New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 93 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 91 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Moore Kenough
TémanyitásMoore Kenough
Moore Kenough EmptyCsüt. Márc. 16 2017, 22:56

Moore Kenough

Well I don't like these four walls that I'm seeing


Karakter típusa: saját
Teljes név: Moore Zachary Kenough
Becenevek: Moore
Születési hely, idő: US, NY, 1988. 02. 14.
Kor: 29
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: hagyjad már
Családi állapot: egyedülálló
Csoport: a bűnözős
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás: informatikus, rendszergazda, hacker-féleség, alkalmi csapos
Ha dolgozik// Munkahely: Burgess-Andrews-féle magánvállalkozás
Hobbi: valami furcsa és megmagyarázhatatlan
x utálja az embereket
x az emberek is utálják őt
x low-key junkie
x de azért még éppen megbízható
x nehezen barátkozik
x ha teheti, nem beszél
x mert nem túl jó a társalgásokban
x szereti a macskákat
x öt évestől hét éves koráig balettozott, aztán egy lábtörés mindent tönkre tett
x Linux hívő
x egész rövid időn belül be tudná magát hackelni bármelyik social media profilodba (hosszú időn belül meg akár a NASA-ba is)
x de jó eséllyel úgyis csak untatná az életed, szóval nem fogja megtenni (a NASA azért ne nyugodjon meg)


So it's behind my eyes where I'll be dreaming

- Szóval… mit is mondtál, milyen melóról van szó?
- Hát, egy kis import, export, közvetítés…
- Én pedig…
- A weblap titkosítást csinálnád. Szeretik diszkréten rendezni az üzletet. Mármint… nagyon diszkréten.
- Pontosan… miben is utazik az ismerősöd? Burgess, ugye?
- Ne mondd ki a nevét.

Amúgy is, kit érdekel manapság még a szex?
Ennyiből mondhatnám azt is, hogy spagettit főzni jött át a nő. Kipróbáltunk pár módszert, de végül is egyik sem sikerült igazán jól. Kiábrándító, tudod? Egy kibaszott spagettinél azt várná az ember, hogy a végén legalább jól lakik, és erre… érted, mire gondolok, nem?
Na, mindegy.
Könnytelen búcsú. Zsebbe csúsztatott száz dolláros a fáradozásaiért. Szépen becsukja maga mögött az ajtót, én meg negyed óra múlva elkapcsolok valami főzőműsorról és zsebkendővel törölgetem a spagettiszószt.

- Szóval az elődömet…
- Lecsukták.
- Aha. Ha… ha lebukott a hálózattal, te például miért nem vagy a sitten?
- Mert közszemérem sértésért ül.
- Mi?
- Kiverte egy játszótéren.
- Jézusom!

Megmostam az arcom, ittam pár korty vizet, majd a mosdó szélére támaszkodva csak bámultam magamat a tükörben. Egy valóságos szörny nézett vissza rám. Karikás szemek, lenőtt haj, pár frissen nedves tincs a homlokhoz tapadva, és olyan túl hosszú borosta, aminek az ember már nem akar azzal az eldobható borotvájával nekiesni, amit amúgy is hetek óta ki kellett volna dobjon.
Tulajdonképpen különösebb bűntudat nélkül dőltem volna vissza az ágyba, amúgy sem volt kedvem társaságba menni, de úgy öt perccel később, mikor még mindig nem jutottam ki a fürdőből, mert épp a mosdó feletti szekrényben rendezgettem át a szarjaimat – ideges szokás – bekopogott Wesley, a saját szociális munkásom. Jó, valójában nem az enyém, de az tény, hogy időről időre rám szokott nézni, különöstekintettel az ilyen alkalmakkor, hogy meggyőződjön róla, hogy nem áll szándékomban kihagyni az aznapi foglalkozást. Egy ilyen kapcsolatba pedig erőlködés nélkül belefér az is, hogy tulajdonjogot formálj a másik felett, hm? Jó, mindegy.
Wesley egyébként kitért katolikus pap. Úgy hét éve hagyta ott az istene által kijelölt útját, mikor egy ehhez hasonló városmentő akcióban pörgött. Annak idején magamfajta hülye gyerekeket csődített össze, aztán felmondta nekik az elsőéves teológia anyagát, hogy aztán mi történt, azt soha nem mesélte el, mindenesetre mindketten ebben a programban kötöttünk ki így-úgy, szóval...
Egyébként halál jó arc. Végig a régi temetéseiről beszélt – hogy kiket kapart el, meg hogy milyen baromságokat kértek a gyászolók - amíg felkaptam egy tiszta póló, meg a cipőmet. Az egyik sztori kitartott addig, amíg lesétáltunk egy háztömböt a közösségi házig. Odabent a szokásos látvány fogadott, hamar leszakadtam a saját körömnél, ahol az Ike nevű perverz vadállat, aki a fél gyerekkorát javítóintézetekben töltötte, és most is csak börtön helyett száműzték ebbe a csoportba, fulladásig röhögött azon, hogy beleverte a kávéba. Mindenkinél előbb ért ide, és aránylag könnyen elunja magát, és hát elég furcsán kreatív ember, a többit meg el tudod képzelni, nem?
A foglalkozás végén félreálltam Wesley-vel.
- Legközelebb már nem jövök.
- Mi dolgod van jövő héten? – töltött magának egy kávét. Aggodalmasan néztem, de nem mondtam semmit rá.
- Nem, nem jövő héten van dolgom, hanem… hát, nem jövök többé. – idegesen a hajamba túrtam. – Lett egy munkám, és… eléggé lefoglal… és…
- Értem, nos… azért néha felugorjak hozzád? Szeretnéd?
- Öhm, hát… izé, ami azt illeti, elköltözök Queens-ből és…
- És nem adod meg az új címed?
- Hát…

Egy szem Modafinil. Egy szem Adderrall. Végül is az efedrinnél csak-csak jobb lehet az ADHD gyógyszer módszeres túladagolása. Úgy értem, próbáltad már a herbál extasy-t? Tudod, mekkora baromság azzal javítani a koncentrációs készséged? Mármint, ne értsd félre, nem is a szer a rossz, inkább a másnapja: mintha ledarálták volna az agyadat, és egy gyűszűn átszűrve töltötték volna vissza a fejedbe.
Ezzel szemben a Modafinil valóságos megváltás. Az úgynevezett okos drog. Szép új világunk aranykapuja a kiteljesedés felé. Semmi kellemetlen mellékhatás, semmi izgés-mozgás, izzadás, vagy pánikroham. Leülsz tőle a seggedre, lenyomja a háttérzajokat, te pedig csinálhatod, amit kell.
A baj csak az, hogy egy ADHD diagnózist nehezebb hamisítani, mint egy Modafinil vagy egy Adderrall receptet. Bár valahol már majdnem vicces lenne, ha majd pont ezzel kapnának el.

- És mi van, ha nemet mondok?
- Az emberünk erre is gondolt.
- És?
- És az esetben ezzel a pisztollyal fejbe kell lőjelek.
- Blöffölsz?
- Nem tudom. Ki akarod próbálni?

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Moore Kenough
Moore Kenough EmptyPént. Márc. 17 2017, 13:28

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Moore! Very Happy
Nagyon tetszik a karaktered, a jellemed egyszerű és áttekinthető pontokba szedése és a lapod a kiragadott pillanatokkal. Nem minden egyes jelenet hosszú, de ez egyáltalán nem baj, olvastatta magát az egész és volt, hogy jót nevettem a kialakult szituáción. Sajnálom, hogy a barátodat magad mögött kellett hagynod az új munkád miatt, de talán jobb is neki, ha imarad az egészből Moore Kenough 1842050612
Hackerünk még nincs, így kifejezetten örülök neki, hogy tovább színesedik az oldalunk. Kíváncsi vagyok, hogy alakulnak a dolgaid a jövőre nézve, nem élsz veszélytelen életet és ezt te is tudod, jobb lesz ha vigyázol! Moore Kenough 3874598021
Menj, látogasd meg a foglalókat, aztán láss munkához és persze irány a játéktér! Moore Kenough 4146035580

Ui: én is szeretem a macskákat :garfield:


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Moore Kenough 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Moore Kenough
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Reagan Moore
» Finnegan A. Moore
» Redmond Moore
» Daenerys Archer-Moore
» Shaw Archer-Moore

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: