New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 118 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 103 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Axelle Turner
tollából
Ma 16:37-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 16:31-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 15:48-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Zaide Moran
TémanyitásZaide Moran
Zaide Moran EmptyCsüt. 7 Márc. - 14:09
Zaide Moran
You want something in life, why don’t you get it?

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Zaide Moran
Becenév
Zed
Születési hely
New York
Születési idõ
1990.01.19.
Kor
34
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Biszexuális
Családi állapot
Szingli
Tanulmányok
Gimnázium /már végzett/
Foglalkozás
Kidobó
Munkahely
Sinner Klub
Hobbi
Motorozás, testépítés

Csoportom:
Munkások

Jellem
Életem a motorozás, szóval, ha azt kéred tőlem, ugorjunk ki a pályára és csapassuk, benne vagyok! Biztos lehetsz benne, hogy utána vendégem vagy egy italra is, nem foglak elengedni anélkül. Egyébként mit mondhatnék, a leghülyébb helyzetekben is képes vagyok pofázni megállás nélkül, főleg, ha zavarba hoznak. Párszor előfordult, megpróbáltam kinőni, de nem jött össze, mindegy!
Szóval, mit mondjak magamról, hm… Na, talán ez jó lesz: Tudok főzni (és tényleg, nem viccelek! Rittyentek neked többfogásos kaját, ha azt kéred tőlem, persze te állod a hozzávalókat). Aztán, mi van még? Megvan! Motorozom, de ezt már megbeszéltük, elsősorban 450-es KTM-el tolom, de a sportmotorokat sem vetem meg, csak épp nincs rá keret, majd egyszer. Akarok egy Kawasakit!
Aztán… Ja, igen! Ha már motorsport, akkor állóképesség. Járok konditerembe és nem csak az a tessék-lássék megmutatom magamnak a súlyokat típus vagyok, hanem rendesen csinálom, ahogy azt kell. Nem véletlenül vagyok kidobó a Sinner Klubban. Nem álmaim munkahelye, de azért keresetnek nem szar. Edzés során saját testsúlyos gyakorlatokkal dolgozom, a súlyok is a barátaim, és állóképességi gyakorlatokat is végzek. És igen, alkalomadtán jógázom, de ezt nem szoktam nagydobra verni mások előtt. Ember legyen a talpán, aki végigcsinálja a dinamikus jógát, csak mondom!
A teremről jut eszembe: ha alaposabban megnézel, azok az izmok nem dísznek vannak rajtam, ha beugatsz, úgy állcsúcson váglak, hogy a fal adja a másikat, szóval kétszer is gondold meg, ha kötekedni akarsz!
Könnyen ismerkedem, kezdeményező típus vagyok. Szokták mondani, hogy két kézzel habzsolom az életet. Tipikusan az a srác vagyok, ami a szívemen, az a számon. Nem fogok kertelni, ha valami nem tetszik, a képedbe mondom. Nova a tanúm rá, kérdezd meg tőle, ha nekem nem hiszel!
Egyébként meg fogsz lepődni, de könyves típus vagyok. Igen, bármennyire is nagydarab, agyatlan pöcsnek tűnök, szoktam olvasni, nem is keveset, mikor van pár szabad órám. Fasza kis levezetés tud lenni a fárasztó éjszakák és a kiadós alvás után, ajánlom mindenkinek.
Bírom az alkoholt, de mértékkel fogyasztok, nem tenne jót a dögös imidzsemnek. Nem, viccet félretéve, tényleg csak alkalomadtán iszom, nincs rá különösebben szükségem, pörgök anélkül is. Ami viszont tabu, azok a drogok és egyéb tudatmódosító szerek! Nem szívlelem őket, volt a családban haláleset, úgyhogy ha meglátom, hogy mellettem szipuzol, biztos lehetsz benne, hogy kibaszlak az utcára!
A külsőmről is ejtsünk pár szót a miheztartás végett. Ugyanolyan magas vagyok, mint apám. Alulról karcolom a százkilencvenet, testalkatra is hasonlóak vagyunk, a bőröm színét is tőle örököltem. Szép kreol, csak hogy csöpögjön a csajok nyála utánam, ugyebár! Hajam rövid, sötétbarna, tiszta kóc, de nekem így tetszik. Szemem színe sötétbarna, ez kivételesen olyan árnyalat, mint édesanyámé. Mindig meg is jegyzi, ha találkozunk.

Avataron:
Michael Vazquez

Múlt
Mit is mondhatnék, anyám találkozott apámmal, aztán kilenc hónap múlva megszülettem én. Na jó, ez így gáz… szóval, anyám Mexikóban nyaralt, mikor találkozott apámmal. Apám ott dolgozott a szállodában, ahol anya megszállt a barátnőivel a nyaraláson.
A nyári kalandból szerelem lett, aztán távkapcsolat, majd házasság. Apám az államokba költözött, kurva nehezen, de megkapta a vízumot, közben megszülettem.
Ami vicces az egész helyzetben, hogy apám mexikói katolikus, édesanyám viszont amerikai zsidó, ne kérdezze senki, hogy hozták ezt össze. Ezért lett az, hogy amíg apám nem kapta meg a vízumot, kénytelen voltam anyám családnevét felvenni (mondjuk nem sok beleszólásom volt, épp megszülettem!), és hát mit adott az ég, ő is nevezett el.
Persze apám később tajtékzott, ezért lehet az a difi a történetben, hogy bár úgy nézek ki, mint akit mexikóból szalajtottak, de zsidó nevet kaptam. Mondtam, hogy bonyolult a családom!
Egyke gyerek voltam mindig is, hiába próbálkoztak a szüleim, több gyerek nem jött össze, végül felhagytak a kísérletezéssel. Később a szüleim elváltak, mikor már gimnazista voltam, valahogy mégsem működött köztük a kémia, de tekintettel voltak rám és inkább megvárták, amíg idősebb leszek. Apám elköltözött New Yorkból, mai napig tartjuk a kapcsolatot és szoktunk találkozni is. Az öreg úgy döntött, hogy kamionos lesz, járja az államokat egész évben.
Édesanyám a mai napig ott dolgozik, ahol még akkor vállalt munkát, mielőtt megismerte apámat. Az egyik nagyobb könyvkiadónál személyi asszisztens, nem véletlenül mondtam, hogy szeretek olvasni.
Sokszor súrlódtunk a szüleimmel, volt nem kevés nézeteltérésünk, ennek ellenére szeretetben neveltek fel New Yorkban. Több városrészben is éltünk az évek során, végül a gimnázium miatt Manhattanben telepedtünk le, azóta itt élek én is.
Kölyökként ugyanolyan harsány voltam, mint amilyen most is vagyok, szenvedélyem lett a motorozás köszönhetően a haverjaimnak, anyám nagy bánatára. Nem beszélve a Muay Thairól, másik nevén thai box. Mondtam, hogy nem dísznek vannak az izmaim!
Már elég korán kezdtem a sportot, mindig is jó voltam bennük, ha már az iskolai teljesítményem nem volt annyira fenomenális, legalább ezekben otthonosan mozogtam, versenyekre is jártam az edzőmmel csapatban és egyéniben is, több kupát és övet vittem haza.
A gimnázium után viszont nem igazán tudtam, mi a frászt kezdjek magammal, szóval kellett valami munka, hogy ne mindent édesanyámnak kelljen fizetnie, és bár apám is küldött haza pénzt annak ellenére, hogy már nem voltak együtt anyámmal, ez nem volt elég. Szóval alkalmi munkákat vállaltam.
Voltam rakodómunkás, megvan a targoncakezelői jogosítvány is. Raktárban is dolgoztam, de nem igazán szimpatizált velem a raktárvezető, szóval elváltak útjaink. Dolgoztam étteremben is, mint kisegítő, megfordultam klubokban is, viszont abban biztos voltam, hogy nem akartam irodai munkát végezni, képtelen lettem volna napi több órán keresztül görnyedni az íróasztal fölött.
Így esett, hogy motorozás közben összeakadtam a régi gimis haverommal, akivel egy évfolyamra jártunk anno, és beajánlott a Sinner Klubba, mint kidobó. Valójában tetszett a lehetőség, az éjszakai munka egyáltalán nem zavart, könnyen alkalmazkodtam hozzá, ahogy a kidobó minőség sem. Tény, nem álmaim munkája, de a testfelépítéssemmel és határozott hozzáállássommal megnyertem magamnak a kiscsajt, aki a felvételt intézte.
Persze, részt kellett vennem a személy- és vagyonőri kurzuson vagy mi a rosseb volt az, mellette beirattak továbbképzésre konfliktuskezelésből is, de erre mondjuk nem vagyok túl büszke, annyira nem remekeltem.
Ami viszont meghatározó volt az életemben, és azóta is ódzkodom a drogoktól, az az unokaöcsém esete volt. Anyám bátyjának a kisebbik fia már gimnáziumban elkezdett füvezni, ezzel még nem is lett volna akkora gond, viszont ezt lassan követték a keményebb drogok, elsősorban kokain és ecy. Az a kölyök kurva okos volt és hatalmas szíve volt, de a rossz társaság, az önbizalomhiány megtette a hatását. Elkezdett lecsúszni és hiába fogott össze a család, már késő volt. Mikor megkaptuk az értesítést, hogy túladagolta magát, megfogadtam, hogy sem az otthonomban, sem a környezetemben nem fogom eltűrni a drogokat és lefosom, hogy ki mennyire szereti őket. Ha meglátom, hogy bármelyik haverom használni akarja, kitépem a kezéből és én verem péppé, aztán bebaszom az elvonóra, ha szükséges! Nem akarok több olyan leépült embert látni, mint amilyen az unokaöcsém lett és senkinek nem kívánom, hogy ilyet végig asszisztáljon.

livin' in new york

Dok Min-Joon imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zaide Moran
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Zaide Moran Giphy
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Életképek vagy valami olyasmi...
★ családi állapot ★ :
Szingli
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
"Here comes the Boom!"
★ foglalkozás ★ :
Kidobó
★ play by ★ :
Michael Vazquez
★ hozzászólások száma ★ :
18
TémanyitásRe: Zaide Moran
Zaide Moran EmptyHétf. 11 Márc. - 22:04
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Zaide!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Szokták mondani, hogy ne ítéljünk meg egy könyvet a borítója alapján, igaz? Nos, teljesen olyan érzésem volt a történeted olvasása közben, hogy épp erről van szó a Te esetedben is. Ha valaki azt hiszi, hogy pusztán a kinézeted, a jóképűséged, vagy az alkatod miatt véleményt formálhat rólad, rá kell, hogy jöjjön, hogy nem olyan egyszerű ez az egyenlet. Ott vannak azok a bizonyos apró részletek, amelyek megkülönböztetnek mástól, ez pedig nagyon tetszett a történetedben, olyan üzenet volt, aminek mindenkihez el kellene jutnia.  Zaide Moran 2624752903
Szó volt róla, hogy a gimi után nem voltál benne biztos, mivel szeretnél foglalkozni... Szerintem van, akinél ez az élet rendje. Nem muszáj nyolc évesen tisztában lenni azzal, hogy milyen foglalkozást akarunk magunknak. Aki nem próbálkozik, az nem is szerez tapasztalatot, épp ezért a te rezüméd kivételesnek számít, hiszen nagyon változatos dolgokkal próbálkoztál. De úgy tűnik ez a mostani az igazi neked - mármint az állásodra gondolok Razz
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·

Zaide Moran imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Zaide Moran Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Zaide Moran Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Zaide Moran 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Zaide Moran 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
946
★ :
Zaide Moran 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Zaide Moran
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Munkások-
Ugrás: