New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Te mocskos szemétláda! Avagy életem NAGY(ex)szerelme
TémanyitásTe mocskos szemétláda! Avagy életem NAGY(ex)szerelme
Te mocskos szemétláda! Avagy életem NAGY(ex)szerelme EmptySzer. Márc. 07 2018, 13:16

Theodore


Teljes név: igazából változtatható, ha nagyon szeretnéd...
Play by: egyezkedjünk mindenképpen, de rád bízom
Születési hely: teljesen rád bízom
Kor: mindenképpen több mint 25... 27 esetleg? vagy picit még több? egyezkedjünk
Lakhely: börtön... na jó nem <3 már nem :"D válassz <3
Szexuális beállítottság: heteroszexuális, pls <3
Családi állapot: hát, ha csak nem szedtél fel egy csini rendőrnénit a böriben, akkor szingli Very Happy
Csoport: Törvényszegők és munkanélküliek, ez eléggé adott!
Igyekszem a dolgot minél szabadabbra hagyni, de ami tuti, azt az előtörténetemben olvashatod ITT!

Életem szerelme voltál... Mindenem neked adtam, s bármit megtettem volna érted... Bűnöző vagy, de egy intelligens, kifinomult és törődő férfi is egyben... Elvarázsoltál, levettél a lábamról, bíztam benned, hittem neked és te elárultál. Nem csak, hogy szemet hunytam az illegális ügyeid felett, de még cinkostársad is lettem, annak ellenére, hogy az apám már akkor az igazságszolgáltatásban dolgozott. Azt terveztük, hogy megszökünk. Ezerszer mondtam neked, hogy ne várjunk, pláne miután eljegyeztél, de te ragaszkodtál hozzá, hogy túl intelligens vagyok ahhoz, hogy ne legyen diplomám és hogy itt, a családnevemet kihasználva a legjobb egyetemek közül válogathatok. Megegyeztünk, hogy amint betöltöm a 21-et és lediplomázok, itt hagyunk mindent és bejárjuk a világot. Ez tartotta bennem a lelket minden nap, ameddig... Az apám le nem csukott téged. Terrortámadás. Benne voltál. Rengetegen haltak meg miattad. Hogyan tehetted ez? Összetörted a világom... és a szívem is. Egy részem meghalt azon a napon.
Emiatt lettem FBI ügynök, hogy harcoljak az olyan emberek ellen, amilyen te is vagy. Hogy ismerhettelek ennyire félre? Már semmi másról nem szól az életem, csak hogy megakadályozzak más lelketlen, borzalmas embereket,
akik ilyesmire vetemednek. Büntetem magam a naiv vakságom miatt és képtelen vagyok megbocsájtani magamnak...

A karakterben elég sok minden szabadon változtatható, de kérlek minden fontos dolgot beszéljünk meg PM-ben, ezer ötletem van, nagyon szívesen kifejtem mindet...
A kérdések a következők, amikre Ivy már nem keresi a választ, de talán egyszer fogja majd újra...
- Hogyan keveredtél bele az ügybe?
- Tudtad, hogy mi lesz a következménye, vagy csak átvertek? Esetleg csak te vitted el a balhét mások helyett?
- Tényleg szerettél, vagy az is csak átverés volt?
- Tényleg képes voltál mások életét kioltani?
- Hogyan szabadultál ki a börtönből? Szöktél? Kiengedtek? Jó magaviselet?
Feltételes szabadláb? Esetleg kiderült valami bizonyíték, hogy nem voltál közvetlenül benne és leülted a bűnödért kiszabott időt?
- Felkeresel, vagy véletlenül találkozunk?
- Bosszút szomjazol, vagy mást akarsz tőlem?
És még ezer más kérdés, amit majd mind egyeztetünk. Ivy jövője nagyon képlékeny, így semmit se ígérek, csak rengeteg ötletet, sok játékot, virtuális öleléseket és borzalmasan várlak! Írj egy pm-et, ha megérkeztél Te mocskos szemétláda! Avagy életem NAGY(ex)szerelme 2624752903 <3


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Te mocskos szemétláda! Avagy életem NAGY(ex)szerelme
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Életem nője
» Életem megkeserítője
» Életem férfijai
» Életem történetei
» Frederic Lester - A nagy hal, az őrszem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: