New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 59 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 18:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sonny Hirata
tollából
Ma 17:30-kor
Dean Calver
tollából
Ma 17:21-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 16:22-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 16:20-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 15:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 15:00-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 14:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 13:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 13:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

The Schilthorn Adventure
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmptyCsüt. 16 Nov. - 11:45
to Julian the "tanár úr"
Schilthorn, Svájc

From Jenna's point of view
Egy percig sem cáfolnám meg - még úgy sem, hogy mellettem nem kacsingatott félre -, hogy Roman ne volna képes egy talpig heterónak kikiáltott férfiból biszexet vagy meleget csinálni. Minden bizonnyal a stílusában rejlik a varázsa. Nehéz nemet mondani társaságára, és ha egyedülálló vagy nagy eséllyel két pislantás után már a lábaid közt matat. Csodálom a mai napig, hogy még nem ütötte meg vele a bokáját. De a lényeg, hogy mellette az ember idővel megtanulja teljességgel természetesnek kezelni a szexuális témát, tabuk nélkül beszélni az ágyban történtekről és egy percig sem problémázni a beállítottságokon. Julian ezen reakciójával nem csupán meglepett, de ahogy világossá vált számomra, hogy nem, ő még nem veszi olyan simán a témát, még én éreztem magam rosszul. Isten ment, hogy homofóbnak tartsanak vagy ilyesmi. De azt gondoltam mellette már rég elfogadta a tény, hogy egyszer ez egyszer az. Van, aki váltig állítja, hogy heteró, mert a nőkön kívül csak is Romannal hajlandó ágyba bújni.
- Ó, basszus! Ne haragudj, nem tudtam, hogy ez neked még ilyen kényes téma... - döbbenek le mentegetőzve, de viccet félre téve, ténylegesen komolyan. - Az embert azt hinné, hogy egy ilyen ember mellett, mint ő, idővel megszokod, hogy a buszmegállóban is simán kivesézi full idegenek előtt, hogy mikor, hányszor és hova... - szorítom össze fogaim, ahogy zavarba jövök.
- Oppá! - szöknek magasba szemöldökeim, mert nem tudok elmenni csak úgy kijelentése mellett, amit lehet én értek félre, csak hát, eddig úgy volt együtt vannak, szóval... hogy jönnek ide a nők? - Akkor ti most... szétmentetek? Véglegesen? Vagy szüneteltek? - kíváncsiskodom, s bár hazudnék, ha azt mondanám, nem jut eszembe gyorsan lestopizni a lehetőséget és bepróbálkozni Romannál, de lévén, hogy már így szíve szerint a hóba fojtott volna, nem sok esélyt látok a békére. Pláne, hogy a munka végeztével én megyek tovább. A kérdésre adott válasza viszont tényleg érdekel, abból a szempontból, hogy míg a gyerkőcök előtt együtt voltunk és már voltak vitáink, sosem jutott egyikünk eszébe se a szünet, se a válás. Szóval, ha igenleges választ kapok, igen csak meglepődök, mert ez így elég... új keletű. Akárhogy is, előbb vagy utóbb kénytelen vagyok elengedni a témát kérésére, ha beszélt róla, ha nem.
Felvágós. Ez jutott eszembe, ahogy sorolni kezdte a dolgait. Oké, és ez mind szép és jó, és még hasznos is, ha az ember életét kitölti a szakmája, na de utána? Mi lesz, majd ha nyugdíjas lesz? Kiszolgálhatják, de milyen már, mikor egy rohadt rántottát nem képes egyedül megcsinálni? Nekem sem főcélom profi síelőnek menni, és nagy eséllyel később sem lesz tervben. Szülést levezetni sem tanultam, de ennyi gyerek után, azért sikerült rájönnöm, hogy miket csinált az orvos a túl oldalt. Roman is lehet jó az ágyban, imádnivaló társaság, de lemerem fogadni, hogy egy tál müzlin kívül másra nem futja reggelinek a tudásából.
- 44?! - füttyentek még mindig hüledezve és a hajába kócolok poénból. Meg, hogy megbizonyosodjak róla, nem e őszül már és csak festeti a haját. - Akkor nagyon jó plasztikai sebészed lehet... mert, hogy se a tüdő rák, se a folyamatos dohányzás nem tesz jót az arcbőrnek, az tuti... - paskolom meg finoman arcát, bár, ha le is tagadja sem fogom elhinni. Aztán ugye bementünk a szobámba, bár én nem untattam az életrajzommal, mert semmi különös vagy említésre méltó nem volt benne. Erre mondjuk Roman biztos rosszallóan nézne rám és sértődötten, de büszkén ütögetni a mellkasát, hogy hát ő épp elég különös és említésre méltó. Máig meg van a maga bája, csak hát... kár, hogy ennél többre nem futotta.
Összevont szemöldökkel hallgattam "mentségét", mert ha másból nem, hát a múltból is meríthetne. Hány olyan sorozatgyilkos volt, akire szomszédai mind azt mondták "Hát sose gondoltuk volna ezt róla...". Mi képzésen az ő történeteiken (is) "nőtünk" fel.
- Minden bizonnyal. - húzom szám, mert a farkasos részben már én sem hinnék. - De látod? Egy ilyen informátor már nem lehet szürke kisegér, nemde? - biccentek felé, mert mióta kiderült, hogy idősebb, mint amennyinek gondoltam, hegycsúcsot ér az egója. Maradjunk annyiban, hogy senki sem kevesebb vagy több a másiknál. Ha a pizzafutár nem ér ki a pizzával hozzá, nagy valószínűséggel ő is éhenhal.
- Jól van, felfogtam, csitt. - teszem ujjam szájára, hogy végre elduguljon. De legalább tudom, mivel lehet jobb kedvre deríteni vagy elterelni figyelmét, ha olyan szitu adódna, hogy szükség lesz rá. De ha már így felajánlotta nagy múltú szakmájának segítségét, éltem is vele, így megvártam míg ő is helyet foglal vagy elfekszik, ahogy neki jobb és kényelmesebb, aztán együtt néztük a felvételeket.
- Ugyan már... nem azt mondtam, hogy nekem ne volna rutinom benne, csak azt, hogy a lényeg előtti több órás semmit nézni unalmas. - csóválom fejem, aztán igyekszem a látottakra koncentrálni.
- Hát ha csak felvizezet italokkal kínáltak... - ciccentek, mert szerintem így sem működik másként, mint bárhol máshol. Valamin, valahogy spórolni kell. A pia szaggal még meg is barátkoztam volna, lévén, hogy néha én is iszom munka közben, bár alkoholista nem vagyok, de amint eljutottunk a laptop bámulásáig és közelebb volt hozzám, mint séta közben, nem csak a bárban töltött idejét tudtam volna megtippelni, vagy azt, hogy nem rég dohányzott, de még Roman illatát is éreztem rajta. Feltételezem még a vitájuk előtt, vagy felkenték egymást a falra, és úgy került rá az illata, vagy egészen más okból kifolyólag henteregtek egymáson. A lényegen mit sem változtat, így azért kicsit kényelmetlenebb volt már a szitu. Vannak azok az illatok, amiket az ember megszeret idővel és kellemes emlékekhez tudja kötni. A kellemes pedig nagyon finom fogalom arra, hogy számomra milyen emlékeket idéz fel ez az illat. Az sem segített, hogy jó ideig csak unalmas kép kockákat láthattunk. Jelét persze nem mutattam, nem ficeregtem vagy adtam tudomására, hogy valami zavar, de agyilag nehéz volt a farkas ügyre koncentrálni. Viszont amint vége lett én fel is keltem az ágyról ruhák és paróka után kutatva.
- Azért az elég furcsa, hogy pont egy baleset veszélyes helyen nincs kamera. Meg, hogy szinte mindig elfordultak. De legalább az sms valami. Igaz, ha az illető is tudja, hogy Richie Rich feldobta a talpát, nem hiszem, hogy ott lesz a találkozón, de ha be van jelentkezve, befogjuk tudni azonosítani. Ettől függetlenül még nem FBI-os göncben akarok rárontani. Nem is hiszem, hogy könnyen beszélne, ha csak nincs rejtegetni valója, ami hát... mindenkinek van szóvaal... szükség lesz a pók hálójára... avagy, ha úgy alakul tőrbe csaljuk. - feleltem, bár nem tudom, hogy mennyit értett belőle, de ha velem jön, neki is össze kell majd szednie magát. - A bár után meg beugorhatnánk enni valamit az ebédlőbe... vagy előtte... mindegy, de nem akarok éhenhalni míg dolgozom... - forgatom szemeim, mert volt már rá példa, hogy eme apróságról elfeledkeztem, aztán le is borultam egy emeletnyi lépcsőn. - Jobb is, hogy Roman nincs itt. Nehéz volna mindezt kimagyarázni... - értettem itt a közös nyomozást, meg az "együtt lógást", miközben letoltam a gatyám, meg a felsőm - persze háttal neki, és gyorsan magamra kaptam a fekete mini ruhát, ami kényelmes, mozogni is tudok benne, ütni pláne és még csinos is annyira, hogy szemet szúrhassak a kiszemeltnek, ha épp a nőkre bukik. Mert ha nem... nos... akkor itt van nekünk Julian. Harisnya nem is kell, elég egy szép cipellő,  fejemre igazítom a fekete parókát és dobok magamra egy kis sminket. - Össze kötnéd, lécci? - mutogatok hátra a ruhán lévő megkötni való részre. - De dupla csomóra. Még csak az hiányzik, hogy véletlenül vagy valami barom állat poénból szét szedje munka közbe. - nem mintha lett volna már rá példa, de egyrészt nem kell a feltűnés, másrészt pedig épp elég a bajunk.

Dehogy kell! - csattantam fel, mert nevetségesnek találtam, hogy manapság mit meg nem engednek maguknak ezek a fakabátok. - Bilincsben, egy kihallgató szobában? Akkor remélem nagy buszt küldött a többi vendégért... - morogtam kedvtelenül, persze értettem mire célzott, csak hát nem óhajtottam együtt működni. De azért... kezdett szimpi lenni azzal a nagyszájával, ahogy itt főnökösködik, és nagyoskodik. Juliannél is ez indította be az ösztöneim, aztán, hogy betörtem. Bár még mindig kérdés, hogy honnan ilyen ismerős a tag. Nem válaszol. Ez most akkor egy igen? Vagy komolyan mondja? Biztosra veszem, hogy az ő arcát láttam azokban az emlékképekben. Csak sokkal többször vágott boci szemeket, mint amilyet most.
- Mert buziskodtak... azért. - válaszoltam egyszerűen, majd ahogy kitért a mi leszarozásunkra, lassan az égbe emelkedett egyik szemöldököm. Na szépen vagyunk... Ha már kiszabadítottam volna magam, még azelőtt az asztalra kentem volna, mielőtt bárki bejöhetett volna, és lehet, hogy a farkammal nem találtam volna célt, de legalább az egyik ujjammal emlékeztettem volna arra a bizonyos incidensre, ami még nekem is homályos. Mondjuk a hangja tényleg nem passzol, ahhoz, amire emlékszem...
- Ó, ne aggódj, kis maki, odahaza sem kíméljük a zsernyákokat, ha beleköpnek a levesünkbe... - csóválom fejem mosolyogva, nos... egészen addig, amíg nem engem kezd el hibáztatni. - Minek nézel engem, kutyának? Nem hozom vissza a gumibotod, ellenben szívesen feltolom a seggedbe, csak genyóskodj még. A kinti cimboráid sem fognak tudni megvédeni... - hunyorogtam rá fenyegetően, noha az összes mondanivalóm mögött csupa szexuális tartalom volt, semmint igazi erőszak. Mármint... jah...
- De ha nincsenek kérdések, válaszok sem lesznek... tudod mint a felelsz vagy merszben... - vigyorodtam el, és csak azért köszörültem meg közben a torkom, mert sikerült kinyitnom a bilincs egyik felét. Kiborítóbb? Hát ezt már párszor a fejemhez vágták... De akkor a kölykökkel még nem is találkozott. Alaposan szemügyre vettem a jelvényt, még kicsit közelebb is hajoltam, bár kezeimmel hátul úgy tettem, mintha össze lenne bilincselve.
- Aham, tavaly pont ilyet vettem a kölyöknek a tescoban. Egész olcsó volt. - vigyorogtam, aztán el is nevettem magam. A jelvénye mögül néztem rá már-már élvezve az egész szitut, de lehet csak, mert szabadok a kezeim és ő ezt nem tudja. Mééég...
- Na jó... tényleg tudni akarja, miért akartam kimenni? Biztos? Oké, akkor jól figyeljen... - halkabbra vettem, de alig bírtam elfojtani vigyorom. - Azért akartam kimenni, hogy a hóba pisáljam a nevem. - mosolyogtam fel rá huncutúl, és csak azért nem röhögtem el magam, mert a következő pillanatban elkaptam jelvényét fogó karját vagy azt, amelyik elérhetőbb volt számomra, és közelebb húzva, lendülettel a felsőjét, ingjét is, hogy aztán felrántsam az asztalra, persze hassal. A bilincs egyik fele még mindig ott lifegett az egyik csuklómon, de különösebben nem zavart. Viszont nem szerettem volna, ha bárki is rövidre zárja a dolgot, ezért hamar el is engedtem, és ha csak nem voltak a székek a földhöz rögzítve, az ajtóhoz közelebbit a kilincs alá helyeztem, hogy ne tudjanak olyan könnyen bejönni. Igaz, így neki is volt pár másodperce, hogy lemásszon az asztalról és felül kerekedjen, de nincs ellenemre a birkózás sem. Amúgy sem okoznék benne nagy kárt, mert nem az a célom...

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmG9UYM The Schilthorn Adventure - Page 2 LkC15oi The Schilthorn Adventure - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Schilthorn Adventure - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Schilthorn Adventure - Page 2 1wvUwqJ The Schilthorn Adventure - Page 2 I5G5mou The Schilthorn Adventure - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

The Schilthorn Adventure - Page 2 PXz6QDz The Schilthorn Adventure - Page 2 79pRgNo The Schilthorn Adventure - Page 2 UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmptyCsüt. 16 Nov. - 16:37

The Schilthorn Adventure
Adventures in the snowy mountains

Legyintettem egyet, majd sóhajtottam.
- Nem lényeg - engedtem el a témát, ami a beállítottságomat illeti. Az egy dolog, hogy Roman olyan, amilyen, de attól nekem még nem kell. Nem is foglalkoztam vel hosszabb ideig, ugyanakkor nem akartam volna, hogy kellemetlenül érezze magát.
Bár... azt gondolom így igazságos. Én is éreztem már magam kellemetlenül miatta, most ő miattam. A mérleg egyensúlyba került.
- Nem, dehogy, nem mentünk szét, csak hagyom főni a levében. Szerintem Carver úgyse csukja le, ha meg mégis, akkor majd kihozom. De nem kapkodok. Jó, oké, picit most mosoly szünet van, de attól még várom őt vissza. Aztán majd úgyis megbeszéljük egymással, ahogy eddig is.

Való igaz, a hajam már festetem és kozmetikai szereket is használok, meg szedek ezt-azt, de az legyen a legkevesebb, amíg a fizikumom és a teljesítő képességem rendben van. De hé! Valaki mutasson nekem egy negyvenes pasast, aki annyira tökéletes maradt, mint egy húsz éves és teljesen természetes úton, úgy, hogy egy cseppnyi beavatkozásra sem volt szükség.
Igaz, talán úgy tűnt picit alábecsültem nyomozói képességeim, de nem azt akartam mondani ezzel, hogy nem vagyok jó nyomozó, csak azt, hogy más a szakterületem. Ettől függetlenül én is megoldok minden elém kerülő esetet, maximum lassabban, mint egy szakmailag tapasztalt FBI ügynök. Már ha jó az az ügynök, mert a rendőrség emberei között is vannak szakmailag kifogástalanok és kifogásolhatók is. Ugyanez igaz lehet az FBI-ra is.
Egyébként magabiztos voltam és annak ellenére, hogy tettem fel hülye kérdéseket, intelligensnek tartottam magam.
Elfeküdtem mellette az ágyon, de fel sem tűnt milyen hatással lehetek rá. De ha tudtam volna sem zavart volna...
- Ugyan, én kifejezetten szerettem. Elejétől a végéig. Igaz, én alapból szeretek megfigyelni embereket, szóval nekem mindegy, hogy egy átlagos figura unalmas mindennapjait kell néznem, vagy egy érdekes veszekedést, illetve egy urán adás-vételt. Szeretem - mosolyogtam.
Hát igen. Mitől kém a kém? Mitől hírszerző egy hírszerző? Megfigyelés és lehallgatás. Tulajdonképpen a magánnyomozói munkában is ez egy szépség folt.
- A pia felvizezve is pia. De itt azért szerintem nem volt vészes, viszonylag jó volt a minőség. Ráadásul bontatlan volt az a whiskey, mikor kaptam belőle.
Ő felkelt, de én nem, hanem az ágyból kényelmesen elhelyezkedve figyeltem az eseményeket.
- Akkor együnk munka előtt - feleltem, bár én nem voltam éhes. Amúgysem voltam nagyétkű.
Arra azért nem számítottam, hogy előttem fog átöltözni, így alaposan eltátottam a szám a fehérneműs segge láttán, meg úgy a teste láttán, hiába takarta fehér nemű, bizony leesett az állam. Nem csak azért, mert olyan piszok jó nő volt, hanem mert nem számítottam rá, hogy hajlandó lenne akár csak fehérneműre is vetkőzni előttem.
Még jó, hogy háttal volt nekem és nem látta a képem, amit igyekeztem mihamarabb rendezni.
Elsőre nem is kaptam észbe, hogy megkért, csak kis fázis késéssel sikerült észbe kapni és odamenni segíteni neki.
Mindig tudtam, hogy Romannek jó ízlése van, hiszen engem szemelt ki, de most látva az esxét már teljesen biztos vagyok benne.
- Na igen, van pár túlságosan is rámenős pasas a Földön...

- Nem "genyózom", a munkámat végzem. Sokkal gyorsabban és könnyebben menne, ha együtt működne. Ezzel csak a saját helyzetét rontja - felelte és láthatóan nem vette fel a perverz mellékzöngést. - Kérdeztem. Többször is. Csak lehet szelektív a hallása.
A hadnagy mit sem sejtett arról, hogy Roman közben kiszabadította a kezeit, így továbbra is nyugodtan, magabiztosan nézett a fogoly felé.
- Igen, komolyan. Másképp nem kérdeztem volna. Na, feleljen már, ne húzza itt az időt - válaszolgatott neki a hadnagy, majd mikor választ kapott szinte leroskadt elkeseredettségében, hogy megint csak hülyeséget kapott feleletül. Azaz csak roskadt volna, mert Roman elmarta és az asztalra vágta, amelytől nyekkent és nyögött egyet. Picit fájt neki.
Sokat nem tökölt, míg Roman az ajtóval foglalkozott még az asztalon fekve elővette sokkoló pisztolyát és rálőtt, így Romannek esélye sem volt visszafordulni hozzá, a "tűk" a hátába fúródtak és addig rázta az áram, amíg ernyedten össze nem esett.
Leszállt az asztalról, újra megbilincselte, de ezúttal már kettővel, majd elvette a széket és behívta az embereit, hogy ültessék vissza az asztalhoz, ők pedig engedelmeskedtek is.



Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
The Schilthorn Adventure - Page 2 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
The Schilthorn Adventure - Page 2 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
343
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmptyCsüt. 16 Nov. - 17:25
to Julian the "tanár úr"
Schilthorn, Svájc

From Jenna's point of view
Mosoly szünet. Azta ti megszoktátok beszélni...? Ez új... - szorítom össze ajkaim felvonva őket, persze nem piszkálódásból, csak hát míg mi voltunk együtt, nem sokat beszélgettünk. Az első néhány próbálkozás után rájöttem, hogy őt ilyenkor nem lehet meggyőzni beszéddel, csak a tettekkel. Talán nem is ő változtatta meg Juliant, hanem Julian őt. Mondjuk... egy kis részben, mert tekintve, ahogy a zsarukkal bánt, azért még bőven olyan, mint régen.
Mára már nem számoltam izgalmasabb programokkal, de a felvételen látható sms adott okot rá, hogy újra felvegyem a buta liba szerepét. Csak most fekete hajjal.
- Csak a tárcád nem örül neki. Ha már fizetsz valamiért, azt kapd, amiért kiadtad a pénzt. - szögezem le, mert én biztos szóltam volna, de ő tudja. - De legalább akadnak közös vonásaitok Romannel. A közös ivászat jól összehozza az embereket... Már akkor is nagy piagép volt, mikor én ismertem, most pedig feltételezem, alig van idő, amikor ne volna üveg a kezében. És az elfogadott ajánlatom tekintve, azt gondolom te sem veted meg az italt, sőt... De ints le, ha tévedek... - mosolygom, persze háttal neki. Iszik munka közben. Mi ez, ha nem alkoholizmus? Jó kis szokásokat tanulnak el egymástól...
- Jó ötlet. - állapítom meg, mert nem volna jó korgó gyomorral dolgozni, bááár így meg azt kockáztatom meg, hogy teli hassal kelljen akciózni. Na mindegy. Megvártam, míg csomót köt a ruhára, aztán szembe fordultam vele és ha ő nem kezdett magával semmit, akkor magamhoz mérten kicsit őt is rendbe szedtem. De csak annyira, hogy ne úgy nézzen ki, mint aki már háromszor leitta magát, hanem mint, aki éppen bulizni készülne az új onnan felszedett nőjével vagy valami ilyesmi.
- Ehh... örülök, hogy Roman nincs a közelben. Egy-kettőre tönkre vágná mindkét ügyem a hőbörgésével. - sóhajtom, s ha neki is megfelel, ahogy kinéz, ki is megyünk, hogy előbb az étkezőt vegyük célba.
- Na igen... elég sok. De még jó, hogy nagyrészük legalább jóképű. Azokat még le se kell pattintani, hanem kellemest a hasznossal, tudod... - vonok vállat.
- Ugyan most az ebédlőbe megyünk, de azért tartsuk nyitva a szemünk... sose tudni... - jegyzem meg halkabban, mert idekint már csak óvatosan és diszkréten tudunk beszélni az ügyről. Az étkezőbe érve pedig egyből kerítek is valami fini menüt magamnak, ami nem telit el, de azért fogok tudni tőle aludni. Így végül lazac lett egy kis körettel, meg valami kinézetre szép, és gyümölcsös sütemény. Megvártam míg ő is választ, aztán leültünk. Biztos voltam benne, hogy a szomszéd asztaloknál is lehetne majd hallani a mai esetekről. De reméltem, hogy a gyilkosság kicsit nagyobb hangot üt majd, mint az, hogy Roman zsonglőrködött a rendőrökkel. Addig viszont, amíg nem történt semmi, kellett valami téma a kaja mellé.
- Naa ééés, hogy találkoztatok? Nem szokása újat húzni a komolyabb hatósági szervekkel, és tudtommal magánnyomozót sem küldtek rá a szeretői... - kíváncsiskodom.

Gondoltam kihasználom, míg próbálja megemészteni a válaszom, aztán azt is, míg megpróbálnak berontani, de arra nem számítottam, hogy az éles pisztolyon kívül más is lesz nála. Szerintem még egy golyóval is előbb megbirkóztam volna, mint ezzel a rázó szarral. Jó, hát nem dőltem ki azonnal, de sok értelme nem volt tartani magam. Úgy lezsibbasztott, hogy még anyázni sem tudtam neki. Na, de mondjuk most már meg is ütöttem volna. Magamnál voltam, még akkor is, mikor újra bilincselve az asztalhoz ültettek, csak a megkínzott izmaim nem akartak még engedelmeskedni, szóval ültemben szépen előre is dőltem, és a fejem az asztalra hajtottam, persze oldalt fordítva.
- Azt hiszed két bilincs majd megállít...? - kérdeztem még kicsit zsibbadtan, ami a hangomból is hallatszódott. Na ezért viszont ellátom majd a baját, csak szabaduljak ki. Persze azért így is megpróbálkoztam kicsit megrázni őket, de annyi erőm még nem volt, hogy babráljak is vele. Ahhoz is kellett pár perc, hogy erőt vegyek magamon és elemeljem a fejem az asztaltól, hogy fel tudjak rá nézni. - Seggfej. - morogtam még gyengén, lehet egyszer még a homlokom is bevertem az asztalba, ahogy egy pillanatra felhagytam a fejem megtartásával. Újabb kép villant be, de most csak egy supermanes logóról. A végén még kiderül, hogy tényleg meghülyültem.
- És most mi lesz, kis maki? Válasz nélkül maradsz, feldugod a seggedbe a sokkolód vagy lecumizol a megfejtésekért...? - gúnyolódtam, mert úgy voltam vele, úgy se leszek itt sokáig. Julian úgy is kihoz majd. Csak biztos szar a wifijük és lassan érkezik meg az engedély.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmG9UYM The Schilthorn Adventure - Page 2 LkC15oi The Schilthorn Adventure - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Schilthorn Adventure - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Schilthorn Adventure - Page 2 1wvUwqJ The Schilthorn Adventure - Page 2 I5G5mou The Schilthorn Adventure - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

The Schilthorn Adventure - Page 2 PXz6QDz The Schilthorn Adventure - Page 2 79pRgNo The Schilthorn Adventure - Page 2 UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmptyCsüt. 16 Nov. - 19:11

The Schilthorn Adventure
Adventures in the snowy mountains

Nem ellenkeztem, igaza volt. Az viszont más kérdés, hogy az én cigarettaszívásomhoz és ivászatomhoz képest Roman csak kezdő lehetett. De ezt nem kellett tudnia. Nem intettem le, viszont hangosan el sem ismertem. Voltak gondjaim a rossz szokásokkal, de az legyen a legkevesebb.
Nem éreztem azt, hogy túl pocsék látványt festenék, mindig egy picit szakadt volt az eleganciám, sosem voltam egy olyan valaki, aki frissen vasalt ingben és méret pontos drága öltönyökben feszít. Elegáns voltam, de mindig volt benne egy kis hanyagság is. Ezen Jenna próbált segíteni, amit ugyan megköszöntem, de nem láttam sok értelmét.
De hát ő úri nő, nem nézhetek ki mellett úgy, mintha frissen léptem volna ki egy kocsma WC-jéből hányás után. Persze nem is néztem ki úgy, mégis jó anyuka módjára megigazgatta a kisfia ruciját.
- Ki tudja... ha ő nem, lehet majd megteszi más - feleltem, bár csak viccből. De tényleg. Sose tudni mi történik még. Úgy tűnik elég őrült egy hely ez.
Leruccantunk az ebédlőbe, ahol én csak valami apróságot ettem. Néhány picit zsúrszendvicset, amiket az összejöveteleken is fel szoktak szolgálni, ám hamarosan társaságunk akadt.
Épp csak válaszoltam Jennának, hogy nem szeretnék róla beszélni - de biztosan ki tudná deríteni, ha nagyon akarná -, nagyon privát téma, amikor megjelent Clint. Hangja panaszosan csengett, ahogy megszólalt az asztalunknál.

- Ezt megint jól összehozta Carter - morgolódott.
- Mire céloz? Mit? - pillantottam fel rá meglepetten.
- Amit mindig. Addig kotnyeleskedett, amíg hullát talált - korholt elégedetlenül.
- Nem én találtam, hanem a vendégek - javítottam ki.
- Részlet kérdés, maga is ott volt - erősködött, okoskodott.
- De nem én tehetek róla - mentegetőztem tovább.
- Hát ki?
- A telihold.
- A mi? - kérdezte kiakadva.
- A telihold. Rémes mit hoz ki az emberekből. Be kéne tiltani.
Legyintett elfogadva a tényt, hogy nem kap tőlem komoly választ, nem érdemes tovább beszélgetni, ám hamarosan megakadtak a szemei Jennán.
- Felháborító! - jelentette ki szinte tényleg felháborodva.
- Már meg mi? - pillogtam.
- Be sem mutat a vacsoravendégének? - elégedetlenkedett már-már türelmetlenül.
Szemeim forgattam mosolyogva. Nem is ő lenne.
- Bocsánat. Clint, ő itt Jenna Hemlock. Jenna, ő itt Clint Northman. Brit művészettörténész. Korábban segített nekem elfogni pár gyilkost.
Clint azonnal leült az asztalunkhoz. Egészen kivirult, nyoma sem volt a stressznek és a morgásnak az arcvonásaiban.
- Igen, igen - bólogatott. - Képzelje, egyszer nekem kellett őt megmenteni. Közre fogtak minket gépfegyverekkel, ő pedig meg volt sebesülve. A civilek élete rajtunk múlt, én pedig... - mesélt el neki egy hősi sztorit, melynek a fele jó ha igaz volt, mégis olyan átéléssel adta elő, hogy két Oscart és négy Golden Globe díjat érdemelt volna érte egy átadó keretein belül.
Én bólogattam és helyeseltem, bár Jenna láthatta rajtam, hogy csak azért teszem, hogy Clint örüljön. A művészettörténész láthatóan nagyon szeretett volna bevágódni Jennánál.
- És akkor tarkón ütöttem a fickót, majd elvettem a gépfegyverét. A tussal leütöttem a másikat, majd hónom alá vettem Cartert és miközben leadtam a sorozatot a gazemberekre, akik megfutamodtak egy időre, majd átvonszoltam őt a barlangon és nyomó kötést tettem a lőtt sebre, amíg a segítségre vártunk...

Közben odaát a Berni rendőrségen Roman állapota rohamos romlásnak indult és úgy tűnt annak ellenére, hogy bízik a segítségben az nem akar megérkezni, de ő bemagyaráz magának különböző indokokat, hogy mik lehetnek hátráltató eszközök.
Az ablakból viszont valaki felfedezte, hogy Roman odabenn van, így be is nyitott.
- Carver. Mi történik itt? - kérdezte a férfi, aki Roman számára aligha lehetett ismerős, ám ő annál inkább felismerte őt.
- Éppen kihallgatok. Ez a férfi...
Az izmos öltönyös félbe szakította Carvert.
- Azonnal engedjék őt el Hadnagy.
- De uram, ez az ember egy...
- Egy szót se! Ismerem ezt az embert. Vegyék le róla a bilincset, szabadon távozhat.
Carver álla szinte a földön koppant, hol vörös volt, hol fehér, hol Romanre nézett, hol a férfira.
- Igen is Mr. Forman... - mondta és levette Roman kezeiről a bilincset, majd félre állt.
- Jöjjön - intett fejével a férfi, majd mikor látta, hogy Roman a sokkoló pisztoly hatása alatt állt sóhajtott és odament, hogy felsegítse.
- A fenébe is, mit művelt magával ez a félkegyelmű... na jöjjön - indult el vele kifelé támogatva, amíg izmai nem álltak vissza a régi kerékvágásba.



Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
The Schilthorn Adventure - Page 2 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
The Schilthorn Adventure - Page 2 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
343
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmptyCsüt. 16 Nov. - 20:11
to Julian the "tanár úr"
Schilthorn, Svájc

From Jenna's point of view
Lehetne egy kicsit optimistább, tanár úr... - sandítok felé menet közben. Tudom, hogy általában nem így áll a szénánk, de azért igyekszem bizakodó lenni, hogy azért jól is sülhetnek el dolgok. Az étkezőben pedig úgy tűnt egy darabig, hogy minden okés is. Szedtünk kaját ,aztán szépen leültünk enni. Érdekelt volna melyikük varázsolta el a másikat és hogy, de nem jutottunk el odáig, mivel igen hamar becsatlakozott még valaki. Csak lopva pillantottam fel a fickóra, mert Romanékból kiindulva nem tudhatom nem e futok még össze valamilyen ismerőssel, aki lebuktathat, mert van egy pár, aki szintén hasonló sorsa jutott, mint Roman, annyi különbséggel, hogy őt tényleg szeretem és hát össze is házasodtunk, míg a többieknél csak jöttem és mentem, amikor és ahol épp voltam. Lehet, hogy nőből vagyok, de nekem is vannak szükségleteim. Mindegy is. Addig is elhallgattam őket, bár nem tagadom elég furcsa témákat feszegettek. Még a végén komolyan azt fogom gondolni, hogy hisz az ilyesmikben. Az viszont hamar világossá vált, hogy minimum kollégák, ha nem most, akkor anno, tehát a fickó is ért a nyomozáshoz. Ami akár még hasznos is lehet. Mikor a férfi háborogni kezdett, lassan én is felhagytam az evéssel, és értetlenkedve pillantottam fel rá, majd Julianre.
- Ó, valóban? - lepődtem meg, ezzel megerősítést is nyerve, hogy valóban hasonszőrű. Még a végén nem is kellek a munkához és kettesben is megoldják. Aztán kíváncsian Clintre néztem, aki egyből megpróbálta túl szárnyalni meséjével Juliant. Ezek a mai férfiak...
Mosolyogva hallgattam a történetet, ami még számomra is sántított itt-ott, dehát had mesélje, láthatóan jobban élvezte előadni, mint mi hallgatni. Legalább is úgy tűnt Julian már az elején unta.
- Művészettörténészhez képest igen képzett katona. - állapítom meg mosolyogva, de ha nagyot is mond, nincs ezzel baj. Már elég idős vagyok, hogy eltudjam dönteni mit hiszek el és mit nem, ahogy azt is, hogy mit kezdek a helyzettel. Tetszett a lelkesedése és a kisugárzása is.
- Áhá! Mondtam én, hogy nem tud magára vigyázni... - pillantottam el Julian felé, mivel hogy rá értettem a dolgot, majd halkan kuncogva vissza is pillantottam a fickóra.
- Na és mit szól a mostani esethez? Milyen borzalmas, hogy az ember már pihenni sem tud... - érdeklődöm.

Lemertem volna fogadni, hogy Jenna lassítja a folyamatot és állandóan Julian útjába áll, hogy bosszantsa. Ezért én meg majd a kis makit fogom bosszantani. Egyszer csak lemerül neki az a kis sokkolója, és akkor majd én fogom sokkolni hátulról... Nem sok értelmes reakciót vagy választ kaptam, de gondolom ő sem volt másként velem. Szinte már-már hálás voltam, mikor megjelent az a valaki - akiről azt hittem Julian küldte - és kimentett onnan.
- Még találkozunk, kis maki, szóval sűrűn néz a hátad mögé, mielőtt lehajolnál a kocsi kulcsért! - kiáltottam még hátra neki. Elfogadtam a segítséget, bár annyira nem volt rossz az állapotom, csak zsibbadtam még, de legalább fájni nem fájt már.
- Hát nem siették el... - húztam a szám. - Julian ezért alapos fejmosást kap... - tettem hozzá, természetesen őt hibáztatva.
- Szóvaaal akkor most leisszuk magunk, mielőtt visszamennénk? - pillantottam rá, amikor már nagyjából megtudtam állni a saját lábamon, csak még át kellett mozgatni a végtagjaim.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmG9UYM The Schilthorn Adventure - Page 2 LkC15oi The Schilthorn Adventure - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Schilthorn Adventure - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Schilthorn Adventure - Page 2 1wvUwqJ The Schilthorn Adventure - Page 2 I5G5mou The Schilthorn Adventure - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

The Schilthorn Adventure - Page 2 PXz6QDz The Schilthorn Adventure - Page 2 79pRgNo The Schilthorn Adventure - Page 2 UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmptyCsüt. 16 Nov. - 21:04

The Schilthorn Adventure
Adventures in the snowy mountains

Már Clint érkezésekor sejtettem, hogy meg fogja próbálni elcsavarni Jenna fejét, de nem gondoltam volna, hogy ilyen vad történettel áll elő. Még életében nem fogott gépfegyvert, sosem volt annyi mersze, hogy akár csak egy fegyverest is megüssön, nemhogy leszerelje őket és sosem kellett nyomókötést tennie rám, noha barlangban voltunk már, az nem volt mese.
De nem szóltam, hagytam, hadd adja elő az akcióhőst, nem akartam elvenni a jókedvét és a lelkesedését, hiszen most boldog és pozitív volt. Még a végén az lesz, hogy én vagyok minden jó elrontója.
- Igen, így van. Egészen fiatalon bevonultam a hadseregbe, a hazámat akartam szolgálni és remek kiképzést kaptam - füllentett. - De aztán visszatértem a civil életbe, mert családot és nyugodt életet akartam. Fel kellett hagynom a katonai élettel, nem akarhattam, hogy a feleségem és a gyerekem az életemért aggódjon mikor a fronton vagyok. Nem tudtam volna együtt élni a gondolattal - felelte már-már olyan drámaian, hogy a legtöbb színházigazgató kész szerződéssel és milliós fizetéssel keresné meg, ha látnák szerepelni. - De hiába. Elhagyott engem. Talált valaki jobbat, aki többet adhatott neki és biztosabb pontnak érezte az életében és magával vitte a fiamat is... - na ebben azért már volt némi igazság, bár nem a felesége volt, csak az élettársa és amúgy meg ő volt hűtlen a nőhöz, ezért faképnél hagyta. Viszont ez Clintet nem viselte meg annyira, mint most előadja.
- Hogy Ő - pillantott felém. - Mindig életveszélyben van - legyintett lemondóan. - Szerintem már az anyaméhben is bajt kevert. Nem tudom hogy csinálja, de mindig sikerül neki nyakig belemásznia valami Mont Blanc méretű csávába, hogy aztán mások húzzák ki belőle.
Biztosan azt akarta mondani, hogy megmentsek másokat, csak nem sikerült jól kifejeznie magát...
- Igen... tapasztalom - sandított felém, mikor a hamvába halt pihenés szóba került. - Ugye Doki? Valahogy sose jön össze a pihenés. Nem is értem ki... - megköszörülte a torkát. - akarom mondani mi lehet az oka.
Bólogattam.
- Abszolút. Tiszta rejtély - feleltem angyali ábrázattal.
Hamarosan a panzió igazgatója is tiszteletét tette az étkezőben, majd az asztalunkhoz jött.
- Á, herr Carter. Herr Northman - pillantott felénk, majd Jenna felé. - Frau Hemlock. Remélem jól érzik magukat. Minden rendben? - ejtett meg egy műmosolyt.
- Abszolút, teljesen.
Megveregette a vállunkat.
- Jaj, ennek örülök. Nekem mindenem a vendégeim és ez a panzió! Tudják mit? A vendégeim. Amíg itt tartózkodnak a panzióban a vendégeim. Állok minden számlát, amit önöknek kiírnak. Érezzék jól magukat itt, mégha a körülmények néha kissé... "kellemetlenek" is
- Nahát, ez igazán kedve, köszönjük - pillantottam rá, majd a társaimra. Megcsörrent a telefonja, így tovább is állt. Biztos voltam benne, ez lesz az a rész, ahol nemsokára szívességet fog tőlünk kérni, aminek lehet nem fogunk örülni.
Az igazgató távozása után egy számomra már ismerős férfi jelent meg az ajtóban és ment ételeket magához venni. A fickó, aki a telefonban a jégre panaszkodott, meg valami előkészületekről magyarázott.
Most kivételesen nem volt a telefon a fülén.
Megjelent enni az aktatáskás nő is, akinél most nem volt táska, őt követte egy hosszú, vöröses-barnás hajú, formás arcú férfi fekete öltönyben, majd egy kövér, legalább száz kilós, de viszonylag szép arcú nő egy ugyancsak kövér, kockás öltönyös férfival.
A túlsúlyos párt követte egy nádszál vékony nő, bolyhos ruhát viselő szőke cicababa, mellette egy csupa izom, bronzos bőrűre szolizott, feszes sötétkék öltönyt viselő, sünire vágott hajú férfi. Vélhetően egy pár voltak.

Lockhart nem értette teljesen miről beszél az általa Dr. Websterként ismert férfi, akiről azt hitte csak álnév a Hemlock. Nem tudta ki lehet az a Julian, de ráhagyta.
- Sajnálom. Fennakadások voltak, de a lényeg, hogy sikerült kimentenem önt a fickó karjai közül - bicentett, a piára pedig bólintott. - Legyen úgy, igyunk. Van egy jó bár a környéken - mondta és megindult Romannel az oldalán a kocsijához.
- Jó messzire került Amerikától. Jobb itt? - tette fel a kérdést, majd be ült a volán mögé.



Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
The Schilthorn Adventure - Page 2 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
The Schilthorn Adventure - Page 2 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
343
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmptyCsüt. 16 Nov. - 21:39
to Julian the "tanár úr"
Schilthorn, Svájc

From Jenna's point of view
Érdeklődve hallgattam és nagyokat bólogatva figyeltem mondadójára. Mosolyogtam is, bár azt főleg amiatt, mert elképzeltem, ahogy kezébe nyomom az egyik pisztolyom és megkérem, hogy szedje széjjel, aztán rakja össze, ő pedig tarkóját vakarva, ahelyett, hogy nekiállna, inkább belekezd egy újabb hihető mesébe. Na, pont ilyesminek képzelem el Juliant is. Sok mindent mondott, de egyenlőre csak azt láttam, hogy van elég türelme a felvételeket végig nézéséhez és a férjemhez. Majd levizsgáztatom, ha végre kettesben leszünk.
- Ó, hisz ez borzasztó! - biggyesztettem le ajkaim. - Én legalább a férjem nyakán hagytam azt a temérdek gyereket, mielőtt úgy döntöttem, hogy tovább állok élni az életem, ahelyett, hogy beállnék háziasszonynak. Inkább kefélek mindennap más férfivel, mint sem, hogy köténykét húzzak és kiszolgáljak egy valakit... - közlöm vele a tényeket nyersen, bár ebben amúgy tökre van igazság. Mondjuk Romant nem kellett kiszolgálni. Ismertető jegye, hogy ő mindig elveszi azt, ami kell neki. Viszont a cseverészésből Juliant sem akartam kihagyni és láthatóan kollégája is szívesen szapulta. Milyen különös, hogy ő is pont erre járt, nem? Vajon mennyire véletlen az egész?
- Ó igen, ebben biztos vagyok. Elég csak ránézni, és látni a feje felett a sötét felhőket... - mosolygom Clintre, aztán Julianre. Nyilván csak viccelődöm, nem akarom bántani. Hát ha őt is ráveszem, hogy megszólaljon és kicsit jobban belefolyón a beszélgetésbe, mert lassan azt fogom hinni, hogy csak gyertyatartónak van. Az eddig is nyilvánvaló volt, hogy Roman és közte ki az, aki tömögeti a másikat, de ő most nincs itt, és jelenleg úgy tűnik Clinté az alfa szerep.
- Ejnye, még a végén azt fogom hinni, hogy maga okozta a tragédiát és csak szegény tanár úrra akarja kenni, olyan sokszor hozza fel a bajlós jeleket, amik körbe veszik... - viccelődöm, és persze utalgatok is finoman. Nem sokkal Clint után csatlakozott hozzánk egy újabb nagyképű úr. Nem is értettem mire fel nagylelkűsködik, miközben a nyomozó mellett is el mondták már, hogy mivel kényszerülten itt ragadtunk, állnak mindent mindenkinek. Lehet csak én szoktam el az úri dolgoktól, de szerintem ez alap. Az újabb beszállingózó vendégekre nem tudtam mit mondani, nem ismertem fel őket, ellenben lassan ideje lesz mennünk a bárba, ha leakarjuk csekkolni a gyanús alakokat. Vagy akár a recepcióra, hogy megtudakoljuk ki volt akivel sms-zet és felkutassuk a szobáját, ha épp azon kívül van.

Nincs semmi gond... Majd a főnöködön leverem. Meg ezen a kis makin, csak fussak össze vele őrsön kívül... - pillantottam hátra a visszapillantóból, mikor már kocsiban ültünk. Az, hogy nem volt ismerős nem zavart. Juliannek rengeteg cimborája van, akiket nem ismerek, de ők meg igen, szóval... örültem a fejemnek és kész.
- Komolyan? Ember, bírlak...! - mosolyogtam rá, mert azt hittem egyből visszamegyünk a hotelbe, ahol aztán megkeresem Juliant, megint veszekszünk egy sort és megint ott hagyom a faszba. A különös kérdésére megráztam a fejem, de azon túl már nem gondolkodtam el, miért kérdez ilyesmiket.
- Rohadtul nem... utálom ezt a fos, puccos helyett. Legszívesebben hazamennék... ott legalább nem duplázzák a bilincset... - húzom a szám. - Veled már most szívesebben töltöm az időm, mint a hotelben lévőkkel... - sóhajtom. Aztán kíváncsian méregetve őt azért megérdeklődtem én is egy-két dolgot. - Na éés hogy-hogy egyedül jöttél? Azt hittem a főnököd is jön veled. Ez lett volna tőle a minimum, ha már szarban hagyott...

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmG9UYM The Schilthorn Adventure - Page 2 LkC15oi The Schilthorn Adventure - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Schilthorn Adventure - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Schilthorn Adventure - Page 2 1wvUwqJ The Schilthorn Adventure - Page 2 I5G5mou The Schilthorn Adventure - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

The Schilthorn Adventure - Page 2 PXz6QDz The Schilthorn Adventure - Page 2 79pRgNo The Schilthorn Adventure - Page 2 UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmptyPént. 17 Nov. - 7:36

The Schilthorn Adventure
Adventures in the snowy mountains

A művészettörténész lelkesedése alig észrevehetően, de alább hagyott, amint a nő elkezdett mesélni a gyerekek meg nem nevezett, de nagy létszámáról és a méhecske életmódról: nektártól nektárig repked. Ráadásul még egy pohár whiskeyt sem vinne ki neki a konyhából az ágyig. Pedig valahogy sokkal másabb nőnek képzelte el, ám ez most kicsit lerombolta a szép képeket a fejében.
Az új lelkesedést már inkább az adta neki, hogy ha nem is lesz számára ideális barátnő jelölt, legalább a véremet tudják közösen szívni, aztán maximum egy szép egyéjszakás összejön vele.
- Hogy én? - képedt el. - Még mit nem! Nem vagyok én sorozatgyilkos! - emelte maga elé a kezeit tiltakozón. - Ráadásul pont erre a szerencsétlenre? Ki hinné el? - nevetett, én pedig zavartan vakartam a tarkóm. Hát igen. Az ártatlan arc és az elesett viselkedés néha hasznos tud lenni. Legalább gyilkosnak nem tartanak.
- És, most, hogy vége a helyszínelésnek, át szeretne menni a művésztelepre? - kérdeztem, mert bár ki nem jelentkezhetünk és el nem hagyhatjuk az üdülőt, azért a sípályára és a művész telepre nem tilos átmenni. Csak maradjunk elérhető távolságban és ne akarjunk másik városba utazni, illetve elhagyni Svájcot.
- Igen, mindenképpen. Azért jöttem Schilthornba. Van még mit megnézni és van még kikkel interjút készíteni. Azt hiszem a héten el leszek havazva.
Hamarosan megjelent az igazgató is, aki felajánlotta nekünk, hogy nem csak a plusz költségeket téríti, hanem azt is ingyen kapjuk, amit még nekünk kéne állni, hiszen nem a rendőrség miatti plusz napok alatt történnek. Sejtettem, hogy nem érdektelenül.
A vendégek sorra érkeztek, mi pedig Jennával - Clint nélkül - átkoccoltunk a bárba, ahol elvileg Thomasnak is tiszteletét kéne tennie egy bizonyos asztalnál.

- Figyelj már Harold, szerintem ez a homár nem amerikai volt - mondta egy nő a melletünk lévő asztalnál. Elegáns fekete ruhában volt, szépen gondozott vörös hajjal, csókálló bordó rúzzsal ajkain.
A férje, Harold sötétzöld öltönyt viselt, rövidre nyírt barna haja volt, barna körszakállal. Láthatóan kicsit fárasztotta, hogy felesége, Nora még mindig az étkezőben evett állaton problémázik.
- De ízre jó volt és ez a lényeg.
- Osloban jobbat ettünk.
- Ez itt nem Oslo.
A férfi sóhajtott és a tequilába kortyolt.
- Mértékkel. Hogy fogsz engem részegen kimenteni a farkas karmai közül, ha megtámad?
- Ha tovább panaszkodsz még sót is kap tőlem melléd.
- Idegesítelek?
- Te nem drágám, csak a nyűglődésed.
A nő mogorván, sértődötten belekortyolt a koktéljába, közben magában zsörtölődött.
- El kéne mennünk síelni, ha már van rá lehetőség - mondta a férj.
- Ebben a hidegben? Inkább a pezsgőfürdő.
- Amikor elterveztük, hogy idejövünk tudtuk jól, hogy hideg lesz, nem?
- De nem tudtam, hogy ennyire. Te is tudod, hogy odahaza Floridában nem létezik tél.
- Tél az létezik drágám, csak havat nem láttunk még - sóhajtott a férfi. - De nem esne jobban egy jó kis lehűlés után a meleg pezsgőfürdő? Aztán pedig egy kis hancúr? - mosolygott.
- Hát lehet róla szó - gondolkodott el a nő.

Egy másik asztalnál egy férfi pötyögött valamit egy laptopba, közben a telefonját nézegette néhány percenként, mintha várna valami hívást, vagy SMS-t. Talán kapja is őket, csak lenémította a telefont.
Vastag sárga garbós pulcsi volt rajta, fekete farmer, fekete bőrcsizma, a széke támláján pedig egy fekete filckabát pihent. Beletúrt dús sötétszőke hajába, majd belekortyolt az alkoholmentes koktéljába.

A számunkra kijelölt asztalhoz fordultam, ahová jönnie kellett volna Thomasnak, de egyelőre még nem jelent meg senki. Igaz, még volt hátra pár perc.
Jenna felé fordultam, majd a whiskeybe kortyoltam.
- Mi óta dolgozik a szakmájában? - kérdeztem rá diszkréten, hogy mióta dolgozik FBI ügynökként.

A férfi még mindig nehezen hitt a szemének, hogy az általa Dr. Websterként ismert férfi él és virul, pedig saját szemével látta, amint a halálos lőtt sebbe belehal, ahogy az is furcsa volt neki, hogy a férfi nem ismerte őt meg. Vagy csak játssza? Hallott már a hasonmás történetekről, így nem vetette el annak a lehetőségét sem, hogy talán Shane hasonmásába futott bele. De vajon mekkora rá az esély?
Ki kell derítenie, így örült neki, hogy nem akar azonnal visszamenni a hegyre és inkább vele tölti az ideje egy részét.
- Sajnos a főnök jelenleg elfoglalt, nem hagynak neki egy perc nyugtot sem. Egyedül kellett jönnöm, de nem bánom. Lehet ha itt lenne nem tudnánk inni egy önfeledt jót - nevetett és vállon veregette. - Egy kis nyugis kikapcsolódós ivás a minimum a sok szar után, nem?



Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
The Schilthorn Adventure - Page 2 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
The Schilthorn Adventure - Page 2 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
343
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmptyPént. 17 Nov. - 23:08
to Julian the "tanár úr"
Schilthorn, Svájc

From Jenna's point of view
Szemei tükréből és arc vonásai megváltozásából láttam, hogy értett ő a szép szóból, nem olyan kis butus. Ettől függetlenül vicces krapeknak tartottam, egy estére még be is vállalnám, de csak, ha tudom, hogy másnap már másik országban lennék. Az pedig különösen viccesnek hatott, hogy itt piszkáltuk Juliant, a nagy hőst, a mindent is tudó tanár urat, aki szó nélkül hagyta, hogy tréfálkozzunk vele, vagy, hogy kollégája kicsit sértőbben beszéljen róla.
- Ó, ne tévessze meg egy ilyen kis baba pofi... - csípek finoman Carter arcába mosolyogva. - Mengele és Ted Bundy is jóképű férfi volt. Még a férjem... bocsánat, volt férjem. - helyesbítek Julianre nézve, mielőtt, azt hinné kiakarnám sajátítani Romant, majd eztán nézek vissza Clintre. - Szóval még ő is tud boci szemekkel nézni, annak ellenére, hogy néhány órával ezelőtt pihe könnyedséggel dobálta a recepciónál a rendőröket. - vigyorodtam el, mert azért lássuk be, ilyet is csak vígjátékban látni, pláne, hogy a golyóálló üvegről is visszapattantak. Bezzeg mikor huncutkodni akart és az ember háta közepére nem kívánta a szexet, nagyon tudta adni a hízelgő kis cicát.
Mindenesetre sikerült lerázni ideiglenes társaságunk és a munkára koncentrálni, bár nem voltam biztos benne, hogy meg fog jelenni a fickó. Ellenben bosszantó volt hallgatni más itt lévők rinyálását hallgatni. Kellett is ezeknek a friss levegő, meg sport lehetőség... Egy ideig néztem is őket elgondolkodva, majd feladva, sóhajtva elpillantottam az asztal közepére.
- Az a baj a pénzes emberekkel, hogy már azt sem tudják mire költsék... Nem mintha baj volna a szexxel vagy a pezsgőfürcsivel, de azt feltételezem otthon is megtudták volna oldani. Én speciel biztos kihasználnám az alkalmat és kimennék síelni vagy snowboardozni... vagy is hát megtanulni. De a szánkóval sincs bajom. Mennyivel izgalmasabb lehet itt le száguldani, mint máshol egy kis dombocskáról. - mosolygom, mert én aztán sosem tudnék sokáig a seggemen ülni. Nos, ebben sem igazán hasonlítunk Romannal. De talán nem is baj. Eltöprengtem a kérdésén, majd ciccentettem egyet, miközben a whiskys poharammal babráltam.
- Igazából már jó ideje. Nem sokkal azután kerestek meg, hogy összeházasodtunk Romannal. Belekeveredtem egy ügybe, ami hát... Roman mellett nem volt nehéz, mert akkoriban is elég sok furcsa alakkal üzletelgetett, főleg Luciferrel. Aztán előbb a rendőrségnél lévő speciális egység akart közbe avatkozni, de végül annyira necces lett volna egy sereggel színre lépni, hogy az FBI végül engem vetett be civilként, néhány különleges ügynökkel. Képzettségem az nem volt, ez tény, de ahol mi éltünk, és ahogy éltünk, az ember sok mindent megtanul, mikor csóró, szóval feltaláltam magam, az ügyet pedig megoldottuk. A sikert végül a lehetőség koronázta meg, hogy ezzel foglalkozhassak, én meg... - nagyot sóhajtok, mert erről pont annak a személynek beszélni, aki a párommal van jelenleg, hát elég... furcsa. - ...akartam ezt az izgalmat és sok kalandot. Szeretem a gyerekeim, és Romant is, őszintén mondtam ki az igent az esküvőn is, szóval imádom őt a hibáival együtt, dee... nem voltam boldog mellette. Nem véletlenül szinglik az ilyen szakmabeliek 90%-a. - vonok vállat, mert ez bizony így van. A legtöbb kollégámnak még nem is volt házastársa, max egy-egy éjszakás kalandjai, gyerekekről max ábrándozhatnak, de már nem is teszik. Rácáfolhatna, hogy hát neki működik, de egyrészt ha jól értelmeztem, ezidáig ő sem nagyon találta meg a nagy őt, sőt, talán Roman se az, másrészt, gyerekei sincsenek - sanszosan már nem is lesznek -, és már nem is dolgozik úgy, ahogy eddig. Egyszerűen nem fér meg ez a két dolog egymás mellett. Én megpróbáltam. Mindig lett egy újabb gyerkőc, egy kis béke köztünk, de fárasztó volt kettős élet, főleg, hogy én sem szívesen játszottam meg magam Roman előtt.

Míg a számomra ismeretlen fickó azon töprengett, ki vagyok, vagy ki nem, én már letudtam magamban, hogy Julian embere, hiszen passzentos a sztori, a megjelenése, na meg, hogy nem akar kinyírni. Az, hogy ilyen lazán veszi a parancsot, embere válogatja. Én örülök neki, hogy nem megyünk vissza azonnal. Ráadásul, olyan faszán elbeszéltünk egymás mellett, amit amúgy szerintem egyikünk sem vett észre, hogy fel sem merült bennem, hogy annak a hibbantnak a rabszolgája.
- Jaaa, elfoglalt, hát perszee... - forgatom szemeim nem tetszésem kifejezve. - Lemerem fogadni, most is tele van maga körül hullákkal, meg vérrel és mindenféle őrültséggel, amin már meg sem kéne lepődnünk, de azért fejünk fogjuk... Tuti, hogy most is töri valamin a fejét, ahelyett, hogy velem foglalkozna helyettük... - morgolódom fejem csóválva. Mondjuk, ha tudtam volna, hogy lényegében Calet akartam buzdítani a háta mögött, hogy járjon a nyakamra, kurva élet, hogy nem mondok ilyesmiket.
- Kicsit nagyképű és elég szigorúan foghat titeket, de, ha jól fizet, el kell engedni a baromságait... - sóhajtom, majd mosolyogva odabólintok neki. - A szívemből beszéltél barátom, a szívemből. Egy-két pohár még amúgy sem a világ vége... Vele meg amúgy sem lehet inni, mert állandóan rosszban sántikál... - húzom a szám, de igyekszem túl is tenni magam Julian hülyeségein és inkább a nap jobbik programjára koncentrálni újdonsült cimborámmal.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmG9UYM The Schilthorn Adventure - Page 2 LkC15oi The Schilthorn Adventure - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Schilthorn Adventure - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Schilthorn Adventure - Page 2 1wvUwqJ The Schilthorn Adventure - Page 2 I5G5mou The Schilthorn Adventure - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

The Schilthorn Adventure - Page 2 PXz6QDz The Schilthorn Adventure - Page 2 79pRgNo The Schilthorn Adventure - Page 2 UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmptySzomb. 18 Nov. - 7:53

The Schilthorn Adventure
Adventures in the snowy mountains

A szitu kezdett picit bosszantó lenni, mikor már az arcomba is belecsípett a hölgyemény, mintha csak valami hóbortos vidéki mami lenne, ám igyekeztem jóképet vágni hozzá. Egy pislantással jeleztem, hogy köszönöm, hogy odatette hozzá, hogy "volt" férje, bár túl sok jelentése nem volt, hiszen hivatalosan még nem váltak el.
Jut is eszembe, illene már valamit lépnem, hogy Romant kihozzam a rendőrségről,
Clint holt Jennára, hol rám nézett, mikor arról beszélt a nő mennyire veszélyes is a férje, hogy még a rendőröket is lecsavarta, ám én csak ártatlanul néztem, mintha nem tudnék semmit.
Végül átmentünk a bárba, hogy a nyomozói munkánknak is eleget tegyünk, közben én küldtem egy SMS-t egy volt kollégámnak, hogy próbálja meg valahogy elintézni a Svájci rendőrséggel, hogy engedjék szabadon Romant.
Felpillantottam Jennára, mikor már a szánkó esett szóba, majd eltettem a telefonom.
- És mennyivel halálosabb is, ha rosszul sül el a lesiklás - mosolyogtam biztatóan. - Maradjunk a sí és a snowboard mellett, azokat legalább lehet normálisan "kormányozni" is.
Figyelmesen hallgattam a sztorit és egy leheletnyit még sajnáltam is, de igazság az volt bőven a mondandójában, bár én sose bántam, hogy úgy éltem, ahogy. Megtaláltam a magam boldogságát, ő viszont úgy vettem ki szavaiból elégedetlen volt az életével, sőt, szerintem még most sem teljesen elégedett azzal, ahogy él.

Hamarosan újra nyílt a bár ajtaja és egy barátságtalan kinézetű, sötétszürke öltönyt viselő, fekete hajú, kicsit hegyes orrú férfi sétált be, majd ment az ominózus asztalhoz, ahová az SMS címzettjét vártuk megjelenni.
Volt nála egy aktatáska, de nem az, amit én annál a nőnél, Scarlettnél láttam odakint, amikor Romannel sétáltam. Az fekete volt, ez pedig nagyon sötét sötétkék.
Kigombolta zakóját, majd letelepedett az asztalhoz a táskát maga elé véve, lefektetve, majd a pultnál kikért gintonicjába kortyolt és az órájára pillantott.
- Ezek szerint ő még nem tudja, hogy a fickó meghalt - mondtam halkan oda sandítva, majd vissza Jennára.

Lockhart elnevette magát Roman megjegyzésén.
Természetesen ő sejtette, hogy talán nem egy emberről beszélnek, de belement a játékba. Legalább szórakozik egy jót és kicsit Braxton kedvére tehet, ha leadja a drótot. Igaz, ezek a jellemzések, amiket Roman mondott akár még Calere is igazak lehetnének, szóval Lockhart fejében még az is megfordult mi van, ha mégis Caleről beszél?
Érdemes lehet foglalkozni a dologgal.
- Igen, valahogy úgy. De hát ő már csak ilyen, ez az élete - felelte a hullák és a vér témára, hiszen való igaz, főnökének ez a fő életstílusa. - Ha szeretné, megmondom neki. De nem úgy, hogy maga mondta (pedig dehogynem), hanem, hogy így vélekednek róla az emberek. Hogy nem foglalkozik a barátaival, csak önmagával és a "hülyeségeivel". - nevetett.
- Jaj, ha tudná mennyire! Igazi zsarnok tud lenni és akkora arca van, mint az Égei-Tenger! De jól gondolja, a pénz az jó, szóval elengedem a hülyeségeit. Jobb is néha nem odafigyelni! - legyintett nevetve.
- Pedig ő is szeret inni, csak hát igen... nem lehet mellette nyugton lenni, mert gondol egyet és megindul és akkor menni kell, mert menni kell és megsértődik, megharagszik, ha nem pattogsz úgy, ahogy neki tetszik. Mert ő akkora nagy góré!



Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
The Schilthorn Adventure - Page 2 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
The Schilthorn Adventure - Page 2 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
343
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmptySzomb. 25 Nov. - 15:53
to Julian the "tanár úr"
Schilthorn, Svájc

From Jenna's point of view
Julianben az volt kellemes, hogy tudtam nem fűz hozzá semmi, nem kell kötelezően jóban lennünk, így mindegy, hogy a felszínes kapcsolatunk milyen irányt vesz. Másokkal is dolgoztam már együtt. Volt kivel működött, volt kivel alig vártuk, hogy megszabaduljunk egymástól. Emiatt pedig nem tudtam kiélvezni a társával való vérének szívogatását, amit láthatóan most még jól tűrt, de azért meg-megrándultak arc izmai. De a móka rövidesen végett is ért, miután megjelentek a hotel góréja, illetve ideje volt tovább állnunk a bárba. A beképzelt gazdagok tömkelege most is zavaró volt a számomra, Romannal ugyanis sosem éltünk nagy lábon, és ami azt illeti én magam sem. Nem is gondoltuk többnek magunk, mint, ami, és mindig jókat nevettünk azon, hogyha a párosunk vagy egy pénzes páros kerülne a semmi közepére, mi tovább húznánk, sőt még élveznénk is, mint ők, akik hozzá szoktak a kiszolgáláshoz és a kényelemhez. Bár úgy látom, Julian sem tér el nagyban az ilyen emberektől, csak az szóljon mentségére, hogy azokhoz képest valamivel több esze van. Bár az még így is rejtély, hogy mit látott meg Romanban. És nem a féltékenység, csupán az értetlenség szól belőlem.
- Síelés és szimpla kondizás közben is érhet halálos baleset, ez csupán a gyakorláson és a mázlin múlik. - vonok vállat, mert az óvva intés sosem hatott meg. Azért választottam ezt a szakmát, lehetőséget, mert élvezem az izgalmakat, a veszélyt és a megoldásra váró nyomozásokat. Ha nem így volna, nem hagytam volna ott Romant ennyi gyerkőccel.
- Már aki tudja... De hallottam, hogy itt is remek oktatók vannak, szóval lehet élek majd a lehetőséggel. - teszem hozzá, eztán lassan átérve a magánéletbeli dolgokra. Pontosabban, inkább csak én térek ki rá, miközben válaszolok kérdésére. Függetlenül ettől tarthat szörnyetegnek és rossz anyának, de tekintve, hogy Roman mellett milyen életük van a gyerekeknek, nem hiszem, hogy rosszabb lennék nála. Mindegy is, mivel idő közben megjelent a feltehető keresett személy is.
- Az kizárt. Az egész épületben és épületen kívül is mindenki erről beszél. Pláne, hogy misztikus fantáziák lengik körbe. Ami még meglepőbb, hogy cseppet sem tűnik szomorúnak. Talán nem is voltak jóban. Talán a farkas nem is farkas volt... - gondolkodom hangosan az italomba kortyolva.
- Derítsük ki. - keltem fel az asztalunktól és üres kézzel léptem a pulthoz, mellé leülve.
- Egy vodkát jéggel, ha lehet. - intettem a pincérnek, majd egy kis "hamis" nézelődést követően felé sandítottam, pontosabban előbb a táskájára, ami így a bár pulton elég furcsán nézett ki.
- Hmm, puccos akta táska. Ki gondolná, hogy egy üdülő helyre is dolgozni járnak egyesek... - vonom össze szemöldökeim kíváncsian rá. - Már aki nem épp itt dolgozik... - forgatom szemeim a közben kiérkező italomra, amit magamhoz is veszek és belekortyolok.

Más esetben biztos nagyot nevetnék azon, mennyire elbeszélünk egymás mellett, ám így mit sem tudván még csak aggódni sem aggódom miatta.
- Még mit nem! Mondja csak neki így! Nem fog megsértődni. Ha még is, majd duzzogunk mindketten, aztán úgy is kibékülünk. Mindig kibékülünk. - vonok vállat, mert így van ez Julian esetében. S ami azt illeti, így volt ez a végéig Cale és Shane esetében is, noha erről mit sem tudok.
- Nekem mondod? Kurvára így van... Néha a fejemet fognám miatta... De azért... megválni nem válnék meg tőle... - vonok vállat mosolyogva, mert hát azért, okkal jöttünk össze, hiába a sok ellentét. - Pont így, igen! Te meg morogsz, hogy még bele sem ittál szinte a drága piába! - háborogtam, persze nem teljesen komolyan.
Idővel aztán biztosan elértük azt a bizonyos helyet, ahová aztán kisebb kitérőként be is mentünk. Jó, hát nagyon részegre nem kéne leinni magunk, mert a végén még félmétert sem fogunk tudni haladni, de most miért ne érezhetnénk jól magunk. Szóval rendeltünk valamit és leültünk valami kevésbé látható helyre.
- Az idióta főnöködre és, hogy most a háta mögött jól leisszuk magunk! - vigyorogtam, koccintva vagy csak megemelve a poharam, aztán egy lökésre le is húztam, és már kértem is a következőt. - Nem is értem, hogy, aki vele vagy neki dolgozik, hogy van magánélete... - csóválom fejem, már most sajnálva a fickót, pedig a nevére sem emlékszem. A hely maga nem volt rossz, bár én hozzá szoktam a mi bárunk stílusához. Ellenben egy bizonyos mértékű pia után, már kezdtem megint furcsán érezni magam. Nem voltam részeg, csupán megint előjöttek azok a furcsa homályos emlékek. Valami bár, ott is ültem, és valaki nagyon vakerázott mellettem. Ismerős a hang, de magát a szövegelését nem értem. Az asztalon egy whiskys pohár előttem, mellette meg valami koktél, szívószállal. Ne már... El is nézek magam mellé az asztalról. Bár a kép homályos, szinte biztos, hogy a nyomozó ül mellettem, a kezében az eddig asztalon lévő koktél, amit úgy szopikál, mint egy... inkább nem is hasonlítgatom semmihez. Supermanes póló. Össze is vonom a szemöldököm. Totál nem illik a rendőrségen lévő fickóhoz, totál össze is zavar, de azért nem kezdek nagyon filózni rajta, mert közben ki is tisztul a kép.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmG9UYM The Schilthorn Adventure - Page 2 LkC15oi The Schilthorn Adventure - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Schilthorn Adventure - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Schilthorn Adventure - Page 2 1wvUwqJ The Schilthorn Adventure - Page 2 I5G5mou The Schilthorn Adventure - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

The Schilthorn Adventure - Page 2 PXz6QDz The Schilthorn Adventure - Page 2 79pRgNo The Schilthorn Adventure - Page 2 UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmptySzomb. 25 Nov. - 16:40

The Schilthorn Adventure
Adventures in the snowy mountains

Nem az én dolgom volt, hogy Jenna mit csinál. Ha akar, menjen sportolni, ha nem, nem megy. Ha összetöri magát, törje, jó kórházak vannak itt is. Én biztosan nem szórakoznék képzetlenül ilyen hegyoldalon és szerintem az a minimális oktatás, amit itt adnak az semmi.
Azt viszont nem gondoltam volna, hogy egy sima kondizás közben is érhet halálos halálos baleset. Mégis hogyan? Max ha a fejem fölé tartom a hatvan kilós kettlebellt és szappanos vízfoltra lépek.
Őszintén nem tudtam volna megmondani, ha a fickó tényleg tudta, hogy a fickó meghalt, akkor miért jött el ide? Lehet más valakit vár? Vagy csak nem akar kiesni egy szerepből, amit magára vett és inkább játsza a tudatlant. Jenna Holmes majd most kideríti, ugyanis akcióba lendült.
Ő. Én távolról figyelek, miközben ő beleveti magát a munkába.
- Ugye mennyi meglepetést lök elénk az élet? - kérdezett vissza, ám fel sem nézett rá, csak a táskában lévő iratokat szemlélgette, aztán végül egy pillanat töredékére felé pillantott, majd vissza. - Van valami oka, hogy velem foglalkozik, vagy puszta véletlen, hogy ott hagyta a pasit és boldogít most engem? - kérdezte, majd az ajtó felé nézett.
- Nem vagyok vevő a tuti maca bigékre, inkább mondja, mit szeretne? Nekem már van csajom angyalom, azt pedig nagyon nem szeretem, ha valaki a munkaügyeimbe kontárkodik.
Lecsukta az aktatáskát rákönyökölt.
- Most akkor mi legyen?
Államat megtámasztottam tenyeremmel, könyökölve és a távolból néztem a műsort. Persze készen rá, hogy segítsek, ha kell, de kíváncsi voltam Jenna, hogy dolgozik, így mindenképp meg akartam nézni a mozit.

- Hát rendben, ha ennyire biztos a dolgában, akkor semmi akadálya, mondom én neki szó szerint is - nevetett fel. - Áh, igen, tényleg, egy pillanatra el is felejtettem, hogy maguk kavarnak - nevetett fel ismét. - Hát én is nehezen hittem el, amikor megtudtam, de mivel nem én vagyok a maga helyében, sosem foglalkoztatott igazán - kacagott, hiszen tény és való, hogy nem lenne Shane Webster helyében.
Főleg nem úgy, hogy Cale a pasija.
Kocintott vele és meghúzta a poharat, bár nem ivott olyan gyors ütemben, mint Roman.
A kérdésen neki is el kellett gondolkodnia, majd válaszolt.
- Gondolom ez pozíciótól függ. Attól függ ki-milyen munkát lát el a keze alatt. Van, akinek könnyebb a dolga, van, akinek nehéz a sorsa. Nekem jó dolgom van mellette, nincs sok nyűgöm.



Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
The Schilthorn Adventure - Page 2 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
The Schilthorn Adventure - Page 2 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
343
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmptyVas. 26 Nov. - 0:27
to Julian the "tanár úr"
Schilthorn, Svájc

From Jenna's point of view
Ahhoz képest, hogy Julian mennyire oda volt a munkájáért, tényleg úgy tűnt, hogy ez nála kimerül az ülésben és csendben figyelésben. Na én pont emiatt léptem le Romantól. Szerettem belefolyni és lehetőség szerint irányítás alá vonni az ügyeket.
A fickóról lerített mennyire vágyja a társaságom. Hangsúlya már a kezdetektől lenéző volt, ahogy mondatai sem különbek, de azért... így is sikerült kicsit elárulnia magát. Mondanom sem kell, a bárban nem csupán mi vagyunk egyedül, sőt, a mai sokk után, bőven akadnak kik igyekszik elfeledtetni magukkal a látványt és a stresszt. Még én sem elsősorban vele, hanem a szomszéd asztalnál ülőkkel voltam elfoglalva, de ő, még így is kiszúrt minket. Véletlen? Egy tömegben? Aha... minden bizonnyal. Még csak hangosak sem voltunk és a tömegből em tűnünk ki. Akkor Vajon mi okán szúrt neki szemet a duónk? Mosolyogva és játszva a mit sem sejtőt, szemeim forgatom az italom figyelve.
- Ezt nevezem! Szinte dugig van a bár, de maga vagy kaméleon, vagy pont a mi társaságunk vonzotta be leginkább, hogy így szemet szúrt kit hagytam ott. Kis mókus... én jobb társaságra vágyom, dehát, aki keres, talál, ugye... - vonok finoman vállat, miközben lehúzom az italom felé, a pult mögötti kínálatot böngészve.
- Gondolom, van, annyira nárcisztikus személyiség, hogy bárki, aki magára köszön, netán szól, egyből azt hiszi, magát akarja. Képzelem milyen élettel teli barátnője lehet egy ilyen karót nyelt palinak. - jegyzem meg halkabban a végét, mintha csupán magamnak szánt gondolatként mondanám ki.
- Kontárkodni? El vagy tévedve, drágám. Csak nem hittem volna, hogy van olyan hibbant emberi lény, aki a fontos munkáját és annak sérülékeny hozzátartozóit egy olyan helyre hozza, ami tele van részegekkel, itallal és egyéb veszély forrásokkal. Egy dolog, hogy üdülő hely, de miért nem viszi egyből pezsgő fürdeni az akta táskáját...? - viccelődöm. A faszt, gúnyolódom rajta, miközben lehúzom az utolsó kortyokat is, majd rápillantva legyintek neki.
- Semmi baj, kis mackó, kevés is volnál hozzám. Egy uncsi aktatáskánál és egy bamba pofikánál több kell ide, hogy érdekeljen a másik. - mosolygom bájosan, majd kikérve és megvárva az újabb italom, ami ezúttal valami koktél volt, fel is keltem, ha nem marasztalt valami érdekesebb témával. Ha reagált valamit, ami végett maradtam, úgy elkerültük a kis affért. Ha nem, úgy miután felkeltem, szépen elindultam félszegen mögötte, s mikor éppen a háta mögött haladt el egy úriember teli pohárral, hogy a pulthoz lépjen, finoman megbillentettem csípőmmel, ami végett, kibillent egyensúlyából és nemes egyszerűséggel nyakon öntötte az aktatáskás fickót vörös borral.
Elkuncogtam magam, ahogy oda fordultam egy félméterrel odébb lépve, hogy én elkerüljem a foltokat, majd eltűrve tincsem azért megjegyeztem.
- Ne aggódj, kis mackó, a csajod biztos tudja, mivel szedje ki azokat a fránya foltokat. Már ha elmúlt már 18... - somolyogtam, mintha csupán a sors fintora öntötte volna rá az italt.

- Hát azért ez... több, mint kavarás. - billentem oldalra fejem, kifelé bámulva a kocsi üvegén. Oké, szerintem még egyikünk sem biztos a dolgában, de emlékszem, hogy Julian úgy emlegetett nem olyan rég, mint élettársa, szóval... gondolom többek vagyunk egymásnak, mint dugó partnerek. - Csak, mint mindenkinek vannak nekünk is hullámvölgyeink, mert nehéz vele... De én persze, tökre megértő vagyok. - tettem hozzá egyből, kezem mellkasomra téve, hogy lássa milyen őszintén beszélek. Végülis... az vagyok... olykor. De akkor tökre.
A bárban sem problémáztunk, hogy mikorra érjünk vissza, szóval leültünk inni, igaz, én hevesebb tempóban, mint ő. De ki hogyan bírja a piát, ugye. Meg hát úgy se én vezetek... A képek ugyanakkor zavaróak voltak, mert az azonos hely miatt állandóan felbukkantak, és bár eleinte tudtam követni mi a valóság és mi az, ami csak valami fantázia, vagy emlékkép, egyre nehezebben láttam át. Annyira, hogy igyekeztem mindkét verzióhoz alkalmazkodni.
- Jól van, szopogasd csak azt a szívószálat. - bukott ki belőlem lazán, de szinte egyből össze is rándultak szemöldökeim, ahogy leesett, hogy mondtam valamit, amit talán nem is akartam. Az meg csak pláne, hogy azt sem tudtam miért mondtam vagy honnan jött. A fickóra néztem, pillogtam párat, majd zavaromban el intettem az többi vendég felé.
- Mármint ott... arra, az egyik fickó úgy használja a szívószálat, mintha furulya volna... - csóválom fejem, rögtönözve valamit, de még abban sem vagyok biztos. Deja vu érzésem volt, mintha ez már megtörtént volna. Pedig nem. Még ha a pia okozta volna, azt mondom, oké, leállok vele, de inkább pont az zsibbasztott le. Még egy-két pohár, és kellően bágyadtnak éreztem magam, hogy indulásra készen legyek, és, hogy a kocsi melegében valszeg el is aludjak...
- Kedvellek, cimbi... Akkor is, ha főnököddel kavarok. De ezt neki nem kell tudnia... - karoltam át a nyakánál, és kicsit közelebb húzva, nyomtam egy puszit az arcára. - Na menjünk, mert még a végén ő fog itt háborogni, hogy hol voltunk idáig...

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmG9UYM The Schilthorn Adventure - Page 2 LkC15oi The Schilthorn Adventure - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Schilthorn Adventure - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Schilthorn Adventure - Page 2 1wvUwqJ The Schilthorn Adventure - Page 2 I5G5mou The Schilthorn Adventure - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

The Schilthorn Adventure - Page 2 PXz6QDz The Schilthorn Adventure - Page 2 79pRgNo The Schilthorn Adventure - Page 2 UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmptyVas. 26 Nov. - 8:28

The Schilthorn Adventure
Adventures in the snowy mountains

Nem tehettem róla, de én más munkamorállal, munkatempóban dolgozom. Én jobb szerettem sokszor csak megfigyelő lenni és információkat gyűjteni, hogy összerakjam a képet, nem kerestem mindig a bajt. Alig pár perce jött meg a fickó, még bőven volt időnk, hogy megtudjuk mit, vagy kit keres itt, de láthatóan Jenna képtelen volt kivárni, hogy mi fog történni, neki fontoskodnia kellett és úgy tűnt a fickó meg is órolt rá. Lehet balhé is lesz?
- Nyitott szemmel járok, angyalom, láttam, amikor bejöttem - felelte fa ék egyszerűséggel. - Nem vagyok sem nárcisztikus, sem üldözési mániás, a feleségem pedig jól érzi magát a társaságomban - felelte vigyorogva.
- Nem aggódom, ha valaki bántani akarja a táskát és tartalmát, annak velem gyűlik meg a baja. De ez egy luxus panzió, nem pedig egy kisvárosi kocsma. Itt azért tudnak az emberek mértéket tartani és viszonylag kulturáltak - válaszolt, majd nevetett - Sajnos a kis barátom vízallergiás. De majd megoldjuk valahogy, ha ez a kívánsága.
- Hé angyalkám - marasztalta a távozni akaró Jennát és kitette elé karját, hogy visszaterelgesse. - Miért mondasz most nekem ilyeneket? Még csak nem is ismersz. Hidd el, jó party lennék, ha nem lennék nős. Sok mindent tudnék adni és mutatni, amit a másik fickó nem. Vagy nincs köztetek semmi, csak futó ismeretség? Vagy csak kollégák?

A fények hirtelen elaludtak, az áram elment. Nem csak a bárban, az egész hotelban. Odakinn sem volt már valami világos, de a koradélutáni fények még be tudtak világítani a bár ablakain, hogy ne legyen teljes vaksötét.
- Ez meg mi a franc? Azt ne mondja nekem valaki, hogy nem fizettek villanyszámlát! Svájcban is kell rezsit fizetni! - morgott a pultos felé, majd Jennára pillantott.
- Biztos csak áramszünet. Hóvihar lehet Bernben. Hamarosan bekapcsolhatják a generátorokat és újra lesz áram - felelte a pultos.
- Na ez szép - morogta. - Még ilyet. Látja, Bécsben ez a veszély nálam nem áll fenn. Nem is bánom, hogy otthagytam Kanadát.
A többi vendég sem túlzottan örült, ám a vér akkor hűlt meg az emberekben, amikor farkas ordítás, morgás és vonítás hangja csendült fel. Nem lehetett tisztán kivenni, hogy kintről, vagy bentről jön, de jól hallatszódott.
Ekkor már azért a táskás pasas is kezdett kicsit sápadozni, de adta a nagyfiút.
- Ne aggódjon, biztos csak valami ócska vicc. Tudja, a kísértet járta hotelekben is szokott néha hülyéskedni a tulajdonosi gárda - legyintett.
A hangok újra felcsaptak, de immáron üvegtörés és más különféle hangok is vegyültek vele.
A bárban kitört a pánik, többek kiabálni kezdték, hogy "mind meg fogunk halni" és hasonló optimista kijelentéseket.
Felkeltem és elindultam, hogy megtaláljam a farkast, közben a fickó is magához szorította az aktatáskát és felkelt a helyéről.
- El kell tűnnünk, mielőtt megtalál minket!


Mindeközben a Berni kocsmában iszogató páros is elhatározásra jutott. Roman eleget ivott. Kimentek a kocsihoz, beültek és már indultak is. A havazás és a csúszós út miatt Lock inkább bekötötte magát. Lassan vezetett, a kocsiban pedig kellemes meleg volt. Az alvó Romannek fel sem tűnhetett, hogy Lockhart nem a hegy felé vette az irányt a kocsival, hanem elkanyarodott.
Csak akkor vehette észre, amikor felkeltette őt álmából.
- Megérkeztünk - ébresztgette arcát paskolva. - Jó reggelt! - mosolygott.
Az épület ajtaja nyílt, majd egy szőke, nagy kabátot, öltönyt, sálat és nyakkendőt viselő pasas lépett elő. Szőke hajú, vigyorgó arcú. Cale Braxton.
- Turmix és Tortaszelet! Hiszen ez Shane Webster! - csapta össze tenyereit izgatottan, majd az anyós ülés ablaka felé vette az irányt és két kezével, arcával, vigyorogva tapadt az ablaküvegre. Befelé bámult, majd kinyitotta a kocsiajtót.
- Hát te meg, hogy kerülsz ide? Svájc igen csak távol esik New Yorktól! Nem baj. A lényeg, hogy itt is találkozunk. Na gyere szépen, van forró csoki és sok-sok torta. Igazi Svájci minőség! Jót fog tenni ebben a hűs időben.
Ropog a kandalló, párásodik az ablak, kellemes édes illat keveredik az égő fa illatával. Igazi old school téli feeling, pont nekünk való - vigyorog és elneveti magát.



Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
The Schilthorn Adventure - Page 2 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
The Schilthorn Adventure - Page 2 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
343
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmptyVas. 26 Nov. - 11:01
to Julian the "tanár úr"
Schilthorn, Svájc

From Jenna's point of view
Magyarázata még talán hihető is lett volna, ha nem volna éppenséggel kellően teli a bár, és bár magam sem tartom hétköznapi megjelenésűnek, akadnak itt magamutogatósabb cicababák is. Nem, egyenlőre nem győzött meg. Az ember a tömegben általában azt szúrja ki legkönnyebben, akit ismer, vagy ismerni kell.
- Hát persze... - tudom le ennyivel, érezhetően nem naivan bízva szavaiban, de azért mosolygok, mert a külsősök még így is csak azt látják, hogy elcseverészünk. Ki tudja hány cinkosa lehet az elkövetőnek még...? Piszkálódásom nyomán, először látok rajta vigyort, amit okozhat zavartság, idegesség vagy épp jöhetett őszinteségből is. Én maradok a széles mosolynál, miközben elnézek az üres másik oldalára, majd nagyokat bólogatok.
- Ó, értem, hát látszik is milyen jól megértik egymást és sokat vannak együtt. Én meg még azt hittem valódi nőről beszél. - csipkelődöm még egy picit, szeretem huzogatni az oroszlán bajszát, mert tudom, hogy jó állatidomár vagyok. A táskára tett válaszára azonban- bár még mindig mosolyogva - azért összevonom szemöldökeim, mert kissé meglep. Legalább is, mint kevésbé okos, cicababát, akinek jobb dolga sincs, mint pasizni, koktélozni és élvezni, hogy minden napja pihiből áll.
- Hűha! Kezdem azt hinni, hogy maga jobban félt néhány nyomtatványt és egy-két pendrivet, mint a feleségét... - jegyzem meg félre húzott mosollyal. - Ó, ne legyenek naiv gondolatai. Még egy puccos helyen is... a pia az pia. Annyi, hogy itt 6-szoros áron adják el, amit mondjuk egy ócska lebujban olcsóbban. De a gazdagok is szeretnek inni, és távolról sem ismerik a mértékletességet. Nem véletlen hagytam ott eredeti társaságom. Jó, bárban vagyunk, igyon, ha azt akar, de a társaságomra is vágyik, tudnia kell a mérleget egyensúlyban tartani. - vonok újfent vállat és innentől már csak a poharam nézem jó ideig, finoman jelezvén, hogy őt sem tartom jobb társaságnak, és bár úgy tűnt az előzőkhöz képest még sincs ellenére a jelenlétem, nekem adnom kell a megkaparinthatatlant.
- Szóval veszélyesen él, kis mackó. Hm, ez még tetszene is, ha nem az akta táskája miatt áldozná be az életét... - húzom le az utolsó kortyokat, majd elvéve a koktélom fel is kelnék a pulttól. Nem várt fordulat, bár nem voltam benne biztos, hogy utóbbi válasza utalás volt-e vagy csak szándékosan félreérthetően fogalmazott. Előbb még feleség, most meg már az én kívánságaim teljesíti? Éles fordulat. De érdekel az oka. Egy dugás? Akkor kicsit túl tolja a dolgot. Vagy valami egészen mááás? Na azért viszont tényleg megéri engem becserkészni. Megállok, s így meg is kíméli magát a hideg kis borocskától. Engedek a farkas bárány terelő technikájának és visszaülök a bőr ülésre mosolyogva, úgy téve, mint akinek éppen csak ez volt minden vágya. Tegeződés? Valami folyamatában van, úgy érzem. Aztán lehet mellé nyúltunk Juliannal és fölöslegesen játszom a doromboló kiscicát az este, bár mi tagadás, Roman még mindig egész jó kondiban lévő teste és vad - bár engem kevésbé szimpatikusnak tartott - személyisége után, úgy is magamhoz nyúltam volna az este. Velem sem finomkodott mindig és biztos vagyok benne, hogy alkalom adtán Julian is szerzett néhány kisebb foltot, sebet vagy horzsolást egy-két menet után.
- Háát, nem is tudom, sosem jöttek be igazán a megállás nélkül dolgozó pasasok, akiknek arra sincs ideje, hogy legalább az ágyban letegyék a telefont. - vonogatom fel ajkaim, nem tetszésem kifejezve az előbb leírtakra, illetve ráncolva orrnyergem. Julian említésére elsandítok felé odafordulva, majd vissza a fickóra.
- Vele? Kollégák? Minek nézel engem, valami adóellenőrnek? - vonom fel egyik szemöldököm némileg felháborodva, miközben megszívom a szívószálat. Jó a koktél, visszafogok még jönni repetáért, ez biztos. De azért finoman elkuncogom magam kijelentésén. - Tekintve, hogy láthatóan a munka a mindened, azt erősen kétlem. - somolygom kacéran és kicsit fellengzősen. Már megint a feleség szoknyája mögé bújik, de bezzeg a pezsgő fürdő velem már nem okozna gondot. Tipikus férfi. A gyávábbik fajtából.
- Itt bukkantam rá az épületben. Nem túl jó társaság, de kifogytam a cigiből, ki meg már nem lehet menni, és akkor épp lehetőségem sem volt pótolni, szóval gondoltam addig is jó barátok leszünk, amíg ki nem ürül a doboza. Tévedtem. Még néhány szál sem tud rávenni, hogy elviseljem. - felelem, kicsit lehúzva előtte Juliant, némi hamis esélyt adva neki. Hogy a folyosókon mit láthatott az elkövető, hogy beszélgetünk és cigizünk, hogy néha nevetünk, de jobbára csak elviseljük egymást.
- Vagy a nyomtatványokra és puccos, de többre akkor sem képes tollakra gondolsz, amikkel aláírnak, aztán két nap múlva ki is száradnak? Hááát, olyat valóban nem tudna adni és mutatni, de kétlem, hogy az ilyen holmiktól bármelyik nőről leesne a bugyi... De azért értékelem, szép próbálkozás... - paskolom meg vállát. Már majdnem ki is deríteném mire fel ez a kettős játszma, mikor megint kitör a balhé. Előbb a villany, aztán megint ez az ócska trükk. Én is arra tippelek, amiben meg is erősítenek. Amilyen idők lehetnek odakint így este fele, nem csodálom, ha még egy ilyen helyen is behal az elektronikai szolgáltatás.
Aha, szóval kanadai, és jelenleg Bécsben él. Ez is valami.
- Kísértet járta? Tudtommal ez egy modern, új üdülő hely? Kétlem, hogy kísértetek is járnának ide... - vonom összeértetlenkedve szemöldökeim rápillantva, majd a hang irányába. Nem, ami számomra nyilvánvaló, hogy nem farkas, legalább is, nem olyas fajta, amiről a természet tudomány megerősítette, hogy még nem halt ki. Egyre inkább az az érzésem, hogy valaki visszaél az itteniek ostoba hitével. Aztán bekövetkezett, amire lehetett számítani. Mindenki menekülésbe fogott. Most pedig az jön, hogy ki kell találjam mit csináljak. Vagy elindulok a hangok irányába, magára hagyva a fickót, remélve, hogy rábukkanok valakire vagy valamire, de megkockáztatva, hogy talán egy fontos személyt öl meg a gyilkos, kihasználva a pánikot, vagy vele maradok, megvédem, és bár lehet, hogy egy szürke kis egér a történetben, egy statiszta, túléli, viszont akkor nem derül ki, hogy mi volt ez a jelenség. Sóhajtottam, mert valahogy jobban húzott a szívem, hogy kiderítsem a hang forrását, de mikor láttam, hogy Julian asztala üres, szinte biztos voltam benne, hogy ő nem világgá futott, hanem a hang irányába. Akkor a probléma megoldva. Én pedig míg lehet, játszom a rémült, de még némi lélekjelenléttel rendelkező nőt. Elkapom a pasas szabad karját és a tömeggel együtt elkezdek vele kirohanni. Na nem az én szobám felé, hanem bízva benne, hogy az övé közelebb van, vagy ha nem, akkor keresve egy biztonságosabb helyet.

Adott volt, hogy a pia mennyiség, a kocsi melege és kellemes morajlása 5 perc után mély álomba szenderít. Horkolni nem horkoltam ugyan, nem is szoktam, de a menet közben rázkódásokra sem ébredtem fel. Igazából nem álmodtam semmit, vagy nem emlékszem rá, mert egyből arra ébredtem, hogy valaki pofozgat. Álmosan nyitogattam fel szemeim, bár még kellett némi idő, hogy realizálódjon bennem, hogy még a kocsiban vagyok. Oké, az meg van, hogy kocsmáztunk kicsit, és hogy kértem, hogy vigyen vissza. A hó is stimmel, bár az üdülő valahogy hiányzott a helyről. Értetlenkedve néztem előre az ablak üvegen, majd kérdőn rá. Fel sem merült bennem annak lehetősége, hogy máshová jöttünk és, hogy hiba volt megbízni benne. Az meg pláne, hogy Julian helyett Caleel kell szembenéznem. Mivel a rendőrség téli ruha nélkül vitt el, nagyon nem is akaródzott kiszállnom, de azért nem tudtam szó nélkül hagyni.
- Cimbora, szerintem eltévedtél? Ez nem az üd... - és akkor megpillantottam a fagyott üvegen keresztül az autót megkerülő szőkét. Óóóó, a jó kurva életbe... Te most szórakozol velem, bazd meg??? Vagy is... na...
- Te most szórakozol velem, bazd meg??? - bukott ki belőlem feszülten, a fickóra pillantva. - Azt mondtad a főnöködhöz viszel! - háborodok fel, s már tenném hozzá, hogy Julianhez, mikor végig lapozva az eseményeket, még ha nem is teljesen tisztán, de rá kell döbbenjek, hogy tulajdonképpen egyikünk sem mondott nevet, s bár a két hülyéje közt mérföldes különbség van, mindazon által, amikről szó esett, ha nem is abban az értelemben, de mindkettőjükre igaz volt. A hullák, a kalandok, a pattogás, baszki még a kavarás és hullámvölgyek is, ha azt vesszük, hogy olyasvalakit játszottam, aki nem vagyok. Ó, hogy at a jó édes... Abba pedig még igazán bele sem gondoltam, hogy némileg ad okot az aggodalomra, milyen könnyen idejöttünk. Mármint egy dolog, hogy magamtól beszálltam a kocsiba, de azt sem tudtam, hogy ő tudja hol vagyok és mit csinálok épp. Pillogtam is párat kicsit aggodalmasan, ahogy figyeltem miként az ablakra tapad. Kicsit úgy éreztem magam, mint egy zavart kiskutya, akinek azt mondták, hogy mire felébred otthon lesz, aztán most itt parkolunk egy menhely mellett. Mikor kinyitja az ajtót, nem is szállok ki először, főleg, mert kurva hideg van, én meg az alvásban jól le zsibbadtam. Másrészt nem biztos, hogy én vele egy térben szeretnék lenni. Igaz, a kocsi kulcs sincs nálam, és jelenleg ülnek is a vezetőülésen. Pár hosszas pillanatig csak próbálva elutasítva a helyzetet néztem Calere. Tudom, meg sem kéne lepődnöm, de ezt... megint jól beszoptam. Végül, mert nem szívesen fagynék meg a nyitott ajtónál sem, kivánszorgok onnan és be is csukom magam mögött, miközben még mindig hitetlenkedve, de le sem veszem szemem a szőkéről. Nem attól félek, hogy egy óvatlan pillanatban elvágná a torkom, hanem, hogy mindez csupán déli báb és talán, ha erősen fókuszálok el is tűnik.
- M-mit keresel itt? - bukik ki belőlem az első kérdés, bár nem vagyok benne biztos, hogy örülni fogok a válasznak.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmG9UYM The Schilthorn Adventure - Page 2 LkC15oi The Schilthorn Adventure - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Schilthorn Adventure - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Schilthorn Adventure - Page 2 1wvUwqJ The Schilthorn Adventure - Page 2 I5G5mou The Schilthorn Adventure - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

The Schilthorn Adventure - Page 2 PXz6QDz The Schilthorn Adventure - Page 2 79pRgNo The Schilthorn Adventure - Page 2 UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmptyVas. 26 Nov. - 12:20

The Schilthorn Adventure
Adventures in the snowy mountains

- Valódi nőről beszélek. Ő most a művész táborban van, addig én tevékenykedem. De nézze kérem, feleséget találok még ötöt is, ha kell, de ezekből az iratokból csak ez az egy van - felelte vigyorogva. - Persze, hogy féltem. Nyílván a nejemet sem hagynám cserben, de ő a pótolható része az életemnek.
Mikor szóba került náluk a pia
- amit én nem hallottam - láttam, amint a pasas felém fordul és megnéz magának, amint a whiskeyt kortyolgatom.
- Látszik az arcán, hogy alkesz, nem is tudom, mit látott benne...
Ha ezt hallottam volna, biztosan tiltakoztam volna. Azért szerintem nem rí le rólam annyira, hogy alkesz vagyok és ha szájvízet használok, akkor a lehellettem sem árulkodik. Annyira...
- Tudja, van, amiért megéri áldozatokat hozni. Önnek is biztos van valami a birtokában, amiért képes lenne beáldozni az életét. Mindenkinek van. Legyen az ember, vagy tárgy.
Egy ponton valami történt, ugyanis a fickó tegezni kezdte Jennát. Talán csak véletlen, vagy úgy volt vele kicsit személyesebbre veszi a beszélgetést, ha már így elmerültek benne. Én sem tudtam volna megmondani mi lehet az indittatás.

Elindultam megkeresni a hang forrását. Azért azt sejtettem, hogy nem valódi vérfarkasra lelek, de attól még muszáj volt megkeresnem. Ha farkas, ha ember a gyilkos, meg kellett találnom, mielőtt még valaki meghal.
Rá is gyújtottam menet közben, igyekezvén figyelni a néha fel-fel sejlő hangokra, melyek utat mutathatnak merre menjek. Szerencsére nem volt olyan sötét, hogy ne lássak semmit, ám kellemes félhomály uralkodott.
Közben Jenna és a férfi is kézen fogva menekültek, a pasas vezetett, természetesen a szobáját kereste, majd elővette a kulcsait és benyitott velük.
- Jöjjön - húzta be a nőt, majd bekulcsolta az ajtót és egy szekrény tetejére tette a táskát. - Micsoda hely ez és még csak el sem lehet menni. Ezek azt akarják, hogy itt dögöljünk meg - morogta.
Elegáns szoba volt, rend uralkodott. Láthatóan kevés időt töltött benne és akkor sem nagyon használta, csak az ágyat. Két személyes ágy volt.

Lockhart mosolyogva szemlélte Romant, miközben az értetlenkedett kicsit.
- Oh, de hiszen én a főnökömhöz hoztalak. Mr. Cale Braxtonhoz. Tán nem rá gondoltál? - kérdezte félre billentve fejét. Az adatok stimmeltek - nevetett. - Nem akarsz neki mondani valamit?
Mikor Roman is kiszállt végre, Cale átölelte őt és mosolyogva perdítette meg az ajtó felé.
- Mit állunk még itt, nyomás befelé! - terelgette is befelé. - Baromi hideg van, még odafagyunk az úthoz! Sipirc!
Betértek a házba, ám Locky nem követte őket. Neki még dolga volt. A nappaliba tértek, ahol jó meleg volt, ropogott a tűz a kandallóba és valóban volt forró csoki és torta. Leült a kandalló mellé egy puffra és onnan kezdett el magyarázni.
- Képzeld, épp itt teleltünk kicsit Svájcban, amikor megtudtuk, hogy a helyi rendőrfőnök balesetben meghalt. Szegény fickót lelökték a hegyről... akarom mondani szegény fickó síbalesetet szenvedett. Szerencsére Lockhart át tudta venni a helyét a Berni kapitányságon, már évek óta van rendőr nyomozó végzettsége. Én magam vettem neki öt éve - nevetett. - Szóval beugrott ideiglenesen és most ő az új rendőrfőnök itt Bernben.
Hogy meglepődtem, amikor megtudtam tőle, hogy bekasztniznának. Na mondom ezt nem hagyhatom! Megkértem, hogy szóljon pár szót az érdekedben, hogy kiengedjenek téged. Mondtam is neki, hogy ha úgy van hozzon már el téged hozzám, legalább együtt lehetünk kicsit! Hát nem csodálatos?
- tárta ki karjait lelkesen. - Na és mi járatban erre felé? Felcsaptál vérfarkas vadásznak? - nevetett. - Csak nem te leszel a következő Van Hellsing? - kacagott fel.



Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
The Schilthorn Adventure - Page 2 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
The Schilthorn Adventure - Page 2 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
343
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmptyVas. 26 Nov. - 13:58
to Julian the "tanár úr"
Schilthorn, Svájc

From Jenna's point of view
Még, hogy nem nárcisztikus. A saját kis papír lapjait jobban félti, mint egy emberilényt, mondván, hogy pótolható. Mintha egy lap nem volna az. Ilyen hozzáállásdal, ahogy a nőkre tekint, már is mennyivel szimpatikusabb. Ja, nem. Én is elsandítottam Julian felé, majd vissza a fickóra, és vállat vontam.
- Az előző pasim is az volt, viszont piszkosul jó volt az ágyban. Bíztam benne, hogy benne sem csalódok, de nem bírom kivárni mellette, szóval még mielőtt bárki megbántana bárkit, leléptem tőle... - feleltem neki, majd a koktélomra fektettem kicsit több figyelmet. Apró örömök.
- Háát... ami azt illeti, én még keresem azt a dolgot, de bízom benne, hogy valóban nagy értéke lesz, mert egy semmiért vagy senkiért azért nem dobnám el az életem... - válaszolom, elhallgatva az igazságot. Még a végén fenyeget majd vele, vagy visszaél az infókkal. Aztán kitört a balhé és jobbára az ő szobájába menekültünk. Nem mondom, hogy nem izgultam kicsit, de legalább nem kellett nagyon a színészi tehetségemre hagyatkozni. Észrevétlen még körbe is néztem, míg az ágyhoz lépve, le nem dobtam magam a végébe. Nem sok minden. Belőle lehet többet húzok ki, mintha kutakodnék. Nagyot sóhajtok és a hajamba túrok tanácstalanul.
- Igazából itt sem vagyunk nagyobb biztonságban. Az a valami betörte az ablakot, tehát nem okoz neki gondot se a mászás, se a betörés... - pillantok a fickóra. - Nem is értem mit tököl a rendőrség. Még ha farkas is, ők többen vannak... - puffogtam. - És most már inni sem tudunk. Ennyit az üdülésről...

Hitetlenkedve néztem a sofőr fickó felé. Oké, egy dolog, hogy totál elbeszéltünk egymás mellett s ebben én is hibás vagyok, de magamat még se okolhatom minden miatt. Róla aztán még mindig kételkedve a valóságban Calere néztem. Ez baj, nagyon nagy baj. Akkor is az volna, ha New Yorkban lennénk, de nem így van. Még egy kurva kés sincs nálam. Azt sem tudtam eldönteni, hogy most kit játszak és ha azon túl is vagyok, most örüljek vagy fenyegessem, mert őszintén szólva, senkit sem érzek biztonságban, még így sem, hogy végig itt van mellettem. Mert láthatóan a kutyusa simán elintézi a neki szánt feladatokat.
Mondani? Ó, bassza meg, tényleg... Hiába jött akkor őszintén, most valahogy nem szívesen mondtam volna ki e szavakat hangosan. Mérges voltam a helyzetre, de nem mertem kimutatni, mert jelenleg semmiféle védelmet nem tudnék nyújtani a szeretteimnek. Szóval némi aggodalmas pillantással vettem tudomásul, ahogy megölel, amire én csak megpaskoltam a hátát, majd ahogy fordított rajtam és tolni kezdett az ajtó felé még vetettem egy morcos pillantást a sofőr faszi felé.
Más esetben, más valakivel még füttyentettem is volna a kéróra, de a melegnek így is örültem, mert bizony nagykabátban is hűvös van odakint, így meg egy szál pólóban, meg majd lefagyott a t... mindenem is.
Kissé még gyanakodva figyeltem, ahogy leül, majd tartva a távolságot, de azért a meleg közelben maradva, én a kanapé egyik felébe ültem és onnan hallgattam. Ja, persze, véletlenül pont erre, mi? Aha, a rendőrös dologgal, el is árulta magát... mondjuk, eddig is sejtettem... Azt nem tudhatom, hogy éppen mi jár a fejében, de azt ennyi idő után is vágom, hogyha kertel is, bármit mond az biztosan úgy van, legalább is mindig a rosszat kell feltételezni. Idő kellett, de csak leesett a mondadója másik felének lényege is. Mármint.. számomra lényege. Szóval Julian füle botját sem mozdította értem. Na ezért kap még... Nem mintha rászolgáltam volna, hogy mindig kihúzzon a csávából és teljesítse minden kívánságom, de ez ugyanúgy igaz Calere is. Mondjuk szerintem ő nem is ingyenbe csinálja ezeket.
- Vér... Szóval a te műved? - húztam a szám morcosan, mert éppenséggel pont kinézem belőle. Olvastam, hogy szereti az ilyen misztikus faszságokat, szóval... nem is kéne meglepődnöm. De ha tudta, hogy itt vagyok és az ő keze van a dolgok mögött, miért kérdez ilyesmit. Nyilván átlátszó hazugság volna, hogy egyedül jöttem el munkaügyben. Bár lehet Shaneből éppen kinézné... vagy nem? Picsába...
- Hát... ami azt illeti, csak átutazóban vagyok itt, szóval talán jobb is, ha... mielőbb megyek, nehogy... lekésem a repülőt... - rögtönzök valami általam is bénának megítélő kifogást, de talán érthető, hogy a jó kis hely ellenére sem érzem se magam, se a többieket biztonságban. Julian ügyes, de állati szerencsétlen, szerintem pont akkor töri el a bokáját és vakul meg fél szemére, mikor az a fickó rátámad. - Holnap munka... meg öhm... téged se zavarnálak, ha már pihenni jöttél... - tettem hozzá, minden hihető és kevésbé hihető dolgot összekaparva, miközben szép lassan fel is keltem a kanapéról, mintha csak egy ugrásra kész, feszült tigris elől próbálnék kereket oldani. Remélem a fickó már lelépett és lehetőleg kocsi nélkül.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmG9UYM The Schilthorn Adventure - Page 2 LkC15oi The Schilthorn Adventure - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Schilthorn Adventure - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Schilthorn Adventure - Page 2 1wvUwqJ The Schilthorn Adventure - Page 2 I5G5mou The Schilthorn Adventure - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

The Schilthorn Adventure - Page 2 PXz6QDz The Schilthorn Adventure - Page 2 79pRgNo The Schilthorn Adventure - Page 2 UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmptyVas. 26 Nov. - 14:44

The Schilthorn Adventure
Adventures in the snowy mountains

A fickó elgondolkodott, talán Jennának van igaza. A farkasemberek a filmekben is tudtak falra mászni és puszta mancsukkal(?) törik be az ajtókat is.
- De legalább nem vagyunk szem előtt. Majd odatoljuk az ágyat az ajtó elé és a szekrényt az ablak elé - mutogatott. - Egyébként Lancenek hívnak. Dr. Lance Portman - mutatkozott be, mikor eszébe jutott, hogy már jó ideje beszélgettek, de még nem mutatkoztak be egymásnak. - Ügyvéd vagyok - tette még hozzá sóhajtva. Nem hazudott, de a jókedve - ami amúgyse sok volt - kezdett még jobban megkopni.
Közvetlenül Jennák felett, vélhetően a felettük lévő szobában hangosan felharsant a farkas üvöltése. Ütések, dobálások, dobogások és egy nő kétségbeesett sikoltása csendült fel, majd ablaktörés.
- Jóságos ég... - motyogta Lance hófehér képpel. - Mi történt? - tette fel a naív, kissé hülye kérdést.

Késve érkeztem. Már nem tehettem semmit érte, de ha időben érkeztem volna sem tudtam volna megmenteni. A nő nyaka annyira szét volt tépve, hogy ha nyomban valamit oda szorítok, akkor sem tudom megmenteni az életét. Nem csak elvérzett, de a légcsöve is tropára ment.
Hatalmas vérfoltban feküdt, nem mentem hozzá közel, nehogy bele lépjek a vérbe. Mit mondanék akkor Carvernek? A kitört ablak véres volt imitt-amott, ami minden bizonnyal az áldozat vére, amely a gyilkosról került át rá.
Felismertem a nőt, hiszen ő fogadott minket a portán, amikor megérkeztünk Romannel. Szerencsétlen Joan, jobb sorsra lehetett érdemes...
Nem hívtam azonnal a rendőrséget, igyekeztem előbb szétnézni, nem-e találok bármit is. Az, hogy a gyilkos nem lépett bele a vérbe, arra enged következtetni, nem egy megvadult farkas, vagy egy farkasember a tettes, hanem valaki, aki kényesen ügyelt, hogy ne hagyja a helyszínen a lábnyomát. Észre vettem, hogy az egyik fiókon vér nyomok vannak, minden bizonnyal a gyilkos kihúzta. Papírzsebkendővel a fiók kilincsére fogtam, de ügyelve, hogy a vérfolt ne sérüljön és kihúztam azt. Üres volt. Ha volt is benne valami, a gyilkos elvitte.
Visszatoltam, majd jobb híján felhívtam a rendőrséget, hogy újabb gyilkosság történt.

Közben a Berni házban tovább zajlottak az események.
Cale mentegetőzve felemelte a kezeit.
- Hogy én? - kapott szívéhez színpadiasan. - Ugyan. Nem az én művem, de el kell ismernem, nagyon kreatív, bárki is tette - nevetett, de őszinte volt. Tényleg nem ő volt a gyilkos és nem is tudta, hogy ki, vagy mi a felelső a gyilkosságokért.
- Nem én vagyok a gyilkos, én is Lockytól tudom az esetet. De érdekes, tetszik. - mosolygott.
- Átutazóban? Tényleg? - hökkent meg. - Én úgy tudtam egész hétre vettétek ki a szobát. Ha nem ismernélek, azt hinném csak előlem akarsz meglépni - felelte szarkasztikusan és kacagott.
- Oh, engem egyáltalán nem zavarsz - emelte kezeit nagylelkűségét jelképezve. - Sőt, szívesen látlak! Nagy ez a ház, van minden, ami kellhet nekünk, sőt, több is. Elleszünk, amíg ők a szörnyeteggel fogócskáznak. - vigyorgott és sötét árny futott végig arcán.
Felkelt és elindult felé könnyed léptekkel, majd leült mellé és keresztbe dobta lábait.
- Régebben nem voltál ilyen nehezen kapható, de tetszik ez az arcod is. Meglátszik, hogy jó ideig nem láttuk már egymást. Változtál, de nem hátrányodra - kuncogott.
- Szerintem nincs keresni valód abban a világban, amit most élsz. Többre lennél hivatott, mint holmi kis... papucs. Hisz annyira semmibe vesznek téged, hogy simán hagyták volna, hogy egy idegen ország börtönébe bezárjanak. Ki is a te igazi jó akaród?! - mutatott felé, majd magára. - Látod? Ki áll mellett igazán? Én, vagy Ő? Én azonnal kihoztalak téged onnan, ő meg még csak egy SMS-t sem írt neked, nem hogy segítsen rajtad.  Sőt, lehet jobban el is van nélküled, mint veled. Talán eszibe sem jutsz.  He? Lásd be édes, én sokkal többre tartalak, mint ők.



Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
The Schilthorn Adventure - Page 2 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
The Schilthorn Adventure - Page 2 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
343
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmptyVas. 26 Nov. - 16:17
to Julian the "tanár úr"
Schilthorn, Svájc

From Jenna's point of view
Szemelőtt? Egy tömegben sem volnánk. Gyanús nekem az ürge. Titkol valamit és ez nem tetszik. Vajon mit rejteget abban a rohadt táksában?
- Ó, basszus, majd elfelejtettem. Helena Palmer. - mutatkoztam be én is rögtönözve valami kamu nevet. Aztán jött a meglepetés. Ügyvéd??? Ez sok mindent megmagyaráz... Főleg, hogy miért bánik így a nőkkel. Még ha a világ legocsmányabb embere is volna, akkor is akadnak legalább 5 nő, aki akarná, ha szarba se venné őket, akkor is. Mert mindig vannak ilyen könnyűvérűek.
- Valahol sejtettem... - füllentek, mert egy aktatáska még távolról sem sugallja, hogy mivel foglalkozik. Azt hittem valami akta kukac.
- Én masszőr. - mert feltételezem abból a fizuból futja egy ilyen útra, mint egy szimpla eladónak. Olyasmit pedig nem mondanék, aminek köze van a médiához vagy bajba sodorna, esetleg ne tudnék belőle bemutatni valamit.
- Hát, akkor harci tudásunk nem sok lehet... Szóval jobb, ha meghúzzuk magunk. Bár én egy ideig jártam kondizni, de a jóga jobban bejött. Szebb popsit csinál. - paskoltam meg sajátomét az ágyon ülve, míg nem fölöttünk is nagy zajokra lettünk figyelmesek. Nos, nem örülök, hogy meghalt valaki, de annak igen, hogy bár közel volt, mégsem minket kapott el. Mert, hogy hallva a fenti gyanús motoszkálást, sanszos, hogy az illető sajnos épp most készül ki lehelni életét. Most már csak azt kell kitalálnom, hogy rázzam le kis időre, míg beszélek Juliannel és informálódom, anélkül, hogy megbántanám. Főleg, hogy a kulcs is nála és láthatóan be van annyira szarva, hogy ne nagyon akarja kinyírni az ajtót.
- Ehm... - kelek fel az ágyról. - Szerintem elmúlt a vész, szóóval, nekem lehet vissza kéne mennem a szobámba. Nem kellene, hogy a felesége meglásson és félreértse a helyzetet... - teszem hozzá a végét, hátha ezzel meggyőzhetem, mert, hogy eddig nagyon oda volt, hogy feleség így meg úgy. Igaz, utána megjegyezte, hogy simán pótolhatja is, de akkor is.

Mondanám, hogy elhiszem, de... de nem. Kinézem belőle. Ám ettől függetlenül Julian és Jenna is ugyanúgy veszélyben lehet. Arról nem is beszélve, hogy a két hülye képes volna egymást odalökni a gyilkosnak. Nem kívánom, hogy béküljenek ki, én se tenném, de azért remélem, hogy emberi áldozat egyikükből sem lesz. A témázgatásból és a jókedvű hangulatából azt vontam le, hogy nincs akkora baj, simán bevette, és még talán ki is kísér, mikor megszólalt és közölte, hogy tudja, hogy nem egyedül jöttem.
Baszki...
- Mi van... hogy előled...? Ugyan már... - hitetlenkedtem mosolyogva, fejem rázva. Anyád. Jól van, akkor jöhet valami b terv. Nem örülök annak, amit hallok, se annak, ahogy mondja. - Talán kimenekíthetném onnan őket... - jegyzem meg halkan, mert szinte biztos vagyok benne. hogy ő az ellenkezőjéért imádkozik. Laposan, gyanakvóan hunyorogva figyeltem, ahogy mellém ül és úgy hallgattam. - Jah, hát mind változunk. Felelősségteljesebb vagyok... - leszámítva az előző néhány órát a rendőrségen... - és már nem adom magam olyan könnyen... - legalábbis bizonyos keretek közt.
- Már hűséges vagyok. - mondjuk legfőképpen a hűségtelenséghez, de részlet kérdése.
Oké, ez tény. Julian hagyta, hogy lecsukjanak, de legalább is nem siette el. De azért... papucs? Kikérem magamnak, mindig én vagyok felül... De azért ne felejtsük el, hogy Cale szavai is épp olyan mérgezőek, mint tettei. Elvégre az elődöm is megjárta vele... ahelyett, hogy többre vitte volna.
- Hát azt kétlem... szeret velem lenni. Ő is hűséges hozzám. - mosolygom és valamiért botor módon én ezt komolyan is gondolom. Max az ex nejem idegeli ki, de ennyit megérdemel.
- Ehm... hálás vagyok, hogy kihoztál onnan... helyette. Ezért félig meg is bocsájtom, hogy felgyújtottad a házunk és kishíján bent égtünk, de... megakartad ölni a lányom. Örülj, hogy még élsz... - néztem a szemeibe, komolyan, de nem fenyegetően. Már rég elmúlt annak a néhány pohárnak enyhe hatása, és azt sem mondanám, hogy mellette bárki letudna menni alfába, mégis beugrott néhány kép. Megint csak homályosan, pedig már tudtam ki takar az egész, sötétbarna haj, vékony testalkat. Akkor is a kanapén ültünk. Valami mondott, de nem értem mit, miközben a valóságban Calet figyelem. Hol a szemeit, arcát, hol az ajkait. Mosolyog a fickó, nevet is, pont úgy, mint a szőke nem olyan rég, csak más hangon. Legyint is. Ott nincs kandalló, a melegét még is érzem. Elpillantok oldalra, még mindig homályos, de jól kivehetőek a hangszerek, hegedű is van. A szoba lila árnyalatú. Beszél hozzám, ezért visszafordítom a fejem, de hiába ülünk centikre egymástól, olyan mintha a telefon túlsó végén rossz lenne a hangerő. A félhomályban látom mozog a szája, hallom is, hogy beszél, de nem értem. Zavarba jön, oldalra biccenti a fejét, elismétli a szavakat. Kibogozni sem tudnám mit akarhat, még is ösztönösen szólalok meg, kissé talán elbambulva.
- Én is téged... - szólalok meg, s csak a kiejtett szavak után döbbenek rá, hogy valami nem oké. Zavartan meg is rázom a fejem, és a kellemetlen szituáció miatt, arcába tenyerelve lököm el a kanapén, minél távolabb tőlem. Én meg felkelek onnan.
- Ott maradsz! - bökök felé idegesen.

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmG9UYM The Schilthorn Adventure - Page 2 LkC15oi The Schilthorn Adventure - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Schilthorn Adventure - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Schilthorn Adventure - Page 2 1wvUwqJ The Schilthorn Adventure - Page 2 I5G5mou The Schilthorn Adventure - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

The Schilthorn Adventure - Page 2 PXz6QDz The Schilthorn Adventure - Page 2 79pRgNo The Schilthorn Adventure - Page 2 UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmptyVas. 26 Nov. - 17:18

The Schilthorn Adventure
Adventures in the snowy mountains

Dr. Portman minden további nélkül el is hitte Jenna szavait, nem kételkedett az igazában. Az ajtó felé nézett, majd a nőre, majd az órára.
- Bassza meg, a nejem! - csattant fel. - Megigértem neki, hogy vacsorára idehozom! - nézte az órát, hogy totál kifutott az időből. - Most megint hallgathatom a morgását. De ezt neki is meg kell értenie, mégse hagyhatom, hogy farkaseledel legyek!
Felkelt és kinyitotta az ajtót. Kimentek rajta, bezárta, majd kocsikulcsait előkeresve futó léptekkel indult el az aula felé.
Az érkező Jennára néztem, majd a fiókra mutattam, amiben egykoron biztosan volt valami.
- Kifosztották. Meg kéne tudni ki lakott ebben a szobában. A jelek alapján férfi, nem Joan. Ahogy azt sem tudom mit kereshetett ebben a szobában a hölgy... Elég csúnyán elbántak vele...
Nem is telt sok időbe, hogy egy férfi érkezzen meg. Száznyolcvan centi körüli, erős testalkatú, jól fésült, de mégis nyomasztó tekintetű, vaskos öltönyt viselő.
Kissé kába, már-már túlvilági hangon beszélt. Mintha transzból ébredt volna.
- Kik maguk és mit keresnek a szobámban? - tette fel a kérdést. A hideg is kirázott tőle.
Szenvtelen tekintettel nézett a holttest felé. Rá mutatott. Furcsa volt, de láttam, a keze el van vágva. Még szivárgott belőle a vér. A vágás a mutató ujja és a csuklója körül volt.
- Ez mi? - kérdezte, majd lassú mozdulattal a fejéhez kapott és nyögött egyet. - Mindjárt szét megy a fejem... a kurva életbe, aaa... - ismét a női holttest felé pillantott. - Az ördögbe, ezt megölték. Mit keres ez a hulla nálam? - hátat fordított és megtámaszkodott az ajtófélfában.

Cale vigyorogva, élénk tekintettel nézett Roman felé.
- Ugye? Én is így érzek. Nincs okod tőlem elmenni. Hiszen hozzám tartozol.
Szavaira kissé hitetlenül nézett, hiszen tisztában volt az eset részleteivel.
- Kimenekíteni? - billentette oldalra a fejét. - Hiszen a rendőrség elrendelte a karantént. Ha meglépteted őket onnan, akkor körözni kezdik majd őket. Egész Svájcban, ha nem találják őket, akkor átadják a körözést az Interpolnak. Ezt szeretnéd? Rajtam ne múljon. De ezzel csak nekik ártanál.
Mosolyogva hátradőlt és a forrócsokiba kortyolt.
- Felelősségteljes? - biccentett elismerően. - Ez igen. Büszke vagyok rád. Nyilván ezért kerültél rendőr kézre. Mert olyan... "felelősségteljes" vagy és ura önmagadnak. Igen - tette le a bögrét vigyorogva.
A hűség... igen, biztosan. Ezért is lépett félre vele Julian mellett, mert annyira hűséges. Mégis kellemetlen érzést keltett benne, hogy ezúttal a hűséget nem irányába érezte. De ez még változhat és ha rajta múlik, változni is fog.
- Igazán? Ha szeret veled lenni, akkor miért nekem kellett téged kihozni és miért nálam vagy most, ahelyett, hogy vele lennél? - tette fel a kérdést olyasféle sejtelmes hanggal, mintha valami jó kis melodráma narrátora lenne. - Miért nekem kellett segítenem rajtad? Miért én vagyok hozzád most is jószívű? Hol van most ő? - kérdezte újra a maga sejtelmes módján, kíváncsi pillantással, olyan hangszínen, mintha csak egy agymosás terápiát tartana egy szakorvos.
Cseppet sem ijedt meg Roman megjegyzésére, sőt, belül még szórakozott is rajta, hogy milyen kétségbeesetten próbál előrukkolni mindenfélével.
Érdeklődve, már-már mogorva pillantásokkal figyeli, amint-mintha csak transzba esne valamitől. Magában feltett néhány kérdést is. Most meg mi van? Lefagyott a windows? Elakadt a magnószalag?
Olyan hirtelen lökte őt el, hogy azt sem tudta mi történt, majd nevetve felkelt, felállt és teátrálisan kitárta karjait.
- Ugyan már Websy! Hiába kapaszkodsz egy hamis képbe, csak fantáziálsz! Ha vissza mész és szembesülsz azzal, ami ott fog téged fogadni, ne mondd, hogy nem készítettelek fel rá! - mutatott felé. - Tudom, hogy nehéz elfogadni és fájdalmas belegondolni, hogy te hittél neki és "hűséges" voltál hozzá, ám ő mégis cserben hagyott és kiválóan el van nélküled is!
És mi lesz, ha vissza mész? Mi lesz, ha jön majd neked a mentegetőzésekkel? Hiszel majd neki? Újra és újra hinni fogsz neki és mindig beveszed majd a dumáját és a mentségeit?
Frankón vissza fog vele élni és halál nyugodtan, hátradőlve fog mindig visszaélni a naivitásoddal. Én ilyet sosem tennék!
- jelentette ki, bár utóbbiban hazudott. Az első adandó alkalommal visszaélne naivitásával. Sőt, most is azzal próbál meg visszaélni.
- Vagy visszamész és ha kiderül, hogy nekem volt igazam és pofára estél, akkor vissza jössz majd hozzám sírni?
Ugyan már, Shane, lásd be, hogy nem ő lesz életed párja, nem vele fogsz megöregedni! Feleslegesen pazarolod rá az idődet, ha velem is lehetsz!
Mikor hazudtam neked? Mikor hagytalak cserben?  Gondolkozz el! Lehet voltak hullámvölgyeink, de mindig mindent megtettem, hogy boldog légy!

Elvigyorodva dőlt hátra a levegőben és megillegette magát, közben lágy, megnyerő hangon egy dalt kezdett énekelni.
- "Smile, though your heart is achin'
Smile even though it's breakin'
When there are clouds in the sky
You'll get by

If you smile through your fear and sorrow
Smile and maybe tomorrow
You'll see the sun come shinin' through
For you(...)
"




Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
The Schilthorn Adventure - Page 2 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
The Schilthorn Adventure - Page 2 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
343
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmptyVas. 26 Nov. - 18:11
to Julian the "tanár úr"
Schilthorn, Svájc

From Jenna's point of view
Fura egy ürge, de örülök, hogy neki sincs ellenére az ajtó kinyitása, mert az eltorlaszolásához már nekem is volna néhány szavam. Ő ment a dolgára és én is igyekeztem megkeresni Juliant, akit sejtéseim szerint meg is fogok találni az emeleti szobánál. Így is lesz.
- Kifosztották? - kérdek vissza összevont szemöldökkel a borzalmasan festő holttestet figyelve. Sajnálom, hogy ennyire lassúak vagyunk, és azt hiszem fognak még meghalni. - Ha nem is az ő szobája, mi, hogy fosztották volna ki? - léptem közelebb az üres fiókhoz, noha azt már vizslatni felesleges. Ellenben a belépővel, aki hamar nyilvánvalóvá teszi, hogy övé a lakosztály. Nem vagyok orvos, de bizonyos rohamoknak is meg vannak a maga utó tünetei, már pedig úgy tűnt, hogy nem olyan rég van túl egyen. Hogy pontosan milyenen, azt nem tudom, nem értek hozzá, de a szemein, a bőrén, a légzésén és a viselkedésén is látszik, hogy nem a piától zavart. Ahogy pedig a halott nőre nézett, szinte biztos voltam benne, hogyha nem is üti meg a pszichopátiát, van baj a toronyban. Még engem is elborzasztott, pedig FBI-os vagyok.
- Elnézést... csupán a sikoltozás miatt siettünk, de elkéstünk... Maga hol volt? - érdeklődtem, mert, hogy nem rég történt az esett, és minden épeszű ember a saját szobájába zárkózott vagy partnerébe, hogy elkerülje a tömeges agyon tiprást és a "szörnyet" is. Nem értettem hirtelen mi történik, azon túl, hogy a fickó szar állapotban volt.
- Uhm... esetleg hívjunk segítséget...? Vagy tudunk segíteni? - persze addig közelebb nem mentem, fene tudja mit tenne. Már csak az hiányzik, hogy egy ilyen hibbant támadjon rám.

Ó, bazd meg, tudja ő nagyon is jól, hogy mi folyik itt, csak szopat.
- Meg vannak a kapcsolatai, nem fogják körözni. Engem se... majd elintézi...
- kifogásolom megállapításait, noha most már ezekben sem vagyok biztos.
- Ó, kapd be! - morogtam igazára, mert hát, ja, éppenséggel így van. Na és? Majd biztos hagyom, hogy ilyen kis szardarabok lóbálják előttem a gumibotot. Julian védelmére akartam kelni, de hirtelen semmi sem jutott eszembe, így válasz híján először csak széttártam karjaim.
- Hát... mert... - gyerünk Roman agyalj. - ...gondolom... - gyerünk - lefoglalja az ottani nyomozás meg a faszt tudja mi... - böktem kivégül és ez végülis még lehetséges is. Legalább is kurvára remélem. - Te hozattál ide, ő talán nem is tudja, mi történt. Lehet azt hiszi, én léptem le. - tettem hozzá mérgesen. Na ehhez szóljál hozzá Szöszke!
Mérgesen hallgattam, ahogy a lehetőségeim latolgatja, és a legrosszabb, hogy kezdtem elbizonytalanodni és félni, hogy mi van, ha igaza van? Mi van, ha Julian már szeretne túl lenni rajtam? Sokat veszekszünk, alig van időnk egymásra. Meg is csaltam, bár ezt ő nem tudja, és nem is azért tettem, mert ne szeretném... De azért néha saját szavaival térített észhez.
- Ó, bazd meg! Nem tudtam róla, hogy a mellkason lövésem és a kinyírásommal is csak orgazmust akartál volna okozni! Soha se szerettük egymást! - hát legalábbis gondolom, hogy Shane biztos nem haragszik, ha ilyesmit mondok. Mondjuk neki már mindegy. - Te őrült vagy! Én pedig nem! Lehet, hogy vannak vitáink, de kurva élet, hogy te a közelében sem jártál vagy jársz, annak, ami köztünk van. Soha nem leszünk együtt! Soha! Soha nem fog téged szeretni senki sem! - mordultam rá idegesen és ha most lett volna nálam valami, biztosan hozzá vágom. Nem is értettem mire fel táncikált, bár azt olvastam, hogy szokása volt. Aztán mérgesen el is indultam az ajtó felé. Mit nekem egy kis hideg, most úgy forr az agyvizem...

livin' in new york

Julian C. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmG9UYM The Schilthorn Adventure - Page 2 LkC15oi The Schilthorn Adventure - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Schilthorn Adventure - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Schilthorn Adventure - Page 2 1wvUwqJ The Schilthorn Adventure - Page 2 I5G5mou The Schilthorn Adventure - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

The Schilthorn Adventure - Page 2 PXz6QDz The Schilthorn Adventure - Page 2 79pRgNo The Schilthorn Adventure - Page 2 UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmptyVas. 26 Nov. - 18:50

The Schilthorn Adventure
Adventures in the snowy mountains

- A gyilkos kinyitotta és elvitte, ami benne van. Már, ha volt benne valami.
Közben megjelent a rossz bőrben lévő férfi is, aki láthatóan csak részben volt köztünk, mert alig volt a helyzet magaslatán.
- Hogy én? Nem tudom... - felelte és igyekezett gondolataiba mélyedni. - Úgy emlékszem, kimentem a művészekhez a táborba. Átmentem... aztán nem tudom. Kótyagos vagyok még...
A kezére nézett, melyen vágás volt.
- Elvágtam volna a kezem...? - motyogta, közben visszafordult hozzájuk és Jennát szugerálta.
- Köszönöm, rendbe jövök. Csak egy kis betadine kell rá és egy kis géz, magától rendbe fog jönni. Gondolom, most jobb, ha nem nyúlok semmihez, hiába az én lakásom... - csóválta a fejét. - Dr. Nolan - nyújtotta feléjük kezét. - Dr. Sebastian Nolan.
Én elfogadtam a kezét, kezet ráztam vele.
- Dr. Carter. Dr. Julian Carter. Orvos, vagy jogász?
- Gyógyszerész. Hát ön?
- Fizikus.
- És ön? - pillantott Jenna felé.
Tekintve, hogy nem tudtam Jenna kinek-mit szokott magáról mondani, a nevében nem válaszoltam, hagytam, ő döntse el mit akar neki hazudni, vagy őszinte-e akar lenni.
- A recepciós nő az - pillantott újra a nő felé, de most már kezdtek különféle érzelmek is kiülni az arcára. Némi undor, riadtság, keserűség, de maradt némi zavartság és kábaság is a pillantásában.
Ez szemet szúrt nekem is és nem tudtam hová tenni, hogy mi lehet a férfival.
- Mit keresett ő az én lakásomban?

- Tényleg? - kérdezett vissza Cale kissé meglepetten. - Biztosan? Megszöktök egy gyilkosság helyszínéről és ezt csak úgy el lehet sikálni? - nézett körbe, mintha mások is lennének ott rajtuk kívül és tőlük is megerősítést várna. - És ha vannak ilyen kapcsolatai, akkor miért az én kapcsolataim segítettek ki a rendőrségről?
Roman mentegetőzése egyre jobban szórakoztatta, még csak mosolyát sem tudta és nem is akarta palástolni.
- Órák óta távol vagy, ne mondd nekem, hogy nem volt ideje evés, ivás, WC-zés és egy kis pihenés ideje alatt keresni téged, vagy legalább szólni valakinek, hogy a rendőrségről hozzanak ki! Ne viccelődj, ennél te komolyabb ember vagy! Azt mondtad komolyabb lettél, nem úgy tűnik!
Persze, hogy nem tudja, mert nem is érdekli. Mert nem is keres. Mert a rendőrségnél és nálad sem érdeklődik. Ha érdekelné, tudná.

Mikor Roman a fejére olvasta a múlt eseményeit maga elé emelte mutató ujját.
- Nem én lőttelek le, hanem az a hibbant tyúk, ezt tartsd észben. Én nem tettem volna meg, de ő megtette helyettem. Az már nem az én bűnöm.
Kezdett ideges lenni, de igyekezett uralkodni az indulatain, mielőtt még elszabadulna a mérge.
Vérmes vigyorral az arcán háta mögött összekulcsolta ujjait.
- Pedig vannak, akik szeretnek, sőt, angyalként néznek rám. Tudod nem vagyok én olyan szörnyeteg, mint, amilyennek hiszel - felelte. Persze, hogy nem, hiszen még romlottabb, mint, amilyennek ő ismeri, de az már részlet kérdés.
Néhány lépéssel ott termett nála és megállt előtte. Ártatlan, csillogó szemekkel pillantott rá, bár fekete szivárványhártyái még így sem tükrözték, hogy az ember teljes nyugalommal hajthatja álomra a fejét, ha ő vigyázza álmait.
Kezeit mellkasára tette és pólójába markolt.
- Mondd, miért félsz az igazságtól? Engem próbálsz meg besározni és olyanokat hiszel ártatlannak, akik nem érdemlik meg. És ez bánt... - motyogta, majd egyik kezével elengedte a pólóját, átkarolta nyakát és megcsókolta, közben hátra dőlt, hogy magával rántsa Romant a földre, hogy ott ölelkezzen és csókolja őt tovább. Már ha nem történik semmi közbeavatkozás...




Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
The Schilthorn Adventure - Page 2 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
The Schilthorn Adventure - Page 2 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
343
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmptyVas. 26 Nov. - 20:46
to Julian the "tanár úr"
Schilthorn, Svájc

From Jenna's point of view
Feltételezem, hogy volt, de legalábbis szerinte kellett, hogy legyen. - felelem, miközben azért én is szemügyre veszem a szobát és a holttestet, noha erre túl sok időm nincs, mivel közben megérkezik a szoba jelenlegi tulajdonosa. Bár nem éppen jó állapotban. Remek, ha jön a baj, tömegével.
- Amnézia... Akkor ez nem pánikroham tünete... - pillantok tanácstalanul Julianre, hátha ő jobban ért a dologhoz. - Szed valamit? - pillantottam a fickóra, mert a szobát is lakásnak hívta, tehát nagy részben talán még most sincs velünk, ez pedig elég aggasztó. Ennek tetejébe pedig az is kiderült, hogy gyógyszerész. Nos, ha függő, akkor akár egy maroknyi akármit is bevehetett. Szép.
- Rory Gates. - mutatkoztam be, de a kézfogással most nem bajlódtam. - Programozó. - osztom meg az álfoglalkozásom. Még konyítok is hozzá kicsit. Ápolót mondtam volna, de ha nekem benyögi, hogy jaj melyik kórház, ó, én is pont ott dolgozom, az nagyon gáz.
- Gyakran vannak ilyen rohamai? - érdeklődöm, mert így is elég problémásnak tűnik, hát még ha ez megszokott nála.
- Nos, ezt kellene kideríteni... Talán nyitva hagyta az ajtót és ő ide tudott bemenekülni? - feltételezek, mert tartok tőle, hogy biztosat tőle sem fogunk megtudni. Végül mivel úgy tűnt Julian sem nagyon teszi oda magát, eltűntem a fürdőben egy pillanatra és hoztam ki elsősegélydobozt, hogy az ágy szélénél elláthassam a fickó kezét.
- Borzalmasan lassú vagy. Hogy hagyhattad, hogy lerázzon az a valaki? - néztem rosszallóan jelenlegi társamra fejcsóválva.

Eddig is elsikálta... - vonok vállat, de a következőre csak mérgesen felé mutattam, hogy vegyen vissza. Persze miért tenné, hiszen nyilván nem az a célja, hogy megerősítse a kapcsolatunk. No, azért ő is mentegetőzött, bár azt gondolom egy emberi élet kioltásánál tulajdonképpen mindegy, hogy az ölte meg, aki akarta, vagy valakit megkért rá. Ezzel nekem miért volna jobb? Mármint Shanenek... mert, hogy én nem ő vagyok. Argh, totál összezavarodok ebben a szarságban!
- Helyetted! Te pedig semmit sem tettél, hogy életben tudj! Örültél neki, hogy végre megszabadultál tőlem, te patkány! - kiabáltam vele, mert lássuk be, a leírások szerint örömmel hagyta vérbe fulladni, akiért most elvileg úgy küzd.
- Neeem is, még annál is undorítóbb vagy... - csóválom fejem mérgesen. - Maximum játszhatod itt a jó fiút, és elhitetheted néhány naiv emberrel, de én ismerlek, Braxie! - mutogatok felé idegesen, és már tényleg azon voltam, hogy keresek valamit és hozzávágom, én meg elviharzok, de végül úgy döntöttem, hogy nem várom meg míg kitör a balhé - meg igazából nem is akartam megütni - ezért hátat fordítottam neki, hogy lelépjek. Azt hittem akkor ennyiben maradunk, de nem engedett ki. Elém állt és a felsőmbe markolt, amire le is pillantottam egy kis időre, majd vissza fel rá. Most komolyan azt hiszi, hogy nem tudom felkapni és a saját övével a nyakán a lépcső korláthoz kötözni? Nem vagyunk egy súlycsoport. Simán lenyomom. Egészen odáig magabiztosan álltam is a sarat és készenlétben voltam, hogy megfogjam és átpakoljam valamerre, mikor megmozdult a keze, amire én ösztönösen rántottam volna hátra fejem, mert ki tudja nem most akar-e megszúrni vagy valami, de a csókra nem számítottam. Nem akartam viszonozni, de mivel az akarat erőm olyan, mint ilyenkor, mint a hazafelé tartó részeg bicajos a susnyásban hortyogva, hát most erre mit tudnék mondani...? Pedig én is tudom, hogy fizikailag könnyebb lett volna elfordítani a fejem, mint felkapni és odébb hajítani. A következő pillanatban már a derekát öleltem fél kézzel, míg a másikkal hagytam, hogy óvatosan eldőljünk, anélkül, hogy megütötte volna magát, vagy én rá nehezkedtem volna a teljes súlyommal. Hogy bűntudatom volt-e? Az nem kifejezés... Hogy elkezdtem-e felizgulni? Mit mondhatnék, vannak, akiknél ennyi is elég... De attól még haragszom, és káromkodnék is, csak most épp le van foglalva a szám. Egyszerre meg ugye nem megy a kettő. Derekát ölelő kezem kihúzom alóla, amúgy is kényelmetlen lehetett és inkább hajába fúrom ujjaim, de közben a maradék lelkierőmmel el is szakadok ajkaitól, majd igyekezvén küzdeni a benső démonaimmal, homlokom homlokának döntöm, és behunyom szemeim.
- Elég legyen, Cale... Fejezd ezt beh... - szuszogtam ajkainak. Egy részem tényleg azt akarta, hogy vessünk véget ennek, a másik részemről viszont addig padlón támaszkodó kezem rásiklott oldalára, amint végig simítottam, majd mivel, hogy rajta volt még a kabát, megpróbáltam benyúlni alá. Retkes ruhák is... Az meg, hogy már amúgy odalent lábai közt voltam, hogy még véletlen se csukhassa össze, az kérem szépen teljesen a véletlen műve.
Az illata más volt, és a hangja sem passzolt, valahogy még is kezdtek tisztulni és megvilágosodni az emlékképek. Neki volt sötét haja, ő toporzékolt sokszor, ő baszakodott a szívószállal, abban az idétlen supermanes pólóban. Vele voltam a hajón is, emlékszem, hogy veszekedtünk valamin, aztán kibékültünk és megint összevesztünk. Hogy kis híján meghaltunk miatta. Emlékszem, hogyan nézett rám, mikor az ölembe ült. Ahogy arra is, mit mondott. És a liftben. Emlékszem milyen érzés volt hallani a vallomását, szeretni és őrülten féltékenynek lenni, mikor azt hittem megcsalt. Olyanok voltak, mint azok a bizonyos képkockák, csak leredukálva a közös pillanatokra. A fontosakra és azokra, amik apróságok voltak, még is megmaradtak. Pedig nem is az enyémek. Nem lehetnek azok. Még is szóról szóra feltudtam volna idézni, amit a liftben mondott valakinek, aki már nem is él. Vagy azt, amiket a nála a kanapén ülve, őt az ölemben tartva mondott.
"Én nem bántam meg. Én tényleg örülök ha a társaságodban lehetek. Ha itt vagy velem. Vagy ha bárhol is, de velem vagy. A lényeg, hogy itt legyél nekem. Ott legyél nekem. Nem öltelek meg, mert... fontos vagy nekem. Lehet azt hihetted megteszem... lehet meg is tettem volna, ha nem tudok kicsit is uralkodni az indulataimon. De te lennél az egyetlen ember, akinek a halála életem végéig bántana."
Arra is emlékszem, milyen borzalmas érzés volt haldokolni, és látni, hogy egy tévedés nyomán meddig jutottunk. Hogy örült annak, hogy végül meghaltam. Hogy rám uszította az összes emberét, hogy az őrület annyira eluralkodott rajta, hogy nagyobb örömét lelte volna, ha ő ölhet meg, miközben én megakartam kérni a kezét. Mindketten megőrültünk, ehhez semmi kétség...
- Hazudtál. Hazudtál nekem, Cale. Most is hazudsz... Te csak vágyakozol rá, hogy szeressenek, de sose fognak, mert képtelen vagy arra, hogy bárkit is viszont szeress. - nyitottam ki a szemeim és elemeltem az arcom tőle annyira, hogy ránézhessek.
- Szerettelek volna boldoggá tenni, megpecsételni a kapcsolatunk, megerősíteni mindazt, amit együtt átéltünk. Veled akartam lenni, végleg. Akartalak. De te engem nem. - néztem rá.

livin' in new york

Cale Braxton and Julian C. Hemlock imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmG9UYM The Schilthorn Adventure - Page 2 LkC15oi The Schilthorn Adventure - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Schilthorn Adventure - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Schilthorn Adventure - Page 2 1wvUwqJ The Schilthorn Adventure - Page 2 I5G5mou The Schilthorn Adventure - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

The Schilthorn Adventure - Page 2 PXz6QDz The Schilthorn Adventure - Page 2 79pRgNo The Schilthorn Adventure - Page 2 UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmptyVas. 26 Nov. - 22:29


Crazy Emotions
Lost and Found Feelings

- Hogy mondod? - kérdeztem vissza hitetlenkedve. - Ezt te sem gondolhatod komolyan...
Igaz, nem tudtam pontosan mennyire igaz az állítása, mert néha én sem vagyok tisztában az érzéseimmel, vagy épp a tetteimmel, csak egyszerűen megtörténnek dolgok a közelemben, vagy épp általam. Akkor és ott... rosszul jöttek ki a dolgok. Akkor teljesen meg voltam zavarodva, minden rettentő kellemetlen volt, ő is nagyon furcsán és néha ellenszenvesen viselkedett velem.
Úgy éreztem összeesküvés van a háttérben, akkor az tűnt a legjobb lehetőségnek, ha ő meghal. De aztán... aztán kiderült az igazság. Akkor és ott nem fogtam fel, hogy mi történt, teljesen el voltam borulva és csak a gyilkosság, a megtorlás, az összeesküvés járt a fejemben.
Igazából napok kellettek, hogy teljesen realizálni tudjam mi történt, hogy elvesztettem azt, aki meg akarta kérni a kezem, életem egy fontos szereplője elveszett, meghalt, eltűnt. Mégis csak Shane volt a másik felem, az, aki értelmet adott a napjaimnak. Elég nehéz volt elfogadni, hogy nincs többé, át kellett szerveznem az egész életemet, hogy új életet tudjak kezdeni. Az új élet nem sokban különbözött a régitől, igyekeztem pótcselekvésekhez folyamodni. Gyda és Rowan társaságában lógtam, vagy éppen életeket tettem tönkre, akiket aztán a szolgámmá tettem. Agyakat mostam ki és ártatlan lelkeket cserkésztem be.
Vigyorogva pillantottam felé, már-már vicsorszerűen.
- Nos... - nevettem. - Lehet neked van igazad - tártam ki a karjaim és lassan, kimérten, hűvösen magyarázni kezdtem. - Igen. Szörnyeteg vagyok. Egy gyilkos, aki nem néz sem istent, sem embert, sem nőt, sem férfit. Valóban - teátrálisan az ég felé néztem és combjaimra csaptam. - Nekem szinte semmi sem szent és tudod, ez ad egyfajta boldogság érzetet. Mert korlátok nélkül élhetek. Gondolj csak bele. Én döntök ember életek felett, akár csak az isten. Pénzt szerezhetek, amennyit csak szeretnék. Embereket irányíthatok. És nincs lelkiismeretem - nevettem és mutatóujjaimmal az ég felé mutattam, majd legyintettem. - Nem érzek semmit - néztem felé üveges szemekkel. - Nem érzek semmit, ha megölök valakit. Nem érzek semmit, amikor rablok. Nincs benne érzés, amikor megkínzok valaki. Nincs... semmi. Illetve... mégis. Boldogság. Öröm. Melegség. - elindultam felé. - Megölni valakit... az öröm. Fölény. Mert tudom, hogy én mennyivel... magasabb szinten vagyok. Hogy megtehetem és senki és semmi nem tesz semmit ellene. Ott én vagyok az úr élet és halál között. Ha akarom megkímélem, ha nem, megölöm. Mert én vagyok a főnök, én rendelkezem az élete felett és még Isten sem szól közbe. Ez csak jelent valamit, nem? - nevettem fel.
- Tudod... egy ember halálával sok mindent el lehet érni. Az egyik csicskámnak megölettem a családját és elértem azt, hogy most engem szolgál. Megroppant, összeomlott, én pedig támaszt nyújtottam neki és elégtételt adtam neki. És most a tenyeremből eszik. Látod? - mosolyogtam. - Ez a hatalom - jegyeztem meg megalomán módon.

- De van, amikor én is hozok hibás döntéseket. Még én sem vagyok tökéletes, pedig közel állok hozzá. Vannak... hibáim. Hiba volt, hogy meghaltál. Az én hibám. Mert tévesen ítéltelek meg - félre pillantotam. - Szerettelek és birtokolni akartalak, és ez így is volt, amíg... meg nem kattantam. Tessék, elismerem neked. Megzavarodtam és rettenetes sok valótlan gondolat költözött a fejembe, melyek nem voltak igazak. Azt hittem tönkre akarsz engem tenni. Hogy ellenem fordulsz a sok-sok boldog év után, amit együtt éltünk le. Sok minden közre játszott, engem is befolyásoltak és nem csak a tévképzetek.
Sosem akartalak volna megölni, hiszen érted érte meg nekem nap, mint nap felkelni és segítettél nekem jobb emberré válni. A támogatásod, hogy fogtad a kezem minden nap. Emlékszel, amikor elvittél engem a kórházba? Amikor a beteg gyerekeknek bűvészkedtem. Mai napig meg vannak a rajzok és az ajándékok, amiket ők adtak nekem. A minap el is dicsekedtem vele egy lánynak, hogy valaha képes voltam annyira jónak lenni, mint akkor. De nélküled nem megy. Már nem. De segíthetsz nekem. Csak adj egy új esélyt nekem. A te segítségeddel még visszatérhetek, mielőtt... végleg elkárhozom... - mondtam kissé színpadiasan. - Tudom, hogy még mindig szeretsz, úgy, ahogy én szeretlek még mindig és ez sosem fog megváltozni bármennyire is legyek őrült, tébolyodott, ez az érzés sosem fog kiveszni belőlem!
Nincs időgépem, nem tudok visszamenni, nem tudom meg nem történté tenni, ami akkor megtörtént, pedig hidd el, hogy kést állítanék az akkori énem hátába, hogy elkerüljem a végzetet, de nem vagyok mindenható. Annyira nem, mint szeretném. Így hát nem tehetek mást, mint kérlelni téged, hogy ne fordulj el tőlem.
Hidd el, ott rossz ajtón kopogtatsz
- bólintottam. - Én itt vagyok neked. Megint. Mint régen. Csak egy igen kell tőled és újra minden a régi lehet. A jobb időkből, a szebb napokból. Mert sok szép évünk volt, amióta csak megmentettél engem a tűz mardosó nyelvei közül.  
Már megbántam mindent és vezekeltem is érte. Eleget égtem a tisztító tűzben, jár a megváltás. Jár, hogy a Mennyekbe kerüljek, nem engedheted, hogy a Pokolba rántsanak. A sorsom  kezedben van,  nem lökhetsz el most, hogy végre újra egymásra találtunk.


Átkaroltam és csókot nyomtam ajkaira, ő pedig hamarosan viszonozta is. Ez jó. Még mindig olyan jó, mint régen. Csók csókot követett, lenn a földön, de vigyáztunk, óvatosak voltunk, nehogy megüssük magunkat. Beindult, mindig beindul.
Volt valami furcsa ebben, hiszen már szinte vetkőztünk, akartuk egymást, mégis, mintha fejben kicsit máshol járt volna. Most fantáziál, vagy az életben akarja kiélni magát rajtam? Vagy most elképzeli, amit meg akar valósítani.
Érdekes volt, mintha fokozatosan világosodna meg, ugyanakkor állításai... félig-meddig igazak csak. Van valóság alapja, de nem teljesen. Minden érzés képlékeny. Éppen mikor mit érzünk és gondolunk.
Hazudnék, ha azt mondanám akkor ott nem örültem a halálának, de később tényleg megbántam és hiányzott. És, hogy nem szeretem? Lehet kissé eltúlzott, melodrámába illő monológot adtam elő az előbb, de tényleg fontos nekem, fontos része az életemnek és tényleg szeretem őt. És nem hinném, hogy ez hamis érzés. Őszintén örülök neki, hogy itt van és tényleg szeretném vissza kapni őt. Sokat köszönhettem neki.
- Nem, ez nem igaz. Őszinte vagyok. Mi értelme lenne hazudnom neked? Shane... ki vagy te? Nem vagy politikus, nem vagy hadvezér, nem vagy ügyvéd, se semmi ilyen. Csak egy mezei törvényszéki pszichológus. De mára már az sem. Mégis mi értelme lenne hazudnom neked? Semmi haszna nem lenne. Mi hasznot húznék belőled? Mi értelme lenne manipulálnom téged? Gondolkozz kicsit. Ha nem szeretnélek őszintén, akkor törném magam ennyire annak ellenére, hogy igazából semmi hasznom belőle? Nem hazudok és nem is manipulállak. Tényleg szeretlek. Ha nem így lenne, hagynálak menni. De nem hagylak, mert szeretlek és szeretném, ha újra az életem része lennél, mint régen. Tudom, hogy... kis hal vagy. Nincs hatalmad, nincs sok pénzed, nem tudsz sok mindent adni nekem, de, amit adsz, az nekem több annál, mint, amit a felső tízezer adhat.
Még sikerülhet boldoggá tenned, még van rá lehetőséged, de, ha most elmész, akkor sosem sikerülhet...

Ismét megcsókoltam és tarkóját simogatva bújtam hozzá. Csókot csók után nyomtam ajkaira és arcát simogattam.





szavak száma: x zene: Olyan, mint te... megjegyzés: ide

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
The Schilthorn Adventure - Page 2 5210d67b4eae833bd3b67092f819085945c6e9c7
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao8_500
The psychopathic
maniac mage clown

The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_nj2uiiTUs81u9hjfao9_250
♫ :
This is a requiem for the harlequin
The great pretender crashing down with style
Here's to the fall of man, fame to dust, fortune to sand
The great surrender, finally arrived

This is a requiem for the comedian
The one who used to deftly dodge in time
You cut a sparkling gem, never heeding the warning
Of the silver glint of knives in hungry eyes
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 F3eabfd38d5075352a054297801221296f35b92a
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 10ffa0c9b12874c7ea4fb876582f0a7cdbd9fdbe
Join my madness.
It sets you free.
He heals you.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 EmptyVas. 26 Nov. - 22:40

The Schilthorn Adventure
Adventures in the snowy mountains

Értettem Jenna pillantásából, de sajnos én sem tudtam többet hozzá tenni az esethez, mint ő. Nem voltam orvos, fizikus voltam és katona, nem értettem a mentális betegségekhez, sem a tüneteikhez. Talán Horatio felügyelő és Killian most többre mennének itt, mint mi.
- Rohamok? Miről beszél maga? - kérdezte értetlenül.
- A hölgy úgy érti, gyakran vannak emlékezet kiesései, és gyakran zavart? - segítettem ki a beszélgetést.
- Azt hiszem igen - ingatta meg fejét, hátha attól visszatér a valóságba. - Előfordul.
Seb Jenna felé nézett a kérdése nyomán és elgondolkodott, majd felelt, de ekkor már a nő elment az elsősegély dobozért.
- Nem, zártam az ajtót. Mindig zárom. Vannak itt gyógyszerek, receptek, fontos iratok, mindig zárom az ajtóimat, nehogy valaki megszerezzen valamit, ami... - ezen a ponton a kisszekrényhez ment és kihúzta az említett fiókot. - Megloptak...
- Bocs, de nem könnyű hangokat követni. Nem láttam senkit, csak a hangokat hallottam. Mire odaértem, már nem volt ott senki - feleltem Jennának kissé sértetten.
- Hangok? Maga hangokat hall? - kérdezte kissé megbabonázottan a férfi, de engedte Jennának, hogy ellássa.
- Szerintem mind hallottuk...
Sebastian lehajtotta a fejét és megérintette ép kezével a halántékát.
- Milyen hangokat hallott, Dr. Carter? - kérdezte lassan, már szinte tagoltan.
Furcsán méregettem a férfit. Biztosan nem százas. Valami nem stimmel vele. Beteg az agya, vagy nem tudom.
- Farkas ordítás. Vonyítás.
Nem kaptam rá választ, mintha nem erre számított volna.
- Dr. Nolan. Az előbb azt mondta meglopták - szóltam, ő pedig újra rám figyelt. - Mit loptak el?
- Tudja... kutató vagyok, Dr. Carter. Új gyógyszereket fejlesztek, új gyógymódokat. Gyakran kísérletezem... a fiókban egy új gyógyszer összetétele volt és a kísérleti eredmények... nameg néhány próba tabletta.
- Gyógyszer? Mire?
- Likantrópiára.
Kicsit olyan érzés volt ezt hallani, mintha valaki pofán vágott volna. Ezt nem volt túl kellemes hallani.

Szinte pillanatok múlva Carver hadnagy is felbukkant az ajtóban néhány rendőrrel az oldalán.
- Á, hadnagy - intettem.
- Dr. Carter. Ez ma már a második hulla öt óra leforgása alatt. Nincs valami mondanivalója nekem?
- Jól áll magának a borosta. Mióta növeszti? Illik az öltönyéhez.
A hadnagy sokat mondó pillantást vetett felém, majd sóhajtott.
- Mi történt itt már megint?
- A tettesünk újra ölt. Joant, a recepciós hölgyet...
- Nem túl sok két hulla negyed napra?
- Higgyje el, nem én gyártom őket futószalagon.
A halotthoz mentek, hogy megvizsgálják.
- Öhm... Mr. Carver... mi van Romannel? Kiengedik, vagy..?
- Miket kérdez maga, hisz már rég kinn van. - felelte olyan stílusba, mintha nekem ezt már rég tudnom kellett volna. Mondjuk illett is volna tudnom.
- Tessék? - kérdeztem meglepetten.
- A rendőrfőnök utasítására. Szabadon engedtük úgy másfél órája. Nem jött ide vissza?
- Nem. És nem is keresett.
- Jól tette. Magával csak a baj van. Keresett jobb társaságot.
Ezen mondata nyomán éreztem, hogy meg kellene ütnöm, de nem tettem. Nem akartam nagyobb bajt magamnak, mint, amiben amúgyis vagyok, de nagyon kíváncsi voltam miért nem jött vissza, vagy keresett meg engem, ha szabad lábon van. Csak nem megsértődött?




Smoke

I went back to the bench and lit a cigarette and inhaled, the smoke entering my body and filling it with poison, with something.

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Julian C. Hemlock
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 F9e63b978c016823ed28b5bd3765d9a7a9e5d1ea
The Schilthorn Adventure - Page 2 626cba9c1c077cc8ff0785835b638e7f37656660
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
My name is Julian. Julian Hemlcok.
The Schilthorn Adventure - Page 2 122394c7e6b1e148bb34fe139d89decebbbe3ed2
Soldier, Detective, Physics Professor.
★ családi állapot ★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 18ca18e2e449fac2b8cf1dcefffe850d8f35622d
★ lakhely ★ :
A férjénél, 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203, de saját lakása Queens-ben van
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo9_r1_400
On the fifth day,
which was a Sunday, it rained very hard.

I like it when it rains hard.
It sounds like white noise everywhere,
which is like silence but not empty.
★ idézet ★ :
Thinking of you keeps me awake.
Dreaming of you keeps me asleep.
Being with you keeps me alive.
★ foglalkozás ★ :
Fizika professzor - kutató és tanár
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
343
★ :
The Schilthorn Adventure - Page 2 Tumblr_puqxdo5t4t1u8hrcjo1_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: The Schilthorn Adventure
The Schilthorn Adventure - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
The Schilthorn Adventure
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» The French adventure
» Everyone needs little adventure || New Jersey
» Just married! And so the adventure begins...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: