New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 61 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 61 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Tíz perc gyász
TémanyitásTíz perc gyász
Tíz perc gyász EmptyHétf. Júl. 29 2019, 15:12


Van mikor nem lehet segíteni

Devon Wesley | Éjfél után

Jó pár éve dolgozok mentősként, de mindig vannak esetek, amik megráznak és tudom, hogy sosem fogom tudni azt mondani, hogy már mindent láttam, mindent átéltem. Számos eset után előfordul, hogy nem jön álom a szememre és csak forgolódok, magam sem tudom miért érzem magam szorongva, pedig bizony ha jobban átgondolnám, akkor bevallanám magamnak, hogy az aktuális riasztás hagyott bennem nyomokat. Nem küzdök ellenük, nem szégyellem, míg a durvább esetek után nem tudok aludni, addig biztos lehetek abban, hogy ember maradtam, nem csak biológiailag, lelkiekben is.
Némán ülök a kórházi folyosó székén miután megmosdottam, lezuhanyoztam, mert annyi vér került rám, amennyitől joggal kérdezhetem meg, hogy egyáltalán akkor élt-e még a csávó, mikor beértünk a kórházba. Ritkán kell mentőhelikopterbe szállnom, így ez is rátett egy plusz faktort arra az érzés kavalkádra, ami a bennem rejlő nyugalmat igyekezett szertefoszlatni.
Az a szerencse, hogy egy társának sikerült megcsípnie a nyaki ütőerét, mielőtt kivérzett volna, így történhetett az az eset, hogy még életben találtuk az autó balesetet szenvedő középkorú férfit. Átvettem a teljesen sokkos állapotú társától a feladatot, nem sokan tudhatják, de összecsípni jól egy ütőeret, főleg nyakit nem olyan egyszerű, elsőre nekem is megcsúszott a kezem rajta, de másodjára, fél másodperccel később már stabilan tartottam és igyekeztem mindvégig így tenni, miközben egy remegésnyi mozdulatot sem engedhettem meg ujjaimnak a mentőhelikopter mozgása közben.
Mire átadtam Wesleynek, én is és úgy a környezetünk eléggé vörösben állt, mindenki rohant, rengeteg orvos tette a dolgát, ahogy én is, míg nem kint találtam magam a sürgősségi szoba ajtaja előtt és ekkor éreztem, hogy fellélegzek. Nem a megkönnyebbüléstől, hanem a szó szoros értelmében mintha egy levegővétellel éltem volna át az egész helyzetet, adrenalin túltengés még a tisztálkodás közben is bennem volt, a zuhanyrózsa tapintásakor is az ütőeret éreztem ujjaim között, s bennem volt a késztetés, hogy továbbra is szorítsam, mert szorítanom kell.  
De már elmúlt, már megrogyott fáradt izmokkal ülök seggemen, előredőlt felsőtesttel könyökölök saját lábaimon és gyűrűmet forgatom idegességemben. A benti térbe nem látok be, viszont hangok olykor kiszűrődnek, ugyanakkor felfigyelek rá, hogy a pár perce nem hallok nagyon mozgolódást, se hangosan szavakat, vagy gépek működésének zaját. Nyílik az ajtó, felkapom sápadt fejem, majd felállok és Wesley arcára meredek kérdő szemekkel.
- Na?





looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Tíz perc gyász Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Tíz perc gyász 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Tíz perc gyász A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Tíz perc gyász 0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Tíz perc gyász 506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
 
Tíz perc gyász
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Egy perc csend

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: