New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marcos Diego Garrido
tollából
Ma 21:01-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 20:44-kor
Rafaela Garza
tollából
Ma 20:15-kor
Cassiopia Boschello
tollából
Ma 20:07-kor
Owen Grady
tollából
Ma 20:06-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:44-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 19:44-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:19-kor
Salvador Ario
tollából
Ma 19:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

The Winner takes it all
TémanyitásRe: The Winner takes it all
The Winner takes it all EmptyKedd Ápr. 16 2024, 14:57
To Laura  Denson

Teacher don't you fill me up with your rules

Oh, let me roll you baby!

+18
Laura nem csak rátévedt a vékony jégre, de még táncikálni is kezdett rajta, így hát nem meglepő, hogy tűsarkúi alatt megrepedt a felület s végül beszakadva lerántotta a mélységbe. És ez a mélység az egyetemi focipálya férfi öltözőjének mély bugyra volt, ahol egy csapat győzelemtől felfokozott hangulatú huszonéves atléta kapta el magának a csinos teremtést, az élen velem.
Ebben az örvényben annyira nem volt megállás, hogy még az őt kereső barátnőjét is magába szippantotta és nem kellett hozzá sok, hogy megritkult ruházatban a padlón térdelve kényeztessen két srácot, a jelek szerint meglehetősen lelkesen. Az én figyelmem viszont máshova irányul teljesen érthető módon: Laura van a fókuszban. Csinos volt a másik barna is, de azért Laura vitte a pálmát továbbra is és Őt akartam igazán. Ő piszkáta fel a fantáziám, az ő kék szemeit akartam látni, ahogy a kéjtől csillognak s ennek gyorsan érvényt is szereztem. Ha már én voltam a kezdeményező és a helyzet kovácsa, az én rámenősségem tolta eddig a dolgokat, hát teljesen jogosan vettem elsőre magányosan birtokba a szépséget. Felkapom és a szekrénynek nyomom, így merülök el benne és teszem magamévá lassú, e mégis erőteljes mozdulatokkal és mellé járnak persze csókok is, hogy fokozzam a hangulatot. Nehezen adja meg magát a nő, még provokál a maga módján de ezen a terepen magabiztosan mozgok és a saját szakállamra cselekszem, amit hangjai és testének rezdülései csak visszaigazolnak. Kontrollált, visszafogott de mégis kemény dugást kap, mellé szenvedélyt és ebben ott feszül az, hogy ez még lehet ennél több, ennél keményebb is akár, de igazából ez is elég mert a jelek szerint annyira jól esik számára a dolog, hogy hangosan nyögve élvezzen el s az eddig fokozódó szorítás lüktetéssé változzon odalent férfiasságom körül. Elmosolyodom ahogy zihálva bújik még jobban hozzám, majd viszonzom éhes és perzselő csókját hasonló modorban. Ragadozóként csapott le ajkaimra, de én is így viszonzom, kellő határozottsággal csatázva ajkaival.
- Egészen elfogadható. - lehelem fülecskéjébe a csók után visszaadva saját szavait egy kis karcos éllel, majd megharapom fülcimpáját játékosan. Ő akarta, hogy lenyűgözzük, de igazság szerint neki is bizonyítani kellett, hogy elbír velünk. Ismét megcsókolom míg odalent picit finoman mozgok benne, aztán kihúzódom és leeresztem, de kezeimmel támaszt is adok, hogy az egyensúlya megmaradjon. Meg egyébként sincs kedvem elengedni, inkább nyakának tövét csókolom, majd dús kebleire térek át a kényeztetéssel bimbóit meg-megszívogatva egymás után.
Viszont ennyire önző nem lehetek, így felpillantva Rod-nak fejem biccentésével jelzek, aki közelebb is jön lelkesen, hogy ismét kettősünk közé fogjuk Laura-t a barna szépség puha bőrét csókolva, idomait simogatva kezdjünk a következő felvonásba.
- Csodás kis puncija van, érdemes kipróbálnod! - mondom kaján vigyorral csapattársamnak és szavaim nyomatékosítva ujjaim a nő ölén kezdenek játszadozni. Most Rod kap kicsit több teret, ő csókolja meg a nő ajkait, az ő sötét keze simít a nő hajkoronájába és markol a fenekére, hogy aztán végül az egyik öltöző padra penderítse Laura-t és terpeszbe nyitott combjai közé térdeljen, így szerezve érvényt éhes vágyának ahogy ezúttal ő merülhet el tekintélyes fekete férfiasságával a nő ölében. Könnyed, de mégis lendületes lökésekkel dolgozik és hatol mind mélyebbre fokozatosan gyorsuló és erősödő lökésekkel. Laura pedig már biztos lehetett benne: ez a tánc most kezdődik és ki tudja hol még a vége... de azt már biztosra vehette, hogy eddigi élete egyik legalaposabb aktussorozatába ugrott fejest.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Jared J. Marrow
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
...
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
"Play the game
Your gonna be the same
Your gonna change your name
Your gonna die in flames"
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Winner takes it all Tumblr_mmvfllSXM01s24qdco1_500
★ idézet ★ :
The Winner takes it all 200
"I am the game, you don't want to play me."
★ foglalkozás ★ :
Amerikai foci játékos
★ play by ★ :
Rome Flynn
★ szükségem van rád ★ :
...
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
...
TémanyitásRe: The Winner takes it all
The Winner takes it all EmptyKedd Ápr. 09 2024, 07:17
+18
Jared  &Laura
Olykor foglalkoztat, hogy milyen lenne a életem, ha minden úgy talált volna be, ahogy azt egy igazi amerikai álom előírja. Nem lennék itt, főleg nem ebben a helyzetben, talán már lenne egy vagy két gyerekem, és talán boldogabb is lehetnék. Most talán egy kicsit az vagyok, de ezt biztosan lehet fokozni és a jelenlegi helyzetem olyan, mintha perceken belül elillanna. Kiélvezem, mert tudom, hogy ez nem helyes és az ismétlés vágya még csak meg sem jelenhetne a fejemben, de mégis, tudom, hogy ebből a testem és a lelkem is akarna még. Ez a pár pasi olyan gyorsan veszi birtokba a atestem, hogy még hadakozok, de már nem annyira, és máris minden ruha a padlón van én meg azonnal az egekbe kezdek emelkedni, amint dolgozni kezdenek rajtam.
Nina megjelenése ugyan meglep, de nem annyira veszem el magamtól a megszerzett jókedvet és vágyat, sokkal inkább fűszerezem meg azt és hívom játszmába őt is, és nem rest beállni, sőt még gyorsan megfelelő partnere marad.
Még sosem voltam ennyi pasival egyszerre, nem is gondoltam rá, még egy legeldugottsbb féltekében sem az agyamnak, de tetszik, ahogyan két izmos test feszül nekem és ahogy egyre jobban érik el, hogy még ennél is többet akarjak.
Pimasz szavaimra, gyorsan történnek a dolgok és máris érzem a srác kemény farkát magamban, amitől felnyögök és ahogy rám néz, szinte jobban fokozza a vágyat, ami már szinte erdőtűzként ég bennem, amikor csak ránézek. A csókja vadító, de már szinte minden mozdulata az, ahogy fog, és én belesimulok, mind a csókba, mind a mozgásba és élvezem, ahogyan a hideg fém szekrénynek döntve hűti a testem az érzés, miközben előről kapom a forró mozdulatokat.
Mindent bevet és én csak kiélvezem, nem ellenkezek, rájöttem, hogy ilyen élvezet ellen nem érdemes és nem is szabad, minden csókját élvezem, miközben mozog bennem és azt akarom, hogy sose hagyja abba, pedig érzem, hogy lassan én fogom kérni, mert már olyan szinten érzékeny vagyok, hogy robbanni fog az élvezet és akarom. Az eleinte gyors menetből csak többet szeretnék, mert egyszerűen megőrjít és nem találom az okát, ahol meg tudott fogni.
Lassan mozog bennem, ajkár még húzhatnánk is a gyönyört, de feladom és egy hangos nyögés kíséretében robban ki belőlem. Izmos vállába markolok és a vállába fúrom a fejem, miközben zihálva csúszik ki egy szó. – Baszki! – amint csendesül az érzés, de nem múlik el teljesen emelem rá a tekintetem, hogy magamhoz húzzam az ajkait és vadul csókoljam meg, akárcsak ő tette velem, minden egyes mozdulatával, meg akarom bolondítani, de nehéz lesz, mert nagyon is talpraesett a nagyfiú.

Jared J. Marrow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Laura Denson
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
The Winner takes it all Mommy-fox

The Winner takes it all 6a3336687bd631caef347d6acffe476eecf64fae
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
The Winner takes it all 433544639617a461370382261e13b43741b6ade5
★ lakhely ★ :
NY
★ :
The Winner takes it all 36c932ff524d7150b39e0e04973dbd08760752ab
★ play by ★ :
Megan Fox
★ hozzászólások száma ★ :
27
TémanyitásRe: The Winner takes it all
The Winner takes it all EmptyPént. Márc. 29 2024, 23:29
To Laura  Denson

Teacher don't you fill me up with your rules

Oh, let me roll you baby!

+18
Laura lényében volt valami éhség ami olyan mélyről fakadhatott, hogy ebben a pillanatban nem is érthettük meg, legfeljebb érzékelhettük és reagálhattunk rá. Én biztosan így tettem és nem fogtam vissza magam. Amióta alaposabban megnézhettem magamnak, tudtam, hogy ez a nő kell nekem. Tettem is hát ezért s a dolgok egész jól sültek el: nem csak ő, de a barátnője is beszállt a játékba s ő most jól elvolt Juan-al, aki hamarosan le is vetkőztette majd némi játszadozás után arra késztette, hogy elé térdelve vesse be ajkait. S ha ez nem lett volna elég, a zuhanyzóból Cody, egy negyedik csapattársunk is megtért s a jelentetet látva azonnal be is csatlakozott hozzá, Nina-nak is adva még plusz feladatot...
Mert végső soron Laura is kettőnk figyelmét élvezhette, kettős kényeztetés közé szorult egészen addig, amíg nem adta tudtunkra, hogy többet szeretne. A közlési módból következően pedig én sajátítottam ki magamnak és szereztem meg a jogot, hogy magamévá tegyem. Nem is haboztam ebben sokat. felkaptam, kissé felkentem a szekrényre, majd belé is hatoltam, élvezve annak az éhes, szikrázó kék szempárnak a kereszttüzét. Fantasztikus, ahogy elmerülhetek szűk, forró ölében s bele is mosolygok abba, ahogy ajkait az enyémekre nyomja, de nem csókol meg. Hát legyen... megteszem én helyette, csatába hívva ajkait, míg odalent még lassú lazasággal mozgok benne. A lökések mind mélyebbek lesznek, ahogy a sötét szerszámot mélyebbre dolgozom benne. Suttogására kellemes borzongás fut rajtam végig, még ha szavai provokatívak voltak is. Tudom, hogy mire megy ki a játék: egyrészt érzem, hogy élvezi, de ezt nem akarja bevallani így, másrészt teljesítménynövelésre akar ösztökélni.
A "baj" csak az, hogy annyira nem ejtettek a fejemre, szóval inkább elkezdem nyakát csókolgatni szépen ráérősen, míg csípőm mozdulataival tekintélyes férfiasságommal tövig merülök belé, viszont tartom a lassú tempót, ha a lökéseim egyébként elég erősek is. Ezt a már-már hipnotikus tempót tartom nyakát és fülecskéjét, a füle mögötti területet csókolgatva és harapdálva vegyesen, míg a szekrény és izmos testem közé szorítom filigrán alakját a lassú de erős lökésekkel leglényéig hatolva s amikor már azt érzem, hogy odalent szinte éget, annyit perzseltem már a lassú kéj kínzó lángjain, akkor kapcsolok rá újfent kék lélektükreit fixírozva, ahogy gyorsuló és erősödő rohammal veszem be a várát. Most még csak az enyém és ezt kihasználom.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Jared J. Marrow
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
...
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
"Play the game
Your gonna be the same
Your gonna change your name
Your gonna die in flames"
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Winner takes it all Tumblr_mmvfllSXM01s24qdco1_500
★ idézet ★ :
The Winner takes it all 200
"I am the game, you don't want to play me."
★ foglalkozás ★ :
Amerikai foci játékos
★ play by ★ :
Rome Flynn
★ szükségem van rád ★ :
...
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
...
TémanyitásRe: The Winner takes it all
The Winner takes it all EmptyPént. Márc. 29 2024, 18:40
+18
Jared  &Laura
Sok tényezős a mai itt létem ha azt nézzük, hogy nem is értek a focihoz ,olyan szemmel nem nézhettem a meccset, ahogy akkor tettem, amikor beléptem ide és megláttam csupaszon és kevésbé csupaszon ezt   pár srácot. Nem gondoltam volna hogy ebben lesz részem, na nem mintha ne vágynék rá, hiszen otthon ezekből semmit nem kapok meg. Helyette a lesazrást igen, hát minden nő olyan tekintere vágyik, mint amit a srác sugallt felém, olyan érzéki érintésre, amit tőle kaptam. De ez nem lehet ok, hogy ezt jónak könyveljem el. Egyszerűen csak átadom magam nekik, nem is ellenkezek mármint egy idő után már nem, rájövök, hogy teljesen felesleges és sokkal jobb lesz nekem.
Nina érkezése meglepett, de nem volt ok, hogy abbahagyjam, szeretek osztozkodni, főleg ha tudom, hogy ő az aki még nálam is jobban habzsolja az életet, csak titkolja, de előttem nehezen teszi meg elég ránézni. Ahogy hagyja, hogy a srác dolgozni kezdjen rajta és ahogy ő is ugyanezt teszi később.
Halkan nyögök majd az élvezet forrósodik és egyre hangosabb leszek, egészen addig, ameddig többet nem akar a testem. A srác farkát akarja, aki olyan kegyesen szátn meg és tette jobbá a napom mérföldekkel.
Most azt kellene mondanom, hogy nem megyek tovább, de ehelyett csak kérek még, nem elégszem meg azzal amit kapok. A reakciójára, ahogy felemel elmosolyodok és mélyen a szemébe nézek, miközben a szekrényeknek feszítve intézi el könnyedén a kérésem. Nem hunyom be a szemem, pedig ahogy belém hatol megtenném, az alsó ajkamba harapok és a tekintetébe meredek, pontosan úgy, ahogy ő az enyémbe. Halk nyögés jön ki a számon és megkapaszkodok a széles vállába és megmarkolom azokat. Az egyik kezem a tarkójára siklik és a lassú mozgás miatt odahúzom az ajkam az övéhez de nem csókolom meg. Nem lenne helyénvaló ugye? Mintha nem is én lennék egy gyerekkel dugatom meg magam és kibaszottul élvezem. - Egészen elfogadható. - suttogom a füléhez közel mielőtt mögé csókolok egyet és halkan zihálva segítek egyre mélyebben elmerülnie bennem.
mind álarcot viselünk
Laura Denson
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
The Winner takes it all Mommy-fox

The Winner takes it all 6a3336687bd631caef347d6acffe476eecf64fae
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
The Winner takes it all 433544639617a461370382261e13b43741b6ade5
★ lakhely ★ :
NY
★ :
The Winner takes it all 36c932ff524d7150b39e0e04973dbd08760752ab
★ play by ★ :
Megan Fox
★ hozzászólások száma ★ :
27
TémanyitásRe: The Winner takes it all
The Winner takes it all EmptyKedd Márc. 26 2024, 19:04
To Laura  Denson

Teacher don't you fill me up with your rules

Oh, let me roll you baby!

+18
Laura ellenállását végül felőröltük a jelek szerint. Igaz az elszánás nem érződött az oldaláról szinte az egész folyamat alatt, ezért is vettem-vettük a bátorságot, hogy dacoljunk az ellenkezésével. Idősebb volt ránézésre mint mi? Igen. Érdekelt ez minket? Nem. Egyedül az, hogy mennyire jól nézett ki, hogy mennyire éhesen stírölt minket, hogy miként borzongott bele az érintéseimbe. Csak ez számított. És ebből akartunk még többet!
A folytatás ehhez a vágyhoz igazodott, még akkor is, amikor egy másik nő is megjelent, a szépszemű hasonlóan vonzó barátnője. Mondjuk még így is Laura nyert összességében, de Juan aki az új nőre csapott le, szintén nem járt rosszul. Juan gyorsan szabadítja meg a sokat takaró zöld blúztól és a szoknyától is a nőt az ajkaira vagy épp a nyakára nyomott csókok, simítások közepette, hogy erős karjaiba zárva kényeztesse tovább a nőt, időzzenek el ujjai az ölén a bugyin keresztül, majd egy ponton nyomja térdre ezt a barna hajú szépséget, hogy ágaskodó szerszámának követelje a nő figyelmét.
Jómagam és Rod pedig Laura-nak szenteltük minden figyelmünk, megszabadítva szinte minden ruhadarabjától, csak az akadályt nem jelentő harisnya meg a cipők maradtak, ezek egyébként meg vizuálisan is csak kihangsúlyozták a porcelán bőrű Laura filigrán szépségét. Éhes csókokkal barangoljuk be testét, hogy végül én ölénél kössek ki, Rod pedig a popsijánál. Erős kezeink fogják a nőt stabilan, vállamon nyugszik a lába támasznak és jobb hozzáférést biztosítva, így a helyzete rendezett és még a kilátást sem takarjuk előle, bár, hogy mire tud fókuszálni... az már másik kérdés. Ugyanis két kéjre éhes nyelv kezdi kényeztetni: én punciját édesgetem és fedezem fel, csiklóját stimulálva nyelvcsapásaimmal egyre módszeresebben, ahogy rezdüléseiből kiérzem mit élvez igazán, Rod pedig ánuszán járatja a maga játékos nyelvét, kettős kényeztető ingerhullám közé zárva a szépséget.
Én persze csak addig tudom ezt folytatni, amíg le nem hajol hozzám karcsú lábát vállamról leemelve s a megjegyzésre pimaszul elmosolyodom, majd felkacagok karcosan, a számat megtörölve alkaromba s elkezdek felegyenesedni, a nő testén végig simítva erős tenyereimmel.
- Szerintem te a számnál egy nagyobb dolgot néztél ki erre! - kacsintok rá, majd megcsókolom mélyen és birtoklón, míg Rod kihasználja a maradék kis idejét nyelvcsapásaira, mert hamarosan elszakítom a nőt, hogy karjaimba kapva emeljem fel játszi könnyedséggel és nyomjam hátát az egyik öltözőszekrénysornak. Méretes, keményen ágaskodó szerszámom már az ölének nyomódik, majd mélyen a kék szemekbe nézek, míg egy határozott, erőteljes lökéssel török utat a sötét kéjléccel Laura-ba, hogy felnyissam a magam számára és ezt az erőbedobást tartva lassú lökésekkel dugjam meg mélyebben és mélyebben!

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Jared J. Marrow
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
...
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
"Play the game
Your gonna be the same
Your gonna change your name
Your gonna die in flames"
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Winner takes it all Tumblr_mmvfllSXM01s24qdco1_500
★ idézet ★ :
The Winner takes it all 200
"I am the game, you don't want to play me."
★ foglalkozás ★ :
Amerikai foci játékos
★ play by ★ :
Rome Flynn
★ szükségem van rád ★ :
...
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
...
TémanyitásRe: The Winner takes it all
The Winner takes it all EmptyKedd Márc. 26 2024, 17:04
+18
Jared  &Laura
Erősen tiltakozok, mi több, még talán kéretem is magam,d e szeretek játszani és az ellenállásom ebben az esetben egy darabig még igaz is. Hogy néz ki egy diák tanár viszony, még akkor is ha nem igazán tanítom egyiket sem, biztosen nem tanulnak jogot és ha mégis az azt hiszem elég rosszul jönne ki főleg nekem. Mégis hagyom, hogy a srác belém lát és tudja mit kell tenni, meglépi, amire legbelül olyannyira vágyok, szerintem azóta amióta beléptem ide, és megláttam őket meztelen mivoltukban.
Amikor lecsap rám, sem ellenkezek, csak hagyom mi több belesimulok és kérek még, egyre több kéz kezd el felfedezni minden téren és egészen addig bírom halkan magamba roskadva felfogni mibe keveredtem, ameddig a bugyimon keresztül meg nem érzem a finom simogatásokat.
A kabátom a földön és a srácok egyre gyorsabban, szinte türelmetlenül dobják le rólam a maradék textilt. Most nem én irányítok, ami tetszik. Az életem rengeteg területén nem találom meg magam, most sem ez a cél. Hagyom hadd tegyék, amit akarnak velem nem ellenkezek talán csak egy kicsit.
A hangos csattanás akár egy józanító hatás is lehetne, helyette nem kijózanodok csak érzem, hogy jobban felforr a vérem. Én tudom melyiknek z érintésére vágyok a legjobban, a srác, aki szinte rám vetette ki a hálóját az első perctől kezdve, érdekes számomra, a többi meg csak magában szexi.
Nina a nevemet mondja, amitől egy kicsit összerezzenek, de ezzel semmire sem mennek az ittlévők, de látom azt a kaján kis vigyort az ő arcukon is a barátnőm láttán. Még szép, hogy az elküldése helyett bevonom, tudom milyen pajzán tud lenni, mennyire vágyik arra, amit otthon nem kaphat meg egy kicsit lelki társak vagyunk mégis sokban különbözünk. Végignézem, ahogy gyorsan ráveti magát az egyik srác és nem finomkodva csókolja meg amire ő határozottan jobban reagál, mint én reagáltam. Na igen minden ő csak nem prűd.
Két srác marad velem akik nem várnak sokáig, nem mozizni vagyunk itt, bár nézném mit tezsnek Ninával, az olyan izgató tud lenni, de a tettek mezejére lépnek, gyorsan csúszik a szokny éa a kezem már nem tarta senkit a markában. Egyre lejebb és lejebb érzem azokat a forró csókokat egészen az ölemig, ahol olyan mohón kapnak rám, hogy belenyögök, hangosan majd az előttem térdelő srác karjába kapaszkodva vetem hátra a fejem, bár minden irányból azt kapom, amire ma számítani sem számítottam.
Minden nyelvcsapással azt érzem, hogy megremeg a lábam, nem tudom meddig bírom így, de azt igen, hogy nem ezt akarom befejezésnek, és nem így akarok robbani. Leemelem a lábam, ellent mondást nem tűrve és lehajolok a sráchoz. - Nagy a szád, de vajon azon kívül mást is ilyen jól használsz? - mosolygok rá, már minden visszautasítástól mentse hangon, mert azt akarom, hogy bennem legyen, egyik biztos, aztán a többit meglátjuk.

mind álarcot viselünk
Laura Denson
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
The Winner takes it all Mommy-fox

The Winner takes it all 6a3336687bd631caef347d6acffe476eecf64fae
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
The Winner takes it all 433544639617a461370382261e13b43741b6ade5
★ lakhely ★ :
NY
★ :
The Winner takes it all 36c932ff524d7150b39e0e04973dbd08760752ab
★ play by ★ :
Megan Fox
★ hozzászólások száma ★ :
27
TémanyitásRe: The Winner takes it all
The Winner takes it all EmptySzomb. Márc. 23 2024, 13:01
To Laura  Denson

Teacher don't you fill me up with your rules

Oh, let me roll you baby!

+18
- Úgy tűnt... - mondom egyszerűen s a nevetésre az a nőszemély jutalma, hogy rácsapok egy csattanósat formás fenekére. A dolgok pedig folynak tovább a maguk vad medrében, ahogy egyre többet és többet akarunk. A nő ajkai édesek, túl édesek, csak még többet és többet akarok belőle. Igen, hiába makrancos karmolászós a cica, ahogy csókol, ahogy olvad közben az annyira tetszik, annyira jó, ami a párját ritkítja. Mellé még gyönyörű is volt, kész főnyeremény! S ha már megütöttük a főnyereményt, mert a többiek is így érzik, hát nem is vesszük le róla a kezünk, vagy az ajkaink. Csókok borítják be nyakát két oldalról, én ajkait hívom édes csatára, míg domborulatait is felfedezzük tenyereinkkel, ő pedig csapattársaimról gondoskodik s komoly keménységek feszülnek éhesen kecses kacsói alá.
Persze itt nem áll meg a történet, mert gyorsan kezdjük vetkőztetni: a kabáttól most tényleg búcsút vesz, hogy Juan ajkait mély dekoltázsára vezethesse most már szabadon, mígé én fülével szórakozom el, Rod pedig nyakának tövére harap. Aztán a csipkefelső is távozik, fedetlen peckes és telt kebleket hagyva éhes tekinteteink számára, míg Rod keze a belső combján át a szoknya alá siklik és a bugyin át tapintja ki, mennyire tüzel is a kékszemű szépség ebben a pillanatban.
Aztán valami meglepő történik: egy hangos csattanás, amire egyként kapjuk fel a fejünket. Egy visszafogottabban, de mégis csinosan öltözött nő jelent meg, Laura (most már a nevét is tudjuk a cicaszeműnek) barátnője minden jel szerint. Egy picit megállunk, de Laura int neki meghívóan, így hát minden rendben. Juan viszont odahagyja Laura-t, hogy a barátnőért menjen.
- Gyere te is szépségem, ne maradj ki a mókából! - mondja a latin srác s hogy felzárkóztassa ritmusra az újonnan érkezőt a nyakába csókol, majd ajkairól próbál csókot lopni. Kezei a Lauráénál picit világosabb barna tincsekbe túrnak, hátán simítanak végig és így terelgeti a közelünkbe, ha már a barátnője hívta.
Laura pedig az én- és Rod kezei között marad, mi, a két fekete srác fogjuk közre: én szemből, Rod hátulról. Éjszín tincseibe túrva csókolom meg immár harmadszor, míg Rod a gerince mentén csókol végig lefelé és kezeivel elkezdi letolni Laura rövid, szűk szoknyáját testével is lefelé haladva. Ahogy érzem, hogy az anyag siklik le róla, én is délre indulok ajkaimmal, Laura nyakát, kulcscsontját járom be csókokkal, majd kebleit. Egyiket a másik után csókolom, nyalogatom, bimbóit meg-megszívom, aztán ajkaim folytatják az utat hasfalán át míg Rod letolja a nő fekete csipke tangáját s én is leérek. Ketten fogjuk továbbra is közre, de immár féltérden, Laura egyik karcsú, fekete harisnya borította lábát vállamra emelem s ajkaimmal veszek el forró ölében. Ismerkedő nyelvcsapásokkal ízlelem és keresem meg, majd édesgetem legérzékenyebb pontját kifejezetten odaadóan. Rod se marad ám adósa, az ő csókjai Laura ínycsiklandóan domborodó farpofái között vesznek el és hamarosan az ő nyelve is akcióba lendül a szépség popsiján, így fogjuk két irányból orális kényeztetés kínzóan édes börtönébe a nőt!

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Jared J. Marrow
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
...
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
"Play the game
Your gonna be the same
Your gonna change your name
Your gonna die in flames"
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Winner takes it all Tumblr_mmvfllSXM01s24qdco1_500
★ idézet ★ :
The Winner takes it all 200
"I am the game, you don't want to play me."
★ foglalkozás ★ :
Amerikai foci játékos
★ play by ★ :
Rome Flynn
★ szükségem van rád ★ :
...
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
...
TémanyitásRe: The Winner takes it all
The Winner takes it all EmptySzomb. Márc. 23 2024, 12:06
Jared  &Laura
Terveim szerint most már úton kellene lennem a férjemhez, aki lehet otthon sincs, így kis akarok áltatni mert magamat felesleges, hogy tudom melyik programot választom és nem az egyedüllétet otthon vagy ki tudja mit a férjemmel.
A srác határozott, a mozdulatai nem állítanak meg abban, amit kimondok, bár a gondolataim teljesen ellene mennek azoknak, ami kijön a számon. Csak huncut mosollyal válaszolok neki, amikor a farkáról beszél, de nem is tudom, hogy egynél többször bármit tudnék e kezdeni egy ennyire fiatal és ennyire tapasztalatlan sráccal, de már úgy vagyok vele próba szerencse, mert eléggé tüzel az ülem és ahhoz, hogy ne menjek haza egy sziával.
- Hülyék? Azt hiszed annak nézlek titeket? - nevetek fel lehet kicsi hangosabban, mint kellene és tudom, hogy ezzel csak jobban fogom húzni, ami talán célom is, bár lenézek és egyenesen látom, hogy mennyire nem kell már őt húzni, de egy bizonyítani akaró férfinél nincsen keményebb szerető, ha egy alkalom lesz is, akkor lehet ebből kell kihozni a maximumot. El akarok élvezni valamelyik által ez már annyira biztos, mint amennyire biztos voltam az elején, hogy nem kellene itt lennem és ezt csinálnom. De egyetlen egy orgazmus amit most ki akarok préselni belőlük, nem vágyok többre, mert egyszerűen dúl bennem az érzés, hogy ez még mindig nem helyes, de közben ki akarom próbálni. Nem fog összejönni elég rájuk nézni.
A csókja leterít de belemegyek és folytatom, érzem, hogy egynél jóval több pasi tapad rám, ami megborzolja a testem, érzem, hogy megfeszülök, attól, amit csinálnak velem.
- Mi van ha nem akarom? - inkább csak elejtek egy mondatot mielőtt a kezem folytatja a munkát a két srácon és pimasz mosoly kúszik elő az arcomon és megint rám tapad az ajkaival én meg minden érzékemmel azon vagyok, hogy felejtsem el, hogy kik ők, és élvezzem ez jár nekem.
Lassan esik le rólam minden ruha, a kezeim leszakadnak a srácokról , amikor az egyik a szoknyám alá nyúl és elszakad az ajkam is a másiktól, hogy az érintésre hangosan nyögjek a levegőbe. Hátravetem a fejem és megkapaszkodok a srácba, aki az egész élvezetek elindítója volt. Még a nevét sem tudom, és ő sem az enyémet, de ez nem fog megváltozni.
- Bazdmeg Laura! - hallok egy nagy csattanást a padlón, amire odakapom a fejem ahol korábban én is részese lehettem ennek az egésznek. Hirtelen rebbennék szét normál esetben a srácoktól, de csak elmosolyodok és intek neki. Ő az a tipikus látszat prűd csaj, de már volt velem abban a várban, ahol már szinte törzsvendég vagyok és tudom, hogy minden ez a csaj csak nem prűd.

Jared J. Marrow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Laura Denson
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
The Winner takes it all Mommy-fox

The Winner takes it all 6a3336687bd631caef347d6acffe476eecf64fae
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
The Winner takes it all 433544639617a461370382261e13b43741b6ade5
★ lakhely ★ :
NY
★ :
The Winner takes it all 36c932ff524d7150b39e0e04973dbd08760752ab
★ play by ★ :
Megan Fox
★ hozzászólások száma ★ :
27
TémanyitásRe: The Winner takes it all
The Winner takes it all EmptySzomb. Márc. 23 2024, 11:51
To Laura  Denson

Teacher don't you fill me up with your rules

Oh, let me roll you baby!

+18
- Mondhatnám én is ugyan ezt a farkamra, amit azok a szép kék szemek a jelek szerint eléggé szeretnek bámulni! - nevetve felelem a csipkelődésére, mert ha már ebbe belekezdtünk, hát legyen így, partner vagyok ebben és úgy éreztem ha ráhagynám az összes ilyet az számára sem lenne izgalmas. Márpedig ez a helyzet izgi volt és nem csak nekünk, akkor is, ha szavai más irányba mutattak és még menekülni is próbált általuk. Más fronton, a gesztusok és a cselekedetek tekintetében nagyon nem ez volt a helyzet: belement a játékba és ezt sikerült felismerni is, bár a döntő abban, hogy átlépjem a vörös vonalat nem feltétlen ez volt. Inkább az érzet, hogy naiv hülyegyereknek néznek, hogy olcsó és súlytalan ígérettel akarnak lerázni engem is, meg a csapattársaimat is.
- Mert nem vagyunk annyira hülyék, mint azt gondoltad. - felelem egyszerűen és gyorsan, de utána már a cselekedeteké a szó. Felhúzott annyira, hogy ne mérlegeljek, ne latolgassam a heyzetet csak lecsapjak és befogjam azt a csinos kis száját egy csókkal. Mély, határozott és szenvedélyes ostrom ez ajkai ellen, finoman meg is harapom alsó ajkát, táncba hívom pajkos nyelvét, ő pedig bele is simul a csókba. Még mohóbbá tesz, széles tenyereim bebarangolják karcsú testét, míg csapattársaim is felbátorodnak s nyakát kezdik csókolgatni két oldalról mind bátrabban, ahogy a nő szersámaikra fog.
- Ha nincs akkor szerinted mit? - kérdezem a megjegyzésére a csók után, mert ez picit levezette a hirtelen indulatom annyira, hogy kíváncsivá tegyen a szavaival. Annyira viszont nem, hogy megmeneküljön a jelen helyzetből, így a hosszú fekete kabátot ismét letolom vállairól és a többiek is segítenek neki megszabadulni tőle.
- Mit gondolsz, mi? - kérdezem cukkolva, majd újra megcsókolom, míg testét három pár erős férfitenyér barangolja be határozottan, birtoklóan. Kezek markolnak a fenekére, cirógatják a szoknyán át combjait oldalról, markolnak a csipkén át kebleire... s ismét ajkak intéznek támadást nyakának oldalai ellen. Hajába markolva csókolom mélyen, majd a füléhez hajolok a csók után.
-Szerintem az, hogy addig kefélünk, mire lábra sem bírsz állni! - morgom karcosan a fülecskéjébe és megharapom fülcimpáját, aztán nyelvemmel játszom el rajta, kiszedve fülbevalóját némi ügyeskedés árán ajkaim és nyelvem játékával, majd elhúzódva rákacsintok és a számból kivéve rakom az ékszert a szekrény polcára. Kezeink pedig nekilátnak, hogy megszabadítsák a csipke felsőtől is a nőt.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Jared J. Marrow
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
...
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
"Play the game
Your gonna be the same
Your gonna change your name
Your gonna die in flames"
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Winner takes it all Tumblr_mmvfllSXM01s24qdco1_500
★ idézet ★ :
The Winner takes it all 200
"I am the game, you don't want to play me."
★ foglalkozás ★ :
Amerikai foci játékos
★ play by ★ :
Rome Flynn
★ szükségem van rád ★ :
...
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
...
TémanyitásRe: The Winner takes it all
The Winner takes it all EmptySzomb. Márc. 23 2024, 09:13
+18

Jared  &Laura
Egy kicsit megmosolygom a kérdésemre kapott válaszát, hiszen van egy olyan érzésem, hogy a magam korabeli nők nem egészen itt keresik a boldogságot. Mondjuk azt is meg kell vallani, hogy a magam korú nők nálam azért kicsit felelősségteljesebbek, nem lennénke már itt a legtöbben, hogy leálljanak pár sokkal fiatalabb sráccal pimaszkodni, hanem egyszerűen megfordulnának és kimennének. Főleg nem hagynák, hogy a srác, aki egész egyszerűen félisten testével közeledik olyan könnyen döntse le a falat, hogy azt már építgetni se tudjam majd. Ez az én hibám és ezt tudom, de nehezen állok ellen, nem vagyok boldog, ezt én is és a környezetem is tudja, mert lehet, hogy mosolygok, de nem tudok őszinte lenni ebben. Ezek a pillanatok kizökkentenek és egy kicsit vagy inkább nagyon felperzselik a vérem.
- Akkor jól nézd meg kedves, mert nem gyakran fogod őket bámulni. - már nem is az ellenállás végett ejtem ki ezeket a szavakat sokkal inkább mert ilyen vagyok és nem tudom csak úgy hagyni ha egy pasi felém akar kerekedni, ebből már nagyon elegem van amúgy is.
Felnevetek, ahogy alábecsül, pedig nem kellene neki, de én vagyok a hülye, hogy össze vissza hadakozok vele, ebből tudjuk mi lesz a vége, mert a nagy határozottságom az első percben odaveszett, amint hozzám ért és ahogy az a törölköző leesett róla. Hátrálok, azért egy apró próbálkozással próbálok meg felnőtt lenni, pedig tudom, hogy nem én lennék a legdurvább ami történik velük, mármint ami a koromat illeti és ami az övéket, de akkor is még van bennem egy kis hang, ami nem engedi, hogy előre lépjek és ne hátra. Persze a srác nem szarozik, hanem közeledik és én minden érintésébe beleborzongok.
- Miért nem? - kérdezem hasonló arcot vágva mint  egy kicsit oldalra fordítva a fejem. gyenge próbálkozás lenne? Eléggé, de a pasik naivak és ebben hittem, de ő ennél azért okosabb és a többiek is mintha egy nagyon vicces dolgot mondtam volna, amitől szinte érzem, hogy ezt a csatát elvesztettem és nem csak ellenük, hanem magam ellen is.
A szemeibe mélyesztem az enyémeket, amikor közeledni kezd és a szekrényben akadok meg, amikor a hátam odaér. Lecsap rám és nem ellenkezek, amit holnap megbánok, józan vagyok és teljesen épelméjű és erre nem lesz mentség, viszont érzem, hogy már a látvány feltüzelt és amit a tettei tesznek vele, az csak még jobb pedig ez nem helyes, de ez a hang már kezd halkulni. Magához húz, és érzem a testemen a kemény férfiasságát, nem kellene tennem semmit, egyszerűen csak hagyhatnám, hogy tegyen amit akar, tudom, hogy élvezni fogom, de a kezemet elindítom a csatlakozó srácok farkához és tovább csókolom a  “támadómat”. Bár én lehetnék ebben az áldozat, de ugyanannyira akarom ezt, mint ők, csak nem akarom bevallani. Leszakadok a szájáról és a szemébe nézek. - Fogalmad sincs mit csinálsz. - tekintetem üres, és nem akarom, hogy egy kis érzelmet is lásson benne, sem a vágyat, sem a tüzet, amit ő okozott és a két társa egyre jobban fokoz, ahogyan a testemet kezdik felfedezni a kezeikkel és az ajkaikkal.
- Most mi lesz? - nyögök fel egy halkat, mert már érzem, hogy a beszéd is nehéz, de nem akarom ennyire könnyen átadni magam, vagy már mindegy is.

Jared J. Marrow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Laura Denson
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
The Winner takes it all Mommy-fox

The Winner takes it all 6a3336687bd631caef347d6acffe476eecf64fae
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
The Winner takes it all 433544639617a461370382261e13b43741b6ade5
★ lakhely ★ :
NY
★ :
The Winner takes it all 36c932ff524d7150b39e0e04973dbd08760752ab
★ play by ★ :
Megan Fox
★ hozzászólások száma ★ :
27
TémanyitásRe: The Winner takes it all
The Winner takes it all EmptyCsüt. Márc. 21 2024, 12:39
To Laura  Denson

Teacher don't you fill me up with your rules

Oh, let me roll you baby!

- Ez olyan dolog, amit semmiképp sem mondanék el. - felelem egyszerűen a bedobott kérdésre. Nyilván ennek több oka is van, de a legkézenfekvőbb az, hogy egyszerűen ha erről bármit kiadnék vagy én-, vagy a többiek az a legkevesebb bizalomra se adna okot. Lényegében azt közlöm, hogy ami itt történik az itt is marad és ez így is van jól. Nem tudom egyébként ő miként esett be ide, de annyira nem is érdekel, mert a lényeg, hogy itt van, hogy itt illegeti magát és ha a szavak szintjén le is futja a kötelező köröket, viselkedésében-figyelmének irányulásában valami teljesen más lakozik, én pedig erre építek.
- De sajnos nem így van, bele kell törődnöd, hogy az jut eszembe, ennyire érzéki kék szemeket sem sűrűn látok. - jön az újabb pimasz bók, hiába próbálja magát felszívni akár egy sázrnyait terjesztgető madár, hogy nagyobbnak tűnjön: ez itt egyszerűen velem szemben sem igazán jönne be, három sráccal szemben meg végképp nem.
Annál is inkább, mert a közelségem, az érintéseim elég nyilvánvaló jóleső borzongást váltanak ki a szépségből. Olaj a tűzre. Már-már multattató, hogy mennyire próbál magán uralkodni, hogy a mosolyán e mennyire látszik, ahogy szájacskája sarka megfeszül s legszívesebben egy csókot nyomnék oda. De azért szavaival megpróbálkozik még a gyeplőt megtartani, ami egy öblös, mély kacagást vált ki belőlem, de aztán a többiekből is. Szórakoztató volt ez az önérzet.
- Igen nagy étvágyad lehet cica, ha így gondolod! Vagy csak a füst nagy, de valójában az ellenkezője lenne igaz és ettől tartasz. - nézek mélyen a kékségekbe, egyelőre hagyva kicsit, hogy távolodjon, bár sokat nem tud, mert ugye háta mögött szekrénysor, előtte jómagam, oldalról pedig másik két ember veszi körbe... ezért is mókás, ahogy próbál alkudozni. Kár, hogy amit kínál az a semmihez közelít és legfeljebb olyan, mintha hülyének nézne engem, vagy a többieket. Egy meccsen nem bánom, ha alábecsülnek és tudok meglepetést okozni, de azért más körülményke között nem jó területre tapint, ha valaki tollasnak nézi a hátam. Ösztönösen lépek hát előre és szorítom rá jobban a szekrényre a nőt.
- Ez nem így megy... komolyan azt hiszed, hogy a pecsenye füstjével beérjük azután, miután te kiszórakoztad magad? - vonom fel a szemöldököm. Teljesen nyilvánvaló, hogy egy látatlanban bemondott ígéretről van szó. Eddig nem láttuk meccsen és most is véletlenül van itt, mi a garancia hát? Senki nem tud arról, hogy itt van, hogy mit ígér és a következő meccsig úgy felejti el a dolgot, ahogy akarja. Másrészt a következő meccs kupagyőzelem lenne és hát akkor ez aprópénznek se lenne sok ahhoz képest, amennyi mókában amúgy részünk lehet. Farkasszemet nézek vele sötét szemeim kékségeibe fúrva, izmos testem és a szekrény közé szorítva.
-Most a miénk vagy. - közlöm vele egyszerűen, majd ajkaim lecsapnak ajkaira határozottan, ellentmondást nem tűrően egy mély csókot lopva. Eléggé felhúzott ehhez nem csak abban az értelemben, hogy vágyat keltett bennem, de az indulatot is sikerült valamelyest felszítania, így birtokolóan fogtam derekára és húztam a csók közben jobban magamhoz, majd léptem vele együtt hátra, hogy kissé leválhasson a szekrényről és immár a másik két jómadár sem maradt tétlen: az izmos srácok erős kezei simultak a nőre, ajkak tapadtak két oldalról a nyakára és csókolták. A tűzzel játszott, dönthetett volna úgy is, hogy mondjuk letolja a bugyiját és átadja, de nem így tett és ez új alapokra helyezte a dolgokat...

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Jared J. Marrow
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
...
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
"Play the game
Your gonna be the same
Your gonna change your name
Your gonna die in flames"
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Winner takes it all Tumblr_mmvfllSXM01s24qdco1_500
★ idézet ★ :
The Winner takes it all 200
"I am the game, you don't want to play me."
★ foglalkozás ★ :
Amerikai foci játékos
★ play by ★ :
Rome Flynn
★ szükségem van rád ★ :
...
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
...
TémanyitásRe: The Winner takes it all
The Winner takes it all EmptySzer. Márc. 20 2024, 20:52
Jared &Laura
Nagyon igyekszem olyan felnőtt maradni, akiknek elvileg az ilyen srácoknak fel kéne nézni vagy ha nem is a minimális tiszteletnek kellene járni. Bár engem ez a része az életnek sosem érdekelt, nem akartam, hogy olyan tiszteljen, akinek semmi köze hozzám, mégis nekem kellene a felnőttnek lenni, hiszen ebben a felállásban én vagyok az aki felelősségteljesebb, mégsem indulok el, inkább nyugodtan nézem végig, vagy inkább izgatottan, vagy ki tudja, ahogyan a kezemet megfogja és pimaszul kezd flörtölni, minden kendőzetlenség nélkül. Akkor kellene elnéznem, amikor leesik a takaró rész is róla, de nem tudom nem figyelni ami odalent van.
- Mert gyakran van ilyen, hogy valaki csak úgy bejön ide? - kérdezem felhúzott szemöldökkel, nem fogom magyarázni neki, mennyire nem figyelek ilyenkor semmit, csak megyek, na meg a sok üdítő igencsak kényszerített az idejövetelre, de komolyan nem is tudnék és nem is akarok neki magyarázkodni, hiszen akármennyire is helytelen tetszik egy kicsit a kialakult helyzet, de ezt igyekszem nem kimutatni felé.
- Pedig jobb lenne az ijesztő jutna eszedbe. - vonom fel a szemöldököm, amit be kellene fejeznem, mert lassan olyan ráncos leszek tőle, hogy az ilyen srácok még csak rám sem néznek. Pedig jó srácnak tűnik, helyes, olyanok az izmai, hogy simán tudnám nézegetni nem csak álló helyzetben, hanem vízszintesben is, de ezek a gondolatok olyan gyorsan mennek, vagyis menniük kellene, amilyen gyorsan jöttek. Amilyen kiállása van sokat elárul róla, már elég szép számban gyűltek köré, de egyik sem lépi át azt a területet, amit ő ural, nem jönnek közelebb, a teste az enyémhez van közel és amikor odahajol is pontosan tudja, hogy ez az ő tánca lenne, ha nem tudnám, hogy ő egy diák és több évvel fiatalabb nálam. Semmilyen módon nem játszik ez nálunk, így lehet beleborzongok, ahogyan hozzám ér és a fülemhez hajol, nyelek egyet és öszeszedem magam. Nem engedhetem, hogy egy taknyos nyomja le az önbizalmam és hagyjam neki elengedni magam, amikor tudom,hogy ez nem helyes. Szavain elmosolyodok, erőltetett, kényszerből jön, mert a reakcióm nem ez lenne, de ez az amit mutatni kell, nem vagyok kamasz lány már ennyitől nem dobom el a bugyim, tény, hogy a srác jó, de nekem a tinilányos monológok nem jönnek be.
- Viselem, de ebben az esetben is sokkal jobban szeretem ha azokat én írom meg. - kacsintok rá, és visszahúzom a kabátot magamra, amit olyan elegánsan akart leszedni rólam. - Félek attól, hogy ha egyszer ezt a következményt akarjátok behajtani nem fogjátok bírni. - akárcsak neki nekem is tud nagy szám lenni,a levegőbe dobáljuk a dolgokat, láthatja, hogy ennek nem lesz se eleje se vége, egy őrült játék, amit perceken belül én fogom lezárni és lehet többet nem is látjuk egymást. Mondjuk az emlékeimben benne marad az is biztos.
- Egyezzünk meg valamiben. - lépek hátra tőle, mert eltereli a figyelmem ahogy rám néz, az izzó tekintete szinte már tépi le rólam a ruhát és ebbe nem akarom belegondolni mit tudna vele és én vele csinálni, pedig itt van egy csomó srác, mégis csak ő az akit eddig észrevettem. - A következő meccsen ha nyertek megkapod a bugyim. - mondtam, hogy én írom a következményeket és nem fordítva. Bár lehet ezek is csak üres szavak, de ki tudja…

Jared J. Marrow and Eric Lindström imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Laura Denson
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
The Winner takes it all Mommy-fox

The Winner takes it all 6a3336687bd631caef347d6acffe476eecf64fae
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
The Winner takes it all 433544639617a461370382261e13b43741b6ade5
★ lakhely ★ :
NY
★ :
The Winner takes it all 36c932ff524d7150b39e0e04973dbd08760752ab
★ play by ★ :
Megan Fox
★ hozzászólások száma ★ :
27
TémanyitásRe: The Winner takes it all
The Winner takes it all EmptyKedd Márc. 19 2024, 18:14
To Laura  Denson

Teacher don't you fill me up with your rules

Oh, let me roll you baby!

Ha az ember a döntő pillanatban jól lépett fel, az igazán sokat számított és ha a filmek komonált csoda pillanataihoz mérten meccsfordító nem is tudott lenni csak nagyon ritkán, azért igen is kellett a győzelemhez, hogy az ember meglássa ezt. Jelen helyzetben is ilyen ösztönök kapcsoltak be, amikor egy nő tévedt az öltözőnkbe. Ráadásul nem túlzok, de az egyik legcsinosabb, akit eddig láttam New York-ban, amióta itt tanulok. Csoda volt hát, hogy az "aki mer az nyer" mellett döntöttem?
- Igen. Már, ha van rajtad... - csapom pofátlanul tovább a labdát, mert az élesnek szánt nevetését így lehet a legjobban csorbítani. Az volt a legjobb, ha tartottam a tétet, amiben játszani kezdtem. Nem is nyúltam annyira mellé azért, mert hiába nevet, pontosan látom miként villog a tekintete, miként cövekelt le és hát nem igazán akaródzik neki mozdulni. Egy pontig legalábbis, mert csak összeszedi magát egy menekülési kísérletre, amit én meg nem igazán hagyok. Na nem durván, de azért kellő határozottsággal. Mondjuk ennek az is része, hogy a törölköző meglazul és leesik, de ezt nem is reagálom le annyira. Nem zökkenhetek ki és a pillanat hevében úgy tűnik, hogy ez nagyon is nyerő. És hát megvan az az előnye is, hogy őszinteségem is megvan a kendőzetlenség mellett. A kis kézcsókkal mondjuk azért enyhítem a pimaszságot.
- Ó pedig úgy tűnik, hogy ezt te már nagyon végig gondoltad! - mosolyodom el. - Honnan is tudjuk, hogy nem ez a valóság az eltévedés helyett amikor öles betűkkel van kiírva, hogy "férfi öltöző"? - a szavaimat némi nevetés kíséri a többiektől. Mert a helyzet az, hogy simán lehet igaza, lehet, hogy eltévedt, de azért épp olyan hihető az ellenkezője is, mert hát amióta köztünk van azok a kék szemei igencsak kalandoznak erre-arra és látszik rajta, hogy egyébként valamelyest elemében van, az ő pimasz stílusa is valami játékosságot hordoz egyébként.
- Ijesztő? Nem, a gyönyörű inkább az a szó, ami rólad eszembe jut. - vonom meg a vállam kicsit. - De a harci helyzet az, hogy nem csak engem lestél meg és hát nem is belőlem láttál mindent elsőre... szóval ez így fair. - zárom a gondolatsort, mert valóban úgy került ide, hogy én és Juan törölközőben feszítettünk, Rod meg a harmadik csapattárs, szintén egy afroamerikai srác anyaszült meztelen volt akkor épp a nyakába dobott törcsivel, amit utána kapott maga elé.
Elmosolyodom kicsit szelídebben mint eddig, ahogy az arcomon simít végig puha és törékeny kacsója és közelebb is lép. Elengedem csuklóját, helyette viszont vállairól simítom le a hosszú fekete kabátot, hogy még jobban felfedjem keveset fedő, vérpezsdítő fekete szettjét, amit elismerő pillantások öveznek. Kezem a kabát anyagának határán már bőrét cirógatja, visszafelé pedig teljesen, ahogy a balom felfelé haladva tarkóján simít sötét tincsei közé s ha már közelebb lépett, hát füléhez hajolok.
- Ha már betévedtél a barlangunkba, akkor viseld a következményeit... vagy épp te félsz, hogy sokak vagyunk neked? - cukkolom picit, majd a dolog tetézéseként még meg is harapom finoman az édes kis fülcimpáját.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Jared J. Marrow
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
...
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
"Play the game
Your gonna be the same
Your gonna change your name
Your gonna die in flames"
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Winner takes it all Tumblr_mmvfllSXM01s24qdco1_500
★ idézet ★ :
The Winner takes it all 200
"I am the game, you don't want to play me."
★ foglalkozás ★ :
Amerikai foci játékos
★ play by ★ :
Rome Flynn
★ szükségem van rád ★ :
...
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
...
TémanyitásRe: The Winner takes it all
The Winner takes it all EmptyKedd Márc. 19 2024, 17:37
Jared  &Laura
Általában szeretem, amikor egy pasi annyira határozott kiállású, mint az elém kerülő, szinte még gyerek. De ez  más helyzet, itt nem lehetnek elvetemült fantáziáim, itt nekem kellene a felnőttnek lennem ennyi fiú között, akik még éppen csak beléptek a férfikorba, és mégis mit teszek. Csak bámulok, mert amit látok igen csak kellemes a szememnek. Persze észreveszem, hogy rajtam is megpihen pár szempár, de nem tanárként vagyok ma itt és ők nem ismernek, de talán ez mégsem annyira helyénvaló.
Amikor közelebb jön, már menekülnöm kellene, itt elvesztem majd minden önuralmam és erősen össze kell szednem magam, rajta is vagyok de nem könnyű, mert odaáll és olyan pimaszul szólal meg ,hogy felnevetek.
- A bugyim? - húzom fel a szemöldököm nevetve, mert egy percig sem veszem komolyan, és ami a legrosszabb, hogy még oda is adnám, ha nem egy egyetemen lennénk ennyi szemtanúval, mert a srác egészen tetszetős számomra. De nem, ennek nem most van itt a helye Lau, emlékeztetem magam erősen.
El akarom tolni, ideje menni, mielőtt bármi olyat teszek, amit megbánok, de nem hagy és még közönség is közeledik a nem éppen intim beszélgetésünkhöz. Már megszólalnék, komolyan nyitom a szám egy frappáns megszólalásra, amikor nem tudom lekapni a tekintetem és inkább hirtelen fel is, amikor leesik róla a törölköző.  Azt hiszem a fantáziája rossz irányba indult el velem, mert nem éppen lankad a figyelme velem szemben, amitől mosoly jön az arcomra pedig nem igazán ezt akarom, de nem tudom levakarni.
A kezem elkapja a csuklóm, nem erősen de azonnal elkezdem figyelni, ahogy a keze körbeéri a csuklóm és legalább elveszi a figyelmemet más elég nagynak látszó dologtól.
- Elhiszem, hogy ez azoknak a lányoknak bejön, akik nem véletlenül tévednek be ide, netán egy gyors kis eszmecserére is van idő valamelyik fülkében, de most lehet tényleg egy kicsit félreérted a dolgot. Ne gondolj ebbe sok mindent nagyfiú. - helyesbítem a korábbi kijelentésem, mert akaratomon kívül is többet lesem meg, mint kellene.
Magam mellé pillantok ahol már többen is mellé szegődtek. - Egyedül ijesztő lennék már neked? - simítom végig az arcát és közelebb lépek hozzá, bár nehezen igazítom a hangom a nyugodtság, szintjére, de igyekszem, erősnek kell lennem, és csak játszani, mert az most eléggé bejön.

Jared J. Marrow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Laura Denson
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
The Winner takes it all Mommy-fox

The Winner takes it all 6a3336687bd631caef347d6acffe476eecf64fae
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
The Winner takes it all 433544639617a461370382261e13b43741b6ade5
★ lakhely ★ :
NY
★ :
The Winner takes it all 36c932ff524d7150b39e0e04973dbd08760752ab
★ play by ★ :
Megan Fox
★ hozzászólások száma ★ :
27
TémanyitásRe: The Winner takes it all
The Winner takes it all EmptyHétf. Márc. 18 2024, 18:40
To Laura  Denson

Teacher don't you fill me up with your rules

Oh, let me roll you baby!

Akadnak meglepő helyzetek olykor, de ha az embernek helyén volt a lélekjelenléte, akkor le is tudta őket reagálni. Most én kapcsoltam a leggyorsabban, ahogy ez végső soron a pályán is szokott lenni. A feladat nem volt azért egyszerű, mert igazán jó nő tévedt be ide és elég provokatívan is öltözve. Mondhatni marhára a zsánerem volt. És esélyesen a többieknek is, ahogy a srácokat ismertem. De gyorsan döntöttem és lendültem is akcióba. Kicsit bekerítem a csinos hölyeményt egy pimasz mosollyal az arcomon és egy pimasz megjegyzéssel körítve. Tény, hogy a mi területünkre tévedt és nem igazán kéne itt lennie, gondolom ő sem igazán akarna ebből bármiféle sztorit csinálni. Megcsap az édes illata és közelről még csinosabb, a kék szemei még szebben csillognak, de uralkodom magamon és előadom magam, amire jön is azonnal a frappáns válasz.
- Jó kérdés! Miután elég sokat láttál, többet is, mint illett volna, valami hasonló lenne a fair, szóval mi lenne, ha a bugyid lenne a zálog? - az ihlet gyorsan jön és ösztönösen dobom be, nem is igazán gondolkodva rajta. Hibám, de ilyenkor nem szoktam. Mondjuk ahogy látom a hölgyemény azért igyekszik összeszedni magát, csak hát elég későn... a többiek is mozgásba lendültek már és végső soron lazán, de mégis három oldalról fogjuk közre, mögötte meg a szekrény. A kisérletére, hogy eltoljon csak elnevetem magam: törékeny ő ehhez igazság szerint. Magassarkúi ellenére is lefelé nézek rá és hát ha a pályán tologatnak benga állatok, miért pont neki menne? Mondjuk az érintése így is jól esik. Mondjuk azt elérte a kis tolókázással és azzal, hogy ellene kellett feszülnöm, hogy a törölköző sikeresen lecsúszott a derekamról teljesen és a padlón kötött ki.
- Ezzel magad próbálod csak féken tartani? Mert mind a ketten tudjuk, hogy ez távol van az igazságtól... - kacsintok rá, míg kezem finoman, de határozottan fogja meg törékeny csuklóját, hogy a pimasz szavak ellenpontozására kezét felemeljem izmos mellkasomról és egy kézcsókot nyomjak rá.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Jared J. Marrow
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
...
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
"Play the game
Your gonna be the same
Your gonna change your name
Your gonna die in flames"
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Winner takes it all Tumblr_mmvfllSXM01s24qdco1_500
★ idézet ★ :
The Winner takes it all 200
"I am the game, you don't want to play me."
★ foglalkozás ★ :
Amerikai foci játékos
★ play by ★ :
Rome Flynn
★ szükségem van rád ★ :
...
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
...
TémanyitásRe: The Winner takes it all
The Winner takes it all EmptyHétf. Márc. 18 2024, 18:14
Jared  &Laura
Kellemetlen? Aligha, sokkal inkább más jut eszembe amikor a srácok, szemébe próbálok nézni, de nem mindig sikerül, mert ide oda siklik a szemem, ami sokkal izgalmasabb, sokkal vérpezsdítőbb és tudva, hogy milyen titulusban vagyok amúgy itt egy egyetemi öltözőben, már sokkal inkább megbotránkoztató. Nem is értem miért nem indulok el azonnal ki, a helyes magatartás az lenne, ha megindulnék kifelé és a kezem a szemem elé tartanám, mint egy prűd picsa, akarom mondani, normális tanár, akinek innen tuti nincsenek tanulói, de akkor sem kéne nézegetnie őket.
Nem véletlenükl kérdezem meg egy kis, talán túl sok, idő után, hogy merre kell kimenni, de a srác, aki amúgy is jobban feltűnik a szememnek megállít először talán csak a szavaival, majd közelebb jön megcsap a bőrének a melege is, amibe igyekszem nem megborzongani.
Először csak felhúzom a szemöldököm, az fix, hogy jól tartom magam, de a srác vagy 10 évvel fiatalabb nála és fel sem tűnik neki. Úgy közelít meg, mint egy korabelit, mintha egy préda lennék a sok kis lányka közül, akik ájuldozva nézik, ahogy azok az izmok a fejük mellett mennek el. Kicsit talán nekem is össze kell szednem magam, de elmosolyodva kicsit előre dőlök, hogy a magabiztosságomat hozzam felszínre és ne a kislányos zavarom, amibe pillanatok alatt hajtott bele ez a srác.
- És mégis mibe fog ez nekem kerülni? - mutatok végig rajta, nem egyáltalán nem a folytatásra gondolva, mert akármennyire is érzem, hogy valamit tudnék vele kezdeni, azért tudom hol a helyem és neki sem a lábaim között van, az is biztos. - Kisfiú vagy te édes, hogy ezt megpróbáld behajtani, de szép próbálkozás volt. - mondom neki felkacagva, majd a mellkasára teszem a tenyerem, hogy kicsit hátrébb lökjem, hogy még egy perc fölényt se érezzen felettem.

Jared J. Marrow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Laura Denson
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
The Winner takes it all Mommy-fox

The Winner takes it all 6a3336687bd631caef347d6acffe476eecf64fae
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
The Winner takes it all 433544639617a461370382261e13b43741b6ade5
★ lakhely ★ :
NY
★ :
The Winner takes it all 36c932ff524d7150b39e0e04973dbd08760752ab
★ play by ★ :
Megan Fox
★ hozzászólások száma ★ :
27
TémanyitásRe: The Winner takes it all
The Winner takes it all EmptySzomb. Márc. 16 2024, 11:32
To Laura  Denson

Teacher don't you fill me up with your rules

Oh, let me roll you baby!

Egy meccs utáni öltöző mindig sajátos terep volt, győztes meccs utáni meg pláne. Az oroszlánszag mellé felfokozott hangulat, röhögés, tréfálkozás járt, Laura pedig végső soron pont ebbe csöppent bele és jelenlétével meg is állította a társalgást valamelyest, bár a zuhanyzó részen jelenlétéről semmit sem tudtak egyelőre.
Mi mondjuk azért megdöbbentünk, hogy egy tőlünk valamivel idősebbnek látszó, de amúgy rohadt csinos nő jelent meg csak így, a köreinkben. Egyikünk sem tudta, hogy kicsoda. Nem is meglepő, hiszen az egyetemi meccsekre nem csak diákok meg az egyetemen tanítók jártak ki, de az átlag foci rajongók is követték, részben azért is, mert a tavaszi draftnál innen kerültek ki a nagy csapatok következő játékosai. Meg a szavai alapján eltévedt, szóval simán lehet, hogy nem is ismerte annyira a helyet... szóval nem tudtuk, hogy tanár, eleve egyikünk sem járt a jogi karra. Nem, aki az egyetemi sportból akart komolyabban tovább kerülni és sport ösztöndíjas volt, az nem ilyen szakot választott.
- Ó, ne olyan gyorsan! - mosolyodom el pimaszul, ahogy az első sokkból magamhoz térek és a szavaim azért a többieket is kezdi felrázni. A magam részéről törölközővel a derekam körül lépek közelebb és közelebb hozzá, majd támaszkodom meg mellette az egyik szekrényen tenyeremmel, kinyújtott karral, tán egy leheletnyit sarokba is szorítva a csinoskát.
- Ingyen műsor nincs, ahogy látom te meg nagyon is szívesen legelteted a két szép kék szemed! - kacsintok rá tovább incselkedve. A hangnemben semmi fenyegető sincs, csak határozottság a játékosság mellett. Nem tudom, hogy ki ő, a többiek se, de betévedt az oroszlán barlangba!

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Jared J. Marrow
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
...
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
"Play the game
Your gonna be the same
Your gonna change your name
Your gonna die in flames"
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Winner takes it all Tumblr_mmvfllSXM01s24qdco1_500
★ idézet ★ :
The Winner takes it all 200
"I am the game, you don't want to play me."
★ foglalkozás ★ :
Amerikai foci játékos
★ play by ★ :
Rome Flynn
★ szükségem van rád ★ :
...
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
...
TémanyitásRe: The Winner takes it all
The Winner takes it all EmptySzomb. Márc. 16 2024, 10:59
Jared &Laura
Híresen képes voltam még ennyi idős fejjel is olyan figyelmetlenül berobogni bárhová, és észre sem venni, hogy simán szeleburdinak tűnhetek, pedig ha valaki az álarcom mögé látna nem teljesen ezt mondaná.
Férfi hangokra leszek figyelmes, amíg a mosdóban vagyok, de nem tulajdonítok neki túl sok figyelmet, már megesik manapság, hogy azok akik nemtelenül vagy éppen szabadon választott élnek betérnek ide vagyok oda és ezzel nekem semmi bajom nincs. Teljes nyugodtsággal hiszem, hogy a jó helyen vagyok, egészen addig, ameddig ki nem kászálódok és rossz irányba nem indulok el. Kellemetlennek is mondhatnám a jellegzetes edzőtermi / öltöző szagot, amikor megüti az orrom és a hitelen pusmogás egyre hangosabb lesz, de akkor sem izgatom magam, csak amikor felnézek és tl sok mindent látok, túl kevés vagy inkább semmi alá rejtve.
- Azt hiszem el. - felelem a srácnak, akit még így is, hogy most a legjobb mozdulat a megfordulás lenne, megnézek, meg a többit is, a bár átka, ahova járok, olyan pajzán gondolatokat rejtett el bennem, hogy most is csak állok és bámulok. - Basszus, bocsi, merre tudok kimenni? - kérdezem talán belepirulva egy kicsit, de azért nem nagyon igyekezve továbbállni. A munkámmal játszok most ebben a pillanatba, a tanulókkal való ilyesfajta kokettálás nem annyira helyénvaló, de a srác, aki volt olyan bátor, hogy megszólított, túlságosan is magabiztos kiállással rendelkezik és valamiért nem hagyja elengedni a fantáziám.

Jared J. Marrow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Laura Denson
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
The Winner takes it all Mommy-fox

The Winner takes it all 6a3336687bd631caef347d6acffe476eecf64fae
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
The Winner takes it all 433544639617a461370382261e13b43741b6ade5
★ lakhely ★ :
NY
★ :
The Winner takes it all 36c932ff524d7150b39e0e04973dbd08760752ab
★ play by ★ :
Megan Fox
★ hozzászólások száma ★ :
27
TémanyitásRe: The Winner takes it all
The Winner takes it all EmptyKedd Márc. 12 2024, 19:22
To Laura  Denson

Teacher don't you fill me up with your rules

Oh, let me roll you baby!

Minden meccs egy más tudatállapot, egy olyan időszak, amikor azt érzem, hogy igazán élek. Az idő is máshogy telik, lelassul, az érzékelés megváltozik: a fájdalmat háttérbe szorítja az adrenalin, ami a meccs után csak lassan ülepszik le, bár az elég ólomsúlyú megzuhanás tud lenni. Lehet egyébként ezért is szoktunk rá, hogy az ünnepléssel magasan tartsuk ezt a szintet, hogy a drop minél később érkezzen. Jó nőket hesszelni, kiadósat bulizni pedig mindenképp jól hatott az emberre ilyen irányba.
Egy részem mondjuk elvontabb volt és csak meg-megforgatta a szemét erre, de a lendület engem is vitt és hát egyszer fiatal az ember, ilyenkor kell kiélvezni a dolgokat!
De azért az öltözői dumálás nem csak arról szólt, hogy melyik szurkolólány segge a legkerekebb, ki melyik csaj bugyijában fog hagyni pár bankót, vagy épp arra kötött fogadásokról, hogy ki lesz az, aki adott időre el tud majd tüntetni egy tálca rövidet. Nem, taktikai megbeszélés is tartozott az egészhez, vagy a meccs jó pillanatainak átbeszélése.
Most például a támadó sor kulcs tagjaival arról diskuráltunk egy szál semmiben- vagy törcsiben, hogy ezt a meccs záró dobást és futást érdemes lenne az edzővel is átbeszélni, hátha a playbook-ba illeszthető lenne. Itt járunk, mire a center Juan egy latino srác megköszörüli a torkát és a fejével előrefelé biccent, a többiek megállnak az aktuális mozdulatban, én pedig felvont szemöldökkel fordulok meg, hogy egy idősebb, de igazán mutatós nővel találjam szemközt magam.
- Oh helló! Asszem eltévedtél. - mondom egyszerűen, mert ez egy elég meglepő fordulat volt, de a többieknek is, mert három másik csapattársam is megállt az adott mozdulatban, szóval a hölgyemény szabadon csodálhatta négy egyetemi futballista vagy törölközővel takart, vagy épp teljesen meztelen, tornyosuló izmos alkatát. Mondjuk mi cserébe meg az egészen szabad, formás hosszú virgácsokat stírölhetjük...

livin' in new york



mind álarcot viselünk
Jared J. Marrow
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
...
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
"Play the game
Your gonna be the same
Your gonna change your name
Your gonna die in flames"
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Winner takes it all Tumblr_mmvfllSXM01s24qdco1_500
★ idézet ★ :
The Winner takes it all 200
"I am the game, you don't want to play me."
★ foglalkozás ★ :
Amerikai foci játékos
★ play by ★ :
Rome Flynn
★ szükségem van rád ★ :
...
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
...
TémanyitásRe: The Winner takes it all
The Winner takes it all EmptyKedd Márc. 12 2024, 18:56
Jared &Lau
Csak egy laza focimeccs, nem több, lazítunk, nem gondolok semmire és a végén elmegyünk Magiu-vel egyet inni, mint a rendes feleségek, akik tudják, hogy várják őket haza, de talán a remény, ami otthon van már évekkel ezelőtt elillant. Nem szerettem hazajárni, mindig kerestem indokot, amivel elütöm az időm és ez is egy olyan program volt. Nem titok, hogy nem vagyok oda a sport ezen részéért, de a srácok elvileg jók, így végignézem egy nagy üveg kóla kíséretében, ami már most tudom, hogy kellemesen ki fogja csinálni a hólyagom és nem fogom bírni hazáig.
- Megvársz itt öt perc és itt vagyok. - szóltam Magui-nek, hiszen forgatókönyv szerint indultam el a mosód felé, mert tudtam, hogy ha nem sietek, akkor itt baleset lesz és az elég furán mutatna pont tőlem.
Amint benyitok az ajtón egy jellegzetes öltöző szag csapja meg az orrom, de a mosdó előtt falak vannak, bevetem magam és elintézem, amit el kell. Rosszul tájékozódok, így ez lehet az oka annak, hogy elindulok ellenkezőleg, ahol ki tudnék jutni, a szoknyámat igazítva az ajtó helyett megpillantok pár igencsak formás feneket itt ott logó dolgokat és egy két vagy inkább nagyon sok kockát, amire letaglózok.

Jared J. Marrow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Laura Denson
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
The Winner takes it all Mommy-fox

The Winner takes it all 6a3336687bd631caef347d6acffe476eecf64fae
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
The Winner takes it all 433544639617a461370382261e13b43741b6ade5
★ lakhely ★ :
NY
★ :
The Winner takes it all 36c932ff524d7150b39e0e04973dbd08760752ab
★ play by ★ :
Megan Fox
★ hozzászólások száma ★ :
27
TémanyitásThe Winner takes it all
The Winner takes it all EmptyKedd Márc. 12 2024, 17:30
To Laura  Denson

Teacher don't you fill me up with your rules

Oh, let me roll you baby!

Nem volt már sok hátra az egyetemi focis szezonból és elég jól is álltunk a bajnokságban, de azért szorongatott a második helyezett Penn State a ligában hátulról. Lényegében minden pont számított és ez marha nagy nyomást helyezett ránk ezeken a meccseken. Főleg quarterback-ként érzékeltem ezt, így ha marha feszült is volt a mai meccs, 110%-ot beleadtunk. Oké, ez így sablonosan hangzik, de tényleg így volt és végül meg is nyertük a meccset. Mondjuk ehhez kellett egy nagy adag mázli is az utolsó Touch Down-hoz, egy olyan futással ami után az ember a fél tüdejét is kiköpi...
Ennek hála most már az öltözőben kezdtünk hozzá egy jó hangulatú, kurjongatásokkal teli élménybeszámolónak, na meg azzal kapcsolatos vad handabandázó terveknek, hogy melyik sztriptíz bárba menjünk ünnepelni. Mondjuk ez már szokás volt lassan és nem is volt annyira nagyzolás az obszcén dumák egy része, miközben mindenki megszabadult a meccsen viselt cuccától s a csapat java része már el is ment zuhanyozni a szurkoló lányok seggeiről diskurálva, míg én a centerrel és a fullback-el kicsit épületesebb taktikai beszélgetésbe folytam derekamra csavart egy szál törölközőben (és persze ők is hasonlóan) ahogy sorunkat vártuk a zuhanyzó felé.

livin' in new york



mind álarcot viselünk
Jared J. Marrow
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
...
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
"Play the game
Your gonna be the same
Your gonna change your name
Your gonna die in flames"
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Winner takes it all Tumblr_mmvfllSXM01s24qdco1_500
★ idézet ★ :
The Winner takes it all 200
"I am the game, you don't want to play me."
★ foglalkozás ★ :
Amerikai foci játékos
★ play by ★ :
Rome Flynn
★ szükségem van rád ★ :
...
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
...
TémanyitásRe: The Winner takes it all
The Winner takes it all Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
The Winner takes it all
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» it takes two to tango
» Whatever It Takes ~ Marcello & Fabiola
» When life takes a sudden turn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Egy kis plusz :: Real Time játékok-
Ugrás: