New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 76 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Oh devil, you whispered to me [ Heidi & Jordan ]
TémanyitásRe: Oh devil, you whispered to me [ Heidi & Jordan ]
Oh devil, you whispered to me [ Heidi & Jordan ] EmptySzomb. Szept. 23 2023, 19:50

Jordan and Heidi
Mindenkinek vannak bizonyos fétisei, függetlenül attól, hogy hajlandó ezt bevallani másoknak - de legfőképp saját magának -, vagy sem. Jóval hedonistábbnak gondolom magamat a családom tagjainál, ami valójában nem az én szegénységi bizonyítványom, mert akármiben is hiszünk azzal kapcsolatban, hogy létezik-e másvilág, vagy épp újjászületés, szerintem akár egy életünk van, akár több, adott testben olyan rövid időt töltünk itt, hogy saját magunkkal való kitolás lenne nem kiélvezni azt. Vonatkozik ez arra, hogy elküldök valakit a fenébe, ha felidegesít, hogy olyan ételekkel és italokkal kényeztetem magam, amire csak vágyom, hogy olyan országokba utazom, amelyeket korábban soha nem látogattam még és nagy szerepe van a testiségnek és a szexnek is. Még csak nem is azért csinálom, mert be akarok valami bizonyítani, vagy mert trófeaként akarom gyűjteni azoknak a férfiaknak az alsógatyáját, akikkel ágyba bújtam már. Sokkal inkább úgy fogom ezt fel, hogy minden embernek vannak bizonyos szükségletei és adott pillanatban adott emberrel van kedvem ezeknek a szükségleteknek a kielégítésére. Még csak kóros kapcsolatundortól sem szenvedek. Valójában sok olyan férfival találkoztam már akikkel hajlandó lettem volna belemenni egy hosszútávú párkapcsolatba és néhányukkal meg is tettem. Másokkal nem volt megfelelő az időzítés, mégis az a teljes igazság, hogy egyikükkel sem lettem volna képes összekötni az életemet és a jövőmet, ezért idővel mindig feleslegesnek tartottam erőltetni azt, hogy kitől mit várnak el a szülei, vagy a közegünk, amiben a mindennapjainkat éljük. Könnyebb volt elengedni egymás kezét és élni tovább a saját szabályaink szerint.
Ha már kapcsolatokról és vágyakról van szó, az én fétiseim valószínűleg a legutóbbi élményem óta bővülhettek azzal, hogy kedvem legyen beülni fűnek-fának a kocsijába ismeretlenül... Ami így józanul végig gondolva valójában eléggé úgy hangzik, mintha egy perverz zaklató lennék, vagy éppenséggel csinos sorozatgyilkos, aki így próbálja szedni áldozatait. Mindenesetre nem sokat tétováztam, amikor az eleredő esőben választanom kellett. A fiatal férfi, akinek a szépsége még a szélvédőn keresztül is egyértelmű volt, láthatóan nem kockáztatta meg, hogy elázik csak azért, hogy bejusson a kávézóba, ahová egyébként hajlandó lettem volna utána menni, csak hogy leszólítsam, vagy véletlenül egymásba ütközzünk és egymás adósaivá váljunk, ezért később is találkoznunk kelljen. Nekem pedig túl jó napom volt ahhoz, hogy elengedjek egy ilyen lehetőséget.
- Helló. - Legszívesebben elengedtem volna magam és elégedett macskákhoz méltó mosollyal pillantottam volna a férfira, de még én is úgy éreztem, hogy valamilyen magyarázattal kell szolgálnom az akciómat illetően. Önmagában az pedig eléggé fél lábon állt volna, ha azt mondom, hogy épp erre jártam és megláttam őt, meg a vonzó kis arcát. Épp ezért zaklatottan suhintottam le néhány vízcseppet a szoknyámról, majd úgy pillantottam fel rá a szempilláim alól, hogy közben a lehető legártatlanabb és bajba esettebb arcomat mutassam.
- Ne haragudj, nem tudtam hova kellett volna mennem. Valaki, aki nem tűnt túl jó szándékúnak leszólított engem és én azt mondtam valaki már vár rám. - Ha egyébként a megjelenésem nem is sugallta minden áldott nap az elveszett őzgida hatását, azért az alkatom elég egyértelműen árulkodott arról, hogy ha olyan társaságba keverednék, bizony lenne félnivalóm. - De ami azt illeti, az esőre sem számítottam - halk nevetés tört ki belőlem, aztán az ajkamba harapva pillantottam újra rá. - Ne haragudj, hogy rögtön tegeződni kezdtem, és hogy csak így beültem. Beszéljünk kényelmesen, ha neked is megfelel. - Persze attól, hogy épp előadtam a megmentésre váró hercegnőt, még ugyanúgy lehettem pszichopata és sorozatgyilkos is, de ha sosem próbálok szerencsét, akkor talán soha nem lesz esélyem komolyabban bepróbálkozni nála. A férfiak szeretik, ha igazi férfinak érezhetik magukat, igaz?
- Jesszus, dehogyis! - Tágra nyílt, ártatlan pillantásomat rá emeltem, majd megemeltem a kezeimet, mintha meg akarnám adni magam. - Egyáltalán nem vagyok veszélyes. - Finoman megráztam a fejemet, amitől az arcomat keretező sötét tincsek finoman csiklandozni kezdték az arcomat. Mielőtt újra az ölembe engedtem volna a kezeimet, az egyikkel finoman a helyére simítottam a hajamat.
- Nem tudom. Szeretnél? - Ezt már tényleg úgy kérdeztem meg tőle, hogy közben képtelen voltam leplezni a szórakozottságomat. Ha magamat kellett volna jellemeznem csak a külsőm alapján, olyan szemmel, mintha nem ismerném Heidi Yeot, nos.. Korántsem egy késes erőszakoló leírását kerekítettem volna ki a történetből. - Én Heidi vagyok - úgy nyújtottam felé a kezemet, mint ahogyan kevesek felé tettem meg. Nem voltam a döglött hal kézfogás híve, ezért nőként is határozottan szoktam kezet fogni, sokakat meglepve ezzel. Most mégis óvatosan, úgy nyújtottam oda azt, hogy az én kezem kerüljön felülre és ha elfogadja a gesztust, véletlenül se legyek benne túl határozott.
- Kérlek, csak pár percig hadd maradjak, amíg biztosak leszünk benne, hogy nem követett, vagy vár rám az a férfi. Nem szeretnék vele újra összefutni. - Óvatos pillantással próbáltam körbe nézni, túl az autó ablakain, ahol az esőtől egyébként nem sok mindent lehetett látni. Én mégis abban reménykedtem, hogy az Oscart érdemlő szereplésem eredménye minimum az lesz, hogy a fiatal férfi felajánlja majd, hogy hazavisz, amiért cserébe én meghívhatom út közben enni. A láncreakció többi elemét pedig hajlandó voltam a legkreatívabb képzeletekre hagyni.
öltözék * szia csinoska Oh devil, you whispered to me [ Heidi & Jordan ] 1367597154 * 808 szóban



Bad bitch, just a real bad bitch
I got mercy I got grace, Desperado with the scales, throw a rose on your body, mask of Zorro, I'm so wanted, grab me and break me off, wet the wounded hand, look scared, I'll embrace you and take care of you, I'll wash you with alcohol and forgive your sins
mind álarcot viselünk
Heidi Yeo
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Oh devil, you whispered to me [ Heidi & Jordan ] 377054a3072780c339984c2cf9302142801d8054
Oh devil, you whispered to me [ Heidi & Jordan ] 8576f1d0e8e67708a5cbc92808320501096d10ae
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Never met a mountain I won't climb
No wall I won't tear down a thousand times Not gonna be a single reason why I don't make it to the finish line I know what I’m doing I know I’m not losing
★ családi állapot ★ :
Oh devil, you whispered to me [ Heidi & Jordan ] E142319005b6aa868cda8beebe412cf28584c9b5
Maybe it's you or the way you talk
I think I need it, you look fun First of all It's not too far, the distance between the two of us I'm curious about our direction If you feel the same way as I do, action
★ lakhely ★ :
Manhattan, Hudson Yards
★ :
Oh devil, you whispered to me [ Heidi & Jordan ] 67b62694357c89bd19a9067aca36fd0346a32ea0
★ idézet ★ :
" People are all hypocrites. We all live with a lot of hatred, but we act like that's not the case. "
★ foglalkozás ★ :
COO @ SsangYong Motor
★ play by ★ :
Seo Ye Ji
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Oh devil, you whispered to me [ Heidi & Jordan ] 239cc9e8e58603c3b79533b6c9e8ad198307b772
TémanyitásOh devil, you whispered to me [ Heidi & Jordan ]
Oh devil, you whispered to me [ Heidi & Jordan ] EmptyKedd Szept. 05 2023, 11:13

Heidi & Jordan

Nagyon ritkán vezettem, nagyrészt csak a jobb napjaimon mertem autóba ülni, amikor a csillagok állása rendben volt, nem kellett rettegnem a teliholdtól és attól, hogy vérfarkasébredés lesz, vagy bármi olyan esemény, ami befolyásolja a lábam állapotát. Sokan talán úgy gondolnák, hogy túlreagálom a helyzetet, amivel egy picit egyet tudtam érteni, de összességében én azt gondoltam, hogy egy sportolónak nehéz lemondania arról, hogy felépítette az egész életét egy adott tevékenységre, aztán utána újra kell szerveznie azt.
Soha nem voltam a világ legkitartóbb embere, általában csak azt tudtam csinálni, amit szerettem és érdekelt. Emiatt összességében jó jegyeim voltak, de az olyan dolgok, amik nem érdekeltek, sosem tudtam kifogástalanul megcsinálni. Nem láttam értelmét annak, hogy új egyetemre jelentkezzek, ami egyrészt brutál drága volt itthon – nem mintha Spanyolország olcsó lenne, de mindegy -, pedig a szüleim biztos támogatták volna az ötletet. Ehelyett most elvoltam azzal, hogy csak élek a semmibe és nem nagyon gondolkoztam olyan dolgokon, amit a családom sok esetben próbált meg lenyomni a torkomon. Nem érdekelt az, hogy hogyan fogom megalapozni az életem és miként teszek félre a gyerekvállalásra, hogy majd saját autót veszek, vagy esetleg megpróbálom ingatlanba fektetni a spórolt pénzemet… Gyűjtök az esküvőmre és társai. Nem akartam házasodni, vagy belekeverni bárkit abba, hogy a lábam ennél csak rosszabb állapotba kerülhet. Az én testem, tehát az én problémám és nem vagyok hajlandó bevállalni, hogy valaki emiatt boldogtalanná válik.
Az autó, amit most vezettem, apámé volt, ezért nem mondanám, hogy életem járgánya, de pont megtette azért, hogy átugorjak vele Manhattanbe egy állásinterjú miatt. Rendes volt, mert áthozta nekem és nem lehet panaszom arra, hogy kifogástalanul tiszta a jármű, de ettől függetlenül vagy tíz percem azzal ment el, hogy az ülést állítgatom, mert teljesen máshogy szeretek vezetni, mint a szüleim. Gondolom anyámnál volt utoljára a kocsi – tipikusan csak hétvégén használja, mint a nagyvilági nyugdíjasok – mert a francba le volt állítva az ülés, hogy a rövid lábaival elérje a pedálokat.
Épp arra készültem, hogy elhagyom a járművem, amikor meghallottam egy, kettő aztán vagy száz esőcsepp koppanását a motorháztetőn. Közvetlenül a Starbucks előtt álltam meg, hogy tudjak magamnak és Lanának venni valami szendvicset és szívesen fogyasztottam volna egy kávét is, de úgy néz ki, hogy akkor ebből ma kimaradok. A szemeimet forgatva káromkodtam valami cifrát és végül az utóban maradtam abban reménykedve, hogy ez csak egy zápor lesz. Végül is a pénztárcám úgyse olyan mély, hogy egy Manhattani árfolyamú Starbie-ban akarjam elkölteni a fizetésem.
A következő meglepettségbe akkor zuhantam bele, amikor kinyílt mellettem az ajtó, és bepattant egy vékony nő, akit határozottan nem ismertem. Ha őszinte akartam lenni, akkor halvány fingom nem volt arról, hogy ő ki lehet, ez pedig valószínűleg kiült az arcomra is.
- Üdvözlöm – nyilvánvalóan nem terveztem kidobni, az öltözéke alapján pedig azonnal rájöttem arra, hogy nem zsebelni jött – Nem talált jobb helyet, ahova elmenekülhet az eső elől, ugye?
Valószínűleg a frenchize kávézó ilyen lett volna, de el tudtam képzelni, hogy őfelsége hasonló proli helyekre nem jár.
- Ha azt mondja, hogy nem akar megkéselni, vagy valami, akkor maradhat – ennek ellenére szinte rátapadtam az ajtóra és kevés választott el attól, hogy az ujjaimat is a kilincsre tapasszam – Most be kellene mutatkoznom?
öltözék × 518 szó × szépség  Oh devil, you whispered to me [ Heidi & Jordan ] 3874598021  × monsta x - the dreaming


she don't like the way you hold her
Now it all seems far away, all the wet matches we break, long complaints will dull our needle, eyes out for greatness, without shape or distance, keep head high with doubt in mine, kill myself or least my time, black and white to paint a few, mouth of gas from me to you, well that's just alright

Heidi Yeo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jordan H. Chwe
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Oh devil, you whispered to me [ Heidi & Jordan ] IyLb18c
Oh devil, you whispered to me [ Heidi & Jordan ] GFwUCSM
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Keep head high with doubt in mine
Kill myself or least my time, Black and white to paint a few, mouth of gas from me to you, well that's just alright
★ családi állapot ★ :
Oh devil, you whispered to me [ Heidi & Jordan ] 5YQ4H8h
Oblivious to things around me
It's only in your arms, I can see, That everything means, nothing without you, they don't feel the things we're feeling, it's got us dancing on the ceiling, it's really not that hard for me, to choose
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Oh devil, you whispered to me [ Heidi & Jordan ] EM3jLh8
★ foglalkozás ★ :
bolti eladó
★ play by ★ :
Lee Jae Hyun
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
Oh devil, you whispered to me [ Heidi & Jordan ] PkH5iBc
 
Oh devil, you whispered to me [ Heidi & Jordan ]
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Heidi Yeo
» not over - Heidi & Tylar
» dear name ▪ Heidi & Dan ▪
» " get hooked on the venom " Aida × Heidi
» " tie you up like a spider, can't escape " Jiang × Heidi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Utcák és parkok :: Battery Park-
Ugrás: