New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 110 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 94 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Landon Hawk
tollából
Ma 6:53 pm-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 6:39 pm-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 6:18 pm-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 6:15 pm-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 6:13 pm-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 5:53 pm-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 5:50 pm-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 5:47 pm-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 5:37 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Table read || Alden & Meadow
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásTable read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  EmptyVas. Jan. 21, 2024 6:58 pm






To Alden



“You don’t have to say everything to be a light. Sometimes a fire built on a hill will bring interested people to your campfire.”


Eljött hát ez a nap is. Pedig ha néhány évvel ezelőtt kérdezett volna meg valaki, hogy újra szerepelni fogok-e, szerintem rávágtam volna, hogy nem. És bár soha nem zártam volna ki a visszatérésemnek a lehetőségét, de lelkileg aligha tudtam volna jó munkát végezni. Úgy nem lehet színészkedni, hogy közben még a saját elfuserált érzelmeimet és könnyeimet sem tudom elrejteni. Nem kérhetek pisiszünetet minden tíz percben azért, hogy a mosdóba rohanva sírjam ki magam, majd úgy tegyek mintha mi sem történt volna. Ez a döntés és egyben változás meg kellett, hogy érjen bennem és készen is kellett, hogy álljak rá. Izgatottan álltam neki a mai napnak és sok-sok reménnyel, hiszen ez az én nagy lehetőségem, hogy végre már ne egy tinisztárként tekintsen rám a világ, sokkal inkább egy tapasztalt színésznőként, aki jól csinálja azt amit csinál.
Tömegközlekedéssel érkezem meg a stúdió helyszínére, ami Manhattan utcái között bújik meg, szerencsére könnyen megközelíthetően. Mondanom sem kell, hogy az emberek sűrűn megnéznek, vagy éppen furcsán néznek rám mikor azt látják, hogy nem egy ferráriból szállok ki, inkább egy koszos földalattiból, de aligha érdekel mit gondol más erről. Részben mert nem tartom magam többnek azoknál akik rászorulnak a tömegközlekedésre, részben pedig mert szerintem mindenki jobban jár, ha én nem ülök a volán mögé. Van engedélyem, de nem szándékozom hasznát venni, ahhoz túlzottan félek a vezetéstől, vagy éppen attól amilyen károkat okozhatok vele. Egyszerűen csak nem az én világom.
A már hozzám megszokott módon, időben érkeztem meg a helyszínre, mert bár türelmetlen vagyok és utálok várakozni, sokkal inkább várakozom, minthogy másokat várakoztatva, késve érkezzek. Még ha ez egy nagyon kacifántos gondolat is, értelem az van mögötte.
- Miss Gilberts! - Nem lep meg a dolog, hogy nem kell bemutatkoznom, igazából az lepne meg ha kellene. Udvariasan intek oda a nőnek, egy halvány mosollyal az arcomon, hogy aztán őt követve egy másik terembe érkezzek meg, ahol már néhány ember ücsörög az asztal körül. - Foglaljon csak helyet. - A nő a szék felé int, ami előtt ott a nevem is, én pedig bólintva ülök is le a számomra kijelölt helyre.
- Szépen összegyűltünk. - Mondom vigyorogva, kissé ügyetlenül akárcsak egy idióta. - Mimi Gilberts. - Igazából sosem tudtam, hogy szükséges-e a bemutatkozás, elvégre mindenki ismer és egy névtábla is ott van előttem, de mégis megteszem, már csak udvariasságból is. Na meg mert fogalmam sincs, hogy mit is kellene valójában mondanom.


BEE

Alden Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Meadow Gilberts
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Table read || Alden & Meadow  C2f603ec75bfb44ed02da94686481b903911ec1f
Table read || Alden & Meadow  Df2f5b0715ed675d6d3b9ff13873902cd8d43d8f
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Life is a theater.
♫ :
Quitting doesn't work
As long as I'm pretending
Darling when it hurts
All i see are
French Lilies
★ családi állapot ★ :
Table read || Alden & Meadow  9PkgVjP
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Table read || Alden & Meadow  286ac6d82a7047a7c5aa0f670f9d94c134ff9c94
★ idézet ★ :
You don’t learn to walk by following rules.
You learn by doing and falling over.”
★ foglalkozás ★ :
Actress
★ play by ★ :
Emma Roberts
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Table read || Alden & Meadow  7Vzr0ln
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Table read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  EmptyVas. Jan. 21, 2024 9:58 pm
French Lilies 1. felvonás
Mimi & Alden
Mocskosul izgatott vagyok a mai szövegfelolvasás miatt. Még a tenyerem is izzad. Ez lesz az első olyan film, amiben elég nagy nevek mellett szerepelek. Mimi Gilberts lesz a partnerem, ez már sok mindent elmond. Ez lesz az első szereplése a visszavonulása óta. Olvastam a könyvet, amit írt. Elég sok mindenen keresztül kellett menjen, csoda, hogy nem őrült bele. Sokan ezek után nyúlnak a drogokhoz és teszik tönkre az életüket és a karrierjüket. De ő képes volt talpra állni, hatalmas respect neki! Amúgy nem vagyok mániákus, csak szeretem megismerni a partnereim, mert nem szeretnék hibát véteni előttük. Meg alapvetően is kíváncsi természet vagyok. Izzad a tenyerem a kormány alatt, de kifújom a levegőt, miután leparkoltam Mercit. A forgatókönyvet előzetesen ugye már elolvastam, de most lesz az ismerkedős, szövegfelolvasós része. Remélem, nem leszek túl zöldfülű mindenki más mellett. Ott lesz még a veterán Antonio Brando is, ő játssza majd az apámat. Lola Blanco meg az anyámat. A kemény mag. Miután bemantráztam magamnak, hogy minden a sínen fog haladni, kiszállok a kocsiból és megindulok a lift felé. Direkt hamarabb érkezem, inkább legyek ott tíz-húsz perccel előtte, de késni sohasem fogok. Elég nagy amúgy a dugő a városban, szóval észnél kell lenni. Mire felérek a 9.-re, addigra összeszedem magam annyira, hogy végre ne izzadjon a tenyerem. Elég gázos lenne így kezet fogni másokkal. Illedelmesen bemutatkozom a recepciónál, el is vezetnek a konferencia teremig. Mikor benyitok, meglepetésemre már látok bent valakit. Méghozzá magát Mimi Gilbertset.
- Jó reggelt! - köszöntöm őt, miközben belépek és közelebb sétálok az asztalhoz. Illedelmesen megállok mellette, megvillantom a legkellemesebb mosolyomat, amivel csak szolgálhatok és a jobbomat nyújtom felé.
- Alden Lindvall vagyok, úgy hiszem, én leszek a partnered. - mutatkozom be, miközben végig azokba a zöldes cicaszemekbe nézek. Woow. Élőben még zöldebb! Még mielőtt azt hinné, hogy azért jöttem, hogy egész nap őt bámuljam nyálcsorgatva, helyet foglalok a mellette álló széken, ugyanis oda szól a helyem.
- Örvendek a szerencsének. Nagy megtiszteltetés, hogy ekkora nevek mellett dolgozhatok, mint te és a többiek. Ugye nem baj, ha tegezlek? - kérdezem, de máris úgy érzem, be kéne fognom végre. Ezek után inkább csendben maradok, míg meg nem érkeznek a többiek és belekortyolok az ásványvizes palackba, amit ott hagytak a névtábláink mellett. Tim Anders rendező toppan be legelőször kedélyesen csevegve Brando úrral.
- Ááá, ti már itt vagytok? Szeretem a pontosságot! - kacsint ránk és ők is helyet foglalnak. Miután lassan mindenki beért, Tim szívhez szóló monológgal üdvözöl bennünket és mindenkit bemutat sorjában pár kedves szóval.
- És végül üdvözöljük köreinkben az ifjú és tehetséges Alden Lindvallt, aki a színházi színpadokon már megmutatta, hogy kellő tehetség lapul benne. - szavaira elmosolyodva biccentek. Ezután felvázolja, hogyan is fog zajlani a forgatás, a tervezetet nyomtatott formában is megkapjuk tőle.
- A forgatókönyvet már mindenki megkapta, szóval fogjunk is bele! - csapja össze a két tenyerét.
- Meadow és Alden. Ti kezdetek. Ebben a jelenetben döbben rá Margaret, hogy Marcello gyengéd érzelmeket táplál iránta. Legyen meg a hangotokban a megfelelő érzelem. - kéri tőlünk, én pedig Mimi felé fordulok, miközben a kezembe veszem a szövegkönyvet. A szemeire fókuszálok és bele is vágok.
- Ne sírj. A mosolyodat szeretném látni és nem a könnyeidet. Te mindig jó voltál hozzám, ideje lesz viszonoznom valamivel. - egy csibészes mosoly jelenik meg az arcomon, miközben ajkaira téved a tekintetem. A forgatókönyv szerint majd gyengéden meg kell érintenem az arcát és le kell törölnöm a könnyeit, de most még csak felolvassuk a szöveget, így inkább a hangommal igyekszem simogatni az arcát és nem a kezemmel.
- Hallani szeretném a hangod. Ereszd ki, mint azelőtt, előttem ne legyenek titkaid. Én jó vagyok hozzád, de méltó akarok lenni. - kapom elő a lágyabb vonalat és csodálattal teli arckifejezéssel nézek rá. Most ő következik...





It's the stage that made me Superman
but it’s the earth that makes me Human.

Meadow Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alden Lindvall
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Table read || Alden & Meadow  GfqTCIIyNC0T
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Biography
★ családi állapot ★ :
Confused
Table read || Alden & Meadow  Fcb3oej
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Table read || Alden & Meadow  Ir6MFAs
★ idézet ★ :
An actor must never be afraid to make a fool of himself.
★ foglalkozás ★ :
Színészpalánta
★ play by ★ :
Milo Manheim
★ szükségem van rád ★ :
Lieve Mama
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Table read || Alden & Meadow  7Vzr0ln
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Table read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  EmptyHétf. Jan. 22, 2024 1:10 am






To Alden



“You don’t have to say everything to be a light. Sometimes a fire built on a hill will bring interested people to your campfire.”


Már éppen belemélyednék egy időjárásról szóló beszélgetésbe az oldalamon ülő Antonióval, mikor megérkezik Alden. Őszintén szólva megörülök neki, nem csak azért mert megmentett egy unalmas beszélgetéstől, de azért is mert kíváncsi voltam már rá. Még nem találkoztunk vele korábban, de hallottam róla sok jót és mikor megtudtam, hogy együtt fogunk szerepelni, igyekeztem utána is nézni annak, hogy ki is ő valójában. Nem mintha ez olyan fontos lett volna, de szeretem tudni, hogy kivel állok szemben, főleg ha már én is egy nyitott könyv vagyok számára... ebben az esetben a szó szoros értelmében, mióta könyvet adtam ki az életemről. És bár nem tudhatom, hogy el is olvasta azt, de az esély megvan rá. Lehetséges, hogy ő is úgy gondolkozik, mint ahogyan én. Tudni akarja, hogy ki vagyok.
- Örvendek, Alden. - Nézek végül fel rá, majd amilyen kis illedelmesen a kezét nyújtja felém, elmosolyodom és én magam is felállok, hogy úgy fogadjam kézfogását, hiszen nem vagyok én hercegnő. - Meadow Gilberts, de szólíts csak nyugodtan Mimi-nek. - Mutatkozom én magam is be neki, majd ahogyan ez megtörtént foglalunk is mindketten ismételten helyet. Nem panaszkodhatok, aranyos srácnak tűnik és nagyon lelkesnek is. A mosolya tuti le is vett volna a lábamról ha vagy tíz évvel fiatalabb lettem volna.
- Ugyan, te magad sem vagy egy akárki. - Vonom fel szemöldököm, ezzel igyekszem nem arra célozni, hogy egy színésznő fia lenne, sokkal inkább, hogy már ő maga is ért el szép eredményeket, főleg a korához képest. - Tudod, mi is kezdtük valahol, nem a vásznon születtünk meg. - Tulajdonképpen nem messze attól, de ezt nem feltétlen kell neki tudnia. De én magam is színész felmenőkkel rendelkezem, így aztán már csak ezért sem leszek az első ember aki az első követ veti rá a szülőkön való "felkapaszkodás" miatt.  
Aztán Tim is végre megjelenik és nem húzza túl sokáig az időt, rögtön a dolgok közepébe vág. Ami igazából még csak meg sem lep, elvégre ez nem az első alkalom, hogy nekem szerencsém van hozzá. A visszavonulásom előtt már dolgoztam együtt vele, így aztán én már tudom, hogy mit várhatok tőle és ő is tőlem. Természetesen a forgatókönyvet már átbújtam elejétől a végéig, éppen ezért is pillantok rá felvont szemöldökkel mikor felszólít engem és Aldent, hogy próbáljuk el azt a bizonyos jelenetet. Pontosan tudom, hogy mire készül, ismerem már őt annyira, hogy tudjam, meg akar bizonyosodni afelől, hogy kompatibilisek vagyunk egymással, mégsem ellenkezem.
Pillanatok alatt fagy le a korábbi mosoly az arcomról és lépek bele Margaret szerepébe, aki most egy szomorú szerelmes fiatal nő.
- Marcello, hát hogy is ne sírnék mikor egy szörnyeteggel hagytál itt... - Nézek most fel rá a létező legszomorúbb tekintettel és sikerül még egy-egy könnycseppet is kimorzsolnom a szemeim sarkából.
- Úgy érzem már sohasem leszek szabad. Soha nem leszek boldog, egy csapdába kerültem, egy kalitkába zárt madár, aki repülni kíván. Én már soha nem tudom meg, hogy milyen is az amikor gyengédséggel szeretnek vagy érintenek. - A legviccesebb az egészben, hogy ezek az érzések nagyon is otthonra találnak nálam, így aztán még könnyebben játszom el a megtört nő szerepét, bár az kétségen kívüli, hogy a szöveg nekem túlzottan nyálas. De mielőtt még bármit is szólhatnék, esetleg megkérdezhetném, hogy nem változtathatunk-e valamin, Tim várakozóan szólal fel.
- Oké srácok, ne szégyenlősködjetek már ennyire! - Mondja, én pedig már jól tudom, hogy mire gondol. Azt akarja, hogy kövessük a forgatókönyvet, ami szerint most egy csók jelenet következik. Nem tagadom, a szavai hallatán én magam is pillanatok alatt jövök zavarba, reménykedtem benne, hogy ezt nem az első próbán kell majd megejtenünk és lesz alkalmunk először egy kicsit ismerkedni egymással. Ugyanakkor ismerem már Timet, ő szereti időben felépíteni a kémiát a szereplői között, így aztán nem fél bedobni senkit sem a mélyvízbe. A korábban tökéletesen beállított arcom még most is szerepbe illik, bár tekintetemen már nem a szomorúság látszik meg, sokkal inkább az ahogyan zavarba jöttem, de mégsem hátrálok meg. Marcello tekintetét keresem és várom, hogy meglépje a szerep rá eső részét. Istennek meg megköszönöm, hogy ez nem az én feladatom most. Nem szívesen csókolgatnék nálam majd tíz évvel fiatalabb fiúkat.


BEE

Alden Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Meadow Gilberts
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Table read || Alden & Meadow  C2f603ec75bfb44ed02da94686481b903911ec1f
Table read || Alden & Meadow  Df2f5b0715ed675d6d3b9ff13873902cd8d43d8f
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Life is a theater.
♫ :
Quitting doesn't work
As long as I'm pretending
Darling when it hurts
All i see are
French Lilies
★ családi állapot ★ :
Table read || Alden & Meadow  9PkgVjP
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Table read || Alden & Meadow  286ac6d82a7047a7c5aa0f670f9d94c134ff9c94
★ idézet ★ :
You don’t learn to walk by following rules.
You learn by doing and falling over.”
★ foglalkozás ★ :
Actress
★ play by ★ :
Emma Roberts
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Table read || Alden & Meadow  7Vzr0ln
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Table read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  EmptyHétf. Jan. 22, 2024 9:35 am
French Lilies 1. felvonás
Mimi & Alden
Miután mindenki megérkezett és bemutatkoztunk, kicsit jobban oldódik a hangulat, már én sem feszülök rá arra, vajon mit is gondolhatnak rólam ezek a nagy nevek? Mimi is nagyon kedves velem, a mosolya meg egyenesen ragyogó. Tényleg szebb, mint a képeken. Olyan...valóságos. A megjegyzésére, miszerint én sem vagyok akárki, csak egy zavart mosollyal válaszolok, de nem is jut idő válaszolni, mert belefogunk a próbába. Tim Anders munkásságát nagyon kedvelem, ezért is örültem, hogy megkaptam a szerepet a filmjében, úgy hallottam, elég egyedi módszerei vannak a rendezésre, amit hamarosan meg is tapasztalok. Ma úgy jöttem el otthonról, hogy egy szövegfelolvasási próbára érkezem. El is kezdem a szövegem, csak a hangommal játszom, miközben csak Mimire fókuszálok. Ő is hamar átszellemül a karakterébe és párás lesz a tekintete. Woow. Tényleg jól csinálja, mert úgy kell visszafognom az ujjaimat, hogy ne nyúljak az arcához és ne akarjam letörölni onnan a könnyeit. Nem szeretek pityergő nőket látni és nem azért, mert nem lennének könnybe lábadt szemmel is gyönyörűek, sokkal inkább, mert leginkább akkor itatják az egereket, ha fáj valamijük, lehet ez fizikai vagy lelki, szellemi fájdalom. De korán megtanultam, hogy ez jól mímelhető. Emlékszem, kiskölyökként volt, hogy a forgatást be kellett rekeszteni miattam, mert még nem értettem, hogy anyu nem azért sír, mert bántották vagy mert fáj neki valami, hanem csak eljátsza azt. Magyarázd meg ezt egy öt évesnek. Visszatérve Mimire valóban elragadó nőszemély és mellette könnyű karakterben maradni. Felsóhajtok és megrázom a fejem. Már majdnem kimondom a következő soraim, de bennakad a szó, mert a rendező közbevág és kéri, hogy ne szégyenlősködjük. Értetlenül pillantok le Mimire, mert nem egészen értem, ez most mit takar, hisz semmi szégyenlősség nem volt a hangomban. Körbenézek a társaságon, várok valami megerősítést, jelet, bármit, hogy mit csináltam rosszul. Végül Antoniotól kapok némi mentőövet, aki elmosolyodik.
- Mélyvízbe vagy hajítva Alden, meg kell tanulnod jól úszni. - fűz csupán ennyit hozzá. Ezzel most tényleg ki lettem segítve...
- Okééé. - bármit is takarjon ez, teszem hozzá gondolatban. Hallottam, hogy Tim szereti mindjárt bedobni a mélyvízbe a színészeit, de engem ez most rohadtul meglepett, hogy őszinte legyek. Egyáltalán mi lenne a mélyvíz meg a gond? Szövegfelolvasási próbára jöttem, nem? A forgatókönyv szerint itt most jön majd egy csókjelenet, erre gondolt volna Tim? Máris meg kellene csókolnom Mimit? Mindjárt az első nap a bemutatkozás után?? Az agyam elég gyorsan kattog, minden szempár rám szegeződik, össze kell kapnom magam. Tim azt kérte, ne legyünk szégyenlősek, ő a rendező, követnem kell az utasítását még akkor is, ha az ködös, és csak reménykedem abban, ennek nem egy ordas nagy pofon lesz az ára. Mély levegőt veszek és ismét felveszem a karaktert. Ha nem csak a szavakkal kell itt zsonglőrködni, hanem a mozdulatokkal is, akkor essünk neki. Közelebb lépek a partneremhez, a tekintetét fürkészem.
- Ki fogom nyitni a zárat, megtalálom a kulcsot, csak engedj be. Ide. - tenyerem a szíve fölé helyezem, a mellkasa közepére jobban mondva, miközben közel hajolok hozzá.
- Engedd, hogy szeresselek. - szinte már suttogom a szavakat, ahogy ujjaimmal arcát érintem. Az orrunk összeér. Magam is izgatottá válok kicsit, de nem hagyom, hogy ez kihasson a színészi játékomra. Ujjaim a nyakát cirógatják, elfordítom a fejem és puhán érintem ajkait. Ilyen gyengéd tán még soha sem voltam. Igaz, a karakteremben még ott az ifjonti hév, de nem érzem úgy, hogy neki kellene esnem Margaretnek, mikor a karakter gyengédségre és szeretetre vágyik. Finoman csokolom ajkait, rá is nyalintok az alsó ajkára várva az engedélyre, hogy szabad az út. El is mélyítem a csókot, amint szétnyíltak ajkai, kíváncsi ujjaim pedig a nyakáról a hátára vándorolnak, lesimítok egészen karcsú derekáig és átkarolva közelebb húzom magamhoz. A lágy csók kezd kicsit szenvedélyesebbbé válni, ahogy játszani kezd a nyelvem az övével. Igazából totál kezdem elveszteni a fonalat, hirtelen azt sem tudom, mi következik most, én jövök vagy ő? Kinek kellene megállítani a csókot? Valahol az elmém mélyén rémlik, hogy mintha neki kellene eltolnia magától, de már nem vagyok biztos semmiben sem, viszont azt nem mondhatják, hogy nem vagyok karakterben, mert lassan ki se tudok majd esni belőle.





It's the stage that made me Superman
but it’s the earth that makes me Human.

Meadow Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alden Lindvall
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Table read || Alden & Meadow  GfqTCIIyNC0T
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Biography
★ családi állapot ★ :
Confused
Table read || Alden & Meadow  Fcb3oej
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Table read || Alden & Meadow  Ir6MFAs
★ idézet ★ :
An actor must never be afraid to make a fool of himself.
★ foglalkozás ★ :
Színészpalánta
★ play by ★ :
Milo Manheim
★ szükségem van rád ★ :
Lieve Mama
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Table read || Alden & Meadow  7Vzr0ln
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Table read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  EmptyHétf. Jan. 22, 2024 11:54 am






To Alden



“You don’t have to say everything to be a light. Sometimes a fire built on a hill will bring interested people to your campfire.”


Bár nem először várok valaki csókjára egy egész stábnyi ember előtt, akik mind-mind árgus szemekkel bámulnak minket, mint a perverz birkák, ez mégis mindig nagyon zavarbaejtő tud lenni. Főleg az elején, mikor még nem ismerjük egymást a partnerrel sem, így aztán egymás határait sem tudhatjuk. Az pedig még zavaróbbá teszi a jelenetet, ha bármiféle letagadhatatlan szikra is lobban a két fél között. Ami egyenlőre még nem történt meg, és igazából szerencsére soha sem akadtam még ebbe a problémába, de ez még nem jelenti azt, hogy a lehetőség nem áll fent. Főleg mikor valakinek ilyen csodás mosolya van és ilyen mélyreható tekintete. Afelől semmi kétségem nincs, hogy Alden tökéletesen illeni fog Marcello szerepébe, máris úgy látom, hogy jól alakítja a szerelmes fiút, pedig még nem sokat láttam belőle.
Kissé sután pillantok fel rá mikor kiderült, hogy mély vízbe lettünk dobva és ő elbizonytalanodik. Vagyis nem csak ő, én magam is. Annyi különbséggel, hogy én valahol számítottam erre, Alden pedig most éppen úgy reagál, mint néhány évvel ezelőtt én. Pontosan ugyanebben a cipőben voltam öt-hat évvel ezelőtt, még a visszavonulásom előtt, egy első felolvasás kellős közepébe bevágva Tim finoman megkért, hogy csókoljam meg az akkori színész társamat. Éppen ezért is próbálok egy megnyugtató pillantást sugallni felé, még bólintok is egy aprót, ezzel is tudatva vele, hogy nem fogom leharapni a fejét, legfeljebb a nyelvét.
Végül mikor Antonio unszolása hallatán megérti végre, hogy mit is kell tennie és visszaáll Marcello szerepébe, én magam is meglepődöm, hogy milyen könnyedén megy ez neki. Talán könnyebben, mint nekem. Ami talán érthető is ha a szerelmi életemre tekintünk. Még csak meg sem csókoltam senkit az elmúlt három évben.
- Dehát már bent vagy... Oly régóta a szívemben vagy. - Az érintése meglep, még akkor is ha számítottam rá. Melegséggel tölt el az, és meglepően jó érzéssel. Nem csak Margaret nem volt még soha gyengéden megérintve, én magam sem. Éppen ezért is esik nagyon nehezemre, hogy szerepben maradjak és ne olvadjak el kezei között. A pillantásom várakozóvá válik, részben a szerep miatt, de jól tudom, hogy részben vágyok egy gyengéd csókra, ami igazából csak bonyolítja a helyzetet. Én magam is ledöbbenek, hogy ilyesmit hoz ki belőlem, de nagyon igyekszem mindezt figyelmen kívül hagyni és csak átadni magam az érzésnek, mikor ajkai az enyémet érintik. Egy pillanat erejéig várakoztatom őt meg, mielőtt kinyílnak ajkaim, ezzel megadva neki az engedélyt. Miközben egymás nyelvét szórakoztatjuk, én egyik kezemmel arcát érintem, lágyan cirógatom azt meg, míg másik kezem a mellkasán pihen meg. A csók hosszú másodperceken keresztül folyik, végül már az ölelésében hozzásimulva történik és már majdnem el is felejtem, hogy véget kellene vetnem neki. Talán néhány másodpercnyi késéssel használom most a mellkasán eddig megpihent kezemet, hogy kissé hátrébb toljam magam tőle, de nem eléggé ahhoz, hogy el kellene engednie.
- Mi van ha rajtakap minket? Mindketten bűnhődni fogunk, mindkettőnket megöl... - Tekintek fel rá vágyakozóan, de minden erőmet arra összpontosítva, hogy ne láthassa meg, milyen zavarban is vagyok valójában. Remélhetőleg csak azt fogja hinni, hogy tökéletesen játszom Margaret szerepét.
- Tökéletes! - Kiált fel Tim, miközben még a kezeit is összecsapja a levegőben, és csak ekkor nézek a közönség felé, akik mind minket bámulnak, de még mindig nem mozdulok el Marcello öleléséből, mert ugyebár nem tudni, hogy folytatásra szükség lesz-e. - Gondolom nem a suliban tanultál meg így csókolni? - Néz most Aldenre, abban reménykedve, hogy majd zavarba hozza a srácot, mert Tim egy szemét láda, a mi szemét ládánk, és ezt mindenki tudja már ebben a helységben, Den-en kívül. Hamar meg fogja tanulni. - Oké, folytassátok. Marcello most elmondja Margaretnek, hogy hogyan fogja őt megvédeni, aztán ha gondoljátok tarthatunk egy szünetet és mehettek szobára is. - Értem én, a csók egy kicsit jobban elmélyült, mint annak kellett volna és valószínűleg nem csak mi éreztük a szikrát magunk közöttünk, de a kivülről szemlélőknek is gyorsan leesett, hogy ez több volt, mint színészkedés, de akkor is... Muszáj ezt? Próbálom nagyon figyelmen kívül hagyni célzásait, még ajkamra is harapok mikor ismételten felnézek Aldenre, hogy visszafogjam a kitörni készülő szégyenlős mosolyt.


BEE

Alden Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Meadow Gilberts
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Table read || Alden & Meadow  C2f603ec75bfb44ed02da94686481b903911ec1f
Table read || Alden & Meadow  Df2f5b0715ed675d6d3b9ff13873902cd8d43d8f
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Life is a theater.
♫ :
Quitting doesn't work
As long as I'm pretending
Darling when it hurts
All i see are
French Lilies
★ családi állapot ★ :
Table read || Alden & Meadow  9PkgVjP
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Table read || Alden & Meadow  286ac6d82a7047a7c5aa0f670f9d94c134ff9c94
★ idézet ★ :
You don’t learn to walk by following rules.
You learn by doing and falling over.”
★ foglalkozás ★ :
Actress
★ play by ★ :
Emma Roberts
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Table read || Alden & Meadow  7Vzr0ln
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Table read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  EmptyHétf. Jan. 22, 2024 1:26 pm
French Lilies 1. felvonás
Mimi & Alden
Kellemes őt csókolni, az ajkai puhák és finom ízűek. Miközben megízlelem őt, eszembe jut, hogy talán nem kellene ennyire beleélnem magam, elvégre ez csak egy szerep, de ez valahogy magától jön. Főleg akkor bátorodom fel, miután belemegy a táncba és végigsimít az arcomon. Tudom, tudom, csak színészkedik, ez a dolga, a kémiának meg kell lenni, hogy hihető legyen a dolog, de úgy érzem, a vágy a szemeiben, a szikra az valódi. Ki kellene vennem a kezem a biliből, majd biztos ő izgulna rám. Ennyire nem vagy lehengerlő haver. Ám ezen gondolatok sem tartanak vissza, csak élvezem a csókot, ameddig tart és még közelebb húzom őt magamhoz. Még mielőtt azonban beletúrnék a hajába, visszaránt magába a valóság azzal, hogy távolabb tol magától, ezzel elszakítva ajkait az enyémtől. Értetlenül pislogok le rá, és mikor megszólal, akkor ver csak le a veríték. Baszki, nem maradtam szerepben! Most mi is jön? Mi a szövegem? Nem hallok mást lassan, csak a fülemben dübörgő szívemet, a mellkasom gyorsan megemelkedik, aztán leenged, mintha minimum egy kiadós edzésen lennék túl, miközben nem vagyok képes másra, csak pislogni rá, mint hal a szatyorban. Uhh ez de kínos! Még mindig a derekát szorongatom, az ő tenyere még mindig a mellkasomon pihen, szóval ha akarnám, se tudnám tagadni, hogy hatással volt rám. A tenyere alatt zakatol a szívem. Végül Tim ment ki szorult helyzetemből, jobban mondva csak én hiszem azt, mert kérdésére majdnem félrenyelem a nyálam is. Most szórakozik velem? Mi ez valami beavatás, amiben mindenki benne van?? Kezdem magam kényelmetlenül érezni, ilyen élményben még soha sem volt részem, pedig találkoztam már sokféle rendezővel. Zavart mosollyal engedem el Mimi derekát és fordulok a rendező felé.
- Uhmm...nem? - válaszolom nem túl határozottan. Eddig még soha nem esett szó a csóktechnikámról, hogy őszinte legyek senkit sem érdekelt, csak az, hogy legyen meg a csókjelenet és ennyi. De mintha mi sem történt volna, azt akarja, folytassuk a próbát, ami végülis tökre érthető, elvégre színészek vagyunk, viszont az én fejembe beállt a köd. És nem azért, mert úgy érzem, mint valami zöldfülű tanonc, lényegében még nem vagyok az A listás szinten, bár már kezdőnek sem számítok. Sokkal inkább azért, mert soha nem fordult még elő velem, hogy annyira összekavarodott volna a fejem főleg egy csókjelenet után, hogy még a szövegemet is elfelejtsem. Pedig most ott tartok. Oké, ott a szövegkönyv, de nem állnak össze a gondolatok a fejemben jelenleg. Szedd már össze magad Alden!
- Tim, úgy látom, Aldennek most van szüksége arra a szünetre. - jegyzi meg Lola egy szolidáris mosoly mellett, én pedig hálásan pislogok rá vissza.
- Rendben, tartsunk tíz perc szünetet, remélem az elég lesz, hogy összeszedjétek magatokat, meg egymást is. - somolyog Tim a szakálla alatt, miközbe tekintete ide-oda járkál Mimi és közöttem. Próbálom szabályozni szapora szívverésem, de a torkomban érzem a dobogását, olyan, mintha ki akarna ugrani a helyéről.
- Hmm...Kijönnél velem levegőzni? - sandítok rá Mimire, miközben próbálok magamra egy nem elfuserált mosolyt csalni, de úgy érzem, mindenki keresztüllát rajtam és a zavaromon és ez mindennel eltölt, csak megnyugvással nem. Kell egy kis friss levegő, hogy összeszedjem a gondolataimat. Felkapok egy üveg vizet, meg a dzsekimet, majd megcélzom az erkélyt reménykedve abban, hogy Mimi követ. Még hallom, hogy Tim utána szól.
- Segíts neki összeszednie magát. Mondjuk magadat sem ártana kicsit helyre tenni, nem igaz? - hangjában némi célzást vélhet felfedezni a nő, bár nekem fogalmam sincs, mire akart kilyukadni a rendező. Minden esetre úgy érzem, tartozom neki egy bocsánatkéréssel. Kint kifújom magam, legalább a szívverésem kezd helyreállni. Felbontom az ásványvizes palackot és kiiszom az egész tartalmát, mielőtt megszólalnék.
- Bocsánat az előbbiért. Sajnálom, ha kellemetlenséget okoztam. Nekem ez az egész helyzet totálisan új. És még mindig nem tudom, hogy valamit rosszzul csináltam e azzal, hogy belevittem némi imprót is. Ugye nem bántottalak meg semmivel sem? - érdeklődöm meg, miközben fél szemmel rá sandítok. Fogalmam sincs, mit fog felelni. Az oké, hogy eddig rendes volt velem, de ki tudja, lehet most vágódtam el úgy kábé mindenkinél szakmailag meg emberileg is.





It's the stage that made me Superman
but it’s the earth that makes me Human.

Meadow Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alden Lindvall
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Table read || Alden & Meadow  GfqTCIIyNC0T
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Biography
★ családi állapot ★ :
Confused
Table read || Alden & Meadow  Fcb3oej
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Table read || Alden & Meadow  Ir6MFAs
★ idézet ★ :
An actor must never be afraid to make a fool of himself.
★ foglalkozás ★ :
Színészpalánta
★ play by ★ :
Milo Manheim
★ szükségem van rád ★ :
Lieve Mama
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Table read || Alden & Meadow  7Vzr0ln
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Table read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  EmptyHétf. Jan. 22, 2024 3:29 pm






To Alden



“You don’t have to say everything to be a light. Sometimes a fire built on a hill will bring interested people to your campfire.”


Semmi kétségem nincs afelől, hogy ebben a pillanatban nagyon egyformán érezhetünk Aldennel. A különbség kettőnk között az, hogy én tudom hogyan leplezzem és lépjek túl rajta, még ha nem is tökéletesen. Míg az ő arcára minden kiül. Egy pillanat erejéig még meg is sajnálom őt, bár próbálom ezt nem túlzottan éreztetni vele. Nem vetem őt meg, nem csak azért mert engem is elvitt a hév, de azért is mert ő még nem annyira tapasztalt és legfőképpen nem ilyen szerepekben. Na meg nem Timmel. Tim nagyon sok tud lenni első találkozásra, ugyanakkor azt is tudom, hogy jól csinálja amit csinál és nem is véletlenül hoz minket kellemetlen helyzetbe. Tisztában van azzal, hogy ezek a helyzetek lesznek azok is amik majd összekovácsolnak minket és még jobb partnerei lehetünk egymásnak. Mondjuk jobb csókunk már aligha lehetne. Viszont azt aláírom, hogy valakinek figyelmeztetnie kellett volna a srácot, hiszen a korábbi nagy lelkesedése most óriási zavarba vált át és látni rajta, hogy kínjában mindjárt kipukkad. A többiek csak jót vigyorognak rajta... rajtunk. Én magam pedig azt sem tudom mit csináljak vagy mondjak neki. Nem akarok olyasmit mondani, ami aztán csak mégjobban zavarba hozná őt. Aztán mikor Lola felhozza az előrehozott szünet ötletét, szerintem mindketten hálásak vagyunk neki, de Alden felém szegezett kérdése mégis meglepett.
- Öhm... Persze? - Válaszolom nem túl magabiztosan, majd kissé zavartan indulok is utána. Remélem nem most jön az a rész ahol engem fog hibáztatni valamiért, vagy kiderül hogy nem akar velem többet csókolózni vagy franc tudja mi. Mindenesetre igyekszem összeszedni magam és nem égő vörös fejjel indulni utána, még ha az arcom nem is az általános színekben pompázik.
- Fogd már be ugyan! - Szólok rá mielőtt még megindulnék Alden után, már így is jóval tovább tűrve a hülyeségeit, mint amennyit kellett volna. Néha ténylegesen megfeledkezik magáról és arról, hogy nem mindenki olyan érzéketlen, mint amilyen ő maga lenne. Az erkély ajtaját behúzom magunk után, hogy még véletlenül sem adjuk meg nekik azt az örömöt, amit jól tudjuk, hogy akarnak, majd félve fordulok Den felé. Meglepődöm, annyira hogy még az arcomra is kiül a meglepettség, tényleg sokkal rosszabbat vártam tőle. Azt hittem a fejemet fogja szedni amiért... hagyjuk.
- Nem-nem! Szó sincs ilyesmiről. - Rázom is meg a fejem ahogyan belekezdek. - Ők, okoztak kellemetlenséget. - Bökök ezzel az asztal körül ücsörgő társaság felé. - Sajnos ők soha sem fognak a te, vagy az én érzéseimre figyelni. Nekik csak az számít, hogy mi jól működjünk együtt és jól performáljunk. Tudod ez amolyan megszoksz vagy megszöksz szituáció. Én három évre megszöktem. - Vonom meg a vállam egy halvány kis mosollyal, miközben a lehető legnagyobb kedvességet próbálok felé sugallni, mert tudom hogy szüksége lehet rá. Nekem is szükségem lett volna rá annak idején és sajnos nem kaptam meg mindenkitől. Pedig egy kis kedvesség senkinek sem árt. Kissé félve megemelem egyik kezemet is, hogy bátorítóan simogassam meg a vállát.
- Mindent tökéletesen csináltál, szerintem pompás leszel a szerepben. Ne félj improvizálni, én is megteszem. Hidd el belejössz majd nagyon hamar! Csak ne vedd magadra a hülyeségeiket. Inkább én sajnálom, hogy nem figyelmeztettelek előbb Tim-re. - Húzom most vissza a kezem, elvégre nem akarom, hogy azt higgye máris fogdosni akarom őt. - Az a csók pedig... - A gondolatába is belepirulok, majd egy mosoly is kiül arcomra, amit mostmár elharapnom sem sikerül, így aztán hirtelenséggel csapom le a fejem, mintha épp valami érdekességet láttam volna meg a cipőmön. - Jó volt. - Fejezem be a mondatot talán egy kicsikét túl őszintén, miközben igyekszem még mindig nem felnézni rá, mert az istenért sem akarom látni, hogy mit gondol most rólam. Tiszta hülyén érzem magam. Még szerencse, hogy nem hoztam magammal a saját vizemet is. Képes lennék egy kupak vízben megfojtani magam szégyenemben.


BEE

Alden Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Meadow Gilberts
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Table read || Alden & Meadow  C2f603ec75bfb44ed02da94686481b903911ec1f
Table read || Alden & Meadow  Df2f5b0715ed675d6d3b9ff13873902cd8d43d8f
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Life is a theater.
♫ :
Quitting doesn't work
As long as I'm pretending
Darling when it hurts
All i see are
French Lilies
★ családi állapot ★ :
Table read || Alden & Meadow  9PkgVjP
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Table read || Alden & Meadow  286ac6d82a7047a7c5aa0f670f9d94c134ff9c94
★ idézet ★ :
You don’t learn to walk by following rules.
You learn by doing and falling over.”
★ foglalkozás ★ :
Actress
★ play by ★ :
Emma Roberts
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Table read || Alden & Meadow  7Vzr0ln
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Table read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  EmptyHétf. Jan. 22, 2024 10:09 pm
French Lilies 1. felvonás
Mimi & Alden
Kint a teraszon a korlátnak dőlök. Mélyeket szippantva a hűvös levegőből aztán végre lecsillapodik a mellkasom is. Mimi végül kijön utánam és megáll mellettem. Elnézést kérek tőle. Nem igazán így képzeltem el az első próbát. Azt meg végképp nem gondoltam, hogy elragad a hév és szinte belemászom a szájába. Azt hittem, majd engem hibáztat, de nem. Igazából most is tök jófej velem.
- Nem is magával a csókkal van a gond, mert már 16 évesen is csókolóztam a színpadon. Igazából csak úgy éreztem most magam, mintha egy középsulis szivatásba csöppentem volna bele. De túlélem, nyugi. Csak tényleg furcsa volt. - mosolygok rá vissza, miközben ő végig simít a vállamon. Mintha próbálna vigasztalni, pedig nincs rá oka, mert én azt hittem, hogy neki okoztam kellemetlenséget azzal, hogy ennyire belelendültem abba a csókba.
- Tényleg semmi gond Mimi. Nyilván nem vettem a poént. De annak örülök, hogy te nem érezted kényelmetlenül magad a csók közben. Ez a legfontosabb. - teszem még hozzá, ám a következő szavaira nem számítok. Azt mondja, hogy jó volt velem csókolózni. Jól hallottam?? Mimi Gilberts azt mondta, hogy jó volt velem csókolóznia? Óóóó. Megköszörülöm a torkom és nem tudom elfojtani a csibészes vigyort, ami az arcomra szalad. Tényleg egy idióta vagyok, de jól esik a bókja, még akkor is, ha nem annak szánta. Mintha zavarba jönne, mert lesüti a pillantásait. Bár lehet, csak a nem létező hangyákat számolgatja a betonon. Hirtelen felindulásból leguggolok elé és úgy integetek fel kipirosodott arcára.
- Nem fázol? A hideg kicsípte az arcodat. - vigyorgom fel neki ott guggolva előtte. Bentről elég hülye látványt nyújthatunk, de nem izgat jelenleg.
- Mi lenne, ha mi is összefognánk és revansot vennénk? Tim lehet, meg is bánja, hogy minket összeeresztett egymással. Na? Benne vagy? - nyújtom a jobbom komisz tekintettel és remélem, elfogadja. Közben felállok, mert így mégiscsak kényelmesebb.
- Egyébként olvastam a könyvedet. Szerettem volna kicsit többet megtudni rólad és ez egy remek lehetőség volt. Sajnálom, ami történt veled. De örülök, hogy visszatértél és hogy veled szerepelhetek ebben a filmben. Minden erőmmel azon leszek, hogy sikerre vigyük ezt a filmet. Ketten, együtt. - bököm oldalba, hogy oldjam kicsit a feszkóját, ha még maradt. Belőlem már elszállt, jót tett a friss levegő, meg a szavai is. Jól esik így eldumálni vele, ám természetesen semmi sem tarthat örökké, mert a következő pillanatban nyílik az ajtó és Tim dugja ki rajta a vigyorgó képét.
- Na jól van madárkáim, röppenjetek vissza, mert még bőven van mit megbeszélni. És nehogy megfázzatok itt, elég zimankós az idő idekint. - terel vissza bennünket a csipetcsapathoz.





It's the stage that made me Superman
but it’s the earth that makes me Human.

Meadow Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alden Lindvall
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Table read || Alden & Meadow  GfqTCIIyNC0T
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Biography
★ családi állapot ★ :
Confused
Table read || Alden & Meadow  Fcb3oej
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Table read || Alden & Meadow  Ir6MFAs
★ idézet ★ :
An actor must never be afraid to make a fool of himself.
★ foglalkozás ★ :
Színészpalánta
★ play by ★ :
Milo Manheim
★ szükségem van rád ★ :
Lieve Mama
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Table read || Alden & Meadow  7Vzr0ln
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Table read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  EmptyKedd Jan. 23, 2024 12:34 pm






To Alden



“You don’t have to say everything to be a light. Sometimes a fire built on a hill will bring interested people to your campfire.”


Igyekszem nem sajnálattal tekinteni rá, sokkal inkább csak együttérzéssel. Tudom, hogy nem kisfiú már és nem is annyira tapasztalatlan, ő is tudja már a színészkedés velejáróit, de ez még nem jelenti azt, hogy nem lehet szüksége néhány kedves szóra vagy éppen megerősítésre. Fene, még nekem is néha szükségem van rá, pedig jóval több év áll már a hátam mögött, mint neki. Mi mind vágyunk némi odafigyelésre. Mi pedig nagy valószínűséggel sok időt fogunk együtt tölteni a közeljövőben, tehát nem is árt összebarátkoznunk egy kicsit. Mondjuk azt reméltem, hogy előbb jön a barátkozás rész és utána a csók, de át fogunk lendülni ezen is.  
- Ha kényelmetlenül is éreztem magam, az akkor sem miattad volt. Szóval miattam ne aggódj, ha valami nem jó, azt jelezni fogom. - Válaszolom neki barátságosan, majd pedig a következő kijelentésem után, amit már én magam sem tudom, hogy miért tettem meg, csak egy kivörösödött arccal csapom le a fejem. De persze csibész módjára nem hagyja annyiban a dolgot, leguggol előttem, hogy láthassa mi történt a fejemmel, én pedig erre csak kínosan felnevetve temetem tenyereim közé arcomat, két ujjam közül kilesekedve rá.
- Nem tudom mi történt velem odabent. Az tény, hogy kicsit jobban beleéltem magam abba a csókba, mint azt kellett volna. Csak elkapott a hév... Esküszöm semmi rossz szándék nem volt mögötte. - Vallom be őszintén végül rá nézve még mindig égő arccal szégyenkezve, mert nem szeretném, hogy valami perverz pedofilnak gondoljon, még akkor is ha már bőven nagykorú is. Elég furcsán érzem magam, hogy valaki, ennyivel fiatalabb nálam, bármilyen szikrát is képes volt ébreszteni bennem. Tényleg ennyire kiéhezett lennék? Vagy benne lenne valami különleges?
- Revansot? - Kérdezek vissza kissé bátortalanul, de végül az én ajkaim is mosolyra húzódnak. - Oké, legyen. - Mondom végül, majd el is fogadom a felém nyújtott kezet, ezzel ismételten szabaddá téve arcomat, ami talán mostmár normálisabb színekben pompázik. - Van egy ördögi terved is? Bevezetésnek kezdhetjük azzal is, hogy sót teszünk a kávéjába. Az tuti kiveri majd a biztosítékot nála. - Vigyorodom el most én magam is, hiszen itt mindenki tudja... Talán még Alden is, hogy Tim elhalálozna kávé nélkül. Hihetetlen, hogy még alighogy csak találkoztunk, de máris a csibészkedésbe készül belevinni. Na nem mintha olyan nagy könyörgésre lett volna szüksége, szerencsére könnyen bele lehet engem is vinni a hülyeségekbe. Aztán mikor újra megszólal, ismételten meglepődöm. Magam sem tudom, hogy ezt hízelgésnek vegyem, vagy leselkedésnek, de tekintve arra, hogy én magam is próbáltam neki utánanézni, talán csak kíváncsiságnak. Nem mellesleg a könyvem azért lett kiadva, hogy az emberek elolvassák, nem követett el bűnt.
- Köszönöm. - Mosolygok rá kedvesen. - Igazából csak szerettem volna ha az emberek nem csak azt látják rólam amit a média enged és mutat. - Mondom sokat sejtetően és szinte biztos vagyok benne, hogy ezt ő is meg fogja érteni. A média kegyetlen tud lenni, nekünk pedig meg kell kapaszkodnunk amiben tudunk ha nem akarjuk, hogy darabjainkra szedjenek minket.
Mikor Tim megjelenik és betessékel minket, részben örülök, mert az kétségen kívüli, hogy remegni kezdtem a hidegtől, de részben nem örülök, mert szívesen beszélgettem volna még Dennel.
- Mindenki összeszedte magát? - Néz most ránk, nem mintha másnak szüksége lett volna szünetre. - Képesek vagyunk mostmár folytatni a jelenetet? - Kérdezi, én pedig bólintok egyet, majd pedig amíg Aldenre várok, a forgatókönyvbe lesve próbálom emlékeztetni magam, hogy mi is következett pontosan a csókjelenet után.


BEE

Alden Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Meadow Gilberts
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Table read || Alden & Meadow  C2f603ec75bfb44ed02da94686481b903911ec1f
Table read || Alden & Meadow  Df2f5b0715ed675d6d3b9ff13873902cd8d43d8f
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Life is a theater.
♫ :
Quitting doesn't work
As long as I'm pretending
Darling when it hurts
All i see are
French Lilies
★ családi állapot ★ :
Table read || Alden & Meadow  9PkgVjP
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Table read || Alden & Meadow  286ac6d82a7047a7c5aa0f670f9d94c134ff9c94
★ idézet ★ :
You don’t learn to walk by following rules.
You learn by doing and falling over.”
★ foglalkozás ★ :
Actress
★ play by ★ :
Emma Roberts
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Table read || Alden & Meadow  7Vzr0ln
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Table read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  EmptyKedd Jan. 23, 2024 11:08 pm
French Lilies 1. felvonás
Mimi & Alden
Kezdem megkedvelni őt. Elég hamar egy hullámhosszra kerültünk, ami jó jel. A nyálcserénk megint egy másik dolog. Én éreztem is azt a szikrát, elképzelem, milyen lehetett külső szemlélőként látni bennünket. Őt minden esetre nem zavarta. A válaszára bólintok.
- Mindenképpen. Sőt, ha vannak jó tippjeid Timmel kapcsolatban is, szívesen fogadom. - somolygok rá profilból. A somolygásom aztán vigyorrá szélesedik a vallomását hallva. Ez a nő egy igazi ego booster. Legalábbis a számomra.
- Téged fel kellene írni receptre. Terápiás módszernek. Máris sokkal jobb a kedvem. Köszönöm! - kacsintok rá, de ő már az aszfalttal szemez lányos zavarral arcán. Most kajak pírba tettem? Vagy tényleg csak a szél fújta ki az arcát? Nem tudom, minden esetre gyorsan elérem, hogy ismét rám figyeljen, megvannak a megfelelő módszereim, jelenleg a békaperspektíva az. Cuki ahogy próbálja kimagyarázni a kettőnk között fellobbanó kémiát. Ő is csak épp olyannyira ember, mint én.
- Ne szabadkozz, mert nem vagy vele egyedül. Ha te nem állítottál volna meg azzal a határozott kézmozdulattal, ki tudja, mit tettem volna még... - hagyom lógva a mondatot egy sejtelmes mosollyal, majd felajánlom neki, lépjünk egyezségre a többiek ellen. Jobb, ha témát váltunk, nem akarom, hogy elmeneküljön itt előlem, mert gyökér módon kacérkodni kezdek vele. A kézfogásból végül pinky promise lesz, ő pedig máris előáll egy jó ötlettel.
- Óóó, ezt feljegyzem. Antonio melegítő párnájába pedig tehetnénk jeget. Ha már mélyvíz, legyen jó mély. Lolát nem piszkáljuk, mert ő mentőövet dobott be nekünk. - nyújtom rá a nyelvem játékosan. Tudom, hogy ostobaságokról beszélünk, de néha kell ez is, hogy oldjuk a feszkót. És hatásos is, mert már nem vetekszik az arca egy paradicsom színével. Ismét komolyabb témával hozakodom elő, méghozzá a könyvével.
- Én azt hiszem máris többet láttam belőled, mint  a nagyközönség. De ez jó dolog. Szeretnélek megismerni téged, mint embert. - válaszolom és komolyan is gondolom. De azért ezt hozzá kell tennem...
- A cuki pirulásaiddal együtt. - kezdem el ismét cukkolni. Azt hiszem, kezd kinyílni a csipám előtte, ezért merek benyögni ilyen szövegeket. Csak meg ne bánjam. De adja magát, nem tudom befogni a pofám, akkor se, ha akarom. Nem mintha most akarnám. Viszont Tim azt akarja, mert betessékel bennünket. Máris letelt az a tíz perc? Elég gyors volt.
- Igen, összeszedtük magunkat. - mosolygok le szöszi partneremre.
- Rendben. És remélem, hogy a vásznon is ilyen prémium minőségű csókot látok majd tőletek. Nem baj az, ha elkap benneteket a hév, de azért figyeljetek a CUT-ra, mert ez még mindig musical és nem softpornó. - kacsint ránk, nekem meg ismét kikerekednek a szemeim, de már él az egyezség szóóval..
- Pedig lehetne akár az is. - jelentem ki nagykomolyan, mire a következő pillanatban mindenkiből kitör a hangos nevetés.
- Látom, gyorsan beilleszkedtél. Üdv a klubban! - vereget vállba a rendező, majd tovább folytatjuk a szövegfelolvasási próbát. Órákkal később aztán elérkezik az ebédszünet, amit már nagyon várok, mert a gyomromban már lassan hurrikán tombol.
- Alden, most még jókat ehetsz, de három hét múlva már a dietetikusod állítja össze az étrendedet. Na menjetek, két óra múlva ugyanitt találkozunk! - csapja össze a két tenyerét és szélnek is ereszt bennünket. Na igen, most még tömhetem magamba a sült krumplit meg a szaftos hambit, aztán meg jön a kőkemény edzés, hogy látszódjon a karakteremen is a fejlődés. Ilyen a színészek élete.
- Jössz velem bűnözni? - kérdem meg Mimitől és amennyiben elfogadja, úgy velem tarthat ebédelni. Meg is hívom, nem mintha rászorulna. De így érzem helyesnek.





It's the stage that made me Superman
but it’s the earth that makes me Human.

Meadow Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alden Lindvall
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Table read || Alden & Meadow  GfqTCIIyNC0T
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Biography
★ családi állapot ★ :
Confused
Table read || Alden & Meadow  Fcb3oej
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Table read || Alden & Meadow  Ir6MFAs
★ idézet ★ :
An actor must never be afraid to make a fool of himself.
★ foglalkozás ★ :
Színészpalánta
★ play by ★ :
Milo Manheim
★ szükségem van rád ★ :
Lieve Mama
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Table read || Alden & Meadow  7Vzr0ln
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Table read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  EmptySzer. Jan. 24, 2024 1:42 am






To Alden



“You don’t have to say everything to be a light. Sometimes a fire built on a hill will bring interested people to your campfire.”


Tetszik a humora. Igazából az egész személye. Aranyos, akiben még rengeteg csibészség és életerő van, a társaságában pedig én magam is pezsegni kezdek, mintha csak mellé fiatalodnék. Na jó, azért nem mintha annyival idősebb lennék, de érezhető a kettőnk közötti különbség, még ha ő elő is hozza belőlem a pimasz énemet. Érdekes, hogy ilyen hamar megtaláltuk a közös hangot, pedig még aligha ismerjük egymást. Aztán szavai hallatán először csak szégyenlősen pillantok le rá, aztán sikerül mosolyognom is, majd végül már csak felvont szemöldökkel nézek rá és szinte minden erőmet próbálom beleadni, hogy ne kérdezzem meg ami kikívánkozni akar. Végül a kíváncsiság nyer.
- Óh valóban? És mi is lett volna az amit tettél volna? - Nézek rá egy tőle tanult csibész vigyorral. A sejtelmes mosolya elárulja, hogy igenis tudja mit tett volna, én pedig azok után ahogyan ő ráakadt a kipirult arcomra, biztos lehet benne, hogy én sem hagyom ezt a mondatot szó nélkül. Ha ezt a játékot játsszuk, hát tegyük rendesen!
- Tökéletes! Jó kis csapat leszünk mi. - Válaszolom játékosan, miközben már agyalni is kezdek azon, hogy mégis mi mással állhatunk bosszút rajtuk. Legalábbis addig, ameddig Alden, ismételten oda nem szúr nekem szavaival. Már éppen kezdtem volna megköszönni neki a dicséretek áradatát, de végül a nagy dicséret csak hitetlenkedő tekintetbe megy át, majd jól oldalba is bököm őt, mint ahogyan azt ő tette velem korábban.
- Ha arra tekintünk, hogy milyen jelenetek lesznek a musicalben, szerintem látni fogod még az arcom összes árnyalatát. - Mondom ezzel jóformán öngólt rúgva, hiszen hamar eszembe jut, hogy milyen jelenetek is lesznek a filmben. Ennek hatására pedig ismételten sikerül egy kicsit zavarba jönnöm, bár szerencsére Tim hangja megzavar minket, így aztán sikerül nem túlzottan belemerülni azoknak a bizonyos jeleneteknek az elképzelésébe.
Együtt, hármasban érünk vissza, Tim újabb ugratására szinte büszkén pillantok most fel Aldenre, aki ezúttal a visszavágást válassza, belemegy a játékba, én pedig nem tervezem őt hagyni egyedül harcolni. Egy csapat vagyunk.
- Tudjuk, hogy csak féltékeny vagy Tim. Egyszer talán te is kapsz olyan csókot, mint amilyet én kaptam tőle... - Vigyorodom el és gondolatban megveregetem a vállamat amiért ezúttal nem pirulok bele a gondolatba. Elvégre Den már tudja, hogy tetszett a csókja, szerintem mindenki látta is ebben a szobában,  tehát semmi újat nem mondtam, leszámítva talán Tim féltékenységét, ami természetesen csak egy cukkolás. Bár ki tudja...
- Bűnözni? Még szép! Gyilkoljunk le néhány hamburgert, éhen halok. - Válaszolom neki gondolkozás nélkül, mikor végre Tim bejelenti a szünetet amire szerintem már mindenki baromira várt ebben a helységben. Nem húzzuk sokáig az időt, magamra kapom a kabátomat, mert mégegyszer nem akarom elkövetni azt a hibát, hogy az nélkül megyek a hidegbe, majd követni kezdem őt. Mormogva az orrom alatt megjegyzem, hogy nekem jóval rövidebb lábaim vannak és nem ártana, ha megvárna, ám magam sem tudom, hogy végülis meghallja-e. Azt viszont hamar lemeccseljük vele, hogy autóval megyünk, az éhség győzött, így belemegyek, bár nem mondom, hogy meg sem fordul a fejemben az elrablásom története.
- Köszönöm, hogy kimentettél, nem szívesen maradtam volna ott velük. Mondanám, hogy jövök neked eggyel, de aggódom, hogy milyen pimaszsággal jönnél majd fel. - Mondom neki mikor már betessékelem magam az autóba és indulásra készen állunk. Semmi kétségem nincs afelől, hogy mocskosul visszaélne a szívesség lehetőségével és szerintem ezzel mindketten pontosan tisztában vagyunk.  
- Aztán légyszíves ne ölj meg minket. Meg ne is rabolj el és adj el valami szervkereskedőnek. - Vigyorgok rá pimaszul, bár talán sejtheti, hogy azért a vicc mögött bujkál némi aggodalom is. Nem gondolom, hogy elrabolni készül, azt sem, hogy megöl minket, de tény, hogy nem sűrűn ülök be olyan emberek mellé, akiket alig ismerek. Mindig volt bennem egy félsz az autókkal kapcsolatban, és nem is csak akkor, mikor én magam kellene, hogy volán mögé üljek.


BEE

Alden Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Meadow Gilberts
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Table read || Alden & Meadow  C2f603ec75bfb44ed02da94686481b903911ec1f
Table read || Alden & Meadow  Df2f5b0715ed675d6d3b9ff13873902cd8d43d8f
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Life is a theater.
♫ :
Quitting doesn't work
As long as I'm pretending
Darling when it hurts
All i see are
French Lilies
★ családi állapot ★ :
Table read || Alden & Meadow  9PkgVjP
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Table read || Alden & Meadow  286ac6d82a7047a7c5aa0f670f9d94c134ff9c94
★ idézet ★ :
You don’t learn to walk by following rules.
You learn by doing and falling over.”
★ foglalkozás ★ :
Actress
★ play by ★ :
Emma Roberts
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Table read || Alden & Meadow  7Vzr0ln
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Table read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  EmptySzer. Jan. 24, 2024 7:34 pm
French Lilies 1. felvonás
Mimi & Alden
Próbálom visszafogni magam, de a közelében nem megy, mert olyan labdákat dobunk fel egymásnak, melyeket muszáj lecsapnunk. És tökre élvezem, hogy partner benne. Meg hogy édekelné a folytatás. Piszkálja a fantáziáját. Hazudok, ha azt mondom ez nem villanyoz fel. Ha én azt elmondanám, hova kalandoztam volna még el rajta...ááá, jobb ha maradunk az erősen cenzúrázott verziónál. Ajkaira pillantok és kicsit közelebb is hajolok.
- Mondjuk a füled mögé tűrtem volna a hajad, így. - érintem meg az egyik szélborzolta tincsét és a füle mögé simítom, közben ujjaim hozzáérnek a nyakához. Direkt persze. Alden állj már le! Szólal meg a lelkiismeretem vagy a hang a fejemben, vagy valami védőszent, aki szerint mégse kellene flörtölni vele. Nem cseszheted el! Nem mintha nem húztam volna eddig a partnereim agyát, mert a legtöbbjükkel jóban lettem, Beával a GhostBoyból azóta is tartom a kapcsolatot. Na meg ott vannak a Ferguson ikrek a Vadak szigetéből, akikkel Coachellára mentem. De egyiküknél sem léptem azért át egy bizonyos határt. Józanul legalábbis. Mimivel más a helyzet. Totálisan más. És mit tehetnék? Mikor mocskosul élvezem ezt a macska-egér játékot.
- Hmm.. Mimi Gilberts 50 árnyalata. Érdekes musical lenne. És nem mellesleg korhatáros is. - jegyzem meg vigyorogva még éppen azelőtt, hogy letelne a tíz perces gyorsszünet. Valahol tetszik a kislányos zavara, nagyon cuki pírral az arcán. Az meg végképp, hogy én váltom ki ezt belőle. Így kieresztve a gőzt, a kezdeti mélyrepülésem után kezd visszatérni belém az igazi Alden. Mimi jelenléte és a vele való beszélgetés sokat segített, hogy újra ismét önmagam lehessek. És mivel látom, hogy itt nem gond, ha szivatásra szivatással felelsz, belemegyek Tim játékába is, Mimi pedig csatlakozik hozzám. Tim persze állja a sarat és egy mindent tudó mosoly jelenik meg a szája szegletében.
- Ó Mimi, az esküvőtökre azért majd küldjetek meghívót nekem is, elvégre miattam kaptad meg életed csókját, nemde? - kérdi széttárt karokkal, mire elismerően bólintok.
- Ez magas labda volt. - jelentem ki halkan. Még mielőtt szétszednénk egymást, tovább folytatódik a próbafelolvasás, de már egyikőnk sem zavart, sokkal gördülékenyebben haladnak a dolgok. Végre eljön az ebédidő és meghívom Mimit kajálni. Legalább tovább dumálhatunk és jobban megismerhetjük egymást. Szívesen velem is tart hamburgerezni, így elindulok és szélesre tárom előtte az ajtót, bevárom, hogy magára húzza a kabátját és kövessen. Mikor meghallom, mit morcoskodik, lassítok a lépteimen.
- És formásabbak is, mint nekem. Ez tény. - jegyzem meg a tipikusan komisz mosolyommal, amint beér.
- Van egy jó hamburgerező, elviszlek oda. Én vezetek. - jelentem ki, ami annyit tesz, az én kocsimmal megyünk. Ki is nyitom a Merci ajtaját előtte és amint beült  az anyósülésre és bekapcsolta az övet, már be is indítom a motort, nem húzom az időt. Mikor a szívességgel jön, felvont szemöldökkel pillantok rá egy pillanatra, de továbbra is a vezetésre fókuszálok. Úgy véli, visszaélnék vele. Ebben viszont téved. Csak azzal élek vissza, aki hagyja magát. De a tilos jelzést még én sem lépem át. Megrázom a fejem.
- Nem jössz semmivel. Egyszerűen csak veled szerettem volna kajálni, mert tök jó veled dumálni. Szóval ne aggódj, nem élnék vissza a bizalmaddal. És bár szeretek hülyéskedni, de a komoly helyzetekben komoly vagyok, nem veszélyeztetném soha a testi épséged. Mindennek megvan a maga helye és ideje. - kacsintok rá, majd elindulok a hamburgerező irányába, ami kb 15 perc kocsival innen.
- Amúgy sem lenne az emberrablás szerintem. - teszem hozzá egy kunkori mosollyal a szám szegletében.
- Megmutatnám neked a csodás panorámás lakásomat. Félig önerő csak, de fizetem a törlesztőrészletet anyának. - jegyzem meg csak úgy mellékesen, bár nem kérdezte és az se biztos, hogy érdekli egyáltalán.





It's the stage that made me Superman
but it’s the earth that makes me Human.

Meadow Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alden Lindvall
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Table read || Alden & Meadow  GfqTCIIyNC0T
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Biography
★ családi állapot ★ :
Confused
Table read || Alden & Meadow  Fcb3oej
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Table read || Alden & Meadow  Ir6MFAs
★ idézet ★ :
An actor must never be afraid to make a fool of himself.
★ foglalkozás ★ :
Színészpalánta
★ play by ★ :
Milo Manheim
★ szükségem van rád ★ :
Lieve Mama
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Table read || Alden & Meadow  7Vzr0ln
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Table read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  EmptySzer. Jan. 24, 2024 10:22 pm






To Alden



“You don’t have to say everything to be a light. Sometimes a fire built on a hill will bring interested people to your campfire.”


Szinte érezni ahogyan forr a levegő, még ha akarnánk sem tudnánk letagadni, hogy valami van közöttünk. Ami egyben izgalmas, érdekes, nagyon új és ijesztő. Éppen az utóbbi miatt is próbálok nem túl sokat képzelni a dolgok mögé, de ő nem könnyíti meg a dolgom. Ahogyan ajkaimra pillantva hajol hozzám közelebb és egyben érint meg, egy pillanatra lefagyok, földbe gyökerezik a lábam, nem számítottam erre a visszavágóra. Az érintése áramütésként hat rám, éppen ezért is teszek végül egy hirtelen lépést hátrafelé, ezzel egyben elhúzódva tőle. Tényleg nem értem, hogy mi folyik itt. Miért van rám ilyen hatással? Ezt ő is érzi?
- Szörnyű vagy! - Adom meg magam végül, még kezeimet is megadóan emelem fel, hogy tudtára adjam nyereségét, aztán következő szavai hallatán még fel is nevetek. - Adok én neked Mimi Gilberts 50 árnyalatát! - Bököm meg most vállát, szerencséjére nem maradt többre időm, mert ezt tuti megtorolnám - Ezt még visszakapod! - Szólok még oda neki, mielőtt azt hinné, hogy egy böködéssel meg is úszta volna a dolgot. Majd jól fenéken lesz billenve mikor nem számít rá.
- Hé! Azt hittem te mellettem állsz. - Mormogom Tim visszavágása után, majd összeszűkült szemekkel nézek fel bajtársamra, aki máris hátba szúrt ahelyett, hogy megvédett volna. Sebaj, egy extra fenékbe rúgás! Számolom őket, nem kell aggódnia.
- Igen, éppen ezért leszel te az akinek kemény edzésbe és diétába kell majd kezdenie, nem pedig nekem. - Nevetek fel gonoszul. - De ne aggódj, én majd eszek hamburgert helyetted is és mocskosul vigyorgok majd rád, miközben te legelheted a sok zöldet. - Gonosz vagyok, semmi kétségem efelől. De még mindig nem ér fel Mimi ötven árnyalatával, ez még csak a kezdet.  Talán nem a legmegfelelőbb embert választotta ki erre a cukkolós partira. Habár én élvezem. A kérdés az lesz, hogy ugyan ő meddig fogja élvezni.
Végül már az autóban ülve hallgatom végig őt, ami őszintén szólva jól esik. Nem csinál viccet a félelmemből, ami máris sokkal több érettségre utal, mint amennyi összességében volt bármelyik korábbi férfinál is. Na nem mintha rá úgy néznék, de mégis. Máris sokkal több bizalommal tekintek rá, mint sokakra korábban. Imádom a pimaszságát és átkozottul élvezem a mi kis játékunkat, de néha jól tud esni ha csak meghallgat és következetesen válaszol. Kezdem megkedvelni őt.
- Köszönöm. - Válaszolom végül rámosolyogva, ám ezúttal nem viccelődve. - Nem túlzottan szeretek kocsiba ülni. Vezetni őket meg végképp nem. - Vallom be neki kissé szégyenlősen, miközben a tekintetemet igyekszem kifelé szegezni, hogy még ha rám is szeretne nézni, ne tudjon belőlük olvasni. Fogalmam sincs, hogy ezt mennyire fogja viccesnek találni. A legtöbb ember azt hiszi hülye vagyok. Ha egyszer egy balesetbe kerül az ember, sokmindent átértékel utána. Nem olyan könnyű ezeken az érzéseken felülkerekedni. Nekem eddig semmiképp sem jött össze.
- Oké, megfogtál. Elrabolhatsz! - Nézek most vissza rá vigyorogva. - Mindig is nagy álmom volt egy igazi panoráma lakás. Élek-halok egy gyönyörű kilátásért. Sajnos ezek a lakások általában nem földszinten vannak, főleg nem a városban. Egy liftbe pedig legfeljebb kézen fogva megyünk be. - És mostmár a második nagy félelmemről is tud, a végén még azt hiszi, hogy mindentől rettegek. Pedig még a pókokról nem is tud. Remélhetőleg nem most kell majd kitálalnom arról is. - Szóval várod már Los Angeles-t? Van egy olyan érzésem, hogy sokat fogsz szórakoztatni. Meg kell ígérned, hogy egyszer eljössz velem majd bulizni! - Kuncogok csak, mert van egy olyan sejtésem, hogy igazából rohadtul nem kellene vele buliznom menni, de legfőképpen nem alkoholt innom mellette. Tekintve a hihetetlen kémiára ami közöttünk van, az a bizonyos este még nagyon rosszul végződhet. Vagy épp nagyon jól. Attól függ hogyan tekintünk rá. Mindenesetre hamar megbánom ezt a kérést, mert tudom, hogy nem lenne túl okos a részünkről.
- Voltam már itt korábban. Tényleg jók... - Jegyzem meg mikor már megérkezünk a hamburgerezőhöz és korgó gyomorral szállok ki az autóból, hogy aztán vele az oldalamon menjünk be oda.


BEE

Alden Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Meadow Gilberts
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Table read || Alden & Meadow  C2f603ec75bfb44ed02da94686481b903911ec1f
Table read || Alden & Meadow  Df2f5b0715ed675d6d3b9ff13873902cd8d43d8f
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Life is a theater.
♫ :
Quitting doesn't work
As long as I'm pretending
Darling when it hurts
All i see are
French Lilies
★ családi állapot ★ :
Table read || Alden & Meadow  9PkgVjP
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Table read || Alden & Meadow  286ac6d82a7047a7c5aa0f670f9d94c134ff9c94
★ idézet ★ :
You don’t learn to walk by following rules.
You learn by doing and falling over.”
★ foglalkozás ★ :
Actress
★ play by ★ :
Emma Roberts
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Table read || Alden & Meadow  7Vzr0ln
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Table read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  EmptyCsüt. Jan. 25, 2024 10:35 pm
French Lilies 1. felvonás
Mimi & Alden
A kocsiban bekapcsolom a fűtést, mielőtt elindulnánk, hogy ne fázzon meg nekem a cuki  szöszi partnerem.
- Kapcsolthatok zenét? - érdeklődöm meg tőle, és amennyiben rábólint, benyomom az mp3 lejátszót, épp a Baby Said szólal meg a Maneskintől.
- Milyen zenéket szeretsz amúgy? - teszem fel az első eszembe jutó kérdést, mert valóban érdekel, milyen zenéket is hallgat. Erről nem volt szó a könyvében. Viszont nem sokat leskelődöm oldalra, mert ügyelnem kell a vezetésre. Halkabbra veszem a zenét, hogy tudjunk kicsit beszélgetni is, míg úton vagyunk, de ujjaim már verik az ütemet a kormányon. Hiába, eléggé muzikális típus vagyok.
- Ma a vendégem vagy Mimi. - jelentem ki kiengesztelésképpen, amiért cserben hagytam Timmel szemben. De az az esküvős megjegyzés valóban erős odaszúrás volt. Meg is kapom érte a jussom. Nézzenek oda, máris gonoszkodunk?
- Azt ugye tudod, hogy testépítéshez nem zöldséget kell legelni, hanem sok fehérjét fogyasztani? Csirkét, tojást, rizst, csicseriborsót meg céklát kell majd ennem. De kibírom, legalább ismét formába jövök. Kell is, hogy egy kézzel pörgesselek a levegőben. - nevetek fel jóízűen, bár azért fáj, hogy csak nézhetem, míg mások hambit zabálnak, de valamit valamiért. Közben tovább folyik a beszélgetés és elárulja, nem szeret kocsiba ülni és vezetni se. Szeretnék róla minél többet megtudni, de elég friss az ismeretségünk, talán most még nem osztaná meg velem a miérteket, így nem is kérdezek rá.
- Semmi gond. Ha bármikor kényelmetlenül érzed magad, szólj. Majd máskor bérelek páros biciklit, felpattansz mögém, azzal tekerünk. Mit szólsz? - eresztek meg egy mosolyt, de komolyan gondoltam. Bár van egy olyan érzésem, a lesifotósok, akik őt követik, csak erre a pillanatra várnának. Próbálok azért egy kis humort is belecsempészni, én ilyen vagyok és ő legalább fogékony a poénjaimra.
- Bármikor megfoghatod a kezemet, tudod. Sőt, még a hátamra is veszlek, ha azt kéred. Tériszonyos vagy amúgy? Vagy csak nem szereted a szűk és sötét helyeket? - csak felteszem a kérdést, mert úgy látom, sok félelme van. Mennyi trauma érhette ezt a nőt? Szívesen segítenék neki, bár nem tudom, mennyire szorulna rá pont az én segítségemre. De minden esetre meg tudom neki mutatni az élet szép oldalát is, túl sokat járt az árnyak között. Kérdésére ismét komisz mosoly költözik a szám szegletébe.
- Még szép! Te és én meg a napfény. Ne mintha sok napfényt látnánk a stúdióban, de úgy érzem, élvezni fogom ezt a forgatást, főleg, hogy benned csodálatos partnerre leltem. - mondom ezt totálisan őszintén, nem mintha kamugyáros lennék. De valóban örülök neki, hogy ő lett a partnerem és annak is, hogy jól kijövünk egymással. Az meg hatalmas plusz, hogy még a kémia is megvan. Gáz, hogy várom a következő csókjelentünket? Tutira. Mindegy, ezt azért nem fogom hangoztatni.
- És a buli az alap. Nem csak a filmben, de a táncparketten is megpörgetlek, ha szeretnéd. - kacsintok rá. Pörgetném én az ágyamba is utána, de...Na most állj le, de tényleg Alden! Faszért jár folyton az a fejedben, hova simítanál be neki a ruha alá. Tiszteld már meg annyival, hogy nem csorgatod rá a nyálad! Hülyegyerek! Felsóhajtok és még szerencse, hogy megérkezünk a hamburgerezőbe, inkább az éhségemre fókuszálok. Nem arra az éhségre...Leparkolom Mercit, de magamon hagyom a szemüvegem, nem veszem le akkor sem, mikor belépünk a helyiségbe. Le is ültetnek egy szabad asztalhoz, ahol már ki van készítve a menü.
- Te mit iszol? Én Dr. Peppert. Most még ihatok azt is. - jelentem ki azonnal a kedvenc kólámat említve. Közben áttérek a hambis menüre. Még csak alig ültünk le, máris meghallom a pusmogást innen is, onnan is, de nem foglalkozom vele, elvégre ez még nem a zavaró kategória, a lényeg, hogy ne kezdjék el zaklatni Mimit.
"Látjátok? Az nem Mimi Gilberts? De ő az. Ki lehet az a csávó vele? Az új pasija lehet? Ő nem az a színész srác, akivel az új filmjében szerepel?"





It's the stage that made me Superman
but it’s the earth that makes me Human.

Meadow Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alden Lindvall
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Table read || Alden & Meadow  GfqTCIIyNC0T
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Biography
★ családi állapot ★ :
Confused
Table read || Alden & Meadow  Fcb3oej
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Table read || Alden & Meadow  Ir6MFAs
★ idézet ★ :
An actor must never be afraid to make a fool of himself.
★ foglalkozás ★ :
Színészpalánta
★ play by ★ :
Milo Manheim
★ szükségem van rád ★ :
Lieve Mama
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Table read || Alden & Meadow  7Vzr0ln
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Table read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  EmptyPént. Jan. 26, 2024 2:16 am






To Alden



“You don’t have to say everything to be a light. Sometimes a fire built on a hill will bring interested people to your campfire.”


- Persze. - Vágom rá gondolkozás nélkül, elvégre imádom a zenét, semmi ellenvetésem sincs. A kérdése viszont meggondolkoztat, mert a zenei stílusom igencsak széles skálán mozog, így aztán nem olyan egyszerű ezt megmagyarázni sem. - Ez egy jó kérdés. Nagyban függ a kedvemtől, hogy mit hallgatok épp. Egy átlagos napon szeretem felpörgetni magam, úgy könnyebben vészelem át a napot. És te? - Zene nélkül szerintem én magam sem élnék már. Főleg egy ismert személyként, akár a tömegközlekedési eszközökön, aligha maradnék életben ha nem tudnám kizárni a külvilágot. És bár hozzászoktam már a kíváncsi tekintetekhez, vagy éppen ahhoz ahogyan emberek próbálják felhívni magukra a figyelmem, de mégis a zene a fülemben nagyban rásegít arra, hogy elviseljek bármit is.
- Kárpótolni akarsz amiért nem álltál ki mellettem, mi? - Kuncogok fel. Tény és való, hogy nem igazán van szükségem arra, hogy meghívjon vagy fizessen bármit is, ugyanakkor mégis tetszik a hozzáállása. Aligha találkozni udvarias férfiakkal mostanában, legtöbben csak elvárják, hogy én fizessek, mert nekem van miből. Le sem tagadhatnám, hogy nagyon is tetszik az udvariassága... Még az ajtót is kinyitotta előttem. Kétszer is. Már az idejére sem emlékszem, hogy mikor tette ezt meg valaki nekem, pedig őszintén szólva igazán semmiség lenne.
- Én elég izmos vagyok alapjáraton, nekem sosem kellett ilyesmi... Nem vagyok puding, mint egyesek. - Nevetek fel jóízűen, még ha akarnám sem tudnám ezeket a szívatásokat magamba fojtani. Bár annak azért örülök, hogy éppen vezet, így nem lesz ideje leellenőrizni azokat a muszklikat. Lehet azért alulmaradnék. - A lényeg, hogy én tömhetem magamba a finomságokat, te meg nem. Mert milyen is lenne már ha leejtesz, nem? - Húzom tovább az agyát, bár belegondolva elég ijesztő belegondolni, hogy mennyi ereje is van. Kétlem, hogy nekem menne az ő emelgetése.  
- Nyáron? Simán. Most? A-aa. - Rázom a fejem, nincs az az ég, hogy ő erre engem rávegyen ebben a fagyban. Inkább lenyelem a kocsikázás iránti félelmeimet. - De nyugi. Annyira azért nem szörnyű a helyzet. Csak ne kezdj valami autóversenyzésbe, vagy hasonló őrültségbe és minden rendben lesz. - Jól esik a kedvessége, ezt nem tagadhatom. Olyan érzés tölt el, mintha meg is hallana és egyben meg is értene. Nem csak amolyan egyik fülön be, másikon pedig ki módon.
- Hát ha már csókolóztunk, akkor egy kézfogás már igazán nem nagy valami. - Kuncogok fel és hatalmas örömömre, most nem is jövök zavarba. Kezdek egészen hozzászokni. - Imádom a magasságot. Nem sokan tudják rólam, de imádom a bungee jumping-ot éééés egyik legnagyobb vágyam, hogy egyszer majd egy repülőből kiugorva ejtőernyőzzek. - Mondom ezt büszkén, akárcsak mikor annak idején egy csillagos ötössel értem haza iskolából. - Ezt tuti nem gondoltad volna Mimi Gilbertszről, mostmár egyel több árnyalatot ismertél meg. - Igazából magam sem tudom, hogy miért osztottam ezt meg vele. Talán, hogy ne csak a törékeny és mindentől rettegő énemet lássa? Hogy ne csak a média által lefestett személyt ismerje meg bennem. Ami már csak azért is érdekes, mert általában azért nem nyílok meg ilyen gyorsan az embereknek. Bár ő más... Még ha nem is olyan ismert, tudja már hogy mivel jár híresnek lenni. Ő megért dolgokat és teljesen másképp tekint rám. Nem csak a borító alapján akar megismerni, ezt pedig már ki is jelentette. Szóval miért is ne adhatnám meg az esélyt neki ahhoz, hogy meglássa, ki is vagyok valójában? Cserében pedig én is megismerhetem őt.
- Felüdülés lesz kicsit kiszabadulni a városból, főleg úgy, hogy tudom jó társaságom lesz. - Sajnos a kíváncsi szemek elől aligha lehet elmenekülni, de mégis néha jól tud esni a változás. Én pedig az elmúlt három évben eléggé elszontyolodtam. Éppen itt lesz az ideje annak, hogy felrázzam magam. Vagy éppen Alden rázzon fel, amit talán ezzel a fiatalos pezsgésével hamar el is tud érni. - Óh, én soha nem mondanék nemet egy pörgetésre. Karaoké és tánc! Megegyeztünk? - Nyújtom is felé a kezem, persze csak az után, hogy már megérkezünk a célhoz és nem kell a vezetésre összpontosítania.
- Citromos ásványvíz, mert az a legjobb. Meg dupla sajtburger. - Még csak a menüre sem kell pillantanom, a választásom egyértelmű. Esküszöm némelyik belsőszervem máris sajttá változott a tömérdeknyi sajttól amit megettem az elmúlt harminc évben. Végül mikor megérkezik valaki, hogy megkérdezze mit szeretnénk, én gondolkozás nélkül adom is le a rendelésem az ásványvíz és egyben a hamburgerre is, majd miután a férfi mindkettőnk rendelését összeszedte és hátat fordít nekünk, csak ekkor szólalok meg újra.
- Szóval mesélj valamit magadról, Alden Lindvall. - Ejtem ki nevét, mintha az valami nagyon titokzatos dolog lenne. - Tudni akarok valamit ami nincs a google-ben rólad és senki sem tud. Na nem mintha rádgugliztam volna... Oké, talán egy kicsit. - Mosolyodom el végül egy apró vállrántással, bevallva ezzel a kis bűnömet. Habár jól tudom, hogy nincs ebben semmi rossz, ő is elolvasta a könyvem, mégis remélem, hogy nem fog rossz következtetést levonni belőle.
- Arra pedig jobb ha felkészülsz, hogy lehetségesen ki kell majd innen mentened. - Közelebb hajolva suttogom neki, a sutyorgó társaságra pillantva, bár igyekszem nem túlzottan megbámulni őket, elvégre nem szeretnék még ennél is több figyelmet magamra. Sőt, ennek a gondolatnak a hatására még a kabátot is összébb húzom magamon, és nem azért mert itt hideg lenne, inkább csak igyekszem minél többet elrejteni magamból. Nem szívesen vonnám őt bele semmilyen balhéba, de sajnos velem mutatkozni nem mindig egyszerű.


BEE




Imperfection is beauty, madness is genius and it’s better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.”

Alden Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Meadow Gilberts
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Table read || Alden & Meadow  C2f603ec75bfb44ed02da94686481b903911ec1f
Table read || Alden & Meadow  Df2f5b0715ed675d6d3b9ff13873902cd8d43d8f
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Life is a theater.
♫ :
Quitting doesn't work
As long as I'm pretending
Darling when it hurts
All i see are
French Lilies
★ családi állapot ★ :
Table read || Alden & Meadow  9PkgVjP
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Table read || Alden & Meadow  286ac6d82a7047a7c5aa0f670f9d94c134ff9c94
★ idézet ★ :
You don’t learn to walk by following rules.
You learn by doing and falling over.”
★ foglalkozás ★ :
Actress
★ play by ★ :
Emma Roberts
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Table read || Alden & Meadow  7Vzr0ln
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Table read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  EmptySzomb. Jan. 27, 2024 10:55 am
French Lilies 1. felvonás
Mimi & Alden
Mivel kettesben megyünk el kajálni, így jut még egy kis időm jobban megismerni őt, mielőtt visszatérnénk a munkához. Nem ad meg konkrét zeneszámokat, pedig szívesen vettem volna tippeket.
- Los Angelesben szívesen furikázlak, ha gondolod. Bár sok esetben egy ökör tudok lenni, de ittas állapotban soha sem ülök volán mögé és biztonságosan vezetek. Ha adsz pár konkrét tippet, csinálok egy válogatást a kedvenc zenéinkből Spotyn és hallgathatjuk azt a kocsiban. - hozakodom elő az ötlettel. Sajnálom, hogy Mercit addig itt kell hagyjam, de nem hinném, hogy utánam reptetnék, akkora sztár még nem vagyok. Majd bérelek kocsit, mert biztos nem hagyom, hogy engem mások furikázzanak, kivéve abban az esetben, ha kicsit a pohár fenekére nézek. Csak az a baj, ha én a pohár fenekére nézek, akkor gyorsan lerészegedek.
- Egyébként én mindenevő vagyok. A régi klasszikus rock zenekearokon keresztül akármit meghallgatok, ami megtetszik, még a rappet is. Egy a lényeg, hogy fogjon meg a zene. Elég muzikális típus vagyok. Bár egyvalamit ki nem állhatok. A technot. - húzom el a számat egy fintorral. Kérdésére viszont visszatér a széles mosoly a pofázmányomra.
- Mondhatni. Meg amúgy is meghívnálak, elvégre én vagyok a férfi és én hívtalak el ran...kajálni. - javítom ki magam, de rohadt gyorsan, mielőtt kimondanám, hogy randizni. Mert ez nem randi. Max munkahelyi randi. Amúgy se hiszem, hogy ilyen nerd srácok lennének az esetei, mint én. A cukkolásom tovább folytatja, nevetve megrázom a fejem.
- Puding? Az oké, hogy kicsit leeresztettem a legutóbbi projektem után, mert a tanulásra fektettem a hangsúlyt, na de puding? Kikérem magamnak! Körbe is tapizhatsz, meg van engedve a minőségi ellenőrzés. - kacsintok rá. Hát persze, hogy ilyesmivel hozakodom elő, miért is ne. Pajti, te nagyon azt akarod, hogy ez a nő letaperoljon! Kérdésére intenzíven megrázom a fejem. Na azt biztos nem!
- Ilyen hibát soha sem vétenék Mimi. Mármint soha sem ejtenélek le. Ha nem érzem biztosnak a fogást, akkor mindenképpen szólok. És meg sem csinálom addig, míg biztosnak nem találom. - fordítom komolyabbra a szót, mert ezek a tények. Mindent el lehet rólam mondani, csak azt nem, hogy a munkámban pontatlan vagyok.
- Most elég tavaszias ott az idő, de lesz bő fél évünk arra, hogy kihasználjuk az ottani időjárást. Én biztos megtanulok szörfözni! - vezetem fel a terveimet, elvégre ha Kaliforniában jársz, viselkedj úgy, mint a kaliforniaiak. Azért az akcentust nem fogom magamra kapni, így is a franciával szenvedek most. Mondjuk Kim elég türelmes velem szemben, de néha nehéz eset vagyok. És pont emiatt a projekt miatt kellett most kicsit félretolnom a nyelvtanulást, ami elég ironikus már csak a film címét nézve is. De nem menne még az is a forgatás és a tanulás mellett. Így is vihetem magammal LA-be a tananyagot ahhoz, hogy ebben az évben lediplomázhassak végre.
- És a forgatókönyvet olvasva már azt is tudjuk, hogy több is lesz ott, mint egy csók. De tán nem azzal a jelenettel indítunk elsőre. Bár Timből kinézném ezek után, de még a tánc koreográfiát se tudjuk, szóval azt is be kell gyakorolnunk. - gondolkodom hangosan. Tök fura egyébként, hogy úgy beszélgetünk itt egymással, mintha már vagy ezer éve ismernénk a másikat. Semmi feszélyezettség nincs bennem az irányába és úgy érzem, ő is kezd mellettem feloldódni. Azért a válaszára rendesen meglepődöm. Bungee jumping?
- Aztaa. Ez de menő! Valóban nem néztem volna ki belőled ezt a fajta adrenalinfüggőséget. Én mondjuk rohadtul fosnék ott a magasban, bár ezt senki meg nem mondaná rólam. De még a repülőutakat is inkább átalszom, ha tudom, mert nem érzem túl jól magam fent a magasban. - vallom be neki azt, amit kb csak a családom meg a fogadott nővérem tud rólam.
- De ezt nagyon kevesen tudják rólam, szóval üdv az Alden titkos klubjában. -  utalva ezzel arra, hogy most valami bennfentes titkot osztottam meg vele. A kijelentésére, miszerint jó társaság vagyok, nem tudok nem elvigyorodni.
- Örülök neki, hogy jó társaságnak vélsz. Ez fordítva is igaz. Ma találkoztunk életünkben először, de olyan érzésem van, mintha már vagy ezer éve ismernénk egymást. - jegyzem meg, mert ilyen könnyen még soha senkivel sem találtam meg a közös hangot.
- Oké. Deal! - apró kezét átfonom ujjaimmal és megrázom így adva érvényt az egyezségünknek.
- De! Mivel uncsi úgy karaokézni, hogy mindkettőnknek aranytorka van, így kicsit csavarjuk meg a dolgokat. Rontsuk el, amennyire csak tudjuk. A szöveget, a dallamot, a ritmust, mindent. Hidd el, így élvezetesebb lesz. - javaslom, mert nem hiszi, de egy énekesnek nehezebb elbaszarintania, mint azt képzelné. Mondjuk ebben és bowlingban verhetetlen vagyok, nem is szeretnek velem ilyesmiben fogadni a haverok, mert akkor tuti én nyerek.
Hamarosan megérkezünk a burgerezőbe, egy kényelmes boxban foglalunk helyet és a menüt térképezzük épp fel, de már hallom a sutyorgásokat. Nem mintha, úgy teszünk, mintha meg se hallanánk, elvégre mi is csak ugyanolyan emberek vagyunk, mint a körülöttünk ücsörgők. Én még csak olyan híres sem vagyok, mint Mimi, de néha már engem is felismernek az utcán, ami ugyan szokatlan, de ha az arcodat és a tehetséged közkincsé teszed, akkor annak megvan az ára. Mimi már kész tervvel áll elő, mit egyen még azelőtt, hogy a pincérnő megérkezne.
- A hölgynek lesz egy citromos ásványvíz és egy dupla sajtbuger szalmakrumplival. Nekem pedig egy Dr. Pepper és egy Ranch burger meg nagy krumpli és...- mondanám a sült hagymakarikát, de nem akarom, hogy büdös legyen a szám, ki tudja, ma még lehet csókolóznom kell vele. Szóval azt kihagyom, helyette szószokat rendelek.
- Ketchup és majonéz. Desszertnek pedig egy sticky toffee puding. - adom le a rendelést és átnyújtom a menüket a pincérnőnek, aki el is siet a következő pillanatban. Meglepődve pillantok ismét vissza azokba a gyönyörű cicaszemekbe, mikor azt kéri, meséljek magamról valamit és elmosolyodom a megjegyzésére. Szóval rám gúglizott.
- Verhetetlen vagyok bowlingból, de ezt nem írja a wiki rólam. És azt hiszem, félek a repüléstől. És...- hívom magamhoz közelebb, mint aki valami nagyon titkosat akar elárulni neki.
- A zöldes szemű nők az eseteim. - súgom a fülébe halkan, amint közelebb hajolt, majd rákacsintok és visszaereszkedem a helyemre. De valóban egy olyan titkot árultam el, amit rajtam kívül senki más nem tudott eddig. Megveszek a zöld szemekért. Körülöttünk megnő a pusmogások száma. "Láttátok? Majdnem megcsókolta! Ők most akkor együtt vannak? Nem tudom, de cukik nagyon. Szerintetek adna autógrammot Mimi? Annyira imádom őt, és most itt van! Úgy örülök, hogy visszatér végre!"
Még a kajánk se ért ki, valaki máris megjelenik az asztalunk mellett. Egy srác egy szalvétával és egy tollal a kezében.
- Elnézést. Nem akarlak titeket zavarni, de kérhetnék tőled egy autogrammot? Nagy rajongód vagyok, az összes filmedet láttam és a könyved is megvan. A dedikált példány. - remegő kezekkel nyújtja Mimi felé a szalvétát. Ez tök aranyos.
- Itt van a telód? Mert akkor csinálok egy közös képet is rólatok emlékbe. - kérdezem meg a kölyöktől, ő pedig bőszen bólogatni kezd és azt is előhúzza a nadrágja zsebéből, de úgy, hogy majdnem le is ejti. Ha Mimi se bánja, akkor csinálok róluk egy közös képet. Közben valaki megkocogtatja a vállamat. Oldalra sandítok. Egy csillogó szemű csaj termett ott mellettem, fülig érő vigyorral.
- Én pedig veled szeretnék közös fotót, ha nem gond. Alden Lindvall vagy igaz? Láttalak a GhostBoyban is meg a Vadak szigetében és az Operaház fantomjában is. Tök menő vagy! - hadarja el gyorsan, én meg tökre meglepődöm, mert nem igazán számítottam arra, hogy ebben a helyiségben értem is rajong valaki.





It's the stage that made me Superman
but it’s the earth that makes me Human.

Meadow Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alden Lindvall
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Table read || Alden & Meadow  GfqTCIIyNC0T
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Biography
★ családi állapot ★ :
Confused
Table read || Alden & Meadow  Fcb3oej
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Table read || Alden & Meadow  Ir6MFAs
★ idézet ★ :
An actor must never be afraid to make a fool of himself.
★ foglalkozás ★ :
Színészpalánta
★ play by ★ :
Milo Manheim
★ szükségem van rád ★ :
Lieve Mama
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Table read || Alden & Meadow  7Vzr0ln
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Table read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  EmptySzomb. Jan. 27, 2024 2:50 pm






To Alden



“You don’t have to say everything to be a light. Sometimes a fire built on a hill will bring interested people to your campfire.”


Mondanom sem kell, hogy mennyire kényelmetlenül érzem magam amiért egyre jobban megkedvelem a fejét. Persze ezt soha be nem vallanám neki, de mégis úgy érzem, hogy képes lenne pillanatok alatt lekapni mindkét lábamról. Ijesztő módon nagyon is az esetem lenne, pedig nem vagyunk egy korosztály és ilyesmire még csak gondolnom sem kellene. Éppen ezért is igyekszem ezeket a gondolatokat valahol nagyon mélyen elraktározni a fejemben és nem kitörni engedni őket.
- Rendben, akkor majd átküldök neked egy listát még mielőtt indulnánk. - Válaszolom kicsit elgondolkozva, mert bizony nem sok időnk maradt indulásig, nekem pedig még annyi mindent el kell intéznem addig, hogy már igazából azt sem tudom hol a fejem. Nem egyszerű egy fél éves utazást betervezni és elintézni, hogy minden rendben legyen amíg távol vagyok. - Ez igazából nagyon egyszerű... Imádok mindent hallgatni amit énekelni is tudok. - Ez nagyon körbeírja a zenei stílust amit leginkább szeretek, egyben kizárva a dörömbölős zenéket, talán a rappet is, mert annyira azért jó nem vagyok, de magába foglal minden klasszikust. Aztán a következő kijelentése hallatán nagyon igyekszem úgy tenni, mintha nem hallottam volna azt a kis szóbotlást, mégis egy hitetlenkedő pillantással illetem őt meg és fogalmam sincs, hogy most újra csak zavarba akar hozni, vagy csak szórakozik velem.
- Nagyon udvarias vagy te... Gyanús is! - Jegyzem csak meg egy orrom alatt elrejtett mosollyal az arcomon. Nagyon nehezemre esik nem kimutatni, hogy mennyire élvezem ezt a mi kis macska-egér játékunkat, ugyanakkor a játszadozás mellett mégis sikerül lassan egy olyan emberre találni benne, akit kedvelek.
- Szerintem gondold ezt végig, mert a végén még tényleg letapizlak. - Nevetek fel, bár hamar leesik, hogy miket is beszélek. - Mármint... Úgy értem, le...ellenőrizlek. Tudod, csak a biztonság kedvéért, hogy biztos lehessek... dolgokban. Mindegy. - A fejemet rázva legyintek egyet. Igen, ezzel most sokat javítottam a helyzetemen. Csillagos ötöst érdemlek a magyarázkodásomra. El sem tudom képzelni, hogy mit gondolhat már rólam, de komolyan. Habár abban is biztos vagyok, hogy élvezi mikor zavarba jövök, már csak az a kérdés, hogy miért tudja ezt nálam ilyen hamar elérni? Tényleg ennyire gyenge lennék? Kétlem, hogy eddig is ilyen lettem volna. Valamiért nagy hatással van rám, nekem pedig össze kell szednem magam, különben képtelen leszek mellette színészkedni, főleg nem anélkül úgy, hogy folyton a nyálam csorgatnám rá.
- Jaj ne is mond! Már alig várom, hogy vízbe lökhesselek. A morcos tekinteted is tuti megéri majd. - Nevetek fel, a korábbi pimasz vigyor pedig hamar visszatér az arcomra. Tényleg olyanok vagyunk, mint két nagy gyerek, akik talán együtt is nőttek fel. Ijesztő, hogy mennyire úgy érzem, mintha már ismerném őt pedig alig néhány órája találkoztam vele életemben először. Aztán nagyon szeretnék egy frappáns választ adni következő gondolatmenetére, de hamar rájövök, hogy azzal csak a lovat adnám alá ahhoz, hogy újra zavarba hozzon, hiszen mindketten tudjuk, hogy miről is beszél ő valójában. Nagyon meg kell válogatnom a szavaimat, elvégre hamarosan sokkal többet fog látni belőlem, mint most. Szó szerint. És bár szégyenlős nem vagyok, az sem érdekel ha a közönség lát többet belőlem... De ő?! Tényleg össze kell szednem magam a forgatás előtt.
- Timből bármit ki lehet nézni. Tuti, hogy megpróbál majd kényelmetlen helyzetbe hozni minket, készülj fel lelkileg és testileg is. - Sandítok rá fél szemmel, miközben próbálok nem túl sokat elárulni neki abból ami a fejemben játszódik le, mert ugyebár arról tudnia semmiképp sem kellene.
- Ne aggódj, a repülőn Los Angeles felé majd én fogom a te kezed. Jó kezekben leszel, ígérem. - Még ha viccelődésnek is tűnik, mégis sokkal komolyabban gondolom ezt, mint azt más gondolná. Kedvesség sugárzik ki hangomból, nem humor, hiszen megvannak a saját félelmeim is, amikre ő is kedvességgel reagált. Én sem tenném hát másképp, még ha lehet idővel majd meg is próbálnám hozzászoktatni a magassághoz. De soha nem erőltetném.
Mikor megfogja a kezem, érintése ismételten jó érzéssel tölt el, mintha csak feltöltené a már lemerülőben lévő képzeletbeli elemeket, de ezúttal igyekszem nem kimutatni neki, hogy milyen hatással is van rám, inkább csak mosolyogva térek be vele a hamburgerezőbe, hogy megrendeljük életünk legjobb hambiját.
- Bowling? - Vonom fel a szemöldököm. - Hát ezt ki kell majd derítenem magamnak. Kihívás elfogadva! - Na nem mintha szó lett volna kihívásról, de ha verhetetlennek tartja magát, akkor én leszek az akinek ezt meg kell majd cáfolnia, vagy rosszabb esetben erősítenie. Aztán hívására közelebb hajolok hozzá, már szinte izgatott is leszek, hogy meghallhatom Alden Lindvall legnagyobb titkát. Következő pillanatban, mikor ténylegesen tudtomra is adja azt, hirtelen azt sem tudom, hogy hová bújjak el zavaromban. Az arcom szinte pillanatok alatt vált ismételten színt, majd mivel vele szemben ülök, aligha tudnám ezt elrejteni előle, bár csak nagyon kevésre lenne szükségem ahhoz, hogy lebújjak az asztal alá. Vagy kiszaladjak és elássam magam valahol. Miért csinálja ezt velem?
- Ez övön aluli volt! - Pillogok rá a cicaszemeket kihasználva, a lehető legcukibb nézéssel amit valaha is produkáltam. - Élvezed, mi? - Nevetem végül el magam. Már hogy is ne élvezné. Szinte az első pillanattól fogva élvezkedett a zavaromban és direkt is csinálja. Azt magam sem tudom miért. Mit akarna már tőlem egy hozzá hasonló kis csibész? Biztosan találna nálam sokkal jobbat is, sőt tutira ragadnak is rá a lányok, akik még korban is illenek hozzá.
Mosolyogva bólintok a srác felé, aki szégyenlősen tolja felém a szalvétát és a tollat, hogy autogrammot adjak neki, amit végül meg is teszek. A rajongók nagy része csak aranyos és ideges és csak alig várják, hogy a közelembe kerüljenek, ám nehezen tudok bizalommal tekintetni rájuk, elvégre soha nem tudhatom, hogy melyikük lesz pillanatok alatt erőszakos, vagy elmebeteg, mert ugyebár arra is volt már példa. Ezt pedig ő maga is tudhatja, ha ténylegesen olvasta a könyvemet. Viszont a közelsége mindenképpen erőt ad, mert jól tudom, hogy kérdés nélkül védene meg ha arra kerülne a sor. Magam sem tudom, miért tudok ilyesmit. Azt hiszem csak nem úgy ismertem meg... Ebben a pár órában, mint aki csak úgy elszaladna és szarban hagyna. Igen, elég furcsa, hogy máris ilyen bizalommal tekintek rá.
- Csináljak én is egy képet rólatok? - Kérdezem miután Den lefotózott minket a sráccal, majd az örömködve fordult el tőlünk. A lány bólint, de iszonyatosan zavarban van... Ismerős helyzet ez nekem is. Lehet Alden csak simán zavarba hoz mindenkit, akárcsak egy veleszületett adottság. Elveszem tőle a telefont, majd ha Alden is összeszedi magát, készítek róluk is egy képet.
- Aranyos. Egyébként neki is zöld szeme volt. Csak úgy mondom... - Jegyzem meg egy pimasz mosollyal nézve most rá, mikor már újra magunkra maradunk, miközben még a szemöldökeimet is felvonom, mert ugyebár kölcsön kenyér vissza is jár és nincs az az Isten, hogy én ezt kihagyjam. Aztán mielőtt még további szúrkálódásba vethetném bele magam, megérkezik a két megrendelt ital, bár a hamburgerekre még várnunk kell, hiszen azoknak még kell egy kis idő.
- Néha ijesztő tud lenni, mikor csak úgy leszólítanak. - Teszem hozzá egy komolyabb tekintettel, bár jól tudom, hogy ezt ő talán nem így gondolja. Ő meg tudja magát védeni ha szüksége van rá, ellentétben velem, aki egy alacsony növésű nő, aki még csak futni sem tud gyorsan. Így tehát az esélyeim a túlélésre elég alacsonyak mikor magam vagyok.


BEE




Imperfection is beauty, madness is genius and it’s better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.”

Alden Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Meadow Gilberts
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Table read || Alden & Meadow  C2f603ec75bfb44ed02da94686481b903911ec1f
Table read || Alden & Meadow  Df2f5b0715ed675d6d3b9ff13873902cd8d43d8f
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Life is a theater.
♫ :
Quitting doesn't work
As long as I'm pretending
Darling when it hurts
All i see are
French Lilies
★ családi állapot ★ :
Table read || Alden & Meadow  9PkgVjP
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Table read || Alden & Meadow  286ac6d82a7047a7c5aa0f670f9d94c134ff9c94
★ idézet ★ :
You don’t learn to walk by following rules.
You learn by doing and falling over.”
★ foglalkozás ★ :
Actress
★ play by ★ :
Emma Roberts
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Table read || Alden & Meadow  7Vzr0ln
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Table read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  EmptyVas. Jan. 28, 2024 3:17 pm
French Lilies 1. felvonás
Mimi & Alden
Aprót bólintok arra, hogy majd összeállít nekem egy zenei listát. Elég fura nekem ez az egész szitu. Úgy érzem magam mellette, mint Hella mellett, mikor még minden rendben volt és nem tudtam, hogy megcsalt. Méghozzá egy színésszel, bizony. Voltak már jelei, de elsiklottam felettük. Próbáltam menteni a kapcsolatunkat, mert őszintén szerettem. Ő volt az első lány, akibe tényleg szerelmes is voltam. Mert az ovis szerelem nem számít. Meg a hírességek se. Volt pár crushom így is, de Helláért a kútba is ugrottam volna. Nem vagyok egy féltékeny típus és haragtartó sem, de betett nekem az árulása, jobbnak láttam totálisan kizárni az életemből. Kim hetekig próbált lelket önteni belém. Használhatatlan voltam, de összekaptam magam. Az élet nem áll meg, ő csak egy tanulópénz volt a számomra, nem az igazi. Ennyi. Szóval utoljára Hellánál voltam úgy megszédülve egy nő miatt, mint most. Pedig csak pár órája ismerem. Úgy érzem, nem lesz ennek jó vége, de nem tudok lakatot tenni a pofámra és jó érzés a társaságában lenni. Önző módon kihasználom, hogy tetszett neki a csókunk. Lehet végül ő használ majd ki engem, bár amennyit olvastam róla, meg amiket eddig megosztott velem, nem feltételezek semmi olyasmit, hogy könnyű, egynyári kalandot keresne. Mondjuk idősebb nőkkel nem nagyon volt dolgom, Hella csak 3 évvel volt idősebb nálam. Viszont nem tudok elmenni amellett, hogy igenis benne van ebben az ártatlan kis flörtben. Méghozzá nyakig.
- Nincs ezen mit végig gondolni. De ne most tapizz le, mert mondjuk úgy, elvonná a figyelmem a vezetésről. Viszont később bármikor állok a rendelkezésedre. - kacsintok rá és mocsokmód élvezem a dolgot. Vágyom is arra, hogy hozzám érjen, itt-ott elkalandozzanak az ujjai a testemen, bár szerintem nem váltja be a szavait, csak a szája jár.
Bent az étteremben tovább folytatjuk a beszélgetést, míg a kajánkra várunk, de még nem hozakodom elő újabb szégyentelenséggel, ahogy a nagybátyám mondaná.
- Nem leszek morcos érte, legalább lehűti a testem és felforrósodott vérem. Azt rebesgetik, olasz vagyok félig. Talán van benne valami. - emelem meg az egyik szemöldököm, majd lazán vállat vonok. Folyamatosan soroz a magas labdáival, én pedig képtelen vagyok nem lecsapni őket. El is nyújtom a karomat az asztalon és elkezdem bökdösni az alkarját.
- Testileg is? Mire is kellene felkészüljek? - kérdezem hamiskás mosollyal az arcomon, miközben a mutatóujjammal végigsimítok a kézfején. Pontosan tudom, mire akar kilyukadni, de az elmúlt fél órában érdekes fordulatot vett a beszélgetésünk. Lassan tényleg nem bírok magammal, pedig elmém egy józanabb szegletében ott bujkál a tudat, ami azt hajtogatja, hogy abba kéne ezt hagyjam. Mert nem lesz jó vége. Nem akarom a határaimat feszegetni, nem akarom, hogy tolakodásnak vegye a szavaim, cselekedeteim. Nem akarom őt bántani, egyszerűen csak élvezem ezt a nem is tudom mit igazándiból, ami kettőnk között fellobbant. És még szolidaritást is vállalna velem a repülőn. Ez olyan aranyos. Még szerencse, hogy inkább elkezd faggatózni rólam, így kicsit le tudom nyugtatni magam, legalábbis ideig-óráig. Míg újra fel nem dob egy magas labdát, ami csak arra vár, hogy istenesen lecsapjam.
- Nem tudtam, hogy ez is kihívás, de felőlem oké. Megmutathatod, te mit tudsz! - kacsintok rá, mert nekem rükvercben is megy a bowling, a jómúltkorában úgy nyertem meg a meccset, még én is elképedtem, hogy sikerült. Végül nem nyíltan, de elárulom neki magamat. Jobban mondva azt, hogy ő is igencsak az esetem. Nem tudom, ez nekem miért jó. Mármint, hogy tudja, mire bukom. És azt sem vágom, miért akarom, hogy tudja, akarom.
- Nem hazudok, igen, élvezem. - szélesedik ki a vigyor az arcomon, ahogy elnézem a pírt az arcán. Legszívesebben megpuszilnám pont ott, azon a ponton, ahol a bőre vöröses, de már így is kezdem túllépni a határt, amit igazándiból meg sem húztunk. Még szerencse, hogy egy rajongójának épp most támadt kedve autogrammot kérni, már azt rebesgette az egyik asztaltársaság, hogy tutibiztos randizunk. Mondjuk, ha randiznánk, ennél azért jóval jobb helyre vinném. Egy gyertyafényes vacsira. Alden, állj le! Kellene már az a Dr. Pepper, az legalább befogná a pofámat addig is, amíg innék. Felajánlom a rajongónak, hogy csinálok velük közös képet, és bár a könyvét olvasva tudom, hogy Mimi nehezen bízik meg az emberekben, főleg idegenekben, de én itt vagyok mellette, nem hagynám, hogy baja essen. Nem mintha annyira jól ismernénk egymást, de tekintsünk most el ettől. A tekintetemmel is azt üzenem irányába, minden rendben lesz. A srácnak is okozott ezzel egy örömteli élményt és neki sem esett semmi baja. Én viszont meglepődöm azon, hogy valaki velem akar fényképet készíteni, mert ehhez még nem igazán vagyok hozzászokva. Jöttek már oda hozzám, de ezek elég ritka pillanatok. Jól esik azért, nem mondom, csak szokatlan.
- Köszönöm. És miért is ne? Gyere! - tárom szét a karom, ő pedig izgatottan, fülig vörösödve áll be mellém. Mikor átölelem a vállait az egyik karommal és közelebb vonom magamhoz, a feje már szinte lángba borul. Vidáman vigyorgok bele a kamerába és annyi képet hagyok készíteni, amennyit csak akar. Végül meg is ölelem őt, majd hagyom, hagy menjen vissza az asztalához, hogy utána kivesézzék a dolgokat. Még elcsípem, hogy arról van szó, a lány soha nem fogja kimosni ezt a dzsekit, amiben hozzám simult. Mimi megjegyzésére megeresztek egy sóhajt és megrázom a fejem.
- Húúú, tényleg? Észre sem vettem, mert valaki más foglalta be a figyelmem. - nézek intenzíven a gyönyörű cicaszemeibe igencsak érzékeltetve, hogy igen, ő volt az, akire néztem a kamerán keresztül is. Mielőtt még megint elszaladna velem a ló, megjön legalább az italunk, le is hajtom az egész poharat és kérek még egyet. Szerencsére ismét egy komolyabb téma kerül asztalterítékre.
- Nem lehet könnyű. Főleg nem egy nőnek. Ha nem érzed magad biztonságban, miért nem fogadsz fel testőrt? Az se biztonságos, ha a tömegközlekedést használod. - tekintettem kérdővé válik. Ebben a nőben nagyon sok a visszafojtott érzelem, fájdalom, úgy vélem, még mindig nem tudott igazán túllépni a múltbéli sérelmein, éppen ezért nem kellene nekem még tetéznem is a hülyeségeimmel. De én minden erőmmel azon leszek, hogy ezt a dinamikát fenntartsam közöttünk és segítsek újra visszatalálni önmagához. Beindult a védelmező ösztönöm irányába, pedig alig pár órája ismerem. Elég gyorsan működöm ma, halvány megveszekedett fingom sincs, hogy mi van velem...





It's the stage that made me Superman
but it’s the earth that makes me Human.

Meadow Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alden Lindvall
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Table read || Alden & Meadow  GfqTCIIyNC0T
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Biography
★ családi állapot ★ :
Confused
Table read || Alden & Meadow  Fcb3oej
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Table read || Alden & Meadow  Ir6MFAs
★ idézet ★ :
An actor must never be afraid to make a fool of himself.
★ foglalkozás ★ :
Színészpalánta
★ play by ★ :
Milo Manheim
★ szükségem van rád ★ :
Lieve Mama
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Table read || Alden & Meadow  7Vzr0ln
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Table read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  EmptyVas. Jan. 28, 2024 9:15 pm






To Alden



“You don’t have to say everything to be a light. Sometimes a fire built on a hill will bring interested people to your campfire.”


Hát szépen is néznénk ki ha nekiállnék letapizni őt, főleg a korábbi előadásom után, miszerint nem érzem magam túl jól mikor autóba kell ülnöm és száz százalékos odafigyelést igénylek tőle. Igencsak meghazudtolnám magam azzal, hogy elkezdem fogdosni őt, ezzel igazából saját magam elvéve az összes még megmaradt figyelmét. Nem mintha egyébként meg is tenném. Na nem azért mert nem szeretném, mert amúgy rohadtul megtenném ha nem érezném úgy, hogy a pofám szakadna le utána. Fogalma sincs arról, hogy igazából milyen szívesen érinteném meg őt, de ennek a gondolatnak igazából még csak a fejemben sem kellene, hogy legyen. Nem kellene huszonéveseket tapisgálnom, főleg nem azokat akikkel együtt dolgozom. Éppen ezért is kezdek el csak hümmögni válaszként, reménykedve abban, hogy inkább elfelejti amit mondtam és nem próbálja meg a határokat feszegetni, mert ki tudja meddig tudom türtőztetni magam, főleg ha így cukkol.
- Olasz? Ez mindent megmagyaráz! - Nevetek fel sokat sejtetően, bár nem fejtem ki neki jobban, hogy mire is célzok pontosan, inkább hagyom, hogy lyukat fúrjon az oldalában, ezzel valamennyire megbosszulva őt a gonoszságaiért. Amit persze ő sem tud visszavágó nélkül hagyni, így aztán következő kérdése hallatán ismételten felnevetek, de ezúttal nem húzom el a kezem, hagyom hogy megérintsen, nem mintha nem ezt akartam volna.
- Hmm... talán arra, hogy fogsz még te félmeztelenül látni engem és jobb ha előre felkészülsz mindenféle szempontból, nehogy aztán gondjaid akadjanak. - Nézek rá a lehető legkegyetlenebb vigyorommal és szinte minden erőmet összeszedve, hogy ne remegjen meg a fene nagy magabiztosságom és piruljak ismételten bele abba amit mondok. Mert most rajta van a sor és ha ő így akar játszani, akkor talán nekem is menni fog. Talán. Bár az kétségtelen, hogy ő sokkal jobban tartja magát, szóval fogadni azért nem fogadnék a sikeremre.
Szörnyű, hogy még be is vallja, hogy élvezi amikor zavarba hoz és ha tehetném, most őszintén jól fenékbe is rúgnám, de nem szeretnék holnap a hírekben szerepelni, amint agyonra rugdostam egy ártatlan fiút. Vagy ki tudja milyen csúnyaságokat tudnának még az esetbe képzelni. Ehelyett inkább igyekszem a megérkező fiatalokra koncentrálni és Alden tekintetére, ami elárulja, hogy pontosan tudja mit érzek és hogyan érzek idegenekkel kapcsolatban. Jól esik ez tőle, biztonságérzetet ad, nyugalmat sugall és én pedig csak mégjobban megkedvelem őt érte. Már olyan régóta nem értett meg senki, még akkor sem ha kiabálva próbáltam magyarázni az érzelmeimet. Most pedig itt van ő, aki konkrétan egy pillantásból megért engem és képes le is nyugtatni. Hihetetlen az ami közöttünk van, de nehéz elfogadni is mert nem érzem úgy, hogy az sikerekhez vezetne.
- Oké, oké! Értem a célzást, feladom! Nyertél! - Nevetek fel, majd megadóan emelem fel kezeimet, bár ezzel csak a meccset adom fel, nem az egész csatát. Ilyen könnyen azért azt nem fogom veszni hagyni, viszont tény és való, hogy egyre nehezebben fogom vissza magam és úgy érzem el fogok itt olvadni, ha nem fújok visszavonulót. - De azért még nem végeztünk! - Nézek rá összevont szemekkel akárcsak egy mérges macska, majd pedig kicsit értetlenkedve figyelem ahogyan pillanatok alatt lehúzza az itala tartalmát.
- Nagyon szomjas lehettél. Ki vagy már éhezve is, mi? - Teszem fel a kérdést nyakatekert módon, persze nem véletlenül. És bár épp most adtam fel a korábbi kis harcunkat, máris egy újban veszek részt, mert átkozottul nem tudom magam visszafogni és legszívesebben én is jól lehúznám a saját vizemet, hogy hátha az lehűtene engem is. Habár lehet többet segítene ha egyenesen a fejem tetejére önteném azt.
- Nagyon ostobán hangzana ha azt mondanám, hogy szeretem legalább egy kicsit úgy érezni, mintha normális lennék? - Kérdezek vissza kicsivel komolyabb témákra térve, így aztán némileg komolyabb hangnemre is váltva. - Igazából soha nem volt alkalmam normális életet élni, szeretem legalább néha azt érezni, hogy nem vagyok semmivel sem másabb a többi embernél. Tudom, hogy nem biztonságos, de így legalább nem kattanok meg. - Na meg elszállni sem szeretnék magamtól, szeretem mikor a lábaim a földön maradnak. Az pedig semmiképp sem tartozna a normális kategóriába ha testőrökkel sétálnék fel és alá. A tömegközlekedést meg csak napközben használom, estékre és éjszakákra marad a sofőr vagy pedig taxi. Azért annyira még én sem őrültem meg.
- Szerinted mit szólna most Tim ha nem mennénk vissza? - Húzom gonoszkás mosolyra az ajkaimat, eljátszva a gondolattal, hogy akár meg is lóghatnánk a nap további részére. - Tuti felakasztana minket. Bár legfeljebb azt mondjuk, hogy kettesben próbáltunk, hogy minnél profibban menjenek azok a bizonyos jelenetek. - Egyre jobban játszom ezekkel a jelenetekkel a fejemben, amit tényleg nem kellene, de képtelen vagyok visszafogni magam. És bár nem gondolom komolyan a dolgot, sokkal inkább csak feltételezés lenne a dolog, mégis jó érzés elképzelni Tim elképedt arcát mikor ezzel magyaráznánk az eltűnésünket. Aligha lehetne egy rossz szava is, azok után amit velünk tett korábban. Végül mielőtt még további képzelgésekbe tudnék kezdeni, szerencsénkre megérkezik az újabb itala kíséretében, a már várva várt hamburgerek is, aminek aztán tétovázás nélkül esek neki, mert ha evéssel foglalom le a számat, legalább nem dumálok annyit és zavarba sem hozom magam.


BEE




Imperfection is beauty, madness is genius and it’s better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.”

Alden Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Meadow Gilberts
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Table read || Alden & Meadow  C2f603ec75bfb44ed02da94686481b903911ec1f
Table read || Alden & Meadow  Df2f5b0715ed675d6d3b9ff13873902cd8d43d8f
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Life is a theater.
♫ :
Quitting doesn't work
As long as I'm pretending
Darling when it hurts
All i see are
French Lilies
★ családi állapot ★ :
Table read || Alden & Meadow  9PkgVjP
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Table read || Alden & Meadow  286ac6d82a7047a7c5aa0f670f9d94c134ff9c94
★ idézet ★ :
You don’t learn to walk by following rules.
You learn by doing and falling over.”
★ foglalkozás ★ :
Actress
★ play by ★ :
Emma Roberts
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Table read || Alden & Meadow  7Vzr0ln
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Table read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  EmptyHétf. Jan. 29, 2024 6:50 pm
French Lilies 1. felvonás
Mimi & Alden
A megjegyzéseit lazán veszem, én vele ellentétben nem vagyok egy könnyen zavarba hozható típus. Bár pár órányi ismeretség után sem szoktam ilyeneket csinálni, ez most valamiért más. Más helyzet, más világegyetem, fingom nincs, de más. Nem megszokott. De mocsokmód élvezetes.
- Izgalmas lesz az a jelenet. Felkészülni erre maximum csak akkor tudnék, ha már eleve tudnám, mivel állok szemben. De ahhoz előtte látni kellene téged minimum félpucéran. És még így sem tudok garantálni semmit sem. - lenézek az ölembe, aztán vissza rá, miközben a tekintetébe fúrom az enyém.
- De ha úgy is alakul, megoldom. - vonok vállat komisz vigyorral arcomon. Nem tehetek arról, ha a testem jelez, mert rágerjed egy nőre. Mimire pedig elég rendesen rá vannak állva az antennáim már most. Szóval benne van a pakliban, hogy idiótán sátorozni kezd majd a gatyám, de inkább az lenne a fura, ha nem tenné. Örömteli vigyorral nyugtázom, hogy az első csatát én nyertem, de nem sokáig tart a tűzszünet, mert amint szomjasan felhörpintem a Dr. Peppert, máris újabb támadásba lendül. Majdnem félrenyelem a kólát, de szerencsére csak majdnem, viszont még így is köhintenem kell. Jól hallottam? Most kajak bekérdezte, hogy ki vagyok már éhezve? Látom azokban a rakoncátlan cicaszemekben, hogy nem a kajára gondol ő, sokkal inkább a libidómra.
- Ami azt illeti, igen. - válaszolom kertelés nélkül, mert hát én ilyen őszinte gyerek volnék. Tényleg ki vagyok éhezve, egy jó hambira meg egy jó szexre is, mostanában nem volt időm ismerkedni, az egyéjszakás kalandok meg nem az én műfajom, bár azt nem mondom, hogy nem próbáltam már. Egy szakítás sok mindent ki tud hozni az emberből. A hambit meg is kapom nemsokára, legalább az egyik pipa lesz. Még szerencse, hogy kicsit visszább veszünk itt a tempóból és komolyabb témák felé kalandozunk, mert kezd olyan érzésem lenni, ha mi ezt tovább folytatjuk, annak vagy szex lesz a vége, vagy egy csúnya pofon az én káromra. Pedig én sem vágyom kósza kalandokra, de neki nem hiszem, hogy ellen tudnék állni, ha azt kérné tőlem, hogy tegyem a magamévá. Ijesztő, hogy úgy érzem, egy percig sem hezitálnék.
- Miért lenne ostobaság? Más a te helyedbe vágyakozik, te pedig az átlag ember helyébe. Nincs ezzel semmi gond. Te próbálod megtalálni a balanszot az ember és a színésznő között. És ez normális. Pont ezt tanította nekem anyu is. Nem kell összemosni a két szerepet, de nem is kell teljesen különválasztanod. Mindkettő te vagy, csak a helyzettől függ, épp melyik bőrbe akarsz bújni. - magyarázom ezt neki, mintha minimum a professzora lennék a témának. Igazából csak ebben nőttem fel én is.
- Akkor itt ül a te embered. - mutatok végig magamon büszkén.
- Velem lehet normális dolgokat is csinálni. - kacsintok rá, mert azért ezt nem bírtam kihagyni, de itt nem feltétlenül csak arra értem. Természetesen azt is lehetne velem csinálnia, de nem akarok most visszakanyarodni a libidómhoz, mert ennek így se füle, se farka nem lesz.
- Majd elviszlek bowlingozni. És moziba, színházba. Kirándulhatunk is, mint minden normális ember. - teszem aztán végül hozzá, elvéve a perverz élét az előző mondatomnak. Mikor feldobja az ötletet, hogy ki kellene hagynunk a próba második felét, meglepődött pislogást kap először válaszul. Ilyet lehet???
- Nem lenne baj belőle? - teszem fel az első eszembe jutó kérdést. Bár Tim megérdemelné azok után, hogy a mély vízbe lökött úszógumi nélkül. De ez akkor is meredek kissé. Bár ez az egész nap meredek kezd lenni.
- Nem tudom, mennyire értékelné, te jobban ismered, mint én. - válaszolom, ám amikor közli velem, mit adhatnánk be neki, ismét az ördögi Alden veszi át a hatalmat az elmém felett.
- Szeretnél velem kettesben próbálni, mi? Valld csak be. Nem szégyen. - szélesedik ki a vigyor az arcomon. Most ő hozta fel a témát, az én agyam meg rendesen kezd beindulni. Ez a nő szemtelenül a libidómon táncol lassan.
- Ez esetben mi lenne, ha kicsit késnénk? Bár még mindig van... - az órámra pillantok - ...kereken egy óránk és húsz percünk. - jegyzem meg és már el is kezd szállni a fantáziám, tovább  gondolva, hova is vinném és mit is csinálnék vele.
- Nem lakom messze. Megmutatom a Star Warsos meg Harry Potteres relikviáim, amennyiben érdekel. - invitálom meg magamhoz egy hirtelen ötlettől vezérelve. Te hülye vagy haver! Komolyan lakásra hívtad? És komoly? Star Warsos relikviák? Ennél jobbat nem tudtál volna kitalálni? Magamat kezdem mindjárt ostorozni, mert amint ezt kimondtam, kb meg is bántam, de visszavonni már nem igazán tudom, csak kussban maradni és várni a megsemmisítő válaszát. Szerencsére megérkezik a kaja is, így az evésre koncentrálhatok.
- Jó étvágyat! - jegyzem meg, mielőtt elkezdeném bevágni a bureszt a krumplival, hogy aztán leöblítsem a Dr. Pepperrel.





It's the stage that made me Superman
but it’s the earth that makes me Human.

Meadow Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alden Lindvall
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Table read || Alden & Meadow  GfqTCIIyNC0T
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Biography
★ családi állapot ★ :
Confused
Table read || Alden & Meadow  Fcb3oej
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Table read || Alden & Meadow  Ir6MFAs
★ idézet ★ :
An actor must never be afraid to make a fool of himself.
★ foglalkozás ★ :
Színészpalánta
★ play by ★ :
Milo Manheim
★ szükségem van rád ★ :
Lieve Mama
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Table read || Alden & Meadow  7Vzr0ln
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Table read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  EmptyKedd Jan. 30, 2024 1:26 pm






To Alden



“You don’t have to say everything to be a light. Sometimes a fire built on a hill will bring interested people to your campfire.”


Még mielőtt befejezné a mondatot már érzem, hogy ennek nem lesz jó vége és jobban jártam volna ha inkább befogom a pofám. Mire a mondat végére ér, pedig már azt is tudom, hogy még jó hogy nem kezdtem el inni, mert tuti belefulladtam volna a vizembe. Miért van neki mindenre készenlétben egy ilyen frappáns válasza? És hogy a fenébe nem hozza saját magát zavarba vele? Tényleg ennyire gyenge lennék? Lassan már alig tudok a szemeibe nézni anélkül, hogy ne égjen le a fél arcom, ő meg még egy ilyen megszólalás után is magabiztosan, azzal  pimasz vigyorral néz le rám, mintha nem éppen arról beszélt volna, hogy szeretné szemügyre venni a dolgokat még mielőtt a próbán történne valami...
- Kíváncsi vagy már, mi? - Kérdezem vissza ugyanazzal a komisz vigyorral, ám az én tartásom korántsem olyan magabiztos, mint amilyennek szeretném azt, hogy legyen. Szörnyű, hogy milyen hatással van rám. Tényleg lassan úgy érzem el kellene mennem lehűteni magam, minél távolabb tőle, de közben meg még az egész napot vele kell töltenem. Mi lesz még itt ma?  
Aztán a következő kérdésem szemmel láthatóan mégiscsak betalált. Bár nem jön úgy zavarba, mint én, de nyilvánvalóan nem számított a merész kérdésre, nekem pedig ez volt a célom is vele. A válaszára pedig csak egy kacsintással reagálok, hogy tudassam vele: nyertem. Mert ezt a csatát bizony én nyertem... Legalábbis a szememben.
- Mindig valami másra vágyik az ember, mint amilye éppen van. Dehát mindennek van jó és rossz oldala, így van ez a ismertséggel is. Imádok szerepelni és színészkedni, az egy teljesen más világ számomra, de ha szerepelsz, sok szem és száj kiéleződik rád, meglehetetlenítve a valós életedet és azt is, hogy úgy éld az életet ahogyan te szeretnéd. Sokat kell harcolnod azért, hogy úgy alakítsd az életed és olyan emberekkel vehesd körbe magad, ahogyan és akikkel te szeretnéd. - Válaszolom ezt valamilyen szinten egy jövőre vonatkozó tippként számára, holott biztos vagyok abban, hogy az anyja is már felkészítette ezekre és nem fog úgy járni, mint én. Ráadásul ő valószínűleg sokkal erősebb is, mint én voltam, vagy éppen még mindig vagyok. A következő megszólalása viszont ismételten más vizekre evez minket, mintha képtelenek lennénk kontrollálni magunkat és nem egymás hergelésével foglalkozni.
- Ez már valami kacifántos randimeghívás akar lenni? - Vigyorgok rá pimaszul, felvont szemöldökkel, mert képtelenség is lenne nem erre a következtetésre jutni, főleg ha arra tekintünk ami közöttünk játszódik le, már az első pillanattól fogva. És bár remélem, hogy nem fogja komolyan venni a kérdésem, mégis valahol mélyen abban is reménykedem, hogy igen. Képtelenség nem kedvelni őt, pedig jól tudom, hogy rohadtul nem kellene és csak egy újabb csalódáshoz fog vezetni.
- Igazából csak vicceltem és egyben kíváncsi voltam a reakciódra. - Nevetek fel. - De mostmár tudom, hogy annyira merész azért te sem vagy. - Cukkolom őt egy kacsintás kíséretében. Hihetetlen, hogy mennyire élvezetes tud lenni ez a mi kis játékunk. A megszeppent arca pedig megér mindent. Talán nem tudtam őt zavarba hozni, de legalább meglepni meg tudom, ami már nagyon öröm is számomra. Viszont az ő kérdése hallatán most rajtam a sor, hogy meglepetten nézzek fel rá. Nem tudom eldönteni, hogy a meghívást baráti alapon kapom meg, mint korábban is, vagy mostmár más is van a szavai mögött.
- Még egészen sok időnk van... - Válaszolom sokat sejtetően, bár én magam sem tudom, hogy mit akarok mondani. Vagyis tudom mit akarok, de nem tudom, hogy tényleg akarom-e amit tudok. Nem akarom máris elrontani a köztünk kialakult kapcsolatot azzal, hogy hagyom, hogy elcsábítson. A hamburgerbe beleharapva igyekszem némi időt nyerni magamnak mielőtt még válaszolnák a kérdésére.
- Szóval panoráma lakás, szép kilátással és Harry Potter meg Star Wars relikviák. Van fogalmad róla, hogy ez milyen vonzón is hangzik? - Húzódnak végül ajkaim egy félmosolyra. A vicces benne talán az, hogy neki halvány gőze sincs arról, hogy milyen nerd is vagyok az otthoni privát életemben. Hiszen erről senki sem tud, kivétel persze azok akik személyesen is ismernek. - Kár, hogy videójátékra már időnk nem lesz... De legközelebb majd elhívlak magamhoz és azt is megejtsük, miután én magam is megmutattam a Harry Potteres és Star Warsos gyűjteményem. - Hihetetlen, hogy mennyi közös van bennünk, ez még inkább csak azt érezteti velem, hogy kedvelnem kell őt és nem tudok ellenkezni neki és a sármos mosolyának. - Oké, rábeszéltél. Talán egy kicsit késhetünk... Nem mintha Tim nem érdemelné meg. Nézzük azt a sok látnivalót! - Adom be végül a derekam, bár reménykedem abban, hogy nem fogja elvenni az eszem és tényleg csak a látnivalókat fogja megmutogatni. Azt hiszem... ?
Mondanom sem kell, hogy hamar sikerül eltűntetni a hamburgert, már csak azért is, hogy ne tudjak túl sokat beszélni és ne tűnjek még ennél is nagyobb idiótának. Ám mikor minden elfogy, végül mégis kérdőn nézek rá.
- Biztosan állni akarod az ebédet? - Kérdezek rá mégegyszer utoljára, mert nem szeretném ha aztán leverné rajtam a számlát, vagy bármilyen gondot is okoznék számára. Aztán ha lemeccseltük, hogy ki-mit fizet meg is indulhatunk kifelé, hogy megmutathassa nekem milyen kockafejű is ő valójában. Ugye? Csak azt... Nem történhet semmi más, mert nem is hagynám.


BEE




Imperfection is beauty, madness is genius and it’s better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.”

Alden Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Meadow Gilberts
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Table read || Alden & Meadow  C2f603ec75bfb44ed02da94686481b903911ec1f
Table read || Alden & Meadow  Df2f5b0715ed675d6d3b9ff13873902cd8d43d8f
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Life is a theater.
♫ :
Quitting doesn't work
As long as I'm pretending
Darling when it hurts
All i see are
French Lilies
★ családi állapot ★ :
Table read || Alden & Meadow  9PkgVjP
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Table read || Alden & Meadow  286ac6d82a7047a7c5aa0f670f9d94c134ff9c94
★ idézet ★ :
You don’t learn to walk by following rules.
You learn by doing and falling over.”
★ foglalkozás ★ :
Actress
★ play by ★ :
Emma Roberts
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Table read || Alden & Meadow  7Vzr0ln
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Table read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  EmptyKedd Jan. 30, 2024 7:00 pm
French Lilies 1. felvonás
Mimi & Alden
- Hogy ne lennék kíváncsi? Hisz gyönyörű nőnek tartalak. - válaszolom meg kérdését őszintén és mélyen a cicaszemeibe fúrom sötét tekintetem.
- Én ezért sem beszélek a magánéletemről olyan sokat. Hagy maradjon meg magamnak. Bár akkora csillag még nem vagyok, de akár lehetek a következő Dicaprio is. - amint kimondom, már ki is röhögöm saját magam, de legalább jóízűen teszem azt.
- Végülis. Ha szeretnél velem randizni, akkor annak fogjuk nevezni. - kacsintok rá, közben végig az orrom alatt somolygok, nem bírom abbahagyni, úgy érzem, lassan görcsüt kap a pofám a sok vigyorgástól.
- De, merész vagyok, csak bizonyos mértékig. A munkám és karrierem azért nem veszélyeztetném. De egy kis késés még belefér, ki tudja, lehet ők sem lesznek pontosak. - vonok vállat. Aztán hirtelen kimondom, amit a következő pillanatban meg is bánok. Egy rohadtul béna meghívást intézek hozzá, és inkább a megérkező Ranch burgeremmel kezdek foglalatoskodni, ám majdnem félrenyelem a kaját, mikor közli vellem, hogy vonzó a meghívásom. Nem tudom, hogy most csak szívat vele vagy valóban így gondolja? Végül hamar rájövök, szívatásról itt szó sincs. Egy saláta darab lazán kiesik a számból, ahogy meglepetten pislogok rá, mert az agyam próbálja feldolgozni az információkat. Videójátékozik? És meghívott magához? Most ez komoly vagy csak álmodok? Inkább nem csipkedem magam, az elég gázos volna, de alig térek magamhoz. Eskü. Viszont akkor hidalok le végérvényesen, mikor elfogadja a meghívásom. Nem sokat kellett rábeszélni mondjuk...
- Wooow. - csak ennyit tudok kipréselni magamból így elsőre. Kapd össze magad haver, lakásra viszed Mimi Gilbertset! Mondanom sem kell, miután tudatosult bennem, hogy kettecskén leszünk fent a lakásomon, rohadtul beindul a fantáziám és vagy egy tucat jelenet lejátszódik a fejemben, milyen módon is kerülhetnék még közelebb hozzá. Totálisan izgatottá válok, a hamburgert is seperc alatt bevágom és az asztallapon dobolva várom, hogy ő is befejezze, miközben végig őt bámulom, ahogy eszik. Le sem veszem róla a sötét szembogaraim. Egy csepp szósz elkezd lecsurogni a szája széléről, önkéntelenül is odanyúlok, hogy letöröljem az álláról.
- Csak hambiszósz. - vigyorgok és lenyalom az ujjamról.
- Hmm...nem is rossz. Legközelebb majd én is azt eszek. - állapítom meg hangosan és vigyorgok közben, mint a tejbetök. Miután végzett, megkérdi, hogy valóban én állom e a kaját? Még be se fejezte a mondatot, de bólogatok ezerrel.
- Én állom. Punktum! - kacsintok rá és le is intem a pincért, mert mielőbb el akarok tűnni innen Mimivel az oldalamon. Nem akarok még több időt pocsékolni, nem mintha olyan sok időnk lenne. Annyira gyors szexet azért nem akarnék. Nem mintha ő szexre vállalkozott volna, de nekem már tényleg fingom sincs semmiről, mert ez mai nap a meglepetések napja. És én bizisten nem fogok tudni ennek a nőnek ellenállni, ha kettesben maradunk és intim közelségbe kerülünk. Nem is akarok, az a büdös nagy igazság. Igyekszem azért nem feltűnően szedelőzködni, miután fizettem, de azért sietősre veszem a figurát, na. Mimit magam elé engedve lépek ki az ajtón, de már a bent lévők pusmogása sem izgat, a pletykajárat már amúgy is elindult. A filmnek rosszat nem tesz, az biztos, ha a két főszereplő együtt mutatkozik. A kocsiban ismét zenét kapcsolok és meg sem állunk Manhattan nívós negyedéig. Bekapok egy Orbitot és őt is megkínálom vele. Nem lakom szar helyen az biztos, anya mindenre gondolt, mikor ide költöztem, soha sem hagyta volna, hogy valami lepukkant környéken éljen, a fia ebbe nem igen volt beleszólásom. Épületen belülre érve leparkolom a kocsit az alagsori parkolóban. És bár tudom, hogy nem kedveli a lifteket, de én biztos nem fogok lépcsőzni, mikor már alig maradt egy óránk.
- A huszadikon lakom, de ne aggódj, itt vagyok melletted. - mosolygok rá bátorítóan, majd az ujjait átkulcsolom az én ujjaimmal és magammal húzom a liftbe. Végig fogom a kezét, míg felérünk a huszadikra és rohadtul jól esik. Én tényleg nem tudom, mi van velem, de ez a nő durván hatással van rám. Még akkor sem engedem el, miután felértünk, összekulcsolt kezekkel haladunk végig a folyosón, én pedig egyre izgatottabbá válok. És nem attól, mit lát majd, amit nem kéne, mondjuk egy kósza alsót a kanapén, mert nem vagyok trehány. Bár tudok kupit hagyni magam után, de áldom a bejárónőm két szorgos kezét, aki rendbe szokta vágni a lakást minden héten. Csak azután engedem el a kacsóját, miután előbogarásztam a mágneskulcsom. Szélesre tárom előtte az ajtót és beinvitálom.
- Üdvözöllek Alden Lindvall kuckójában! Általában Louie szokott jönni köszönteni, de őrá most kutyaszitter vigyáz. - magyarázom, miközben levetem a cipőmet és papucsot húzok. Miután a dzsekit is lehámoztam magamról, adok neki is egy vendégpapucsot.
- Van amit ki nem állhatok itt Amerikában. Azt, hogy még az ágyba is cipővel megy mindenki. Európában ez nem divat. - magyarázom meg, de úgy érzem, túl sokat pofázom.
- Kerülj beljebb!  Kérsz valamit inni? - érdeklődöm meg, miközben a konyha felé battyogok, hogy kidobjam a rágót a kukába. Ha körbenéz, a nappaliban is láthat már egy-két kis relikviát a polcokon, ahol miniatűr autóktól kezdve a könyveken át a Star Warsos figurákig miden megtalálható. Csak némi kis kupit láthat, a reggeli kávém maradéka és egy Orwell könyv a dohányzóasztalon, meg ugye Loulou babám játékai, amiket nem volt már időm reggel összeszedegetni.
- Nem egy fényűző palota, de az enyém. - vonok vállat és adok neki egy Dr. Peppert egyenesen a hűtőből.
- Az erkélyem a legjobb hely ebben a lakásban. A szobámon kívül persze. - jegyzem meg egy pimasz félmosoly kíséretében és nem is próbálom elrejteni, hogy a szavaim mögött azért nem csak a zen miafene meg a kényelmesség húzódik meg. Közben eszembe jut még valami...
- Tényleg. Nem is tapiztál le, ahogy ígérted. Neked is csak a szád jár. - nyújtok rá nyelvet játékosan cukkolva őt ezzel.





It's the stage that made me Superman
but it’s the earth that makes me Human.

Meadow Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alden Lindvall
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Table read || Alden & Meadow  GfqTCIIyNC0T
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Biography
★ családi állapot ★ :
Confused
Table read || Alden & Meadow  Fcb3oej
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Table read || Alden & Meadow  Ir6MFAs
★ idézet ★ :
An actor must never be afraid to make a fool of himself.
★ foglalkozás ★ :
Színészpalánta
★ play by ★ :
Milo Manheim
★ szükségem van rád ★ :
Lieve Mama
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Table read || Alden & Meadow  7Vzr0ln
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Table read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  EmptyKedd Jan. 30, 2024 11:09 pm






To Alden



“You don’t have to say everything to be a light. Sometimes a fire built on a hill will bring interested people to your campfire.”


Csak egy mosollyal nézek vissza rá, igyekezve arra, hogy ne olvadjak el a szavai hallatán. Komolyan azt mondta, hogy gyönyörű nőnek tart? Megőrült ez? Még mindig nem tudom eldönteni, hogy csak elcsábítani akar, hogy túl legyen az ezer meg egyedik nőn, aki idősebb és tapasztaltabb és blabla... Vagy komolyan is gondolja? Tény, hogy forr közöttünk a levegő már az első pillanattól fogva, amit kétlem, hogy csak beképzeltem volna, de nagyon nehezen hiszek én a tündérmesékben. Sose gondoltam volna, hogy az én szőke hercegem majd egy fehér lóháton fog belovagolni, de még a modern verzióját sem mertem remélni, ami ezek szerintem egy grafitszürke mercedes lenne. Nehezemre esik tiszta fejjel gondolkozni és nem hagyni magam elveszni a bókokban és kedveskedésben amiben ő részesít.  
- Hát ha egyszer lesz merszed elhívni egy igazi randira... talán. - Mondom egy sokat sejtető mosollyal, félig viccnek álcázva, félig pedig megadva neki a lehetőséget arra is, hogy akár komolyan is vehesse. Viszont annak lehetőségét kizárva, hogy ne kelljen legalább annyi udvariasságot belevinnie, hogy bátorságot vegyen magán, és igenis elhatárolja magát, majd pedig elém álljon és megkérdezze.
Alden igencsak meglepettnek tűnik mikor nem csak beleegyezem, de még neki is felajánlom, hogy eljöhet egyszer hozzám és meccsezünk egyet. Érdekes, hiszen számomra ebben nincs semmi új, ám természetesen neki fogalma sem lehetett arról, hogy annyira nem is vagyunk különbözőek a privát életünkben. A különbség az, hogy ezt én nem osztom meg mindenkivel. Persze tudom, hogy a meghívását elfogadni egyben ijesztő is, hiszen halvány lila gőzöm nincs, hogy mit fogunk egymással csinálni ha kettesben maradunk. Veszélyes vizekre evezek a válaszommal, de mégis... Mi rossz történhet? Igazából időnk sincs semmi olyanra amit ugyebár nem akarunk egyébként sem csinálni. Legalábbis ezzel etetem magam.
- Oké, menjünk! - Teszem is le a hamburger egy kisebb maradékát, mikor a szószt törli le az arcomról. Már hogy is maradhatnék éhes ezek után? Hát ez hihetetlen! Nem... Ő a hihetetlen! A tekintetem egy pillanatra elkerekedik erre a mozdulatra, de igyekszem nem megjegyezni semmit, inkább csak mielőbb ki szeretnék innen kerülni, friss levegőt szedni és lehűteni a köztünk fortyogó levegőt.
- Köszönöm. - Mondom neki végül mikor már az a bizonyos merci felé battyogunk, mert ténylegesen értékelem, hogy meghívott ebédre, még ha szükségem épp nem is lett volna rá. Egy kedves és udvarias gesztus sokkal többet tud jelenteni, mint bármi más ezen a világon. Főleg nekem, aki él-hal a romantikus történetekért.
Az autóban a csend egy kicsit hosszúra nyúlik és szinte kézzel fogható a pezsgés közöttünk, én mégis inkább próbálok arra összpontosítani, hogy lenyugtassam magam és ne csináljak semmilyen ostobaságot. Csak barátkozunk, meg beszélgetünk a darabról és Harry Potterről, semmi több. Aztán pedig visszamegyünk dolgozni és mindenki boldog amíg meg nem hal.
- A huszadikon?! - Megrökönyödöm, még a lábaim is földbe gyökereznek, ha nem fogja meg a kezem és húz magával, valószínűleg meg is gondoltam volna magam és inkább megkértem volna, hogy hozza inkább le ide a garázsba amiket megmutatni akar. Szerencséjére nem hagyott sok választást, magával húz a számomra egyik legrémisztőbb dobozba, ami még mozog is, én pedig úgy kapaszkodom ujjaimmal belé, mintha minimum egy szakadékba készülnék lezuhanni. A fejemet inkább lecsapom és becsukott szemmel várom a végét, ami már soha nem akar eljönni. Esküszöm olyan hosszúnak tűnik ez a pár másodperc, mintha napokra zártak volna minket oda be. - Vége? - Kérdezem mikor már úgy érzem, hogy egy helyben állunk, majd egyik szememmel fel is sandítok. - Igen, valószínűleg nálam fogunk többet együtt lógni. - Döntöm is el egy sóhajjal, mikor végre kilépünk a liftből és megindulunk a folyosón. Persze csak a folyosó végén veszem már észre, hogy még mindig szorongatom a kezét. - Bocsi. - Engedem is ezzel el őt, egy bocsánatkérő mosoly következtében.
- Pedig szívesen megismertem volna Louie-t is. Nekem is van pár szőrcsomóm, bár néhányan csak átmenetileg, amíg nem találunk nekik szerető gazdát. De ez hosszú történet... - Amit talán már tud is rólam, hiszen az emberek könnyen tudhatnak a jótékonysági estekről amiket a menhelyeknek rendezek. Így aztán az is természetes, hogy néha én magam is besegítek és még ha nem is tudok minden létező szőrmókot befogadni, legalább addig vigyázok rájuk, míg valaki más nem teszi meg.
- Hé, én nem megyek ágyba cipővel! - Szólok rá színlelt sértődöttséggel, aztán fel is veszem a papucsot amit nekem ad, hiszen az ő otthona, én pedig igazodom az ő szabályaihoz. - Szerintem igazán otthonos. A kilátás pedig lélegzetelállító... - Nézek körbe egy nagy mosollyal az arcomon, miközben, bár inkább az erkélyre vágynék, mégis őt követem a konyha irányába, hogy aztán egy Dr. Peppert vegyek át tőle. - Szoktál főzni is? Vagy a konyha csak dísz nálad? - Teszem fel az első kérdésem, miközben kibontom a tőle kapott italt, majd pedig a konyhapultnak dőlök.
- Szóval hol van a varázspálcád? - Teszem fel a nagy kérdést, amit igazából egy teljesen komoly kérdésnek céloztam be, hiszen Harry Potteres ereklyéket akartunk megnézni... De aztán hamar rájövök, hogy ez így igencsak érdekes kérdés lett. - Mármint... - Pillanatok alatt jövök zavarba és fogalmam sincs, hogy mivel is menthetném a helyzetet. Az ő kijelentése pedig egyáltalán nem nyújt mentőövet nekem. Csak próbálom magam felszedni a földről, ő pedig még belém is rúg.
- Na mutasd azokat a muszklikat! - Szólalok fel végül egy vigyorral a vörös arcomon, miközben a bicepsze felé nyúlok, hogy jól megnyomkodhassam, ezzel megadva neki a lehetőséget a flexelésre. - Csak ennyi? - Nézek most rá felvont szemöldökkel, ezzel egyben visszadobva neki a cukkolós labdát.


BEE




Imperfection is beauty, madness is genius and it’s better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.”

Alden Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Meadow Gilberts
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Table read || Alden & Meadow  C2f603ec75bfb44ed02da94686481b903911ec1f
Table read || Alden & Meadow  Df2f5b0715ed675d6d3b9ff13873902cd8d43d8f
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Life is a theater.
♫ :
Quitting doesn't work
As long as I'm pretending
Darling when it hurts
All i see are
French Lilies
★ családi állapot ★ :
Table read || Alden & Meadow  9PkgVjP
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Table read || Alden & Meadow  286ac6d82a7047a7c5aa0f670f9d94c134ff9c94
★ idézet ★ :
You don’t learn to walk by following rules.
You learn by doing and falling over.”
★ foglalkozás ★ :
Actress
★ play by ★ :
Emma Roberts
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Table read || Alden & Meadow  7Vzr0ln
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Table read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  EmptySzer. Jan. 31, 2024 7:37 pm
French Lilies 1. felvonás
Mimi & Alden

16+
A megjegyzésére csak mosolyogva kacsintok egyet. El fogom hívni randizni, ez már hót ziher. Végülis ez majdnem egy beleegyezés volt. Jól esik, hogy eljönne velem egy randira, én meg hülye lennék, ha ezt nem használnám ki, hisz bejön nekem, ez a Holdról is látszik. Ráadásul be is zsongat, mert elfogadja a meghívásom és feljön a lakásomra "szétnézni". Titkon abban reménykedem, hogy több is lesz azért ott, nem csak szimpla relikvia nézegetés meg ökörködés. Ez a nő rendesen beindította a fantáziám, rég nem fordult elő ilyen velem. Persze, flörtöltem mostanában is csajokkal, de vagy két hónapja nem is szexeltem már. Egyrészt rohadtul elfoglalt voltam, másrészt meg nem vagyok a rapid randik híve. És most nem bírom ki, hogy ne érjek hozzá csak úgy random. Nesze neked ketchup!
Olyan hosszúnak tűnik az út a lakásomig, pedig alig tizenöt perc csak, de a forgalom néha idegesítően be tud állni. De szerencsére nem ma, nem itt és nem most. Már a liftben is megindul a szívverésem és kicsit erősebben kezd el munkálkodni bennem, mikor látom, mennyire fél. Magamhoz húzom, hogy érezze, van kibe kapaszkodnia. Mielőtt azonban kiszállnánk, elkönyveli, hogy nála fogunk többet lógni.
- Igen, vége. Kinyithatod a csinos szemeid. És nincs ellenemre! Vehetem ezt ígéretnek? - kérdem szemtelenre húzódó mosollyal. Igen, én is szeretném látni az ő lakhelyét és igen, én is szeretnék vele tölteni némi időt, ha már így felajánlotta. Szeretném őt megismerni mindenhogy, ahogy csak engedi. Beterelve őt a lakásba pár általánosságot megosztok vele.
- Meg fogod ismerni. Főleg, ha még hajlandó leszel feljönni hozzám máskor is. Ígérem, végig fogni fogom a kezed. Nem hagylak cserben. - biztosítom a támogatásom felől, mert ez az igazság. És tudatni, éreztetni akarom vele, hogy rám számíthat. Minél több és több infót meg szeretnék tudni róla. Más olvasni róla és más a szájából hallani, én az utóbbit preferálom, ahogy most is.
- Igen, olvastam. De szívesen hallanám a te szavaiddal is. És Louienak se ártana több kutyapajtás, túl sokat van az emberek között. Talán majd nálad beszerez még pár ebbarátot. - jegyzem meg lelkesen. Elejt egy mondatot, ő sose bújik ágyba cipőben. Ez tetszik!
- Hmm...ezt jó tudni. - kacsintok rá játékosan. Ez valóban egy friss, új infó. És az én ágyamba amúgy sem bújhatna be cipővel. De a zokni ing kombó egy fázós reggelen nagyon szexi tud lenni egy csajon. Mimin is...Ne, neee, ÁLLJ LE! Sajnos már késő, kíváncsivá tett. Igazából az interneten már láttam róla egy csomó szexi képet, de az sokkal megfoghatatlanabb, az nem ő. Aki itt áll velem szemben, ez a nő a kis pirulós arcával, hatalmas, zöld cicaszemeivel, szélfújta, kócos hajával és telt, rózsás ajkaival, ő az igazi, a valós Mimi.
- Örülök, hogy tetszik. És igen. Megtanultam magamra főzni, bár azt nem mondanám, hogy Michelin csillagos szakács lennék. De alap dolgokat mindenképp meg tudok csinálni magamak, éhen nem halnék akkor sem, ha minden egyes étterem bezárna a világon. - válaszolom meg kérdését. Egy spagettit mindenképp össze tudok dobni, imádom az olasz konyhát. Mikor random bekérdi, hol van a varázspálcám, majdnem kiköpöm a dr. Peppert, szerencsére sikerül lenyelni, de jobban járok, ha leteszem a konyhapultra. Ránézek, majd tekintetem lesiklik a gatyámra, aztán esik csak le, hogy valószínűleg a relikvia pálcámra gondolt, nem a pajtira odalent.
- Mindjárt megmutatom. - válaszolok, közben alig bírom ki, hogy ne nevessem ki, mert ismét paradicsomba kezd váltani az arcszíne. Végül nem jutok el odáig, hogy előkapjam a fapálcát, mert betartja a szavát és elkezd letapizni. Rohadtul kellemes érzéssel tölt el, mikor hozzám ér és a karomon simítanak végig ujjai. Önkéntelenül is befeszülnek az izmaim a testem minden pontján. Nem igazán bírom már magam visszafogni, túl sok inger ért már általa. Túl közel van hozzám, annyira közel, hogy csak egy lépés választ el és a testünk összeér. Akarom én ezt? De még mennyire, hogy akarom!
- Többet is szeretnél? - kérdem tőle arcátlan mosollyal arcomon egyre közelebb és közelebb hajolva hozzá. Közrefogva őt, a két karomon megtámaszkodom a pult szélében. Közben a tekintetem az övébe fúrom, le sem veszem róla a szemeimet. Szembogaraimban a vágy csillog, ezt ha akarnám sem tudnám tagadni, de eszemben sincs. Mert vágyom rá, akarom őt.
- Hmm? - szinte csak lehelem az ajkaihoz, olyan közel vagyok hozzá. Végül győzedelmeskedik bennem a kisördög és finoman megízlelem őt. Ha nem akarja, most még nyugodtan leállíthat, bár olyan érzésem van, hogy nem fog visszakozni. Finoman csókolom, a nyelvemet még nem is használom, beszívom az alsó ajkát, közben végigsimítok az arcán és a derekát átölelve magamhoz húzom. Érezni akarom az alakját az ujjaim alatt, a domborulatait, ahogy hozzám simul. Végül csak táncra hívom a nyelvét az enyémmel, játékosan, de egyre mohóbban kezdem el falni az ajkait. A derekára simulnak ujjaim, majd felemelem és egy laza mozdulattal a konyhapultra ültetem, de ajkaitól továbbra sem válok el. Ujjaim végigsimítanak formás combjain és ha nem tárta szét eléggé a lábait, úgy kicsit rásegítek, hogy még közelebb férkőzhessek hozzá. Hozzányomom magam a nadrágon keresztül is, kezd lent egyre keményebbé válni a helyzet. Csak annyira szakadok el tőle, hogy lekapjam magamról a pólót. A szemeimben a vágy tüze lobog, a mellkasomban vadul dübörög a szívem, az ereimben adrenalinnal kevert vágykoktél száguldozik. Be vagyok rá gerjedve, de rendesen. Ismét szájára tapadok, a felsője alá nyúlok és végigsimítok a derekán, miközben hüvelykujjammal a hasát érintem. Végig haladok az oldalán, fel, egészen a melltartójáig. Hátranyúlok és kikapcsolom a zavaró cicifixet, ami így épp annyit enged, hogy alá tudjak simítani. A tenyerembe veszem az egyik formás halmot és meggyúrom kicsit, miközben hüvelykujjammal a bimbóját ingerlem. Közben már az állát csókolom, végig haladok a nyakán, de csak addig jutok, míg az anyag megengedi a számomra. Elégedett kis morgás tör elő a torkom mélyéről, amint megremeg az érintésem alatt. Most már ha akarnám se tudnék megálljt parancsolni magamnak, totálisan elvesztettem a fejem. Ilyen még soha sem fordult elő velem, de ez a nő elveszi az eszemet. Érezni akarom a bőre melegét az enyémen, az illatát, ami olyan finom és csábító és ízlelni akarom őt. Igen, odalent is...





It's the stage that made me Superman
but it’s the earth that makes me Human.

Meadow Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alden Lindvall
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Table read || Alden & Meadow  GfqTCIIyNC0T
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Biography
★ családi állapot ★ :
Confused
Table read || Alden & Meadow  Fcb3oej
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Table read || Alden & Meadow  Ir6MFAs
★ idézet ★ :
An actor must never be afraid to make a fool of himself.
★ foglalkozás ★ :
Színészpalánta
★ play by ★ :
Milo Manheim
★ szükségem van rád ★ :
Lieve Mama
★ hozzászólások száma ★ :
107
★ :
Table read || Alden & Meadow  7Vzr0ln
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Table read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  EmptyCsüt. Feb. 01, 2024 1:36 am






To Alden



“You don’t have to say everything to be a light. Sometimes a fire built on a hill will bring interested people to your campfire.”


18+

Legszívesebben megölelném őt mikor megnyugtatóan próbál magához húzni. Az kétségen kívüli, hogy rohadt nagy biztonságban érzem magam mellette, még egy liftben is, amit egyébként messziről elkerülnék. Ha egyedül lennék valószínűleg inkább a lépcsőt választanám, még akkor is ha ebbe elhaláloznék vagy éppen kiköpném a tudőmet. Ez csak azért is érdekes, mert már rég nem éreztem magam biztonságban egyetlen férfi mellett sem. Jól esik a figyelme, a bókjai és az is ahogyan vigyázni próbál rám.
- Hát... Ha egyszer tényleg eljössz hozzám, sok új árnyalatát fogod megismerni Mimi Gilbertsnek. És nem úgy értve... - Mondom miközben megnyomom az úgy szócskát, mielőtt még valami mást szűrne le a mondanivalómból, mert valljuk be, hajlamos rá. - De egészen más vagyok az otthoni életemben, mint amit a média lát és mutat. - Őszinitén szólva egyre jobban érzem azt, hogy kedvelné az igazi Mimi-t. Ő tutira sokkal többre értékelné a kocka fejem és az őrült ötleteimet, mint a családom és barátaim nagy része. Már a lakásában körülnézve is láthatom, hogy a világunk nem is annyira más. Játékok, Harry Potter, Star Wars, állatok, könyvek, filmek... Mintha ő is én lennék, csak kevesebb nőiességgel megáldva. Egyszerűen nem tudom őt nem kedvelni, még akkor sem ha rohadtul próbálkozom nem beengedni őt az életembe. A történet csak adja magát.  
- A szívemen viselem a kisállatokat. Tulajdonképpen szoktam átmenetileg befogadni néhány háziállatot. Ahogyan gyűjtést vagy jótékonysági esteket is alkalomadtán szervezek a menhelyeknek. - Mondom ezt úgy, mintha semmiség lenne, pedig igazából nem az. Meg őszintén még büszke is vagyok rá. Legalább tudom, hogy valami jóra is fordítom a hírnevem, vagy éppen a pénzem és energiám. - Remélem a következőn téged is látni foglak. - Mosolygok rá csábosan, hiszen csalódást is okozna ha nem jelenne meg, főleg ha neki is van szőrmókja. Szóval ha nem is miattam, akkor Louie miatt. - Bár a következő csak Los Angeles után lesz, szóval van még időd. - Teszem hozzá kicsit elgondolkozva, aztán már ismételten más témák felé evezünk el. A konyhapultnak dőlve figyelek rá, ahogyan magyaráz a lakásról meg a főzőtudományáról, akaratlanul is elmosolyodom és átkozottul pasisnak tartom ezt a megoldom ha minden étterem bezár elszólását, legszívesebben felnevetnék rajta, de nem szeretném ha úgy érezné, hogy rajta nevetek. Egyszerűen csak aranyosnak találom. Igazából mindent aranyosnak találok és ebben a pillanatban jövök rá, hogy talán jobb lett volna ha nem fogadom el a meghívását. Veszélyesebb volt, mint azt én gondoltam.
- Én szeretek főzni. Talán egyszer majd összedobok neked valamit. Mi a kedvenc ételed? - Érdeklődöm meg, hogy fel tudjak készülni az eshetőségre, hiszen tényleg szívesen lepem meg őt. Tulajdonképpen bárkit... Akár még magamat is. Imádok főzni és enni is, még ha ez éppen nem is látszik meg rajtam. Aztán az amúgy is veszélyes helyzet, még veszélyesebbre fordul. Őszintén szólva már a varázspálcás elszólás után látni a szemében, hogy valami változott és egyre vágyakozóbban néz rám. Azzal, hogy emellé még meg is érintem és tovább cukkolom, már tudom, hogy végem. Valamilyen szinten talán tudatosan is provokáltam ki nála, mert rohadtul akarom, hogy megcsókoljon. Hogy egy újabb próbát tegyünk a csókra anélkül, hogy további hat szempár nézi végig azt árgus szemekkel, hogy megtudjam tényleg van-e közöttünk valami és nem csak képzelődöm.
Ártatlan szemekkel nézek fel rá mikor közeledni kezd, mintha nekem egyáltalán benne sem lett volna a kezem ebbe az egészbe és nem akaratosan provokáltam volna őt. Ahogyan fölém kerekedik, ahogyan rám néz... Tudom mi következik.
- Hmm... - Dorombolom neki akárcsak egy cica, válaszul a hümmögésére, mintha egy saját nyelvet találtunk volna ki magunknak, amivel tökéletesen meg is értjük egymást. A tekintetem pillanatok alatt válik mohóvá, az ártatlanság egy szempillantás alatt eltűnik. Ezúttal nem várakoztatom meg, jobbik kezem még az előtt indul meg, hogy tenyeremmel megérintsem az arcát, hogy egyáltalán ajkaival hozzáért volna az enyémhez. A levegő már oly régóta forr közöttünk, jólesően tapadok rá végül ajkaira, pillanatok alatt magamévá teszem őket. Éppen annyira, mint amennyire azt akarom, hogy ő is magáévá tegyen engem. Egymásé leszünk, már nincs visszaút. Az arcát végigsimítva karolom át végül nyakát, hogy minél közelebb tudhassam őt magamhoz, minél jobban hozzá tudjak simulni, miközben másik kezem máris felfedezőútra indul a pólója alatt. Nem tagadhatom, kíváncsi is voltam, hogy mit találok ott, de végülis ő akarta, hogy tapizzam le azokat az izmokat. Csalódás pedig aligha ér.
Belemosolyodom a csókunkba mikor a derekamnál fogva emel meg és pakol fel a konyhapultra. Meglep ez a mozdulat, aztán pedig egy apró kis ravasz harapással illetem meg alsó ajkát, ezzel tudomására adva, hogy mit is gondolok róla. A lábaimat szétnyitva húzom őt ismételten közel magamhoz, ezúttal ujjaim sötét fürtjeiben vesznek el, miközben még mindig ajkait csókolom, majd pedig egy tiltakozó sóhajjal illetem őt meg mikor elhúzódik, hogy megszabaduljon a pólótól. Ám mikor rájövök, hogy mit is csinál, a tiltakozó sóhaj egy pimasz mosolyra vált át, mindkét kezemet használva simítok végig felsőtestén. Ujjaimmal eljátszom rajta, letapizom úgy rendesen, ahogyan minden bizonnyal azt ő is akarta. Amíg ő a melltartómmal foglalatoskodik, én nyakához hajolok és apró csókokkal kezdem el beborítani azt. Bejárom a nyaka és füle közötti utat, kétszer is... aztán hagyom, hogy ő maga is megtegye ugyanezt rajtam, én pedig apró sóhajokkal adom tudomására, hogy mennyire is élvezem minden egyes érintését és csókját. Még a testem is megremeg kezei között, pedig alig kezdtünk bele a mókába. Végül elhajolok tőle és én magam is megszabadulok a felsőtől, hiszen nyilvánvalóan útban van, nem szeretnénk, hogy egy kis textil miatt ne tudjon csókjaival a melleimhez jutni. Így hát a fejemet és egyben hajamat hátravetve adok neki szabad utat. De az én kezeim is tovább vándorolnak rajta. Miután bejárták felsőtestét, veszélyesen közeledni kezdenek férfiassága felé.
- Hmm...? - Dorombolok neki ismételten és tudom, hogy érteni fogja a célzásom. Lassú mozdulattal húzom végig ujjamat a bőrén a nadrágja vonalán, ezzel is figyelmeztetve őt, hogy bizony be fogok menni és felmérem a helyzetet odalent is, hacsak nem állít meg benne. Aztán még mindig lassú, de kimért mozdulattal kezdem kicsatolni az övét, a továbbiakban is esélyt adva neki a visszavonulásra, ha esetleg meggondolná magát. Amit nyilvánvalóan nem fog...


BEE




Imperfection is beauty, madness is genius and it’s better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.”

Alden Lindvall imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Meadow Gilberts
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Table read || Alden & Meadow  C2f603ec75bfb44ed02da94686481b903911ec1f
Table read || Alden & Meadow  Df2f5b0715ed675d6d3b9ff13873902cd8d43d8f
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Life is a theater.
♫ :
Quitting doesn't work
As long as I'm pretending
Darling when it hurts
All i see are
French Lilies
★ családi állapot ★ :
Table read || Alden & Meadow  9PkgVjP
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Table read || Alden & Meadow  286ac6d82a7047a7c5aa0f670f9d94c134ff9c94
★ idézet ★ :
You don’t learn to walk by following rules.
You learn by doing and falling over.”
★ foglalkozás ★ :
Actress
★ play by ★ :
Emma Roberts
★ hozzászólások száma ★ :
62
★ :
Table read || Alden & Meadow  7Vzr0ln
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Table read || Alden & Meadow
Table read || Alden & Meadow  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Table read || Alden & Meadow
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Table for two
» meadow of spring
» Meadow Gilberts
» Liam Read
» they can read all about it | Hailee & Lilah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: