg a remélhetőleg nem túl részletes emlékeivel tegnapról. Nem mondom, hogy módszeresen akarom kerülni a témát, mert többek között azért is vagyok itt, hogy megbeszéljük a tegnap történteket, amin korábban össze is kaptunk picit. Mégsem mehetek el úgy a szoba átalakítása mellett, hogy nem teszek rá legalább egy megjegyzést.
- Ha megint át akarom alakítani a szobámat, majd téged hívlak segíteni. Ana szerintem inkább kidobna huszadikról, mint hogy még egyszer bevállalja velem... - nevetek fel jóízűen, a legutóbbi alkalomra gondolva, amikor Anával voltunk olyan ambiciózusak, hogy nem csak hogy profi segítséget nem fogadtunk el - amit anya nagyon ránk akart erőltetni -, de még a szüleinknek se hagytuk, hogy akár csak egy kicsit is segítsenek. - Vagy egyszerűen csak ellopom a te cuccaidat, mert minden tök jól néz ki - vigyorogva pislogok Jadiere, hátha belemegy a játékba és ha csak egy kicsit is, de elterelhetem a gondolatait.
- Mit találtál ki? - kérdő pillantásom Jadiere emelem az eddig az ölemben szorongatott párnáról. Az, hogy ez felhozódott, valamelyest felkavar, mert én magam még mindig ezer dolog közül próbálok választani. Egyszerűen csak úgy érzem egyiket sem akarom igazán. Túlságosan a sportról szólt az életem, holott már évek óta tudom, hogy gyakorlatilag a gimi végével én már öreg leszek a profi szinkronúszáshoz.
- De ne csak magadat próbáld büntetni azzal, hogy elmondod neki, hogy kilógtál. Azt is el kellene mondanod, hogy mi történt... Nem? - Az elején határozottan kezdem ugyan, a végére mégis elbizonytalanodom, azért is teszek hozzá egy óvatos kérdést.
Elnevetem magam, amikor leírja nekem az inget, amit vett. Sokszor megkapom, hogy túl sok ruhám van, és havi szinten kellene selejteznem belőle, mert néha tényleg előfordul, hogy ha nincs időm kiválogatni amit nem hordok, akkor szinte kifolynak az újabbnál újabb darabok a gardróbomból. De nem tehetek róla, hogy akármikor kerüljön is szóba, szívesen beszélek ruhákról, cipőkről, vagy kiegészítőkről. Talán épp azért, mert a szinkronúszásban is nagyon fontos az első megjelenés egy-egy új egyenruhában. - Neked jól is áll a sárga. Majd próbáld fel később... - mondom mosolyogva. - Azt meg úgyis kitaláljuk, hogy mikor menjünk vásárolni. Akármikor benne vagyok.
- Kár. - Húzom el a számat egy pillanatra, egészen kedvetlenül. Mert a szobafogság egyenlő azzal, hogy kábé csak a suliban fogjuk látni egymást, ami meg nem túl élvezetes, mert az idő legnagyobb részében oda kell figyelnünk a tananyagra, a szünetek pedig egyszerűen nem elég hosszúak ahhoz, hogy rendesen kibeszéljünk egy-egy témát. Meg különben is, a suliban nem történnek túl érdekes dolgok. Habár a tegnap estétől kezdve Austin önmagában elég érdekes lesz.
- Szó sincs róla, hogy bármit rosszul csinálnál - rázom meg a fejem ellenkezésem jeléül. - Tudod, hogy nem kedvelem túlzottan Austint... De ettől függetlenül még úgy gondolom, hogy egy idióta. Mert rád akarja erőltetni azt, amire te még nem állsz készen. Egy ... szerintem egy normális kapcsolatnak úgy kellene működnie, hogy mindketten akartok egy dolgot. - Tanácstalanul pislogok Jadiere, mert lehet, hogy a szavaimat komolyan gondolom, de közben nagyon jól tudom, hogy az Austinhoz hasonló srácokat képtelenség megváltoztatni. - Az meg kapásból a középkor, hogy nem engedi, hogy más fiúkkal beszélj. Komolyan, hol vagyunk? És miért nem bízik meg benned annyira, hogy legalább az ismerőseidet te magad választhasd ki? - Nagyot sóhajtok. - De... ha csak egyre rosszabb lesz a helyzet, és ugyanolyan fafejű marad, mint most.. Akkor tudnál vele szakítani?


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: Sorry, my gurl ~ Isa && Jade
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade EmptyHétf. Nov. 11 2019, 17:33


Isa && Jade
A barátság nem csak abból áll, hogy vihogunk és jókat dumálunk a menő fiúkról és zenészekről. A barátság arról is szól, hogy ha ő zokogva vár a szobájában, és alig tudja elmondani, hogy mi történt, ott legyek vele. Hogy megvigasztaljam, tartsam benne a lelket, és tudja, nincs egyedül.
Nagyon sokszor mondta apa, hogy szeret engem, viszont a habitusom miatt egyszer meg fogom ütni a bokámat. Én minden alkalommal kinevettem ilyekor őt és csak az arcába vágtam, hogy mindig ő jött azzal nekem, hogy álljak ki magamért minden körülmények között, hogy ha azt érzem, hogy nekem van igazam. Mindezzel pedig annyi probléma volt csak, hogy konkrétan folyamatosan ebben szenvedtem. Minden alkalommal úgy hittem, hogy bármi történik, nekem van igazam, ezért lényegében képes voltam visszapofázni a tanáraimnak, feleseltem vele és Eve-el, kiálhatatlanul tudtam viselkedni a barátaimmal... Viszont valamit talán annyira rosszul nem csinálhatok, ha ők meg valamilyen szinten mindezt hajlandóak voltak elfogadni. Isa egy elég temperementumos és szenvedélyes személyiségű lány, amit leginkább a származása is alátámaszt. Viszont valahogy mégsem a vele való összeszólalkozás miatt hiszem azt, hogy ténylegesen beigazolódott az édesapám által felállított jóslat.
Sokkal inkább zavar a tegnapi történések egyvelege, ami lényegében teljes egészében igazolta apa állítását. Én magam pedig jelenleg úgy éreztem magam, hogy a szobámból sem mozdulnék ki szívesen, emiatt pedig valahol meg tudtam volna őrülni... Mert soha nem voltam egy remete típus. Pont ezért is voltam hálás a barátnőmnek, amiért hajlandó volt végül szóba állni velem, átjönni hozzám, és a súlyomról beszélgetni. Mert lényegében valamilyen szinten ezért is vagyunk egymásnak... Hogy elterelhessük egymás hülye gondolatait.
- Ahhh, már alig várom azt a bizonyos hízókúrát – sóhajtottam fel halkan, egy kis mosolyt erőltetve az arcomra – Bár szerintem én hamarabb abba fogom hagyni, mint te. Nem tervezek továbbtanulni.
Az egyetlen dolog, amit a suliban tényleg igazán szeretek az a szurkolócsapat volt. Viszont mindezért képtelen lennék még többet szenvedni az iskolapadban, én egyszerűen csak nem vagyok az a típus, aki egyetemre lenne való. Az meg, hogy ki hogyan bulizik ezen kívül... Nos, barátaim vannak bőven, és a többiekkel ellentétben engem egyáltalán nem izgat, hogy mit fognak gondolni rólam az emberek. Tény, a suliból sokan elmennek főiskolára meg ilyenek, de engem ez egyáltalán nem vonz. Én leszek majd a rossz példa öregdiákként... A lány, akit csak a bálkirálynőválasztás és a cheerleading érdekelt, de annyira azért nem volt jó, hogy kapitánynak válasszák... Egy igazi picsa leszek mindenki szemében, és az egészben az a legszebb, hogy minderre nagyon magasról szarok.
- És te is ilyen leszel – sóhajtottam fel halkan, a fejemet csóválva – Látnod kéne apa arcát, amikor Evelynnel minden alkalommal azon nyígunk, hogy miféle diétákat próbálunk ki éppen... Bár nem tudom, hogy ő miért cseszteti magát ilyenekkel.
Mivel pasija sincs, és egyelőre nem is tudok azon, hogy lenne valaki a láthatáron. Persze ott van az a kínai srác, aki körül titokban sertepertélt, de nem tudom mennyire kéne komolyan vennem a dolgot. Az elmondása alapján az a pasi egy farok, én pedig ezt már vagy ezerszer közöltem vele, de mondjuk... Az is igaz, hogy valakit nem úgy kell levenni a lábáról, hogy fejbeverik valamivel, aztán bezárják a vendégszobába, de ez már részletkérdés, mi is elég temperamentumos család vagyunk azt hiszem.
- Nem, te addig nem mész a közelébe, amíg nem tudjuk meg, hogy mire emlékszik az estéből! – fenyegettem meg az ujjammal – Eve sejt valamit... Tudja, hogy nem érzem magam túlságosan jól, pár hónappal ezelőtt meg majdnem kinyírt egy Austin méretű srácot... Hidd el, egy dühös tigrissel élek együtt, aki úgy véd engem, mintha legalábbis a kölyke lennék.
Ez egy kicsikét mindig így volt, és nem csak a közöttünk levő tíz éves korkülönbség miatt. Eve egyszerűen csak egy nagyon érett gondolkodású ember, és el tudott fogadni testvéreként... Annak ellenére is, hogy lényegében ez azzal járt, hogy az apukáját meg kell osztania velem, holott az ő anyukája már szintén meghalt. Talán pont ez lehetett az együttérzésének az oka? Hiszen nekem már szó szerint senkim sem maradt, amikor apu magához vett.
- Ezt most engedjük el... – sóhajtottam fel halkan – Próbáljuk meg besöpörni a szőnyeg alá, jó? De ha egyetlen ujjal is hozzád fog érni, kikaparom azokat a bamba szemeit a helyéről, ezt megígérem neked.
Én magam is éreztem, hogy a hangomban milyen mennyiségű düh költözött, ahogyan Isabel arcából hátrasimítottam az egyik tincset. Ő volt a legrégebbi barátnőm. Lényegében még annak idején a napköziben ismerkedtünk meg az elemi suliban. Én túl félénk voltam ahhoz, hogy bárkivel szóba merjek állni ő pedig lényegében felkarolt és részben miatta vagyok most olyan, amilyen. Ezért rendben van, hogy én bizonyos dolgokat elviselek Austin miatt, de azt nem vagyok hajlandó hagyni, hogy a barátaim szenvedjenek miatta.
- Tény, egy fokkal türelmesebb vagyok a húgodnál, ha rólad van szó – ráztam meg a fejem – De ti ketten annak ellenére, hogy ikrek vagytok hát... Eléggé különböztök, csak a habitusotok hasonlít, és ezért feszülhettek ennyiszer egymásnak. Mindenesetre én amondó vagyok, hogy csináljuk hárman, szeretem nézni, ahogyan egymás haját kitépitek valami miatt.
Tudom, hogy ők ketten titkon valószínűleg imádják egymást, még ha nem is tűnik túl harmonikusnak a viszonyuk. Ana nagyon szabadszájú, Isát pedig könnyű felidegesíteni, ami miatt hát... Maradjunk annyiban, hogy nem mentes az életük a konfliktusoktól, de ez nem feltétlenül baj szerintem. Mert minden vitájuk nagyjából két percig tart, utána pedig teljes harmóniában képesek beszélgetni egymással.
- Egy kicsit merész vállalkozás egy rendőr házából lopni, nem gondolod? – vontam fel vigyorogva mind a két szemöldököm. Tény és való, hogy ha kicipelne mondjuk egy festményt, apám valószínűleg kiröhögné érte, mert annak idején együtt homokozott velünk, és ugyanúgy vigyorogva szedte ki a pici, ordító Isa hajából is a vattacukrot, akár az enyémből.
- Esküvőszervező – jelentettem ki végül egy bizakodó mosollyal az arcomon. Elég erős szépérzékkel rendelkezem, és titkon szeretek másoknak örömet okozni. Szóval ilyen téren nem is volt kérdés, hogy mi lenne a számomra megfelelő munka, és vagyok annyira cukormázasan romantikus típus, hogy a százezredik menyasszonyt is elkísérjem ruhapróbára, hogy együtt válogassam velük a virágokat a csokorba, és mindezt ugyanazzal a lelkesedéssel tegyem, mint a legelején. Ha már egy picsa jellemvonásaival bírok, akkor legalább hadd fordítsam ezt a dolgot másnak a hasznára.
- Nekem elég az, ha most egy kicsit itthon lehetek... Nem szeretem a családomat stresszelni a részletekkel – Persze ez valahol butaság, ezzel én magam is tisztában vagyok. Hiszen ők minden bizonnyal aggódnak értem, de Eve magánakciói is hagynak kivetnivalót maguk után, apának pedig nem kéne pluszban miattam is aggódnia, van elég szar a munkájában, ami miatt folyamatosan rohangálnia kell az országban.
A vásárlós megjegyzésére csak lelkesen bólintottam egyet, mert hamar eszembe jutott az, hogy mennyire szükségem lenne most egy kis változásra... Ruhatárfrissítés, fodrász meg hasonlók. Abban már nem voltam ennyire száz százalékig biztos, hogy egy ilyen pöcs megérdemelné azt, hogy az évek óta növesztett hajamat levágassam csak azért, mert bántott engem.
- Tudod mi idegesít fel a legjobban a dologban? – pillantottam fel rá, és éreztem, hogy lassan a már tegnap óta visszatartott sírás fojtogatja a torkomat, ezért végül utat is engedtem a könnyeimnek – Hogy mindennek ellenére nem tudom utálni. Hogy még mindig szeretem őt, és én magam sem tudom, hogy miért.
Mert az elején tényleg jól mentek a dolgok. Elhittem, hogy őszinte velem, hogy vannak érzései irántam, de ha ez így van, akkor mégis hogyan volt képes kezet emelni rám? Még ha ilyesmi meg is fordul a fejében... Le kellett volna állnia, nem? És az egészben az a legszomorúbb, hogy nem igazán látom ebből a helyzetből a kiutat. Éreztem, hogy már nem annyira szívesen találkoznék vele, de ettől függetlenül is tudtam, hogy nem lennék képes arra, hogy elhagyjam őt. Mert a szép emlékeink viszont... Túlságosan odakötöttek mellé.
- Szerinted mit tenne velem, ha szakítanék vele? – kérdeztem tőle remegő hangon – Belémállítana egy kést? Én ebből... Ha most kilépek szerintem csak még jobban felbőszítem. Ezt egyedül nem tudom még elrendezni, szóval meg akarom próbálni azt, hogy lerázom, hátha abból ért. Ennél többet nem tudok tenni jelen helyzetben azt hiszem.
Talán tényleg szólnom kéne apának, mert ha valaki, akkor ő biztosan képes lenne megvédeni. Viszont féltem. Tartottam attól, hogy a suliban mindenki szánakozó pillantásokat vet majd rám, és olyan emberek jönnek oda hozzám, akikhez közöm nem volt. Nem akartam ezt az egészet, ezért is szerettem volna titokban tartani egyelőre a dolgot. Aztán ha megoldódik majd, akkor mindenki így járt a legjobban, mi meg a csajokkal a sírba visszük a sztorit.

1 320 ✮✩ ruha ✮✩ remélem tetszik, Babóca  Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 1471401822  ✮✩ szoba


All or nothing, let's just trust the night, burning down the street, no left right, left right, I don't wanna see no red light, red light, fast lane on the beat, go ten-five, ten-five, You right next to me, feel the heat
                            going overdrive.
mind álarcot viselünk
Jaden Emmaline Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade Px9jziS
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade YgcRl1b
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Your face on my ceiling, I fantasize
You keep makin' it harder to stay, but I still can't run away, I gotta know, why can't you, why can't you just let me go?
♫ :
And everything he showed me, had to fuck it up before I let you get to know me
Shout out to the old me
★ családi állapot ★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade JhLbmfl
When you're close to me, I can't breathe
Let's fuck up the friendship, come get in my head, baby, cut the tension, I'm hung by a thread, maybe it's somethin', but let's not pretend, or maybe it's nothin', and this is the end
★ lakhely ★ :
Manhattan - upper east side
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade KsTv6yT
★ foglalkozás ★ :
tanuló, barista
★ play by ★ :
Abigail Cowen
★ hozzászólások száma ★ :
138
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 3RK91XH
TémanyitásRe: Sorry, my gurl ~ Isa && Jade
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade EmptyKedd Nov. 26 2019, 18:15

Jads & Isa
Néha úgy érzem, hogy ahhoz képest, milyen fiatalok vagyunk és hogy csak olyan dolgokkal kellene foglalkoznunk, amelyek egy átlagos gimnazista lány napjait kiteszik, nekünk sokkal nehezebb dolgokkal kell megküzdenünk, már egészen fiatalon. Melyik tizennyolc éves lány akarná például, hogy arról szóljanak a napjai, hogy attól a sráctól kelljen rettegnie, akit eddig szívből szeretett? El sem tudom képzelni milyen érzés lehet Jadie számára mindaz, ami este történt, hiszen nem buta lány, nem ment volna bele a kapcsolatba, ha tudta volna, hogy Austin milyen ember. Én magam is kifejezetten határozott érzelmekkel viseltetek az egész helyzet iránt, pedig még csak nem is velem történik. Hiába bosszantott fel és voltam mérges Jadiere, a tegnap este miatt, nem tudtam volna távol maradni ma tőle, még úgy is, hogy lett volna lehetőségem nemet mondani arra, hogy nála aludjak.
De túl fontos nekem ahhoz, hogy egy ilyen helyzet miatt hagyjam csődbe menni a barátságunkat és hát én sem tudnék állandóan mérges maradni a legjobb barátnőmre. Talán nem vagyok elég ahhoz, hogy egyik napról a másikra megpróbáljam felvidítani, abban sem vagyok biztos, hogy kicsit is sikerülne, de legalább itt lehetek mellette és megbeszélhetjük, ami történt. Együtt mindig minden könnyebb.
- Nem kell ahhoz diploma, hogy valaki jó legyen valamiben. – Megrántom a vállam és leheletnyit oldalra billentem a fejem, s közben érzem, ahogyan a hajam végig csúszik a hátamon. Percekig tudnék nyafogni arról Jadienek, hogy pontosan hogyan is állok az egyetem kérdéshez, mert már hónapok óta szenvedek a döntéssel, ugyanis hiába választanám a sportot, ami egészen eddig az életem volt, lassan gyakorlatilag tizennyolc évesen kiöregszem belőle. Szóval egyetemre kellene mennem, de hogyan válasszak szakot, amikor eddig nem kellett másra gondolnom a sporton kívül? – De attól még nem kellene abbahagynod a hízókúrát… Az lenne a lényeg, hogy végre úgy együnk, ahogy csak akarunk – mondom mosolyogva. - Ha csak egy dolgot ehetnél mostantól életed végéig, mi lenne? - Nem mintha én magam küzdenék a diétával, csak mert nagyon specifikus ízlésem van és ha csalok is kicsit néha édességekkel vagy épp a bulikon alkohollal, a sok edzés mellett meg sem látszik rajtam.
- Ahhoz előbb kell, hogy legyen kinek főznöm… - nevetem el magam. Nem mondom, hogy profi lennék főzés terén, de ha nagyon muszáj, akkor nem halnék éhen. Különben is, a mi családunkban az ilyesminek öröklődnie kell. – Tényleg nem értem a nővéred, baromi csinos és fogyóznia sem kellene – nézek a barátnőmre értetlenül. Igazából tényleg elég lehetetlen a helyzet, mert egyikünk sem akkora méretű, hogy komoly fogyózásokba kellene kezdenünk. Nyilván a sport sok mindent befolyásol, de nem ez lesz örökké az életünk.
- Héé! Ez nem feltétlenül rajtam múlik. – Emelem fel a kezeimet, mintha meg akarnám adni magam, holott mindketten nagyon jól tudjuk, hogy nem félek az ilyesmitől. Lehet, hogy nem vagyok egy nagy kung fu mester, de tegnap éjszaka is sikerült valahogy kiiktanom Austint. – Akkor lehet, hogy inkább amiatt kellene aggódnunk, mit csinál majd Eve, amikor kiderül… Vagy még inkább, hogy ne derüljön ki számára ebből az egészből semmi. Nem akarunk senkit elásni a hátsókertbe, igaz? – Mosoly jelenik meg az arcomon, de a szemeim komolyak maradnak. Valamilyen szinten talán mégis megijeszt az, hogy nem tudjuk mi lesz ebből az egész helyzetből. Jelenleg pedig nem is vagyunk készen arra, hogy ez az egész még inkább kibontakozzon.
- Ne aggódj emiatt, szívem, jó? – Előre nyúlok, hogy megfoghassam Jads kezét, csak hogy ezzel is kifejezzem a számára, hogy bármi történjen is, én mellette állok. – Ha arra emlékszik, hogy én voltam, akkor azt is tudja, hogy mit tett. Sokkal nagyobb büntetés lenne neki, ha még engem is bántana és aztán tennénk érte, hogy megbánja. És különben is, fogadok semmire nem emlékszik… Részeg volt. – A hangom határozott, mert úgy érzem, ha eleget hajtogatom, akkor majd igaz lesz az egész.
- Ha minden nap minden óráját együtt töltenénk, szerintem neked is eleged lenne már belőlem – mondom nevetve. Tény, hogy egy kívülálló számára – főleg egy olyan kívülálló számára, mint Jadie, akivel már ezer éve ismerjük egymást -, feltűnik, hogy milyen is a kapcsolatom a húgommal, de azt is tudhatja, hogy a vitáink ellenére szeretjük is egymást. Csak ne töltsünk túl sok időt egy szobában. – Addig sem veletek veszekszem, igaz? – vigyorogva vonom fel a szemöldökeim. – Bár tény, hogy én is imádom nézni, ahogy a rokonaim egymásnak esnek és úgy tűnik kitört a harmadik világháború. Közben meg csak arról van szó, hogy kell-e több só a levesbe.
- Az még nem jelenti azt, hogy ne próbálnám meg. – Vigyorom csak szélesedik, amikor a lopásról esik szó. Mindig minden akkor a legizgalmasabb, ha valaki előtte azt mondja, hogy tilos.
- Nagyon illik hozzád. – Mondom, s bólintok egyet, kifejezetten határozottan, mert ahogy kimondta, el is tudtam képzelni, ahogyan a szervezésbe veti magát és minden apró részletet eltervez. – Meg kell ígérned, hogy az én esküvőmet is te fogod szervezni, ha lesz – teszem hozzá mosolyogva. Nyilván nem látjuk előre a jövőt, szóval még csak biztos sem lehetek abban, hogy lesz értelme behajtani a dolgot.
- Ezt abszolút meg tudom érteni… - felelem, miközben az ujjaimat bámulom az ölemben. Teljesen érthető, hogy egy ilyen helyzetben inkább időt akar az ember, hogy feldolgozhassa a történteket. Még akkor is, ha az igazság esetleg szobafogsággal is jár.
- Hm? – Felpillantok rá, szemeim kíváncsian kutatják az arcát, a vonásait nézem és azon gondolkozom, mi jöhet most. A könnyeit látva képtelen vagyok nem közelebb mozdulni hozzá, hogy legalább átölelhessem a vállát és simogathassam a hátát. – Tudom, hogy nehéz. De hidd el, nem kell megoldanod a helyzetet egyik napról a másikra. Nem is lehetne. – Próbálok értelmes mondatokat összerakni és éreztetni vele, hogy minden rendben van, még annak ellenére is, hogy nem így van.
- Hát… - Nagyot nyelek, mert nem tudom bizton állítani, hogy ha azt mondom, hogy szakít vele, Austin megérti majd, akkor valószínűleg úgy is lesz. Sőt, szinte érzem, hogy nem menne ez olyan egyszerűen, mint ahogyan azt most, mi csajok kitaláljuk. – De ígérd meg, hogy nem hagyod, hogy rábeszéljen, hogy béküljetek ki. Legalább addig, amíg térden csúszva bocsánatot kér… De még utána sem. - A kezébe csúsztatom a sajátom és megszorítom azt. Nagyon másképp kezeljük a dolgokat, de abban egyetértünk, hogy ezt kezelni kell valahogy. – Gondolod, hogy értene belőle? – Kíváncsian nézek rá, szemeim aggódva pásztázzák az arcát. – Ha úgy érzed, hogy képes lenne még inkább bántani, nem szabad csak úgy találkoznod vele…


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: Sorry, my gurl ~ Isa && Jade
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade EmptySzer. Jan. 22 2020, 10:32


Isa && Jade
A barátság nem csak abból áll, hogy vihogunk és jókat dumálunk a menő fiúkról és zenészekről. A barátság arról is szól, hogy ha ő zokogva vár a szobájában, és alig tudja elmondani, hogy mi történt, ott legyek vele. Hogy megvigasztaljam, tartsam benne a lelket, és tudja, nincs egyedül.
Isa számomra megtestesítette azt a lányt, aki teljességgel tökéletesnek volt mondható. Gondolok itt elsősorban mondjuk arra, hogy a családjától igencsak jó géneket örökölt, aminek hála gyönyörű arccal rendelkezett, emellett kifejezetten jó volt az alakja, a magassága pedig éppen annyira volt ideális, hogy a legtöbb fiú aprónak, törékenynek és cukinak tartsa. Emellé pedig társult a származása miatti egzotikussága, amitől lényegében különlegesebb lett a többi lánynál. Olyan, akit utálni akartál, mert ha te reggel sapkát húztál a lapos hajadra, ő akkor is tökéletesen nézett ki. Viszont itt jött be a bökkenő... Hogy lényegében annyira kedves és tündéri volt világ életében, hogy még te érezted szarul magad, ha az élete tökéletességén – ami nyilvánvalóan nem az, de külső szemlélőként annak tűnhet – féltékenykedni mertél egy pillanatig is... Mert Isa kedves, okos, szép, és mindannyian olyanok akarunk lenni, mint ő.
Nem szenvedek kóros önbizalomhiányban, viszont a Barbie külsőmet nem gondoltam túlzottan egyedinek. Én sokkal inkább tartoztam a tucatszépségek közé a fehér bőrömmel, a kék szemeimmel és a szőke hajammal. Nem vagyok csúnya, de belőlem minden olyan egzotikus vonás hiányzik, ami ebben a lányban megvan... Viszont én nem voltam rá féltékeny. Egyszerűen csak hálás voltam neki, amiért a barátai közé tartozhattam... Mert sokakkal ellentétben ő bár elmondta a véleményét nekem, ami talán sokszor nem is tetszett túlzottan, de ennek ellenére sem éreztem azt, hogy lenézne. Ugyanez volt a továbbtanulás témával kapcsolatban is. Számomra egyáltalán nem volt titok az, hogy neki jóval komolyabb szándékai voltak nálam, de ettől függetlenül sem akarta befolyásolni a döntéseimet minimálisan sem, ellenben a családommal... Akik nyilván jót akarnak nekem, de néha jól esik egy olyan ellenpólust is hallani, ami egy kicsit más, mint amit apám vagy éppenséggel Evelyn fúj nekem folyamatosan.
- Hmm, nem is tudom... – gondolkoztam el a kérdésén – Valószínűleg valami kínai kaja, mert azokra képtelen vagyok ráunni.
Az már egy teljesen másik kérdés, hogy mennyire mondható egészségesnek az olyan étel, amiket a gyorsbüfék kínálnak fel. Ilyenkor inkább bele sem akarok gondolni még abba sem, hogy pontosan mit eszem, mert sajnos ez kiterjedhet a házikedvencek húsára is, így rossz szokásból a csirkémet először meg szoktam nézni ilyenkor. Ha csak egyetlen alkalommal véres húst látnék a tányéromon, szerintem képes lennék hatalmas patáliát csapni és beperelni az egész üzletláncot akkor is, ha nem nekem van igazam.
- Pasivész van nála... Engedd el – forgattam meg a szemeim, miközben egy kis vigyor ült ki az ajkaimra. Már hónapok óta húzom azzal Evelyn agyát, hogy igazából betegesen vonzódhat ahhoz a sráchoz, akit annyira be akart zárni. Én a magam részéről nem igazán értettem, hogy mit lát benne, de igazából rá is hagytam a dolgot. Nem nagyon akarok belepofázni senki szerelmi életébe, mert az enyém sem kifejezetten fényes.
- Na hé, jól figyelj! – tettem le a kezemben tartott twister tekercset, majd a barátnőm mindkét kezét lefogtam, hogy ténylegesen magamra terelhessem a figyelmét – Nem tudhatja meg senki. Soha. Csak te én, és Mila... A többi lánynak sem mondhatod el, mert akkor Eve fülébe fog jutni, aki tuti, hogy elmndja apának... Apa meg kinyírja Austint.
Teljesen jogosan... De azt már más kérdés, hogy én mennyire akarom életem első pasiját holtan látni attól függetlenül is, hogy az utóbbi időben a kapcsolatunk leginkább a folyamatos fájdalomról és nyűglődésről szól. Néha én is egy naiv és buta picsának gondolom magam, amiért egyetlen pillanatra is elhittem, hogy esetlegesen más leszek számára, mint az eddigiek. Hogy én majd meg tudom változtatni őt.
- Tudod ettől csak rosszabb lesz az egész – sóhajtottam fel halkan, miközben megcsóváltam a fejem – Ma vagy hatvanszor hívott és elképzelése sincs arról, hogy miért nem veszem fel neki a telefont. Utána megint el fog gurulni a gyógyszere és a végén ismét én leszek a szemét szaralak... Erre pedig nincs szükségem.
Nem akartam hozzátenni azt, hogy az elején mennyire jól működött a dolog. Pontosan tudom, hogy Isa ezt a helyzetet miként látta, és látja még mindig... És bár nem lenne annyira kegyetlen, hogy a fejemhez is vágja a dolgot, ettől függetlenül véletlenül sem akartam azzal sajnáltatni magam, hogy mennyire jó volt mindez, most meg milyen szar. Mert nyilvánvaló a dolog anélkül is, hogy plusz köröket írnánk le vele. Így nekem sem lesz indokom arra, hogy a saját sebeimet nyalogassam feleslegesen, és tudok koncentrálni a fontosabb dolgokra.
- Zseniális – ejtettem meg egy kis mosolyt arra amit mondott – Nálatok minden élet halál kérdése. Itt pedig apu már lassan szakértője lesz a női szíveknek... Néha kell az a káosz, amit egy Marquina tud okozni.
Mert azért a húga sem semmi. Igazából náluk a családi élet sokkal pörgősebb volt, mint itt. Mi megtestesítettük hárman a békességet, ők pedig hajlamosak voltak arra, hogy kiabáljanak egymással. A kedvenc pillanataim a közös menstruációs időszak volt... Ahol érdekes módon Isa édesapja nem elbújt a női zsörtölődés előtt, hanem nemes egyszerűséggel, tökéletes parancsnok módjára rakott rendet. Egyetlen dolog volt közös mind a kettőnk családjában: hatalmas volt a szeretet, és kölcsönösen tiszteltük egymást.
- Sok szerencsét hozzá... Valószínűleg az ajtón nem jutnál túl – vigyorodtam el, miközben ismét eszembe jutott a mindent látó és halló apám, illetve a minden lében kanál nővérem, aki sokszor ártja magát olyan dolgokba, amikbe nem kéne. Bűntudatom volt amiatt, hogy nem mesélek nekik a tegnap esti incidensről... Ellenben valahol úgy éreztem, hogy ez azzal jár együtt, hogy rendszeresen magamra hagynak. Így a baráti köröm többet tud rólam, mint a saját családom, akár szomorú ez, akár nem.
- Hát persze, hogy lesz esküvőd – jelentettem ki, talán egy kicsit felháborodott éllel a hangomban – Miért ne lenne? És ne is haragudj meg, de kifejezetten sértőnek találnám, ha nem én szervezhetném.
Már csak barátnőként is mellette akarnék lenni, hogy tényleg a tökéletes ruhát, virágokat, terítőt, tortát, mindent válasszon ki a nagy napjára. Mert lényegében ő volt az első barátom, és ezért a legjobbat érdemli mindenből... Én pedig szeretném, ha részese lehetnék ilyen téren is az életének, mint barát.
- Nem bújkálhatok előle örökre – motyogtam a szavakat alig érthetően, miközben összeszorított szemekkel temettem az arcomat a vállába – És nem akarom úgy élni az életemet, hogy görcsölök azon, hogy miként kerülhetném el őt. Apu nyilvánvalóan meg tudná oldani a dolgot, de tudod, hogy milyen hirtelen haragú, ha rólunk van szó... És igen, lekevert egy pofont, de nem szeretném, ha emiatt tönkretenné az életét. Reménykedek benne, hogy egyszer majd megváltozik... Viszont addig sem vagyok teljesen biztos abban, hogy mit kéne tennem jelenleg főleg azért nem, mert szeptemberben legkésőbb úgyis találkozni fogunk.
Mert a suliban, szurkolólányként, egyszerűen képtelen leszek elkerülni őt... És ez valahol nagyon megrémített. Már nem voltam benne biztos, hogy ő ugyanaz az ember, akivel fél éve kezdtem el együtt járni.

1 079 ✮✩ ruha ✮✩ remélem tetszik, Babóca  Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 1471401822  ✮✩ szoba


All or nothing, let's just trust the night, burning down the street, no left right, left right, I don't wanna see no red light, red light, fast lane on the beat, go ten-five, ten-five, You right next to me, feel the heat
                            going overdrive.
mind álarcot viselünk
Jaden Emmaline Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade Px9jziS
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade YgcRl1b
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Your face on my ceiling, I fantasize
You keep makin' it harder to stay, but I still can't run away, I gotta know, why can't you, why can't you just let me go?
♫ :
And everything he showed me, had to fuck it up before I let you get to know me
Shout out to the old me
★ családi állapot ★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade JhLbmfl
When you're close to me, I can't breathe
Let's fuck up the friendship, come get in my head, baby, cut the tension, I'm hung by a thread, maybe it's somethin', but let's not pretend, or maybe it's nothin', and this is the end
★ lakhely ★ :
Manhattan - upper east side
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade KsTv6yT
★ foglalkozás ★ :
tanuló, barista
★ play by ★ :
Abigail Cowen
★ hozzászólások száma ★ :
138
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 3RK91XH
TémanyitásRe: Sorry, my gurl ~ Isa && Jade
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade EmptyVas. Feb. 16 2020, 23:43

Jads & Isa
Nem sűrűn fordult még elő velem az eddigi életem során, hogy olyan dologba keveredjek, vagy olyasmi történjen velem, amit jobb esetben az emberek csak a képernyőről, valamilyen sorozatban látnak viszont. Nyilván mindenki tudja, hogy New York soha nem alszik és hogy ez a lehetőségek városa, meg hogy itt mindig történik valami... De jobb esetben nem azt kívánja az ember, hogy egy laza házibuliban végignézze, ahogyan a legjobb barátnőjét bántalmazza a pasija. Talán a latin-amerikai vér, vagy szimplán az adott helyzetben alkohollal megtámogatott hevességem volt az oka, de egyszerűen muszáj volt tennem valamit, még akkor is, ha tudtam, hogy épp előtte kaptam meg Jade-től, hogy ne szóljak bele a dolgaiba. Lehet, hogy néha hagyni kell, hogy a barátaink a saját bőrükön tapasztalják meg, ha hibát követnek el, de van egy határ, amit meg kell húzni, amit ilyenkor már nem lehet átlépni. Az pedig, ha nem szólok bele egyáltalán ebbe a már egyébként is túlságosan eldurvult helyzetbe, csak még nagyobb hiba lett volna.
Valószínűleg sosem tudnék halálosan megharagudni a barátnőmre, különösen nem olyasmiért ami egy buliban hangzik el, miután jó eséllyel mind a ketten fogyasztottunk már valamit... Mégis úgy éreztem, hogy ha már korábban is hitt volna nekem a barátnőm, amikor az Austinnal kapcsolatos aggodalmaimat fogalmaztam meg, talán nem történt volna meg a tegnapi. Azon gondolkozni azonban, hogy mi lett volna, ha minden másképp történik, mint ahogyan történt... Nos, teljesen felesleges.
- Megértem... - jegyzem meg nevetve, miközben bólintok is mellé néhányat a nagy döntés hallatán. - Én mondjuk speciel azt hiszem nem tudnék dönteni. - Tudom, hülye kérdés volt alapból is, az meg még gázabb, hogy én magam nem is tudnék a saját kérdésemre válaszolni, de most, hogy jobban bele is gondolok, lényegében nincs olyasmi, amit hajlandó lennék életem végéig enni, vagy olyasmi, amit el tudnék engedni.
- Néha totál nehezen fogom fel mikre képesek az emberek. Például az olyan nők, akik kitalálnak valami hülyeséget, mint hogy felhizlalják a pasijukat, hogy ne hagyja el őket. Ehhez mennyire kell kétségbeesettnek lenni? - Persze tény és való, hogy Jadienek és nekem sosem kellett különösebben küzdenünk azért, hogy tetsszünk a fiúknak, talán ezért sem tapasztaltuk meg a kétségbeesésnek azt a formáját, amit egyes nők. Na meg lehet, hogy néha túlságosan is tini lányok vagyunk, de ahhoz, hogy valaki ilyesmit találjon ki, komoly baj kell, hogy legyen az illető gondolkodásával is. - Biztosan megoldódik majd a nővéred dolga is - teszem még hozzá, miközben mosolyt villantok a szőkeségre.
Mély levegőt veszek, majd hosszan, nagyot sóhajtok, amikor Jadie próbál megesketni arra, hogy a tegnapi buliban történteket márpedig senkinek nem mondom el azokon az embereken kívül, akik már így is nyakig vannak bele. Ergó, ő, én meg Mila és talán még Austin, akinek az emlékeivel kapcsolatban egyikünknek sincsenek még pontos információi. Szóval az egész történet azon része, hogy egyáltalán lesz-e belőle komolyabb probléma, nos az még várat magára és tulajdonképpen ez a legidegőrlőbb az egészben. A várakozás. - Nem mintha annyira bántana, ha Austin esetleg ki lenne iktatva.. - mondom torkot köszörülve, miközben végigjáratom a szemem a plafonon, majd a lányra nézek, akinek egyúttal megszorítom a kezét is. - Tudnod kéne, hogy nem kell aggódnod amiatt, hogy elmondom-e valakinek, vagy sem. Én sem szeretném, ha még nagyobb gáz lenne belőle, mint amekkora már jelenleg is van. - Félrebillentem a fejem, pár másodpercig gondolkodom, hogy pontosan mit is akarok mondani. - Csak tudod... Nem tudom jó-e azok előtt titkolózni, akik ilyen közel állnak hozzád. Ha feltűnik neki az arcod... Talán csak rosszabb lesz. - Végül megvonom a vállaimat, mert egyébként nem látok a jövőbe, egyáltalán nem tudom megjósolni hogyan reagál majd Jade nővére. Azt viszont tudom, hogy néha jobb előre őszintének lenni, mert a végén csak rosszabbra fordulnak a dolgok.
- De csak azért, mert tudod, hogy mi lesz, ha nem veszed fel neki a telefont, még nem kell rögtön átlépned afölött, ami történt... - nagyot sóhajtok, s ezzel igyekszem is magamat lenyugtatni, mielőtt újra legalább annyira felmenne bennem a pumpa annyira, mint az éjszaka is. Ettől függetlenül persze nem akarok beleszólni abba, hogy Jade mit és hogyan csinál. Nekem kifejezetten az a bajom ebben a helyzetben, hogy az én barátnőm szenvedi meg valaki másnak a hülyeségét. - Habár ha őszinte vagyok, kicsit talán örülök neki, ha éppenséggel nem emlékszik... - Mert akkor szeptemberben nem kell úgy suliba mennem, hogy minden folyosón előbb csekkolnom kell, hogy vannak-e más diákok is és nem kaphat el Austin, hogy megbosszulja a dolgot.
- Hidd el, ha velünk élnél, nem gondolnád feltétlenül olyan zseniálisnak. - Elvigyorodom a finom kritika mellé, amit a családomról alkotok, de lényegében néha mindenkinek elege van a saját családjából, nem? Kell az, hogy el-el szakadjunk egy-egy napra, vagy éjszakára.
- Akkor más módszerhez kell majd folyamodnom. Holnap beköltözök - jegyzem meg immár nevetve. Nem mintha komolyan gondolnám, mert őszintén szólva semmi bajom Jadie családjával, de személy szerint imádom a sajátomat. A szüleim totál jófejek, a húgommal ugyan néha akadnak problémáink - na jó, inkább rendszeres jelleggel -, de tipikusan a hangos latin család vagyunk, akik jócskán megszokták már az amerikai jólétet.
- Nem tudhatod, mi van ha nem is akarok megházasodni? - Az a helyzet, hogy hiába is lennének ilyesfajta ambícióim, vagy éppenséggel nem lennének azt illetően, hogy márpedig nekem legyen esküvőm, a családom valószínűleg évekig képes lenne azért rágni a fülem, hogy mégis megtörténjen a dolog. Ami persze nem jelenti azt, hogy ne tudnék a sarkamra állni és nemet mondani a nyomással szemben, de a nagyi akkor is megtalálná a módját, hogy lássa az unokáit férjhez menni.
- Figyelj... - nagyot sóhajtok, mert őszintén szólva nem akarom, hogy azt tegye, amit tanácsolni készülök, de jelen esetben valószínűleg ez a legjobb opció. - Ahhoz, hogy tudja miből kell tanulnia, először is beszélned kell vele. Úgy kell vele beszélned, hogy józan legyen és ne legyen elborulva az agya, hogy megértse amit mondasz neki, mert... Azért ez olyasmi, amit nem kell feltétlenül elviselned tőle. - Jade kezéért nyúlok, hogy megszorítsam azt. - Ha hiszel benne, hogy még meg tud változni, akkor remélem, hogy úgy is lesz. És ha kell valaki, akivel ezt megbeszélheted, akkor én itt leszek neked. Függetlenül attól, hogy mennyire akarom éppen elásni Austint a veranda alá.


// köszönöm <3


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: Sorry, my gurl ~ Isa && Jade
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Sorry, my gurl ~ Isa && Jade
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Isa && Jade
» Eve && Jade
» Jade && Han
» Ash && Jade ~
» Ava && Jade ~ this is so biological...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: