New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 105 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 94 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Alynne Russel
tollából
Ma 14:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 14:21-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 13:36-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:57-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:34-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:33-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

dear name ▪ Heidi & Dan ▪
TémanyitásRe: dear name ▪ Heidi & Dan ▪
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ EmptyPént. Nov. 03 2023, 22:08


Heidi & Dan
Soha nem gondoltam végig azt, hogy pontosan mi vár majd rám, amikor egy érdekházasságba bele akarnak rángatni. Összességében ezzel az egésszel úgy voltam, hogy részemről nagyon nem oké, hogy a pénzzel és hatalommal járó terhek mellé az ember még a társát se tudja megválasztani. Összességében persze láttam pozitív példákat, mivel ott volt mondjuk Nate és Aida, akik elég harmonikus kapcsolatban élhettek, legalábbis mindig ezt gondoltam, amikor rájuk néztem. Ugyanakkor viszont nem feltétlenül volt ugyanez igaz mindenkire hatványozottan. Sokkal inkább láttam azt, hogy ez a házasság dolog egyáltalán nem működik, mert hiába nemz az ember több gyereket, attól még boldogtalan életet él. Lényegében ez volt az oka annak, hogy én nem adtam a fejem hasonlóra. Úgy gondoltam, hogy a húszas éveim pont arra vannak, hogy kiélvezzem még a szingliség előnyeit, aztán ha találkozom a különleges nővel, bőven ráérek majd házasságon gondolkozni. Nyilván világi lúzer az, aki végül egyedül marad negyvenes éveire és úgy kell leélnie az életét, hogy a gyermekáldáshoz köze sincs. Egy másik szint az, amikor felnőttek viselkednek annyira gyerekesen, hogy még egy normális párkapcsolatot vagy házasságot se tudtak felmutatni, amik viszonylag működőképesek lennének, közeledve a negyvenhez.
Ettől függetlenül nem hittem benne, hogy egy leszervezett vakrandi által találom meg életem párját. Viszont ennek ellenére benne voltam abban, hogy legalább az érdeklődés szikráját megpróbáljam kifejezni a nő iránt. Ha túlságosan akadékoskodok, akkor azzal gyakorlatilag saját magamnak ártok. Ha ki akarom játszani az apámat, akkor azt okosan kellett csinálnom, ez pedig mindig azzal kezdődött, hogy látszólag megfeleltem az elvárásainak. A valódi szórakozás mindig fű alatt ment, ahogy a legtöbb jó dolog is az életben vagy illegális, vagy függőséget okoz. Így a legfinomabb ételek egészségtelenek.
Heidi Yeo egy tökéletes vételnek bizonyult. Nem feltétlenül én választottam ki magamnak, de ettől függetlenül el tudtam ismerni az apám erőfeszítéseit, ez pedig akkor bizonyosodott be igazán, amikor először megpillantottam őt. Kár lenne letagadni azt, hogy gyönyörű nő, emellett minden bizonnyal elég intelligens is, nem mellesleg vonzónak találtam benne, hogy ezzel a külsővel képes volt egyedülálló maradni mostanáig. Az azt jelentette lényegében, hogy nem élt azokkal az adottságokkal, amiket a születése jogán birtokolt, és nem nézett magának valakit csak azért, hogy élete végéig el legyen tartva. Nem éppen azért vagyok itt, hogy az érdemeit keressem, de ezek mind a javára írhatóak voltak. Ugyanakkor én már párkapcsolatban voltam, ami mellett igyekeztem kitartani. Nem állítom azt, hogy sorsdöntő találkozásom volt Rosalie-val, és első pillanatban tudtam, hogy ő az a nő, aki mellett le akarok horgonyozni. Nyilvánvalóan van szemem és el tudom ismerni a szépet az ő esetében is, ettől Heidi sem különb.
- Efelől nincsenek kétségeim – egy kis mosoly volt az arcomon, ahogy ezt kijelentettem, de valójában kicsit sem tett boldoggá az, hogy kapcsolat van a családjaink között. Szinte biztos voltam benne, hogy ezzel nem vagyok egyedül, de összességében nem volt mit tenni egy ilyen helyzetben. Nem mondhattam meg a felnőtt apámnak azt, hogy mi a véleményem arról, hogy pontosan kivel barátkozik és kivel nem.
- Ugyan, ez csak természetes – a mosoly annak ellenére nem fagyott le az arcomról, hogy ez a szituáció jóval több volt, mint kínos. Talán túlzásba visszük a passzív-agresszív magatartást, amivel összességében én se értettem egyet, mert valamelyikünk a végén fel fog robbanni, és az minden bizonnyal nem lesz egy hálás szituáció. Egyelőre viszont képtelen voltam engedni, ahogy ő is, pedig teljes mértékben békével éreztem és szinglin terveztem távozni innen.
- Igen, eléggé megleptek – pozitív volt, hogy talán mind a ketten azonos céllal rendelkezünk, ami a házasságot illető – Nem szeretném húzni az idődet feleslegesen, de szerintem a magunk érdekében rendelnünk kellene, és megbeszélni pár dolgot.
A számla természetesen a Neoyangot terhelné, mert azt az apám nyomon tudja követni, és leadhatja a drótot az ő öregének. Ha túl hamar hátrálunk ki ebből az egészből és hagyom, hogy már most fizessen, azzal csak gyanút keltenénk. Én tényleg kész tervvel készültem most.
- Ezt jó tudni. A következő alkalomra majd valami olyannal készülök, amire felkészülni se tudsz – nagyon pimasz dolog lenne ilyen szinten tesztelni a tűrőképességét, de ha nem vagyok teljesen udvariatlan vele, csak beleviszem pár fura dologba, akkor az végül is rendben lehet még. A koreaiak a legtöbb esetben mindig a férfiaknak hisznek, szóval, ha letagadom az egészet, még a hírnevem is megúszná. Más kérdés, hogy mennyire emberséges ilyet csinálni, vagy éppenséggel nem az.
- Gondolom nem lepődsz meg, ha azt mondom, hogy annak a sok jónak a fele se igaz – finoman mosolyodtam el. Soha nem voltam az a fajta férfi, aki képes lett volna előadni valamit, ami nem ő volt csak azért, hogy lenyűgözhessen egy nőt. Heidinek meg valószínűleg nem kellett bemutatni azt, hogy a példás viselkedés mögött sokszor pont az ellentétje van a dolgoknak.
- Úgy érzed, hogy ez kompromittál téged? – egy kis félmosoly kíséretében tettem fel a kérdést – Az a lényeg, hogy megkaptam, amit akartam, nem?
Felhajtás ide, vagy oda. Nem igazán vagyok a híve annak, hogy a munkát és a magánéletet összekeverjük, a titkárnőket pedig nem szeretőnek vagy prostituáltnak vesszük fel, szóval könnyedén orvosoltam a problémát. Ha a fiúkra ráhajtanának, az komoly probléma lenne, emiatt szinte biztos voltam benne, hogy ha valami fű alatt történik és a fülembe jut, azzal kellőképpen vissza tudok majd élni.
- Szerintem kezdjük az elején – az ujjaimat az étlapra csúsztattam, mert a szemem sarkából feltűnt, hogy a pincér már egy ideje figyel minket – Vizsgáztatni akarsz ugye? Megfelelnem, vagy megbuknom kellene? Ha ezt megbeszéljük, akkor szerintem könnyen a következő szintre tudunk majd lépni.

outfit:Katt!|words: 893


I'm in my bed, and you're not here
And there's no one to blame but the drink in my wandering hands, forget what I said, it's not what I meant, and I can't take it back, I can't unpack the baggage you left, and I get the feeling that you'll never need me again · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
mind álarcot viselünk
Seo Dan
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ JUqSd7e
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ JUqSs6B
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We pull each other like magnets
Everything you say to me is a sweet flavor
You probably already knew, I mean I feel like you
★ családi állapot ★ :
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ JUqg9Re
Going all the places that you been to
Doing all the things that you into
I just really wanna try to win you, If you, want to
★ lakhely ★ :
Queens - Long Island City
★ :
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ JUq4d6Q
★ foglalkozás ★ :
Gyakorló vezérigazgató
★ play by ★ :
Jang Ki-yong
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ JUqDBAQ
TémanyitásRe: dear name ▪ Heidi & Dan ▪
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ EmptyCsüt. Feb. 03 2022, 00:23

Dan and Heidi
Van egy bizonyos határ a nőiesség és határozottság között, aminek az átlépését követően a férfiak egy része kapásból alávetettnek kezdi érezni magát és képtelen egy értelmes beszélgetés erejéig a társaságomban maradni. Vannak azok a fajta férfiak is, akiket felidegesíti a tény, hogy egy nő egy szintre emeli magát velük. Az ilyeneket minél inkább elkapja az ember, annál élesebben rajzolódik ki a nyakukon és a homlokukon az az egy bizonyos ér, ami más esetben talán szexi is lenne, rajtuk viszont szimplán nevetséges.
A szüleim állandó jelleggel sopánkodnak azon, hogy a felsorolt két kategóriába tartozó férfiak közül miért nem sikerült már nekem egy olyat találni, akinek megfelelő státuszban vannak a szülei, aki épp elég fontos pozícióban van ahhoz, hogy mi magunk sem lőjük a ranglétrán lefelé és legfőképp akiről tudni vélik, hogy alkalmas a családalapításra, de nem olyan virgonc, hogy három héttel a gyerekáldás után már másban keresse a boldogságot. Nem könnyű a felső tízezerbe tartozó férfinak lenni - olyannak, aki még képes fenntartani egy bizonyos képet, amit a kíváncsi szemek elől elzártan, a négy fal között a legelső adandó alkalommal tör össze. Engem viszont nem teljesen hülyének neveltek és többet gondoltam magamról ahhoz, hogy beletörődjem ennyibe, meghajtva a fejemet mások akarata előtt.
Én azoknak a férfiaknak a társaságában éreztem magamat a legjobban, akiknek nem az egójuk meg a folyamatos farokméregetés tette ki az életüket. Képesek voltak élvezni az életet de bebizonyítani azt is, hogy nem csak a pénzük miatt vitték valamire, ugyanakkor egyenlő felekként tekintettek ránk, nőkre is. Ha teljesen őszinték lennének ők is magukkal, tisztában lennének vele, hogy nőnek lenni sokkal többet jelent, mivel mi vagyunk képesek olyan kis utódokat hozni a világra, akik aztán remélhetőleg nem egy pöccsé nőnek fel.
Nem ismerem Seo Dant eléggé ahhoz, hogy tudjam melyik kategóriába tartozik, még csak elegendő pletykát sem tudtam róla ahhoz, hogy komolyan kialakult véleményem legyen. Ezen a ponton pedig nem is feltétlenül érdekelt a dolog, még ha egyébként határozottan is vonzónak tartottam őt, amikor megláttam. Hagyjuk azt a baromságot, hogy nem vele van a baj, hanem velem, de most ténylegesen nem vele volt a baj. Hanem az elvvel, amivel bennünket össze akarnak adni.
- Azt hiszem a szüleink is elég jóban lehetnek. - Nem tudtam volna felidézni azt, hogy találkoztam-e az elmúlt években Dan szüleivel. Azzal nyilván tisztában voltam, hogy mi a nevük és hogyan néznek ki, mert miután kiderült ez az egész és volt időm a lerobbant kocsimban várni a szerelőt, szinte mindent megtudtam róluk. Azt is tudtam, hogy Dannak két testvére van és mindketten fiúk. Apám biztosan odáig lenne, ha ennek hála én is rögtön egy fiú unokával ajándékoznám meg őt.
- Rendes tőled - érzelemmentes hangon jelentettem ezt ki, miközben a pillantásommal az ő vonásait figyeltem. Sokan, amikor különleges képességet kell választani, kerülik a gondolatolvasást, mert félnek attól, hogy mi járhat mások fejében és milyen véleménnyel vannak mások róluk. Én mindig is vonzódtam ezen képesség felé, mert bizonyos helyzetekben igazán fel tudott volna villanyozni ha hallom, hogy mi jár a másik fejében. Például a mostaniban is.
- Akkor valamiben máris egyetértünk. - Aprót bólintottam, miközben a lábaimat keresztbe tettem és eligazgattam rajtuk a szoknyámat. - Gondolom téged is legalább annyira megleptek a hírek, mint engem. - Ha azt válaszolná, hogy tudott róla és bele is ment, rögtön egy kicsit kevésbé tartanám szexinek.
- Nem gond. - Lehet, hogy más helyszíneken mozgok a városban, de a célnak azt hiszem megfelelő lesz. Hiszen nem azért vagyunk itt, hogy lenyűgözzük egymást - én legalábbis biztosan nem erre vágyom. - Szeretek új dolgokat kipróbálni. - Ha nem nyilvános helyen vagyunk, talán megengedek magamnak egy sóhajt, amiért képes vagyok úgy csinálni, mintha itt tényleg az lenne a cél, hogy megismerkedjünk. Finoman megemelem az államat és jó pár másodpercig Dant figyelem. Tulajdonképpen talán mindketten ugyanazt akarjuk - menekülni ebből a helyzetből. Ha pedig így van, miért ne segíthetnénk egymásnak? Már csak addig kell tapogatóznunk, amíg mindketten rá nem jövünk egymás motivációjára.
- Csupa jó dolgot hallottam rólad. - Hála a titkáromnak és annak, hogy háromszor is meg kellett fenyegetnem, amíg biztos nem volt abban, amit Danról összeszedett nekem. Talán nem szép előre aktát csinálni egy olyan férfinak, aki ránézésre jóképű, intelligens, pénze is van. Túl makulátlan. - De én nem hiszek benne, hogy valaki képes mindig az lenni. Úgy hallottam, hogy a vállalatodnál is elég nagy felhajtást csináltál, amikor megkaptad a jelenlegi pozíciód. - Kérdéseket ugyan nem tettem fel, de elég egyértelmű volt, hogy mire vagyok kíváncsi. Érdekelt, hogy saját bevallása szerint milyen hibái vannak és hogy mit mond, csak pletyka-e mindaz, amit a Neoyang-al kapcsolatban hallani. Az üzleti világban néha gyorsabban terjed a pletyka, mint a piacon az öreg nénik között.

öltözék * deal? dear name ▪ Heidi & Dan ▪ 618794435 * 761 szóban

Seo Dan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Heidi Yeo
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ 377054a3072780c339984c2cf9302142801d8054
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ 8576f1d0e8e67708a5cbc92808320501096d10ae
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Never met a mountain I won't climb
No wall I won't tear down a thousand times Not gonna be a single reason why I don't make it to the finish line I know what I’m doing I know I’m not losing
★ családi állapot ★ :
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ E142319005b6aa868cda8beebe412cf28584c9b5
Maybe it's you or the way you talk
I think I need it, you look fun First of all It's not too far, the distance between the two of us I'm curious about our direction If you feel the same way as I do, action
★ lakhely ★ :
Manhattan, Hudson Yards
★ :
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ 67b62694357c89bd19a9067aca36fd0346a32ea0
★ idézet ★ :
" People are all hypocrites. We all live with a lot of hatred, but we act like that's not the case. "
★ foglalkozás ★ :
COO @ SsangYong Motor
★ play by ★ :
Seo Ye Ji
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ 239cc9e8e58603c3b79533b6c9e8ad198307b772
TémanyitásRe: dear name ▪ Heidi & Dan ▪
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ EmptyVas. Dec. 12 2021, 17:01


Heidi & Dan
Soha nem voltam annak a híve, hogy az emberi kapcsolatainkat annyira semmibe kellene venni, ahogyan azt az én köreimben volt szokás. Nyilvánvaló volt, hogy a középiskolában nem feltétlenül találkoztam olyan emberekkel, akik mellett megtapasztalhattam volna annak a varázsát, hogy milyen lehet úgy kapcsolatokat kialakítani, hogy az mögött nem húzódik semmilyen érdek. Nem azt akarom ezzel mondani, hogy mondjuk érdekből tartanám magam mellett a barátaim, mivel ilyesmiről szó sincs. Ugyanakkor az is igaz, hogy az én baráti köröm nem feltétlenül természetes módon alakult ki. Mi, mindannyian csak magukra hagyott kölykök voltunk az elit iskolákban és rendezvényeken. Összefogtunk, mert pontosan tudtuk, hogy a családunkra nem számíthatunk úgy, ahogyan azt szeretnénk. Ettől függetlenül nagyon tiszteltem a barátaimat, de teljes mértékben tisztában voltam azzal a ténnyel, hogy egyszerűen nem lehettem volna együtt bárkivel.
Pont emiatt vált ismét nehezebbé az életem, mikor megismerkedtem Rosalie-val. Most, a harmincon túl nyilvánvalóan nem tartott senki az ellenőrzése alatt, emiatt pedig kialakulhatott a kapcsolatunk, ami természetesen bonyolulttá tett mindent. Viszont, mivel hivatalosan nem volt párom, elég idiótán nézett volna ki az, ha nem fogadom el ezt a meghívást. Világ életemben jártam a vakrandikra, és a legtöbb esetben szerencsém volt, mivel sikerült olyan szabadszellemű lányt kifognom, aki szintén a házasság ellen volt. Fordított esetben pedig tökéletes alkalom volt ez arra, hogy megutáltassam magam a hölggyel csak azért, mert előadtam neki azt, hogy mennyire abban hiszek, hogy egy nőnek alattam meg amúgy a konyhában a helye és pokollá fogom tenni az életét, ha velem házasodik össze. Mivel könnyen be tudtam olvadni a társaságokba és kedveltek az emberek, minden alkalommal könnyedén le tudtam tagadni az ilyesfajta pletykákat… Mert én magam jó voltam a kommunikációban.
Viszont hasonló helyzetben a korábbiak alkalmával még nem keveredtem. Nyilvánvaló volt, hogy nem fog örökké tartani a párkapcsolatom, mivel az egész önmagában fenntarthatatlan volt… Attól is tartottam, hogy apám már rég tudomást szerzett arról, hogy van valakim, és ezért próbál meg egy olyan nőt magam mellé szerezni, akit méltónak gondol hozzám. Ebből pedig az egyetlen kibúvó az lehet, ha engedek neki, és belemegyek a játszmába. Mindezt még nem tudom, hogy hogyan fogom tálalni Rosalie-nak, de egyelőre talán az lett volna a leginkább célravezető, ha egyszerűen abban bízom, ha a hölgy is hasonló nézeteket vall majd, mint amiket én magam is.
Mivel egyáltalán nem volt nehéz odatalálni a helyszínre, én magam úgy gondoltam, hogy az a legegyszerűbb, ha egyszerűen bemegyek és nem húzom egyikünk drága idejét sem. Mivel pontosan tudtam, hogy nem fogunk ebből csak úgy kimászni, beszélnem kellett vele. Nem vagyunk már gyerekek, hogy egymás elől bujkáljunk, ezért lényegében a legmagabiztosabb kiállásomat elővettem és azzal indultam el az asztal felé, ahol Heidi Yeo foglalt helyet. Mivel láttam rajta, hogy nem szeretne felállni az üdvözléshez, én magam sem kényszerítettem rá erre őt. Egyszerűen fogtam magam és vele szemben foglaltam helyet, utána fogadtam el a felém nyújtott kezét.
- Nem, valóban nem – mivel már korábban is hallottam róla, talán akkor is előjött a neve, amikor még otthon voltam. Nem tudnám jelenleg felidézni azt, hogy üzleti ügyről volt-e szó, de ha nem, akkor eléggé aggasztott az a tény, hogy apám valószínűleg régebb óta tervezte ezt a találkozót, mint gondoltam volna. Mindenesetre most már itt vagyok szóval, ha tényleg ez a helyzet, akkor az öreg mindenképp elérte a célját, én pedig már feleslegesen tegyéb feltételezésekbe.
- Én is őszintén remélem, hogy így lesz – egy kis mosolyt azért megengedtem magamnak, de határozottan csengett a hangom. nem azért vagyunk most itt, hogy az ő jókedvét próbáljam meg szolgálni, ennek ellenére nem szerettem volna egy totális bunkó módjára sem viselkedni. Szóval lényeg, hogy mind a ketten úgy távozzunk innen, hogy valamilyen szinten közös nevezőre tudjunk jutni.
- Nem jobban, mint bármelyik, korábbi találkozómat – igyekeztem udvarian maradni, de ugyanakkor tudatosítani akartam benne, hogy semmiképp sem azért jöttem ide, hogy most rögtön gyűrűt húzzak az ujjára. Mivel Amerikában vagyunk, sokkal inkább reménykedtem abban, hogy ő már olyan közegben nevelkedett, ahol meg tudja élni a saját nőiességét, és kicsit sem fogja imponálónak találni azt, ha én mondjuk megpróbálom elnyomni őt. Hasonlót egyelőre nem terveztem, mert feltételeztem, hogy van elég intelligens ahhoz, hogy normális emberek módjára beszéljünk meg dolgokat.
- Még nem, de egy itt élő barátom ajánlotta a helyszínt – ezzel a lendülettel a kezembe is vettem az étlapot, és mindenekelőtt az árakat kezdtem el leellenőrizni. Soha nem lehet eléggé biztos az ember a dolgokban, amíg nem látja a saját szemével azokat – Ha nem elég exkluzív az ízlésedhez, akkor mehetünk máshova is.
Nekem lényegében teljesen mindegy volt, hogy hol vacsorázom, vagy hol nem. Úgy vettem észre, hogy az unokaöcsém már sokkal jobban el tudott vegyülni az emberek között, ezért nem egyszer fordult elő, hogy vele hamburgerezni kellett, mert azt szereti.
- Van valami, amit esetleg hallottál velem kapcsolatban, és szeretnél rá magyarázatot kapni? – általában a pletykákat jobb előre tisztázni – Vagy ami kifejezetten érdekelne? Mert ha igen, kérlek ne tartsd ezeket magadban, készségesen válaszolok bármire.
Talán nem tudhatja, de ezt tényleg komolyan gondoltam. Mivel egyáltalán nem állt szándékomban feleségül venni őt, lényegében nem volt mit takargatnom előtte. Talán csak meg kellene mutatnom neki azokat a fényképeket, amiket Tae Yang apukája gyűjtögetett össze rólam az elmúlt időszakban.

outfit:Katt!|words: 637


I'm in my bed, and you're not here
And there's no one to blame but the drink in my wandering hands, forget what I said, it's not what I meant, and I can't take it back, I can't unpack the baggage you left, and I get the feeling that you'll never need me again · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
mind álarcot viselünk
Seo Dan
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ JUqSd7e
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ JUqSs6B
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We pull each other like magnets
Everything you say to me is a sweet flavor
You probably already knew, I mean I feel like you
★ családi állapot ★ :
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ JUqg9Re
Going all the places that you been to
Doing all the things that you into
I just really wanna try to win you, If you, want to
★ lakhely ★ :
Queens - Long Island City
★ :
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ JUq4d6Q
★ foglalkozás ★ :
Gyakorló vezérigazgató
★ play by ★ :
Jang Ki-yong
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ JUqDBAQ
TémanyitásRe: dear name ▪ Heidi & Dan ▪
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ EmptySzomb. Ápr. 24 2021, 13:24

Dan and Heidi
Ki nem állhatom apámat. Utálom a Seo családot, végső soron pedig gyűlölöm az egész univerzumot. Ha nem tudnám, hogy minden haraggal töltött perc elvesztegetett idő csupán, valószínűleg valamin, vagy épp valakin kiélném azokat az indulatokat, amelyek bennem élnek. Ha hideg fejjel pontosítanom kellene magamat, akkor úgy fogalmaznék, hogy nem magukat az embereket utálom, akik életem részesei, hanem az elvet, amely szerint mindannyian élnek. Harminc éve azon töröm magam, hogy a szavam legalább annyit érjen, mint bárki másé, aki a SsangYongnál dolgozik. Hogy apám elismerje, hogy van véleményem a politikáról, a gazdaságról, de még a saját jövőmet illetően is - legfőképpen a saját jövőmet illetően.
A mi köreinkben a kislányoknak azt tanítják, hogy a család fontos, anyának lenni élmény és akkor áld meg leginkább az élet, ha gyerekeket szülünk és olyan jól főzünk, hogy a férjünk mind a tíz ujját megnyalja egy-egy vacsora után. Azt senki nem teszi hozzá, hogy örülnünk kellene, amikor az a bizonyos férfi hazatolja a képét, ha elfogadja a véleményünket és azt, hogy többek és jobbak vagyunk annál, mint hogy gyerekeket potyogtassunk és energiát, aggodalmat, illetve tiszta ruhát nem kímélve rohangáljunk utánuk. Ha még ez az elvárás sem lenne velem szembe állítva, tényleg nem tudom minek szültek a világra. Mi értelme annak, ha megszülök egy gyereket és valaki másra bízom, aki felnevelheti helyettem? Mivel kellene töltenem az időmet, ha a gyereknevelést is elveszik tőlem, csak mert megütök egy bizonyos anyagi szintet?
Ha azonban a család fontos, miért veszik a férfiak semmibe az egyik tagját? Annak, hogy kihez akarok hozzámenni, teljes mértékben saját választásnak kellene lennie, mert nem a középkorban élünk már. A másik fél pedig ugyanannyira ódzkodhat, mint én magam. Szerettem volna elhinni, hogy így van ez és Dan Seo nem egy befektetésnek tekint engem, hanem lehetőségnek. Arra, hogy közös erővel felbontsuk ezt a jegyességet. Teljesen más körülmények között talán elfogadtam volna őt, mint a páromat. A rendelkezésre álló információk alapján a férfi makulátlan volt. Intelligens, jóképű és valószínűleg ravasz is. Az üzleti világban kevés titok létezik. Még ha a fele pletykának is van beállítva, de valaki mindig igazat beszél, egyszerűen csak nem hisznek neki. Dannal kapcsolatban is keringenek bizonyos információk, amelyek vagy beigazolódnak a mai találkozónkon, vagy rá kell jönnöm, hogy legalább akkora csalódás, mint bármelyik másik korban és rangban hozzá hasonló fickó, akiket úgy lehet berakni a szekrénybe, mint a papucsokat.
Beletelt egy kis időbe, amíg sikerült kiválasztanom, hogy pontosan mi illene a mai alkalomhoz. Nem elit hely volt a találkozónk helyszíne, de gyengének sem akartam tűnni. Az öltözékem színe teljes összhangban volt a helyzet kapcsán bennem felgyűlt érzelmekkel, az pedig, hogy korábban érkeztem, az én fejemben szimplán a saját értékem megtestesülése volt. Nem lett volna kedvem amiatt toporogni, hogy ki kell-e húznia nekem a széket, vagy sem. Egyszerűbb volt, hogy inkább én vártam rá.
- Szia. - Köszöntem vissza, igyekezve ugyanazt a hangsúlyt megütni, amivel ő is köszöntött engem. Megvártam amíg leül, hogy aztán finoman előre dőlve felé nyújthassam a kezemet, amíg bemutatkozunk egymásnak. Ezerszer voltam már olyan helyzetben, amikor egy tárgyaláson nem tették ezt meg velem, így egyszerűbb volt, ha én kezdeményezem a mozdulatot. - Örvendek, Dan. - A szám szélei finoman megrándulva felfelé görbültek. - Gondolom nem újdonság, hogy én ki vagyok. - Nem feltételezem róla, hogy ne lenne tisztában a kilétemmel, hiszen én is tudtam már az ő nevét. A titkáromnak köszönhetően pedig lényegében nem csak ezt tudom róla.
- Voltam már jobban is, köszönöm. A napom viszont eddig remekül telt. Remélem így is marad. - Megnedvesítettem az ajkaimat, majd leheletnyit oldalra billentettem a fejemet, ahogyan a férfira pillantottam. - Mi a helyzet veled? Vártad már, hogy kettesben találkozzunk? - A mosolyom automatikusan szélesedett, közben pedig nem fordítottam el a pillantásomat Danról.
- Jártál már itt korábban? Milyen a hely? - Tettem hozzá hanyagul, miközben a fejem az étterem belső tere felé fordítottam, enyhén megemelt állal. Lehet, hogy ennek az alkalomnak arról kellene szólnia, hogy jobban megismerjük egymást, engem azonban sokkal inkább érdekeltek a motivációi és az, hogy mit akar ettől a jegyességtől, vagy épp tőlem. Talán meglepetést is okozhat.

öltözék * deal? dear name ▪ Heidi & Dan ▪ 618794435 * 663 szóban
mind álarcot viselünk
Heidi Yeo
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ 377054a3072780c339984c2cf9302142801d8054
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ 8576f1d0e8e67708a5cbc92808320501096d10ae
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Never met a mountain I won't climb
No wall I won't tear down a thousand times Not gonna be a single reason why I don't make it to the finish line I know what I’m doing I know I’m not losing
★ családi állapot ★ :
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ E142319005b6aa868cda8beebe412cf28584c9b5
Maybe it's you or the way you talk
I think I need it, you look fun First of all It's not too far, the distance between the two of us I'm curious about our direction If you feel the same way as I do, action
★ lakhely ★ :
Manhattan, Hudson Yards
★ :
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ 67b62694357c89bd19a9067aca36fd0346a32ea0
★ idézet ★ :
" People are all hypocrites. We all live with a lot of hatred, but we act like that's not the case. "
★ foglalkozás ★ :
COO @ SsangYong Motor
★ play by ★ :
Seo Ye Ji
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ 239cc9e8e58603c3b79533b6c9e8ad198307b772
Témanyitásdear name ▪ Heidi & Dan ▪
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ EmptyHétf. Ápr. 19 2021, 10:57


Heidi & Dan
Én magam is láttam azt, hogy talán nem tettem ki eléggé, ami az öltözékemet illette, ezért pedig igyekeztem kompenzálni azzal, hogy a hajamat az indulás előtti utolsó pillanatban is rendezgettem. Nyilván nem volt udvariatlan az, ahogy kinéztem, soha életemben nem lennék képes arra, hogy rongyokban menjek utcára. Lehetnék álszent, és mondhatnám azt, hogy a tanulmányaim miatt könnyedén boldogulnék pénz nélkül is, de ez nem volt teljes mértékben igaz. Leginkább azért nem, mert én magam is tisztában voltam azzal, hogy alapvető szükséglet volt a pénz ahhoz, hogy olyan jó egyetemre járhassak, mint amihez szerencsém volt. Dél-Koreában édes kevés az, ha valaki jól tanul, mivel a társadalmi nyomás miatt már csak a hibátlan dolgozatok számítanak elfogadhatónak. Lényegében nagyon sokat számít az, hogy ki milyen családba született bele, kifejezetten nehéz kitörni egy olyan rétegből, amihez tartozott. Nyilvánvalóan én is elítéltem ezt az egészet, próbálom segíteni azokat az embereket, akik nem kapták meg mindazt, amit én egyetlen csettintésre megszereztem, de ugyanakkor világosan látok bizonyos helyzeteket is. Én már megszoktam a saját életemet és pontosan tudom, hogy eléggé függök a pénztől, mivel már egy bizonyos életszínvonalat kialakítottam magamnak. És talán nem a világ legrosszabb dolga az, ha közönséges, Zarás öltönyökre kellene cserélnem azokat az Armani vagy Gucci darabokat, amik pofátlanul sorakoznak a szekrényemben, de ettől függetlenül elmondhatom azt, hogy engem boldoggá tesz az anyagi függetlenség.
Csak úgy, mint minden más tekintetben a függetlenség, éppen ezért nem is preferáltam azt, hogy az életembe beleszólt a családom, és megpróbáltak menyasszonyt keríteni nekem. Ezek után el kell majd beszélgetnem apával arról, hogy én magam is alkalmas vagyok arra, hogy tökéletes partnert találjak magamnak… És szerintem mivel én már alapvetően tele vagyok pénzzel, és talán lehetőségem van megkaparintani a Yang család cégét, tartanom kellene magam ahhoz az alapvető emberi magatartáshoz, hogy ne legyek túl kapzsi. Tehát egy pénzes nő begyűjtése már sok lenne, inkább meghagynám Heidi tökéletes önéletrajzát egy olyan férfinek, akinek talán felkapaszkodási lehetőséget rejtene a nő személye… Én nem vagyok ilyen szempontból megfelelő partner.
És talán éppen ezért is lett volna az a megfelelő húzás a részemről, a visszafogottan, a munkába használatos autómmal megyek el a vakrandinkra – ami már lényegében vaknak sem számított, mert a hölgy nevét tudtam és lenyomoztam, hogy kicsoda is ő – viszont talán ez a helyzet volt arra tökéletes, hogy a nagyzoló majom énemmel elriasszam őt.
Ebédidőben találkoztunk, mivel az étkezések fontosnak számítottak. Bár hétvége volt, én mégis hazavittem a munkámat. Rosie-val nem találkoztam, az unokaöcsém kiütve feküdt a Han fiúnál, Mona házas ember, ezért minden bizonnyal le tudja foglalni a férje. Dae Il gondolom dolgozik, Tae Yangra vonatkoznak azok a szabályok, amik Monára is… Az öcsém ügyeletes volt, így lényegében senki nem maradt, akivel foglalkozni tudtam volna a találkozóig. Túlzásba vinni semmit sem akartam, szimplán eszünk egy jót együtt, aztán soha többé nem találkozunk, mert felbontjuk az eljegyzést, ami nem mi, hanem a szüleink kötöttek. Elég szánalmas, hogy ennyi idősen, lényegében középkori módszerekkel kell asszisztálnunk valamihez.
Hiába voltam pontos, a nő már ott volt a foglalt asztalunknál. Szándékosan választottam olyan helyet a találkozóra, ami egy kicsit lazább volt a megszokottakhoz képest, így legalább azon nem kellett szarakodni, hogy kényelmetlenné tegye a helyzetet a kötelezően viselt öltöny is.
- Szia – mivel már túl közeli kapcsolatba kerültünk egymással így is – hála a drága szüleinknek – egyáltalán nem vesződtem azzal, hogy formálisan beszéljek vele. Amúgy is Amerikában vagyunk – Dan vagyok örülök, hogy megismerhetlek.
Bár az is igaz, hogy jobban örültem volna annak, ha nem így kellene ismerkednünk egymással, de ezt tőlem senki sem kérdezte. Még azon is gondolkoztam, hogy felajánlom neki a fizetés lehetőségét, de egyelőre talán az lett volna a cél, hogy kiderítsem ő mit akar tőlem.
- Hogy érzed magad? Jól telt a napod? – valahogy el kellett indítani ezt a beszélgetést. Én pedig egyáltalán nem akartam csendesen ülni, amíg a dolog megtörtént, így az étlap szemlélése közben tettem fel neki a kérdéseim.

outfit:Katt!|words: 637


I'm in my bed, and you're not here
And there's no one to blame but the drink in my wandering hands, forget what I said, it's not what I meant, and I can't take it back, I can't unpack the baggage you left, and I get the feeling that you'll never need me again · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
mind álarcot viselünk
Seo Dan
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ JUqSd7e
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ JUqSs6B
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We pull each other like magnets
Everything you say to me is a sweet flavor
You probably already knew, I mean I feel like you
★ családi állapot ★ :
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ JUqg9Re
Going all the places that you been to
Doing all the things that you into
I just really wanna try to win you, If you, want to
★ lakhely ★ :
Queens - Long Island City
★ :
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ JUq4d6Q
★ foglalkozás ★ :
Gyakorló vezérigazgató
★ play by ★ :
Jang Ki-yong
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ JUqDBAQ
TémanyitásRe: dear name ▪ Heidi & Dan ▪
dear name ▪ Heidi & Dan ▪ Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
dear name ▪ Heidi & Dan ▪
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Heidi Yeo
» not over - Heidi & Tylar
» Oh devil, you whispered to me [ Heidi & Jordan ]
» " get hooked on the venom " Aida × Heidi
» " tie you up like a spider, can't escape " Jiang × Heidi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Ettermek, cukrászdák, kávézók-
Ugrás: