New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 16:53-kor
Owen Grady
tollából
Ma 16:44-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 16:42-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:14-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:08-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 15:34-kor
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 14:17-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 13:32-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

beregisztrált / akit hátrahagytak
Témanyitásberegisztrált / akit hátrahagytak
beregisztrált / akit hátrahagytak EmptyVas. Ápr. 28 2019, 20:48
Beregisztrált


Play by:
Timothée vagy bárki más, Nick Robinson, Troye Sivan, Iwan Rheon - akit megfelelőnek tartasz a szerepre
Születési hely:
bármelyik európai ország
Kor:
24-26
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
bi/pán/homo
Családi állapot:
csak te tudhatod
Csoport:
festő- és grafikusművész
Történetünk:

Sosem szenteltem különösebb figyelmet a körülöttem lézengő embereknek, nálam mindenki csakis átutazó lehet, adrenalinlöket, elmosódó arc, átmeneti görcs és felengedés. Veled is így kezdődött, azt hiszem, bár fogalmam sincs, mert egyszer arra lettem figyelmes, hogy tulajdonképpen önként vállalt magányomban állandósítottad a jelenlétedet. Visszahúzódó, magadnak való tehetségként tekintettek rád az évfolyamtársaink, szociális helyzetekben folyton csetlettél-botlottál, ha nem csapódsz mellém - vagy én vontalak magamhoz? -, talán el se jutsz néhány egyetemi buliba.
Konstans szorongásod időnként kreatív módon szabotálta eredeti terveimet - pontosabban tervtelenségemet, a sodródást, a meghozandó döntéstől meghozandó döntésig tartó áramlatokat -, egy alkalommal például fél órán keresztül simogattam a hajadat és homlokodat, amíg reszketve, sírva valamelyik csoporttársunk mosdójában a vécécsésze fölé hajolva hánytál.
Most sem értem, hogyan lehettem ennyire érzéketlen - megkaptam életem nagy lehetőségét, éltem vele, azaz köszönés nélkül összepakoltam és elutaztam. Azt hiszem, egyébként sem lettem volna képes rá... Mármint magyarázattal szolgálni. Kibúvókat keresni. Indokoktól övezve elhagyni téged. Látni rajtad a döbbenetet, csalódottságot, félelmet. Volt neked valaha másod rajtam kívül? És nekem rajtad kívül?
Százszor akartalak megérinteni - unalomból, vágyból, haragból, gyöngédségből -, de a szükségesen kívül egyszer sem tettem meg. Persze, elkaptam én a kezedet, ha oda sem figyelve kiléptél az útra, és majdnem elsodortak, és te némi hezitálás, kínlódás és habogás után leráztad magadról a szorításomat.
Nem tudom, mi történhetett veled az elmúlt évek során, egyetlen megnyitóra, kiállításra, társasági eseményre sem jöttél el, úgy hallottam, kiábrándultál ezekből - talán pont miattam? -, helyette saját brandet építettél pólókra, sálakra, táskákra, farmerdzsekikre nyomott rajzokból. Mások biztosan azt mondanák, elkallódtál.

(Szeretném, ha ezek ketten összefutnának, és robbanna az érzelmi bomba. Elfojtott düh, csalódottság, évek alatt felhalmozódott sérelmek. Örülnék, ha ebből a katyvaszból egymásra is találnának, de nem ragaszkodom hozzá, tőled függ, mit szeretnél - plusz a játéktéren is csiszolódhatnak rengeteget, szétvetheti őket az élet újfent. Nekem csak az a fontos, hogy megérkezz, és visszafogottan körberajonghassalak. <3)
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
beregisztrált / akit hátrahagytak
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» you're my flashlight || beregisztrált
» A srác akit lelőttek
» enzo... || ...ozne...|| ...beregisztrált *.*
» A legnagyobb alvilági alak, akit New York látott - Lopez
» I need you - beregisztrált

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: