New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 21:33-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 21:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 20:45-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 20:26-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 20:16-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 20:06-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:47-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 19:46-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 19:42-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Bastian Beaumont
TémanyitásBastian Beaumont
Bastian Beaumont EmptyKedd 5 Márc. - 16:45
Bastian Beaumont
Control feelings.

Karakter típusa
Saját.
Teljes Név
Bastian Ezekiel Beaumont.
Becenév
Bas.
Születési hely
Monaco.
Születési idõ
1998.01.06.
Kor
26.
Lakhely
Upper East Side, Manhattan, New York.
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális.
Családi állapot
Egyedülálló.
Tanulmányok
Trinity Gimnázium
2012-2016


NYU
Hospitality, Travel and Tourism Management
2016-2020
Foglalkozás
Aligazgató.
Munkahely
Beaumont Hotel & Spa.
*****
30 hotelből álló szállodalánc a Beaumont család kezében.

Hobbi
Sportautók, utazás, bortúrák, edzés, kirándulások, kiállítások látogatása.

Csoportom:
Üzlet.

Jellem
Egyszerre keveredik bennem édesanyám brit, hideg kimértsége és édesapám francia arroganciája. Mindketten rengeteget adnak a megjelenésre, a megítélésre és a család hírnevére, így engem és a két fiatalabb testvéremet is arra neveltek, hogy viselkedésünkkel ne hozhassunk szégyent a Beaumont névre. A mi életünkből kimaradt az az időszak, amiben megpróbáltunk volna kitörni a családi kötelezettségekből. Miért is tettük volna? Kiváltságosak voltunk, vagyunk és leszünk, mi pedig egytől egyig túlzottan racionálisak vagyunk ahhoz, hogy a szülői iránymutatást túldimenzionáljuk és elnyomásként éljük meg.
A legidősebb gyerekként magaménak éreztem a szerepet, hogy példaként járjak a húgom és az öcsém előtt, terelgessem őket ezzel is segítve a családot, hiszen mindent megadtak a számunkra, amire csak szükségünk lehetett sőt még annál is többet. A luxus, az utazások, a jövőkép, ami miatt sosem kellett aggódnom a szüleim munkájának a gyümölcse, így nekem.. nekünk pedig illik ehhez méltóan viselkednünk.
Sokan úgy jellemeznének, hogy rideg vagyok, mert nem kifejezetten az én asztalom az érzelmek kimutatása, sem pedig az, hogy kifejezetten utat engedjek az erősebb megnyilvánulásoknak. Mint mindent, saját magamat is igyekszem irányítás alatt tartani, mert nekem ez jelenti az igazi komfortot. Nem vagyok a dühöngő fajta, én jobb kedvelem higgadtan kezelni a nézeteltéréseket és a problémákat ez pedig gyakorta az érdektelenség látszatát keltheti, holott, ha valami ténylegesen nem érdekel, arról szót sem ejtek inkább. Időpazarlásnak tartom, hogy olyan vitába bonyolódjak, aminek a végkimenetele kicsit sem befolyásol semmit az életemben.
Minden erőmmel azon vagyok, hogy ne csak látszat szerepet töltsek be aligazgatóként, de egyelőre annál több, hogy folyamatosan utazgatva ellenőrzöm a hoteleinket aligha kapok többet. Az öregem nem a bizalmáról híres, így remeg a keze, hogy bármilyen szinten is átadja nekem a stafétát, de ezt nem is próbálom sürgetni kifejezetten, inkább csak próbálok bizonyítani a számára, hogy bármilyen kérdéssel is forduljon felém, azt megbízhatóan és a lehető legjobb formában eleget tegyek neki. Még egyébként is fiatal vagyok, nem kell holnapra semmit sem letennem az asztalra, így az ambícióim pihenő pályán maradhatnak. Kivárom a saját időmet, türelmesen.

Avataron:
George Russell.

Múlt
A tetőteraszon ülve lassan kortyolok egyet a fehérborból miközben a tekintetem lustán siklik végig húgom, véleményem szerint, enyhén túlsminkelt arcán.
-Mi van?-csattan rám, mint egy igazi jól nevelt fiatal hölgy a felső tízezerből, de legalább arra vette a fáradtságot, hogy a hangerőre ügyeljen. Meglepetten emelkednek feljebb a szemöldökeim miközben lejjebb billentem az államat, hogy felvehessem vele a szemkontaktust a napszemüveg fölött.
-Tessék?-kérdezek vissza, nyugodt, türelmes, mély hangon mire ő a szemeit forgatva rám sóhajt.
-Nézel.. a szemeddel, mint anya. Ne bámulj!-kényszeresen simít végig hamvas szőkére festett tincsein, ami a családunkra jellemző nagy kék szemekkel együtt igazi Barbie baba hatást ad neki.
-Mi bajod?-kérdezem még mindig higgadtságot sugározva.
-Semmi.-vonja meg a vállait.
-Kihagyhatnánk ezeket a köröket és megspórolhatnánk egy kis időt azzal, hogy a lényegre térünk és elmondod, hogy mi nyomja a lelkedet, Eloise?-sóhajtok és megmasszírozom a halántékomat egy egy kicsit a szabad kezemmel.
-Nem, mert..
-Köztünk marad.-vágok a szavába megállítva a gondolatmenetet, amivel megvádolna, hogy tőlem az információ nyílegyenesen tovább is siklana a szüleink felé. Tudom tartani a számat, ha tényleg nem érzem azt, hogy komolyabb beavatkozásra lenne szükség, mint amit én biztosítani tudok a testvéreim számára.
-Paolo...-kezd bele egy drámai sóhajjal én pedig szinte kilöttyintem a boromat ahogyan előre hajolok.
-Nem.-emelem fel a mutatóujjamat kettőnk közé figyelmeztetően.
-De hát..
-Szerintem nem dadogtam, Eloise. Ezt már megbeszéltük. Hónapokba telt mire kiheverted azt a fickót, aki sosem érdemelt meg téged igazán. Nem akarom többször még csak hallani sem a nevét, világosan beszéltem?-kérdezem és szavaim éle ellenére még mindig kiegyensúlyozott marad a hangom, bár belül két kézzel kapaszkodok az indulataimba, hogy ne rendezzek jelenetet. Semmi szükség rá és az emberek többségénél egyébként sem hatásos csupán azt a késztetést ébreszti fel bennük, hogy felvegyék a harcot. Tapasztalatom alapján a tényszerű közlés a legcélravezetőbb. Most is csupán azért kérdeztem a végén vissza, hogy ellenőrizzem a rá gyakorolt hatásomat.
-Csak azért mondod mert....
-Nem. Nem érdekel, hogy mennyit keres, mennyire kicsi a lakása vagy milyen autóval jár. Az érdekel, hogy képtelen volt veled jól bánni és nem voltál mellette boldog. AZ nem szerelem volt, Eloise, csupán ragaszkodás. Tiszteld már magad annyira, hogy nem adod le a szintet csak azért, hogy Paolo képes legyen megugrani.-kortyolok egyet a boromból.
-Engednéd, hogy...
-Hogy szóhoz juss? Majd akkor, ha nem tudom pontosan, hogy mi készül kijönni a szádon.-a poharamat lerakom az asztalra. Egy rövid ideig egyikünk sem szólal meg csak a többi vendégen pihentetjük a tekintetünket, miközben mindketten igyekszünk lenyelni a negatív érzéseket.
-Egy hónap Bali.-szólalok meg végül a homlokomat masszírozva.
-Mi? De apa azt mondta, hogy te mész.-kapja rám a tekintetét hirtelen.
-Én meg azt mondom, hogy te mész. Vita lezárva. Jobb ha távol leszel New York-tól egy ideig. Amíg kihevered Paolo felbukkanását.-haragudni fog. Tudom én, de inkább legyen rám mérges, mint hogy még egyszer végignézzem, ahogyan ugyanaz a férfi összetöri a szívét, miután a lehető legaljasabb módon kihasználta.
-De..-belé fojtom a feltörni készülő tiltakozást hideg tekintetemmel.
A táskáját felkapva hagy magamra az asztalnál. Majd megnyugszik.. mint mindig.. és végül megköszöni... mint mindig. Csak addig kell elviselnem húgom megvetését és célzó jellegű hallgatását az irányomba, amíg nem tisztul ki eléggé a feje. Ennyit még féllábon is kibírok, szóval részemről rendben van a dolog, amíg őt meg tudom védeni.
-Szia Bas.-öcsém foglalja el húgom néhány perce megürült helyét. Mehet a második felvonás, bár ő az egyszerűbb eset..

livin' in new york



heritage.

Raelyn J. Winters and Magnolia Cleaver imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Bastian Beaumont
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Bastian Beaumont 644b824a78fe3c764b6bd6b69a519c20bc891463
Bastian Beaumont 1117b08220d4a9289ce0bca4d627dfb3de9af9d0
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
CATCH
flights
NOT FEELINGS.

★ családi állapot ★ :
Egyedülálló.
★ lakhely ★ :
Upper East Side
★ :
Bastian Beaumont 74e6466fd08357a4601c2859036035a7cb69b14e
★ idézet ★ :
BE BETTER
than you were
YESTERDAY.
★ foglalkozás ★ :
Beaumont Hotel & Spa aligazgató.
★ play by ★ :
George Russell.
★ szükségem van rád ★ :
I   DON'T need her.
Bastian Beaumont A71b441cdb31f41940c274c9eea3f9f1b733f144
★ hozzászólások száma ★ :
14
★ :
Bastian Beaumont 7960cd69ca4a7035dd59ff82d92d4c9aa8ebd8ff
TémanyitásRe: Bastian Beaumont
Bastian Beaumont EmptyKedd 5 Márc. - 18:16
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Bastian!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nos, engem már a leírásoddal megfogtál, szinte azonnal átéreztem belőle, milyen karakterre is számítsak. Egy kimért, arrogáns férfi, a legidősebb három testvér közül, aki példának akar elől járni a testvérei számára, valaki, aki ambíciózus, terveket szövöget a jövőre nézve, mégis türelmesen vár a sorára. És aztán mindez visszaköszönt a szerepjáték példában is. Nagyon tetszik ahogy a karakter határozottság, hideg kimértség mögé rejti a féltését, a gondoskodását, és ellent mondást nem tűrve hoz döntéseket a testvérei érdekében.  Bastian Beaumont 560292900

Örömmel olvastam volna akár tovább is, ismertem meg volna jobban Eloiset és az öcsköst is, mert nagyon tetszett az egész lap. De, gondolom, minél tovább szövegelek itt, annál később lesz lehetőséged kibontakozni a játéktéren, úgyhogy nem is tartalak fel tovább.  Bastian Beaumont 3673325056

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



Bastian Beaumont imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Bastian Beaumont Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Bastian Beaumont 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Bastian Beaumont 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Bastian Beaumont 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Bastian Beaumont 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Bastian Beaumont
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Üzlet-
Ugrás: