New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 16:41-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 15:45-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Brandon Clifford x bátyj x ügyvéd
TémanyitásBrandon Clifford x bátyj x ügyvéd
Brandon Clifford x bátyj x ügyvéd EmptyCsüt. 6 Ápr. - 10:19

Brandon Richard Clifford


Teljes név: Brandon Richard Clifford - csupán a vezetéknevet kérném, hogy tartsd meg, a keresztnév igény szerint változtatható
Play by: Richard Madden, Jamie Dornan, vagy akit szeretnél, csupán ötletek
Születési hely: NY valamelyik kórháza, vagy akár otthon
Kor: 29+
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Családi állapot: vőlegény
Csoport: hivatal
 
Frederick szemével:
A bátyám vagy és mindig is figyeltél rám. Közöttünk furcsa minden. Sosem veszekedtünk. Ugyan mindenkire óvóan figyeltél, de amikor én keveredtem bajba, próbáltál megoldást keresni rá és nem lehordani a sárga földig. Mindig a fejemre tetted a kezed ilyenkor és azt mondtad: Megoldjuk.
És én sose paráztam. A balesetem napja neked volt talán a legkegyetlenebb. Féltél, hogy elveszítesz. Te nem okoltál engem. Próbáltál segíteni túllendülni ezen. Ott voltál, támogattál.
Emlékszel, amikor mondtam milyen tanulmányi utat választottam? Nem röhögtél ki, csak mondtad: Nah, ez az én öcsém.
De mikor elbuktam az egészen, nem követve a Főnököm utasítását…te mindenáron azt akartad, hogy újra, újra és újra. Próbálkozzam. Csináljam. Menni fog. Ne adjam fel.
De nem érted meg, hogy nekem ez nem megy? Amikor erre szó kerül, akkor szoktam feléd hangot emelni. Amit később meg is bánok… mert szeretlek és nem akarlak elveszíteni, egyikőtöket sem.
Általában te vagy az, aki felajánlja hogy elvisz kocsival ide oda, ugyanis jól tudod, mennyire parázok a tömegközlekedéstől. És te vagy az, amikor belevág a 2 öccse veszekedésébe és békére int minket.

Georgia szemében:
Te vagy a legidősebb és egyben legfelelősségteljesebb testvérem. A munkádban megfontoltság, a kapcsolataidban készségesség jellemez. Ahhoz képest, hogy a lehető legjobban különbözünk, valahogy mégis sikerül megtalálnunk a közös hangot. Meghurcolt az élet, és most sem habos sütemény minden, és még engem is el kell viselned. Elvesztetted a nőt, akit szerettél, de rájöttél, hogy mi mindig melletted állunk majd. Beleszerettél Julie-ba, láttuk a változást a szemeidben, a komor komolyság kezdett vidámmá formálódni, újra nevetni láttunk, sosem felejtem el, a lehető legváratlanabb helyzetekben mutatkozott meg mennyire mókás figura is tudsz lenni - illetve hálám örökké üldözni fog, amiért segítettél feltakarítani a házat, és kipucolni a cipőimet. Arról nem is beszélve, hogy nem vagy kiakadva, amikor állatürüléktől bűzlőn, fél szőrmével magamon beszállok az autódba - jó, cserébe néha segítek takarítani magam után. Apáék szerintem még sosem tettek ki magukért annyira, mint amikor arról a nőről beszéltél nekik, akit el akarsz venni feleségül, illetve a lányról, akit kezdettől sajátodként szeretsz, és annak is vallasz. Kellett számodra ez a boldogság, már éppen ideje volt. Azonban a mennykő akkor szokott beütni, amikor a legfelhőtlenebb az élet. Furcsamód velem osztod meg ezeket a kétségeidet, néha a reggeli kocsiutunk alkalmával Bronxba (ha ott van tárgyalásod, mindig elviszel), máskor csak teljesen spontán megjelensz nálam. De ezúttal nem hagysz magadnak pihenőt, ringbe szálltál Cherry felügyeleti jogáért, és szerintem ki fogod ütni azt a másik pasit, mint azok a birkózók a tévében, mert te az én bátyám vagy, a magad módján szívós, okos és leleményes, meg fogod csinálni, én hiszek benned, csak ne add fel!


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Brandon Clifford x bátyj x ügyvéd
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ügyvéd || Ian Somerhalder
» Mia & Brandon - Little chat
» Brandon Knight
» Mia & Brandon - Secret Love
» Brandon and Mia - The Hand of the Fate

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: