New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

My dear Husband, Paul
TémanyitásMy dear Husband, Paul
My dear Husband, Paul  EmptySzomb. Dec. 01 2018, 13:00
Paul Whitney


Play by:
Jim Caviezel
Születési hely:
New York
Kor:
45-50
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero (gondolom)
Családi állapot:
házas
Csoport:
üzlet
Történetünk:

Mindenképp ajánlatos először is elolvasni az előtörténetemet, amiből megtudhatod, hogy a házasságunk nem szerelmen alapszik. A családom számára egy menekülési útvonal volt az, hogy mi ketten egybe keljünk és bár, te mindent megadsz nekem, amire szükségem lehet, mégsem vagyok melletted boldog. Hiányzik a tűz, a szikra, a szenvedély, amit minden bizonnyal te is nagyon jól tudsz. Inkább egy tiszteletteljes kapcsolat ez, egy egyezség alap pillére, egy kirakat házasság. Nem is volt ezzel semmi probléma, míg egy üzlettársadat, Forrestet meg nem ismertem, aki iránt erős vonzalom alakult ki bennem, amit te vagy sejtesz, vagy nem, nem tudom. Igyekszem persze elnyomni ezt a vonzalmat, de ettől függetlenül lassan de biztosan a válás felé haladunk. Remekül passzolunk egyébként, csak épp az ágyban hiányzik az összhang, amivel szintén te is tisztában vagy. Ettől függetlenül el tudjuk játszani mások előtt a tökéletes párt, a sznob világban jó csapatot alkotunk, hiszen, ha aukciókról van szó, nálad a pénz, nálam az ész, bár néha szórakozásból -vagy hátsó szándékkal, miszerint Forrestnek próbálok ezzel jó üzletet szerezni- olyasmire is rábeszéllek, amiről tudom jól, hogy értéktelen.

Paul Ella szemében egy igen korrekt, rendes férfi. Feleségéért mindent megtesz, hogy az boldog lehessen - ő is érezheti, hogy hiába az erőfeszítés, ha úgy gondolod, de akár homokba is dughatja a fejét azt gondolván, hogy az anyagi biztonság örökké mellette fogja tartani hitvesét.
Ella ugyan azt hiszi, hogy Paul csak egy egyszerű üzletember, aki mindenből pénzt tud csinálni, de el tudnám képzelni simán, hogy esetleg piszkos ügyletei is vannak, esetleg valójában lehet igen veszélyes ember is, de az is belefér, hogy más nők társaságában tölt néhány üzleti útnak nevezett több éjszakás távollétet. Hogy miért nincs meg az ágyban az összhang, akár valami piszkos perverzió miatt is lehet, amit Ella elől titkol, de bármilyen más ötletre is vevő vagyok. Very Happy Tekintve, hogy közös gyerekük nincs, nyugodtan bele lehetne kavarni akár egy zabi gyereket is a képbe, ahogy egy régebb óta jelenlévő szeretőt is, ezt már végképp rád bízom, de semmiképp sem szerelmi szálról van szó. Ami a lényeg, hogy idővel Ella válni akar majd, ami feldühíti Pault -olyannyira, hogy akár meg is ütheti emiatt a nőt dühében-, mert számára igen megalázó lenne a válás azokban a körökben, ahol mozog. Ellát mindenképp maga mellett akarja tartani, ami akár amiatt is lehet, hogy bár majdnem csődbe ment a nő családja, a neve azért még igen jól cseng a gazdag rétegekben. Mindent megbeszélünk, ha esetleg érdekel a karakter, csak regizz be! A pb nem kötött, de valami hasonló fazon legyen mindenképp, aki idősebb kb. 15 évvel a nőnél és bármi csúnyaságot is el tudsz róla képzelni! Smile A névhez ragaszkodnék, mert már sok helyen használtam, viszont középső nevet nyugodtan kitalálhatsz, ha szeretnél. Smile
Jó pár játék még biztosan lezajlana köztünk, ahogy Forresttel is, aki ugye az üzlettársad, tehát várunk szeretettel! Wink
 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
My dear Husband, Paul
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dear my brother!
» Joe, my (ex)husband
» my future husband
» My sweet husband
» Dear Sister!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: