New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 92 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 77 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 22:55-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Ma 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 21:50-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 21:48-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 21:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Jen & Toni - The escape
TémanyitásRe: Jen & Toni - The escape
Jen & Toni - The escape EmptyCsüt. Május 02 2024, 14:37

“Friendship isn’t about who you’ve known the longest.  It’s about who walked into your life, said “I’m here for you” and proved it.”

Már több, mint egy hónapja történt, de valójában sosem érhettünk a végére. A befejezetlen légyott aurája oda költözött a bőröm alá,  – gondolom – hogy megtalálja a tökéletes vizuális folytatást... Újra, még egyszer, aztán pár órával később, vagy egy másik napon, a következő héten, amikor felbukkan valahol a környezetemben: megismétlődik. Levegőt is elfelejtek venni, hacsak meglátom. És sűrűn látom, ez okozza a fő problémát. Az értekezleteken, a folyosókon, péntek este, amikor Sam közös vacsorát szervez, mert számára még mindig feldolgozhatatlan; hiába sejtette már egy estével korábban a korcsolyapályán. De a jelenléte nem csupán éberen okoz lassan mérgező eszméletvesztést, álmomban is egyre sűrűbben felbukkan... Hallom a rekedtes hangját, ahogy hálát mond, látom a kék íriszek éhező pillantását mielőtt felém iramodik és érzem a meleg tenyerének nyomait leszánkázni oldalamon... És csak a koponyám hátsó zugaiba űzött képekből tudom, miféle folytatások lehettek volna, ha...
A „ha” betűk egyesüléséből érkező folytatás az én legádázabb ellenségem. Megőrjít, megrémít, megbénít. Rávesz, hogy az alkohollal oldjam fel a szívemre ragadós, kellemes érzéseket és bilincset képez a telefonért nyúló kezeimre. Ez is bizonyítja, hogy fordítva vagyok összerakva: egy épeszű ember bátorságot merítene a forróságban edzett szérumból, de én? Engem felépít, távol tart. Kellemes delíriumban dédelget, bár az is igaz, hogy sokkal sötétebb érzésekkel ruház fel és olyan szándékosság gyötör, ami valószínűleg nem sorolható az egészséges mellékhatások közé, ha volt is olyan.
A legutóbbi találkozásunk a liftben... Biztosra veszem, hogy számára semmi eget rengető nem történt és mégis. Nem hallucináció volt, ahogy a kisebb tömegre hagyatkozva egymás mellé préselődtünk. Gondterheltnek tűnt, ahogy Amy egészen féloldalt állt vele, beszélt hozzá. Jobban mondva hozzá, Samhez meg mindenki máshoz is, aki még ott volt. De nekem nem kerülte el a figyelmemet, mennyire szomjazza Wyatt figyelmét. És akkor a kézfeje enyémhez ért. Egy megnyugtatónak, biztatónak szánt gesztus volt, vagy véletlen? Jobb kedvem lett tőle, elviselhetővé tette azt a pár másodpercet, amíg így voltunk. Elhúztam a kezem, és ő sértettnek tűnt. Nem találta a szavakat, amikor beszéltek hozzá. Én sem, amikor a parkolóban még elkaptam egy hasonló, felém intézett pillantását. Vajon fogjuk-e bármikor? Vagy már mindig annak a félbeszakított „Mi lett volna, ha?” jelenetnek két, kiragadott szereplőjeként leszünk? És most? Antonia társaságától meg egy istenverte kísértet tanyától várom a megoldást? Bravúros húzás, nem menthetnek meg.
- Biztosan nagyon hiányzik - bár felesleges ezt kimondanom, mégis a számra jönnek a szavak. A húgom jut eszembe, nincs más barátnőm, de az is igaz, hogy mellette másra sosem volt, nem igen lehet szükségem. Kivéve persze a mellettem ülőt, aki a megismerkedésünk óta olyan érzést kelt életre bennem, mintha már hosszú évek óta ismerném. Különös... - Van valami változás? - kérdezem, lopva pillantva felé. Nem szeretem a bizonytalan érzékenységgel telített témákat, de szükségét érzem, hogy beszéljünk róla. Ha szeretne.
Megingatom a fejemet. Sam emlegetése közben - újra - felvillan lelki szemeim előtt, milyen kétségbeesett és szomorú képet vágott, amikor összecuccoltam. Mintha nem azért könyörgött volna korábban annyiszor, hogy utazzak el... Valódi kolléga-katasztrófa az, hogy Sam a harmadik keréknek gondol... Bár perpillanat könnyebben viselem ezt a terhet, mint ha az igazságról kellene beszélnünk: tudom, mit mondana. Próbáltam már megtudni tőle, Wyatt vajon elmondta-e neki, hogy nem a szeretője vagyok... Elvégre biztosan nem lehet kellemes ilyen szerepben tündökölnie és mivel ő is ember, lehet, hogy elszólta magát, de ki tudja? A férfiak mindent másképp gondolnak.
- Igen... - fogalmam sincs, mire mondom - Nem tudnék jobb partnert kívánni sem... minden aggodalmával. Különös tehetsége van hozzá, hogyan csaljon mosolyt az arcomra.. Akkor is, ha ritka rossz napom van és miatta megbüntet a Főnök engem is - ismerem el. A kihallgatásokat sok esetben megnehezíti és a nyomozások során sem feltétlen minden gondolata visz közelebb a célunk eléréséhez, de annyi biztos, hogy nélküle szürke, kopott hétköznapjaink lennének. És emellett nem egyszer megmentette már az életemet... Bizonyos értelemben Sam már nem csak a kollégám. A családomként tekintek rá. - És milyenek a te kollégáid? - ne csak az én környezetemről beszélgessünk.
- Vámpír? - fogvillantós mosollyal nézek felé. Kifejezetten érdekel, milyen típusú pasas ébresztette fel benne a nőt. Főleg, ha mániákust tudott kreálni belőle... Nem mintha én ne rajongtam volna egy férfi iránt ilyen szenvedélyesen... Megrázom a fejem, nem akarok a göndör szőkére gondolni többet.
- De miért nem mondják ki, ha bóknak gondolják? - kérdezem, persze magam is tudom a választ rá. Egészen kis koruktól fogva beléjük ívódott az a furcsa nézet, hogy ha meghúzzák egy kislány haját, az kifejezi, tetszik nekik, kedvükre van. Ha ez az elmélet az alapja mindennek... Bár be kell vallanom, létezik olyanfajta hajhúzás, ami szórakoztató egy nő számára is, de az nem a szándékos bántalmazáshoz tartozik. - És a nők a bonyolultak... - hányszor hallom Samet orrhangon prüszkölni: „Nők...”
Elégedetten biccentek, készen rá, hogy az elkövetkező perceket csendben, a kávémmal foglalkozva töltsem el, ha nincs szüksége rám, de... Kérdőn nézek felé, hallgatom, feldolgozom a szavakat és egy néma sóhajt engedek ki, mielőtt ismét előre fordulok. Halovány mosoly, ahogy a nosztalgia-érzése felszínre tör a sejteim közül... A bemutatkozásakor, az, ahogy elbűvölő mosolyával rögtön ujjai köré csavart, hát még a tudásával. Mennyire irritált, közben - titokban - lenyűgözött, ahogyan művelte, amit...
- Egyszer... - vallom be - Egyszer találkoztam egy ilyen pasival. Őrület, hogy minden gondolatodat képes kitölteni... - prüszkölöm a szavakat, de részletezni egyelőre nem fogom. Érdekel, miért kérdezi. Csak nem?
- Mit kell tudni róla? - kíváncsiskodom. Bárki is a két lábon járó Idegösszeroppanásthordozó, szeretnék róla hallani többet is.
Antonia & Jennifer
BEE


always remember us this way
Lovers in the night Poets tryin' to write, We don't know how to rhyme But, damn, we try. But all I really know You're where I wanna go! The part of me that's you will never die. So when I'm all choked up And I can't find the words Every time we say goodbye, baby, it hurts...

Antonia Ortiz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jennifer Adler
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - The escape F2c6871c223bc0d5c362621e3fe6ecb08b5e6254
Jen & Toni - The escape F12145f57725824480d3e5920cc7a65249e5bdff
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
in the end, we'll all become stories
♫ :
This feeling is dancin' in my flames
★ családi állapot ★ :
Jen & Toni - The escape 9uqYI4V
„ and she can kill a man or kiss his heart ”
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm not anti-social,
I'm selectively social
★ foglalkozás ★ :
FBI ügynök (NYC Bureau of Investigation)
★ play by ★ :
Robin Tunney
★ szükségem van rád ★ :
And now his eyes meet mine like white lightning - they are blue, these eyes of his, whose power is so intense -
Jen & Toni - The escape JaFVftH Jen & Toni - The escape HOR8ofj
but as are precious ocean, or deep unfathomable mountain lakes. And yes, there is so much in this meeting. No matter where we are, You can clearly see whats happening in our hearts. Or you can hear...
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
Jen & Toni - The escape 0907646435d707ccb3fa994d32fcbba21f7a4ee9
TémanyitásRe: Jen & Toni - The escape
Jen & Toni - The escape EmptyHétf. Ápr. 15 2024, 15:16

jennifer& antonia
Where Do We Go From Here? ―
Jenniferrel nem régóta ismerjük egymást mégis néha úgy érződik mintha az első találkozásunk hónapokkal ezelőttre vinne vissza. Az egyetlen ami ez ellen a teória ellen szól, hogy még mindig sok mindent nem tudok róla, de ha rajtam múlik, én örömmel változtatnék ezen. Ami viszont biztos, hogy kedvelem a társaságát és izgalommal tölt el a közös programunk fokozatos alakulása. Néha nehezen rugdosom ki magamat a lakásból és jobb esik csak otthon a kanapén begubózni meg létezni. Aztán ott az a másik eset amikor mindenhova is mennék, mert nem tudok megülni a hátsómon. Állandóan ott jàr fel s le bennem a tettvágy és nyugtalanságba tart, mintha az unalom az ellenségem lenne. De mindkettőnél közös, hogy túlagyalom a dolgokat. Amikor nem csinálok semmit akkor azért, mert a fejemben lassacskán a lustaság valami bűntetté alakul át és attól tartok, hogy valaki majd jól megszid miatta. Hisz kinek kell a kikapcsolódás amikor rohangálsz is amíg az erődből kitelik? Amikor meg rászánom magamat a kimozdulásra - mint például most is - akkor meg saját magamat dorgálom meg. Hisz megtehetem én ezt? Elmenekülhetek két napig a valóságom elől anélkül, hogy a bűntudat ne akarna apránként felemészteni? Valaki azt mondaná igen, meg valami olyasmit is mormogna mellé, hogy megérdemlem és a kikapcsolódás mindenkinek jár. Sokszor én ennek az ellenkezőjét érzem, mintha átlagon felül akarnék teljesíteni és amikor megteszek mindent sem elég. Pedig Nikkivel most jól mennek a dolgok, sőt mondhatni elkezdtünk egy összeszokott kis csapat lenni. Már nem kell neki könyörögni, hogy tartsa magát a megbeszéltekhez, de helyette örömmel titkolózik a barátnőivel. És ha eszembe jut a tizenéves énem aki abuela elől próbálta elrejteni Mitchell Cooper iránti érzéseit, akkor a frász kerülget, hogy Nikkinek ki lehet Cooper? De ettől még ő jó gyerek és a jegyeire sincsen gond, így talán panaszra sincsen okom. Mintha mindketten kezdenénk elfogadni, hogy ez az új norma és talán egy darabig ez is lesz. Aztán mikor leülepedik ez a gondolat akkor elhatalmasodik rajtam megint valami bűntudat-szerű érzés ami azt kiabálja a képembe, hogy hogyan merészeltem lemondani Staceyről? Pedig nincs így. Sose tudnék és nem is fogok, de valahol ezekben a körülményekben kell megtalálnunk azt ami működik, még ha ez jelenleg nélküle is történik. Így nem tudom mit érdemlek vagy mit nem, de azt igen, hogy most Nikki jó helyen van és boldog, ezért nekem is le kell higgadnom, hogy felszínre hozzam a szórakoztató énemet. Ez félig-meddig össze is jön, Jen jelenléte és a beszélgetésünk pedig nagyon is sokat segít.
- Mmhm, várost néztünk leginkább vagy lustultunk a szobánkba, hogy egyikünk se lásson még egyetlen embert sem. - mosolyodok el ezen. - Ha meg kint voltunk akkor Stace próbálta eljátszani, hogy rám sóz minden utunkba akadó épületet. Tudod, ő egy ingatlanos cégnél dolgozik és szórakoztató volt, hogy megálltunk egy-két épület előtt ő meg előadta magát. - merülök el mélyebben a múltamhoz kapcsolódó emlékeimbe. Mindketten értettük jól milyen kiábrándító néha emberek között dolgozni, így csak arra koncentráltunk ami nekünk jó. Egyszer örülnék ha megismételhetnénk ezt vagy bármi hasonlót.
Jen szavait Sammel kapcsolatban figyelemmel követem végig. Én nekem nincs partnerem a munkán belül és ha vannak úgynevezett munka-és cinkostársaim, akkor sem olyan kötelékkel rendelkezünk, mint ők ketten. Azért próbálok logikus következtetéseket levonni az eddig elhangzottakból, de nem akadályozom meg abba Jent, hogy azokat ki is egészítse vagy éppen javítsa, ha tévesen értelmeztem.
- Így már világos. - jegyzem meg kicsit halkabban és úgy mintha összefoglalásra kerültek volna eddig szétszéledt gondolataim. - De azért jó hogy ennyire ott vagytok egymásnak. És még ha időnként dühítő is, azért gondolom az aggodalmával sincs ez másképp. - pillantok egy másodperc töredékéig Jen felé mintha tőle várnék erre megerősítést vagy rácáfolást. Nekem jól esne. Mármint a törődés, az aggodalom és Patty szerintem duplán meg is teszi helyettem is, de ő egészen más. Az ő hatalmas szíve az egész lépcsőház sorsát magán viseli és befogadja - kivéve Mr. Shieldset. Ő rá jobban fúj, mint egy felzaklatott macska, de ettől időnként őt is megszánja. Csak többször inkább én vagyok az aggódó fél vagy aki a másik orrára koppint ha valamit csinálhatott volna másképp. Ez általában nem is okoz gondot, de az elmúlt időszakban túl zavarossá vált minden. Már lassan olyan Cole-szintűvé, ami soha nem vezet semmi jóra.
El is hessegetem gyorsan ezen gondolatokat, hogy minden figyelmemmel Jent részesítsem előnybe, hisz ennek az útnak ez a lényege. A mi kalandunk és nem a 'Mi kalandunk a padlóra kényszerítő gondolatok közreműködésével.'
- Erős túlzással, de volt ilyen időszakom. A rajongós, poszteres korszak. - vallom be jót mosolyogva ezen. - Ő mindenhol azt várta volna mikor ugrik ki a bokorból és vall szerelmet neki egy halhatatlan pasas. - itt már nevetnem kell, de közben magamon bosszankodva megforgatom a szemeimet is. Ettől még most is tetszik a látvány, bár most kevésbé örülnék annak, ha életem párja egy bokorból vetődne rám.
- Sajátos tulajdonságuk, hogy szeretik azt hinni mindenhez is jobban értenek. Ha nincs is így ahogy mondod, akkor se vallaná be. Szóval lényegében vedd úgy a szavait mint egy nyakatekert bókot. - formálom át az elhangzottakat a mi igényeink képére. Ha mindkét helyzetben ugyanaz lesz a végeredmény akkor miért ne dönthetné ő el, hogy miképpen értelmezi?
Az egész programunk kérdéseket vet fel bennem, de Jen kicsit összetereli az aggodalmaimat egy rakásba és valami elfogadhatót alkot belőlük.
- Ez jó tanács. - mosolyodok el. - A pasis részen nem aggódok még egy darabig. - teszem hozzá gyorsan, viszont a gondolataim megint visszaterelődnek egy bizonyos személyre és nem bírom ki, hogy ne adjak ennek valamiféle hangot is.
- Találkoztál már olyan pasival aki egyszer az agyadra ment, máskor pedig mégsem és ez felváltva ismétlődött? De közben meg valamiért képtelen voltál kiverni a fejedből, pedig értelmes monológot tartottál magadnak arról, hogy muszáj lesz. Volt már veled ilyen? - érdeklődöm tőle, miközben lekanyarodok balra a GPS utasítása szerint.





Jennifer Adler imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Antonia Ortiz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - The escape 71e1b9abf6e8b7ce924635df8a1a20e164ecad25
Jen & Toni - The escape E30d3144f1ee51c8605ff52f97f706a2764ce627
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Some of us have to grow up sometimes
★ családi állapot ★ :
Jen & Toni - The escape Ffb847100a4160d66e3031408ae84837203dd110
something about you
made me feel a little more alive

and a far less lost
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm just a problem that
doesn't wanna be solved
★ foglalkozás ★ :
éjszakai recepciós egy hotelben
★ play by ★ :
Aimee Carrero
★ hozzászólások száma ★ :
100
★ :
Jen & Toni - The escape 5909a9b9521353950c409aa432522668f16f4ad1
TémanyitásRe: Jen & Toni - The escape
Jen & Toni - The escape EmptyKedd Márc. 19 2024, 14:25

“Friendship isn’t about who you’ve known the longest.  It’s about who walked into your life, said “I’m here for you” and proved it.”

Egy tolakodó gondolat motoszkál valahol a koponyám hátsó fala előtt... Ott volt már akkor is, amikor szemet vetettem a helyre. Nem foglalkoztam vele. Lefoglalt, hogy az utazás örömére koncentráljak. Tegnap este a nap leereszkedett a horizonton, és sötét árnyakat festett fel arra a magányos kis lakásra, amiben meghúztam magam. Otthonnak aligha nevezhettem. Éjjel azt álmodtam, hogy alig egy méterre állok a veszélytől, amely a sziklás peremével élet és halál között tart. A szél ugrásra ösztönzött, meglehet, hogy az alkohol buzdította fel az öngyilkosságra buzdító sejtek sejtelmes susogását - de mégis elgondolkodtatott. A lábam elhagyta a talajt, ekkor óramű pontossággal megjelent a rettegés, hozta magával a heves szív dobogást. A gyomrom leereszkedett a mélybe, vele együtt pedig az a mámorító érzés is lefelé húzott; Nem fogom megbánni...
Nem tudom, hogy pontosan mikortól kezdett széthullani az a maradék tartásom, amivel mindeddig magabiztosan rendelkeztem - de eljött és megrémített, hogy helyet foglalt az életemben. Sejtettem, hogy a karácsonykor történtekhez volt köze, a töménytelen mennyiségű - azóta elfogyasztott - alkoholhoz és a depresszióhoz, ami maga alá gyűrt minden nappal, amit a négy fal között, egyedül töltöttem végül. Sam aggodalma talán mégsem volt alaptalan, csak én akartam, hogy az legyen. Lehet, hogy észrevett valamit? Bármit, amiről nekem sejtésem sincsen?! Egy részem... A terhek, amiket a hibáim és figyelmetlenségem, az érzéketlenségem okoztak, kezdtek vállalhatatlan mélységre szúró tüskéket hagyni bennem. Összezavart, felkavart és felemésztett. Egyszerre telített túl a fuldoklásig és éreztem kongó ürességet legbelül. És az az érzésem támadt, hogy nem találok különösebb örömöt, vagy okot rá, hogy a megmaradáson gondolkozzak. Az ellentétje, a megfordíthatatlan végzet birtoklása nagyon is vonzott. Kilel a hideg ettől az új, ismeretlen, nyomasztó érzéstől...
- És akkor merre kalandoztatok? - rázom fel magam, ismét parkolópályára téve minden sötét gondolatot, sóvárgást és gyönge elhatározást. Széles, kedves mosollyal fürkészem Antoniat, figyelek rá. Eszembe jut, hogy mennyire elrontaná a napját, ha leugranék a szikla széléről - ettől persze még nem leszek kevésbé szörnyű... Baj van velem, tudom. De ez nem fog a számra jönni, némán, lassan végez majd velem. Anélkül, hogy segítséget kérhetnék, mert erősebb nálam. Nem kell, hogy így legyen... A kitartás a kulcs, de vajon meddig?
Mosolyogva hallgatom a szórakoztató replikát.
- Én hirtelenebb vagyok nála, hamarabb reagálok. Általában... De ez nem mindig van így, volt rá példa, hogy megmentette az életemet - gondolok vissza rá, amikor egy lövéssel fél éve a segítségemre sietett. - De bármi másról is van szó, inkább én vigyázok rá, mint fordítva. Nem tud... - lepillantok a gyűrűs ujjamra és a karika helyére, már ha lenne még -, nem tud sok mindenről. Ő más területekben érzi azt, hogy császárkodnia kell felettem, segítenie, terelnie, merre haladnak a szívügyeim. És ez okoz némi megoldhatatlan galibát és feszkót - hiszen semmi szükségem rá egyébiránt.
- Mánia? - széles mosollyal fordulok felé, kíváncsivá tesz, mennyire képes a rajongás megváltoztatni, hatással lenni az emberre. Sosem neveztem magam mániákusnak semmilyen film, történet, vagy zene iránt. Érzem ennek a hiányát.
- Idegesítő, hogy ennyire lekicsinyli a tudásomat... - jegyzem meg félrehúzott szájjal. Természetesen valódi sértettséget nem érzek iránta, megszoktam már Sam sajátos stílusát. Tudom, hogy ha éles bevetésre küldik, senki mással sem megy szívesebben. A szívem miatt aggódik, de könnyebb a felszínt kapargatni, mint erőt belefektetni és igazán foglalkozni a miértekkel. És Antonia előtt sem állok készen rá, hogy elmondjam, talán valami más aggasztja őt. Ezért ennyiben hagyom.
- Lehet - kuncogok halkan a felvázolt napirendjén. Meglehet, hogy Samnak tényleg ennyire fontos az, hogy egyben és egészen, látszólag boldognak tudjon nap végén... Igyekszem hálásabb lenni később. Egyszer.
Kifejezetten szükségét érzem, hogy odafigyeljek rá, Antonia mit tanácsol, ő hogyan csinálja. A probléma talán nem is ezzel, de azzal már lehet, hogy jó dolgokra bukkanjak az életemben. Perpillanat annak hiányát élem, jócskán. És a "kis" dolgokra való koncentráláson már túl vagyok, ha nem lennék, az utóbbi hónapokat nem élem túl. Ennyire közel létezni a forrósághoz, tudni, hogy tulajdonképpen a tudata is éget, felperzsel és végül felemészt - egy darabig viselhető, később nem. Átestem azon a bizonyos küszöbön, eddig toltam magam előtt. Meg nem érthetem, hogyan történt ez, ő miért titkolózott, én miért nem vettem észre, voltam türelmesebb, a viszontlátás miért volt rideg, majd hogy lett ennyire lázterhes? A testvérem elrablásáról, a kínkeserves napokról sem vettem tudomást, most? Így, csettintésszerűen kellene átformálnom azt, aki vagyok? Leszakadni önmagam valójától és csak egyszerűen átalakulni?
- Megpróbálom majd - füllentek? Lehet. Nem döntöttem el, működhet e egy olyan ember számára is, mint én, ilyen szerencsétlen csillagállás alatt.
- Naná - lelkesen vigyorgok rá. Most, hogy a mászásról beszélünk felélénkülök. Izgatott és boldog leszek, ebbe pedig gőzerővel belekapaszkodom. Antonia megérdemli, hogy szórakoztató és ne romboló társa legyek, ha rám szánta az idejét.
Kihúzom magam, megjátszva, eljátszva a hős szerepét, de aztán a kávé szét osztásának bíbelődése közben: szóban elfelejtek reagálni rá. Belekortyolok éppen csak, amikor a kérdése eltalál és tessék: ott heverek az aranyszínű avarban Wyatt ölelésében, miközben lefojtom a nyögéseit tenyeremmel és a kacarászó kollégák fejünk fölött mit sem sejtve haladnak tovább, mi pedig megcsiklandozzuk egymás lelkét, a csillagokig felkiáltott ígéreteinkkel... Kis híján félrenyelem az élénkítőmet.
- Hát nem igazán vettem ki a részemet a legutóbbin - nem hazudok, szégyenletes részletet mégsem árulok el róla -, eltévelyedtem kicsit, amikor túráztunk legutóbb. De annak már több, mint két éve volt. A mostani csapat nem igazán gyúrja egységessé magát - vállat rántva iszom tovább a kávét.
- Érezd jól magadat, kapcsolódj ki és ne stresszelj rá, ha a főnök is ott lesz, ő is ezért megy. Leengedni, ismerkedni - emlékezem vissza, bár túlnyomó részt fűlött emlékek villannak fel lelki szemeim előtt, a gyomrom belebukfencezik, ahogy az elképzelt - felidézett érintése nyomát érzem a hátamon simulni.
- Ha a csapatra koncentrálnál, ne vidd a pasidat - búgom bele a poharamba, voltaképpen ezzel a semmiséggel elárulva a mindent.
Antonia & Jennifer
BEE


always remember us this way
Lovers in the night Poets tryin' to write, We don't know how to rhyme But, damn, we try. But all I really know You're where I wanna go! The part of me that's you will never die. So when I'm all choked up And I can't find the words Every time we say goodbye, baby, it hurts...

Antonia Ortiz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jennifer Adler
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - The escape F2c6871c223bc0d5c362621e3fe6ecb08b5e6254
Jen & Toni - The escape F12145f57725824480d3e5920cc7a65249e5bdff
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
in the end, we'll all become stories
♫ :
This feeling is dancin' in my flames
★ családi állapot ★ :
Jen & Toni - The escape 9uqYI4V
„ and she can kill a man or kiss his heart ”
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm not anti-social,
I'm selectively social
★ foglalkozás ★ :
FBI ügynök (NYC Bureau of Investigation)
★ play by ★ :
Robin Tunney
★ szükségem van rád ★ :
And now his eyes meet mine like white lightning - they are blue, these eyes of his, whose power is so intense -
Jen & Toni - The escape JaFVftH Jen & Toni - The escape HOR8ofj
but as are precious ocean, or deep unfathomable mountain lakes. And yes, there is so much in this meeting. No matter where we are, You can clearly see whats happening in our hearts. Or you can hear...
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
Jen & Toni - The escape 0907646435d707ccb3fa994d32fcbba21f7a4ee9
TémanyitásRe: Jen & Toni - The escape
Jen & Toni - The escape EmptyHétf. Márc. 11 2024, 23:21

jennifer& antonia
Where Do We Go From Here? ―
A helyszín kiválasztása után sok ideig bújtam az ott előforduló lehetőségeinket és már akkor eldöntöttem, hogy néhányat szeretnék kipróbálni. A táncon és a roller derbyn kívül sok mozgási formát nem végzek hobbi alapon és sajnos a mások és a gondolataim elől menekülést nem vehetjük annak. Pedig abból már bőven bezsebeltem volna eddig pár díjat. A szegényes felhozataltól eltekintve mégis alig várom, hogy több területen is kipróbáljam magamat még ha azok nem is tartalmazzák a kanapé lustulás megannyi pózt igénylő formáját. Úgy érzem ez most kell nekem. A környezetváltozás és az, hogy a munkán és a gondolataimon kívül mással is foglalkozzak. Az pedig hogy Jennifer a partnerem ebbe, csak még jobbá teszi a közelgő programunkat.
A reggeli nehézségek szinte egyből a háttérbe szorulnak amikor is az utazó társam végül csatlakozik hozzám. Ha jobban belegondolok annyira érdekes miképpen ismerkedtünk meg, de mégsem Zachary lesz az első ami eluralkodik a gondolataimon amikor meglátom Jent. Pedig azt a napot nem nevezhetném életem legboldogabb napjának, sem Nikki, sem pedig magam miatt. Mégis a végén valami jó is kibontakozott belőle és ha tehetem csakis erre koncentrálok. Nem is nehéz, hisz Zachary szinte eszembe se jut, mert leköt az, hogy jókat beszélgessek Jennel vagy éppen olyan programra bólintsunk rá ami bizonyára szokatlan tőlünk. Habár Jen munkáját tekintetbe véve ő biztosan többször kerül olyan helyzetbe ami nagyobb erőfeszítéseket igényel mint az amit vele ellentétben én művelek a hétköznapjaim során. Remélhetőleg nem az lesz a sorsunk, hogy én hason kúszom ő pedig próbálja összeszedni még menthető darabjaimat. Habár tuti érdekes műsort tudnánk ezzel létrehozni. Némi versengés azért él bennem és abban bízom, hogy ez épp elég adrenalinlöketet nyújt majd ahhoz, hogy ne szerepeljek le előtte és mások előtt sem.
A kérdése elgondolkodtat és nyújtottan, meg egyben tanácstalanul meg is vonom a vállamat mellé.
- Volt egy hétvégénk Staceyvel úgy 2 éve, amit két nap helyett háromra terveztünk. Nyert az irodájukon belül ilyen két fős ajándék utalványt az egyik szállodába. Így jutalmazták a jó dolgozókat talán..vagy csak ő mondta ezt. Aztán én voltam a szerencsés akit magával vitt. - emlékszem vissza ennek részleteire, hogy tudjak válaszolni a kérdésére. Az sem most volt azóta pedig sem lehetőség, sem pedig részemről az igény nem volt rá. Eddig mindig akadt olyan aminek nagyobb szüksége volt a figyelemre és arra hogy prioritást élvezzen, így ezek a tervek rendszerint háttérbe is húzódtak.
Sam túlgondolása szórakoztat, ellenben a szavaira kezdetben csak rosszallással csóválom meg fejemet.
- Ez jellemző! Aztán ha meg egyszer az agyadra megy és szétrúgod miatta a hátsóját akkor majd nem tudja mi lelte őt hirtelen. - fújtatok egy rövidet mellé. - Pedig le merem fogadni, hogy előbb kellene őt védeni mint téged. - fejtem ki neki véleményemet egy nagyobb mosollyal az arcomon miközben kitérünk a helyre is.
- A régi Twilight mániás korszakom már megőrült volna egy ilyen kirándulásért. - röhögök emiatt, mert most nem fogom kikészíteni Jennifert az ehhez kapcsolódó megborult teóriákkal. Azt viszont már nem ígérhetem, hogy olykor önmagamhoz híven nem leszek fárasztó társaság. Az egy csomagban jár velem és többnyire lemondhatatlan.
- Ha kell, videó és kép formájában is jelentkezel, nehogy azt gondolja, hogy túszul is ejtettek. - játszom rá ezekre a nonszensz feltételezésekre. Persze, részben átlátom az aggodalmát, de én valamiért egészen magabiztos vagyok azt a kijelentésemet illetően, hogy Jennifer mellett nincs bennem különösen félelemérzet. - Gondolod? Mert én szerintem ő benne ez már úgy él mint egy küldetés tudat. Felkelni. Megmenteni és megvédeni Jennifert mindig és mindentől. Akció sikeres. - beszélek kissé mélyebb hangon és tagoltabban, aztán el is nevetem magamat ezután. Mint akit beprogramoztam. De komolytalanságot félretéve úgy gondolom egy idő után már az ember természetévé válik, hogy ragaszkodjon ahhoz amit egyszer elhatározott. Velem is szokott így lenni és nem sokszor tudok elvonatkoztatni tőle. Sam csak védeni akarja a partnerét és amennyire lehetőségeim engedik én is így fogok tenni.
A hangulatomat végül is teljesen lefedi az amit neki is kifejtettem szavakban. Kész "mély levegő, meg tízig számolás" módba vagyok, hogy azokat a kellemetlenséggel járó gondolatokat meghagyjam az időnként nem átlagos hétköznapoknak.
- Nem kell hozzá túl sok minden. Csak helyezd előtérbe a jó dolgokat és ne vegyél tudomást semmi másról, hogy aztán mikor összegyűlik benned akkor olyan legyél mint egy kis két lábon járó ketyegő bomba tele ki nem mondott dolgokkal. De a bumm előtt mindig jó. - mosolyodok el ártatlanul. Nem mindig megy, hogy csak arra koncentráljak mi tudná felhúzni az agyamat. Van belőle bőven, de higgadtabban átlátva esélyesebb megoldást találnom, mint kész idegroncsként.
- A meditálás egészen jól hangzik. Akár még többszöri alkalommal is. - hezitálás nélkül egyezek bele, aztán őt hallgatom.
- Tényleg? Akkor te leszel a motivációm. Majd visszahúzol szépen amikor menekülni próbálok. - kuncogok ezen, majd egy másodperc erejéig a termoszra siklik a tekintetem.
- Életmentő vagy! - mosolygok rá hálásan, mielőtt érdeklődésbe kezdenék a korábban felhozott téma kapcsán.
- És miket csináltatok még ilyen csapatépítőn? Mindig abban a tudatban voltam, hogy majd a főnökeim egyike szervez ilyet, de eddig elmaradt. Akad valami tanácsod egy magamfajta kezdőnek? - újabb kérdést teszek fel neki és a műszerfalon lévő órára pillantok. Annyira nem tart sok ideig amíg megérkezünk.





Jennifer Adler imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Antonia Ortiz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - The escape 71e1b9abf6e8b7ce924635df8a1a20e164ecad25
Jen & Toni - The escape E30d3144f1ee51c8605ff52f97f706a2764ce627
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Some of us have to grow up sometimes
★ családi állapot ★ :
Jen & Toni - The escape Ffb847100a4160d66e3031408ae84837203dd110
something about you
made me feel a little more alive

and a far less lost
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm just a problem that
doesn't wanna be solved
★ foglalkozás ★ :
éjszakai recepciós egy hotelben
★ play by ★ :
Aimee Carrero
★ hozzászólások száma ★ :
100
★ :
Jen & Toni - The escape 5909a9b9521353950c409aa432522668f16f4ad1
TémanyitásRe: Jen & Toni - The escape
Jen & Toni - The escape EmptyHétf. Márc. 04 2024, 13:52

“Friendship isn’t about who you’ve known the longest.  It’s about who walked into your life, said “I’m here for you” and proved it.”

A kicsavart gondolkodásomnak köszönhetem, hogy annak ellenére: megfogadtam, nem menekülök többet - tessék. A december ostroma alatt megtört szívemet vonszolom magam után... Minden fonalával kapaszkodik egy a hátam mögé kényszerített pillanatba. Hűvösen hat a felismerés, hogy talán akkor az egész világom minden félresiklott eleme a helyére kattan, ha nincs az a durva, harmadik emberként érkező ébresztő. Az egészben nem azt találom legfájóbbnak, hogy nem égethette fel a holdkő árnyalataiban - igazán sóvárgó -tekintetével az én iránta éhező lelkemet.., hanem az, hogy nem tudhatom, mi történt volna, ha egymásba gabalyodva ébredünk. Azóta... azóta csak futó pillantások a liftből kinézve, vagy épp belépve másod magunkkal, a közös értekezletek előtt és után elhangzó, beleképzelt gyöngédség köszönéseinkbe, de semmi más.
Gondolkodtam rajta, tényleg, annyiszor vettem kezembe a telefonom azzal a céllal, hogy írjak neki, kérdezzek. Egy alkalommal fél tábla csoki elfogyasztása után megkezdtem az igazán frappáns, de legkevésbé sem lenyűgöző szövegbuborékot, ami így szólt: „Átjössz?” Előbb nevető, később sírógörcsöt kaptam saját magam tehetetlen, gyáva szerencsétlenkedésén. Azt hiszem másnap döntöttük el Antoniaval, hogy meglógunk... Nevezhetjük menekülésnek, hiszen bizonyos nézőpontból az. De senki sem üldöz, nem akar elkapni, a maga kényelmébe süllyedve sodródunk az áramlattal, tehát végül is ez nem az. Csak kiszellőztetése a fejeknek... miért magyarázkodom még most is?
Korábban nem volt példa rá, hogy egy ügy miatt ilyen erős barátságot kössek bárkivel, aki érintett volt. (Szándékosan...) Éppen emiatt éreztem időnként a kellemetlenségét a „hogyan tovább?”-nak. Zachary miatt még mindig maradhatott felfedezetlen összekötés közötte és a gyilkos között, akit még nem kaptunk el... Óvatosnak kellett lennem, mégsem törődtem a vészvillogóval a mellkasomban. Helyette csak örültem annak, hogy végre valaki más is szóba áll velem és valami számomra abszolút érthetetlen okból kifolyólag még kedvel is. Annyira, hogy velem töltsön egy egész hétvégét... Hihetetlen és megismételhetetlen csoda, még szép, hogy ragaszkodást váltott ki belőlem! Arról nem is beszélve, hogy mellette egészen másképpen láttam magamat is... Szerettem azt a Jent, aki Antonia oldalán a fénybe lépett. Képes volt megnyílni, nevetni és még táncolni is... Táncolni, igen! Szükségem volt rá, jobban, mint ahogyan neki énrám. Ebben egészen biztos vagyok, bizonyára a mosogató alatt hagyott üres üvegcsék is hasonló véleménnyel lennének erről...
- Igen? - mindhiába az életében zajló nehézségek, olyan élettel telinek tűnik, hogy néha megfeledkezem róla: ő is halandó. A lendülete, a lelkesedése és a sziporkázó szellemessége nem az.
- Mikor voltál utoljára ilyen hosszú kimenőn? - fészkelődök, helyezkedek. Most ér igazán el a tudata annak, hogy tényleg lelépünk. Kiszélesedik a mosolyom, ahogy kiáll és elindulunk.
Azon, ahogy nevetni kezd Sam hasznos útravalóján, csak megcsóválom a fejem.
- Akárhány bűnözőt fogok rács mögé ráncigálni, bármennyi rosszfiút kapok is el... - felsóhajtok -, neki mindig egy alacsony, védelemre szoruló nő leszek, aki fejest ugrik a halál torkába, akkor is, ha egyedül megy moziba - vállat rántok. Elfogadtam Sam rám vetülő figyelmét, hálás is vagyok az aggodalmáért, már le kellett mondanom róla, hogy meggyőzhetem: tökéletesen uralok minden helyzetet. Hamarabb jár el a kezem, mint bárkié az ügynökségen, mégis kételkedik bennem!? Férfiak! - Azzal nem volt ideje foglalkozni, mert a vámpír-hotel lefoglalta - beletúrok a barna tincsek közé, fülem mögé igazítom az elkóricált lázadókat.
- Ezt mondtam én is! - csattanok fel, amikor felém fordul. Hatósági személy vagyok, persze, hogy van nálam fegyver önvédelmi célból. (Igen, meg mert Sam addig erősködött, hogy már csak indulatból is bepréseltem a fehérneműim közé...)
- Hogy jelentkezem időnként... - fújtatok. Félmosoly kanyarodik a szám szélére, aztán már csak kuncogok. - Partnerek vagyunk, vagy mi a szösz, majd csak kinövi! - vállat ejtek. Számomra is érthetetlen miért retteg ennyire ettől az egésztől, bár lehet, hogy csak a hiányom kavarta fel...
- De jó! - replikázok, amikor Nikki terveiről mesél. Megkönnyebbülök kicsit, hogy barátnőzni fog ő is, talán akkor nem fog annyira haraggal gondolni rám, hogy elvittem tőle Antoniat.
Kedveskedő, halovány mosollyal hallgatom, hol őt, hol az utat, hol a környéket bámulva.
- Erre a higgadtságra engem is megtaníthatnál... - hm, nem lenne egy negatív lecke házifeladatnak a későbbiekre. Főként, ha ismét forrósodik a helyzet körülöttem, nem kellene elveszítenem a fejemet. - Talán lesz lehetőségünk jógázni, vagy meditálni is - igaz, hogy képtelen vagyok elképzelni magamat a teljes, sztoikus nyugalom öblében ringatózni... Ki tudja!? Talán pár perccel tovább bírom, mint legutóbb, amikor az oktató lélegzetvételének hangereje felidegesített és emiatt faképnél hagytam az órát...
- Abban én is ki akarom próbálni magamat! Régebben csapatépítők miatt túrázgattunk, imádtam megmászni a lehetetlen is! - vele együtt örülök a lehetőségnek - Kell az adrenalin - de még mennyire, hátha képes feltölteni a koponyám teljes állományát és megfordítani bennem a dolgokat... Mint például, hogy leálljak az alkohollal. Igen, az határozottan segítene.
- Ó, hoztam kávét! - matatok a két termoszért, hogy a közelemben legyenek, ha kér.
Antonia & Jennifer
BEE


always remember us this way
Lovers in the night Poets tryin' to write, We don't know how to rhyme But, damn, we try. But all I really know You're where I wanna go! The part of me that's you will never die. So when I'm all choked up And I can't find the words Every time we say goodbye, baby, it hurts...

Antonia Ortiz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jennifer Adler
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - The escape F2c6871c223bc0d5c362621e3fe6ecb08b5e6254
Jen & Toni - The escape F12145f57725824480d3e5920cc7a65249e5bdff
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
in the end, we'll all become stories
♫ :
This feeling is dancin' in my flames
★ családi állapot ★ :
Jen & Toni - The escape 9uqYI4V
„ and she can kill a man or kiss his heart ”
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm not anti-social,
I'm selectively social
★ foglalkozás ★ :
FBI ügynök (NYC Bureau of Investigation)
★ play by ★ :
Robin Tunney
★ szükségem van rád ★ :
And now his eyes meet mine like white lightning - they are blue, these eyes of his, whose power is so intense -
Jen & Toni - The escape JaFVftH Jen & Toni - The escape HOR8ofj
but as are precious ocean, or deep unfathomable mountain lakes. And yes, there is so much in this meeting. No matter where we are, You can clearly see whats happening in our hearts. Or you can hear...
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
Jen & Toni - The escape 0907646435d707ccb3fa994d32fcbba21f7a4ee9
TémanyitásRe: Jen & Toni - The escape
Jen & Toni - The escape EmptyVas. Feb. 18 2024, 12:07

jennifer& antonia
Where Do We Go From Here? ―
Sokszor megesik, hogy abba a téveszmébe ringatom magamat miszerint képes vagyok spontán lenni. Ez a döntés pillanatában ki is derül, hogy nincs így. Egyetlen porcikámban sem lakozik olyan késztetés ami arra motiválna, hogy hosszas tervezések nélkül ugorjak fejest számomra ismeretlen helyzetekbe. Nekem mindig kell, hogy legyenek kérdéseim, aztán azokra meggyőző válaszaim mielőtt rábólintanék bármire is. Ez sokaknak kimerítő, nekem meg a kapaszkodót jelenti, hogy nem csinálok semmilyen őrültséget aminek a végén triplán kapom vissza a következményeit. Az Atlassal töltött délután pedig csak még inkább ráébresztett arra, hogy mennyire könnyedén össze tud zavarni az, ha csak sodródom az árral. Azóta is sokszor azon kapom magamat, hogy eszembe jut. Talán többször is mint kellene, ez pedig kezd aggasztó lenni, mert ha nem teszek ellene lassan ez kezd egy lebutított verziós paraszociális kapcsolat lenni. Nem vagyok őrült, ezt szeretném gyorsan leszögezni. Egyszerűen csak előfordul, hogy megismerek valakit és időnként-óránként felidézem annak részleteit. Ez napokon belül elmúlik, mert általában valami felülírja, de még nem tartok ott. Valahol ezért is örülök ennek az előttünk álló közös hétvégének amelyet Jen társaságában fogok tölteni. Már elsőre szerelem volt mikor elmesélte milyen programokban lehet ott részt venni és a testem minden egyes pontja szinte kiabált az élményért. Lassan már úgy érzem nem Antonia vagyok egy csipetnyi feszültséggel, hanem egy két lábon járó idegösszeomlás egy csepp Antoniaval megfűszerezve. El nem tudom mondani mennyire szükségem van arra, hogy ezt az egyensúlyt újra normális keretek közé tornásszam fel.
Nikki tervei úgy tűnik most újra a ritka alkalmak fázisába érkeztek. Általában jó pár szervezést igényel átpakolni egy-két dolgot, hogy mindenkinek jó legyen, de ezen a hétvégén erre nem volt szükség. Lehet a csillagok tehetnek róla vagy az őrangyalom fejezi ki így aggodalmát felém, de bármelyik is legyen én rendkívül hálás vagyok.
Az összepakolást már előző nap este elintéztem, de még így is kaotikusan alakult a reggelünk Nikkivel. Amióta csak az én tanácsaimat hallja – szegény lány – azóta próbáltam őt erre a készülődési módszerre átnevelni. Mint az alábbi példa is mutatja, hogy sikertelenül. Mondj egy tizenévesnek bármit és ő az ellenkezőjét fogja csinálni, mert legyen Nikki bármennyire tündéri is, de azért ő is benne van már abban a korban amikor az ellenkezés a legjobb barátja. De nem csináltam ebből ügyet, mert az én hangulatomat ma semmi nem küldheti padlóra. Sem Nikki szétszórt készülődése, sem a kocsim tiltakozása amelyből már csak a halálhörgés hiányzik, sem a zavaros gondolataim egy brit iránt. Mint mondtam, semmi. Ez a mi hétvégénk, és ennek az idegroncsnak itt kell a levezetés! Nem érkezem késve Jenniferhez, ezt pedig már egy felnőttes viselkedésnek tudom be a magam részéről. Amúgy sem jellemző rám, csak aztán a külső körülmények beintenek egyet és végül mindig ott vagyok azon a listán ahova a megbízhatatlan emberek nevét vésik fel.  
Jen hasonló lelkesedéssel köszönt, mint én őt és nem hittem volna, hogy egyszer hálás leszek valamiért Zacharynak. Általában szitok szavakként használom fel a nevét pedig nem is az én exférjem, de attól még az iránta érzett megvetés valós. Jennifert nézve viszont tudom jól, hogy ő volt a közös pont amely iránti örömömet soha de soha nem fogja az a nyomorult megtudni.  
- Hát még én! – bököm ki gyorsan. – El sem hiszed mennyire szükségem volt már ilyen programra. – folytatom, de közben az utat figyelem miután a forgalom volt annyira kegyes hozzánk és lehetőséget kaptam kiállni átmeneti parkoló helyemről.
Elröhögöm magamat azon ahogy Sam tanácsait említi.
- Ez volt az egész ami lejött neki a helyből? – a mosoly továbbra is ott tündököl az arcomon. – Nem látta a sok-sok agyzsibassztó és feszültséglevezető kikapcsolódási lehetőséget? – folytatom tovább érdeklődésemet. – És amúgy is, a hely hangulata nekem egy plusz. Ha belegondolsz nem fognak gyanús alakok megjelenni, mert az túl egyértelmű és egyből ott keresnék őket. Meg ne màr, tudunk mi egymásra vigyázni! – fordulok Jen felé amikor kifogunk egy piros lámpát. – Végül mivel sikerült lenyugtatnod? – érdeklődöm tovább, majd a kérdésére ezután röviden megingatom a fejemet.  
- Nem, most én sem. – erősítem meg ezt szavakban is. – Nikki is barátnős hétvégét tart, aztán mikor reggelizett akkor futtában én is. – fejtem ki bővebben kezdetleges válaszomat.  
- Hosszú és zavaros napok vannak mögöttem, de most jól. Ígéretet tettem magamnak, hogy higgadtan állok most minden akadályhoz ami miatt most kész ide-oda pattogó izgatottság vagyok. – kuncogok röviden. – Láttam, hogy lehet falmászásra is jelentkezni. Idejét nem tudnám megmondani mióta ki akarom próbálni. – csicsergem élénken.





Jennifer Adler imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Antonia Ortiz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - The escape 71e1b9abf6e8b7ce924635df8a1a20e164ecad25
Jen & Toni - The escape E30d3144f1ee51c8605ff52f97f706a2764ce627
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Some of us have to grow up sometimes
★ családi állapot ★ :
Jen & Toni - The escape Ffb847100a4160d66e3031408ae84837203dd110
something about you
made me feel a little more alive

and a far less lost
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm just a problem that
doesn't wanna be solved
★ foglalkozás ★ :
éjszakai recepciós egy hotelben
★ play by ★ :
Aimee Carrero
★ hozzászólások száma ★ :
100
★ :
Jen & Toni - The escape 5909a9b9521353950c409aa432522668f16f4ad1
TémanyitásRe: Jen & Toni - The escape
Jen & Toni - The escape EmptyKedd Feb. 13 2024, 23:18

“Friendship isn’t about who you’ve known the longest.  It’s about who walked into your life, said “I’m here for you” and proved it.”

A birtok egy tengeröbölre nyíló sziklafalon ásítozik, és két kilométer hosszú kocsiút halad át a sűrű fák között. A közvetlen szomszédságában mindenféle parkok megtalálhatóak: emiatt esett a választásunk erre a helyre, szeretnénk adrenalint és abból még többet is. Nem csak olcsó, de kocsival könnyen megközelíthető bármelyik felnőtteknek legyártott játszótét. A képek alapján az erdő elválasztja a házat a világtól, olyan érzést kelt, mintha igazán egyedül lennénk, egy zöld függöny... Az egész területnek fenyegető, rideg, gyászos aurája van. És ezt én nagyon, nagyon imádom... Valószínűleg elment az a maradék eszem is, vagy valaki más lakásán felejtettem, hogy készakarva vállalkozok rá, hogy ott töltsük az éjszakáinkat. Biztosan csak olyan emberek mennek oda, akik már lemondtak bármiféle boldogságról az életben - meglehet, hogy Antonia frászt kap majd tőle.
Mégsem jut eszembe lemondani a foglalást. A vendégek véleményezése alapján egyébként barátságos a tulaj és egyszerre nem ad ki több szobát, hiába palota-szagú a ház. Kísértetjárta hangulata van, fogalmam sincs éppen emiatt esett-e rá a választásunk, de hálás vagyok érte, hogy az ott bolyongó szellemekkel foglalkozhatok esténként, nem kell a saját lidérceimmel virrasztanom. Melodrámai, hogy az árnyékok kimeresztett karmokkal lesben állnak és semmit sem láthatunk majd a ház teraszán, de az erdőből bármi leselkedhet... Biztosan ijesztő lesz éjjelente kibámulni az ablakból, mintha a sötétség, ami körül veszi a területet azt üzenné „Féljetek!", mégis vonzóvá teszi, ahogy a tető csúcsa átszúrja a felhőket... Megbolondultam, egyértelmű.
- Ez komoly? - dühösen rángatom a bőröndöm cipzárját. Sam kétségbeesett, összeborzolt szemöldöke csak frusztrálja a lelkesedésemet. Tudtam, hogy ha megmutatom neki a helyet így fog reagálni, csak valamivel magasabb hangon képzeltem el a fejemben. A burkolat megnyikordul a lábaim alatt, ahogy a szoba egyik pontjából a másikba baktatok.
- Nem éppen te kardoskodtál érte, hogy szabadságra menjek? - pillanatnyilag nem vagyok magyarázkodó hangulatomban. Rabul ejtette a szívemet egy kísértetház, mégis miért kellene minden nőnek luxus és csillogás? Miért ne lehetne egy kopott falakból felépített kastély a mentsvára két elvágyódó nőnek? Ha visszaértem, majd megbizonyosodhat róla, hogy megfelelően ellazultam-e. Válaszképpen felhúzza egyik szemöldökét, látom rajta, nem tudja eldönteni, hogy tovább kritizálja a helyet, vagy inkább az előbb felemlegetett lazulásról beszéljünk még...
- Hmpff. Gondoltam egy kis lábáztató, fodrászkodás, ilyesmi. Napsütés és... Azt nem gondoltam, hogy el akarod adni szegény lány szerveit is - lecsapja a laptop tetejét és felkel a székemből. Amikor azt mondta, hogy szeretne könnyes búcsút venni tőlem, nem gondoltam, hogy azt fogom kívánni a végén, bárcsak egyedül pakolhatnék össze.
- Várj... - megjátszott meghökkenés, mielőtt folytatnám -, honnan is ismerjük mi egymást? - felvont szemöldökeim alól mustrálom. Emlékeztetem rá, hogy képzett ügynök vagyok, ráadásul az egyik önvédelmi oktatója is az osztálynak. Elég ostobának és szerencsétlennek kell lennie annak, aki ránk támadna... Ha lenne rá esély.
- Ez nem vicces Adler - bosszúsan mondja. - Tudod te is, hány nő és gyerek tűnik el, te meg egyenesen belesétálsz egy ilyen... - nem mondja ki az őszinte véleményét, hálás vagyok érte. Beleszerettem, viharral a háttérben olyan lehet, mint egy horror-film helyszíne, amikor a szállások után néztem... Sam tudja, elmondtam már ezerszer, hogy a kalandpark és a lovarda miatt megyünk oda, nem pedig azért, hogy férfiak előtt mutogassuk a dekoltázsunkra festett csillámport.  
- Szeretnéd, hogy informáljalak róla, mikor mit csinálok? - adom meg magam. A válla leenged, úgy tűnik megkönnyebbül a felajánlott opciótól. Ha ez az egyetlen módja, hogy abbahagyja az atyáskodást felettem, legyen.
- Az jó lenne - csattan fel, de a hangerő ellenére inkább élénknek tűnik, mint mérgesnek. Lefojtok egy nevetést. Totál idiótának néz ki, ahogy újra az asztalhoz suhan és még egyszer felnyitja a gépet, hogy a telefonjával csináljon egy fotót. A szemem sarkából látom, hogy az elérhetőségeket nyitotta meg. Egy részem - a látszat ellenére - hálás érte, hogy itt van és ennyire vigyázni akar rám. Jobb barátot nem is kívánhatnék, bár nem bánnám, ha most inkább a barátnőjével töltené ezeket az eltékozolt perceket.
- Értékelem, hogy ennyire a szíveden viseled a sorsomat - ugratom, nem szokásunk érzelgősen beszélgetni egymással. Nekem nem. Őt nem zavarja, előszeretettel ölelget, mindegy mennyire tiltakozom. Olyan, mint egy nagyra nőtt gyerek, akinek gyerek szobája sosem volt. Meg kell álljak egy pillanatra, ahogy nézem hogyan olvassa tovább a vibráló kijelzőn lévő gyöngybetűket... Lehetnék hálásabb is érte, hogy itt van.
- Unalmas lenne, ha nem lenne, aki... - nem tudja végig mondani, mert belefojtom a szót. A felkarjánál fogva húzom oda magamhoz. Két és fél éve vagyunk társak, de én még sosem öleltem meg. Eddig. A karja alatt bújtatom át az enyémeket. Széles mosollyal reagálok, amikor hallom, mit össze dadog a fejem fölött. - Remélem, nem meghalni mész oda - olyan erővel szorít magához, hogy már hallom, hogyan roppan darabokra a gerincem. Csigolyáról csigolyára. Mégis nevetek... Habár a sziklás perem határt jelent élet és halál között...

A vállam fölül még felnézek a lakásom ablakára. Sam azt mondta, maradni akar. Nem tiltakoztam, nem kérdeztem semmit... Biztosan oka van rá, hogy nem hozta magával Carlyt. Tudtam, ha valami nyomasztja, egyszerűen felbukkan, de nem beszél róla. Intek felé, mielőtt Antonia elém guruló autójára figyelek.
- Szia - lágy nevetéssel köszöntöm, hölgyes bólintással -, rendben! - mondom és már cselekszem is. Gondosan az ülésre dobom a cuccomat, addig tapogatva, amíg biztosra veszem, nem fog előre esni az első fékezésnél.
Beülök, bekötöm magam és egy mindentudó sóhajjal megérintem a felkarját, hogy köszöntsem. Nem lett titkos kézfogásunk és a barátságok megélésében sem jeleskedem, a puszit talán soknak érezné, de a semmit viszont én kevésnek. Amikor eldöntöttük, hogy elmegyünk, nagyon boldog voltam. A legutóbbi alkalommal olyan részegre ittam magam, hogy ott kellett hagynom... Rég voltam annyira felhőtlen, gondtalan és felszabadult, mint mellette. Épp emiatt vártam nagyon, hogy ismét a társaságában legyek. Szükségem volt rá és bár tudom, hogy sosem lehetek Stacy, szeretném jól csinálni. Olyan barátja lenni, akit érdemel. És tudom, hogy neki pont annyira kell a távolság, mint ahogy nekem...
- Boldog vagyok, hogy itt lehetek és hogy elmegyünk - az ablak felé sandítva még látom a visszapillantóból az épületet, de enyhe fejrázással lerázom magamról minden felgyülemlett bánatát... Igyekszem legalábbis.
- Sam jó tanácsaival jól laktam, hogyan ne adjam el a szerveidet - felhúzom az orromat. Biztosan tudja, látta ő is, milyen szállást foglaltam. Mentségemre szóljon, remek volt a pontozása... Bár ha igazat akarok mondani, az sem érdekelt volna, ha nem az.
- Te tudtál reggelizni? Én most nem vagyok éhes - teszem hozzá. Szeretném megkérdezni, hogy sikerült a búcsúzás, de tartok tőle, hogy nem szívesen hagyta hátra Nikkit. - Te hogy vagy? Minden rendben?
Antonia & Jennifer
BEE


always remember us this way
Lovers in the night Poets tryin' to write, We don't know how to rhyme But, damn, we try. But all I really know You're where I wanna go! The part of me that's you will never die. So when I'm all choked up And I can't find the words Every time we say goodbye, baby, it hurts...

Antonia Ortiz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jennifer Adler
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - The escape F2c6871c223bc0d5c362621e3fe6ecb08b5e6254
Jen & Toni - The escape F12145f57725824480d3e5920cc7a65249e5bdff
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
in the end, we'll all become stories
♫ :
This feeling is dancin' in my flames
★ családi állapot ★ :
Jen & Toni - The escape 9uqYI4V
„ and she can kill a man or kiss his heart ”
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm not anti-social,
I'm selectively social
★ foglalkozás ★ :
FBI ügynök (NYC Bureau of Investigation)
★ play by ★ :
Robin Tunney
★ szükségem van rád ★ :
And now his eyes meet mine like white lightning - they are blue, these eyes of his, whose power is so intense -
Jen & Toni - The escape JaFVftH Jen & Toni - The escape HOR8ofj
but as are precious ocean, or deep unfathomable mountain lakes. And yes, there is so much in this meeting. No matter where we are, You can clearly see whats happening in our hearts. Or you can hear...
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
Jen & Toni - The escape 0907646435d707ccb3fa994d32fcbba21f7a4ee9
TémanyitásJen & Toni - The escape
Jen & Toni - The escape EmptyVas. Feb. 11 2024, 19:08

jennifer& antonia
Where Do We Go From Here? ―
Életem első autóját a recepciós állásom megszerzése után vettem magamhoz. Egy használt, néhol ütött-kopott, de alig észrevehető hibákkal díszített tragacs volt, ami tökéletesen funkcionált az előírt szerepére. Szépségversenyt nem fog nyerni, sem autóversenyt anélkül, hogy ki ne lehelné a lelkét, de abban nagyszerű partner volt, hogy eljussak A-ból B pontba. A napokban viszont nem egyszer volt makacs és többszöri nekifutásra indult el, ami után ha összeszedte magát már nem volt gond vele. Féltettem, mert a kiadásaimba alig fért volna bele egy szerelő, nem még egy új kocsi. A mai szombat reggel is egy ilyen nehézkes pillanatnak ígérkezik amikor csak nyöszörög és nyöszörög, de nem akar elindulni.  
- Ne hagyj cserben kincsem. – kezemet végighúzom a műszerfalon szinte könyörgően és olykor a lépcsőház nyitott ajtajára pillantok ahonnan Nikkit várom éppen. A hétvégénk mindkettőnknek barátnősre sikeredett. Ő Mayaékhoz megy át, mi meg Jenniferrel elugrunk egy kis feszültség levezető kalandparkba. Már a gondolatától is reménytelinek érzem magamat, pedig még el sem indultunk. Megbeszéltük, hogy ő átdobja a címet, én meg elugrok érte miután Nikkivel tettem egy kört. Ugyan még nem vagyok késésben, mert pont a jelenlegi problémákból tanulva jóval előbb összekészültem, de ha így folytatom akkor ez nagyon gyorsan változni fog.  
Veszek egy mélyebb levegőt, aztán ismét nekirugaszkodok, közben magamban a kérlek legalább ötször egymás után hangzik el, mire a hatodik kimondása közben meghallom az eltéveszthetetlen hangot. A lelkesedésem egyből kiül a hangulatomra és mire Nikki lekocog a lépcsőn már úgy mosolygok mint aki éppen most zsebelt be valami főnyereményt.
- Megvan mindened? – a hátsó ülés felé fordulok ahova éppen bepakolja zsúfolt hátizsákját, de annak látszatából ítélve talán még több is akad nála ennél. Hirtelen az is felmerül bennem, hogy elege lett és elköltözik, de úgy vélem nem mentünk még annyira egymás agyára.  
- Felírtam mindent ahogy mondtad és aszerint igen. – bólint egyet beülve mellém.  
- A számomat tudod, de Maya anyukája is. Bármi van, írj, hívj. – hadarom.
- Tudooom, ne aggódj már. – sóhajt egyet és már várom mikor érkezik el nála a szemforgatós időszak, ami Staceyre is ugyanúgy jellemző volt. Így utólag lehet ki kellett volna pakolnom egy üveget és díjat felszámolni akárhányszor így fejezte ki magát.  
- Mikor lettél te ilyen okos? – cukkolom őt, de a mosoly észrevehetően ott tündököl az arcomon miközben útnak indulunk.
~
Nikki szinte kimenekül a kocsiból amikor meglátja az ajtó előtt várakozó Mayat.
- Nik, a táskád nem kell? – szállok ki, hogy átadjam neki mire egy kis hezitálás után végül kapok egy ölelést is cserébe. Ez mostanában olyan köszönöm helyett működik nála, de nem panaszkodom, mert jól esik. A vele kapcsolatos félelmeimet még továbbra sem érzem alaptalannak, de most elvagyunk és ez az ami igazán számít. A kis interakció sokáig nem tart, mert már rohan is vissza a barátnőjéhez, én pedig megvárom amíg bezáródik mögöttük az ajtó, majd én sem húzom tovább az időnket. Azért a kocsiban még egyszer körülnézek annak reményében, hogy a kis szélvész semmit sem hagyott hátra, de már csak az én cuccaim árválkodnak ott hátul amik csak arra várnak, hogy maximálisan kihasználjam őket.  
Jennifert a megbeszélt helyszínre érve egyből kiszúrom és már nyújtózkodok is át a másik ülés felett, hogy ajtót tudjak neki nyitni.  
- Szia! Egy fuvar rendelésre.. – mosolygok üdvözlésképp. – A táskádat nyugodtan pakold csak a hátsó ülésre, az enyém is ott van. – jegyzem meg mellékesen. Persze kipróbálhatjuk a csomagtartót, de a zár néha rosszalkodik és nincs kedvem azt feszegetni, ha éppen újra beszorulna. Igen, még egy probléma aminek a tudatában vagyok, de halogatom ameddig csak lehet.  
- Hogy vagy? Reggeliztél valamit vagy megálljunk valahol még a környéken? – érdeklődöm tőle miután sikerült helyet foglalnia mellettem. Én kávé nélkül nem tudnám kezdeni a napot és miközben reggelit dobtam össze Nikkinek akkor bekaptam egy-két falatot egy gyorsan összerakott szendvicsből. Ettől nincs ellenemre, ha úgy dönt álljunk meg valahol.
Jó újra látni most Jennifert. A báros találkozónk után mindketten elfoglaltak voltunk így leginkább csak üzenetváltások formájában tartottuk a kapcsolatot, de ez a közös hétvége azonnali beleegyezést jelentett a részemről meg egy beszélgetést Sandyvel a másik étkezdés műszakból aki nem túl sok győzködés után végül belement a cserébe. Ő is beugrós akárcsak én, szóval jól jön neki a plusz munka, bár eddig nem sokszor beszélgettünk. Már csak Moralessel kellett lefixálni, akitől ezután tíz percig nem is tudtam szabadulni, mert az eredeti témától elkanyarodva mindenbe is belekezdett. Miért az én dolgom, hogy a nővére szülinapjára mit vegyen? Ennek ellenére meghallgattam, de a biztonság kedvéért rákérdeztem újra, mert arra az egyre csak a legvégén kaptam választ. Ha ezt tudom inkább üzenetet írok, de legalább elengedett és ez itt a lényeg.  





Jennifer Adler imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Antonia Ortiz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jen & Toni - The escape 71e1b9abf6e8b7ce924635df8a1a20e164ecad25
Jen & Toni - The escape E30d3144f1ee51c8605ff52f97f706a2764ce627
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Some of us have to grow up sometimes
★ családi állapot ★ :
Jen & Toni - The escape Ffb847100a4160d66e3031408ae84837203dd110
something about you
made me feel a little more alive

and a far less lost
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm just a problem that
doesn't wanna be solved
★ foglalkozás ★ :
éjszakai recepciós egy hotelben
★ play by ★ :
Aimee Carrero
★ hozzászólások száma ★ :
100
★ :
Jen & Toni - The escape 5909a9b9521353950c409aa432522668f16f4ad1
TémanyitásRe: Jen & Toni - The escape
Jen & Toni - The escape Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Jen & Toni - The escape
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Candy&Noah ~ Do not escape!
» Stay or escape? ~ Ryder & Donna
» " tie you up like a spider, can't escape " Jiang × Heidi
» dakota & toni
» Toni Maier

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: A világban-
Ugrás: