New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 108 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 92 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 5:45 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 5:44 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 5:27 pm-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 5:27 pm-kor
Nina McDonough
tollából
Ma 5:00 pm-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 3:55 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 3:35 pm-kor
Fable Elizabeth Hart
tollából
Ma 3:09 pm-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 3:03 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Something new
TémanyitásSomething new
Something new EmptyPént. Márc. 08, 2024 6:11 pm
Nathan Russel
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Louis Partridge /képen/
Oliver Bearman
Születési hely
New York
Kor
21
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
hát derítsük ki
Csoport
Munkások / Diák
Történetünk
A mi történetünk közel 9 éve kezdődött, de talán még annál is régebben. A nővéred az én legjobb barátnőm, aki miatt olyan életem lehet, amilyen, aki nem hagyott 15 évesen a szüleimnél, mert ő és az anyukátok adtak egy lehetőséget, hogy lelépjek otthonról és hozzátok költözhessek. Nem tudom hogyan hathatott, egy akkor 13 éves fiúnak egy plusz lány az otthonában, aki képes volt egy szál bugyiban és felsőben mászkálni a nappaliban, és még az ajtót sem zárta magára, amikor öltözött. Mindig egy kicsit távolságtartó voltál, de közben kerested a társaságunkat. Mi sosem közösítettünk ki, te és Lara a legjobb testvérek vagytok, akiket valaha láttam és kívánni sem kívánhattam volna jobb családot abban az időszakban és most sem.
Lara sokszor cukkolt téged azzal, hogy ne legyél ennyire átlátszó, mert szerinte én bejöttem neked. Én nem gondoltam bele többet, egészen addig, amíg egy este csúnyán berúgtunk, már 20 éves voltál, még nem nagykorú, de én szerettem és most is szeretek bulizni, mert az tisztán tartja  a fejem a sok gond mellett. Az az este egy kicsit elfajult, mármint köztünk, megcsókoltál és én nem ellenkeztem, kíváncsi voltam mi lett a kis Nat-ből, és azóta azt érzem, hogy valami megváltozott, de mi ne mutatjuk ennek egyetlen egy jelét sem, sőt.
Lara és én már régen elköltöztünk anyukádtól és tőled és most úgy hozta az élet, hogy te is költözni szeretnél, kell egy saját rész, ahol magad lehetsz és még az incidens előtt felajánlottam, hogy az albérletem üres szobáját megosztom veled, amivel te akkor lelkesen éltél is. Már a fél cuccod ott van  nálam, bár te még nem vagy teljesen ott. Fogalmunk sincs mi történik és azt sem, mi volt az az egész, de egyelőre, úgy teszünk mintha nem történt volna semmi, még csak nem is említjük, de meddig tudjuk ezt elnyomni?

// Valamelyik PB-nek nagyon örülnék, a név opcionális és a jelleme is, de szeretném ha ez egy ha lassan is, de egy szerelmi szál lenne a végén, nem kell egyből belecsapni a lecsóba, sőt, szeretem ha nem minden egyszerű. //

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Something new
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: