New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Brandon Knight
TémanyitásBrandon Knight
Brandon Knight EmptyCsüt. Márc. 22 2018, 19:31
Brandon Knight


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Brandon Knight
Becenevek:
Bran
Születési hely, idő:
Manhattan, New York, 1978. augusztus 16
Kor:
40
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Hivatal
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Harvard/már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Államügyész
Ha dolgozik//Munkahely:
Bíróság & Knight Law & Justice Office,
Hobbi:
futás, edzés (többnyire ökölvívás), olvasás, úszás, motorozás
Play by:
NIKOLAJ COSTER-WALDAU

Jellem
">Dolgok, amit tudni kell róla:
•  Makacs, kitartó. Amit a fejébe vesz, azt véghez is viszi
•  Magas 188 cm, izmos testalkatú
•  Szőke haja és kék szeme van (utóbbival megbabonázza a nőket)  
•  A Manhattani elitbe, a felsős tízezerbe született
•  Az édesanyja a születésénél meghal
•  Nincs testvére, viszont van egy unokatestvére, akivel sokat rivalizál
•  Az apja halála után a nagybátyja lett a gyámja, ő nevelte fel
•  A nagybátyja cégében is besegít, de különálló irodája van, egy másik Manhattani épületben, mivel ügyész, és többnyire az államnak dolgozik.
• Az unokatestvére, Edward sokszor szabotálta a munkáját, illetve gyakran az ellenfele a bíróságon
•Személyes bosszúvágy hajtja édesapja elvesztése miatt, ami érinti a Hamilton családot
•  Ennek okán lett ügyész
• A bosszújának kulcsa Mia Hamilton
Múlt
Az emberi élet döntések sorozata, igen vagy nem, kint vagy benn, lent vagy fent. Aztán itt vannak azok a döntések, amik számítanak, szeretni vagy gyűlölni, hősnek lenni vagy gyávának, harcolni vagy feladni. Élni vagy meghalni. Ez a legfontosabb döntés, és a döntés nem mindig a mi kezünkben van.”

1983. november 20. volt a nap, amikor az életem teljes fordulatot vett.  Mindössze öt éves voltam, amikor a szemem láttára megölték az édesapám. Éppen tejért indultam, amikor hangokra lettem figyelmes. Az édesapám egy férfival veszekedett a pénzről, és valami szállítmányról. Apám ki akarta őt dobni a házból, de a férfi nem ment sehová. Oda akartam menni hozzájuk, de a férfi az én nevem említette. Megfenyegette az apám, az életemmel. Nagyon megijedtem, így nem mutatkoztam előttük. Elbújtam a Teddy macim társaságában a kanapé mögé, és onnan figyeltem, hogy mi történik.  Aztán megtörtént, észrevettem, hogy édesapám a földre zuhan. A férfi arcát ugyan nem láttam, de a kezét igen.  Volt egy tetoválása, amin egy fa volt, amit egy korona ölelt át a törzsénél. Évekkel később tudtam meg, hogy a Hamilton család címere.  Ez volt az a fordulópont, amikor egy életre bosszút esküdtem édesapám haláláért.

Mai napig emlékszem a látványra, ami fogadott:
Mindenhol vér volt, ő pedig ott feküdt eszméletlenül a földön. Odaszaladtam hozzá, szólogattam őt, „Apu kelj fel”, azonban nem mozdult. Sírni kezdtem, miközben ráfeküdtem a mellkasára. Nem sokkal később a komornyik, Bernard futott be, és leemelt az édesapámról.
- Ki tette ezt Brandon úrfi? Láttad ki volt itt apukáddal? – kérdezte tőlem zaklatottan, de nem tudtam megszólalni. Sokkot kaptam, és hetekkel később jutott csak eszembe a tetoválás, amit aztán rajzolni kezdtem. Ezeket a rajzokat tette félre a komornyik. Tudta ő is, hogy ki tette, és tudta, hogy egy napon meg fogom keresni azt a férfit, aki árvát csinált belőlem.


A nagybátyám lett a gyámom, és saját fiaként nevelt fel engem. Ez természetesen nem tetszett a fiának, az unokatestvéremnek, Edwardnak. Mai napig sokat rivalizálunk egymással. Nem mintha engem nagyon érdekelne az a két lábon járó csődtömeg, de ő rendszerint keresztbe akar nekem tenni, kevés sikerrel. Ahhoz előbb új agyat kéne szereznie.
Szóval így lettem ügyész, a bosszú miatt. Idővel a nagy megtorlás hadjáratom mellett nekiálltam segíteni másokon, és ennek köszönhetően a mai napig olyan ügyeket vállalok, ami másnak lehetetlennek tűnik. A nagybátyám nem mindig lelkes az ötlettől, de mikor nyerek, látom a büszkeséget a szemében. Azonban hiába minden siker, minden éjjel és nappal csak az elégtételre tudok gondolni. Sosem fog megnyugodni a lelkem, amíg meg nem bosszulom édesapám halálát.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Brandon Knight
Brandon Knight EmptyPént. Márc. 23 2018, 00:19

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Brandon! Very Happy
Csinos pofi egy hozzáillő munkával és személyiséggel Brandon Knight 2624752903 Bár a jellemed kifejtését nem eresztetted bő lére, úgy gondolom, hogy a történeted és az sikeresen kiegészítik egymást tökéletes "kört" alkotva. Egy olyan kört, ami tartalmaz minden lényeges dolgot, de annál többet már nem, és ezért most én például késztetést érzek arra, hogy tágítsam ezt a bizonyos kört. Erre biztos lehetőségem lesz majd, ha olvasom később a játékaidat Brandon Knight 2624752903
Szomorú az, ami édesapáddal történt, még szomorúbb, hogy látnod kellett a dolgot, a vérben úszó, élettelen testet és az azt megelőző perceket. Elképzelni sem tudom, hogy ez mekora trauma lehetett egy kisgyereknek, nem is csoda, hogy az a szimbólum a rögeszméddé vált és bosszút esküdtél az említett család ellen. De vajon mit is takar ez a bosszú? Mit találtál ki és miért kell hozzá neked pont Mia a családból? Hogyan akarsz rajta keresztül bosszút állni? Tele vagyok kérdésekkel, szóval engedlek is utadra, hogy a játékaidból válaszokra lelhessek Brandon Knight 3874598021 Brandon Knight 2624752903 Persze a foglalókat azért ne hagyd ki még mielőtt elkezdenél játszani Brandon Knight 2624752903


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Brandon Knight
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Knight of the night
» Kevin Knight
» Hartley Knight
» The knight on a horse with the shiny armor
» Mia & Brandon - Little chat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: