New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 20:09-kor
Sonny Hirata
tollából
Tegnap 19:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

What would you say if I told you... - Lyn & Ben
TémanyitásRe: What would you say if I told you... - Lyn & Ben
What would you say if I told you... - Lyn & Ben EmptyKedd Okt. 30 2018, 19:45



INCOMING CALL
FROM: Ben
TO: Lyn



Hogy örök rejtély marad-e, abban azért kételkedem, fél szemmel azért láttam, hogy Lorainne-ék felvették a műsort, de legalább ő is megcsodálhatja az istenadta tánctehetségemet. Majd alkalomadtán. Egyelőre inkább azt se közlöm vele, hogy Phil eljegyzési partit tartott, nem akarok róla beszélni, ha szóba hoznám, most talán még az is kibukna belőlem, hogy miért szerettem volna annyira, hogy eljöjjön. Ezt pedig végképp nem akarom elárulni neki. Nem hiszek az ilyen sorszerű szarságokban, de talán tényleg korai lett volna még bejelenteni, hogy együtt vagyunk, jobb is, hogy így alakult, vonok vállat gondolatban.
De szerencsére el is tereli róla a figyelmem. Jelenleg nem olyan nehéz. Helyette most ez a GM dolog jár a fejemben, de ez sem sokáig…
- Nem is voltak ilyen reményeim – nyugtatom meg, hogy nem azért vertem fel, hogy az éjszaka közepén áthívjam. Annyira azért nem vagyok rosszul, de ha lennék, se kérném rá.
- Ne gonoszkodj, ezt csak én mondhatom – hallatszik a hangomon a mosoly, ami csak kiszélesedik a következő mondatnál. – Hát, ezzel már nagyon elkéstünk – dörzsölöm meg az orrnyergem, majd a szemem sarkát is, mielőtt eldőlnék az ágyon. – Ma elég őrült napom volt – amit szerintem nem is kell részletezni, tudja már, hogy ilyenkor milyen vagyok. Ha velem van, többnyire érte vagyok megőrülve, de ez nem csak a szexre értendő, hanem afféle általános állapot nálam. Mintha valami kimerülhetetlen akkumulátor hajtana. Más esetben talán erre a salsa versenyre sem vállalkoztam volna, de ilyenkor bármi kitelik tőlem.
Holnap szombat, nincs meló, de a fél napomat úgyis elviszi a józanodás, szóval olyan sok azért nem marad majd belőle. Azt azért jól esik hallani, hogy hiányol. Aztán hogy tényleg így van-e, ki tudja. Ma éjjelre úgy döntök, elhiszem.
Nem is tudom, mi visz rá, hogy kimondjam ezt a hülye mondatot. Nyilván az este történései kavarognak bennem, keresztül kasul, meg még hatszázmillió más is a múltból. A hangja pont olyan meglepett, mint vártam, hiszen ismer, tudja jól, hogy sosem volt célom megházasodni. Nem nekem találták ki. És most valahogy mégis tele van a fejem ezzel az egész marhasággal, biztos, hogy Philék és a pia hozza ki belőlem. De nemet legalább nem mondott. Ez is valami, mosolyodom el a párnára hajtva a fejem.
- Csak úgy eszembe jutott, és megkérdeztem. Jobb, ha tisztában van vele az ember – bolondozom még mindig mosolyogva, de érzem, hogy talán egy perc sincs hátra, és el fogok aludni. Lehunyom a szemem. – De megjegyeztem…  jó éjt, cupcake – most már a hangomon is hallatszik, hogy mennyire álomittas-mormogós, fel is adom az álommal való küzdelmet, és elalszom úgy, ahogy vagyok.

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
What would you say if I told you... - Lyn & Ben I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
What would you say if I told you... - Lyn & Ben EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
What would you say if I told you... - Lyn & Ben 5RpYFSk
TémanyitásRe: What would you say if I told you... - Lyn & Ben
What would you say if I told you... - Lyn & Ben EmptyVas. Okt. 28 2018, 18:51
Ben & Lyn

phone conversation
- Az jó lehet, akkor örök rejtély marad, mit műveltél az este – jegyzem meg hallhatóan mosollyal a hangomban, de azért nem vagyok teljességgel nyugodt. Nem arról van szó, hogy nem bíznék benne, csupán még mindig hullámzik a talaj egy kicsit a kapcsolatunkat illetőleg. Mindketten baromi óvatosak vagyunk egy-egy lépésnél, hogy ne bántsuk meg a másikat vagy bármi ilyesmi, de én például néha láthatólag képtelen vagyok erre. Hogy úgy alakítsam a dolgaimat, ami mindkettőnknek jó lenne. Persze el akartam menni, de közbeszóltak egyéb dolgok, ami miatt most nemet kellett mondanom.
Amikor hallom a hangjában a meglepettséget a General Motorst illetőleg, akkor fogom fel, hogy nem kellett volna most ezt kimondanom. Amúgy is csak egy kósza ötlet, de ez nem a megfelelő alkalom az erről való diskurálásra. Még szerencse, hogy holnap ebből semmire nem fog emlékezni.
- Semmit. Ne isis törődj vele, félálomban még azt sem tudom, mit beszélek – magyarázom az előbbit. Ha holnapra még az eszében lesz, akkor majd józan állapotban diskurálunk erről.
- Hát nem mondom, hogy most átmegyek – mormogom. Tudom, hogy ezt most napokig vagy az is lehet, hogy hetekig fogom hallgatni, hogy nem mentem el vele a bulira, de azért remélem, hamar megbékél majd, mert egy idő után már biztos nekem is sok lenne.
- Igen, azt észrevettem – mosolyodom el újra. Bírom ilyenkor, mikor részeg. Olyan esetlen, mint egy kisgyerek, aki el van anyátlanodva. És ezzel együtt engem is olyan magány fog el, hogy legszivesebben most azonnal autóba ülnék, hogy aztán bebújhassak mellé a takaró alá.
- Ühm... hát ezt örömmel hallom drágám, de erről tereljük is a témát, mielőtt még mindketten túlzottan begerjedünk – mondom és macska módjára nyúlok el az ágyon.
A holnapi nap nekem tiszta káosz és már most szinte fel sem akarok kelni, gondolni meg végképp nem szeretnék rá, hogy hány felé kellene rohannom.
- De jó egyeseknek – mondom halkan újra félálomban. Így az éjszaka közepén már automatikusan csukódnak le a szemeim, mire egy kis hatásszünet után újra meghallom a hangját és az artikulátlan szavait a vonal túlsó végén. A párnába mosolygok, de ezzel együtt el is szomorodom.
- Te is hiányzol Benjamin – suttogom. Már gondolkodtam rajta, hogy megkérdezem, nem akarna-e esetleg ideköltözni, vagy legalább pár napot a hétből itt tölteni, de aztán mindig arra a következtetésre jutottam, hogy ez nem ilyen egyszerű. Egyrészt ezt Rosenak is el kellene magyarázni, másrészt pedig akkor már a család és barátok körében is nyilvánosságra kellene hozni, hogy együtt vagyunk. Bár azért kíváncsi lennék, hogy reagálna a kérdésre. Ezzel a mondattal már majdnem el is szundítok, mikor egy olyan kérdés hangzik fel a túloldalról, amire kipattannak a szemeim és közel sem vagyok biztos abban, hogy jól hallottam.
- Tessék? – kérdezek első körben csak ennyit, aztán kicsit feljebb tápászkodom az ágyon. – Ben... ha ezt majd józanon is megkérdezed, akkor megígérem, hogy nem fogok gondolkodni a válaszon. – Te jóságos ég, hol vagyunk mi egy esküvőtől!? Őszintén, nem is érdekelne a papír, nekem ez nem annyira fontos. Persze, minden nő álmodik az esküvőről, a fehér ruháról, de nekem sokkal többet érne, ha végre boldogan, mindenféle konfliktus és félreértés nélkül élhetnénk boldogan. Örökre.
- Most ezt miét kérdezted? – érdeklődöm, mert azért azt kétlem, hogy a semmiből ötlötte ki így részegen a kérdést. De azért az ember akkor a legőszintébb, ebben nem kételkedem.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: What would you say if I told you... - Lyn & Ben
What would you say if I told you... - Lyn & Ben EmptySzomb. Okt. 27 2018, 12:10



INCOMING CALL
FROM: Ben
TO: Lyn



- Lehet. Nem tudom, mit kevertek az italomba... – Hogy ilyenkor felhívtalak. – De nem emlékszem túl sok mindenre. – Azért van néhány jelenet, ami nagyon élesen megvan, de az este nagy része tényleg összefolyik.
- Nem kell ahhoz ok, ez nálam alapállapot – mosolyodom el a szavaira. Ott volt például az is, amikor... – Mi? – vágja el azonnal az amúgy sem túl erős lábakon ácsingózó gondolataimat. – Mit mondtál?
Olykor előfordul velem, hogy random mondatokba is belehallom a GM-et, teljesen indokolatlanul, azt mondják, ez már a kóros munkamánia jele, szerintem meg csak simán sokat járnak arra a gondolataim, ennyi az egész. De hogy most… Jól hallottam volna? Nem mernék rá megesküdni.
- Én végigsétálok, de sajnos nincs, aki leellenőrizze – említem meg ezt a kis apróságot, nagy mellénnyel persze. Hogy mit mond a fejem? – Ő most nincs szolgálatban. - Valószínűleg éppen ezért zajlik most ez a beszélgetés.
- Neked másfajta csípőmozdulatokat tartogatok – mosolyodom el újra. Ez olyan ígéret, amit akár most is el tudnék képzelni; igazából nem sokat segít, hogy a szexről beszélgetünk, sőt, lassan minden mondatába beleértem. Azt mondja, csak este nem ért rá, nem pedig éjszaka, de én bármikor örültem volna a felbukkanásának.
Megpróbálom elnyomni valamin a cigit, de a hamutartó még mindig túl messze van, úgy döntök, inkább elpöccintem az erkély irányába, hátha pont kirepül az ablakon. Végül is… régen egész jól kosaraztam, ez sem lehet sokkal nehezebb. Vagy igen?
- Nincs más programom. Szerintem délig ki se nyitom a szemem. – Aztán meg szenvedek egy sort, ezt mindketten tudjuk, ritkán vagyok igazán másnapos, de olyankor kutyául rosszul tudok lenni. Ez vár rám holnap, de hiába fogadom meg minden ilyen alkalommal, hogy többé nem iszom… Újfent elnyúlok az ágyon, még mindig szédülök, de most már nem ér annyira váratlanul, az ingem kényelmetlenül feszül rajtam, így nekiállok kigombolni, ahol sikerül.
- Hiányzol, Marilyn – halkul el a hangom a végére, most értem el a nagyon őszintére ittam magam állapotot, szerencse, hogy percek kérdése, és úgyis elalszom. És nagy eséllyel másnap úgysem emlékszem majd rá, miket mondtam. – Nem akarsz hozzám jönni?

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
What would you say if I told you... - Lyn & Ben I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
What would you say if I told you... - Lyn & Ben EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
What would you say if I told you... - Lyn & Ben 5RpYFSk
TémanyitásRe: What would you say if I told you... - Lyn & Ben
What would you say if I told you... - Lyn & Ben EmptySzer. Okt. 24 2018, 22:42
Ben & Lyn

phone conversation
Most már megjegyzés nélkül hagyom a fogorvosos papírt, mert majdnem biztos vagyok benne, hogy nem létezik ilyen. Bár a női táska feneketlen kút, sose lehet tudni, mit rejt.
- Nem csak ittál, hanem füveztél is? – poénkodok, bár az sem kizárt, de annak azért nem annyira örülnék. Régen volt egy-két alkalom, amikor együtt téptünk be a poén kedvéért, de csak ennyi, nem is kellett több.
Bűntudatom van, amiért nem mentem el, de hát most ez van. Nem tudok mit csinálni, főleg nem így utólag. Azért remélem nélkülem is jó volt a party. A hiányos öltözetű nők között is.
- Pedig nincs rá okod, hogy hülye gondolatok keringjenek ott. – Tényleg nincs. Sosem tettem semmi olyat, ami miatt bármi rosszra gondolhatna.
- Jó, akkor visszamegyek a General Motorshoz – bököm ki hirtelen, de el is nevetem kicsit magam, mintha csak poénnak szánnám, közben meg esküszöm, komolyan gondolkodom rajta. Csak Bennek még nem vázoltam ezen gondolataimat.
- Kicsit? Nem mondom, hogy próbálj meg végig sétálni egyenesen a hálótól a bejárati ajtóig, mert nem akarom, hogy összetörd magad – somolygok.
- Áh, értem. És a fejed mit mond? – Most csak kicsit haragszik, esélyem lenne kibékíteni, de ha komolyan berág, akkor nincs egyszerű dolgom. Ben nagyon makacs tud lenni, ha úgy van, napokig lehet neki szépet és jót tenni, ha elhatározza, hogy márpedig haragszik, akkor haragszik.
- Uh, pedig nagyon szexi lehetsz olyan jó kis csípőmozdulatok közben – vigyorodom el, mert tényleg látom már a lelki szemeim előtt.
- Rád érek. Egyébként is, estétől nem értem rá, nem pedig az éjszaka közepén. De mindegy, mert te már otthon vagy én pedig itt vagyok – teszek pontot ennek a végére.
- Te is kegyetlen vagy, tudom, most otthon magadban gyakorlod a jó kis salsa mozdulataidat ahelyett, hogy.... – elharapom a mondat végét egy mosoly kíséretében. Bármikor beülhet egy taxiba és idejöhet, ha úgy van.
- Na, hogyhogy? Mindjárt megsajnállak. Azért valahogy csak túl leszel rajta, remélem – nevetek fel halkan. De én is egyre jobban vágyódom utána és semmi mást nem akarok, csak hogy itt feküdjön mellettem.
- Holnap mit csinálsz? A józanodáson kívül?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: What would you say if I told you... - Lyn & Ben
What would you say if I told you... - Lyn & Ben EmptySzer. Okt. 24 2018, 21:02



INCOMING CALL
FROM: Ben
TO: Lyn



-  Csak most jutott eszembe, és féltem, hogy holnapra elfelejtem, amit mondani akarok – mormogom vállat vonva, úgyis csak ürügynek kellett, szerintem nem is létezik ilyen papír, de ha véletlen mégis talál egyet, akkor sem megyek el, mert baszottul másnapos leszek. Szóval végül is mindegy, hogy ma vagy holnap keresi meg.
- Nézem a plafont, és azon töprengek, mért látok rajta ennyi csillagot – újabbat slukkolok a cigiből, nem törődve vele, hogy a hamu a takaróra pereg, túl messze van az a nyomoronc hamutartó. És ő is. Nem hiszem el, hogy Phil megnősül. Ez tulajdonképpen olyan, mint egy árulás a részéről… Talán jobb is, hogy Lyn nem volt ott, biztos tetszett volna neki. Vajon ha nem születik Rose, már én is megkértem volna a kezét?
- Ha tudnád, mennyire hülyék… - adok neki igazat, mintha csak belelátna a fejembe. – Neked meg hülye kifogásaid, utálom azt a kávézót, többet be nem teszem oda a lábam. – A hangom nem dühös, inkább egy kicsit elcsigázott, de úgy érzem, ezt most mindenképp közölnöm kell vele.
- Nem vagyok. Maximum egy kicsit – fújom ki a füstöt, lehet, ki kellene nyitnom az erkélyajtót, de amint eszembe jut, el is vetem az ötletet. – A nadrágom azt üzeni, hogy erre a kérdésre mindenképp igennel kell felelnem – említem meg, hogy ha itt lenne… Egész este utána sóvárogtam. A salsás megjegyzésére már én is elvigyorodom. – Na, azt várhatod.
Miért nem mentem? Ugyanazt a hármas érvláncot felsorolhatnám, mint az előbb, de inkább csak vállat vonok.
- Azt mondtad, nem érsz rá. – Abból meg a múltkor is gond volt, hogy Rose otthon van. És erre már megint elkenődöm. Jó lenne, ha nem lenne köztünk a fél város. És ha nem ennek a szaros telefonnak udvarolnék félrészegen. Na jó. Most már teljesen az vagyok.
- Ez nem fair. Ugye tudod – mosolyodom el, ahogy akaratlanul is megjelenik előttem a kép. – Így se tudom, hogy bírom ki az éjszakát.

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
What would you say if I told you... - Lyn & Ben I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
What would you say if I told you... - Lyn & Ben EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
What would you say if I told you... - Lyn & Ben 5RpYFSk
TémanyitásRe: What would you say if I told you... - Lyn & Ben
What would you say if I told you... - Lyn & Ben EmptySzer. Okt. 24 2018, 20:01
Ben & Lyn

phone conversation
- Elég, ha reggel megkeresem vagy most azonnal kell? – Azt se tudom, hol vagyok, talán nem most fogok nekiállni keresni valamit, amit nem is tudom, mi. De valahogy ez nekem csak kifogásnak, vagy indoknak tűnik, ami miatt felhívhatott. Hallom a hangján, hogy nem józan, de hála az égnek Ben nem az a típus részegen, aki agresszívvá válna vagy éppen mindenbe belekötne, sokkal inkább cuki ilyenkor.
Valami koppanást hallok a telefon túloldaláról, aztán néma csend.
- Mit csinálsz? – mosolyodom el még mindig félálomban, aztán kicsit feljebb tornázom magam az ágyban.
- Hülye gondolataid vannak – mormogom. Nem kell nekem más pasi, erre vártam mióta, nem fogom elszúrni. Vagyis igyekszem nem elszúrni. De éppen ma is ezt tettem, mert nem mentem el arra a partyra. Volt rá indokom, csak Ben nem érti meg. Vagyis úgy csinál, mintha megértené, csak éppen rossz embert fogott ki, akivel ezt el akarja hitetni.
- Áh, szóval nem vagy részeg – hümmögök félmosollyal az arcomon. – Persze, hogy nem. Hacsak nem ittál a pezsgőből, akkor még talán el is hiszem – kuncogok. El akartam menni erre a szaros estére, csak éppen rossz időpontra tették. Azt gondolja, hogy én az este folyamán nem ettem ezen magam?
- Akkor jó – mondok ennyit, mert nem akarok újra belemenni a témába. – Még mindig haragszol? – Na tessék, sokáig bírtam, juhú.
- Salsázni? – lepődöm meg, és már meg is jelenik a lelki szemeim előtt Ben, ahogy latinos mozdulatokkal próbálkozik. – Na, akkor azt majd bemutathatod. – Persze ezzel együtt a hiányos öltözetű nők is eszembe jutnak, de azt gyorsan elhessegetem a gondolataim közül.
- Ohhh, miért nem jöttél ide? – kérdezem lebiggyesztett ajkakkal, tudom, hogy nem látja, de érzi a hangsúlyon.
- Tudod, ha odamennék, nem ráncigálnálak le az ágyról. Sokkal inkább ott marasztalnálak – búgom a telefonba, aztán újra elnyúlok az ágyon. De jó lenne, ha itt lenne...
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: What would you say if I told you... - Lyn & Ben
What would you say if I told you... - Lyn & Ben EmptySzer. Okt. 24 2018, 18:25



INCOMING CALL
FROM: Ben
TO: Lyn



Nem tudom, hány óra van, felőlem fél négy is lehet, vagy akár reggel kilenc, azt saccolom, egy darabig úgyis ki leszek ütve. Nem szoktam ennyire rosszul lenni a piától, de ez most K.O. lesz.
- Ühüm… - hümmögöm válaszképp, de pontosan már nem tudom, mire. – Hát arról a papírról, amit adtam, mikor… Nem tudom. Amikor eltetted a csokit. Véletlenül azt is odaadtam, de mindegy is – dörzsölöm meg a homlokom a hüvelykujjammal, és az ágy végében ücsörögve, nekidőlök a falnak. Egy hangyányit lendületesebbre sikerül, mint terveztem, vagy a fal volt indokolatlanul közel, mert a fejem akkorát koppan, hogy ha Flor nem a fürdőben lenne, jogosan hihetné, hogy éppen most zuhantam le az ágyról. De hallom a távoli, csobogó víz hangját, így nem aggódok, hogy esetleg hall minket. Bár amúgy is tökmindegy.
Ez kibaszottul fájt.
- Basszus... – nyikkanok, majd hunyorogva beleszívok a cigimbe, hátha a nikotin majd tompítja a lázas lüktetést. – Nem tudom, csak úgy… Mivel nem jöttél, gondoltam biztos volt valami vonzóbb programod, aki esetleg éjszakára is maradt. Vagy ilyesmi. Nem vagyok részeg, csak... Phil kirendelt egy tálca pezsgőt, és hiányoztál – tovább nem is kell folytatnom, úgyis tudja, hogy attól hamar fejre állok, főleg ha rendes alapozás volt előtte.
- Ja. Jó volt. Persze. Jó volt – csak utáltam, hogy nem jöttél, de amúgy jó volt. – Megtanultam salsázni – dobom be az első mondatot, ami eszembe jut, hogy eltereljem a saját figyelmemet. A nem jössz át-ra viszont elhallgatok. Egyrészt én most haragszom, másrészt itt van Flor, harmadrészt meg…  lassan azt se tudom, hol vagyok.
- De. Ha eljössz értem, és lecibálsz az ágyról, akkor máris indulok.

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
What would you say if I told you... - Lyn & Ben I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
What would you say if I told you... - Lyn & Ben EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
What would you say if I told you... - Lyn & Ben 5RpYFSk
TémanyitásRe: What would you say if I told you... - Lyn & Ben
What would you say if I told you... - Lyn & Ben EmptySzer. Okt. 24 2018, 17:13
Ben & Lyn

phone conversation
Ahhh, nem. Nem akarok még felkelni. Csak még tíz percet kérek, hogy lustálkodhassak, hiszen még csak épphogy lefeküdtem. Valaki biztos pörgeti éjszaka az időt, mint a Sims nevű játékban, hogy gyorsabban teljen. Automatikusan nyúlok a telefonhoz és húzom el a megfelelő irányba, ami még ad egy kis időt a szundira. Már vissza is aludnék, amikor ismerős hangot vélek hallani a hangszóróból.
- Halló – nyöszörgöm a telefonba, ahogy közelebb húzom magamhoz. – Hát, ha engem hívtál, akkor én vagyok – mosolygok bele a halk mormogásba. – És igen... – elemelem a fülemtől a telefont és megnézem, mennyi az idő. – hajnali fél négy van. – hunyorgok és vissza is hajtom a fejem. Gondolom sokat ivott, és ezt be is bizonyítja a következő mondata. És egyébként is, ha nem ivott volna, nem hív fel, mert tudom, hogy haragszik rám.
- Mi? Most engem akarsz kábítani? – kérdezem még mindig félálomban. Ismerem, mint a tenyerem, nyilván nem azért hívott, hogy mikor megy a fogorvoshoz. Arra sem emlékszem, hogy adott volna ilyen papírt. – Milyen fogorvosról beszélsz? – nevetek fel halkan és érzem, hogy lassan távozik az álom a szememből.
- Hát, nem tudom, azt hiszem, az emberek nyolcvan százaléka ilyenkor aludni szokott, és bármily hihetetlen, én is ezt tettem. És igen, egyedül vagyok, kivel lennék? – vonom össze a szemöldököm.
- Te részeg vagy? – húzódik a szám széles vigyorra. Hülye kérdés, én is hallom nagyon jól, hogy az, csak kíváncsiskodom.
- Milyen volt az este? Már otthon vagy?  – érdeklődöm, mert persze érdekel a dolog. El akartam menni, de be kellett fejeznem egy csomó dolgot a melóban, el voltam úszva de rendesen. És igen, Rose is itthon van, nem passzolhatom le örökké, pedig megpróbáltam, csak éppen nem ért rá senki. Akkor is csak késve tudtam volna odaérni.
- Nem jössz át? – kérdezem kicsit óvatosan. Jól esne most hozzábújni még pár órát. Persze nyilván megértem, ha nem akar, tudom, hogy meg van bántódva, de ki tudom ám engesztelni.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásWhat would you say if I told you... - Lyn & Ben
What would you say if I told you... - Lyn & Ben EmptyHétf. Okt. 22 2018, 15:37



INCOMING CALL
FROM: Ben
TO: Lyn



Ahogy bemasírozok a szobámba, egy elnyűtt mozdulattal végigdőlök az ágyon, és nyomban forogni is kezd velem a szoba, úgyhogy egyazon lendülettel pattanok is fel újra, mielőtt még elhánynám magam. Uhh… Ez meredek éjszaka lesz. Vagy inkább meredek ébredés majd másnap. Aztakurva.
Sikeresen bejutottam a szobámba, ez a része pipa, de azon nem változtat, hogy még mindig állati kanos vagyok. Épp a felmerülő alternatívákat latolgatom, mikor megpillantom a telefonom; nincs elhúzva a sötétítő, így a kintről beszűrődő, derengős fény, épp megvilágítja a takarón. Biztos az előbb esett ki a zsebemből. Hirtelen ötlettől vezérelve felkapom, és két pillanat múlva már ki is csörög. Fogalmam sincs, miért csinálom ezt, az éjszaka közepén, de nem érdekel, elegem van az egész napos vívódásból, beszélni akarok vele. El akarom mondani, hogy állatira haragszom rá, és ez így nem fog működni…
Mielőtt még felvenné, a számba nyomok egy cigit az éjjeliszekrényről, és az öngyújtó után kezdek kutakodni. Persze vaktában, mert szart se látok ebben a kibaszott sötétben, de a villanyt nem jut eszembe felkapcsolni. Fel is borítok hatszáz felesleges marhaságot.
- A picsába már! – fakadok ki, Lyn meg persze épp ekkor veszi fel. A hangomon azonnal hallhatja, hogy ittam, nem is keveset, de végül is tudta, hogy hova készülök ma este, mivel őt is hívtam, csak cseszett eljönni. És az itt-ott felboruló apróságok utáni csattanás is átszűrődhet.
- Lyn? Te vagy az? Alszol már? – teszek fel egy sor értelmetlen kérdést. – Csak azért hívlak, mert… mert eszembe jutott, hogy… holnap el kell mennem fogorvoshoz, és nálad maradt a papír, hogy mikorra. – Azzal megtalálom végre az öngyújtót, és felkattintva meggyújtom vele a számból kilógó dohányrudat. – Meg tudnádnézni?
Közben, míg a cigit a számban hagyom, a bal kezemmel nekiállok kigombolni az ingemet, hogy kevésbé feszüljön rajtam.
- És amúgy mit csinálsz? Egyedül vagy? – firtatom egy fokkal kevésbé artikuláltan, fel sem fogva, mit kérdezek, mindegy, csak hallani akarom a hangját.

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
What would you say if I told you... - Lyn & Ben I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
What would you say if I told you... - Lyn & Ben EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
What would you say if I told you... - Lyn & Ben 5RpYFSk
TémanyitásRe: What would you say if I told you... - Lyn & Ben
What would you say if I told you... - Lyn & Ben Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
What would you say if I told you... - Lyn & Ben
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» so no one told you... - Weiss & Ada
» I told you I wouldn't die for nothing
» truth be told - Perla & Gabe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Technika részleg-
Ugrás: