New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 59 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 57 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Fashion Week ( Stella & Nathaniel)
TémanyitásFashion Week ( Stella & Nathaniel)
Fashion Week  ( Stella & Nathaniel) EmptyVas. Nov. 18 2018, 09:53

Stella & Nate


Egy ideje, hogy már egyedül vagyok. Már azt sem tudom milyen a szerelem vagy a szex. Furcsa de kissé, most hiányozni kezdett ez a dolog. Magam se tudom, hogy miért. Ahogy azt sem miért járnak ilyen gondolatok egy bemutató előtt. Talán azért, mert eddig mindig volt partnerem az ilyen fontos bemutatókra, mint a mai. Főleg a bemutató utáni bulira. De most egyedül kell mennem. Jaj ne. Mindjárt elkések! A francba. Gyorsan felkapom a táskámat és egy cipelőt és rohanva elindulok a bemutató helyszínére. Nekem 2 órával a megnyitás előtt ott kell lennem, hogy fel tudjanak öltöztetni, meg kitudjanak sminkelni. Bár a fehérneműkhöz nem kell olyan sok öltözet és smink se sok. Így igazándiból nem is értem, minek kell ennyi idővel hamarabb ott lennem.
Mindegy nem firtatom a dolgot. Örülök, hogy van munkám. Manapság mintha rám járna a rúd. Mintha azt akarná az élet, hogy semmi se sikerüljön. Se egy pasi, se a munka sem semmi más. Én meg kezdek egyre jobban belebetegedni ebbe.
Ah a fenébe! Úgy rohanok, mint akit puskába lőttek volna ki.  Még pár utca és ott vagyok. Ilyenkor sajnálom, hogy nem kocsival megyek sehova sem. De lehet, hogy azzal még ennyire se haladnék, mint most. A forgalmi dugok meg minden egyéb. Gyűlölöm őket. De az is igaz, hogy most úgyse tudnék autóval jönni, hisz a kocsim szervizbe van. A tegnap valami barom belém szalad és ripityára ment a sárvédőm vagy mi.
Rohanásomban kutatni kezdek a táskámban, nem tudom, hogy betettem-e magamhoz a kulcsokat. Szar lesz ha nem. Be se fogok tudni menni a lakásomba. Azt a kib***. Ilyen nincs. Nem figyelek arra, hová is megyek csak a lábam visz előre és PUFF!!! Valakinek neki koccantam, a táskám tartalma a földön, ahogyan én is.
- Elnézést. - fel se nézek az illetőre csak el kezdem, gyorsan összeszedni, ami kiborult. Megvan! A kulcsom a kezembe akad, legalább valamire jó volt ez a koccanás, megtaláltam a kulcsokat. Majd eszembe jut az illető, akinek neki mentem. - Ne haragudjon tényleg...- mikor felnézek ismerős arcot vélek felfedezni. Istenem hisz ez Nate! Elmosolyodom. - Nate? - nézek rá meglepődötten. Huh. Nagyon is jól emlékszem rá. Ő az a srác, aki valami Isteni volt az ágyban. Elkalandoznak gondolataim.
Oké Oké Stella. Inkább koncentrálj arra, hogy mindjárt elkésel. Térítem észre magamat. De szinte felpörögtem, ahogy megismertem őt.  Illetve, hogy újra találkoztam vele.  Ó, annyira beszélgetnék vagy ellenék vele, de most igazából sietnem kell. Várjunk csak. - Nate, figyelj lenne kedved eljönni velem egy bemutatóra? - kérdezek rá, abban reménykedve, hogy igent mond. - Igazából én nagyon sietek, mert én is részt veszek rajta. Ha eljössz utána elmehetünk valahová. - nézek rá kacéran.  Nagyon örvendenék ha csatlakozna hozzám. Legalább lenne egy jó estém valakivel. - Na? - nézek rá édesen.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Fashion Week ( Stella & Nathaniel)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» What happened a week ago? -Ray & Pierre
» One week later ~Julian & Mira
» Adriana&Viktor - One Week Of Danger
» First step - [Layla & Nathaniel]
» Alexandra & Stella

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: