New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Soraya Fitzgerald
tollából
Ma 21:59-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 21:34-kor
Aaron Cunnigham
tollából
Ma 21:10-kor
Ellaria Rousseau
tollából
Ma 20:50-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 20:44-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:16-kor
Riccardo Monti
tollából
Ma 19:58-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 19:46-kor
Nova Garcia
tollából
Ma 19:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
46
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
35
21
Oktatás
15
7
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
233
217

you're a limited edition
Témanyitásyou're a limited edition
you're a limited edition EmptyCsüt. Júl. 04 2024, 21:31
Ms. Glass
Elkelt

Play by
Maya Hawke van a képen
Születési hely
valami amerikai kisváros, az isten háta mögött egy köpéssel
Kor
25 körül
Lakhely
Bronx, Brooklyn?
Szexuális beállítottság
megalkotóra bízva
Családi állapot
nem releváns
Csoport
törvényszegők // prosti
Történetünk
Kiborítasz. Az őrületbe kergetsz. Úgy tapadsz rám, mint egy kibaszott matrica. De hazudnék, ha azt állítanám, hogy egy egészen kicsit sem szeretlek.

Túl kedves és okos vagy egy olyan mocskos világhoz, amiben a napjaidat tengeted, az újabb és újabb, ismétlődő köröket futva, mint egy mókuskerékben. Minden nap ugyanolyan: délben ébredsz, ha nem vagy túlságosan szétcsapva, eszel valamit, Netflix & chill, aztán este indul be a buli igazán. És, bár a bugyid csak ötven dollárosokat meg hitelkártyát fogad el, esetleg nagy összeggel kitöltött csekkeket, valahogy még mindig nem sikerült kimásznod a gödörből.
Pár évvel ezelőtt érkeztél New Yorkba az egyetem miatt - eü, nővér, sürgősségis, stb? légyszi? -, de kár volna azt állítani, hogy nem darált be a metropolisz: a diákhitelen felül más jellegű tartozásaid is lettek rövid időn belül, ráfüggtél a drogra, pénz kellett a sulira, az albira, meg, hogy amúgy enni tudj, méghozzá azonnal. Fel kellett függesztened a tanulmányaidat, mert egyszerűen nem volt hozzá sem megfelelő financiális alapod, sem energiád, sem időd. És az idő pénz, ezt tudjuk mind. Tehát mit csinálhat, mihez kezdhet egy magadfajta, nem csak egyszerűen csinos-, vagy szemrevaló-, hanem elragadóan gyönyörű lány? Bizony, jól tippelsz: nem csak a kirakatba tetted ki magad, nem csak egy bárban villantasz a jattért, hanem vonaglasz, öltáncot lejtesz, és néha, hiába vagy rosszul az egésztől, hiába kell összeszorított fogakkal és visszafogott lélegzettel várnod, hogy vége legyen, hiába nem tudsz már tükörbe sem nézni, hiába köpnéd magad szemközt, nincs más választásod. Aki megfizet, azzal eltöltesz pár órát. Mert muszáj. Mert nincs más választásod.

Egy hasonló alkalom volt kibontakozóban, pár hónappal ezelőtt, amikor mi ketten találkoztunk: téged akartak, ingyen, erőszakkal. Most már tudom, hogy meg tudod védeni magadat, tudom, hogy egyáltalán nem vagy ostoba, mitöbb, iszonyatosan okos vagy, talpraesett, de, baszki... agyonvertek, talán bedrogoztak és ki tudja, mit tettek volna veled, ha nem lépek közbe.
És tudom, hogy nem szabadna törődnöm senkivel, pláne nem egy vadidegennel, hiszen magadnak köszönheted, hogy oda jutottál, ahova.
Meglehet, hogy rosszat tettem ezzel, nem csak veled, hanem saját magammal is úgy basztam ki, egy cserfes kiscsaj miatt, ahogy csak lehet. Fogalmam sincs, hogy ki volt az a három fasztarisznya, akik meg akartak alázni, és elvenni mindent, mocskos, erőszakos módon magukévá tenni, fogalmam sincs, hogy kinek az emberei voltak, fogalmam sincs, hogy mibe tenyereltem bele azzal, hogy beleártottam magam olyasmibe, amihez semmi közöm sem volt.
De láttam valamit benned, a szemeidben, ami arra sarkallt, hogy tegyek valamit.

Egy vadidegenért cserébe lelőttem két másikat. Valaki meghalt miattad. Valaki lehet, hogy nem ért haza aznap éjszaka, mert szintén meghalt odafelé menet. És valaki, ki tudja, hova, kihez szaladt vissza ezek után.

Megérte? Abszolút.
Nem vagy sem az alkalmazottam, sem a tulajdonom, nem vagyok a stricid, éppen ezért pénzt sem fogadsz el tőlem. Csak úgy legalábbis nem. Kimondatlan egyezség köttetett közöttünk: te maradsz még egy kicsit a helyeden, mint az alvilág szép virága, és nyitott szemmel és füllel jársz, hogy utána nekem dalolhass. Én pedig megfizetlek ezért.
Megmagyarázhatatlanul örülnék neki, ha nem szerekre költenéd a pénzt, hanem arra, hogy helyre tedd az életedet, és visszakerülj a régi kerékvágásba, a régi életedbe és vidd valamire.
Te is ezt akarod, ugye? Nem mehet ez így a végtelenségig, nem igaz?

// Nincs túl sok megkötésem a karakterrel kapcsolatosan, mindenképpen egy üde színfoltnak képzelem, aki igyekszik az élet napos oldalát nézni, aki mindig pozitív életszemléletű, vagány, tényleg meg tudja védeni magát, vág az esze, mint a borotva, és bárhol, bármilyen szituációban, így, vagy úgy, de megállná a helyét. Kicsit szertelen, kicsit komolytalan, egy igazi dumagép, aki képes egy hűtővel is boldogan elcsevegni bármiről.
Szeretném, ha idővel barátok lennének és nem csak a munkakapcsolat kötné össze őket, de minden egyéb, apró részletet a megalkotóra bízok, illetve megbeszélés tárgyát képezi, lehet csűrni-csavarni, több végkifejletet látok magam előtt a karakterrel kapcsolatosan, lehet ez is-az is egy kicsit, meg persze biztosan van, ami nekem eszembe sem jut.
A névhez természetesen nem ragaszkodom, random beírtam valamit, ami még nem foglalt.

További pb javaslataim:
• Gaite Jansen a közös képek/gifek miatt?
• Emma Mackey csak úgy?
• Úrsula Corberó, mert olyan szép? (nyilván ebben az esetben kicsit idősebb a kari, inkább 28 év körüli)
• Taylor Swift, mert olyan bájos, hogy nem is gondolnád...? Szintén 28-as
• bárki más, akit szeretnél, és beleillik a kb. 25-28 éves korhatárba you're a limited edition 1404455205

livin' in new york

Dahlia Sanders and Giorgio Deluca imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Manila Calabrese
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
you're a limited edition 28fedcf76b0a5ff566b4c03dd5889f240ef750b9
don't you ever tame your demons,
but always keep 'em on a leash
you're a limited edition E78b25e0034039d97c09029aa5e38c9b4f2391d0
a lion doesn't concern itself
with the opinion of sheep.
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
what matters most is how well you walk through the fire
♫ :
i fear the fall and where we'll land
you're a limited edition 9bc4d13435e7ddc58cf8b8975b7e6ccd7a414f8d
★ családi állapot ★ :
trouble never looked so god damn fine
★ lakhely ★ :
manhattan
★ :
she flies with angels,
she runs with wolves
you're a limited edition 508e96bd735113192bf10ce98187d124fad84dc9
★ idézet ★ :
i'm not in danger. i'm the danger.
★ foglalkozás ★ :
some gangsta sh*t
★ play by ★ :
carla gugino
★ szükségem van rád ★ :
you are the love of my life
but i can't be, no stepford wife
you're a limited edition Vtf2Wur
i saw you in my dreams again.
it felt so real.

you're a limited edition 371cd8224120cf6eec0da1384075995d46a98b4a
choice, not chance, determines your destiny.
★ hozzászólások száma ★ :
26
★ :
you're a limited edition Tumblr_inline_ob1vnqGRZE1t8bm8b_250
somebody save your soul 'cause
you've been sinnin' in this city
 
you're a limited edition
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» you're a limited edition

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: