New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Tegnap 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Tegnap 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Tegnap 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Tegnap 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Kain ...
TémanyitásKain ...
Kain ... EmptyVas. Jan. 20 2019, 20:14
Kain ....


Play by:
Rád van bízva Smile
Születési hely:
Rád van bízva
Kor:
26-28
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
igazából elsőnek hetero aztán biszex vagy meleg Very Happy
Családi állapot:
Rád van bízva
Csoport:
Rád van bízva
Történetünk:

Szóval...Én vagyok a kavarc az életedben. Én vagyok egy furcsa gondolat elindítója. Lehetsz szerelmes egy férfiba? Hát lehet...És ez mind miattam van. Leginkább a munkahelyemen találkozunk a legtöbbet és nagyon jókat beszélgetünk. Furcsa mód hülye ötletből megmertem tenni amit eddig soha. Egy kellemes vacsorára hívtalak meg és a legnagyobb meglepetésemre bele is mentél. Azt hittem egyből elájulok. Persze te csak egy baráti gesztusnak vetted, hiszen láttad rajtam, hogy nem igazán barátkoznak velem a többiek pont azért amilyen vagyok. Te ezt félre téve mégis a barátom szeretnél lenni. Már amennyire sejted, hogy tényleg az vagyok ami. Azonban mivel én béna vagyok te pedig úgy is lányokkal kavarsz megálltunk a barát zónában. Félek ha elmondanám az igazat barátok se lehetnénk. De a barátságunk nagyon is jól alakul nem egyszer. Azonban nem rég szakítasz a jelenlegi barátnőddel hiszen valami oknál fogva a szexuális viszonyotok nem úgy működik ahogy. Elsőnek arra veszed be, hogy egyszerűen csak bele untál a csajba. Azonban ez nem így van. Kezdenek furcsa álmaid lenni velem, de nem akarod bevallani magadnak. Kerülni kezdesz de én tudni akarom az okát így nem szállok le rólad míg nem ez majd kitorkolna egy hatalmas vitában ahol mindenki megmutatja végül a lapjait. Én már egy ideje szerelmes vagyok beléd benned pedig a bizonytalanság kezd küzdeni az agyad és a szíved között. A helyzet egyre kezd bonyolódni, már odáig is eljuthatunk, hogy esetlegesen ki akarsz tenni a munkahelyemről mint legfontosabb üzleti támogató(ötlet csak a csoportnak)...De valamiért minden próbálkozásod ellenére sem tudsz elfelejteni én pedig nem is hagyom, hogy elfejts, meg persze a munkámat sem akarom elveszteni.

Igen egy szerelmi szál, és igen két férfi között. Very Happy Hosszú, komikus, drámás, nevetséges és bénázást akarok látni.  Kain ... 4146035580 (Mondjuk én egyedül Leoval is képes vagyok szét bénázni mindent.  Kain ... 2451935670 ) Az üzlet csoport csak ötlet, lehetsz újságíró is vagy valaki de valami indoknál fogva  örülnék ha munkahelyén találkozna vele. (Munkatársak is lehetünk, akkor legfeljebb az áthelyezésedet kéred és nem kirúgatni akarsz.  Kain ... 3673325056 ) Elsőnek valóban heterónak kéne mutatkoznod, és rád bízom milyen tempóban kezdenél érzelmeket táplálni Leo iránt. Annyit alá írok, Leo mindig zavarban lesz tőled. Very Happy (Legalábbis ő kedvelni fog.) Aztán idővel eldöntöd, hogy valóban Leo a zsánered vagy pedig szomorú véget ér közös történetük. nem vagyok semminek sem az elrontója. Kain ... 4146035580 (A keresztnévhez ragaszkodom minden máson úgy változtatsz ahogy kedved tartja!) Szeretettel várlak  Kain ... 3874598021 !  
es
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Kain ...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Felfedezők-Kain&Leo
» Teachers - Tate & Kain
» Kain Zave Dixon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: