New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 122 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 107 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Karin Bjorge
tollából
Ma 6:30 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 6:28 pm-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 6:24 pm-kor
Aphrodité Griparis
tollából
Ma 5:55 pm-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 5:49 pm-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 5:40 pm-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 4:56 pm-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 4:37 pm-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 4:31 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Galaxy Nott
TémanyitásGalaxy Nott
Galaxy Nott EmptyHétf. Jan. 28, 2019 6:19 pm
Galaxy Nott

   

   
Karakter típusa:
saját
   
Teljes név:
Galaxy Sierra Nott
   
Becenevek:
Galaxy, Lexy
   
Születési hely, idő:
Brooklyn,1997.01.02.
   
Kor:
22
   
Lakhely:
Bronx
   
Szexuális beállítottság:
Biszex
   
Családi állapot:
Szingli
   
Csoport:
Diák
   
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
New York School of Interior Design
   
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Recepciós/Önkéntes
   
Ha dolgozik//Munkahely:
Hotel Bronx/ Zora Đorđević állatmenhelye
   
Hobbi:
rajzolgatás,interneten lógni,jógázás, modellkedés
   
Play by:
Giza Lagarce

   
Jellem

◆ Pozitív tulajdonságok: szenvedélyes, romantikus, álmodozó, jó szívű, okos, barátságos
◆ Negatív tulajdonságok: lobbanékony, féltékeny, válogatós, feledékeny, kíváncsi, türelmetlen

Néhány dolog, amit szeretek:
~ Nyugalom
~ Gitárom és a fényképezőgépem
~ Gyerekek
~ Édességek
~ Szex
~ Tengerpart
~ Zene
~ Állatok /kivéve amit nem/

Néhány dolog, amit nem kedvelek:
~ Hüllők, bogarak, rovarok vagy akármelyikből is van több
~ A részeg embereket, akik nem tudják, hogy mit csinálnak. Megütnek, megerőszakolnak valakit, vagy meg is ölhetik akárkit.
~ Rendetlenség. Nem vagyok egy rendmániás, de azért nagy rumli ne legyen otthon.
~ A beképzelt, hülye kis apuci pici lányait.
~ Brokkoli, kelbimbó, spenót, gomba, stb
~ Ha elázom, valamint, ha egy kocsi becsap sárral/vízzel.


   
Múlt

Galaxy Sierrea Nott: Ezzel a névvel láttam meg a napvilágot 22 évvel ezelőtt, de bár ne tettem volna. Szerintem egy nem várt gyerek lehettem, mert a szüleim gyűlölnek engem. 5 éves koromig csak-csak megtűrtek, de utána alig foglalkoztak velem. „Felneveltek” ami vicces, mert inkább a legtöbbet a nagymamám és a szomszéd nő foglalkozott velem mintsem az igazi szüleim.
Allergia: Már egészen kiskorom óta allergiás vagyok valamire, és egyre csak nőtt a lista, ahogyan én is nőttem. pl: elégé sok fűszer, gyógyszerek, parlagfű, néhány állat.
Liliom: Az egyik kedvenc virágom. De azért is ilyen különleges számomra, mert kiskoromban a nagyiéktól nem messze volt egy lovarda. A nagyi járatot lovagolni tanulni, és a lovamat Liliomnak hívták.  Eleinte nem akartam járni, meg nem szerettem, aztán persze megszerettem nagyon is az egészet. Miután elköltöztem otthonról, ritkán jártam haza csak, és lovagolni sem volt mindig időm. Sajnos pár hete a szeretett lovam, Liliom meghalt.
Anyaság: Régebben, amikor pénzt akartam keresni, nem nagyon volt munka, vagy ha volt, nem volt kedvem semmihez sem. Minél hamarabb szerettem volna pénzt keresni, így egyszer jelentkeztem egy hirdetésre, ahová lányokat kerestek. Az elején minden rendben volta, aztán később derült ki, hogy ez prosti munka, csak az elején elnézték pár hétig, hogy szűz vagyok, de aztán el kellett, hogy veszítsem. 2 és fél évig dolgoztam ebben a „szakmában” amikor is terhes lettem. Az első három és fél hónapban még „dolgoztam” de ott hagytam mindent. Pár nap múlva, leestem otthon a lépcsőn és elvetéltem. Senki nem tudott erről.
Xábia: Még az iskolával egyszer voltunk kirándulni Spanyolországban, ahol egy közepesebb városkában szálltunk meg, és onnan mentünk tovább mindenfelé. Nekem annyira megtetszett ez a kis városka, hogy elhatároztam, hogy vissza fogok ide jönni, akár egyedül, akár valaki mással.
Yvette: Az első szerelmem egy lány volt, aki cserediák volt nálunk 3 évig a suliba. A kapcsolatunk pont eddig is tartott. 2 hónappal talán tovább. Próbáltuk a távkapcsolatot, de nem igazán ment. A 2 hónap alatt egyszer találkoztunk csak. Akkor minden jó volt, és tökéletes, de amikor visszament, akkor már alig beszélgettünk, mert mind a ketten elfoglaltak voltunk. Meg akartam lepni őt, hogy nem szólok neki, hogy megyek hozzá, és amikor a kolis szobájába benyitottam, épp akkor csalt meg egy férfival.

   
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Galaxy Nott
Galaxy Nott EmptyHétf. Feb. 04, 2019 8:45 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Galaxy!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nagyon fiatal vagy, mégis sok mindenen keresztül mentél. A szülők hiánya, pedig minden gyermek életébe, egy törést okoz. Hisz nincs akire felnézz, akitől kérdezz, ha valamit nem tudsz. De szerencsére körül vettek olyan emberek, akik próbáltak a kis utadat egyengetni. Ami a későbbiekben, csak egyre nehezebbé válik. Sok mindennel szembe néztél, sok mindent túléltél. Még azt is, ami egy nő számára a legnagyobb törés minden téren. Mégis ez formált téged azzá, aki most vagy. Azt mondják a negatív történések az életünkben, ugyanúgy meghatározzák kik leszünk a jövőben. Ez valóban így van. És reménykedem benne, hogy a nehezén túl vagy, és innentől már csak pozitív irányba fordulnak a dolgaid. Így utadra is engedlek, hogy felfedezd a játékteret. Galaxy Nott 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





My mind feels like a foreign land
Silence ringing inside my head
Please, carry me, carry me, carry me home

mind álarcot viselünk
Emily Brooks
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Galaxy Nott 22y38wkj
Galaxy Nott 0c18e3599163bddc75f26e12d9d1a42821790a6a
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Emily Brooks
★ családi állapot ★ :
constantly.
consistently .
continually .

Galaxy Nott B89ba3bd7b6cae4fc93901d3e6285060b38e1050
you
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
“What you know is
not always important.”
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Blake Lively
★ hozzászólások száma ★ :
185
★ :
Galaxy Nott D7412e2c20f5b8488a755c58dfdfecbb27671307
 
Galaxy Nott
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Finley Nott
» Galaxy&Ines
» Galaxy & Vincent

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: