New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Admin
tollából
Ma 21:22-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 21:17-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 21:17-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 21:14-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 21:03-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 20:53-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 20:44-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 20:43-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:30-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Alina Roche
TémanyitásAlina Roche
Alina Roche EmptyKedd Feb. 13 2024, 21:37
Alina Roche
nope

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Alina Roche
Becenév
Lin, Lina, de maradjunk az Alinánál, amíg nem ismersz
Születési hely
Brooklyn
Születési idõ
1995.05.03.
Kor
28
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
inkább leszbikus, de volt pár futó hetero kapcsolatom is, de maradnék a nőknél
Családi állapot
egyedüli
Tanulmányok
Gimi után befuccsoltam
Foglalkozás
mixer, pultos
Munkahely
ahol éppen helyet kap, főleg alkalmi munkák
Hobbi
zene, de csak hallgatni - könyvek, de csak az illatát szeretem - futás, ha valaki fut előttem, akinek formás a hátsója - koktélok, készíteni, semmi fogyasztás, megárt - szex, bár manapág mindenki annyira furán akarja -  szabadság, nem hobbi, de szeretem ha megvan - Tinder, már ráfüggtem, célom ott megtalálni a nagy Őt… nem

Csoportom:
Munkások

Jellem
Rám szokták mondani, hogy magányos farkas, a természetem néha rettenetes, akkor inkább messziről elkerül mindenki, máskor olyan vagyok, mint a világ közepe, mindenki körülöttem akar lenni, mert a kedvem feldobja őket. Nőből vagyok, ezt nem kell magyarázni és a nőkre bukok, mert a pasikat már egyszerűen nem bírom elviselni. Nincsen türelmem sok mindenhez, ahogy ahhoz sem, ha egy férfi felnőtt korában sem képes elszakadni anyucitól, hogy ez a nőktől miért más? Mert nő vagyok, a saját nememtől sokkal több mindent elnézek és ha az igazat akarom bevallani bárkinek akkor egy szép fenék és mell jobban vonz, mint egy nagy farok, már bocs a szóhasználatért.
Szabadszájú vagyok, ha nem derült volna ki az első pár mondatból. A véleményem nem marad a fejemben, hiába nem tűri a nyomdafestéket és hiába sért meg másokat minden egyes szavam. Van szabad akaratom, és ezért sem maradok sosem egy helyen még dolgozni sem. Az otthonom, nos olyanom nincs, szeretek mindig egyik helyről a másikra csapódni, hónapokat elvagyok egy helyen, de továbbállok, amint megunom és megszokom a járást a szobából a konyhába. Nem ijedek meg ha egy tetkós faszi rám akar mászni, nem futamodok meg ha egy szőke cicababa beszól az öltözködésem miatt. Egyedinek vallom magam holott nem vagyok mást, mint a saját stílusom megtestesítője. Akinek nem tetszik, az nézzen másfelé, de ezekkel szemben én nem állok bele soha senkibe ok nélkül, tudok kedves is lenni és nagyon is szeretem ha az emberek azok, a modorom nem mindig van a helyén, de ezen már 25 évesen aligha fogok tudni javítani. Élem az én kis szabadszellemű életemet és nem foglalkozok senkivel, velem sem foglalkozik senki.

Avataron:
Megan Fox

Múlt
Már vagy fél órája toporgok idegesen a fürdő előtt, és ezen a ponton érzem, hogy tovább kell állnom, már egy hónapja lakok Staten Island puccos környékén, nyilván tök ingyen, elég volt lefeküdnöm a tulajjal párszor és simán hagyta, hogy a luxus szintjén éljek. De nem minden fénylik, ami arany ugye, mert ebben a szaros lakásban is csak egy fürdő van és én menten összepisilem magam. A faszi minden reggel eljátssza ezt, nem is az esetem és a lakás is kezd már nagyon unalmas lenni.
- Bred ha nem jössz ki most azonnal rád rúgom az ajtót. - dörömbölök megint be neki, úgy néz ki atsosen, de a barom nevetve nitaj ki az ajtót én meg szinte kitépem onnan és bezárom magam mögött az ajtót és azonnal a WC-re ülök, hogy kiengedjem, ami már egy ideje feszít belülről. Azt hiszem ez a búcsú pillanata, de nem fogok könnyeket ejteni érte, még a köszönés is távol áll tőlem. Sosem voltam ragaszkodó típus, anyám elhagyott, amikor 10 éves voltam és az apám még a létezésemről sem tud. A bátyám nevelt fel, aki ma New York egyik legbefolyásosabb embere lett én meg egyszerűen csak irtózom a fényűzése azon fajtájától, amiben ő él. Ezért is léptem le tőle, amint elmúltam 16 éves, azóta elvagyok, sosincsen állandó dolog az életemben, kapcsolatok jönnek mennek, de sosem maradandóak, barátaim vannak is meg nem is, de inkább csak akkor van valaki mellettem ha én vagyok kitartó, mert velem sosem könnyű. Leginkább azért fekszek le valakivel, hogy vagy szállást adjon vagy mert unatkozok, nem vagyok kurva, és nem adom el a testem, csak akkor csinálok ilyet ha nekem van belőle hasznom és nem fordítva.
Amint végzek a fürdőben megyek oda Bredhe azzal az igazán kedves mosolyommal egy szál fehérneműben és a hangom szinte édes, amikor megszólalok, a pasik imádják ezt, és én ezt tudom.
- Éhes vagyok, és nem nem jó semmi ami a hűtőben van, lemennél nekem a sarokra fahéjas sütiért. - nyomok egy puszit a nyakára, majd meg sem várom a választ, mert már tudom mi lesz, indulok el a szoba felé, ahol minden tulajdonomat tartom.
Amint meghallom a zár kattanását felkapom magamra a ruhámat és bedobálok mindent a táskámba, ami alig nagyobb, mint egy nagyobb kutya. De mindig megszerzem magamnak, amire szükségem van, ahogy most is elteszek egy kis pénzt a szekrényből és ékszert a fürdőből. Ez nem lopás, hanem inkább támogatás, egy olyan életbe, amilyen az enyém. Bred amúgy is nekem adná, ha kérném, így meg legalább egy beszélgetést megspórolunk egymásnak.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Alina Roche
Alina Roche EmptyCsüt. Feb. 15 2024, 07:04
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Alina!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A jellemzésedből egy igazán belevaló lányt ismerhettem meg, aki nem fél kimondani, amit gondol és azt hiszem, hogy ez igazán jó tulajdonság, mert a gyengéket nagyon könnyen eltapossák, te pedig egyáltalán nem tűnsz annak. Néha szerintem minden nő elgondolkodik azon, hogy könnyebb lenne az élete, ha megmaradna a saját neme mellett, hiszen egy nő sokkal jobban tudja azt, hogy mi kell egy másik nőnek, azonban legyünk őszinték: a férfiak nélkül azért unalmas lenne a világ. Tetszik, hogy ilyen talpraesett vagy és meg élsz a jég hátán is, ahogy mondani is szokták: élni ész kell! Te azt hiszem, hogy hamar feltalálod magad bármilyen helyzetben, bár azért vigyázz, mert ez a fajta magabiztosság, ami benned van, könnyedén bele keverhet a bajba is, talán nem ártana néha a bátyád segítségét is elfogadnod. Alina Roche 3673325056  Alina Roche 2624752903
Színt és rangot majd egy admintól fogsz kapni, addig is érezd jól magad! Alina Roche 4146035580  

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york

mind álarcot viselünk
Deborah Winchester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Alina Roche Tumblr_inline_p7vfpwaGpv1sccn28_250
Alina Roche 08a4397550de4042d34de8de1b371755e90ca86e
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
F*ckin' Perfect
★ családi állapot ★ :
Love the Way You lie

Alina Roche Giphy
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Alina Roche Tumblr_p14w054FqA1vn7wmzo3_250
★ idézet ★ :
 Dreams fade. Reality doesn`t.
★ foglalkozás ★ :
Gyerekorvos rezidens
★ play by ★ :
Blanca Suárez
★ hozzászólások száma ★ :
112
★ :
Alina Roche Tumblr_p1cade9xjl1vn7wmzo6_250
 
Alina Roche
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alina Roche
» Alina Carrington
» alina turpel
» Arnold&Alina - The second time
» u, me and the party // Nadia and Alina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: