New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 81 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 1 rejtett és 69 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Evangeline Ward
tollából
Ma 14:25-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 14:16-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 14:11-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:09-kor
Nataael Norton
tollából
Ma 13:57-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 13:12-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 12:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Flynn & Frannie
TémanyitásFlynn & Frannie
Flynn & Frannie EmptySzer. Jún. 19 2019, 12:43


Flynn & Frannie

Az ember lánya – főleg akkor, ha New York-i – hajlamos azt gondolni, hogy márpedig vele az égvilágon semmi baj nem történhet este. A híradó mindig csak túloz, és különben is, attól még, hogy más belesétál egy csapdába, és a nők éjszaka veszélynek vannak kitéve, velünk ez egyszerűen nem eshet meg. Soha nem volt még hasonló, és nem is lesz, meg amúgy is tudunk vigyázni magunkra, akár foggal-körömmel harcolva, ha meg kell védeni a saját testi épségünket.
Nos, én is ebbe a hibába estem, hangoztatva a naiv elgondolásomat már nem egyszer. Egyáltalán nem zavart, hogy a kolléganőm végül az utolsó pillanatban közölte, hogy késik legalább egy órát abból a buliból, amit megbeszéltünk. Mivel a találkozási pontunk a neki megfelelő metrómegállónál lett volna, ezért a klubhoz vezető utat a Central Parkon át kellett megtennem. Együtt ezzel semmi probléma nem is lett volna, egyedül viszont egy kicsit már rizikósabbnak tűnt. Már csak azért is, mert a park veszélyes este, ráadásul én meg elég lengén öltöztem, ahogyan az egy ilyen eseményhez szokás. Ez persze néhány futóbolondnak felhívás lehet keringőre.
Éppen átvágtam az egyik sétányon, amikor az árnyékban valaki megmozdult. Pont a fák alatt szobrozott, ahová csak szűrten ért el a lámpák fénye, én meg mire észbe kaptam, már késő volt. A szívem abban a pillanatban bedobbant, de bátorság ide, vagy oda, azért a nőkben van egy egészséges fajta félelem az ilyen esetekben. Legalábbis akkor, ha nem ostoba az illető. Én szerettem azt gondolni magamról, hogy a kissé laza és szórakozott természetem ellenére sem ejtettek teljesen a fejemre.
- Kiscicám, olyan magányosnak tűnsz. Felvidítsalak? – heherészett az orra alatt, mintha baromira humoros lenne. Nem találtam annak, és ezt valószínűleg a grimaszba forduló vonásaim vele is tudatták, az illuminált állapota ellenére is.
- Nem szükséges, köszönöm! Sietek! – közöltem, és szedtem is a lábaimat, amennyire tudtam a magas sarkakon. Túl ritkán viseltem ilyesmit, mások bezzeg még maratont is képesek voltak lefutni benne. Ki érti ezt?
- Ugyan már! Mit hordod úgy fent az orrod? – utánam eredt, megszaporázva a lépteit. Hirtelen azt sem tudtam eldönteni, hogy elég gyorsan képes vagyok-e levenni a szandálomat, és ha igen, akkor a szemébe állítsam a sarkakat, vagy inkább fussak át a biztonságot jelentő utcára a kapun át.
- A vőlegényem bármelyik pillanatban itt lehet, úgyhogy… - nagyot mondtam, és abban a pillanatban már meg is bántam, ugyanis újabb nevetés volt a válasz. Fenébe! Valószínűleg túl átlátszó volt, amit mentőövként szerettem volna használni.
- Persze, a vőlegényed! – dörgölte az ismeretlen az orrom alá, hogy ő bizony egy szavamat sem hiszi. Nem hibáztattam, én sem hittem volna el. És különben is, hogyan lehetett volna akkora szerencsém, hogy ez egyáltalán beváljon?
Ám Fortuna lehet, hogy mégiscsak a kegyeibe fogadott, amikor nem olyan messze tőlem, egy jól szituáltnak tűnő férfi baktatott éppen a mi irányunkba.
- Derek, na végre! – integettem hevesen, és még az sem érdekelt, ha az ismeretlen nem reagál semmit. Az engem követő még hihette azt, hogy tényleg hozzá igyekeztem. – Már azt hittem, hogy sosem érsz ide! – valószínűleg mostanra a másik férfinak is leeshetett, hogy neki beszélek, ugyanis közel s távol nem volt rajtunk kívül más. – Máris késésben vagyunk, gyere! – mire odaértem hozzá, már nem volt kérdés, hogy mit fogok tenni. Olyan gyorsan ragadtam meg a kezét, mikor odaértem hozzá, és csókoltam szájon, hogy arra se legyen ideje, hogy ellépjen tőlem és megakadályozzon.
Hallottam mögöttem a szitkozódást, és érzékeltem, hogy a zaklatóm tovább állt egészen hamar, de addig nem mertem elhúzódni, amíg el nem némultak a közelből a léptei.
- Istenem, nagyon sajnálom, de… az életemet mentette meg! – kezdtem szabadkozni egyből, keresve az ismeretlen hősöm tekintetét.

credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Flynn & Frannie
Flynn & Frannie EmptyCsüt. Jún. 20 2019, 21:01

Francesca & Flynn
Az élet alkalmazkodás, az alkalmazkodás pedig rabság.



Nem meglepő azt hiszem, hogy a mai éjszakát sem otthon fogom tölteni, ez a fajta kimaradásom már rutinná vált. Hazamegyek a munka végeztével, egy kicsit otthon teszek-veszek, elviszem a kutyát sétálni vagy leülök egy kicsit olvasni, esetleg a televíziót kapcsolgatom, aztán ahogyan eljön az idő, elvonulok és hosszasan készülődöm. Lezuhanyzok, mintha számítana, mintha akárkit is le akarnék nyűgözni, és inget húzok, aztán karórát veszek föl, és se szó se beszéd eljövök otthonról. Könnyebb így, hogy nem búcsúzkodom, úgy megyek el, mintha semmi kötelességem nem lenne, mintha nem lenne egy feleségem akivel otthon kellene minőségi időt eltöltenem, mintha még mindig huszon egynéhány éves lennék és szingli.
A jegygyűrűmet módszeresen csak a taxiban húzom le, jobb ha Donna nem tudja, hogy lekerül az ujjamról, egyáltalán nem helyes tőlem, hogy ezt teszem, de néha úgy érzem, hogy semmi más nem létezik.
Donnáva a kapcsolatom túl hideggé vált ahhoz, hogy minden este józanul megmaradjak mellette, és hogy szembesüljek a saját tehetetlenségemmel.
Az estéket először egy hosszú sétával kezdem, általában igyekszem otthagyni a gondjaimat a parkban, hogy az éjszaka egy kicsit valaki más lehessek.
Zsebre vágott kézzel szelem a métereket, egészen belemerülök a saját gondolataimba, de mielőtt a szokásos irányba kitérhetnék a parkból, csak úgy megjelensz, szinte a semmiből, megszólítasz, de mivel nem a nevemet mondod, feléd sem nézek, csak arra eszmélek, hogy édes illatod az orromba kúszik, a szád meg hirtelen az enyémre simul. Felocsúdni sincsen időm, váratlanul érsz, még a szememet is elfelejtem becsukni, csak meglepetten bámulok rád, belemerevedek a hirtelen jött csókunkba, s még akkor sem eszmélek föl, mikor elhúzódsz.
A kezed vékony és puha az enyémben, még rászorítani is elfelejtek, csak hagyom, hogy elsodorj magaddal.
- Drágám. - Ocsúdok föl egy pillanatra, aztán egészen belekuncogva a szerepünkbe, még a kezedet is elfelejtem elereszteni.
- Ugyan, szóra sem érdemes. Ha szeretnéd, lehetek a vőlegényed vagy a férjed erre az estére. - S te igazán belemehetnél a rögtönzött szerepjátékunkba. - Elvihetlek egy évfordulós vacsorára. - Ajánlom fel kicsit szórakozottan, pedig lehetne ez komoly.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Flynn & Frannie
Flynn & Frannie EmptyPént. Jún. 21 2019, 14:11


Flynn & Frannie

Tudom én, hogy elég hatásos belépőket tudok rittyenteni, de így még sohasem támadtam le senkit. Ennyire azért még én sem szoktam rámenős lenni, hiába nem kell félteni, ha valamit el szeretnék érni. Az volt a szerencsém, hogy ismeretlen hősöm valószínűleg elég gyorsan kapcsolt – vagy csak annyira meglepődött, hogy minden kiment a fejéből -, mert a zaklatóm úgy gondolta, hogy ideje tovább állnia. Esküszöm, hogy mostantól soha többé nem fogok egyedül bóklászni a sötétben, csakis taxival közlekedek majd, ha ilyen helyzet alakul ki. Bár, lehet akkor is leszólított volna, ha a kolléganőmmel vagyok.
- Köszönöm, igazán lekötelezel vele! – megkönnyebbülten görbültek széles mosolyra az ajkaim, mivel a férfi nem akadt ki teljesen. Sőt, úgy tűnt, hogy még mulatságosnak is találta. Tényleg szerencsés vagyok, hogy nem egy karót nyelt valakit sodort ma este elém a sors, hanem egy olyan embert, aki partner volt az általam megkomponált jelenetben.
- Igazából egy filmből… vagyis inkább sok filmből vettem az ötletet. – nevettem el magam. – Még sohasem történt velem ilyen, és ez tűnt az egyetlen kivitelezhető megoldásnak. Ha nem jössz erre, fogalmam sincs, hogy mi történt volna! – mondtam őszintén, máris adva önmagam a túlzásba vitt beszéddel. Egy egészen kicsit azért lehet hogy még mindig zavarban voltam, de ki hibáztathatna ezért? Ráadásul, ahogy így jobban megnéztem magamnak, még volt olyan mázlim, hogy egy helyes, kékszemű megmentőre tettem szert.
- Nincs még túl késő a vacsorához? – billentettem oldalra kérdőn a fejemet, whisky-szín íriszeim nevetősen csillogtak a sötét ellenére is. – Egyébként ezek után szerintem én tartozom neked minimum egy itallal! – ajánlottam fel. Nem tudtam, hogy ő mennyire mondta komolyan, és mennyi poén volt a szavai mögött, de az egészen biztos, hogy én tényleg szerettem volna meghálálni a közreműködését. – Arrafelé igyekeztem, egy szórakozóhelyre. – mutattam el a park egyik kijáratának irányába, amerre távozni szándékoztam eredetileg.

credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Flynn & Frannie
Flynn & Frannie Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Flynn & Frannie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Samantha Flynn
» Let's go. Flynn & Bambi
» Hazel & Frannie
» Donna && Flynn
» Isa & Frannie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: