New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 94 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 83 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kaia Raven
tollából
Ma 7:57-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 5:46-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

My Cross
TémanyitásMy Cross
My Cross EmptyVas. 14 Júl. - 16:10
________ Phonix


Play by:
Clive Standen, Gustaf Skarsgård, Jonathan Rhys Meyers
Születési hely:
Rád bízva
Kor:
30-35
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
eljegyezve
Csoport:
Törvényszegők
Történetünk:

Ó, hát a mi közös kis történetünk nem egy tündérmese, nem egy lányregény, de még csak nem is egy csöpögős szerelmi história. Te mégis az én vőlegényem vagy, csakis azárt, mert te és az átkozott családod azt akartátok, hogy a familíáink egyesüljenek. Nem szeretlek - ez nem kifejezés, hiszen ki nem bírlak állni és rühellem, ha a maffiához közöm van, de te mégis a tagja vagy - , nem szeretsz, ez az egész csak kényszer és érdek.
"- Apa, én ebbe nem megyek bele, akármilyen jó üzletfeled is Mr. Phonix. - tiltakozok apámmal szemben újfent, miközben  nappalijukban ülök.
- Mia, kötelességed ezt megtenni a családunkért,  legalább ezt! - mondja rá apám fennhangon, mogorva arccal.
- Apa, ne tedd ezt vele, ne tedd tönkre az életét egy olyan szemét alakkal, mint Thomas Phonix. - kelt védelmemre Robert, de Mr. Öntörvényű hajthatatlan volt.
- Rendben, akkor te veszed el Samatha-t, Thomas nővérét, talán ebbe is belemennek Phonix-ék. A kis szőke tanárnőd, az az Evelyn biztos megérti. - mondja apa gonoszul most Robhoz szólva.
Mi tudtuk, hogy Rob titkon valóban szerelmes egy tanárnőbe, nem akartam elvenni ezt a boldogságot tőle., hisz tudom, hogy összetörne, ha elválasztanák tőle a szerelmét.

Meglepődtünk, hogy apánk tud a dologról és mégsem.
Robert csak nekem mutatta be barátnőjét, viszont ismertük már a saját èdesapànkat, nem volt tőle új, hogy megfigyel bennünket.
Aztán miközben apám próbált hatni rám, egy ismeretlen számról sms-t kaptam, amiben egy videofelvétel volt. Azonnal felismertem Evelyn házàt, hiszen én már jártam nála. A csatolt videó mellè a következő szöveg íródott: "Ne szólj semmit, csak menj bele a hàzassàgba, különben meghal a szöszi!"
Ennyi volt, mégis pontosan tudtam, hogy ez nem vicc.
Nem is gondolkodtam, hanem azonnal belementem ebbe az undorító egyezségbe, apa pedig boldog volt."


Így kezdődött a mi kis sztorink, de valamilyen módon mégis meg kellene oldani ezt a helyzetet: vagy elviselni egymást vagy pedig megmenekülni tőled, nekem mindkettő megfelel.
/Az előtörténetről egyelőre ennyit szeretnék írni, de természetesen rengeteg plot ötlet van a fejemben, de ezeket majd privát üzenetben szeretném megbeszélni, ha érkezel.
Mindeképpen mély és lassú plotokat szeretnék, tele érzelmekkel (és itt nem pont a pozítivakra gondolok), vívódással, hazugságokkal, szenvedélyes vitákkal, a pénz-és hatalomvágy, valamint az emberségesség csatájával, de még a szexualitás is beleférhet akár.
Azt szintúgy mindeképpen szeretném, hogy ha jönnél, akkor akard ezt a házasságot. Hogy miért akarod, azt rád bízom. Lehetsz egy érzékeltlen állat, aki semmibe vesz, de tőlem akár az idő során még meg is változhatsz.
Ez nem feltétlenül szerelmi plot lenne, nem lenne megkötve a kezed, azt csinálsz, amit akarsz. Viszont, ha működne a kémia a karakterek közt, akár még azt is el tudom képzelni, hogy egy pozítív végkifejlet alakulna ki a karakterek között hosszú-hosszú idő után.
A pb természetesen változtazható, a nevedet rád bízom. Az ET-mben és egyéb játékokban Thomas-ként vagy említve, de azóta lett már Thomas nevű tagunk, így valami más név kell.
A regisztráláshoz és, hogy megtudd, milyen világba is érkeznél,  az ET-m elolvasása erősen ajánlott. Very Happy
Én nagyon várlak téged, ha szereted a nem mindennapi, kissé viharos kapcsolatokat.  Razz  My Cross 1471401822 /
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
My Cross
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jesse Jaden Cross
» Tay & Mac | cross my heart, hope to die
» Cross legénylakás - Jesse és a sütislány

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: