New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 85 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 67 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 18:56-kor
Valeria Callegari
tollából
Ma 18:31-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 18:13-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:58-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 17:43-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 17:42-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 17:35-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 17:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Grace Wayland
TémanyitásGrace Wayland
Grace Wayland EmptyPént. Feb. 09 2018, 21:51

Grace Wayland


Teljes név: Grace Wayland
Play by: Vera Farmiga (alkudható)
Születési hely: -
Kor: 40-44
Lakhely: Brooklyn (?)
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: özvegy
Csoport: oktatás
Drága Gracey!
Mióta is ismerjük egymást? Igen, már elég régóta. A férjed, Tom és én partnerek voltunk évekig, még a nyomozói pályám elején. Aztán a karjaim között halt meg tíz évvel ezelőtt egy lövöldözésben. És szegénynek fogalma sem volt róla, hogy csupán két nappal korábban te meg én... felszarvaztuk őt, és már nem maradt esélyünk sem ezt jóvá tenni. Orvos voltál, sebész, az egyik legjobb, de az özveggyé válásod megindított lefelé a lejtőn, gyorsan és megállíthatatlanul, akár egy tehervonat. Engem pedig gyötört a bűntudat. Miattad. Tom miatt. Hónapokig agyaltam rajta, hogy tehettem volna-e bármit, hogy megmentsem. Utólag már tudom, hogy nem, de ettől nem lett könnyebb a lelkemnek. Talán éppen emiatt van, hogy tíz éve folyamatosan ott vagyok neked, ha szükséged van rám, kihúzlak a bajból, felrángatlak a padlóról. Van amikor ezt el is várod tőlem, máskor meg ellenkezel, de egyikkel sem foglalkozom. Alkoholproblémáid voltak, bejuttattalak egy elvonóra, lemeszeltek ittas vezetésért, elintéztem, pénz kellett, adtam neked... Később munkát is szereztem. Bár a múltad miatt az orvosi szakmában már nemigen tudsz elhelyezkedni, mint középiskolai biológia tanár, most megtaláltad a helyed. Van egy fiad is, aki már 25 éves körül van, egy ideje már a saját életét éli. Az alkohol miatt majdnem őt is elvették tőled egyszer, akkor is közbeléptem.  Ami a kettőnk viszonyát illeti, bonyolult. Meglehetősen bonyolult, és valószínűleg sosem lesz egyszerű. Te túl labilis vagy, az én szívem körül pedig áttörhetetlen kevlár van, és mindkettőnket húz a bűntudat, és hosszú évek nehéz terhei. Időről időre, valószínűleg amikor épp magányosabbnak érzed magad, kikezdesz velem, én pedig leállítalak, majd a fejemhez vágod, hogy akkor miért állok mindig melletted. Nem válaszolok, magamnak pedig azt hazudom, hogy bűntudatból, és nem ismerném el, hogy fontos vagy nekem. Sosem voltam jó az érzések kimutatásában, és az sem segít ezen sokat, hogy már huszonöt éve gyászolom az autóbalesetben elhunyt feleségemet.  


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Grace Wayland
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Grace Atkinson
» Amazing Grace
» John&Grace - Next To Me
» Grace Reed
» Grace Connery

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: