New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Alastair Carver
tollából
Ma 22:27-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 22:15-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 20:59-kor
Leilani Murdoch
tollából
Ma 19:58-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 19:57-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 19:50-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 19:29-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 18:48-kor
Martina Quinlan
tollából
Ma 18:45-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

My shadow always follows me
TémanyitásMy shadow always follows me
My shadow always follows me EmptyKedd 13 Feb. - 11:27

Sebastian & Emma
“My shadow always follows me”

Mondhatni, szép nap a mai. Végre elkaptam egy erőszakos többszörös visszaesőt, akinek most már semmi esélye sem lehet a menekülésre. Régóta próbáltam fogást találni rajta, de mind ez idáig sikertelenül. Egyszer már be tudtam rángatni az őrsre ugyan, de akkor Dr. Marcus Shaw, a seggfej, alvilági sztárügyvéd kijuttatta szép kis óvadék fejében. Remélem, Redmond hamarosan mindannyiunkat megszabadít tőle.
Most, hogy újra a kezeim közé kaparintottam azt a rohadékot, biztosan nem eresztem. Eredetileg azt terveztem, hogy kellemest a hasznossal alapon jó lesz szektás áldozatként, amivel tovább növelhetem a bónusz pontjaim számát az avataros agyrémben, de aztán képbe jött a Rend, és nemesebb célokra is felhasználhatom. Első jelöltnek ideális, akit a legcsekélyebb bűntudat nélkül feláldozhatok a gyógyszerészet oltárán. Majd megy a megoldatlan ügyek közé, mondván, hogy szökésben van, talán már az országot is elhagyta. Nem ő lenne az egyetlen, aki olyan célállomást keres, ahol nincs kiadatás.
A Thelema hívőknek majd előadom, hogy sikerrel jártam. Nyerő pozícióban vagyok, ráadásul egészen jó színésznő is, mint kiderült. Van az a magabiztos, flegma, hűvös nézésem, ami után kevesen mernek kételkedni abban, hogy valóban megtettem-e vagy sem. Csináltam róla pár képet, aztán mehetett be a kocsiba. Ideje volt Sebastian-on behajtanom az ígéretét, miszerint megmutatja, hogy is néz ki élesben ez az egész procedúra. 
Saját, civil kocsival mentem. Nem akartam se Nolan cégére, se magamra, se a rendőrségre felhívni a figyelmet. A cég hátsó részéhez, a sikátorhoz jártam a fekete Porsche Macan-nal, ahogyan azt korábban megbeszéltük.
- Üdv. - villantottam egy mosolyfélét a fogadó bizottságnak.
- Csak eszméletlen. És ez nem a saját vére, hanem festék. - hosszú sztori lenne elmagyarázni, de a lényeg, hogy nincs semmi baja, nincs vészhelyzet.
- Gazdag, magányos, unatkozó idióta, aki mindenféle nővel szórakoztatja magát. Amivel még nem is lenne akkora baj, ha nem erőszakoskodott volna velük. Volt aki bele is halt a kis játékaiba. - de a pénze és a kapcsolatai miatt ez idáig megúszta a büntetést. Most viszont pechére rossz nővel kezdett.
- Legjobb tudomásom szerint nem drogfogyasztó. De itt vannak az iratai. Az alapján bármilyen kórtörténetet lekérhetnek. - átadtam őket az illetékesnek.

Nolan Drugs Lab.

BEE



"Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that."


Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Emmalynn Larson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
My shadow always follows me Ezgif-2-8415a69641
My shadow always follows me Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao7_r1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
“Nekem Te vagy a hősöm, kire fel kell hogy nézzek
Milliókkal együtt lélegzel, tudom, érzed
Lehetnél
Te is , lehetek én is az az egy.”
♫ :
“Én vagyok az íjász, én vagyok a célpont.
Én vagyok az ütés, én vagyok a szegycsont.
Én vagyok a megoldás, én vagyok a hiba.
Én vagyok a hitetlen, én vagyok az ima.”
★ családi állapot ★ :
“'If she falls in love with you, she’s going to...
My shadow always follows me Prfctgfmms
... love you for the rest of her life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, Georgia (átmeneti)
★ :
My shadow always follows me Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao3_250
★ idézet ★ :
“Ha hűséget akarsz, tarts kutyát.”
“Azért vannak a hülyék, hogy mi kitűnjünk közülük.”
“Ha valaki meg akar változtatni, az nem téged, hanem magát szereti.” ― M.R.
★ foglalkozás ★ :
????? /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Dakota Fanning
★ hozzászólások száma ★ :
264
★ :
My shadow always follows me Tumblr_mh8ug7211m1qdndm8o2_250
TémanyitásRe: My shadow always follows me
My shadow always follows me EmptyKedd 13 Feb. - 18:46

   
Every now and then I get a little bit restless
And I dream of something wild
Kezdetben volt némi kételyem, hogy tényleg jó döntést hoztam, amikor Emmát bevettem a rendbe, hiszen a kapcsolatunk eléggé kedvezőtlenül indult. Tulajdonképpen majdnem börtönbe küldött engem, így alapos okom volt azt feltételezni, hogy hátsó szándékokkal akart csatlakozni, noha bizonyos szinten meg tudott engem győzni az őszinte szándékairól.
Akkor mégis miért a kétely, ha őszintének érzem? Talán azért, mert, ha valaki olyan életet él, mint én, akkor mindig kell, hogy legyen kétely mindenki felé. Senkiben nem lehet csak úgy vakon megbízni, mert könnyen egy szigorúan őrzött kemény börtön magánzárkájában találhatjuk magunkat. Elég egyetlen rossz döntés, vagy egy hibásan megadott bizalom és mehetek a süllyesztőbe. Így is penge élen táncolok Dashiell miatt. Lehet legközelebb nem lesz szerencsém és nem tudnak megmenteni.
Mikor Emma megérkezett az első szállítással, felküldtem a fiúkat, akik átvették és lekísérték Emmát hozzám. Eléjük mentem félúton, majd felmértem a pácienst és a kettes vizsgálóba küldtem őket, ahol a pszichiáter doktornő fogadta őt. Én is követtem őket Emmával az oldalamon, miközben én egy laptophoz ültem. Addig a két férfi elkezdte felébreszteni a kába pácienst, hogy a doktornő megkezdhesse a pszichológiai állapotfelmérést.
Az iratai alapján megkerestem a legfrissebb laboreredményeit, noha vér és vizeletmintát mi is fogunk venni tőle, hogy a saját gépeinkkel is meg tudjuk nézni az eredményeit. Megnéztem volt-e műtve, vagy voltak-e olyan kezelései, ami szervkárosodással járt volna, ha voltak ultrahang vizsgálatok, vagy RTG eredmények, akkor azokat is megnéztem, hiszen a csontok, a gerinc állapota is fontos lehetett. Egy gerincferdülésesnek rosszabb lehet a tüdő és szívműködése, mint az átlag, ahogy azoknak az embereknek, akiknek a nyakig csigolyáikkal gondok vannak, felléphet nyaki érszűkület és kevesebb vér, illetve oxigén juthat az agyukba, ami már kizárhat bizonyos kezeléseket és gyógyszereket.
Szerencsére itt ilyen nem volt, így nem minősült olyan rossz alanynak.
Természetesen ez nem ment annyira könnyen, mert elsőnek be kellett nyugtatóznunk a férfit, hogy csökkentsük az ellenállását és a nyugtató hatására közlékenyebb is legyen, együttműködőbb. Mindezek után elmagyaráztam neki, hogy milyen is jelenleg a helyzete és miért jár jobban azzal, ha együttműködik és hagy minket dolgozni. Nehezen, de sikerült megértetni vele, amihez nagyban hozzájárult az is, hogy megkapta a nyugtatókat, hiszen a nyugtatók elgyengítették az akaraterejét is. Most viszont ezek mellett még a távozni akarás is dominált benne, ami együttműködésre ösztönözte.
Mikor a pszichiáter is végezett a saját kivizsgálásával, utána tovább kísértük a laborba, ahol vért és vizeletet vettek tőle, így átmehettünk vele a pszichiátriai vizsgálóba.
Első az EEG vizsgálat volt.
- Normál esetben EEG-t akkor készítenek, amikor epilepsziás roham volt, vagy várható, lehetséges agysérülések, fejsérülések után, vagy alvási zavarok esetén, de az EEG vizsgálat nagyon hasznos tud lenni tudatzavar esetén is, vagy az agy működésének bizonyos zavarainak kimutatása esetén. Az EEG eredményeit később összevetjük majd az MRI eredményeivel, ami kimutatja majd nekünk a fizikai elváltozásokat is, ezáltal kórképet kaphatunk a mentális állapotáról, amihez majd hozzá tudjuk venni a pszichiáter szakvéleményét. Aztán, ha az MRI indokolja, csinálunk majd egy hátgerinc, nyaki gerinc felvételt is. Egyes gerincelváltozások befolyással lehetnek az idegek és erek működésére, amik okozhatnak pszichés tüneteket is.
note | Totale Finsternis | words: XXX | tag: @Emmalynn Larson


   

Emmalynn Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
My shadow always follows me De67964cf9961a65acdf2a6f7ee46fac47c215c2
My shadow always follows me Tumblr_mcgh46W5tU1qfo3ndo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to learn the secrets of the mind that we cannot discern
Where is that fine line where sanity melts?

My shadow always follows me Tumblr_inline_mlog8zXye01qz4rgp
When does intelligence give way to madness?
A moment comes when a man becomes something else
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
My shadow always follows me Tumblr_mgjgtjGoYy1qeyop9o2_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles.
If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name.
Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass.
A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Pharmacist
★ play by ★ :
Zachary Quinto
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My shadow always follows me Tumblr_mtpnqqJ4UP1rmezlao8_250
TémanyitásRe: My shadow always follows me
My shadow always follows me EmptySzer. 14 Feb. - 12:33

Sebastian & Emma
“My shadow always follows me”

Mivel a fickót leütöttem és az akarata ellenére hoztam el egy olyan helyre, aminek a létezéséről a legtöbben még csak nem is tudnak, várható volt, hogy ellenkezni fog és agresszívan viselkedik majd, ha magához tér. Hozta is a papírformát miután felébresztették. Érthető módon zavarodott volt, nem értette hol van, mi folyik itt, kik ezek az emberek, miért van itt, mit művelnek vele, és próbált volna elmenekülni. Kapott nyugtatókat, hogy a pszichiáter foglalkozhasson vele. Sebastian egészen hatékonyan be tudta adagolni neki, hogy esélye sincs a kijutásra, ha csak együtt nem működik velük. Az élni akarás ösztöne és a szabadság utáni vágy meglepő hatással tud lenni az emberek viselkedésére, és hogy miket képesek megtenni ennek érdekében.
Az iratai alapján rengeteg egészségügyi adatot le tudtak kérni róla. Eddig úgy tűnt, nem találtak nála semmi extrát. Átlagos férfi volt, átlagos eredményekkel.
Miután a pszichiáter végzett vele, jött a rutin laborvizsgálat, aztán az EEG lett a soron következő. Hihetetlen, hogy mennyi összetett folyamat és gondos előkészület előzi meg azt, hogy egyáltalán bármihez is kísérleti alannyá válhasson.
- Komolyan? - pillantottam rá kissé meglepve, amikor a gerincelváltozásokkal jött.
- Mármint persze logikus... csak... ezt még így sosem gondoltam végig, hogy akár a gerinc állapota is vezethet pszichés tünetekhez. - az mindenki számára világos, hogy mindennek a kulcsa az agy és az idegek, amiken keresztül az információkat kapja, mégsem gondolunk bele, hogy tényleg mi mindenre lehet hatással valami elváltozás a testünkben. Olyan ez, mint mikor elmész az orvoshoz valamilyen tünettel, mondjuk hajhullás, aztán kezdődhet a góckutatás. Lehet a kiváltó ok egy rossz fog, de rák vagy akár lelki eredetű is. És hát ezek súlyossága között elég nagy szakadékok is lehetnek. Sebastian úgy beszél ezekről, mintha a világ legegyszerűbb dolgai lennének. Nagyon sokrétű és alapos a tudása. 
- Az EEG nem ad hamis képet a nyugtatók miatt? - de gondolom az ilyen szerekre utaló jeleket már megtanulták kiszűrni és megkülönböztetni, hisz nem először csinálnak ilyet. Csak nekem hat minden az újdonság varázsával. Ez egy teljesen új terep a számomra. Talán még soha nem éreztem magam ennyire tudatlannak és kiszolgáltatottnak valami miatt. Egyszerre izgalmas, kihívás és utálom.

...
Nolan Drugs Lab.

BEE



"Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that."


Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Emmalynn Larson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
My shadow always follows me Ezgif-2-8415a69641
My shadow always follows me Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao7_r1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
“Nekem Te vagy a hősöm, kire fel kell hogy nézzek
Milliókkal együtt lélegzel, tudom, érzed
Lehetnél
Te is , lehetek én is az az egy.”
♫ :
“Én vagyok az íjász, én vagyok a célpont.
Én vagyok az ütés, én vagyok a szegycsont.
Én vagyok a megoldás, én vagyok a hiba.
Én vagyok a hitetlen, én vagyok az ima.”
★ családi állapot ★ :
“'If she falls in love with you, she’s going to...
My shadow always follows me Prfctgfmms
... love you for the rest of her life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, Georgia (átmeneti)
★ :
My shadow always follows me Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao3_250
★ idézet ★ :
“Ha hűséget akarsz, tarts kutyát.”
“Azért vannak a hülyék, hogy mi kitűnjünk közülük.”
“Ha valaki meg akar változtatni, az nem téged, hanem magát szereti.” ― M.R.
★ foglalkozás ★ :
????? /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Dakota Fanning
★ hozzászólások száma ★ :
264
★ :
My shadow always follows me Tumblr_mh8ug7211m1qdndm8o2_250
TémanyitásRe: My shadow always follows me
My shadow always follows me EmptySzer. 14 Feb. - 14:21

   
Every now and then I get a little bit restless
And I dream of something wild
- Igen, így ha valakinek hátgerinc elváltozása van, amit szívelégtelenséget okozhat, az nem kaphat olyan gyógyszert, mely megdobja a pulzust, mert a szív nem lesz képes felvenni a ritmust és belehalhat. Ha pedig érszűkülete van, mondjuk azért, mert nyaki gerinc elváltozás miatt a gerinc elnyomja az eret, vagy más okból, akkor nem kaphat olyan hatóanyagot, ami magas vérnyomást, azaz hipertóniát okozhat, mert nem tudna megfelelő módon keringeni az érben a vér és elpattanhat az ér, ami igen csak hamar halált okozhat, ha nem tudjuk időben ellátni. Márpedig egy vérző ér még kórházi körülmények között is hamar halált okoz, főleg, ha nyaki, vagy agyi tájékon pattan el egy, vagy több fontosabb ér.
Ez teszi kockázatossá a gyógyszerezést.
Ami pedig a pszichés állapotot jelenti, amikor kevés oxigén jut az agyba egy rossz gerinc miatt, lecsökkennek az agyi funkciók. Ez látásbéli és érzékelés zavarokat okozhat, tompul a felfogó képesség, az idegekre nehezedő nyomás pedig fájdalmat és fokozott ingerlékenységet okoz.
Minél súlyosabb a nyomás, ami az erekre és az idegekre hat, a tünetek annál komolyabbak.
Az agy az ereken keresztül kap vért és glükózt is. A lecsökkent vérellátás miatt az oxigénszint és a glükóz mennyisége is csökkent, ami miatt az agyfunkciók csökkennek. A szervezetnek megvan a maga védekező reflexe, így az agy célzottan áll le. Elsőnek csak azok a funkciók romlanak, illetve szűnnek meg, amik nem szükségesek a hétköznapi élet zavartalan fenntartásához, így elsőre nem is vesszük észre, hogy gond van, de idővel jönnek az egyre nyilvánvalóbb tünetek, amikor az agy a lecsökkent glükóz és oxigénszint miatt már hallucinációkat kezd előidézni.
De ez fokozottan igaz azokra is, akik igyekeznek teljesen szénhidrát mentesen élni, hiszen az ő szervezetükben, az ő vérükben alapból alig van glükóz, ami miatt az ő agyműködésük alapvetően is gyengébb és a szervezetük is sokkal fáradékonyabb.
De ilyen a vese is. Ha a kiválasztó szervek nem működnek rendesen, akkor nem lesznek képesek szűrni a mérgeket, amik felhalmozódnak a vérben. Ezek a mérgek a vérrel keveredve bekerülnek a szervekbe, többek között az agyba is, ami súlyos esetben hallucinációt, vagy személyiség változást okozhat, ráadásul felborul a hormonháztartás is. Ezért nekem mindig tudnom kell a szervek pontos állapotáról és a legfrissebb és vizelet eredményekről, mert ezekből tudok tájékozódni.

Az EEG alatt kaptam egy újabb kérdést, amire nem volt nehéz felelni.
- Bizonyos szempontból igen, de erre vannak a szorzók. Az emberi szervezetet próbáld meg úgy elképzelni, mint a víz és a jég játékát. Képzelj magad elé egy nagy dobozt, amiben van egy jégtömb. A jég képezi a szervezet azon állapotát, ami be van gyógyszerezve, de te neked az eredeti állapot kell, ami a gyógyszer előtt volt, vagyis a fagyás előtt, ami a víz. Na már most tudod jól, hogy fagyás során a víz térfogata 9%-al nő meg, így nem nehéz kiszámolni, hogy egy 2x2 méteres jégtömb eredetileg mekkora lehetett, amíg víz volt.
Nekem itt van ez a labor eredmény
- vettem magam elé férfi másfél hónappal ezelőtti labor leletét. - Ahogy azt is tudom, hogy a beadott nyugtató milyen hatással lehet a szervezetére. Megnézem az adott értékeket és rászámolom azt, amennyit egy adott gyógyszer ronthatott rajta.
De csak egy adott példa. A fehérvérsejtszám normál értéke 5-10 G/l. Ha ez a szám csökken, akkor az utalhat baktérium fertőzésre, gyulladásra, vagy más rendellenességre, ami a leukociták csökkenésével jár, de ha valaki élelmes, az tudja, hogy a sugárkezelés és bizonyos vírusellenes készítmények is okozhatnak alacsony fehérvérsejt számot. Ilyenkor például érdemes megnézni a húgysav szintet, ami ha egy férfinál 420 µmol/l érték felett van, mondjuk 430. vagy több, akkor ez adhat okot gyanúra, hogy az illetőt gyógyszeresen kezelték, vagy betegsége volt, ami máris magyarázat a fehér vérsejtek számára.
Alapvetően pedig könnyedén elkülöníthetőek a normál és a módosult EEG eredmények, mert ha ismerjük az adott gyógyszer hatását, akkor könnyen felismerhetőek a torzult eredmények is. Bár egy nyugtató nem fog túlzottan bezavarni az eredményeknek, hiszen főként az elektromos tevékenységet nézik, ami...
- gondolkodtam el, hogyan is fogalmazhatnám meg - a neuronokra vezethető vissza. Az agy elektromos tevékenységét a neuronok befolyásolják, ebbe pedig egy nyugtató aligha tud beleszólni. Példának okáért egy 5gy 5mg-os Midazolam injekció képes lecsökkenteni az idegsejtek, azaz a neuronok működését, de ezek elkülöníthetőek a genetikai, vagy a sérült agy elektromos kilengéseitől. Ráadásul, ha az MRI felvételt megkapjuk, akkor látni fogjuk az agy sérült részét is, ami megmagyarázza majd a neuronok rendellenes működését. Éppen ezért az MRI képes előre vetíteni egy EEG eredményt, hiszen látni fogjuk a foltokat, hegeket, sérüléseket és elváltozásokat, amiből leszűrhetünk egy értéket. Mellé rakjuk az EEG eredményt és máris látni fogjuk mi az a kilengés, amit a nyugtató okozott. Ha azt leszámoljuk, akkor az eredmény kijön.
Bár én alapból tudom, hogy mennyi lehet a kilengés.
Viszont hiába mutat meg sok mindent az MRI, vannak dolgok, amiket csak az EEG mutat ki. hiszen az MRI olyan, mint egy vaktérkép. Letakar egy foltot az agyban, de nem jelöl konkrét helyet. Képzelje el azt, hogy van egy nagy térkép, amin egész Pest Megyét letakarjuk. Ilyen az MRI is. Az EEG segít majd nekünk, hogy Pest Megyén belül megtaláljuk a keresett várost. Leszűkíti a kört.
De kell az MRI, hogy megtaláljuk a sérülést és a sérülések, rendellenességek formáját, az EEG pedig megmutatja a változás mértékét és lokalizálja.
Mint, amikor folyik a víz a folyóban. Az MRI megmutatja a folyót és azt, hogy mennyi víz van benne, merre folyik, mi veszi körbe a folyót, milyen mély, de csak az EEG fogja számunkra láthatóvá tenni a hullámokat a víz felszínén, a színét és azt, hogy mennyire szennyezett a folyó vize és azt is, hogy mivel szennyezett.

note | Totale Finsternis | words: XXX | tag: @Emmalynn Larson


   

Emmalynn Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
My shadow always follows me De67964cf9961a65acdf2a6f7ee46fac47c215c2
My shadow always follows me Tumblr_mcgh46W5tU1qfo3ndo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to learn the secrets of the mind that we cannot discern
Where is that fine line where sanity melts?

My shadow always follows me Tumblr_inline_mlog8zXye01qz4rgp
When does intelligence give way to madness?
A moment comes when a man becomes something else
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
My shadow always follows me Tumblr_mgjgtjGoYy1qeyop9o2_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles.
If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name.
Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass.
A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Pharmacist
★ play by ★ :
Zachary Quinto
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My shadow always follows me Tumblr_mtpnqqJ4UP1rmezlao8_250
TémanyitásRe: My shadow always follows me
My shadow always follows me EmptySzer. 14 Feb. - 16:55

Sebastian & Emma
“My shadow always follows me”

Foglalkoztatott a téma, mert szeretem az összefüggéseket, az összetett dolgokat, az emberi agy rejtelmeit. Szeretek új dolgokat tanulni, és szeretem tudni, mi történik körülöttem. Nem csak totál sötéten állni és nézni ki a fejemből. Ráadásul Sebastian érthetően és érdekesen magyarázta el ezt az egészet, hogy én is megértsem, mint laikus, de azért arra biztosan nem vállalkoztam volna, hogy visszamondjam az elhangzottakat. Én nem terveztem egy nap alatt, egy-két csésze tea mellett doktorálni a témából. De szerencsére neki kell értenie hozzá és nem nekem. Ha rajtam és a nem létező szakértelmemen múlna, senki sem maradna itt életben két percnél tovább. Az alap kiképzést a rendőrségnél mi is megkaptuk, hogy el tudjunk látni valakit, de soha nem vonzott az orvosi pálya, így ezek az ismeretek meglehetősen távol állnak tőlem. Mindössze olvasott vagyok, nem jártas. Óriási különbség.
- Szóval az avatatlanok nyelvén szólva ez az egész olyan, mint egy írásvetítő, amin különféle fóliákat pakolgattok egymásra, amíg ki nem adja a végső képet az illetőről. - tényleg... vajon használnak ma még írásvetítőt az iskolákban, vagy ez már ilyen kőkori dolognak számít, és mindenre ott van az okos tábla.
- Szívesen visszakérdeznék, mint egy lelkes rezidens, de a hazai pályádon inkább úgy érzem magam melletted, mint a zseni... - mutattam rá.
- ... és egy elveszett kisdiák, aki most kezdte az első osztályt. - ez utóbbi volnék én. Talán ez írja le legjobban az érzést.
- De eddig tegyük fel, hogy tudtalak követni. Szoktál egyébként előadásokat tartani a kutatásaidról vagy ilyesmiről? Mert ha nem, akkor most komolyan el kellene gondolkoznod rajta. - és nem viccelek.
- Vannak olyan alanyok, akik semmilyen szempontból nem alkalmasak arra, hogy a kísérleteitekben részt vehessenek? - végül is nem árt, ha tudom, létezik-e kizáró ok. Akiről lerí, hogy egyértelműen tiltó listás, akkor azt potyára nem hozom ide. Azt már tudtam, hogy morálisan mi alapján szelektálnak, pl. halálraítélt bűnöző, zártosztályos beteg, lehetőleg rokonok nélkül. De azt nem tudom, hogy egészségügyileg mi a helyzet.
- És... Mi jön az EEG és az MRI után? - elméletben készen állok újabb infó-cunami befogadására.

...
Nolan Drugs Lab.

BEE



"Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that."


Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Emmalynn Larson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
My shadow always follows me Ezgif-2-8415a69641
My shadow always follows me Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao7_r1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
“Nekem Te vagy a hősöm, kire fel kell hogy nézzek
Milliókkal együtt lélegzel, tudom, érzed
Lehetnél
Te is , lehetek én is az az egy.”
♫ :
“Én vagyok az íjász, én vagyok a célpont.
Én vagyok az ütés, én vagyok a szegycsont.
Én vagyok a megoldás, én vagyok a hiba.
Én vagyok a hitetlen, én vagyok az ima.”
★ családi állapot ★ :
“'If she falls in love with you, she’s going to...
My shadow always follows me Prfctgfmms
... love you for the rest of her life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, Georgia (átmeneti)
★ :
My shadow always follows me Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao3_250
★ idézet ★ :
“Ha hűséget akarsz, tarts kutyát.”
“Azért vannak a hülyék, hogy mi kitűnjünk közülük.”
“Ha valaki meg akar változtatni, az nem téged, hanem magát szereti.” ― M.R.
★ foglalkozás ★ :
????? /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Dakota Fanning
★ hozzászólások száma ★ :
264
★ :
My shadow always follows me Tumblr_mh8ug7211m1qdndm8o2_250
TémanyitásRe: My shadow always follows me
My shadow always follows me EmptySzer. 14 Feb. - 18:44

   
Every now and then I get a little bit restless
And I dream of something wild
- Nos lényegében így is lehet fogalmazni. Mintha egy öt ágú csillagot akarnánk öt egymásra pakolt fóliából. Az egyik ága pszichiáter, a másik a labor, a harmadik az EEG, a negyedik az MRI, az ötödik ág pedig a szervek vizsgálata. És, ha ezt az öt ágat egymásra illesztjük, a vetített kép maga a pentagramma lesz.
A hasonlata megmosolyogtatott, noha nem hiszem, hogy valóban ennyire elveszett volt. Nem volt szakképzett, az tény, de olvasott volt, intelligens és kíváncsi, aki tanulni és fejlődni akart, így minden esélye meg is volt rá, hogy sokra vigye. Főleg most, hogy a szárnyaim alá veszem. Van hová fejlődnie, de számára nem is olyan kemény munkával még bármilyen magaslat elérhető lehet. Fogékony volt és megvoltak a motivációi, ahogy a képességei is.
Szerettem volna, ha a lehető legtöbbet éri el az oldalamon, mert megérdemelte.
- Nem, nem szoktam előadásokat tartani. Soha nem éreztem különösebb késztetést rá, hogy ezekkel nyilvánosság elé álljak. Lehet, hogy lenne miért, de egyelőre ezeket meg akarom tartani magamnak. Idővel majd beszélek is a nagy közönségnek, de most még nem jött el ennek az ideje. Még korai lenne.
De kevés az az ember, aki semmilyen szempontból nem alkalmas, szinte 1000:1-hez az esélye, viszont ha halálra ítéltekről van szó, akkor azt gondolom ez nem is számít túlzottan, nem? Végtére, ha nem itt halnak meg, akkor kivégzik őket és a villamosszék lesz a hóhérjuk. Akkor már azt gondolom inkább nálam végezzék be, a nemes cél érdekében, mintsem, hogy az állam villanyszámláját növeljék
- mosolyogtam. - Nyilván ezzel nem mindenki értene egyet, de nem vagyunk egyformák, szóval... annyira nem is lényeges.
Az EEG és az MRI után szükség esetén ultrahang, de arra már nem mindig kerül sor. Ha nem indokolt, akkor nem csináljuk meg, hiszen azt az eddigi leletekből látnánk, ha lenne valami gond.
A vizsgálatok után kiértékeljük a leleteket és összevetjük más páciensekével is. Olyanokéval, akik kezelve lettek és olyanokéval is, akiket még nem kezeltünk és felállítjuk a stratégiát, hogy milyen hatóanyagokkal, milyen gyógyszerlehetőségekkel és terápiákkal lépjünk fel, amik esetleg sikeresek lehetnek.



note | Totale Finsternis | words: XXX | tag: @Emmalynn Larson


   

Emmalynn Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
My shadow always follows me De67964cf9961a65acdf2a6f7ee46fac47c215c2
My shadow always follows me Tumblr_mcgh46W5tU1qfo3ndo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to learn the secrets of the mind that we cannot discern
Where is that fine line where sanity melts?

My shadow always follows me Tumblr_inline_mlog8zXye01qz4rgp
When does intelligence give way to madness?
A moment comes when a man becomes something else
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
My shadow always follows me Tumblr_mgjgtjGoYy1qeyop9o2_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles.
If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name.
Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass.
A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Pharmacist
★ play by ★ :
Zachary Quinto
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My shadow always follows me Tumblr_mtpnqqJ4UP1rmezlao8_250
TémanyitásRe: My shadow always follows me
My shadow always follows me EmptyPént. 16 Feb. - 13:28

Sebastian & Emma
“My shadow always follows me”

A pentagrammás hasonlatot értékeltem, az legalább valahol a szakmámba vág, és volt némi okkult áthallása is.
Elárulta, hogy nem szokott előadásokat tartani, nem igazán érzett rá késztetést. Ugyan én nem az itt folyó, teljesen zárt ajtós, még fel nem vállalható munkásságának publikálására gondoltam, de értem a döntését. Nem mindenki vágyik a szereplésre.
- Mi az abszolút kedvenc területed a a szakmádban? Ami legjobban érdekel, amit a leginkább szeretsz. Ami lelkesít. - a téma, amiben szívesen elmerül, amiben látja a kihívást, de ahelyett, hogy lehúzná, inkább pont, hogy felpörgeti.
- Volt már veled olyan, hogy elgondolkodtál, hogy valami mással foglalkozz? - azt már mondta, hogy lényegében mindig is ezt akarta csinálni, de vajon volt-e vele olyan, hogy elbizonytalanodott ebben.
- Ha már szakma... nem tudom, mennyire nézettél utána a dolgaimnak, de talán jobb még az elején tisztázni, hogy általában olyan gyilkossági ügyekben nyomozok, amiknél be kell épülnöm egy adott szektához, szervezethez, hogy eljuthassak a fő felelőshöz. A kettőnk megállapodása nem fedett munka, és soha nem is lesz az. Ez személyes. - nem árt, ha tud róla, és nem akkor kezd el spekulálni, amikor valahonnan a tudomására jut. 
Annyira meglepett vele, hogy jót nevettem a villanyszámlás megjegyzésén.
- Valahogy nem erre a végső konklúzióra számítottam. De csak helyeselni tudok. - bólogattam továbbra is jót mosolyogva az abszurd, de humoros megállapításán.
- Szoktatok mesterségesen előidézni betegségeket? - végül is valahol a negatív oldalt is meg kell értened, hogy pozitívat hozhass ki belőle.

...
Nolan Drugs Lab.

BEE



"Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that."


Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Emmalynn Larson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
My shadow always follows me Ezgif-2-8415a69641
My shadow always follows me Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao7_r1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
“Nekem Te vagy a hősöm, kire fel kell hogy nézzek
Milliókkal együtt lélegzel, tudom, érzed
Lehetnél
Te is , lehetek én is az az egy.”
♫ :
“Én vagyok az íjász, én vagyok a célpont.
Én vagyok az ütés, én vagyok a szegycsont.
Én vagyok a megoldás, én vagyok a hiba.
Én vagyok a hitetlen, én vagyok az ima.”
★ családi állapot ★ :
“'If she falls in love with you, she’s going to...
My shadow always follows me Prfctgfmms
... love you for the rest of her life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, Georgia (átmeneti)
★ :
My shadow always follows me Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao3_250
★ idézet ★ :
“Ha hűséget akarsz, tarts kutyát.”
“Azért vannak a hülyék, hogy mi kitűnjünk közülük.”
“Ha valaki meg akar változtatni, az nem téged, hanem magát szereti.” ― M.R.
★ foglalkozás ★ :
????? /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Dakota Fanning
★ hozzászólások száma ★ :
264
★ :
My shadow always follows me Tumblr_mh8ug7211m1qdndm8o2_250
TémanyitásRe: My shadow always follows me
My shadow always follows me EmptyPént. 16 Feb. - 19:30

   
Every now and then I get a little bit restless
And I dream of something wild
- Az abszolút kedvenc? - ismételtem el a kérdést elgondolkodva. - A hatóanyagok felfedezése és kísérletezése. Amikor elindulok a keresés útján, hogy megtaláljam és beszerezzem azt a növényt, azt az ásványt, vagy rovart, amiből ki tudom nyerni a hatóanyagot. Biztosan meglepődsz most, hogy rovart emlegetek, de rengeteg olyan rovar és ízeltlábú van, aminek a gyógyszeripar is hasznát tudja venni.
Csak egy nagyon közismert példa, hogy a brazil vándorpók csípése hosszan tartó fájdalmas erekciót okoz. Ezt a BZ371A nevű peptid okozza, ami a jövőben akár az impotencia tartós orvossága is lehet.
Szóval én nekem ez a kedvencem. Inkább a kutatási, fejlesztései oldal érdekel jobban, mintsem inkább a kísérletek. Szeretem felfedezni az anyagokat, megismerni a hatásukat, kivonni őket és előállítani belőlük a szereket
- mosolyogtam.
- Nem, sose gondolkodtam el, hogy mást akarnék csinálni. Hát ön - kérdeztem vissza megint egy mosollyal, mert őszintén érdekel, hogy vajon ő elgondolkodott-e valaha az állásváltáson, hogy nyomozó helyett valami más akarjon lenni.
Még nem néztem utána Emma dolgainak, de értékeltem, hogy kitálalt nekem a beépülős dologról, mielőtt még valamikor a jövőben félre értenénk egymást. Mert lehet tényleg félre értettem volna, ha egyszer mástól tudom meg, hogy beépülve szokott leleplezni titkos társaságokat és képes lettem volna azt hinni, hogy velem is ez a terve. De ezzel most azért elaltatta a gyanakvásomat.
Valami azonban szemet szúrt. Pontosabban fület. Lehet kicsit későn, de észre vettem, hogy tegez engem, így elkezdtem én is viszonozni felé ezt a tegező magatartást.
- Értem - bólintottam. - Köszönöm, hogy így megnyíltál nekem. Értékelem és ez is csak a bizalmam növeli feléd- mosolyogtam elismerően, hogy mennyire tisztességesen is játszik.
- Nos, ez egy érdekes, jogos kérdés, de még nem igazán volt példa ilyesmire. Nem szoktunk. Tudatosan nem, de volt már, hogy egyes szerek károsan hatottak a páciensek elméjére és nem a kellő hatást váltották ki belőlük, hanem épp ellenkezőleg, mondjuk rontottak a mentális állapotukon. Ez sajnálatos. De egészséges elmét nem szoktunk megbetegíteni, hiszen az szembe menne a rend morális értékeivel. Mi gyógyítani szeretnénk, megoldásokat találni a sérült elmék gyógyítására, nem pedig ártani. Ha ártunk is, az a véletlen műve, egy mellékhatás, egy nem várt reakció. De akkor sem szokásunk feladni, hanem megpróbáljuk helyre hozni a hibánkat.
note | Totale Finsternis | words: XXX | tag: @Emmalynn Larson


   

Emmalynn Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
My shadow always follows me De67964cf9961a65acdf2a6f7ee46fac47c215c2
My shadow always follows me Tumblr_mcgh46W5tU1qfo3ndo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to learn the secrets of the mind that we cannot discern
Where is that fine line where sanity melts?

My shadow always follows me Tumblr_inline_mlog8zXye01qz4rgp
When does intelligence give way to madness?
A moment comes when a man becomes something else
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
My shadow always follows me Tumblr_mgjgtjGoYy1qeyop9o2_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles.
If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name.
Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass.
A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Pharmacist
★ play by ★ :
Zachary Quinto
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My shadow always follows me Tumblr_mtpnqqJ4UP1rmezlao8_250
TémanyitásRe: My shadow always follows me
My shadow always follows me EmptySzomb. 17 Feb. - 9:58

Sebastian & Emma
“My shadow always follows me”

- Néhány éve olvastam egy cikket arról, hogy két Ausztráliában élő kígyó mérgében is találtak olyan fehérjéket, amik felgyorsíthatják a természetes véralvadási folyamatot. Állítólag az ezek felhasználásával készült gél képes egy perc körüli időre gyorsítani a véralvadást, és jócskán lecsökkenteni a vérveszteséget. Egy olyan gélen dolgoznak, ami hűvös helyen tárolva folyékony maradna, de testhőmérsékleten megszilárdul, és így lezárja a sebet. - ő biztosan jobban hozzá tud szólni ehhez, mint én. Minden esetre az én szakmámban is hasznos lenne egy ilyen.
- Ezt valahogy meg tudom érteni. Engem is inkább a nyomozás azon szakasza érdekel, amikor még sok a kibogozandó szál, meg kell találni az összefüggéseket. Jobb, ha történik valami szokatlan. Az irodai papírmunka, az a sok adminisztráció, akta nyálazgatás nem a kedvenc részem. - pedig sajnos abból több jut, mint "lövöldözős izgalomból". A valóság nem olyan, mint a filmek és a sorozatok. Ráadásul nem kevés türelem kell hozzá, mire egy-egy vizsgálatnak, elemzésnek megjön az eredménye. Nem fér bele egy szűk órába minden, mint egy helyszínelős epizódban. Azzal szoktam vigasztalni magam, hogy legalább gépelni szeretek.
- Gondolom ezek a beszerzőkörutak nem kizárólag az USA-ra koncentrálódnak. Melyik ehhez a kedvenc desztinációd, vagy van olyan ország, ahová szívesen elmennél ilyen célból, de még nem volt rá lehetőséged? - aztán nem fárasztom tovább a kíváncsi kérdéseimmel, ami nem a közös munkához kapcsolódik. Csak kevés az olyan ember, akinek átlag felett van az értemi szintje, vannak ambíciói, önálló gondolatai, és nem csak abból áll a beszélgetés, hogy micsoda drágaság van, melyik körmös a legjobb, stb.  
- Én sem. Még a gimnázium előtt elgondolkodtam a pszichológián, mert mindig is érdekelt az emberek megértése, analizálása. Vagy mivel szerettem az idegen nyelveket, szóba jött a tolmács vagy fordító szakma is, de végül több okból is ez nyert. Amióta ez a munkám, sosem akartam mást. Fejlődni, szintet lépni, árnyalni a szakmát igen, de alapjáraton a nyomozás jön be. Csak még nem igazán tudom, melyik irányba kellene tartanom vele. - a nővérem FBI-os volt, vonzó a CIA is, de közben ezeknél is ugyanúgy ott az a rengeteg, sokszor értelmetlen szabály.
- Az a biztos, hogy nem szeretnék egy szinten megragadni. Szükségem van az újra, a többre, a jobbra, a nagyobb kihívásokra. - de mindegy is, ez az én "gondom".
- Mondtam, hogy nem szeretnélek átverni, és azt sem, hogy ez felmerüljön benned. - viszonoztam a mosolyát.
- Becsülendő hozzáállás. - hogy bár megtehetnék, és nem lenne kár bizonyos alanyokért, szándékosan nem teszik tönkre az egészségüket, ha nem muszáj. Ha mégis megtörténik, akkor is megpróbálják megmenteni őket a legjobb tudásuk szerint. És nem azért, mert a kísérlet része, vagy presztizskérdést csinálnának belőle, hanem mert ragaszkodnak ahhoz, hogy morálisan helyesen járjanak el.

...
Nolan Drugs Lab.

BEE



"Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that."


Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Emmalynn Larson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
My shadow always follows me Ezgif-2-8415a69641
My shadow always follows me Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao7_r1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
“Nekem Te vagy a hősöm, kire fel kell hogy nézzek
Milliókkal együtt lélegzel, tudom, érzed
Lehetnél
Te is , lehetek én is az az egy.”
♫ :
“Én vagyok az íjász, én vagyok a célpont.
Én vagyok az ütés, én vagyok a szegycsont.
Én vagyok a megoldás, én vagyok a hiba.
Én vagyok a hitetlen, én vagyok az ima.”
★ családi állapot ★ :
“'If she falls in love with you, she’s going to...
My shadow always follows me Prfctgfmms
... love you for the rest of her life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, Georgia (átmeneti)
★ :
My shadow always follows me Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao3_250
★ idézet ★ :
“Ha hűséget akarsz, tarts kutyát.”
“Azért vannak a hülyék, hogy mi kitűnjünk közülük.”
“Ha valaki meg akar változtatni, az nem téged, hanem magát szereti.” ― M.R.
★ foglalkozás ★ :
????? /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Dakota Fanning
★ hozzászólások száma ★ :
264
★ :
My shadow always follows me Tumblr_mh8ug7211m1qdndm8o2_250
TémanyitásRe: My shadow always follows me
My shadow always follows me EmptySzomb. 17 Feb. - 18:57

   
Every now and then I get a little bit restless
And I dream of something wild
Meglepett, hogy Emma ismeri ezt a történetet is, de nagyon tetszett, hogy ennyire tájékozott volt a témában.
- Igen, ezt a kutatást a Queenslandi Egyetem végezte. Ismerem ezt a történetet, ahogy a kutatókat is, akik ezt a felfedezést tették. 2022-es történet, nem volt ez olyan régen - mosolyogtam.
- Azt gondolom elég sok helyen megfordultam már. Szívesen járok Indiába és Kínába, Norvégiába alapanyagokért, bár, ha jól belegondolok, a hegyekbe sajnos még nem volt lehetőségem. Pedig szívesen felmennék a Tibeti hegyekbe, vagy a Skandináv hegyekbe, de erre még nem volt lehetőségem. Talán majd egyszer, ha több lehetőségem és felszerelésem lesz - sóhajtottam, mivel egy ilyen hegyi beszerző körút rengeteg pénz, idő és felszerelés, amire nekem nem igen volt még lehetőségem. Csak megízlelni.
Örültem neki, hogy a sors hozzám sodorta Emmát, mert rengeteg közös van bennünk és még intelligens is, nagyon jól kijövünk egymással és könnyen megtaláljuk egymással a hangsúlyt, a témákat és nagyon is egyetértettünk azzal, amit a másik állított.
- Ha engem kérdezel, akkor mind a ketten nagyon jól jártunk, hogy így alakultak a dolgaink. Az enyémek is és a tieid is. Ha nem így lenne, akkor most nem lennénk itt. Márpedig kár lenne, ha ez kimaradt volna az életünkből - mosolyogtam.
- És el is fogod érni minden célodat - biztattam és ezt őszintén is gondoltam. - Megvan minden képességed ahhoz, hogy minél többre vidd. Megvan a tudásod, az eltökéltséged, a fogékonyságod, a kitartásod és minden más pozitív tulajdonságod is, amikkel képessé válhatsz elérni a vágyaidat és az áhított karriereket is. És még bármi lehetsz. Még bármire viheted, mindent elérhetsz, amit csak szeretnél.
Helyes döntés volt, hogy nem szeretne átverni, mert alighanem beláthatatlan következményei lennének. Nem is feltétlen én jelentenék rá veszélyt, sokkal inkább Dashiell. Nyilván én sem hagyhatnám csak úgy futni, ha kiderülne róla, hogy beépített ember, de alighanem a másik felem kegyetlenül végezne vele.
A tükör felé fordultam, ám onnan valami egészen más nézett vissza rám. Egy démon, aki én voltam. Én változtam át, de igyekeztem nem reagálni rá. Próbáltam elengedni ezt a jelenetet, majd vállat vonni és megigazgatni a nyakkendőm.
- Menjünk tovább. Nézzük meg mi a helyzet Lanával. Reggel megkapta az új gyógyszer adagját - indultam el a cellák felé. Visszasandítottam a tükörre, de már nem láttam benne a démoni arcot. Eltűnt. - Remélhetőleg sikerül a tévképzetét megszüntetni vele.
note | Totale Finsternis | words: XXX | tag: @Emmalynn Larson


   

Emmalynn Larson ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
My shadow always follows me De67964cf9961a65acdf2a6f7ee46fac47c215c2
My shadow always follows me Tumblr_mcgh46W5tU1qfo3ndo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to learn the secrets of the mind that we cannot discern
Where is that fine line where sanity melts?

My shadow always follows me Tumblr_inline_mlog8zXye01qz4rgp
When does intelligence give way to madness?
A moment comes when a man becomes something else
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
My shadow always follows me Tumblr_mgjgtjGoYy1qeyop9o2_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles.
If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name.
Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass.
A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Pharmacist
★ play by ★ :
Zachary Quinto
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My shadow always follows me Tumblr_mtpnqqJ4UP1rmezlao8_250
TémanyitásRe: My shadow always follows me
My shadow always follows me EmptyVas. 18 Feb. - 13:42

Sebastian & Emma
“My shadow always follows me”

- Komolyan? Azt hiszem, erre mondják, hogy kicsi a világ. És akkor jártál Ausztráliában is, vagy máshol ismerkedtél meg azokkal a kutatókkal? - imádom, hogy rengeteg különleges, ritka, veszélyes, halálos állatnak ad otthont, és emiatt a Sátán játszóterének nevezik. Találó. Mintha egy külön világ lenne, amire nem vonatkoznak a klasszikus játékszabályok.
- Norvégiába én is elmennék. Ahogy Finnország, Izland, Új-Zéland is jöhetne így sorban, és még sorolhatnám a többi hasonló jelöltet. Ezek mind annyira gyönyörű, lélegzetelállító tájak, hogy nem bírnék betelni velük. A new york-i betondzsungel mellett az ember szinte szomjazza a természetet. - szép dolog a Central Park, csak édeskevés.
- Az biztos, hogy nem kis előkészületet igényelne, és kemény túra lenne. Tibet izgalmas helynek tűnik. Kívánom, hogy összejöjjön. - és hogy épségben visszatérjen.
- Gondolom nem sok időd jut turistáskodni, de a szakmától függetlenül melyik a kedvenc országod? - ha már így témánál vagyunk.
Mosolyt csalt az arcomra a pillangóhatást idéző okfejtése, miszerint ha máshogy alakult volna bármelyikünk sorsa, talán az útjaink nem keresztezték volna egymást és sosem találkozunk.
- Jogos érv. - bólintottam.
- Kedves, hogy ezt mondod, köszönöm. Motiválóan hat és sokat jelent olyasvalakitől, akit nagyra tartok emberileg és szakmailag is. És végül is a te véleményed elfogulatlannak is számít. - nem mint mondjuk Sierráé. Vagy az idióta fa ék kollégáimé, hogy az ellenoldalt is megemlítsem. 
- Mondjak én is ilyen szépeket még, vagy már épp eleget fényeztelek? Nem szeretnék az adósod maradni. - bár ha nem mondtam el ezerszer, hogy egy zseninek tartom, és kiemelkedőnek az átlagból, akkor egyszer sem. 
- Jó! Benne vagyok! - nem volt kifogásom ellene, hogy megnézzük a lányt.
- Én is remélem neki a legjobbakat. Nem szeretném, ha pont ő lenne az, akivel valami váratlan rossz történik. - gondolok itt (többek közt??) egy félresikerült gyógyszerre.
- Bár a munkám miatt megtanultam kizárni az ilyesmit, és nem kötődni senkihez, de az ő története már a múltkor is nagyon megérintett. Azt hiszem, akaratlanul is tudok azonosulni vele. - elképzelhető, hogy ha az én nővéremmel történne valami szörnyűség, ugyanez lenne velem is. Egyszerűen nem tudnám feldolgozni, hogy őt is elveszítsem. És ha minden nap velem lenne, még ha nem is lenne valódi, de én annak hinném, nem akarnék kigyógyulni belőle. És ettől annyira kegyetlen ez az egész. Persze jobb lesz neki, ha tovább tud lépni, nem él álomvilágban, nem ez határozza meg, és teszi tönkre a mindennapjait. Csak... a valóság annyira rideg és kiábrándító, főleg ha a semmiből rád omlik. Újra szembesülnie kell azzal, hogy a testvére már nincs többé.

...
Nolan Drugs Lab.

BEE



"Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that."


Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Emmalynn Larson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
My shadow always follows me Ezgif-2-8415a69641
My shadow always follows me Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao7_r1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
“Nekem Te vagy a hősöm, kire fel kell hogy nézzek
Milliókkal együtt lélegzel, tudom, érzed
Lehetnél
Te is , lehetek én is az az egy.”
♫ :
“Én vagyok az íjász, én vagyok a célpont.
Én vagyok az ütés, én vagyok a szegycsont.
Én vagyok a megoldás, én vagyok a hiba.
Én vagyok a hitetlen, én vagyok az ima.”
★ családi állapot ★ :
“'If she falls in love with you, she’s going to...
My shadow always follows me Prfctgfmms
... love you for the rest of her life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, Georgia (átmeneti)
★ :
My shadow always follows me Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao3_250
★ idézet ★ :
“Ha hűséget akarsz, tarts kutyát.”
“Azért vannak a hülyék, hogy mi kitűnjünk közülük.”
“Ha valaki meg akar változtatni, az nem téged, hanem magát szereti.” ― M.R.
★ foglalkozás ★ :
????? /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Dakota Fanning
★ hozzászólások száma ★ :
264
★ :
My shadow always follows me Tumblr_mh8ug7211m1qdndm8o2_250
TémanyitásRe: My shadow always follows me
My shadow always follows me EmptyVas. 18 Feb. - 19:19

   
Every now and then I get a little bit restless
And I dream of something wild
- Jártam, igen. De már előtte is ismertem a kutatókat. Elég sok szakmabelivel van ismeretségem a világban. Akik hasonló területeken dolgoznak, azok alapból ismerni szokták egymást hiszen képesek lehetnek támogatni egymást a munkák során - feleltem, majd figyelmesen hallgattam a válaszát az utazási kérdésre. Valamilyen szinten meglepett, hogy ennyire nem utazgatott még, de végül is nem mindenki teheti meg, illetve nem mindenkinek van rá ideje és pénze.
- Akkor majd alkalomadtán velem jöhetsz, amikor fülföldre megyek. Majd együtt utazunk ki. Legalább megismered azt az oldalát is a munkámnak, ami a beszerzésre koncentrálódik - mosolyogtam.
Kedvenc ország... - gondolkodtam el. Nehéz kérdés.
- Hát nem is tudom... ezen még nem gondolkodtam el. Talán Norvégia a fjordok miatt. Nagyon izgalmas és látványos ország és jó ott a közösség is. Én szeretem.
Nem tagadom, szépen legyezgette az egómat Emma megjegyzése. Nagyra tart. Minden téren. Hát ez nem kicsit esett jól nekem, elég ritkán hallok hasonlóakat, szóval az ilyesmi mindig maradandó emlék lesz bennem és elég nagy hatást gyakorol rám.
- Mondhatsz nyugodtan, mindig jól esik hallani, ha fényeznek, mert ritkán kapok elismeréseket az emberektől - válaszoltam, amiben nem is hazudtam. Persze alkalomadtán elismertek a szakmabeliek, de az kábé olyan volt, mint mikor két tanár megdicséri egymást. A külső elismerések voltak igazán fontosak, amiket nem a szakmán belül kap az ember. A fizikusok se mennek sokra azzal, ha elismerik egymást, nekik is az számított, hogy az emberek, vagy épp a Nobel-díj biztosság ismerje el őket.
Mindig meg volt a kockázata annak, hogy valami rossz dolog történik, hogy valami rosszul sül el, így természetesen én is abban bíztam, hogy Lana jól van. Nem örültem volna neki, ha pont vele történik valami. Egy Paranoid-skizofrén gyilkost nem sajnáltam volna, de Lana egy ártatlan lány volt, akit jó lett volna épségben, gyógyultan visszajuttatni a pszichiátriának.
A szobák felé haladva figyelmem Emma mondandójának szegeztem. Ami azt illeti valamilyen szinten megértettem őt. Bár én nem kötődtem Lanához, túlzottan meg sem érintett, de morálisan helyén voltam, így kognitív empátiával tekintettem a lányra.
- Nem is a jelenlegi helyzete az igazán szomorú. Hanem az, amikor majd a gyógyszer hatására elveszti a testvére szellemét is. Nem tudom képes lesz-e elfogadni az új tényeket. De idővel a depresszióból is ki fog tudni lábalni. Csak idő és kezelések kérdése. A depresszióra vannak elég jól működő gyógyszerek, amik terápia mellett igen csak hatékonyan működnek. Bár nem jelentenek gyógyulást, terápia mellé hatékony támogatást nyújtanak. De nyilván a terápia viszi a hátán a kezelést, az antidepresszánsok csak a tüneteket enyhítik ideiglenesen.
Megérkeztünk a lány szobájához, elővettem a kulcsokat és benyitottam a megfelelővel, majd kitártam az ajtót. Lássuk mit tapasztalunk.
A lány most is a radiátornak kapaszkodva ült a földön, de már sokkal üresebben, zárkózottabban, magába zuhantabban, mint mikor a legutóbb láttuk.
A szer, amit kapott többek között atropin, koffein, nikotin és johimbe származékokból készült. Igen, atropin, de különösen ügyeltünk, hogy az atropin hallucinogén hatását inverzbe vigyük át. Tulajdonképpen vettük magának az atropinnak a hallucinációt okozó pszilocibin származékát és hozzá adtunk egy antipszichotikum származékot, ami kiküszöbölte az anyag negatív hatását.
Félre álltam, hogy Emma előre mehessen. Talán az ő lelkének nagyobb szüksége van erre a hatásra, mint az enyémnek.
note | Totale Finsternis | words: XXX | tag: @Emmalynn Larson


   

Emmalynn Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
My shadow always follows me De67964cf9961a65acdf2a6f7ee46fac47c215c2
My shadow always follows me Tumblr_mcgh46W5tU1qfo3ndo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to learn the secrets of the mind that we cannot discern
Where is that fine line where sanity melts?

My shadow always follows me Tumblr_inline_mlog8zXye01qz4rgp
When does intelligence give way to madness?
A moment comes when a man becomes something else
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
My shadow always follows me Tumblr_mgjgtjGoYy1qeyop9o2_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles.
If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name.
Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass.
A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Pharmacist
★ play by ★ :
Zachary Quinto
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My shadow always follows me Tumblr_mtpnqqJ4UP1rmezlao8_250
TémanyitásRe: My shadow always follows me
My shadow always follows me EmptyKedd 20 Feb. - 15:20

Sebastian & Emma
“My shadow always follows me”

- Szóval tudóséknál így megy? - vontam fel a szemöldököm.
- A legtöbb szakmánál nem jellemző, hogy annyira támogatnák egymást, sőt, inkább ott tesznek alá a másiknak, ahol lehet. Ha neki rossz, dögöljön meg a szomszéd tehene is. Bár gondolom nálatok sem idegen a szakmai féltékenység. - náluk lehet csak igazán veszélyes, hogy végül ki arassa le a babérokat, ki végezte a munka oroszlánrészét, ki volt az értelmi szerző, ilyenek.
- Jól hangzik. - húztam hálás mosolyra a szám.
- Visszautasíthatatlan ajánlat. - elméletben. Gyakorlatilag sajnos majd a munkám eldönti, mikor és hová mehetek. A holtak és a gyilkosok sem vesznek ki szabadságot. Sierrával is folyton eltervezünk valamit, aztán az utolsó utáni pillanatban kapja tőlem a lemondós üzenetet. Szerencsére nem csinál ügyet belőle, mert tökéletesen tudja, milyen is ez. De attól még bosszantó tud lenni.
Amikor kijelentette, hogy ritkán kap elismerést az emberektől, úgy néztem rá, mint akinek károsodott a hallása.
- Ez komoly??? Mégis kik vesznek körül téged? - húztam össze a szemeimet hitetlen rosszallással.
- Nos akkor... Értékelem, hogy úgy vagy tárgyilagos és racionális, hogy nem felejtesz el közben ember maradni, és nyitott vagy más, új aspektusokra is. Képzed magad, mert nem hiszed el magadról, hogy te vagy a legjobb és nincs hova tovább. Ambiciózus vagy, de nem nagyravágyó, vagy gátlástalanul törtető, aki bárkin átgázol. Időnként jól esik veled egy intelligens beszélgetés, lényegtelen, hogy szakmai vagy sem. A stílus és a belőle áradó energiák számítanak. Nem azt érzem a találkozásaink után, hogy drasztikusan lecsökkent az agyi szintem, hanem inkább motiválóan hat. 
Ezt beoszthatod a következő pozitív megerősítésemig. Még nem ismerlek, hogy mélyrehatóbb és részletesebb véleményem legyen. Még.
- az egyelőre csak feltételezés lenne, nem konkrét tény.
- A kezelések biztosan sokat segítenek majd neki, hogy ne szakadjon rá minden, és könnyebben birkózzon meg a gyászával, de hogy valaki mikor tud túllépni bármin is igazán, fejben dől el. Kell egy kattanás, amikor minden megváltozik. - ki tudja ez mennyi idő, és lehet, hogy valakinél sosem jön el. Hiába a támogatás, ha az akaraterő, a szándék nincs meg valakiben. A gyógyszerek és a szakemberek is csak annak nyújthatnak segítséget, aki hagyja. Az anyánk például nem tartozott közéjük.

Végül elértünk Lana szobájához. Miután Sebastian úgy döntött, hogy előre enged, gondolom azzal a céllal, hogy én beszéljek vele, ha szeretnék, a lányhoz léptem.
- Szia. Leülhetek? - a válasza csak egy hanyag vállrándítás volt, nem konkrét elutasítás, így hát csatlakoztam hozzá a földön való kuporgásban.
- Emma vagyok.
- Emlékszem rád. 
- Hogy érzed magad?
- Jól. Már nem látom őt. 
- Ez orvosilag remek, de nem vagyok az, ezért nem is így értettem. Igazából? - kétkedve nézett rám.
- Nem kell elmondanod, ha nem szeretnéd.
- Félek. - bökte ki végül némi hallgatás után.
- Eddig Tommy mindig velem volt. Megvédett engem. Most egyedül maradtam.
- Ez nem igaz. A testvéred emléke örökre veled marad. Nem hozza vissza semmi, nem pótolhatja semmi, és sokszor pokolian fájni fog, de nem veheti el őt és a kettőtök közti köteléket soha senki. Nem kell látnod ahhoz, hogy így legyen.
- Fájnak az emlékek. Nélkülük jobb volt. Folyton azt látom, ami vele történt. Mint egy film, amit nem lehet kikapcsolni. Tommy olyan erős és csodálatos volt. Olyan sok terve volt még. Miért nem inkább én!?
- Erre nincs válasz. De sem ő, sem te nem érdemeltétek volna ezt a sorsot. Szörnyű, ami veletek történt. Nem tudom elképzelni sem, hogy mit érzel, min mész most keresztül, de nem vagy egyedül. Többé már nem. És nem arra gondolok, hogy majd jön egy jól képzett doki, aki mindenfélét kérdez és vigasztaló, motiváló dolgokat mond. Én bármikor szívesen meghallgatlak. A testvéredről, a hogylétedről, éppen milyen kedved van, bármiről. De az is jó, ha csak csendben ülünk egymás mellett egy kicsit. Néha a csend többet mond minden szónál. Az itt dolgozók tudják a számomat, és bármikor elérnek, ha kellenék.
- Minek foglalkozol velem?
- Nem igazán tudnám megmondani. Nem mindig vagyunk urai az érzéseinknek, így az empátiánknak, a rokonszenvünknek sem. Szeretnék segíteni neked, hogy talpra állhass ebből, hisz még olyan fiatal vagy ilyen borzalomhoz.
- Nem is vagy orvos. Akkor hogyan?
- A te helyzetedet nem tudom átérezni, csak a sajátomból indulhatok ki. Egyrészt nagyon szeretem a nővéremet, így ha a helyedben lettem volna, valószínűleg ugyanitt kötöttem volna ki, ha elveszítem. Tudom, milyen az, amikor vannak körülötted, mégis egyedül vagy. Én is elveszítettem olyanokat, akiket nagyon szerettem, akik a világot jelentették nekem, és pokolian nehéz volt. Abból a szempontból én hozzád képest még szerencsés is voltam, hogy mi ott voltunk egymásnak a nővéremmel, támogattuk egymást. Közösen osztoztunk a fájdalmon. De az ha egyszerre emészt fel titeket, nem ugyanaz, mint ha valaki segít átvenni a tiédből egy kicsit. Nem ismertem a testvéredet és téged sem, de pont ezért nem is kötelességem átérezni, amit neked kell. Mellettem nem kell erősnek lenned, és megélheted ezt az egészet úgy, ahogy te szeretnéd. Lehetsz szomorú és sírhatsz, lehetsz dühös, lehetsz nosztalgikus kedvedben és mesélhetsz vicces sztorikat, nekem mindegy. Nem fogok ítélkezni és nem lesznek elvárásaim sem feléd. Sőt... bár nem vagyok egy ölelgetős fajta, de érted szívesen bevállalok egyet, ha az segít. - pillantottam rá halvány, de biztató, együttérző mosollyal.
- Segít...

...
Nolan Drugs Lab.

BEE



"Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that."


Sebastian Nolan ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Emmalynn Larson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
My shadow always follows me Ezgif-2-8415a69641
My shadow always follows me Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao7_r1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
“Nekem Te vagy a hősöm, kire fel kell hogy nézzek
Milliókkal együtt lélegzel, tudom, érzed
Lehetnél
Te is , lehetek én is az az egy.”
♫ :
“Én vagyok az íjász, én vagyok a célpont.
Én vagyok az ütés, én vagyok a szegycsont.
Én vagyok a megoldás, én vagyok a hiba.
Én vagyok a hitetlen, én vagyok az ima.”
★ családi állapot ★ :
“'If she falls in love with you, she’s going to...
My shadow always follows me Prfctgfmms
... love you for the rest of her life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, Georgia (átmeneti)
★ :
My shadow always follows me Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao3_250
★ idézet ★ :
“Ha hűséget akarsz, tarts kutyát.”
“Azért vannak a hülyék, hogy mi kitűnjünk közülük.”
“Ha valaki meg akar változtatni, az nem téged, hanem magát szereti.” ― M.R.
★ foglalkozás ★ :
????? /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Dakota Fanning
★ hozzászólások száma ★ :
264
★ :
My shadow always follows me Tumblr_mh8ug7211m1qdndm8o2_250
TémanyitásRe: My shadow always follows me
My shadow always follows me EmptySzer. 21 Feb. - 17:19

   
Every now and then I get a little bit restless
And I dream of something wild
- Nem idegen a féltékenykedés, de nem szoktunk egymás alá tenni, hiszen mindenkinek a fejlődés az érdeke. Mindenkinek az a fontos a szakmában, hogy előre lendüljenek a fejlesztések, a kutatások, éppen ezért nem szokás hátráltatni. Van verseny, hiszen mindenki első akar lenni, mindenki fel akar fedezni, fejleszteni, létre hozni, és mindenki elsőnek szeretné. De nem teszünk akadályt a másik elé, hiszen akkor soha sehová nem haladnánk.
A legnagyobb viták igazából abból folynak, hogy kinek a neve szerepeljen elől a publikációban, mert ő kapja a legnagyobb elismerést.

Tettem neki egy ajánlatot, hogy majd velem jöhet külföldre, amibe bele is egyezett, mosolygott, örült neki, aztán egyszer csak jött a már kevésbé vidám arca is, amikor szóba hoztam, hogy ritkán kapok elismerést.
- Nyilván a saját munkatársaim elismernek, de azért van egy bizonyos fokú féltékenység a kutatók között. Szóval ez sem megy olyan könnyen. Támogatjuk ugyan egymást, de megy a féltékenykedés, így nem mindig kapunk egymástól őszinte elismerést.
Hamarosan megkaptam tőle a nekem járó elismerést, amire büszkén mosolyogtam. Valóban igyekszem embernek maradni és az is igaz, hogy nem gázolok át csak úgy akárkin, de nem mondom, hogy nem esik meg egyszer-egyszer, hogy megtegyem. De tény, hogy igyekszem megmaradni a legemberségesebb formámban és nem levedleni a gátlásaim a sikerekért és az érdemekért.
Még váltottunk néhány mondatot Lanáról és el is indultam hozzá a szobájába, hogy megnézzük milyen hatással is volt rá a gyógyszer, amit kapott. A szobájához érve előre engedtem őt, hogy, ha szeretne, akkor beszéljen a lánnyal. Nyilván ez a beszélgetés neki lehet fontosabb, ráadásul úgy vettem észre, hogy benne lakozik több érzelem, így itt ő teljesíthet majd a legjobban. Én is képes lennék érzelmes beszélgetésre, de Emmának sokkal magasabb érzelmi empátiája van, mint nekem.
Figyelmemet nekik szenteltem, hogy a beszélgetés minden apró részletét tudjam értelmezni és ez segítsen nekem abban. hogy megismerjem őket. Jobban, mint eddig. A lány érzéseiről is megtudtam néhány újdonságot, ugyanakkor sikerült Emma lelkébe is jobban belepillantanom azok alapján, ahogy beszélt, azok alapján, amiket mondott, ahogy mondott.
Kicsit engem is meg tudott érinteni, ahogy beszélt, de nem tudott a lelkemig hatolni. Igyekeztem elképzelni azt, hogy Emma vajon milyen terapeutája lehetne a lánynak és milyen eredményekkel járhatna, viszont azt sem tudtam, vajon tényleg eljárna-e hozzá segíteni őt. Lehet jobban járna vele, mint egy orvossal a pszichiátrián?
Visszafogott mosollyal néztem rájuk, majd bólintottam.
Aranyosak voltak.
Hagytam őket még egy ideig, majd finoman jeleztem Emmának, hogy menjünk tovább.
Nagyon reméltem, a gyógyszernek nem lesznek hátulütői. Ha lesz is, akkor se durva legyen. Kár lenne a lányért, ha már ilyen szépen kigyógyult a hallucinációkból.
Tovább mentünk.
- Vannak vágyaid? Mik a legnagyobbak?
note | Totale Finsternis | words: XXX | tag: @Emmalynn Larson


   

Emmalynn Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
My shadow always follows me De67964cf9961a65acdf2a6f7ee46fac47c215c2
My shadow always follows me Tumblr_mcgh46W5tU1qfo3ndo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to learn the secrets of the mind that we cannot discern
Where is that fine line where sanity melts?

My shadow always follows me Tumblr_inline_mlog8zXye01qz4rgp
When does intelligence give way to madness?
A moment comes when a man becomes something else
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
My shadow always follows me Tumblr_mgjgtjGoYy1qeyop9o2_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles.
If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name.
Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass.
A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Pharmacist
★ play by ★ :
Zachary Quinto
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My shadow always follows me Tumblr_mtpnqqJ4UP1rmezlao8_250
TémanyitásRe: My shadow always follows me
My shadow always follows me EmptySzer. 21 Feb. - 18:03

Sebastian & Emma
“My shadow always follows me”

- Tán felcsaptál ügyeletes Lucifernek? - vontam fel a szemöldököm a kérdésére reflektálva.
- Mindenkinek vannak vágyai, így nyilván nekem is, de még sosem kellett konkretizálnom vagy rangsorolnom őket. - belegondolva valójában soha nem szegezték még nekem ezt a kérdést más formában sem, nem még ennyire direkt.
- A karrierista törekvéseimet már érintettük, és ahhoz nem is igen tudnék mit hozzáfűzni. Fejlődni akarok és kihozni a maximumot a képességeimből. - de ezt már megbeszéltük.
- Elég klisés álmaim vannak, amire a legtöbben rávágnák, hogy kamu, és ezt csak úgy mondom. Világbéke, egyenlőség, szabadság, ilyenek. Nem azt mondom, hogy szeretnék maradandót alkotni, vagy megváltani a világot, hisz egymagunk mind csak apró porszemek vagyunk egy hatalmas gépezetben, de mindenképp jó lenne igazán hasznos tagjának lenni a társadalomnak. Jobbá tenni valahogy. Ha ezt adakozással, pár kedves szóval, vagy gyilkosok levadászásával tudom elérni, akkor ezt kell tennem. - én már csak így vagyok bekötve.
- Kiteljesedésre, önmegvalósításra vágyok, nem arra, hogy mások elvárásai szerint éljek. Engem nem a szép ház, a nagy udvar, a cuki kutya, a drága autó, a gazdag, jóképű férj és a balerina-focista gyerekek gondolata visznek előre az életben. Csak szeretnék szabad és önmagam lenni. Elfogadva és elismerve. Nem nagy dolgok, de valójában mégis ezek a legnehezebben elérhetőek. Mind szerepet játszunk, mind korlátok közé szorítjuk magunkat, a világ teli van előítéletekkel, ami időnként fojtogató. Az hogy olyan legyek, mint az átlag, hogy meghúzzam magam, engem nem tesz boldoggá. Amitől persze furának, hidegnek, érzéketlennek és megközelíthetetlennek tartanak, holott csak a saját elképzeléseim szerint élek. Jó lenne, ha ezt mások is elfogadnák. Megpróbálnák megérteni.
Vagy másra gondoltál? Mert ha materiális javakra, akkor amúgy szívesen lecserélném a kocsimat egy 650 lovas Range Rover Sportra.
- és le is fogom. Idővel. Mindig elérem, amit akarok.
- A romantikus vágyálmaimról nem tudok beszámolni, mert hogy nincsenek. Illetve... olyan elvárásaim vannak, amik állítólag megugorhatatlanok, így a nem létező kategóriába soroltam át. - vontam meg a vállamat.
- Na és a tiéd?

...
Nolan Drugs Lab.

BEE



"Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that."


Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Emmalynn Larson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
My shadow always follows me Ezgif-2-8415a69641
My shadow always follows me Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao7_r1_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
“Nekem Te vagy a hősöm, kire fel kell hogy nézzek
Milliókkal együtt lélegzel, tudom, érzed
Lehetnél
Te is , lehetek én is az az egy.”
♫ :
“Én vagyok az íjász, én vagyok a célpont.
Én vagyok az ütés, én vagyok a szegycsont.
Én vagyok a megoldás, én vagyok a hiba.
Én vagyok a hitetlen, én vagyok az ima.”
★ családi állapot ★ :
“'If she falls in love with you, she’s going to...
My shadow always follows me Prfctgfmms
... love you for the rest of her life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, Georgia (átmeneti)
★ :
My shadow always follows me Tumblr_ocjvnwUTHr1rob81ao3_250
★ idézet ★ :
“Ha hűséget akarsz, tarts kutyát.”
“Azért vannak a hülyék, hogy mi kitűnjünk közülük.”
“Ha valaki meg akar változtatni, az nem téged, hanem magát szereti.” ― M.R.
★ foglalkozás ★ :
????? /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Dakota Fanning
★ hozzászólások száma ★ :
264
★ :
My shadow always follows me Tumblr_mh8ug7211m1qdndm8o2_250
TémanyitásRe: My shadow always follows me
My shadow always follows me EmptyPént. 23 Feb. - 14:47

   
Every now and then I get a little bit restless
And I dream of something wild
- Nem lenne rossz, de én nem vagyok olyan sármos, ellenben sokkal izmosabb - mosolyogtam és igyekeztem reálisan felmérni az adottságaimat.
Érdekes volt, hogy majd harminc éves nő létére még sosem kellett konkrétan kimondania a vágyait, de talán még elgondolkodni sem gondolkodott a vágyainak a konkrét megismerésén, feltérképezésén, pedig én úgy vélem az élet velejárója lehet.
Hallgattam a vágyai konkrét felsorolását, amik néhol eléggé megmosolyogtattak, hiszen tényleg eléggé klisés dolgok voltak és elsőre nem is gondoltam volna, hogy ilyesmiket fogok hallani tőle. Valami elvontabb dolgot néztem volna ki belőle, de egyet értettem a világ jobbá tételére irányuló törekvéseivel. Bármi kis apróság sokat számíthat.
Végig hallgattam minden szavát, amikkel szintén tudtam azonosulni, közben bólogattam is, mikor visszakérdezett.
- Megválaszoltad a kérdésem - feleltem, noha sikerült kicsit kiakasztania, hiszen az említett autó az én ízlésemtől és szerintem magától a jó ízléstől is távol állt. Az a dög úgy nézett ki, mint valami hullaszállító. Nem is tudtam egy egyszerű embernek, aki nem foglalkozik elhunytakkal, miért kellene... És egyébként is, miért sport? Semmi sportos nincs benne. Elhunytas kocsi.
Talán kicsit szexistának gondolhatnának a gondolat miatt, de nőként az ember azt gondolná vannak romantikus vágyálmai, amiket dédelget, de úgy tűnt nincsenek, vagy csak titkolja. Bár ő egyébként is másabb volt, mint a nők nagy átlaga, szóval lehet meg sem kéne lepődnöm a kapott válaszon, ám mégis megtettem.
Tovább haladtunk a kísérleti részlegben, miközben válaszoltam az engem érintő kérdésre is.
- Nos, azt hiszem a legtöbb vágyunk megegyezik, de nyilván nekem a legnagyobb az, hogy újra egyedül lehessek a testemben és ne kelljen osztozkodnom rajta a másik felemmel. Azon túl azt gondolom nekem is a karrierista törekvéseim, ahogy neked is. Az anyagi javak engem sem érdekelnek, inkább a személyes dolgaim érdekelnek jobban, ahogy az, amit az emberiség felé elérhetek, amit értük tehetek, bár az részben egybe esik a karrierista törekvésekkel is. Hiszen az emberiséget a munkámmal szolgálhatom a leginkább.
Miután megmutattam neki, hogyan végezzük el a páciensek kezelését, gyógyszerezését, nyújtottam neki egy kis betekintést a szerek előállításába, majd elváltak útjaink aznapra. Még úgyis biztosan jó párszor összefutunk.
note | Totale Finsternis | words: XXX | tag: @Emmalynn Larson


   

Emmalynn Larson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
My shadow always follows me De67964cf9961a65acdf2a6f7ee46fac47c215c2
My shadow always follows me Tumblr_mcgh46W5tU1qfo3ndo1_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to learn the secrets of the mind that we cannot discern
Where is that fine line where sanity melts?

My shadow always follows me Tumblr_inline_mlog8zXye01qz4rgp
When does intelligence give way to madness?
A moment comes when a man becomes something else
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
My shadow always follows me Tumblr_mgjgtjGoYy1qeyop9o2_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles.
If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name.
Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass.
A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Pharmacist
★ play by ★ :
Zachary Quinto
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
My shadow always follows me Tumblr_mtpnqqJ4UP1rmezlao8_250
TémanyitásRe: My shadow always follows me
My shadow always follows me Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
My shadow always follows me
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» shadow from the past
» A living shadow?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: