New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Qadir Abbar
tollából
Ma 20:16-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 20:06-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:47-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 19:46-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 19:42-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 19:38-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 19:38-kor
Aphrodité Griparis
tollából
Ma 19:25-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

you're my flashlight || beregisztrált
Témanyitásyou're my flashlight || beregisztrált
you're my flashlight || beregisztrált EmptyPént. 27 Okt. - 13:27

Seraphina …


Teljes név: Seraphina …
Play by: Emilia Clarke (vagy Lily Collins vagy Sophie Turner vagy Astrid Berges-Frisbey)
Születési hely: Amerikán belül bárhol
Kor: 25-30 között
Lakhely: Mindegy
Szexuális beállítottság: 100 % heteró
Családi állapot: Nekem szenteli minden idejét... viccet félretéve, szingli
Csoport: Amit szeretnél
Te szerencsétlen nőszemély. Esélyed sincs egy normális életre, mert úgy kapaszkodok beléd, mint majom a farkába. Te vagy az egyetlen, akit nem sikerült elmarnom magam mellől, aki végig kitartott mellettem és aki fényt hoz sötét életembe. Bár azt hazudom, hogy minden rendben, ez koránt sincs így. A rehab óta valóban nem nyúltam drogokhoz, de elég egyetlen botlás és újra a régi leszek. Minden tőled telhetőt megteszel, hogy ez ne így legyen és fogalmam sincs, mivel érdemeltem ki a figyelmed. Gyerekkorunkban a legszarabb barát voltam. Gilisztát etettem veled azt hazudva, hogy spagetti és sarat kentem a hajadra, mert szentül meg voltam győződve arról, hogy jót tesz a pakolás a fénytelen, seprű tincseidre.
A szüleim elvesztése után valami eszement oknál fogva lakást béreltünk és éltünk, mint két testvér. Te nem szóltál, ha sikongatásra ébredtél az éjszaka közepén és én sem tettem megjegyzést, ha egy tenyészbikát rángattál magaddal. Aztán én egyre lejjebb süllyedtem a drogok okozta mámorban, te pedig minden igyekezeteddel azon voltál, hogy ne merüljek még mélyebbre a mocsárban. Olykor szemét voltam és kegyetlen, gyűlöltelek, amiért képes voltál a tudtom nélkül elvonóra utaltatni. Hálásnak kellett volna lennem, ehelyett haragudtam rád.
Jóvá akarom tenni a múltban ellened elkövetett bűneimet, bár az igazat megvallva, életemben nem láttam még valakit ilyen jóízűen gilisztát enni.
Barátok vagyunk, te figyelsz rám, én pedig rád. Szemét vagyok, bunkó is néha, elhagyom az alsógatyáim és a mosatlant előszeretettel hagyom a konyhapulton, de jól megvagyunk. Illetve nem tudom meddig, mert mostanában furcsán viselkedünk egymás társaságában. Már gondot okoz számodra, hogy félmeztelenül mászkálj előttem, holott ez anno nem okozott fejtörést. Sőt, bevallom, élveztem is, de erről sosem tettem említést. Valami van közöttünk, de lassú felfogású vagyok. Lövésem sincs, mit akarsz elérni a megváltozott viselkedéseddel, de komoly órákat töltök azzal, hogy rájöjjek.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
you're my flashlight || beregisztrált
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Beregisztrált! *_* ___ Preston | My Partner
» I need you - beregisztrált
» enzo... || ...ozne...|| ...beregisztrált *.*
» Scott Blanc BEREGISZTRÁLT
» beregisztrált / akit hátrahagytak

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: