New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 16:41-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 15:45-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

let's start over - Clara & Ben
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: let's start over - Clara & Ben
let's start over - Clara & Ben - Page 2 EmptySzer. Nov. 15 2023, 19:53


Ben and Clara

“Keeping up appearances for the crowd but you're living your life, deadly alive. Are you dead or alive?”


Miután felteszem neki a kérdést, hirtelen nem is tűnik annyira jó ötletnek a fizikai érintés. Mintha egy kis vészcsengő jelezne a fejemben arra figyelmeztetve, hogy ebből nagy baj lehet. Eddig nem volt problémája Bennek, ha hozzáértem, de egész más tészta egy ölelés, mint egy apró érintés. A másik oldalról viszont dolgozik bennem a kíváncsiság, hogy vajon az ölelés mit vált majd ki belőle. Úgy érzem, fejest ugrottam az ismeretlenbe, amikor azt mondtam, segíteni fogok neki. Nem szoktam megrögzötten ragaszkodni a kiszámítható dolgokhoz, mert abba bele tudnék fásulni egy idő után. Szeretem a változatosságot, és ha egy új nap valami újdonságot hoz, de talán Ben esete sokkal több, mint az az ismeretlen, ami az én fejemben van. Nem bizonytalanodtam el, mert tényleg segíteni szeretnék neki, de így jobban belegondolva ijesztő, amire rábólintottam. Egyáltalán nem tudom, mi vár a túloldalon, és ez a sötétben tapogatózás talán meg fogja haladni a képességeimet, már csak azért is, mert alig ismerjük egymást.

Mielőtt visszavonhatnám a kérdésemet, átnyúl a vállamon és közelebb húz. Nem jön a reakció, amitől tartottam, nem uralkodik el Benen a pánik, nem érzik sem remegést, sem zihálást, ami némiképp engem is megnyugtat. Annyira megnyugtat, hogy egész kellemesnek érződik egy a néhány pillanat. Lassan húzódom el és egyenesedek fel mellette a padon. Szeretnék a gondolatai közé látni, de egy beszélgetés után még nem várhatom el, hogy teljesen megnyíljon előttem. Mélyet sóhajtok csak a megjegyzésére, de nem ismétlem meg magam. Sejtem, hányszor hallotta már, hogy valaki mennyire sajnálja a vele történteket, és bosszantó lehet. Már csak azért is, mert még ennyi idővel a baleset után is ennyire meghatározza a mindennapjait.

- Ó, nincs itt mit kivárni - vonok vállat, és a mosolyom csak szélesedik, ahogy látom, ő is kezd átlendülni a holtponton, és nyomokban a jókedv jeleit mutatja. - Még nem tudod, mennyire makacs tudok lenni. - Márpedig idővel tapasztalni fogja. Nem vagyok az a típus, aki könnyen feladna bármit, amibe belevág. Ha kell, helyette is kitartó leszek, helyette is akarom majd és helyette is szem előtt tartom a célt. Hozzá hasonlóan beleharapok a bagelbe és jólesően sóhajtok, ahogy az ízek átjárják minden procikámat. Elégedetten dőlök hátra a padon, ráérősen, nem sietve.

- Csak itt a parkban gondoltam. Azt hiszem, ezután elég lesz az is. - Képzelem, mennyire nehéz lehetett szavakba önteni mindazt, ami belülről mardossa, ezen felül nem akarom még gyakorlatokkal kínozni a hátralévő időben. Arra lesz még alkalmunk bőven.






I got that
sunshine in my pocket, got that good soul in my feet. I feel that hot blood in my body when it drops I can't take my eyes up off it, moving so phenomenally.

Ben Demir imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Clara Monahan
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 17f4d80fafffe55d37d4ca58d21f19e358256d2b
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Fb7ca3dd69b4644038c29be34d77d3e58987d92e
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The best things in life are sweet
♫ :
I'm gonna break down your walls
★ családi állapot ★ :
Who can say where the path will go?
let's start over - Clara & Ben - Page 2 9c412c05369891624e9b6d1ace0edeccacc1212b
Philosophers guess but they just don't know
★ lakhely ★ :
☆ Brooklyn
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Dfa63354f09c75b70d0a67b23fca2aeab7ff23ad
★ idézet ★ :
Just one ray of sunshine
Is enough to dispel
Millions of shadows
★ foglalkozás ★ :
☆ gyógytornász
★ play by ★ :
☆ Tiera Skovbye
★ szükségem van rád ★ :
mom #1 & mom #2

brothers and sisters

Antonio
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Cd824f16dfcc3d88d7edf25b42f203b8b181a6d4
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: let's start over - Clara & Ben
let's start over - Clara & Ben - Page 2 EmptyVas. Nov. 19 2023, 11:33

“So please let me in and show me something a little warmer. I've been cold and afraid of getting old. Without something a little rawer something real. To remind me how to feel real love”

Egyelőre nem tudja megmondani, hogy a másik mellett érzett optimizmusa, ami elhiteti vele, hogy sokkal jobb lehet minden az elég lesz-e hosszútávon, és képes lesz-e kitartani mellette végig. Az erő volt az utolsó, amit az elmúlt években érzett magában, de mióta ez az egész a másikkal tart, több olyan dolgot is csinált már, amiket elképzelhetetlennek tartott volna néhány héttel ezelőtt; a legjobb példa erre, amikor a másik lakhelyét, mielőtt megkereste volna, céltalanul járta New York utcáit, ráadásul részegen, amit egy bárban valósított meg, több száz emberrel maga körül. Viszont nem akar végleteket folyamatosan, mert azok nem építenek, inkább rombolnak, és már látja a Napsugár fényét kopni ezekben, úgyhogy oda kell figyelnie arra, mit tesz vagy mond. Legalább addig, míg visszatalál magához, és már nem kell majd szavakat és mozdulatokat keresgélnie a másik mellett.
Kifújja a levegőt, miután elválnak, mintha addig visszatartotta volna, de ezt tulajdonképpen észre sem vette egészen mostanáig. Nem tudja hova helyezni egyelőre azt, amit az ölelés kivált belőle, ezért vizsgálgatni kezdi, mert számára így nyernek két éve értelmet a dolgok; ahhoz, hogy csak megéljen valamit, és átadja magát ennek az érzésnek bátorság kell, abból a fajtából, amivel most még nem feltétlenül rendelkezik. Antonionak simán nekiment, holott sérült is, és valószínűleg semmi a másikéhoz hasonló izomzattal nem rendelkezik, de ahhoz másféle bátorság kellett, azt pedig dühből simán tud meríteni.
De dühvel tovább már nem közelíthet a szőkéhez, hiszen ahogy mondja, makacs, és ha nem tágít majd mellőle, akkor vigyáznia kell rá.
- Hidd el, van már elképzelésem. - Mondja, ahogy a mosolya lassan vigyorrá alakul, pedig nem akar mulatni azon, mennyire kitartó Clara, hiszen ha ő nem lett volna akkor bunkó, neki sem kell állnia a sarat. De ha egy pillanatra eltekint magától, és kibújik a sérült áldozat szerepéből, akkor ez egy szimpatikus tulajdonság, pedig úgy másfél, két hete még arra gondolt, hogy a másik nem kifejezetten az a számára. És ettől egy pillanatra még szélesebb lesz a gesztus az arcán.
Még egy falat, és eltünteti a bagelt a kezéből, de csak akkor szólal meg ismét, amikor ivott egy kortyot a kék löttyből.
- Kérdezhetek valamit? - Fordul a másik felé, és ha a szőke a bagele felett jelez valahogy, akkor teszi csak fel a kérdést óvatosan.
- Azt mondtad Antonio a testvéred, de.. és ne érts félre, nem gondolom, hogy nem az, csak nem nagyon hasonlítotok egymásra. - A régi Ben biztosan szebben körül tudta volna ezt a kérdéskört járni, de a mostani csak a célt látja a szeme előtt, az eszközök még nincsenek tökéletesen a kezében; ez pedig az, hogy megismerje kicsit jobban a másikat. Nem akarja, hogy csak róla legyen szó mindig, akkor sem, ha a céljuk miatta közös jelenleg. És hiába próbál visszagondolni, semmit sem tudott még meg a másikról attól eltekintve, hogy kitartó, ehhez a világhoz túlontúl kedves, és egyébként még szép is.
Clara & Ben


mind álarcot viselünk
Ben Demir
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 7f958a357ac3dc47337cd557de7db7fe3805d4de
let's start over - Clara & Ben - Page 2 069c66e5a51220ee9fdf59f3c71c1848fd5d3e85
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
There is no such thing as accident;
it is fate misnamed
★ családi állapot ★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Tumblr_pobyc7m5Rf1u7mdvto2_400
Don't you give up on me
Are you swimming in the stars?
Breathing in eternity
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Dc36bc4d69e67d8568a62c5961dc3aa8efb65467
★ foglalkozás ★ :
regényíró, előadó
★ play by ★ :
Çağatay Ulusoy
★ szükségem van rád ★ :
It's waiting, in shadows,
My every turn feels haunted.
It hits me, like arrows,
So deep, the blood is scarlet.
let's start over - Clara & Ben - Page 2 E172e87e45b34c8ff8e02ac282a398daf59d1378
Is this how it ends?
★ hozzászólások száma ★ :
69
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Fc18e1e91c82ae94e43be6456e0e9ed83d359afd
Trauma is a fact of life. It does not, however, have to be a life senctence.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: let's start over - Clara & Ben
let's start over - Clara & Ben - Page 2 EmptyVas. Nov. 19 2023, 22:10


Ben and Clara

“Keeping up appearances for the crowd but you're living your life, deadly alive. Are you dead or alive?”


Egy-két héttel ezelőtt nem gondoltam volna, hogy egy nap majd így fogunk egymással beszélgetni. Enyhe kifejezés, hogy nem volt eleinte felhőtlen a viszonyunk, legalábbis Ben részéről nem. Csak egy újabb gyógytornász voltam, aki mindenféle gyakorlatokkal próbálta a fizikális állapotát javítani, egy potenciális újabb név a listán, akit esetleg kihúzhat majd, és kereshet helyettem mást. Ehhez képest most egy ölelésből szakadunk el, és a kelleténél csak egy pillanattal tovább fürkészem arcának részleteit, mielőtt a makacsságomról és a kitartásomról győzködöm, ami már nem idegen neki, ahogy ő is mondja. Talán részben ennek is köszönhető, hogy most itt ülünk.

Jólesően sóhajtok két falat között, és egy kicsit elszakítom a tekintetem Benről. Nehéz kikapcsolni az agyam és nem azon gondolkodni, hogy segíthetnék neki minél gyorsabban, hiszen már elég régóta benne van ebben a mókuskerékben, amiben a kilátástalanságon kívül nem sok társa van, és a saját képességeim határait is nehéz elismerni. Egy dolog fizikailag jobb formába hozni, de a lelkét összekaparni már más tészta. Kíváncsian fordulok felé, amikor kérdezni szeretne valamit. Nem gondolnám, hogy bármi olyat tudna kérdezni, ami jobban meglephetne, mint a váratlan, késő esti látogatása, ezért csak bólintok. Valahol már számítottam arra, hogy ide is kilyukadunk, csak nem most. Mélyet sóhajtok, megint elfordulok és mélyet sóhajtok, mielőtt válaszolnék. Régen nehéz volt a családomról beszélnem, aztán idővel ez változott. Féltem, hogy mit szólnak majd az emberek, mit gondolnak rólam, esetleg ez alapján ítélnek meg. Mindenkinek relatív normális családja volt körülöttem, a barátaim körében, csak nekem nem. Nekem a szüleim nem a szüleim voltak, a testvéreim nem a testvéreim voltak. Nem szégyelltem, de nem szerettem róla beszélni, mert a mi családunk egyértelműen más volt, mint a többi. Időbe telt nekem is megérteni, hogy ez igazából nem számít, nem ez a legfontosabb. Most mégis hasonló érzések fognak el, mint régen. A jókedvem egy kicsit alábbhagy, a mosolyom sem olyan széles, mint egy-két perce, amikor Benről volt szó és ő volt a fókuszban.

- Jó a szemed - jegyzem meg kicsit ironikusan, de inkább csak még egy kis időt próbálok nyerni, hogy össze tudjam szedni a gondolataimat. - Igazából egyik testvéremmel sem hasonlítunk egymásra nagyon, sőt… - Zavaromban csak nevetgélek, de még most sem tudom kimondani kerek-perec, amit már annyiszor untig ismételtem régen. Jólesne egyszerűen elterelni a témát, valami másról beszélni, szívesen faggatnám tovább inkább a balesetéről, ami biztos kizökkentené, de ha ő ennyire őszintén megnyílt, akkor az a minimum, hogy én sem beszélek mellé, nem? - Örökbe fogadtak, amikor hatéves voltam - válaszolok végül némi kertelés után. Még valamiért most sem tudok a szemeibe nézni, és azt hiszem, kicsit most én érzem azt, amikor ő kerülte mindenáron a szemkontaktust.





I got that
sunshine in my pocket, got that good soul in my feet. I feel that hot blood in my body when it drops I can't take my eyes up off it, moving so phenomenally.

Ben Demir imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Clara Monahan
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 17f4d80fafffe55d37d4ca58d21f19e358256d2b
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Fb7ca3dd69b4644038c29be34d77d3e58987d92e
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The best things in life are sweet
♫ :
I'm gonna break down your walls
★ családi állapot ★ :
Who can say where the path will go?
let's start over - Clara & Ben - Page 2 9c412c05369891624e9b6d1ace0edeccacc1212b
Philosophers guess but they just don't know
★ lakhely ★ :
☆ Brooklyn
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Dfa63354f09c75b70d0a67b23fca2aeab7ff23ad
★ idézet ★ :
Just one ray of sunshine
Is enough to dispel
Millions of shadows
★ foglalkozás ★ :
☆ gyógytornász
★ play by ★ :
☆ Tiera Skovbye
★ szükségem van rád ★ :
mom #1 & mom #2

brothers and sisters

Antonio
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Cd824f16dfcc3d88d7edf25b42f203b8b181a6d4
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: let's start over - Clara & Ben
let's start over - Clara & Ben - Page 2 EmptyKedd Nov. 21 2023, 20:34

“So please let me in and show me something a little warmer. I've been cold and afraid of getting old. Without something a little rawer something real. To remind me how to feel real love”

Úgy tűnik, egyikük sem látja igazából a fától az erdőt, és annyira arra összpontosítanak, ami ennek az egész kapcsolatnak a végeredménye lehet, hogy elvesznek a részletekben valójában. Ben már ebben a pár napban is rengeteget fejlődött, csak a mostani képességeivel ezt nem képes még érzékelni, legalábbis nem olyan mélységekben, ahogy az történik; az a puszta tény, hogy elmesélte az ex-barátnőjéről szóló történetet, ráadásul nem csak néhány szóval elintézve, hanem olyan részleteiben, ahogy azt már régen illett volna, felér egy csodával. Csodákat pedig ő egyedül nem képes művelni, hiszen ahogy látszott rajta még nem is olyan régen, nincsen szüksége ilyesmire.
Nem volt legalábbis, csak aztán jött a Napsugár, és elérte nála az első csodát, amikor hozzá tudott mindenféle gond nélkül érni. Azóta átgondolta, hogy mégis kinek a hibája volt, amiért ez nem került bele a kartonjába, és Clara egyáltalán nem tudott róla, mert meglehet, ha senki sem vét ilyen hibát, akkor most nem ülnének itt egymás mellett egy ölelés után, normálisan beszélgetve, mélyebb dolgokat megosztva egymással. Egyébént Catherinere gyanakszik, bár a nő nem jövőbelátó, úgyhogy ezt Ben betudja egy véletlennek, amit nem is szabad megemlíteni neki, mert még a fejébe száll hosszútávon.
Hallva a másik sóhajait ráemeli a tekintetét, mert nem számított rá, hogy a családdal mélyebb pontokba tenyerel ő is; viszont reméli, hogy mivel neki is lett volna lehetősége elkerülni bármire a válaszadást, úgy a szőke sem érzi úgy, hogy muszáj válaszolnia.
- Engem is. - Teszi hozzá ahhoz, hogy Clarát örökbe fogadták, de nem azonnal, csak egy kisebb szünet után, és elmosolyodna az egyezőségen bármilyen más esetben, de most nem teszi meg mégsem.
- A szüleim meghaltak, amikor középiskolás voltam. - Csak néhány évet kellett kihúznia a nagybátyjánál, de az is éppen annyival volt több az életében, mint amire bármikor szüksége lett volna. Abban a pár évben érezte magát az életében a leginkább magányosnak.
- Nem mutatkoztam be a legjobban a bátyádnak, de szerintem nála jobbat nem kaphattál volna vér által sem. - És ezt nem csak azért mondja, mert látva a másik bezárkózását szeretné biztosítani arról, hogy nyithat felé ezzel kapcsolatban, hanem mert valóban így gondolja. Neki sosem voltak testvérei, de már akkor úgy gondolta, hogy ha lenne húga, így akarná őt megvédeni, mikor még Antonio éppen az arcát akarta átrendezni a botrányos viselkedése miatt.
Clara & Ben


Clara Monahan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ben Demir
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 7f958a357ac3dc47337cd557de7db7fe3805d4de
let's start over - Clara & Ben - Page 2 069c66e5a51220ee9fdf59f3c71c1848fd5d3e85
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
There is no such thing as accident;
it is fate misnamed
★ családi állapot ★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Tumblr_pobyc7m5Rf1u7mdvto2_400
Don't you give up on me
Are you swimming in the stars?
Breathing in eternity
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Dc36bc4d69e67d8568a62c5961dc3aa8efb65467
★ foglalkozás ★ :
regényíró, előadó
★ play by ★ :
Çağatay Ulusoy
★ szükségem van rád ★ :
It's waiting, in shadows,
My every turn feels haunted.
It hits me, like arrows,
So deep, the blood is scarlet.
let's start over - Clara & Ben - Page 2 E172e87e45b34c8ff8e02ac282a398daf59d1378
Is this how it ends?
★ hozzászólások száma ★ :
69
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Fc18e1e91c82ae94e43be6456e0e9ed83d359afd
Trauma is a fact of life. It does not, however, have to be a life senctence.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: let's start over - Clara & Ben
let's start over - Clara & Ben - Page 2 EmptyKedd Nov. 21 2023, 22:13


Ben and Clara

“Keeping up appearances for the crowd but you're living your life, deadly alive. Are you dead or alive?”


Rég volt már, hogy valaki a családomról kérdezett volna, mert mindenki, aki számít, már évek óta tisztában van vele, hogy a szüleim nem a vérszerinti szüleim. Már rég nem kellett senkinek magyarázkodnom és kényelmetlenül sem éreztem magam emiatt egy ideje. Most sem kifejezetten kényelmetlen a helyzet, csak eddig annyira Benre fókuszáltunk, ami sok mindent megkönnyített, hogy ez a hirtelen váltás meglepetésként ér. Eddig én tettem fel a kérdéseket, mert ebben egyeztünk meg, arról nem volt szó, hogy őt is érdekelné bármi velem kapcsolatos. Nem is értem, miért kérdezősködik; nem kell barátoknak lennünk.

Meglepően nehezen jönnek most a szavak, pedig gyakran abba a hibába esek, hogy előbb beszélek, mintsem átgondolnám a mondandómat. Most viszont csak azon jár az agyam, hogyan tudnám valami olyan köntösbe csomagolni a tényeket, ami egy kicsit megszépíti azt. A rövid csönd, ami a szűkszavú válaszomat követi kicsit megijeszt, és elgondolkodtat abban, hogy vajon jobb lett volna-e elterelni a témát. Általában nem okoz nehézséget másokkal megosztanom magamról dolgokat, mert nincs olyan, amit eltitkolnék. Sok olyan páciensem van, akivel közvetlenebb a viszonyom, de Bennel szemben érzek egy gátat, amit eddig észre sem vettem. Talán az eddigi viselkedése az oka. De talán, ha szép fokozatosan levetkőzi a páncélját, azzal párhuzamosan ez a gát is átszakad.

Egészen addig kerülöm a tekintetét, amíg meg nem szólal. Lassan fordulok felé, kicsit meglepődve, kicsit hitetlenkedve. Örülni kéne egy közös vonásnak, de ennek most még én sem látom a pozitív oldalát. A magunk módján mindketten elveszítettük a szüleinket, amivel meg kellett tanulnunk együtt élni. Ezt egy gyereknek sem lenne szabad megtapasztalnia.

- Sajnálom - suttogom halkan, a fejemet ingatva. Mekkora volt erre az esély? Nem ismertem Bent a baleset előtt, nem tudhatom, mennyire érezte jól magát a bőrében, vagy milyen mélységeket és magasságokat élt meg a magánéletében, de nagyon úgy hangzik, hogy sokszor nem volt hozzá könyörületes a sors. Nem csoda, ha nem enged magához túl közel senkit, mert akik a legközelebb állhattak hozzá, azok a maguk módján mind magára hagyták; a szülei meghaltak, a barátnője szándékosan majdnem a vesztét okozta. Mélyet sóhajtva dőlök hátra a padon, és így, hogy Antoniora terelődik a szó, kicsit én is könnyebben beszélek.

- Ami Antoniot illeti… Ne haragudj miatta. Ő valószínűleg nem fog bocsánatot kérni, ha esetleg megint látna, sőt - húzom el a számat kicsit, bár az Bennek is hamar leeshetett csupán egy rövid találkozás alatt, hogy a bátyám nem az a fajta, aki bocsánatot kérne olyantól, aki az erejét fitogtatta vele szemben. - De azt hiszem, igazad van. - A túlféltő viselkedése és a heves vérmérséklete már nem egyszer okozott fejfájást többünknek is, viszont azt Ben jól látja, hogy nála jobbat nem lehetne kapni. - Van testvéred vagy bárki családtagod, aki itt van veled? Bárki, aki tud segíteni? - Tudom, hogy nincs egyedül, de a családjáról nem tett említést a szülein kívül. Lehetnek távolabbi rokonai, vagy a befogadó szülei, az ő családtagjaik, akikre esetleg tud támaszkodni. Ilyen nehéz időkben, főleg ennyire távol az otthonától biztos megkönnyítené a mindennapjait, ha lenne mellette valaki, akivel nem a munka hozta össze.






I got that
sunshine in my pocket, got that good soul in my feet. I feel that hot blood in my body when it drops I can't take my eyes up off it, moving so phenomenally.

Ben Demir imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Clara Monahan
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 17f4d80fafffe55d37d4ca58d21f19e358256d2b
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Fb7ca3dd69b4644038c29be34d77d3e58987d92e
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The best things in life are sweet
♫ :
I'm gonna break down your walls
★ családi állapot ★ :
Who can say where the path will go?
let's start over - Clara & Ben - Page 2 9c412c05369891624e9b6d1ace0edeccacc1212b
Philosophers guess but they just don't know
★ lakhely ★ :
☆ Brooklyn
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Dfa63354f09c75b70d0a67b23fca2aeab7ff23ad
★ idézet ★ :
Just one ray of sunshine
Is enough to dispel
Millions of shadows
★ foglalkozás ★ :
☆ gyógytornász
★ play by ★ :
☆ Tiera Skovbye
★ szükségem van rád ★ :
mom #1 & mom #2

brothers and sisters

Antonio
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Cd824f16dfcc3d88d7edf25b42f203b8b181a6d4
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: let's start over - Clara & Ben
let's start over - Clara & Ben - Page 2 EmptyHétf. Nov. 27 2023, 20:55

“So please let me in and show me something a little warmer. I've been cold and afraid of getting old. Without something a little rawer something real. To remind me how to feel real love”

Régen nem gondolt már úgy a szüleire, ahogy talán illene, hiszen ahhoz képest, mennyi idős most, nem történt a haláluk annyira régen. Sajnos a páncéljáról elmondható, hogy rengeteget vett el tőle annak érdekében, hogy valamilyen formában Ben funkcionális maradhasson az elmúlt két és fél év távlatában, ezért most az arcában elernyednek kissé az izmok, ahogy hagyja a szégyenérzetnek átjárni a testét. Valóban fejlődik, hiszen akár csak egy héttel ezelőtt is ez a téma úgy suhant volna el mellette, hogy a benne rejlő érzéseket észre sem vette volna, nem, hogy foglalkozzon velük akár csak egy kicsit is. Pedig a szülei csodás emberek voltak, így tőle biztosan többet érdemelnének annál, mint ami jelenleg kapnak, de egészen mostanáig nem volt semmi, amit adhatott volna, éppen csak most kezd visszakanyarodni egy olyan irányba, amivel még nem biztos, hogy képes egyáltalán szembenézni.
A változások abban is megmutatkoznak, ahogy kiérzi a Napsugárból, hogyan vette el a hangját a téma, pedig semmi olyat nem akart felhozni, ami kellemetlen lehetne neki. Ezt viszont jogos, ha a másik nem tudhatja biztosra, mert ahogyan viselkedett vele az elmúlt hetekben, minimum egy pofont, de még annál is jobban egy fejmosást érdemelne tőle, még sem kapott eddig mást, csak türelmet és kedvességet. És akkor még témákat is érint, meg beléjük tenyerel, pedig annyi hajtotta a kérdés felé, hogy kicsit jobban megismerje a másikat. Lehet, ez most nem tűnik így, de nincs oda érte, ha csak róla van szó, ennek az egésznek talán nem is az a lényege, sokkal inkább, hogy mennyire kétségbe van esve a saját feje által kreált kis börtönében.
De mindenek előtt magányos és egyedül van. Akkor is, ha azt tökéletesen magának köszönheti.
- Én is. - Emeli a tekintetét a másikra, és ha már a szavai nem magyarázzák, akkor a szemeiben ott lapulhat a válasz; ezt sem magára érti. Nem tudja, mi történt pontosan Clara szüleivel, és miért került egy másik jellegű családba, de nyilván az a szociálisan ideális, és azt lehet teljesnek nevezni, amikor az ember szülei együtt öregszenek meg, és közösen gondoskodnak a gyermekeikről.
- Eddig sem haragudtam rá. - Vonja el a tekintetét a válaszadás közben, pedig semmi gondja nincsen azzal, hogy ezt megfogalmazza, aztán pedig kimondja. A tényeket könnyen kezeli, mindegy, milyen állapotban van éppen, sőt, sokszor azok segítenek a földön járva maradnia. Ez pedig egy egyszerű tény, semmi más.
- Nem hiszem, hogy valaha barátok lennénk egy ilyen után, de harag nincsen. Nem tehetett semmiről. Visszafelé megértem viszont, hogy tudni sem akar rólam. - Ezt is tényként kezeli, hiszen csak akként lehet, illetve a világa egyelőre nem rázkódik meg attól, ha Antonio nem kedveli különösebben, mert már így is romokon taposnak mindketten a Napsugárral, annyi különbséggel kettejük között, hogy Ben valahol alatta van, Clara meg felülről próbálja kihúzni őt a saját elméje szorításából.
- Nem, nincs családom. A nagybátyám volt egyedül, de ő belehalt az alkoholba végül. Catherine és Hunter vannak csak nekem. - És annyira elviszik a gondolataiban azt illetően, hogy igazából meg sem érdemli egyikőjüket sem, hogy nem magyarázza, ki is ez a két személy valójában.
Clara & Ben


Clara Monahan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ben Demir
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 7f958a357ac3dc47337cd557de7db7fe3805d4de
let's start over - Clara & Ben - Page 2 069c66e5a51220ee9fdf59f3c71c1848fd5d3e85
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
There is no such thing as accident;
it is fate misnamed
★ családi állapot ★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Tumblr_pobyc7m5Rf1u7mdvto2_400
Don't you give up on me
Are you swimming in the stars?
Breathing in eternity
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Dc36bc4d69e67d8568a62c5961dc3aa8efb65467
★ foglalkozás ★ :
regényíró, előadó
★ play by ★ :
Çağatay Ulusoy
★ szükségem van rád ★ :
It's waiting, in shadows,
My every turn feels haunted.
It hits me, like arrows,
So deep, the blood is scarlet.
let's start over - Clara & Ben - Page 2 E172e87e45b34c8ff8e02ac282a398daf59d1378
Is this how it ends?
★ hozzászólások száma ★ :
69
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Fc18e1e91c82ae94e43be6456e0e9ed83d359afd
Trauma is a fact of life. It does not, however, have to be a life senctence.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: let's start over - Clara & Ben
let's start over - Clara & Ben - Page 2 EmptyKedd Dec. 05 2023, 22:56


Ben and Clara

“Keeping up appearances for the crowd but you're living your life, deadly alive. Are you dead or alive?”


Mindig azt gondoltam, hogy idővel jobb lesz. Nem csak azért, mert mások is ezt mondták, és mert nagyon szerettem volna elhinni, hanem azért is, mert így tűnt logikusnak. Az idő, ha nem is teljesen, de valamelyest mindent begyógyít, enyhíti a fájdalmat, az űr valahogy elviselhetőbb lesz, a mindennapos gondolatok ritkulnak, a rengeteg kétely valahogy elhalványodik, és a megválaszolatlan kérdések sem lesznek annyira nyomasztóak. Minél jobban vártam, hogy elég idő teljen el ehhez, annál inkább gyötört mindaz, amitől szabadulni szerettem volna. Eleinte nem is értettem, miért, de minél jobban akartam, annál rosszabb lett. Aztán idővel kevesebbet törtem a fejem, kevésbé szorult görcsbe a gyomrom, kisebb gombóc nőtt a torkomban, és azzal a kicsivel megtanultam együtt élni. Az utóbbi hetekben, hónapokban viszont megint sokat kezdtem törni a fejem. Nem azért, amiért régen is, nem egy eldobott gyereknek érzem magam; azt hiszem, most értem meg arra, hogy feltegyem a megfelelő személynek a kérdéseimet, és a válaszait megfelelően tudjam kezelni, legyenek azok bármik. Sokat gondolok rá: arra, hogy milyen lehet ő, és mik lehettek az indokai, amik miatt ezt találta jó megoldásnak. Nem panaszkodhatok, mert a lehető legjobb családban nőttem fel, amit csak el tudtam volna képzelni magamnak, de érdekel, honnan jöttem. És feltett szándékomban áll nem csak fantáziálni ezen, hanem lépéseket is tenni az ügy érdekében, csak még képtelen vagyok rávenni magam, hogy ezt közöljem a szüleimmel.

- Barátok biztos nem - csóválom a fejem halványan mosolyogva az abszurd elképzelésre, hogy ők ketten esetleg valaha is könnyedebb hangulatban váltsanak két szót egymással. Anto jellemzően az első benyomás alapján ítél, és Ben belépője mély nyomot hagyott benne. Én sem tudom hibáztatni, amiért nem kedveli őt a váratlan látogatása miatt. - Kifejezetten örült, amikor elmentél - kuncogok halkan, mert most már kicsit máshogy látom azt az estét, és az Antoniotól kapott fejmosást, mint azokban a percekben. És ha már ennyit beszéltünk róla, jogosan merül fel bennem a kérdés, hogy vajon Ben mennyire van itt egyedül, van-e mellette bárki a családjából, akire tud támaszkodni. Eddig igazán bele sem gondoltam, mennyire magányosak lehetnek a hétköznapjai, csak most üt szöget a fejemben, amikor elárulja, hogy jóformán nincs senkije.

- Ha valamikor szeretnél beszélgetni… - kezdek bele kicsit bizonytalanul, mert még pontosan én sem tudom, mire szeretnék kilyukadni. - Vagy csak unatkozol és nem akarsz egyedül lenni… Vagy kiülnél valahova egy padra csöndben, akkor szólj. - Felé fordulva az arcát fürkészem, mert szeretném, ha tudná, hogy komolyan gondolom. Nem tudom, hány ismerőse lehet a városban, akikkel akár csak két szót is tudna beszélni, de ha mindenki mással úgy viselkedik, ahogy az elmúlt hetekben velem tette, akkor van egy sejtésem. Még ha szándékosan is löki el magától az embereket, ennyi időt egyedül tölteni nagyon nyomasztó és magányos. Mindenkinek szüksége van rá, hogy emberek között legyen, kiszabaduljon a négy fal közül és másféle ingerek is érjék, ne csak a megszokottak. Ha Ben nyitottan áll hozzá, akkor szívesen leszek az a valaki, aki kirángatja abból a letargikus buborékból.





I got that
sunshine in my pocket, got that good soul in my feet. I feel that hot blood in my body when it drops I can't take my eyes up off it, moving so phenomenally.

Ben Demir imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Clara Monahan
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 17f4d80fafffe55d37d4ca58d21f19e358256d2b
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Fb7ca3dd69b4644038c29be34d77d3e58987d92e
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The best things in life are sweet
♫ :
I'm gonna break down your walls
★ családi állapot ★ :
Who can say where the path will go?
let's start over - Clara & Ben - Page 2 9c412c05369891624e9b6d1ace0edeccacc1212b
Philosophers guess but they just don't know
★ lakhely ★ :
☆ Brooklyn
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Dfa63354f09c75b70d0a67b23fca2aeab7ff23ad
★ idézet ★ :
Just one ray of sunshine
Is enough to dispel
Millions of shadows
★ foglalkozás ★ :
☆ gyógytornász
★ play by ★ :
☆ Tiera Skovbye
★ szükségem van rád ★ :
mom #1 & mom #2

brothers and sisters

Antonio
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Cd824f16dfcc3d88d7edf25b42f203b8b181a6d4
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: let's start over - Clara & Ben
let's start over - Clara & Ben - Page 2 EmptyPént. Dec. 08 2023, 20:06

“So please let me in and show me something a little warmer. I've been cold and afraid of getting old. Without something a little rawer something real. To remind me how to feel real love”

Őszintén hitte eddig, hogy nincsen szüksége senkire, sőt, még az a két személy is képes volt szinte az őrületbe kergetni őt a törődésükkel, akik vannak olyan jószívűek, hogy nem hagyták magára. Szerette volna elérni, de bármit tett vagy mondott, Cate és Hunter nem tágítottak mellőle. Ha nem lenne most vele a szőke, és nem tett volna hasonlóan, mint ők, akkor lehet sosem nyílik fel annyira a szeme, mint eddig sikerült azt felnyitnia, és nem jön rá önszántából, mennyit köszönhet nekik az elmúlt két és fél évért. Némi szégyenérzet már a bőrére kúszott, amióta a Napsugár segít neki, és már tervezi, hogyan kérjen bocsánatot, vagy engesztelje ki őket a viselkedéséért, mert bár tudja, hogy megértik őt, hiszen végignézték, ami vele történt, még sem gondolja úgy, hogy megérdemelték, amit tőle kaptak. Ez talán az egyértelmű része, de kell még egy kis idő, amíg gyakorlatba képes a gondolatait majd ültetni, és valóban, tényleg őszintén leülni velük megbeszélni, mi és miért történt. Mert, egy dolog látni, Ben szerint viszont más megélni, így ők ketten sem érthetnek feltétlenül mindent.
Hiszen azt is még csak most érti meg, mennyire egyedül volt valójában. Nem azért, mert ők ketten ne lettek volna a közelében, hanem mert nem törődött senkivel eléggé, hogy észrevegye.
Sejti egyébként, hogy lehetetlen küldetés lenne a másik bátyjával megbarátkoznia, és nem is tűnik annak a típusnak, mint akit mondjuk az ő története meghatna; de azok után, hogy Clara hozzá tud érni, és az ismeretségük rövid ideje alatt máris ennyit változtatott Benen elhiteti lassan a férfivel, hogy nincsenek lehetetlenek. Egyelőre csak még nem látja, miként hozná azt a sors, hogy ő Antonioval leül egy sör mellett akármiről is beszélgetni.
- És te? - Kérdezi egészen halkan, már-már óvatosan, és igazából fogalma sincsen, mit szeretne hallani, vagy miért fontos az, hogy bármit halljon a másik gondolataiból. Őszintén nem szeretné, ha minden csak róla szólna, és még mindig játszik a bőrén az, mennyire furcsa a kapocs kettejük között. Megijeszti, de mindig, ha vesz egy mély levegőt ez a félelem egy kicsit háttérbe szorul. És szeretné, ha ez mindig működne, mert nem akarja bántani a másikat.
Az arcvonásai arra, ami ezután elhangzik először megmerevednek, mint aki nem számított ezekre a szavakra egyáltalán. Hiszen arról volt szó, hogy Clara segít, és bár nem tudta, vagy tudja most, hogy ez pontosan mit jelent, mégis, mintha másnak szólna, amit a szőke mond neki. Az embernek, aki Benben lakik, nem a betegnek, akit ki kell húzni a saját elméje épített börtönéből.
Értetlenül néz Clarára, aztán elvonja a tekintetét, mintha ezzel el tudná rejteni a zavarát. Aztán a saját arcához nyúl, és végigsimít a borostáján, ezzel próbálva elsimítani az egyértelmű érzéseket a vonásairól, végül, mikor már túl hosszan hallgat, megszólal ismét.
- Rendben, észben tartom. - Ennél sokkal hálásabbnak érzi magát, csak nem tudja jól kifejezni, így amikor ismét a másikra fordítja a tekintetét, a terelés szándékos a részéről.
- Szeretnél még sétálni? - Nem tudja, mennyi az idő, mert a telefonját a táskájában hagyta a kórházban, hiszen nem számított semmilyen hasonló kitérőre, de ezért is hálás a másiknak. Reméli, egy nap vissza tud majd adni mindent, amit a Napsugártól kapott eddig, és amit még kapni fog, legyen az bármi. Tőle sem érdemli meg ezt a rengeteg mindent, ahogy a barátaitól sem, akik szinte olyanok neki, mint a fogadott szülei, csak korban nem lehetne rájuk ezt mondani.
Clara & Ben


Clara Monahan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ben Demir
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 7f958a357ac3dc47337cd557de7db7fe3805d4de
let's start over - Clara & Ben - Page 2 069c66e5a51220ee9fdf59f3c71c1848fd5d3e85
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
There is no such thing as accident;
it is fate misnamed
★ családi állapot ★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Tumblr_pobyc7m5Rf1u7mdvto2_400
Don't you give up on me
Are you swimming in the stars?
Breathing in eternity
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Dc36bc4d69e67d8568a62c5961dc3aa8efb65467
★ foglalkozás ★ :
regényíró, előadó
★ play by ★ :
Çağatay Ulusoy
★ szükségem van rád ★ :
It's waiting, in shadows,
My every turn feels haunted.
It hits me, like arrows,
So deep, the blood is scarlet.
let's start over - Clara & Ben - Page 2 E172e87e45b34c8ff8e02ac282a398daf59d1378
Is this how it ends?
★ hozzászólások száma ★ :
69
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Fc18e1e91c82ae94e43be6456e0e9ed83d359afd
Trauma is a fact of life. It does not, however, have to be a life senctence.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: let's start over - Clara & Ben
let's start over - Clara & Ben - Page 2 EmptyVas. Dec. 10 2023, 22:52


Ben and Clara

“Keeping up appearances for the crowd but you're living your life, deadly alive. Are you dead or alive?”


Elképzelni sem tudom, milyen lehetett az elmúlt több mint két év Ben számára. Nem csak a sérülése és a volt barátnője miatt, hanem a magány miatt. Kizárta a külvilágot, kizárt mindenkit, aki körülötte volt, ellökte magától az embereket, és ez nyomot hagyott rajta. Érthető, mert a hozzá egyik legközelebb álló ember árulta el úgy, ahogy soha senkinek nem lett volna szabad. Ez sokáig tüskét fog hagyni benne. Nehéz lehet egy ilyen után megbízni bárkiben is, ezért nehéz neki segíteni. De szeretném megpróbálni, ha már ígéretet tettem rá.

- Én? - kérdezem vissza meglepetten, és hirtelen azt se tudom, mit mondjak. Sok minden történt azon az estén, és semmi nem egyértelműen fekete vagy fehér, ha visszagondolok pár nappal ezelőttre. Sokkal bonyolultabb lett minden, mint azt gondoltam volna előtte bármikor, amikor segítségért jött hozzám, hogy a fizikai állapotán javítsunk. Részegen beállított, összeverekedett a bátyámmal, utána pedig úgy nyílt meg előttem, ahogy gondolom már rég nem tudott senkinek se. Nehéz ezt hova tenni és egyértelmű választ adni, amikor még az sem teljesen magától értetődő, hogy mi ez itt és most. Hosszan szívom be a levegőt, de a válasz továbbra is várat magára. Nem tudom, mit mondhatnék. Elfordítom róla a tekintetem, hátha úgy könnyebb összeszedni a gondolataimat, ha nem látom az arcát és annak rezdüléseit. Mélyet sóhajtok, amivel csak próbálok több időt nyerni, de Ben nem ostoba, a hosszúra nyúlt némaságból már biztos ő is következtet valamire. - Nézd, ez bonyolult - fordulok végül vissza felé, mielőtt még túl hamar vonna le bármi következtetést. - Nem számítottam rád, és nehéz helyzetbe hoztál. Amikor felajánlottam a segítségemet, egyértelműen nem kértél belőle, aztán felbukkantál a semmiből késő este, és mégis azt szeretted volna, ha segítek. És félre ne érts, nagyon szívesen segítek, különben most sem ülnék itt veled, viszont okoztál bőven fejtörést. - Sóhajtok és egy kis szünetet tartok, de egy mosollyal igyekszem oldani az eddigi mondandóm komolyságát. - De ezektől függetlenül örültem volna, ha Antonio később jön haza. - Azt még egyelőre nem tudnám megmondani, milyen érzések és érzelmek kavarognak bennem, amiket az az esti látogatás indított el, mert még magamban is le kell ezeket tisztáznom. Hogy kedvelem-e Bent? Azt hiszem, de még én sem tudom, hiszen alig ismerem. És az alapján, amit az első pár alkalommal mutatott magából, az ellenkezője lenne logikus. És az is logikus lenne, ha nem lépnék át egy bizonyos határt, de azzal, hogy felajánlom a társaságom, ha nem szeretne egyedül lenni, pontosan ezt teszem - visszavonni viszont nem fogom. Érzem rajta a hezitálást, a zavart, és egy kicsit meg is bánom, amit mondtam.

- Csak egy ajánlat, semmi kényszer. - Ha korainak érzi, vagy csak szimplán nem szeretné, nem fogok ráerőltetni semmit, ezt neki kell eldöntenie. És most azt érzem, egy kis térre lehet szüksége, ezért tereli a témát.

- Nem, ha te sem - ingatom a fejem és elfordítom a tekintetem. - Ha szeretnél, visszamehetünk és majd legközelebb folytatjuk. - Felállok és várakozva fordulok Ben felé. Akárhogy is dönt, mindenképp el kell indulnunk valamerre.





I got that
sunshine in my pocket, got that good soul in my feet. I feel that hot blood in my body when it drops I can't take my eyes up off it, moving so phenomenally.

Ben Demir imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Clara Monahan
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 17f4d80fafffe55d37d4ca58d21f19e358256d2b
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Fb7ca3dd69b4644038c29be34d77d3e58987d92e
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The best things in life are sweet
♫ :
I'm gonna break down your walls
★ családi állapot ★ :
Who can say where the path will go?
let's start over - Clara & Ben - Page 2 9c412c05369891624e9b6d1ace0edeccacc1212b
Philosophers guess but they just don't know
★ lakhely ★ :
☆ Brooklyn
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Dfa63354f09c75b70d0a67b23fca2aeab7ff23ad
★ idézet ★ :
Just one ray of sunshine
Is enough to dispel
Millions of shadows
★ foglalkozás ★ :
☆ gyógytornász
★ play by ★ :
☆ Tiera Skovbye
★ szükségem van rád ★ :
mom #1 & mom #2

brothers and sisters

Antonio
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Cd824f16dfcc3d88d7edf25b42f203b8b181a6d4
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: let's start over - Clara & Ben
let's start over - Clara & Ben - Page 2 EmptySzer. Dec. 13 2023, 21:39

“So please let me in and show me something a little warmer. I've been cold and afraid of getting old. Without something a little rawer something real. To remind me how to feel real love”

Némán hallgatja a Napsugár gondolatait arról az estéről, amikor részegen jelent meg náluk válaszokat követelve, ráadásul erőszakot alkalmazva, mégis, szinte észre sem veszi magán, de elkezd a szavaktól mosolyogni. Nem feltűnően és nem önfeledten, de nagyon őszintén, ráadásul a másik ekkor még el sem jut oda, hogy örült volna annak, ha a bátyja valamivel később ér vissza.
A szíve egy leheletnyivel hevesebben kezd verni, amikor visszagondol az utolsó percekre; ugyan a düh váltotta ki belőle, és talán az alkohol is nagyobb szerepet kapott az egészben, de emlékszik rá, mennyire közel állt a másikhoz, ahogy arra is, mennyit gondolt arra a pillanatra az azt követő napokban, míg eljutottak idáig. Nem tudja, mert sohasem találkozott még olyan jószívű és önzetlen személlyel, mint amilyen a másik, hogy mégis hogyan eszkalálódott minden ennyire gyorsan, de annak ellenére is várta a mai időpontot, hogy fogalma sem volt, elszalad-e a gyógyulás lehetősége elől még egyszer az életében, vagy szembenéz végre a vele történtekkel. Hiába veszi körül apró, de támogató közeg, Ben biztos benne, hogy a szőke nélkül nem tartana ott, ahol.
- Sajnálom, tényleg. Nem tudtam kezelni, hogy amiről azt hittem, már sosem lesz lehetséges, neked mégis sikerült. - Vallja be őszintén, bár nem tudja, hogy esetleg azon az estén ne mondott volna hasonlót, mert a szavakra az alkohol hatására kevésbé emlékszik mint a mozdulatokra, amiket tett. Tökéletesen fel tudja idézni, ahogy behúz egy akkorát Antonionak, hogy attól ő a földre ült, ahogy az elváláskor a kapuban érzett tétovázásra is. De a szavaira kevésbé, mert szinte akadt még a nyelve, amikor megérkezett.
Végül mielőtt válaszolna másra is, barna szemeivel megkeresi a másik kékjeit, és nincsen bennük tétovázás ezúttal, amikor válaszol.
- Annak én is. - Valószínűleg elhamarkodottan cselekedett volna, mert azon az estén a legrosszabbik énjét erősítette fel az alkohol, és a meggondolatlanság nem olyasmi, amit a régi Ben erényként kezelt volna. Mégis, amikor odatévednek a kósza gondolatai időről-időre, valami benne sajnálja, amiért nem volt lehetősége kideríteni, mit adott volna még néhány perc nekik.
Bólintással fogadja végül az ajánlatot, mert sokkal személyesebben érinti, mint ezek a foglalkozások, akkor is, ha a mait nem a négy fal között töltötték el. Végül feláll ő is, és ingatni kezdi a fejét.
- Szerintem menjünk vissza. - Érzi a tagjain azt a fajta fáradtságot, ami nála már-már fájdalomba és sajgásba tud átcsapni, mindezt pedig azért, mert valójában lelkileg érzi magát lemerülve, ahogy újraélte a történteket. Tart tőle, hogy az előző témához hasonlókra terelődik ismét a beszélgetés, ő pedig nem tud koncentrálni a tőle elhangzottakra ilyen állapotban, ezért jobbnak látja, ha máskor folytatják. Lehet legközelebb szaván fogja a másikat, még nem tudja, hogyan tovább pontosan.
Clara & Ben


Clara Monahan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ben Demir
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 7f958a357ac3dc47337cd557de7db7fe3805d4de
let's start over - Clara & Ben - Page 2 069c66e5a51220ee9fdf59f3c71c1848fd5d3e85
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
There is no such thing as accident;
it is fate misnamed
★ családi állapot ★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Tumblr_pobyc7m5Rf1u7mdvto2_400
Don't you give up on me
Are you swimming in the stars?
Breathing in eternity
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Dc36bc4d69e67d8568a62c5961dc3aa8efb65467
★ foglalkozás ★ :
regényíró, előadó
★ play by ★ :
Çağatay Ulusoy
★ szükségem van rád ★ :
It's waiting, in shadows,
My every turn feels haunted.
It hits me, like arrows,
So deep, the blood is scarlet.
let's start over - Clara & Ben - Page 2 E172e87e45b34c8ff8e02ac282a398daf59d1378
Is this how it ends?
★ hozzászólások száma ★ :
69
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Fc18e1e91c82ae94e43be6456e0e9ed83d359afd
Trauma is a fact of life. It does not, however, have to be a life senctence.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: let's start over - Clara & Ben
let's start over - Clara & Ben - Page 2 EmptyHétf. Dec. 25 2023, 15:36


Ben and Clara

“Keeping up appearances for the crowd but you're living your life, deadly alive. Are you dead or alive?”


A kezemet Ben kézfejére csúsztatom lassan és óvatosan megszorítom. Történt, ami történt, megváltoztatni nem tudjuk, de túl sok minden sajnálnivaló sincs rajta így utólag visszagondolva. Még most is elég vegyesek az érzelmeim, ha felelevenítem azt az estét és a szavait, de akkor elindult valami, amiről egyelőre fogalmam sincs, hova fog vezetni minket. Egy részem szívesen áll elébe, mert segíthetek valakinek, akinek szüksége van rá. Hasznosnak érzem magam, és azt hiszem, a Bennel töltött idő tudata sem riaszt már meg annyira, viszont tartok az ismeretlentől. A dolgom egyszerűbb volt, amikor még csak a bunkó énjét engedte látni. Könnyebb volt objektívnek maradni és egy valamire koncentrálni, amióta viszont felbukkant késő este, már nehéz úgy tekintenem rá, mint bármelyik másik betegre. Ilyen rövid idő alatt ekkora változást még nekem is nehéz a helyén kezelnem. Nem az volt a célom, hogy olyat mondjak, ami miatt szükségét érzi bocsánatot kérni, de ha nyílt lapokkal játszunk innentől kezdve, szeretném, ha ő ezeket tudná. Összezavart és most sem látok még teljesen tisztán, viszont számíthat rám. Nem tudom, mi történt volna még akár csak pár perc alatt is, ha Anto később ér vissza, de már nem tudok nem ezen gondolkodni. Ki tudja, az a kis idő mit hozott volna ki Benből, vagy mire adott volna még lehetőséget. Halványan elmosolyodom, amikor ebben ő is megerősít, és most először nehezemre esik elfordítani róla a tekintetemet. Elveszek mélybarna szemeiben és észre sem veszem, hogy a kezem még mindig ugyanott pihen, ahol eddig. A hasamban elszabadult pillangók teljesen elveszik az időérzékemet. Az egyetlen, ami emlékeztet az idő múlására jelenleg, az idáig visszatartott lélegzetem. Lassan visszahúzom a kezem és egy kicsit arrébb is csúszom a padon, hátha ez a kis távolság segít rendezni a gondolataimat és észhez térít. Mélyet sóhajtok, néhány pillanatig a tér közepén táncoló szökőkutat nézem, amivel egy kis időt nyerek. Ma nem töltöttük ki azt a másfél órát, amit papíron kellett volna, viszont nem is fogom ezután erőltetni. Nem tudom, mi történt az előbb, vagy éppen miért, de bármi is zökkentett ki ennyire, kell egy kis időbeli és térbeli távolság, hogy rájöjjek.

- Rendben - bólintok és felállok a padról, és ha ő is indulásra kész, a kórház felé veszem az irányt. Nem sietek, felveszem Ben tempóját, miközben a szemem rajta tartom. Nem mozogtunk sokat ma, ez viszont nem jelenti azt, hogy ne lenne fájdalma. - Köszönöm, hogy beszéltél a történtekről. - Mégiscsak egy idegent fogadott a bizalmába, akit alig ismer, hiába töltöttünk már együtt összezárva néhány órát. - Nem kell mindent a világgal megosztanod, de hidd el, idővel neked is jobb lesz így. - Halványan mosolygok rá biztatásként, mert szeretném, ha amit most elkezdtünk, nem maradna annyiban. Szeretném, ha még beszélnénk a balesetéről, a hátteréről, a volt barátnőjéről, az érzéseiről és a fájdalmairól, különben nem fogunk eredményt elérni. Persze csak az ő tempójában, mindenféle nyomás nélkül. De ha ő kész lesz további beszélgetésekre, én mellette leszek.





I got that
sunshine in my pocket, got that good soul in my feet. I feel that hot blood in my body when it drops I can't take my eyes up off it, moving so phenomenally.

Ben Demir imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Clara Monahan
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 17f4d80fafffe55d37d4ca58d21f19e358256d2b
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Fb7ca3dd69b4644038c29be34d77d3e58987d92e
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The best things in life are sweet
♫ :
I'm gonna break down your walls
★ családi állapot ★ :
Who can say where the path will go?
let's start over - Clara & Ben - Page 2 9c412c05369891624e9b6d1ace0edeccacc1212b
Philosophers guess but they just don't know
★ lakhely ★ :
☆ Brooklyn
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Dfa63354f09c75b70d0a67b23fca2aeab7ff23ad
★ idézet ★ :
Just one ray of sunshine
Is enough to dispel
Millions of shadows
★ foglalkozás ★ :
☆ gyógytornász
★ play by ★ :
☆ Tiera Skovbye
★ szükségem van rád ★ :
mom #1 & mom #2

brothers and sisters

Antonio
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Cd824f16dfcc3d88d7edf25b42f203b8b181a6d4
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: let's start over - Clara & Ben
let's start over - Clara & Ben - Page 2 EmptyKedd Jan. 02 2024, 19:58

“So please let me in and show me something a little warmer. I've been cold and afraid of getting old. Without something a little rawer something real. To remind me how to feel real love”

Amikor a Napsugár a kezére vezeti a sajátját, először olyan érzése támad, mintha teljes testében bele akarna rezzenni a gesztusba, de végül ez elmarad, és a kezdeti meglepettség az arcán egy őszinte, szokatlanul széles mosolyba vált néhány pillanaton belül. Mondta más sokszor, de igazából író létére is képtelen szavakba önteni mindazt, amit kivált belőle a tény, hogy a másik gond nélkül hozzá tud érni. Már nem akarja erőszakosan a válaszokat azonban arra, miért van ez, hiszen ha a saját történeteiből, illetve a mögöttük lévő gondolatokból indul ki, akkor úgy hiszi, a világon mindenre van magyarázat, csak nem minden annyira egyértelmű, hogy azonnal megtalálja rá a válaszokat.
A mostani Ben pedig sohasem lehetett volna ennyire türelmes, ahogy néhány napja nem is volt az, így nem csak az érintés előtt áll döbbenten valójában, hanem a gyors változás lehetősége előtt is. Azt viszont nem veszi még észre, milyen vékony cérnaszálon függ ez a remény, és mennyire vigyáznia kellene rá, nehogy megboruljon ismét, amikor már képes tulajdonképpen önmagát előcsalogatnia a páncél mögül, amit ő hozott létre, a saját védelme érdekében.
A szőke mosolya szinte a tükörképe is lehetne most Benének, de nem tudhatja biztosan, mit érez a szavak mentén a másik, hiszen még ő sincsen a saját érzéseivel tisztában. Hajlandó azonban elhinni, ha csak a közeli jövőre nézve egyelőre, hogy lesz minden kérdésére válasza, ha elég kitartó, és ezúttal nem adja fel úgy, ahogy az elmúlt években az jellemző volt rá. Tudja, hogy nem akar már az áldozat szerepében létezni tovább, éppen csak az homályos még, mennyire tud megbarátkozni az újdonsült Bennel, aki reméli, nem az, akit eddig Clara láthatott belőle, viszont tudja, hogy nem lehet a régi már soha.
Most már legalább ismét úton van látszólag a jó irányba.
- Tudom. - Válaszolja röviden arra, mit kell megosztania a világgal a másik szerint, és ezzel nem is érthetne egyet jobban; a világot a balesetet követően nagyon érdekelte, hogy mi történt vele, azonban az állapotáról nem hivatalos a hírzárlat annak érdekében, hogy az ex-barátnője a lehető legkevesebb információval rendelkezzen róla. Még maga Ben sem tudja, mikor fogják a sajtót értesíteni a részletekről, valószínűleg akkor, ha egy új regénnyel hajlandó lesz a jövőben bármikor visszatérni, már ha erre bármi esély van.
- Már most sokkal jobb. Köszönöm. - Mondja kicsit halkabban, pedig semmi titok nincs abban amit mond. Ezt követően már nem szól sokat, mielőtt visszaérnek a kórházba, csak élvezi a kényelmes csendet kettejük között azok után, mennyi elzárt érzelemmel kellett szembenéznie nem is olyan régen, a padon ülve. Arra pedig már egyáltalán nem emlékszik, volt-e az életében valaki, akivel képes volt olyan szinten élvezni a csendet, mint most a Napsugárral teszi.
Clara & Ben


mind álarcot viselünk
Ben Demir
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 7f958a357ac3dc47337cd557de7db7fe3805d4de
let's start over - Clara & Ben - Page 2 069c66e5a51220ee9fdf59f3c71c1848fd5d3e85
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
There is no such thing as accident;
it is fate misnamed
★ családi állapot ★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Tumblr_pobyc7m5Rf1u7mdvto2_400
Don't you give up on me
Are you swimming in the stars?
Breathing in eternity
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Dc36bc4d69e67d8568a62c5961dc3aa8efb65467
★ foglalkozás ★ :
regényíró, előadó
★ play by ★ :
Çağatay Ulusoy
★ szükségem van rád ★ :
It's waiting, in shadows,
My every turn feels haunted.
It hits me, like arrows,
So deep, the blood is scarlet.
let's start over - Clara & Ben - Page 2 E172e87e45b34c8ff8e02ac282a398daf59d1378
Is this how it ends?
★ hozzászólások száma ★ :
69
★ :
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Fc18e1e91c82ae94e43be6456e0e9ed83d359afd
Trauma is a fact of life. It does not, however, have to be a life senctence.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: let's start over - Clara & Ben
let's start over - Clara & Ben - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
let's start over - Clara & Ben
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Come on Barbie, lets go party!
» Lets go party - Jesus and Flor
» who lets the dogs out – lindy x paul
» let's start the day... well?
» Dacre & AJ ~ Start of something new

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: