New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 94 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 76 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Maxim Wood
tollából
Ma 7:26 pm-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 7:06 pm-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 7:00 pm-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 6:48 pm-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 6:22 pm-kor
Luana Machado
tollából
Ma 6:00 pm-kor
Luana Machado
tollából
Ma 5:57 pm-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 5:43 pm-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 5:26 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Bo xx uncle-dad
TémanyitásBo xx uncle-dad
Bo xx uncle-dad EmptyPént. Jún. 14, 2019 10:24 am
XXX "Bo" Mitchell


Play by:
Chad Michael Murray (nem ragaszkodom hozzá)
Születési hely:
New York, NY
Kor:
43+
Lakhely:
Manhattan/Brooklyn
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
honnan tudjam??
Csoport:
munkások/üzlet
Történetünk:
Szia Bo!
Mindig így köszönök neked, már egészen kislány korom óta, és te mindig felemeltél, megöleltél, játszottál velem, elhitetted velem, hogy a világom úgy kerek, ahogy van, és vele együtt én is tökéletes vagyok. Óriási szereped volt abban, hogy ma az vagyok, aki. A szüleim sokszor dolgoztak rettentő sokáig, ezért gyakorlatilag te neveltél - ha nem is mindig a "szülői" szigorral, sokkal inkább játékkal és bátorítással. Te vittél el először gokartozni, te mutattad meg nekem először, hogy mi lapul egy autó motorházteteje alatt, te szerettetted meg velem a sportokat, és még annyi mindent köszönhetek neked! A példaképem vagy, és imádom, hogy annál a verseny csapatnál vagy mérnök (és szerelő), akikkel most már szorosabban is kapcsolatban vagyok a munkám miatt és azt is imádom, hogy így szinte minden nap találkozok veled.

De a történetünknek van egy sötét oldala is. A bátyáddal ugyanarra a csajra hajtottatok, és pechedre, ő csípte meg, el is vette gyorsan feleségül. Aztán gondjaik voltak, elég durvák, láttad ezt te is, de persze eleinte ellenálltál, egy ideig. Utána sikerült jól megvigasztalni a sógornődet, aminek az eredménye lett a kis Minnie. Csak ti hárman tudjátok ezt a titkot, pedig te már sok-sok éven át időről időre felhoztad, hogy nincs ez így jól, jogod lenne ahhoz, hogy a lányod tényleg a lányod legyen, főleg úgy, hogy (jelenleg még) nincs másik gyereked. A bátyádék elköltöztek Floridába, úgyis ketten maradtatok meg "családnak", miért is ne teríthetnéd ki a kártyáidat? Minnie-t akarod, és az igazságot, mert egyenes ember vagy, és eddig tartott a türelmed, nem tudsz tovább hazugságban élni és nem is akarsz, legyen ennek bármi a következménye.

Ennyi lenne a kettőnk története, minden másban teljes szabadkezet adok! A PB csak javaslat, bátran választhatsz mást is akár.  nyaj   Nagyon örülnék Bo bácsikámnak, és biztos vagyok benne, hogy szuper játékaink lennének! Bo xx uncle-dad 4146035580
mind álarcot viselünk
Minnea Mitchell
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Bo xx uncle-dad 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Minnie
★ családi állapot ★ :
engaged to a Hungarian
★ foglalkozás ★ :
sportriporter & junior szerkesztő
★ play by ★ :
Hayley Atwell
★ hozzászólások száma ★ :
95
 
Bo xx uncle-dad
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: