New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sebastian Nolan
tollából
Ma 17:22-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 17:04-kor
Alden Lindvall
tollából
Ma 16:59-kor
Alden Lindvall
tollából
Ma 16:50-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:49-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 16:43-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 16:35-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 16:29-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 15:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

" get hooked on the venom " Aida × Heidi
TémanyitásRe: " get hooked on the venom " Aida × Heidi
" get hooked on the venom " Aida × Heidi EmptyPént. 9 Szept. - 21:20

Aida and Heidi
- Persze, Aidám. Ha még tíz percig szidhatom, remekül fogom érezni magamat a nap hátralévő részében. - Egészen gonosz mosoly ült ki az arcomra, miközben az elméletemet magyaráztam. Jó ideje nem hiszek az olyan idióta dumákban, mint hogy mindenkivel úgy kell bánnunk, ahogyan mi magunk is szeretnénk, hogy bánjanak velünk, vagy hogy azt kapjuk, amit valójában érdemlünk. Ha mindenkit semmibe nézne a saját apja csak mert nőnek született, azt hiszem sokan gondolkodnának másképp. Én nem akarom eljátszani, hogy a tökéletes focista anyuka lennék, ha valaki belém imádkozna egy gyereket. Biztos vagyok benne, hogy még csak az sem okozna örömet, ha otthon főzhetnék, tudva, hogy a páromnak készítem az ételt, aki egy hosszú nap után a tíz ujját is megnyalja cserébe. Nem azért élek, hogy valaki kiszolgálása legyen az elsődleges célom, sokkal inkább azok fognak meg, akik egyenlő félként tudnak engem kezelni - tegyük hozzá, hogy elég kevesen vannak, akikre igaz ez.
- Miért könnyítsem meg az életét? - mosolyogva vontam meg a vállaimat. Távolról sem lehetett volna azzal vádolni, hogy jó keresztényi szemléletemnek köszönhetően megbocsátanám a felebarátaim bűneit. Ha megdobtak kővel, én ugyanúgy kővel szerettem visszadobni. Magam sem tudom létezik-e mennyország és pokol, de ha igen, nekem mindenképpen az utóbbiban a helyem. Nem fogom azért elnyomni sem az ösztöneimet, sem a véleményemet, csak mert mindig lesz valaki, akinek az nem tetszene.
- Ki mondta, hogy férjhez fogok menni és gyereket szülök? - Nevetve ingattam meg a fejemet. - Nem fogok azért megházasodni, hogy apám békében haljon meg és azzal a tudattal, hogy van egy veje, aki átveszi a családi vállalkozást, míg én gyerekeket potyogtatok, mintha rajtam múlna az emberiség túlélése. - Ezúttal olyan határozottan ráztam meg a fejemet, hogy attól a sötét tincsek is meginogtak, amelyek az arcomat keretezték. Saját meglátásom szerint egyébként sem lettem volna jó anya. Káromkodom, fogalmam sincs mit kell kezdeni egy síró gyerekkel és korántsem lenne olyan egyszerű az én házasságom, mint Aidáé. Fogalmam sincs milyen a magánéletük, talán az, amit magukból mutatnak teljesen az ellenkezője, ha a négy fal között ketten vannak... Ismerem ezt a világot és azt is, ami a színfalak mögött megy. Azt is tudom, hogy apám minden bizonnyal ugyanúgy el tudna adni, mint a részvényeit egy olyan férfinak, aki többet hoz a konyhára, mint amennyit szerinte én érek. Ezek után pedig vannak olyanok, akiknek van pofája azt mondani, hogy mi nők nem harcoltunk meg azokért a szabadságokért, amelyek manapság járnak nekünk. Szerintem meg még mindig harcolnunk kell.
- Nagyon tehetséges volt, igen. - Olyan magabiztosan állítottam ezt, mintha épp a nevemet mondtam volna meg neki, vagy a születési időmet. Sosem okozott gondot, hogy a magánéletemről beszéljek másoknak, vagy arról, hogy kivel bújtam ágyba. Nem kellett tudniuk minden részletet és egyébként sem volt mindenki olyan kiváltságos, hogy csak úgy fecsegjek nekik. De ha másért nem, hát a hitetlenkedő pillantásokért megérte. Aidánál már tudtam, hogy mire kell számítanom, elvégre ismertük már egymást egy ideje. Ő tudta, hogy milyen szabadszájú vagyok, én pedig tudtam, hogy ő nem egy olyan karót nyelt jéghercegnő, mint a nő, akit korábban kibeszéltem neki.
- Mondjuk a férjeddel! Tényleg nekem kell ötleteket adnom, amikor te vagy házas? - Csak incselkedtem vele, de túlságosan jól esett. - Meg tudom adni az edző számát, akivel először csináltam. Ő megtanít mindenre. - Kacsintottam egyet, miközben a nő felé fordítottam a fejemet. Nem vártam, hogy ténylegesen odáig lesz azért a bizonyos telefonszámért, de attól a jóga még jóga volt és az új formái valahogy mindig vonzóbbak voltak az eredetinél.
- Igen, de felénk ennyi elvárást támasztanak, a férfiak meg valahol... itt vannak. - Az ennyi és itt szavaknál előbb felemeltem, aztán lefelé nyomtam a tenyeremet, hogy gesztikulálva adjak nyomatékot a szavaimnak. Nem azt vártam, hogy a nők is szabadabban élhessék a mindennapjaikat és ne kelljen ezer meg egy elvárásnak megfelelnünk. Szerintem mi nők mindig is sokkal többre voltunk képesek és sokkal többet el tudunk viselni, mint a férfiak.
- Jól teszik, hogy irigyek - nevettem fel jókedvűen. Örömet okoztak a pillantások, amelyeket kaptam, nemtől függetlenül. Nem érdekeltek azok a nők, akik rosszallással a szemükben pislogtak felém, mert róluk tudtam, hogy ők maguk is szerettek volna a helyemben lenni. Soha nem lepleztem, hogy van pénzem és hogy részben pontosan a vagyonunknak köszönhetően azt tehetek, amit csak akarok.
- Azt hiszem akkoriban Jang Jinwook volt a kedvenc cégörökösöm. - Elgondolkodva billentettem oldalra a fejemet, visszagondolva a férfival szerzett emlékeimre. - Kár, hogy végül visszament Koreába. Habár annyira nem lep meg. Láttad milyen házat vett? - Csak mert nem azon a földrészen élem az életemet, még nagyon is nyomon követem a kört, amiben a családom helyet foglal. Valójában a másokról szóló hírek szórakoztatnak a leginkább - az embereken kívül.
- Hiszek neked, de... Semmi nem ugyanolyan jó, ha erőltetik. - Ezen nem volt mit szépíteni. Igaz ez az evésre, egy társasági eseményre, de még a szexre is. Talán lett volna az életemnek egy olyan pontja, amikor magam vetek szemet Seo Dan-ra, ezt az élményt viszont elvette tőlem apám. Nem állíthatom, hogy nem bánom, hogy így történt, mert teljesen vaknak és butának kellene lenni ahhoz, hogy ne akarja valaki éppen Seo Dan figyelmét. Én szimplán a házastársa nem akartam lenni. - Tetszik nekem. - Ezt az állítást meg nem kellett rejtegetni, mint ahogyan az előzőt is felesleges lett volna magamban tartani. - De nem fogok a lábai elé alélni, csak mert ügyes a szakterületén és van pénze. Vagy mert jóképű. - Utóbbit  már sejtelmes mosollyal tettem hozzá. Részben mert szórakoztatott, hogy Aidának annak ellenére is van szeme, hogy már házas. Pedig az ő férjén is van mit nézegetni, de megértem ha minden nap látni ugyanazt kissé unalmassá válik idővel.
- És működik is, igaz? - Őszinte kíváncsisággal tekintettem felé. Valójában nem is felelhetett volna másképp, elvégre pont ennek kellett volna lennie a szavai értelmének. Hogy az ő tökéletes kis házasságuk lehet követendő példa Dannak és nekem. Engem azonban a Na-Lee frigy nem tudott lázba hozni, ugyanis nem akartam Seo-Yeo házasságot. Ilyen egyszerű. - Nem unod? - Teljesen őszintén érdekelt a válasza. Ha listát kellett volna állítanom arról, hogy a házasság számomra éppen mennyire vonzó vagy sem, biztosan a negatív oldal lett volna többségben. Érdekesnek tartottam viszont meghallgatni valaki olyannak a véleményét is, akinek ez bejött.
- Szerintem minden kapcsolat unalmas lenne, ha túl nagy lenne az egyetértés. - Megrántottam a vállamat. Nem beszélhettem olyan tapasztalatokról, mint amilyenekkel Aida rendelkezik, de nem is vágytam arra, hogy olyasmiben kérjék a tanácsomat, amihez nem értettem.
- Szerintem mindketten tudjuk, hogy minden csak szerződésekkel működik. - Nőként jóval több energiát kellett fektetnünk az üzletünkbe, még ha nem is ugyanolyan jogon ültünk vezetői pozícióban a barátnőmmel. Bizonyos tekintetben mégis azonos élményeken osztoztunk.
- Nem véletlenül mondják, hogy minden szentnek maga felé hajlik a keze. - Mosollyal az arcomon közöltem ezt a nővel. - Szerintem akik kritizálnak minket, egy napot sem bírnának ki a bőrünkben. - Annak ellenére, hogy hatalmas nyomás volt rajtunk, amiért vinnünk kellett egy-egy milliárdokat érő vállalkozást, nem hozhattunk szégyent a családunkra és ezer másik elvárásnak is meg kellett felelnünk. Minket beleneveltek ebbe, de mások soha nem tapasztaltak hasonlót. Így könnyebben is ítélkeztek.
- Mert valószínűleg Dan már amúgy is megkérte őt, hogy képviselje. Akármilyen rendes és szexi pasiról van szó, én úgy hallottam nem akar házasodni. Még velem sem. - Pedig megérteném, ha arra vágyna, más férfitársaival együtt. Kár, hogy én egészen sarkosan gondolkodom a házasságról. Nem vagyok meggyőzhető egy szépen csillogó gyémánt gyűrűvel.
- Be is perelném a férjedet, ha el akarna venni tőlem - nevetem el magamat jókedvűen, miközben a nőbe karolok. Aida olyan számomra, mint egy nyomasztóan sötét erdőben az egyetlen fénysugár. Ha erőszakkal akarnák elvenni tőlem és megtiltani, hogy ne találkozzunk, annál inkább ragaszkodnék hozzá. - Ha valakit el kellene tiltani valakitől, az egyébként is én lennék. Ha a fiatok csúnyán fog beszélni, biztosan miattam teszi majd. - Nagyon is szórakoztatott ez a gondolat és még csak magyarázkodni sem kezdtem miatta. Direkt biztosan nem ültem volna addig a kisfiú mellett, hogy tényleg igazzá váljon az állítás, meg különben sem tudtam, hogy beszél-e már, vagy fog-e hamarosan.
Az étterem választásunkat csak egy jókora bólintással vettem tudomásul, s nem sokat tétovázva indultam meg az emlegetett hely felé. Vágytam már arra, hogy fesztelenül tudjunk beszélgetni és nem is hagytam túl sok időt Aidának arra, hogy elszokjon a szabadszájúságomtól, rögtön olyan témával támadtam rá, amit talán nem lett volna kényelmes megválaszolnia - és teljesen megértettem volna.
- Majd keresek valamilyen wellness szállodát. Rád fér a pihenés. - Nem akartam ezzel semmi olyasmire utalgatni, hogy rosszul nézne ki, vagy probléma lenne a megjelenésével. Inkább csak fogalmam sem volt hogyan bírja 0-24-ben egy olyan kisfiúval, mint Mitchell. Engem sokszor úgy is leszívott, ha csak néztem, és valljuk be nem sok időt töltöttem vele és Aidával hármasban.
- Kíváncsi vagyok, hogy jól ítélem-e meg. - Kicsi hiányzott, hogy elnevessem magamat, az arcom valószínűleg így is eléggé derűs volt, amikor a nő felé pillantottam. - Ha rossz dolgod lenne, tudnék ajánlani embereket, akik biztosan szórakoztatnának. - Nem feltételeztem, hogy a nő képes lenne megszegni egy ígéretet, amit a férje és vagy száz másik esküvői vendég előtt tett. Talán csak a saját szorult helyzetemet próbáltam elviccelni azzal, hogy Aida hálószobai titkait próbáltam kiszedni belőle.
- Úgy két sarokra, arra. - Csak az állammal böktem a megfelelő irányba, elvégre arra neveltek, hogy ne mutogassak, különben rászokom a lopásra. - Ha már olyan titokzatos vagy a férjeddel kapcsolatban, inkább mesélek én. - Megköszörültem a torkomat, s még inkább kihúztam magamat, mielőtt folytattam volna. - Képzeld, amikor le akartam kapni apámat a tíz körméről, lerobbant az autóm. Egy olyan bomba pasi állt meg segíteni nekem, hogy azóta is meg akarom... szerezni a számát. - Csak és kizárólag azért módosítottam a mondandóm végén, mert elsétáltak mellettünk a járdán, én pedig lehet, hogy szeretek megbotránkoztatni másokat, de erőszakolónak azért nem szeretnék tűnni. - Autószerelő. Szerintem megpróbálom elhívni egy randira. - Hogy pontosan milyen körülmények között? Nos, azt könnyű volt belőni, hogy hol találom őt meg, de hogy hajlandó lenne-e velem eljönni valahová? Abban már nem voltam olyan biztos.

öltözék * Rolling Eyes * 1641 szóban
mind álarcot viselünk
Heidi Yeo
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi 377054a3072780c339984c2cf9302142801d8054
" get hooked on the venom " Aida × Heidi 8576f1d0e8e67708a5cbc92808320501096d10ae
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Never met a mountain I won't climb
No wall I won't tear down a thousand times Not gonna be a single reason why I don't make it to the finish line I know what I’m doing I know I’m not losing
★ családi állapot ★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi E142319005b6aa868cda8beebe412cf28584c9b5
Maybe it's you or the way you talk
I think I need it, you look fun First of all It's not too far, the distance between the two of us I'm curious about our direction If you feel the same way as I do, action
★ lakhely ★ :
Manhattan, Hudson Yards
★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi 67b62694357c89bd19a9067aca36fd0346a32ea0
★ idézet ★ :
" People are all hypocrites. We all live with a lot of hatred, but we act like that's not the case. "
★ foglalkozás ★ :
COO @ SsangYong Motor
★ play by ★ :
Seo Ye Ji
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi 239cc9e8e58603c3b79533b6c9e8ad198307b772
TémanyitásRe: " get hooked on the venom " Aida × Heidi
" get hooked on the venom " Aida × Heidi EmptyVas. 22 Május - 9:24


Heidi & Aida

- Miért, egy ilyen nő egyáltalán ér annyit, hogy a szádra vedd? – ezen a ponton már mosolyogva nyomtam meg Heidi vállát párszor a tenyeremmel, és nem sok hiányzott ahhoz, hogy ténylegesen elnevessem magam. Talán nem voltam annyira szabad szellemű, mint Heidi, viszont kifejezetten szórakoztatónak találtam mindig is az ő forróvérűségét. Akaratlanul is arra emlékeztetett, amilyen én voltam még, mielőtt megházasodtam volna. Nem azt mondom, hogy a férjem mondjuk egy másik emberré tett volna, de határozottan igaz volt, hogy másképp viselkedtem a feleség és az anya szerepkörben. Talán pont az eredményezte a jó kapcsolatomat ezzel a banyával, hogy ténylegesen meg tudtuk egymást érteni. Talán engem a sztereotip nőiesnek nevezett nőnek gondoltak sokan, ami azt eredményezte volna, hogy Heidi és én soha nem jöhetnénk ki. Ugyanakkor az olyan embereket, akik szerint csak a finom hölgyikék voltak nők, legszívesebben arcon nyomtam volna még akkor is, ha ez egy olyan tevékenységet fedett le, ami kicsit sem számított nőiesnek. Azért hoztam létre egy dekorkozmetikai céget, hogy a divaton keresztül azt sugalljam az embereknek, hogy rendben vannak úgy, ahogy jól érzik magukat, ez pedig szerintem összességében megmutatta azt, hogy miként állok ehhez az egészhez.
- Egyszerűbb lenne, ha oda sem figyelnél rá – legalábbis én biztosan ezt tettem volna, de mivel az élet különböző lapokat osztott nekünk, nem voltunk ugyanolyanok. Ha azt állítanám, hogy egyáltalán nem élvezem azt, ahogyan Heidi bánik egy-két emberrel, akkor egyértelműen hazudnék. Szórakoztató volt, hogy sugdolózni próbált velem jóga közben, ahogyan az is, hogy mennyire felidegesítette ez az egész helyzet. Viszont én magam tartottam annyira konfliktuskerülőnek a mindennapokban, hogy ne feltétlenül álljak bele mindenáron egy ilyen szituációba. Az is lehet, hogy a férjemmel folytatott veszekedések miatt már nem élveznék úgy egy szóváltást valaki mással. Én is éreztem, hogy haragtartóvá váltam, amióta házas vagyok, ezért szerettem volna békésen élni a legtöbb pillanatban.
- Majd, ha egyszer férjhez mész, és szülsz egy gyereket rájössz, hogy az életed sosem lesz már unalmas – halkan nevettem el magam, aztán megcsóváltam a fejem. Nem mintha bántam volna, hogy most már kettő szerelmem is van, viszont határozottan szerettem néha szabadságot kivenni az anyaságból, vagy éppenséggel a feleség létből. Élveztem azt, hogy egy olyan férfi mellett vagyok, mint amilyen Tae-yang, ugyanakkor nekem is voltak határaim. Nem hiszek abban, hogy az ember mindig, minden körülmények között felhőtlenül boldog, épp ezért volt szükségem azokra a pillanatokra, amikor időt tölthettem a barátnőimmel. Ez természetes volt és szerintem mindenkinek jár ennyi.
- És jót acroyogáztatok azzal az ügyvéddel? – kissé felvont szemöldökkel néztem rá. Ismét nevetésre késztetett az, amit mondott, mivel pontosan tudom, hogy miért zárták be magukat abba a terembe – Nem. Kivel próbáltam volna?
Úgy, hogy házas vagyok, erre elég egyértelmű válasz lenne, ugyanakkor igazság szerint nem nagyon szoktam a férjemet melegítőben látni otthon. Emiatt talán kicsit röhejes is volt a kép, ahogy a nappali közepén hajtjuk végre a különböző gyakorlatokat és abban sem vagyok biztos, hogy balesetek nélkül megúsznánk a dolgot. Valószínűleg pont Heidi lenne az, aki a legjobban nevetne rajtunk, ha végig nézné a bénázásunkat.
- Nem is kell úgy ébredned – egyszerűen megrántottam a vállam, miközben megszabadultam a hajgumitól, amivel összefogtam a tincseimet korábban – Szerintem sok nálad fiatalabb nő is irigy az adottságaidra.
Hittem benne, hogy a megfelelő ápoltság, egy jól elkészített smink, a hozzánk passzoló színek használata, illetve a kreativitás és némi mozgás, mindenkiből szuper nőt tud csinálni. Ugyanakkor pont azért, mert valaki nem képes mindent megtenni, mert valami folytán elhitte azt, hogy ő úgysem lehet olyan már, mint mások. Ez pedig önmagában elég hibás hozzáállás, viszont nem tudtam sajnálni azokat az ármánykodó nőket, akik a saját önbizalomhiányukat azzal próbálták leplezni, hogy belénk állnak valami miatt.
- Kire koncentráltál akkor? – teljesen jogos volt a kérdés, mégis mosoly volt az arcomon, viszont utána komolyan folytattam – Dan rendes férfi. Nem nyúlnál vele mellé.
Nyilvánvalóan nekem pedig éppen eléggé tetszett a férjem ahhoz, hogy ne a barátaira fenjem a fogam, de összességében elmondható volt a legidősebb Seo-ról, hogy teljesen makulátlan minden tekintetben. Ha Tae-yangot kérdezném, ő ennek az ellenkezőjét biztosan tudná állítani, ugyanakkor pontosan tudtam, hogy vannak igényei a barátait tekintve, emiatt elég nehéz lett volna elképzelni róla azt, hogy trógerekkel lógna együtt.
- Meg akartunk… - viszont azért a mi esetünkben is volt ott egy de. Egyrészt nem természetes úton találkoztunk, hanem egy bizonyos listából választottuk ki azt a partnert magunk számára, akit a legmegfelelőbbnek gondoltunk. Maga a tény, hogy bele tudtam szeretni a férjembe, teljesen más lapra tartozik. Bizonyos szempontból önző voltam, mivel nem lettem volna hajlandó csak úgy odaadni őt valakinek, viszont az a véleményem, hogy Nate csodálatos férfi és apa. Vannak súrlódásaink, talán ő nem is úgy szeret, mint ahogyan én őt, de ettől függetlenül bármelyik nő képes lenne rövid időn belül gyengéd érzéseket táplálni iránta. Talán túlságosan rózsaszín szemüvegen keresztül néztem őt, de ez nem zavart, igyekeztem kiélvezni. Mert ha úgy vesszük, nekem tényleg ő az első, akihez ennyire ragaszkodtam és képes voltam magamban kimondani, hogy ténylegesen szerelmes vagyok belé. Annak ellenére is, hogy nem vagyunk mindig rendben.
- Akkor talán meg kellene ismerkedned vele – úgy rántottam meg a vállam, mintha ez mindeddig teljesen egyértelmű lett volna – Azt ne mondd, hogy Dan nem a kedvedre való.
Elég nehéz volt elhinni egy jóképű, gyakorlatilag már-már tökéletesnek mondható férfiról, hogy kevés lenne Heidinek. Biztos voltam benne, hogy még témájuk is akadna, ugyanakkor azt is megértem, hogy degradálónak érzi azt, ahogyan egy férfi kezébe próbálja adni az apja a vállalatot. Ha valaki, akkor én tökéletesen meg tudtam érteni, hogy miért nem tetszett ez neki.
- Ha belegondolsz, a mi házasságunk is el lett rendezve – soha nem tagadtuk le ennek a tényét, ugyanakkor az is igaz, hogy volt minimális beleszólásunk abba, hogy kivel akarunk együtt lenni. Én hittem benne, hogy nem kell kergetni annyira a szerelmet, mint ahogyan sokan csinálják. Vannak tisztességes emberek közöttünk is, tehát lehet bizonyos szinten válogatni Ugyanakkor valahol meg szeretném azt is elhinni, hogy nekem az volt a sorsom, hogy a férjem felesége legyek, bármennyire is voltam realista típus sok szempontból.
- Tudom, hogy szeret – az már más kérdés, hogy nehéz volt kiigazodni néha a hangulatán is, ami miatt sokat veszekedtünk. Nem állítom, hogy én más lennék, ugyanis a legtöbb esetben legalább annyira rosszul reagálok le helyzeteket, mint ahogyan Nate is tévedni szokott. A baj talán azzal van inkább, hogy szokásunk megvárni, hogy a felhőcskék elvándoroljanak a fejünk felől, aztán utána úgy viselkedünk, mintha mi sem történt volna. Ezzel gyakorlatilag mindent a szőnyeg alá söprünk és nem igazán tudom, hogy pontosan hol van az elég az esetünkben. Hogy mennyit bír még el a szőnyegünk.
- Nem, nem. Jól vagyunk – ennek ellenére kerültem a pillantását – Illetve nyilvánvalóan néha hajba kapunk, de szerintem nincs olyan házasság, ahol ez ne történne meg.
Nagy általánosságban beszéltem, de ennek ellenére nem akartam kiteregetni még a barátaimnak se a családi szennyest. Pont attól éreztem magunkat erősnek, hogy valóban annak tűntünk mások szemében. Nem mondom azt, hogy minden csak egy olcsó színjáték, amit csinálunk, de ettől függetlenül sokszor nem tükrözte a házasságunk azt, ami valójában otthon lezajlott nálunk.
- Az tud lenni, ha van róla egy jó szerződésed – ha valakinek, akkor nekem volt ebben tapasztalatom. Nem olyan egyszerű felbontani azt a szerződést, persze nyilvánvalóan, ha az egyik fél meghal, akkor probléma lehet a házasságot illetően. Ugyanakkor a mi szerződésünk részben azt is kimondta, hogy ha valamelyikünkkel történik valami, akkor a másik vagyonát a házastárs örökli. Mióta megismertem az anyósomat és az apósomat, szinte teljesen egyértelművé vált, hogy ezt a pontot nem ők találták ki. Nyilván ezt a tényt már felülírta azt, hogy lett örökösünk, de ettől függetlenül a családom szépen elintézte azt, hogy mindent megpróbáljanak bekebelezni, ha a férjemmel történne valami.
- Az egészben az a leginkább ironikus, hogy ha helyet cserélnének velünk, valószínűleg ők még inkább helytelen dolgokat tennének – egyszerűen megrántottam a vállamat, mintha csak az időjárásról beszélnénk. Határozottan tartottam magam ahhoz, hogy a hatalom olyan dolog, amibe nehéz beletanulni, sokan nem is tudnak, mert egyszerűen nem olyan a jellemük. Abban teljesen biztos vagyok, hogy ha egy sarki közértben dolgozó személy helyet cserélne velünk egy hónapig, akkor nagyon hamar keveredne olyan dolgokba, amik ép ésszel nem könnyen felfoghatóak. A tény, hogy bizonyos korlátok megszűnnek az emberek számára, valahol őrjítő hatással bír.
- Ha Dant nem zavarja, akkor miért baj, hogy ha visszamondja? – a hangomból eléggé kiérződött a jókedv, ahogy folytattam – Ne félj, a férjem nem fog eltiltani tőled, ha lefekszel mással is. Valószínűleg Dan sem lesz a hűség mintapéldája.
Nem azt állítom, hogy Tae-yang pletykás lenne – egyébként nagyon is az – viszont tény volt, hogy a férfi soha egyetlen nő mellett sem állapodott meg hosszabb időre. Az pedig elég egyértelmű, hogy sok nő érdeklődhet iránta, ő pedig valahol hülye lenne mindezt nem kihasználni.
- Nekem rendben van a francia – éhes voltam, emiatt nem válogattam túl sokat. Az is teljesen mindegy volt a számomra, hogy pontosan melyik éttermet fogjuk meglátogatni. Mivel nem szívesen tartózkodtam az öltözőben túl sokáig – sokan voltunk és nem tartottam annyira higénikusnak, mivel nyilvánvalóan nincs sok idő ezeket a helyeket takarítani – igyekeztem lehetőség szerint gyorsan átvenni a ruhámat.
- Elmehetünk akár egy hétvégére – nem lett volna nagy dolog, mivel Mitchie már elég nagy volt ahhoz, hogy nélkülözzön egy kicsit. Mostanában igyekeztem átengedni a férjemnek egy darabig a kisfiút, mert azt láttam Tae-yangon, hogy szívesen játszik vele. Szerintem nem bánná, ha elmennék kikapcsolódni, ő meg elég komoly és megbízható volt a gyerekünket illetően, szóval rá mertem hagyni.
- Miért érdekel az, hogy milyen a férjem az ágyban? – nem túl hangosan válaszoltam neki, a tenyeremmel pedig finoman nyomtam meg a nő a vállát – Valójában úgysem fogod megtudni a teljes igazságot.
Az ujjaimat összefűztem, és úgy sétáltam tovább, miközben valóban elgondolkoztam a kérdésen. Szerintem, ha valaki vetett egy pillantást Nate-re, az pontosan tudta a választ.
- Merre van az a francia étterem, ahova annyira menni szeretnél? – béna témaelterelés volt, tudtam, hogy Heidi valamilyen választ ki fog belőlem csikarni, ezt viszont mégsem akartam túl könnyen adni neki.

Outfit »« Szószám: 1 627 »« mivan banya  " get hooked on the venom " Aida × Heidi 2588409867


You are the only one, who can stop this
endless waiting inside me. I will do all the hurting for the both of us, so promise me this one thing instead. Promise me just one thing. Your place will always remain as it is, so if you ever start to miss me again, don’t worry about a thing and, come back to me. Every day, I am in tears endlessly waiting for you.

Heidi Yeo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aida Jae-ah Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi 0qEkraZ
" get hooked on the venom " Aida × Heidi IJPHuZa
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We are like movie, I feel out of breath
Talking about the old days makes me toss and turn again, while I know there's nothing I can do, I'm reminded once again as I hesitate after seeing pieces of you
♫ :
And July - Heize ft. Dean
I drink cold water, I drink bitter coffee, but it’s so sweet, why? I said it’s killin me softly From A to Z, all of your past, I know everything, so why am I being like this? I can’t even say anything, I’m about to explode, it’s too late to say, that I’m saying this out of heat so I’m only lingering around you
★ családi állapot ★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi 5N1Tprc
We're like a broken cup, it can never mend
It's okay even if the flame died out, it's okay to pretend that it's love, I don't care if I get hurt, it'll hurt more if I'm no longer in your mind
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi 6wXNCfx
★ foglalkozás ★ :
CEO at Écarlate Cosmétique
★ play by ★ :
Jung Soo Jung
★ hozzászólások száma ★ :
76
★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi LjSdgul
TémanyitásRe: " get hooked on the venom " Aida × Heidi
" get hooked on the venom " Aida × Heidi EmptyKedd 28 Szept. - 22:35

Aida and Heidi
- Majd nyilván szó nélkül hagyom, amikor nekem po... - Csak azért hagyom abba, mert látom, ahogyan az emlegetett nő még visszafordul a terem ajtajából, hogy vetni tudjon rám egy utolsó pillantást - valószínűleg azért, hogy amikor hazaér már készítse is a voodoo babát, amivel engem vesz célba és nyír ki pusztán hobbiból. Ha tippelnem kellene, hogy milyen életet él, akkor biztosan azt mondanám, hogy van egy megunt házassága, két gyereke és élvezhetetlen szexuális élete, ami részben a személyiségének, részben pedig annak köszönhető, hogy a férjének is elege van már belőle. Nem állítom, hogy a kapcsolatok szakértője vagyok, mert sosem tartottam meg egyet sem pár hónapnál tovább, de ha van valami, amihez értek, akkor az az, hogy hogyan tegyek izgalmassá és élvezhetővé egy kapcsolatot, amíg megvan - még ha ez nem is csak a másik fél miatt lényeges számomra.
Nehéz megértenem azokat az embereket, akik az életcéljuknak tekintik, hogy megházasodjanak. Nem azért, mert utálom a férfiakat, épp az ellenkezője. Még csak azt sem mondanám, hogy mindenkinek örök életére szinglinek kell maradnia, vagy nem szabad lekötnie magát. Nyilvánvalóan vannak, akiknek bejön ez az egész - itt van például Aida. De nem mindenkinek sikerül olyan jól választania, hogy azt mondhassa, élvezi a házasságát is - na meg legfőképpen a házastársát az ágyban -, és az életet, ami vele jár. Egy férfi általában elvárja, hogy mások szolgálják ki és mivel vannak olyan alkalmak, amikor nem lesheti minden kívánságunkat egy alkalmazott, ezt a szerepet akarva akaratlanul is a feleségnek kell végül betöltenie. Én személy szerint soha nem lennék hajlandó csak úgy igába hajtani a fejemet és beletörődni, hogy a nőket még mindig alárendeltként kezelik. Ha tehát csak egy feltétele is van annak, hogy én valaha házasságra adjam a fejemet, minimum olyan ember kell nekem, aki képes egyenlőként kezelni és legalább annyit belead egy kapcsolatba, amennyit elvár a másik féltől.
- Menjek oda cseverészni vele? Szerinted az megoldaná a dolgot? - Szórakozottan tettem fel a kérdést, mert egyikünk sem gondolhatja komolyan, hogy ha én bármikor odamegyek ahhoz a nőhöz, nem azzal fog végződni a találkozás, hogy mindkettőnket kitiltanak ebből a stúdióból. Nekem pedig baromira nincs türelmem másik után kutatni. - Aida, ha mindig mindenbe beletörődsz, unalmas lesz az életed. - Mindenkiben, de különösen a mi köreinkből származó emberekben kell lennie annyi önbecsülésnek, hogy legalább ilyen helyzetekben nem hagyják magukat. Nem azt mondom, hogy mindenkinek az orrát el kell törni, lévén én sem vagyok az a túlzottan verekedős fajta, de szavakkal is ugyanolyan könnyen lehet fájdalmat okozni, pusztán csak nem fizikait.
- Pedig remek mozgásformák vannak, amik csak párban élvezhetőek. - Somolyogva pislogok oldalra, hátha elcsípek valamiféle reakciót a nőtől, ami a megbotránkozását bizonyítja. - Például az acroyoga - teszem hozzá röviddel a korábbi szavaim után, hogy mégse borítsam ki teljesen a nőt. - Próbáltad már? - Kíváncsiság van a hangomban, amikor felteszem a kérdést. Meggyőződésem, hogy rengeteg olyan dolog van amit Aida is megtett, vagy kipróbált már élete során, én pedig még nem, és fordítva ugyanígy.
- Igyekszem úgy intézni, hogy mások ne lássanak olyankor - halk nevetés tör elő belőlem, s azon kapom magamat, hogy tényleg szórakoztat a feltételezés, hogy én bármikor úgy kerüljek emberek szeme elé, hogy nem vagyok tetőtől talpig tökéletes. Habár ezen a ponton lehetne azzal érvelni, hogy egyébként meg mikor nem vagyok az, születésem óta? - Viszont még én sem sminkkel és tökéletes hajjal kelek fel reggelente. - Tudnám tovább főzni a történetet és megmagyarázni hogy pontosan mivel is telik egy-egy éjszakám és miért lehetséges, hogy adott esetben nem vagyok a toppon, de mégis úgy döntök, hogy épp eleget teregettem már ki az elmúlt fél órában a szexuális életemről. - Inkább arra gondoltam, hogy nem feltétlenül Seo Dan-ra koncentráltam, amikor bemutattak bennünket egymásnak. - Tulajdonképpen egy nagy társaság előtt egyébként is illetlenség lett volna egyszerre három férfit szédíteni.
- Ti akkor meg is akartatok házasodni. Egészen más a kettő. - Mi ugyanis nem akarunk... Vagyis, ha csak a saját nevemben kell beszélnem, akkor én bizony határozottan nem akarok. Főleg nem úgy, hogy olyan embert jelölnek ki mellém, akiről szimpla városi legendákat hallottam és nem ismerem elég jól ahhoz, hogy meg tudjam őt ítélni. - Az, hogy pletykálnak róla dolgokat bizonyos körökben nekem nem elég. - Szeretem azt gondolni, hogy tulajdonképpen Dannak sem és ő is legalább annyira ellene van ennek a házasságnak, mint én magam.
- Látod, ezért nem akarok hozzá menni. - Ha rajongana értem, valószínűleg még inkább taszítana az egész helyzet, de a másik véglet sem olyasmi, ami jó kilátásokkal kecsegtet. Nem ismerjük egymást, nem akartunk egymás életének részesei lenni, nekem pedig ebből rögtön az következik, hogy nem is kellene próbálkoznunk. Legfőképp azért, mert hiszek benne, hogy a sors már összehozott volna minket - ha csak pár találkozás erejéig is - egymással.
- Egyértelmű, hogy szeret téged. Ezen nincs mit ragozni. - Aida okos nő, innentől kezdve butaság lenne részéről úgy csinálni, mintha nem látná a nyilvánvalót, amit minden nő irigykedve tesz meg körülötte. Egy kívülálló számára úgy tűnik a férje a tenyerén hordozza őt, és épp ez az a fajta romantika, amiből én az életem ezen pontján nem kérek. - Vagy rosszul látom? Gondjaitok vannak? - Egészen kacéran pillantottam felé, amikor feltettem a kérdéseim. Sosem árultam volna el senkinek, ha igennel felel nekem, de ha tényleg az lenne a válasza, az csak megerősítene engem abban, hogy a házasság unalmas és egyébként sincs rá szükségem.
- A házasság egyáltalán nem erős fegyver. A pénz az. - Egy papír sokak számára nem jelent semmit. A velünk egy szinten lévő emberek legalább fele rendszeresen kacsintgat félre a házasságából, ha nem is fordul tettlegességig a dolog, de megtörténik. Ha már valamit nagyon fel kellene értékelnem és fegyvernek nevezni, akkor is sokkal inkább az emberi kapcsolatokat mondanám, a pénz mellett. Ez a két dolog a legjelentősebb. - Szerintem a tömeget nem lehet legyőzni. Legalábbis nem azon múlik, hogy meg tudjuk-e tenni, vagy sem. Ők bármikor lerángathatnak minket arról a piedesztálról, amire állítottak, mert szerintük olyasmit csináltunk, ami nem helyes. - Egy-egy nem bebizonyított apró hibába is buktak már bele teljes értékű karrierrel rendelkező emberek. - Az a fontos, hogy ne érdekeljen, mit gondol rólunk a tömeg. - Hiszen nem ők élik az életemet és nem ők fognak döntéseket hozni helyettem. Ezért nem is érdemes odafigyelni arra, amit gondolnak rólam.
- Áh, unalmas... - Rögtön megráztam a fejemet, amikor a családos ügyészről esett szó. Sok mindenben benne voltam eddigi életem során, de azt nem érzem a saját kategóriámnak, hogy én legyek "a másik" nő. Nekem kell lennem az elsőnek, vagy egyetlennek. - Dan barátja pedig abszolút rossz választás, mert visszamondja neki. Valaki olyan kell, akit nem ismer, de nagyon jó. - Ezt már sokkal inkább magamnak mondtam, míg azon töprengtem, hogy hogyan fogok nekiugrani ennek a nemes feladatnak - annak, hogy felbontsam az eljegyzésemet.
- Együnk valami franciát. - Ha már nem szexel indult a nap és nem is törtem be 'Karen' orrát, legalább olyan ételt egyek, ami egy szempontból kielégítő. - Úgy érzem nagyon rég utaztam utoljára. Neked nem lenne kedved elmenni valahová? - Sejtettem, hogy nem lesz a válasz, hiszen férj és gyerek mellett az ilyen dolgok tiltottnak tűnnek, de egy próbát mindenképpen megér. Amikor már az utcán sétálunk, mosolyogva karolok bele Aida karjába és sétálok mellette olyan közelségben, hogy lehetőség szerint csak ő halljon engem, amikor megszólalok.
- Szóval hogy is volt az, hogy kiteregeted nekem azt, hogy milyen a férjed az ágyban? - Mosolyogva pillantottam Aida arcára, remélve, hogy ismerjük már egymást elég ideje, hogy tudja, hogy nem Nate hálószobai teljesítményére gondolok jelenleg, hanem a korábbi kérdésemre és arra, hogy megvannak-e együtt. Hiszen ha már magamnak szerzek egy ügyvédet és Aidának is szüksége van hasonló szolgáltatásokra, két legyet üthetünk egy csapásra.

öltözék * Rolling Eyes * 1261 szóban

Aida Jae-ah Na imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Heidi Yeo
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi 377054a3072780c339984c2cf9302142801d8054
" get hooked on the venom " Aida × Heidi 8576f1d0e8e67708a5cbc92808320501096d10ae
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Never met a mountain I won't climb
No wall I won't tear down a thousand times Not gonna be a single reason why I don't make it to the finish line I know what I’m doing I know I’m not losing
★ családi állapot ★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi E142319005b6aa868cda8beebe412cf28584c9b5
Maybe it's you or the way you talk
I think I need it, you look fun First of all It's not too far, the distance between the two of us I'm curious about our direction If you feel the same way as I do, action
★ lakhely ★ :
Manhattan, Hudson Yards
★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi 67b62694357c89bd19a9067aca36fd0346a32ea0
★ idézet ★ :
" People are all hypocrites. We all live with a lot of hatred, but we act like that's not the case. "
★ foglalkozás ★ :
COO @ SsangYong Motor
★ play by ★ :
Seo Ye Ji
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi 239cc9e8e58603c3b79533b6c9e8ad198307b772
TémanyitásRe: " get hooked on the venom " Aida × Heidi
" get hooked on the venom " Aida × Heidi EmptyKedd 21 Szept. - 10:44


Heidi & Aida

- Az még nem jelenti azt, hogy neked folytatni kell – szigorúan csóváltam meg a fejem, de hamar elmosolyodtam. Nem állíthatom azt, hogy nagyon különböztem volna tőle pár évvel ezelőtt, de a kettőnk helyzete elég más jelenleg. Mivel nekem van egy kisfiam, akarva-akaratlanul is figyelek minden mozdulatomra, hogy véletlenül se hozhassak rá, vagy a férjemre szégyent. Egyáltalán nem érzem azt, hogy ez mondjuk a nőiességem, vagy a személyiségem rovására menne, de vannak olyan dolgok, amiket én már nemes egyszerűséggel nem csinálok. Ennek nincsenek túl extra okai, szimplán állíthatom azt, hogy én talán megtaláltam életem párját – még ha egy szerződés is köt össze minket, ami határozottan lekorlátolja egyes lehetőségeinket – akinek már szültem egy gyereket, ezért érzem a felelősségtudatot magamban. Igyekszem jó feleség és anya lenni; nem a társadalom, sokkal inkább a saját elvárásaimnak megfelelve teszem ezt. Lényeglében pedig ez volt az, ami számított, nem pedig mondjuk az, hogy esetlegesen milyen pletykákat terjesztenek rólam. Engem az ilyenek különösebben sosem hatottak meg, viszont az is tény volt, hogy nem is nagyon adtam a legtöbbnek alapot. Igyekeztünk Tae-yanggal tökéletesen odafigyelni a viselkedésünkre, mivel mind a ketten pontosan tudtuk, hogy milyen esetleges problémák merülhetnek fel akkor, ha nem tartunk be néhány szabályt. Ez persze nem jelentette azt, hogy mindezek különösebben meghatározták volna a mi életünket, viszont legalább kordában tudtuk tartani azokat a pletykákat, amik esetlegesen rólunk terjedhettek.
Heidi nem ilyen volt. Ő lényegében először vette figyelembe azt, hogy ő mit akar megtenni, aztán pedig cselekedett. Ezzel nekem soha nem volt problémám, de nem feltétlenül érzékeltem azt a barátnőmön, hogy különösebben megfontolt lett volna. Persze ezzel sincsen semmi probléma, meg amúgy sem lepett meg az a jelenet, ami lezajlott, miközben jógáztunk, de azzal is tisztában voltam, hogy mi ketten nem is azért vagyunk barátok, hogy minden körülmények között egy követ fújjunk. Elég unalmas lenne az élet, ha mindig mindenben egyet értenénk, én pedig határozottan úgy gondoltam, hogy kibírhatta volna beszélgetés nélkül a maradék két pózt. Más kérdés, hogy ezt így nem fogom a fejéhez vágni, meg ha nagyon mélyen magamba néztem, én is kicsit szórakoztatónak találtam a szituációt.
- És nem lett volna időd és lehetőséged mondjuk egy kicsit később ezen összeveszni vele? – az arcomon egy visszafogott mosoly játszott, miközben én magam is felálltam, és kinyújtóztattam a tagjaimat – Vagy leginkább elengedni a dolgot? Mondjuk az nem feltétlenül a te stílusod.
Ezt már határozottan állítottam, de a hangomban nyoma sem volt szemrehányásnak, sokkal inkább kedvesen jegyeztem meg neki. Mindig is úgy éreztem, hogy mi ketten jól kiegészítjük egymást, mivel én képes voltam néha talán egy picit lehűteni a hevességét – még ha ez tíz percnél tovább nem is tartott – neki hála pedig elmondhatom magamról azt, hogy bátrabban viselkedtem bizonyos helyzetekben, mint ahogyan alapjáraton szoktam.
- Ennyit épp elég tudnom a helyzetről – a szőnyeget az alkarommal szorítottam a testemhez, hogy mind a két kezemet fel tudjam emelni, ezzel jelezve felé azt, hogy itt volt elég az információkból – A lényeg, hogy meg tudod védeni magad.
Nem mintha mondjuk probléma lett volna ez az ő anyagi helyzetében, meg az sem volt biztos, hogy tartja vele a kapcsolatot. Ha volt közöttük valami, akkor benne volt az is a pakliban, hogy Heidi hamar megunta, és már mondjuk valaki mást nézett ki magának. Mondjuk szerintem, ha nem lennék férjnél, akkor valószínűleg hozzá hasonlóan élvezném én is az életet, de sokkal kevesebb lehetőségem van úgy, hogy a kisfiam még kicsi és nem hagyhatom magára. Abban szinte biztos voltam, hogy egy hét szabadságot majd ki fogok venni, amikor Mitchie már mehet oviba és az apjával is otthon maradhat, mert nagyon szívesen elmentem volna akár Heidivel is nyaralni egyet.
- Miért, vannak olyan alkalmak, amikor te rossz formában vagy? – felvont szemöldökkel néztem rá, de a szám sarkában ennek ellenére játszott némi mosoly. Nem igazán tudtam elképzelni egy olyan szép nőt, mint amilyen ő is volt mondjuk kifejezetten rossz formában. Én személy szerint hittem abban, hogy a természetes szépség belülről fakad inkább, amit könnyen elő tudunk varázsolni magunkból egyes szépészeti eszközök helyes használatával. Nem gondoltam, hogy ezek mondjuk megváltanák a világot, de igyekeztem a cégemmel is azt a mentalitást képviseltetni, hogy alapvetően a kevesebb néha több, és a kifinomultság meg alapvetően a finomság az kifizetődőbb tud lenni bizonyos esetekben. Én magam úgy gondoltam, hogy Heidi az a típusú nő, aki akár egy kinyúlt felsőben és kócosan is jól nézne ki, mert modellként lenne képes viselni ezeket a darabokat. Éppen ezért nem is értettem, hogy pontosan mire gondolt, amikor azt mondta, hogy nincsen formában.
- Egyébként annak idején mi is hasonlóan találkoztunk, mint ti, és látod… Házasok vagyunk – nyilvánvalóan voltak olyan aspektusai a házasságunknak, amiről nem beszéltünk még a legközelebbi barátainknak sem feltétlenül. Ettől függetlenül én teljesen őszintén ki tudtam mondani azt, hogy a férjemhez hasonló férfival még soha életemben nem találkoztam, és jelenleg úgy érzem, hogy egyszerűen képtelen lennék bárki mást szeretni. Ő volt az egyik legkülönlegesebb személy az életemben, akit titokban nagyon szerettem volna magamhoz láncolni, de ezt magamnak is alig mertem beismerni.
- Szerintem jó ember – finoman megrántottam a vállam – Viszont soha egyetlen nőt sem akart még korábban. Nyilvánvalóan a férjemmel azon dolgoznak, hogy elrontsák egymást, de ennyi szórakozást meg kell hagyni nekik.
Annak ellenére, hogy bődületes ivópartikat tudtak rendezni azok ketten, a múltkor volt szerencsém megpillantani, amikor együtt építkeztek Mitchie-vel és kifejezetten aranyosnak találtam a jelenetet. Illetve Nate barátai szerintem soha az életben nem beszélnének velem tiszteletlenül, és nem csak azért, mert az ő felesége vagyok, én magam is azt tapasztaltam velük kapcsolatban, hogy abszolút rendben vannak.
- Hogy néz rám? – én magam nem mindig merem tartani vele a szemkontaktust, ugyanakkor kíváncsi voltam, hogy mit gondolnak rólunk mások. Nem éreztem teljes mértékben színjátéknak azt, amikor tökéletes házaspárként jelentünk meg egy-egy eseményen, ugyanakkor nem is láttam minden helyzetben a férjemet, amikor mondjuk Heidi elkaphatta párszor a pillantását. Soha nem kételkedtem abban, hogy tisztel engem, mint ember, de nem mertem arra gondolni, hogy akár szerethet is, mint nőt. Főleg úgy, hogy nyilvánvalóan a testem is megváltozott, miután életet adtam a kisfiunknak, bár igyekeztem nem elhagyni magam és igényesen létezni otthon is. Szerettem volna, ha Tae Yang szívesen tért volna haza az otthonunkba… és hozzám.
- A házasságot lehet fegyverként is használni – finoman vontam meg a vállam – Olyan társat kell találnod, aki erősebb a tömegnél, és akkor legyőzhettek rengeteg mindent.
Mi legalábbis annak idején így gondolkoztunk. Szerencsések vagyunk, hogy megtaláltuk a másikban az erőt és az elhivatottságot, ezáltal tényleg végre tudtuk hajtani a dolgot. Az is igaz, hogy nem egyszer merült fel már a válás kérdése is a kapcsolatunk elején, de én a magam részéről jelenleg úgy érzem, hogy soha nem akartam igazán otthagyni Őt. Heidi kérdésére egyszerűen csak bólintottam, miután a táskámat az alkaromra fektettem, aztán hozzá hasonlóan, abban a ruhában hagytam el az öltözőt, amit jógázás közben is viseltem.
- A mi köreinkben? Gyakorlatilag bárhol – ennek ellenére éreztem, hogy egy olyan mosoly ül ki az arcomra, ami pontosan jelzi azt, hogy miért vagyunk mi ketten barátnők – Ha jól tudom, Dannak van egy barátja, aki ügyvéd és egyébként szingli is. Illetve annak az ügyvédnek van egy ügyész barátja, de az ő nevére nem emlékszem, mivel nem nagyon jár az eseményeinkre… Meg szerintem téged nem is feltétlenül érdekelne, mivel házas, és gyerekei vannak.
Ettől függetlenül a lehetőségeket fenntartottam neki, mivel a magam részéről úgy gondoltam, hogy ha már házasságról van szó, akkor érdemesebb lenne egy olyan férfit választania, akit nem tud megerőszakolni. Mondjuk valamiért azt gondoltam, hogy Heidinek egy házas férfi sem lenne akadály, ha éppen ahhoz lenne kedve.
- Mit szeretnél enni? – nekem lényegében úgy éreztem, hogy mindegy volt. Alapvetően ő volt a kifinomultabb, ha ételről volt szó, mivel én az egyetemen nem csak az elittel keveredtem még annak idején, emiatt pedig határozottan elvoltam egy utcai kis gyrosossal is, ha az volt a legközelebb hozzám. Ezért éreztem, hogy mindenképp át kell adnom neki a választás lehetőségét.

Outfit »« Szószám: 1 288 »« mivan banya  " get hooked on the venom " Aida × Heidi 2588409867


You are the only one, who can stop this
endless waiting inside me. I will do all the hurting for the both of us, so promise me this one thing instead. Promise me just one thing. Your place will always remain as it is, so if you ever start to miss me again, don’t worry about a thing and, come back to me. Every day, I am in tears endlessly waiting for you.

Heidi Yeo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aida Jae-ah Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi 0qEkraZ
" get hooked on the venom " Aida × Heidi IJPHuZa
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We are like movie, I feel out of breath
Talking about the old days makes me toss and turn again, while I know there's nothing I can do, I'm reminded once again as I hesitate after seeing pieces of you
♫ :
And July - Heize ft. Dean
I drink cold water, I drink bitter coffee, but it’s so sweet, why? I said it’s killin me softly From A to Z, all of your past, I know everything, so why am I being like this? I can’t even say anything, I’m about to explode, it’s too late to say, that I’m saying this out of heat so I’m only lingering around you
★ családi állapot ★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi 5N1Tprc
We're like a broken cup, it can never mend
It's okay even if the flame died out, it's okay to pretend that it's love, I don't care if I get hurt, it'll hurt more if I'm no longer in your mind
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi 6wXNCfx
★ foglalkozás ★ :
CEO at Écarlate Cosmétique
★ play by ★ :
Jung Soo Jung
★ hozzászólások száma ★ :
76
★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi LjSdgul
TémanyitásRe: " get hooked on the venom " Aida × Heidi
" get hooked on the venom " Aida × Heidi EmptyHétf. 14 Jún. - 20:40

Aida and Heidi
Ezerszer megkaptam már életem során, hogy úgy kellene viselkednem, mint egy igazi nő. Visszafogottan, kedvesen, gondoskodva másokról, felhagyva a nagyszájúsággal és legfőképpen nem kihasználva azt, hogy olyan családba születtem, amilyenbe. Ott volt például Aida, akinek szintén a lába előtt hevert minden lehetőség. Ha szimpla örökös akart volna lenni egy halom pénzzel és betelt útlevéllel, megteheti. Ha saját céget akar alapítani, megteheti és meg is tette. Ha semmittevő háziasszony akarna lenni, még azt elnézné neki bárki. Miért van az, hogy mégis akkor félnek tőlünk leginkább a férfiak, amikor azt választjuk, hogy a lehetőségeinktől függetlenül is felfelé törekszünk? Nem kételkedtem abban, hogy a barátnőm és a férje remekül kijönnek egymással, mert tény és való, hogy én is kijöttem volna valakivel, aki ránézésre is remekül teljesít a hálószobában - aki olyan feszes fokhagymafenékkel rendelkezik, mint Taeyang, valószínűleg nem csak a sportokban rendelkezik jó állóképességgel... Mindenesetre nem is feltétlenül a férfi ilyesfajta teljesítménye volt az, ami irigylésre méltó volt benne, hanem a tény, hogy korlátolt - ennek tetejében pedig még koreai is - férfi létére az Államokban töltött időnek hála ő megértette azt a szellemiséget, ami nekem is annyira bejött, amint megtelepedtünk itt a céggel. Aida helyében tehát példaként mutogattam volna minden a lába között valamivel is rendelkező egyednek azt, hogy milyen lenne az elvárt és helyes viselkedés a huszonegyedik században egy nővel szemben.
Sóhajtva vettem tudomásul, hogy nincs beszélgetős hangulatában és már épp meg akartam szólalni; felróni neki, hogy gondolatban olyan sok jót írok az ő javára, most pedig elrontja ezt az egyébként is rettentő rémes jóga órát azzal, hogy nem hallgat meg. De harminc évesen még bennem is volt annyi felelősségtudat, hogy tiszteletben tudjam tartani ezt és ne vágjam a fejéhez, hogy unalmas ez az egész. Megemeltem a szemöldökeimet, amikor meghallottam a kritikáját a viselkedésemmel kapcsolatban, már az óra végeztével.
- Ő kezdte - érkezett a feleletem lustán, miközben felálltam és nyújtóztam egy nagyot. Elég hosszú ideje vagyok már tisztában vele, hogy az én testemnek nem ez a legmegfelelőbb mozgásforma, mert ahelyett, hogy rendesen átmozgatna a dolog, mindig úgy érzem, hogy beállnak tőle a tagjaim - ami után vagy egy kiadós masszázs jár nekem, vagy valami sokkal intimebb. - Engem úgy neveltek, hogy nem szabad kihallgatni mások beszélgetését. Neki sem kellett volna. - Ezt mind egy mosollyal, kifejezetten jókedvűen közöltem a nővel, miközben én magam is összetekertem a szőnyegemet.
- Nekem nincs szükségem ilyesmire. - Ciccegve ráztam meg a fejemet, mintha maga a gondolat is felháborító lenne, amivel engem gyengének, vagy épp gyávának titulált. Egy olyan számomra kedves nővel szemben, mint Aida, nem éreztem magamban annyi igazságérzetet, hogy ezt felrójam neki. - Emlékszel arra az ügyvédre, aki taekwondozott is? Egyszer kibérelte az edzőtermét csak kettőnknek... - Már épp kezdek belemelegedni a mesélésbe és a hangom is olyan jellegűre vált, mintha csak az ezeregy éjszaka meséinek egyik pajzánabb változatát tervezném felvezetni neki. Az arcára pillantottam, aztán becsuktam a számat és elmosolyodtam. Kettőnk között nagy különbségnek számított, hogy míg én nyíltan beszéltem ezekről a dolgokról, addig Aidából még azt sem tudtam kihúzni, hogy milyen a férje az ágyban. Pedig elég lett volna, ha egy szóval válaszol. Én csak törődni akarok vele annyira, hogy ha nem elég jó a házassága, akkor bemutatom valaki olyannak, aki boldoggá teheti. Nem ezt teszik állandóan azok a férfiak is, akiknek elvileg nagy tisztelet járna, mert magas pozíciókba értek el a munkájuknak hála? Akkor mi nők miért is akarjuk magunkat megfosztani az élvezettől? - Ő megtanított néhány dolgot. Szerintem el tudnám törni annak a banyának az orrát. - Az öltöző felé menet még arra is volt időm, hogy az összeszorított kezemet nézegessem, mintha ténylegesen verekedni készülnék.
- Nem is gondoltam az ellenkezőjére - apró bólintással jeleztem, hogy kifejezetten megnyugtatott a válasza - habár képes lettem volna emberrablást elkövetni az edzőterem előtt, ha nemet mond nekem. Ha férfi lennék és valaha eljutnék arra a szintre, hogy megkérjem valakinek a kezét, majd az illető nemmel válaszolna, valószínűleg azzal a nővel is hasonlóképp viselkednék. Ugyanakkor ha férfi lennék, biztosan nem mondanának nekem nemet, még a férfiak sem. Most sem teszik, pedig a szemükben csak egy törékeny nő vagyok.
- Nem hiszem, hogy ő mondta rá az áment. Egyszer találkoztunk és nem voltam olyan formában, hogy ekkora benyomást tegyek rá. - Legalábbis, ha megpróbáltam visszaemlékezni arra a napra, határozottan nem emlékeztem arra, hogy ilyen nagy élmény lett volna az, hogy megtudtam a nevét. Talán akkoriban épp mást szemeltem ki magamnak és akartam becserkészni ott és akkor. - De ha már itt tartunk...Te jobban ismered őt, milyen ember? Ugye nem pszichiátriai eset? - A háta mögött nem illett volna ilyen kérdéseket feltennem vele kapcsolatban, de feleslegesnek éreztem köntörfalazni. Egyszerűen csak tudni akartam a tényeket.
- Nem tudnám megtenni - mondom ki egyszerűen. - Láttad már hogy néz rád? - tettem fel a kérdést, miközben mosoly jelent meg az arcomon, a pillantásommal pedig Aidát figyeltem, mialatt mindketten azzal voltunk elfoglalva, hogy kioperáljuk a táskáinkat a szekrényeinkből. Nekem soha nem volt gusztusom az edzőterem zuhanyzóját használni, a jóga pedig nem tartozott azon tevékenységek közé, amelyek kicsit is megizzasztottak volna. Az már végképp nem érdekelt, hogy ki lát ilyen felszerelésben és úgy érzem vagyunk olyan szinten, hogy ne kelljen mások pillantásaival foglalkoznunk.
- Miért olyan nehéz felfogni a férfiaknak, hogy mi nők nem csak megházasodni akarunk? - Én például kifejezetten nem terveztem ilyesmit, hiába töltöttem be a harmincat. Nem azért, mert teljes mértékben elutasítottam volna a házasság intézményét, sokkal inkább a módját, ahogyan a mi köreinkben intézték ezt. - Mehetünk? - Tettem fel a kérdést, amikor már egészen egyértelmű volt rá a válasz is, ha pedig Aida igennel felelt, egyszerűen kitártam előtte az öltöző ajtaját, hogy előre tudjam engedni. - Szerinted hol találok egy jó ügyvédet, aki átnézi nekem a szerződést? - tettem fel a kérdést félvállról, amikor kiértünk az épületből. Mély levegőt vettem, mert úgy éreztem, mintha a beszélgetésünk és a cselekvéseink ugyanoda lyukadtak volna ki; ahhoz, hogy mennyire szeretem a szabadságot, ami egyenlő a szabad levegővel és azzal is, hogy nem csinálnak belőlem akaratom ellenére menyasszonyt.

öltözék * Rolling Eyes * 983 szóban


Bad bitch, just a real bad bitch
I got mercy I got grace, Desperado with the scales, throw a rose on your body, mask of Zorro, I'm so wanted, grab me and break me off, wet the wounded hand, look scared, I'll embrace you and take care of you, I'll wash you with alcohol and forgive your sins

Aida Jae-ah Na imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Heidi Yeo
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi 377054a3072780c339984c2cf9302142801d8054
" get hooked on the venom " Aida × Heidi 8576f1d0e8e67708a5cbc92808320501096d10ae
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Never met a mountain I won't climb
No wall I won't tear down a thousand times Not gonna be a single reason why I don't make it to the finish line I know what I’m doing I know I’m not losing
★ családi állapot ★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi E142319005b6aa868cda8beebe412cf28584c9b5
Maybe it's you or the way you talk
I think I need it, you look fun First of all It's not too far, the distance between the two of us I'm curious about our direction If you feel the same way as I do, action
★ lakhely ★ :
Manhattan, Hudson Yards
★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi 67b62694357c89bd19a9067aca36fd0346a32ea0
★ idézet ★ :
" People are all hypocrites. We all live with a lot of hatred, but we act like that's not the case. "
★ foglalkozás ★ :
COO @ SsangYong Motor
★ play by ★ :
Seo Ye Ji
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi 239cc9e8e58603c3b79533b6c9e8ad198307b772
TémanyitásRe: " get hooked on the venom " Aida × Heidi
" get hooked on the venom " Aida × Heidi EmptyHétf. 3 Május - 5:17


Heidi & Aida

Világ életemben fontosnak tartottam az egészségem megőrzését, ez pedig elég sok tényezőből adódott össze. Hittem benne, hogy a szépség az mindig olyan dolog volt, ami sokkal inkább fakadt belülről, emiatt pedig igyekeztem elsősorban egyfajta belső egyensúlyt megteremteni és utána időt fordítani a külsőségekre. Alapvetően ehhez leginkább az tartozott hozzá, hogy biztonságban kellett magam érezni, illetve meg kellett találnom az életemben azokat az apróságokat, amik örömöt és erőt tudtak adni nekem. Mivel anyagi gondokkal kifejezetten sosem küzdöttem, a férjem pedig minden egyéb biztonságérzetet megadott nekem, lényegében elmondhattam magamról, hogy olyan ritka kényelemben éltem, ami a mai világban luxusnak számított. Innentől kezdve nem volt számomra nehéz belső harmóniát találni.
Ami a külsőségeket illette… Sosem voltam az a fajta nő, aki mondjuk elhanyagolta volna magát, amióta pedig életet adtam a kisfiunknak, igyekeztem lehetőség szerint jobban odafigyelni az alakomra. Szerencsére Tae Yang nem egy asszonyverő típus volt, aki mondjuk azt vallaná, hogy egy nőnek annyi a dolga, hogy potyogtassa az utódokat, utána pedig rabszolgává váljon a saját otthonában. Ha rajta múlna, már rég nem én gondoskodnék a házunk otthonosságáról, hanem egy bejárónő varázsolná tisztává a környezetünket. Emiatt viszont nem volt kérdés, hogy a keddi jóga órám teljességgel rendben volt neki, és nem kellett engedélyt kérnem tőle ahhoz, hogy egy kicsit ki tudjak kapcsolódni ilyenkor.
Alapvetően most is ez lett volna a cél, viszont a mellettem helyet foglaló nő megzavart ebben, ami miatt nem tudtam rá haragudni. Sokkal inkább volt az a kérdése zavarba ejtő, amit vagy húsz nő előtt feltett nekem. Olyan hangosan suttogott, hogy lényegében szerintem a terem végében is hallották az emberek, bár lehet csak számomra tűnt ennyire durvának a helyzet.
Ennek ellenére is Heidi a barátnőm volt, akivel már elég régóta együtt látogattuk ezeket az órákat. Amikor én magam is berendezkedtem a hulla pózba, elmosolyodtam azon, hogy mennyire nem tetszett neki az a tény, hogy megzavarták, mielőtt feltehette volna a további kérdését. Őszintén örültem volna neki, hogy ha nem éget le az egész terem előtt, szóval én a magam részéről csak igyekeztem üzenni felé, hogy később majd megbeszéljük a dolgot. Talán a jóga nem feltétlenül mindig Heidinek való. Ha valami foglalkoztatja őt, és nem teheti fel azonnal a kérdéseit, talán rosszul tudja érezni magát, legalábbis én erre tippelek jelenleg.
Igyekeztem én viszont inkább az oktatónkra figyelni, viszont arra a kérdésre kénytelen voltam nem odakapni a fejem és néhány rosszalló pillantás kíséretében eldönteni azt, hogy ezt most komolyan feltette-e nekem. Mi ketten annak ellenére, hogy jó barátságot ápoltunk, egészen más természetűek voltunk. Lehet, hogy neki természetes kibeszélni egy tömegben, a jógaóra kellős közepén a szexuális életét… Sőt tudom, hogy így van, de én nem tartozom ebbe a csoportba. Jobban belegondolva, ha a férjem itt lenne, minden bizonnyal ő maga is egy kicsit megszeppenne ettől a kérdéstől. Bár egyáltalán nem terveztem neki elmondani, hogy volt egy ilyen beszélgetésem Heidivel.
- Később – nála jóval diszkrétebben suttogtam oda a szavakat, mert én magam is egyet tudtam érteni a témába beleszóló nővel. Konkrétan öt perc volt hátra az órából, annyit szerintem ő is simán ki tud bírni a kérdéseivel együtt, senki nem fog engem elrabolni, bár őszintén bevallom, hogy én magam sem tudtam, hogy milyen szinten kellene beavatnom őt a részletekbe. A mi házasságunk nem a megszokott volt, a külvilág felé meg ezt a gyengeséget nem feltétlenül mutattuk ki. Bár Heidi tudott néhány dologról, de mégsem osztottam meg vele mindent, mivel én magam sem láttam sokszor a megoldást.
- Kicsit modortalan voltál azzal a hölggyel – én magam ezt már csak akkor jegyeztem meg, amikor tekertem fel a szőnyegemet. Az arcomon mosoly volt, egyáltalán nem számon kértem őt a viselkedése miatt, hanem rávilágítottam valamire, amit ő talán nem látott problémának, de baja származhat belőle – Ha meg akar majd tépni a következő alkalommal, vagy neked esik az öltözőben, akkor sem használhatsz emberi pajzsnak, jó?
A kérdését valamilyen szinten igyekeztem figyelmen kívül hagyni, bár őszintén nem reménykedtem benne, hogy el fogja felejteni a dolgot. Ez a nő nem az a típusú ember, aki csak úgy megfeledkezik az ilyen „fontos” kérdésekről, de ennek ellenére lehet tenni egy próbát nála. Én is hallottam a házassága hírét. Tudtam, hogy utálja az egészet, tehát talán túl sok dologgal van tele a feje ahhoz, hogy az én hálószobatitkaim fontosak legyenek.
- Elmehetünk enni – hamar szertefoszlottak a reményeim azzal kapcsolatban, hogy a szexuális életem a privát szférámat képezhetik majd – Miért tán, a te jelölted rossz formában van? Felhívnám a figyelmed arra, hogy soha egyetlen nőt sem fogadott el Dan a menyasszonyának. Tudom, mert a férjem legjobb barátja.
Őt is meglepte a dolog, ezért beszéltünk róla. Valamennyire én is ismertem a férfit, aki a józan napjain egészen tisztességesnek tűnt. Ugyanakkor nekem is volt egy olyan korszakom, amikor fontos volt az, hogy ki tudjam engedni a fáradt gőzt, némi italozással. Ezért senkit sem lehet elítélni.
- A végén még majd attól kell rettegnem, hogy lecsapsz a férjemre – a megjegyzésem miatt, amikor kifelé haladtunk a tömeggel, kaptam pár olyan pillantást, amiről igyekeztem tudomást sem venni. Sosem néztem le a környezetemet, és nem is féltékenykedtem, így lényegében rendben volt, ha néztek. Nem olyan könnyű ellopni tőlem azt a férfit.

Outfit »« Szószám: 839 »« mivan banya  " get hooked on the venom " Aida × Heidi 2588409867


You are the only one, who can stop this
endless waiting inside me. I will do all the hurting for the both of us, so promise me this one thing instead. Promise me just one thing. Your place will always remain as it is, so if you ever start to miss me again, don’t worry about a thing and, come back to me. Every day, I am in tears endlessly waiting for you.

Heidi Yeo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aida Jae-ah Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi 0qEkraZ
" get hooked on the venom " Aida × Heidi IJPHuZa
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We are like movie, I feel out of breath
Talking about the old days makes me toss and turn again, while I know there's nothing I can do, I'm reminded once again as I hesitate after seeing pieces of you
♫ :
And July - Heize ft. Dean
I drink cold water, I drink bitter coffee, but it’s so sweet, why? I said it’s killin me softly From A to Z, all of your past, I know everything, so why am I being like this? I can’t even say anything, I’m about to explode, it’s too late to say, that I’m saying this out of heat so I’m only lingering around you
★ családi állapot ★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi 5N1Tprc
We're like a broken cup, it can never mend
It's okay even if the flame died out, it's okay to pretend that it's love, I don't care if I get hurt, it'll hurt more if I'm no longer in your mind
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi 6wXNCfx
★ foglalkozás ★ :
CEO at Écarlate Cosmétique
★ play by ★ :
Jung Soo Jung
★ hozzászólások száma ★ :
76
★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi LjSdgul
Témanyitás" get hooked on the venom " Aida × Heidi
" get hooked on the venom " Aida × Heidi EmptySzomb. 24 Ápr. - 20:22

Aida and Heidi
- ... most pedig. Fokozatosan emeljük fel a felsőtestünket. Belégzés. A gerinc lassan... - A jógaoktató hangja olyan monoton ütemben ér el a terem felém eső részébe, hogy megfogadom; legközelebb bárkivel megküzdök csak azért, hogy előrébb kapjunk helyet Aidával. Tudom, a jóga lényege a meditáció, a nyugalom és az önmagunkban való békesség keresése, de amilyen vontatottan zajlik ez az óra, nekem csak arra támad kedvem, hogy valami teljesen más elfoglaltságot keressek a feszültség levezetésére. Kezdetnek mondjuk megtenné néhány ajtó becsapkodása, vagy mondjuk egy ebédidőben megejtett menet a kedvenc pultosommal. Az ábrándjaim buborékja azonban rögvest kipukkan, mert eszembe jut, hogy az utóbbi lehetőség akármennyire is kecsegtető, nemrég volt csupán, hogy kihasználtam a férfit és a meglévő tudásomat egy hasonlóan stresszes nap levezetéseként.
A fejem még nem billent teljesen a helyére, de máris a mellettem helyet foglaló és a mozdulatsort példaértékűen kivitelező nő felé fordul.
- Aida. - Lehalkítom a hangomat, hogy ne keltsek túl nagy feltűnést, mert ha tovább húzódna ez az óra, valószínűleg valamelyik jóga szalaggal akarnám felakasztani magam a stúdió mennyezetére. Ugyanakkor egy óra épp elég lehetett már mindenkinek arra, hogy átérezze a zent, vagy hogy elmantrázza, hogy namasté. Ezért is ítélem meg úgy, hogy Aidának ideje rám figyelnie. - Akartam tőled kérdezni valamit. - Csupán csak a másodperc töredék részéig tartok szünetet, és már szóra nyílik a szám, amikor az oktató hangja már-már felerősödve tölti be a termet, mintha csak meghallotta volna a duruzsolásomat.
- Foglaljuk el a hulla pózt. Figyeljünk a légzésünkre. Figyeljünk a testünkre. Zárjuk ki a... - A szemeim olyan erősen forgatom, hogy szinte fennakadnak. Egy frusztrált sóhaj keretében szinte a levegővel együtt motyogok.
- Az anyádat... - Úgy dőlök a hulla pózba, hogy szinte magam is látom a fejem fölött füstölgő csíkot, amit magam után húzok. Mentségemre szóljon, hogy más esetben valószínűleg működne a dolog, képes lennék csendben azon meditálni, hogy hogyan alázom meg jövőhéten a titkáromat, vagy épp arról, hogy milyen apám szemében undorítóan nyugati cselekedettel botránkoztathatom meg az öreget. Jó embernek tartom őt és intelligensnek, szimplán csak elmaradott gondolkodásúnak is mindezen pozitív tulajdonságai mellé. Úgy gondolom egy olyan cégnek, mint a miénk is, hozzáértő, nyílt gondolkodású vezetőkkel kell rendelkeznie. Olyanokkal, akik a szabadság hazájában nem az elavult gondolkodásmódjukról akarnak tanúbizonyságot tenni azzal, hogy a saját felnőtt, értelmes, diplomás gyermekük háta mögött szerveznek le egy olyan kaliberű dolgot, mint egy házasság. Ennyi erővel az is lehetne a fétisem, hogy minden alkalommal a tudtom nélkül, eszméletlenül dugjon meg valaki és gyakorlatilag ugyanott tartanánk. Nem sokkal inkább értékelendő, hogy én magam döntök arról, kivel és mikor akarok ágyba bújni?
- Te és Taeyang, mióta összeházasodtatok... - Ezúttal újra oldalra fordítom a fejemet, a szemeim pedig rögtön kipattannak, amikor megszólalok. Aida tekintetét keresem, de ha látszólag nem is figyel rám - lehetetlenség, hogy ne hallaná a hangomat, amikor gyakorlatilag maximum egy méterre lehetünk egymástól - én akkor is folytatom. - Milyen a szexuális életetek? Nem töri le a lelkesedéseteket, hogy csak ti vagytok egymásnak? - Olyan gátlástalanul jönnek belőlem a szavak, mintha csak az időjárásról, vagy arról beszélgetnénk, hogy milyen bútorokkal szeretném újrarendezni a lakásomat. - Nekem már ez az eljegyzés is felborította az egész... - Az előttünk lévő sorból hirtelen, határozott torokköszörülés üti meg a fülem, amikor pedig felemelem a fejemet, farkasszemet nézek egy negyvenes éveiben járó nővel. A szemeiben villanó rosszallásból ítélve a neve akár Karen is lehet.
- Nem lehetne ezt az óra után? - teszi fel a kérdést harsogva-suttogva, ami úgy vélem az emberek egyik legrosszabb keveréke. Képtelenek értelmesen halk beszélgetést folytatni, de száz százalék, hogy mindig akarnak. Az ilyenek miatt van sok nőnek házisárkány megítélése.
- Nem. - Vágom rá gondolkodás nélkül. - Csukja be a fülét, ha zavarja. - Teszem még hozzá, aztán egy gondolatnyi várakozást sem megengedve magamnak, visszahajtom a fejemet a földre, az Aidával megkezdett beszélgetésemet azonban addig hajlandó vagyok berekeszteni, amíg nincs vége az órának. A hullapóz szerencsére nem tart már sokáig, az álszent kertvárosi anyukák pedig hamar namastéznak, majd felszívódnak. Mintha nem találkoznánk újra az öltözőben...
- Nem vagy éhes? - Fordulok a helyiségben tartózkodó egyetlen értelmes, és számomra kedves nő felé, mosollyal az arcomon. - Elmehetnénk abba a pár sarokra lévő helyre és kibeszélhetnénk a hálószobatitkaidat, meg azt, hogy a férjed mivel tartja magát ilyen jó formában. - A döntés persze az övé, de személy szerint határozottan úgy érzem, hogy visszautasíthatatlan ajánlatot tettem neki.

öltözék * Rolling Eyes * 711 szóban

Aida Jae-ah Na imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Heidi Yeo
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi 377054a3072780c339984c2cf9302142801d8054
" get hooked on the venom " Aida × Heidi 8576f1d0e8e67708a5cbc92808320501096d10ae
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Never met a mountain I won't climb
No wall I won't tear down a thousand times Not gonna be a single reason why I don't make it to the finish line I know what I’m doing I know I’m not losing
★ családi állapot ★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi E142319005b6aa868cda8beebe412cf28584c9b5
Maybe it's you or the way you talk
I think I need it, you look fun First of all It's not too far, the distance between the two of us I'm curious about our direction If you feel the same way as I do, action
★ lakhely ★ :
Manhattan, Hudson Yards
★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi 67b62694357c89bd19a9067aca36fd0346a32ea0
★ idézet ★ :
" People are all hypocrites. We all live with a lot of hatred, but we act like that's not the case. "
★ foglalkozás ★ :
COO @ SsangYong Motor
★ play by ★ :
Seo Ye Ji
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
" get hooked on the venom " Aida × Heidi 239cc9e8e58603c3b79533b6c9e8ad198307b772
TémanyitásRe: " get hooked on the venom " Aida × Heidi
" get hooked on the venom " Aida × Heidi Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
" get hooked on the venom " Aida × Heidi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» venom on my tongue || val & bell
» taste that pink venom ~ Joel & Channing
» Heidi Yeo
» not over - Heidi & Tylar
» dear name ▪ Heidi & Dan ▪

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Queens-
Ugrás: