New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 108 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 100 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cosette Delgado
tollából
Ma 07:10-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 07:04-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:13-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Kate Bowman
TémanyitásKate Bowman
Kate Bowman EmptySzomb. Szept. 02 2023, 22:03
Kate Bowman
árnyékban éles fény vagy és ékes árnyék a fényben

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Kate Joanne Bowman
Becenév
a fontosabbak Katnek, Katynek vagy kislányomnak szólítanak
Születési hely
Queensben születtem és azóta is csak ritkán hagyom el
Születési idõ
94. telének delén az új év hozott január 2-án
Kor
Nem is akarok beszélni róla... (megkezdtem a harmadik évtizedem)
Lakhely
Queens, always and forever
Szexuális beállítottság
sajnos a férfiak jönnek be
Családi állapot
bár elváltam, én azért azt mondanám, hogy egyedülálló és szabad
Tanulmányok
művészettörténetet tanultam, 7 éve diplomáztam kiváló eredménnyel
Foglalkozás
szabadúszó festőművész vagyok, tehát gyakorlatilag éhezem
Munkahely
a saját lakásom alatt rendeztem be egy műtermet és galériát, a neve Bowman Művészeti Galéria (tudom, tudom... eredeti)
Hobbi
a hobbim a munkám, ezért éhezek

Csoportom:
MÉDIA, MŰVÉSZET ÉS SPORT

Jellem
A pszichológusom azt kérte, hogy írjak egy listát a jó tulajdonságaimról. Én persze azt gondoltam mindig is, hogy tökéletesen ismerem magam, tisztábam vagyok minden hibámmal, minden kellemes jellemvonásommal. Mégis csavargattam a kezemben a tollat, rágcsáltam a fémízű kupakját, mert ez a kérés erősem gondolkodóba ejtett. Egy óra alatt sikerült írnom 6 azaz HAT szót, amit aztán újabb egy óra alatt ki is kellett fejtenem, ami nyilvánvalóan egy vagyonba került. Ez volt az utolsó látogatásom a pszichológusomnál, de azért a listát eltettem, ha már sikerült összekínlódnom.
• rendszerető
• perfekcionista
• megbízható
• kedves
• kreatív
• segítőkész

Igen, kicsit unalmasnak tűnik. A pszichológusom mondta, hogy ezekre, a jó dolgokra koncentráljunk, de ez a lista gondolkodóba ejtett és nem bírtam elviselni a hiányosságát. Ha már a kellemeseket leírom, legyenek papírra vetve a kellemetlenségeim is. Az ördög a vállamon hazáig sutyorgott a fülembe és kicsiny lakásomba beérve azonnal előkotortam egy papírt és két perc alatt lefirkantottam a következő hat szót.
• makacs
• irányításmániás
• pesszimista
• változásellenes
• unalmas
• szarkasztikus


voilà! Ez vagyok én.

Avataron:
Elizabeth Olsen

Múlt
"Kedves Naplóm!
Ezt a naplót azért írom, mert a pszichológusom ezt tanácsolta és éppen NÉZ engem. Nem kell megmutatnom neki a bejegyzésemet, miután elkészültem. Az a feladatom, hogy írjak egy bejegyzést arról, hogy miért jöttem el hozzá, majd mondjam el neki, milyen érzés volt leírni. Ez az első és utolsó bejegyzésem. Én nem írok naplót, én festek.
Ha nem akarnék mániákusan minden feladatot, amit rám osztanak, teljesíteni, akkor most azt írnám le neked most körülbelül szászor, hogy "Lenn délen édes éjen édent remélsz", de stréber voltam, vagyok és leszek, úgyhogy kezdjük, de fogjuk rövidre.
Ő úgy tudja, hogy azért jöttem, mert elváltam. Persze, ez is bőven elég lenne. Nem volt kellemes a válás, bár meglepően kultúrált keretek között le tudtuk zavarni. Rapid házasság volt a miénk. Egy év ismeretség után fél évig tartott. Tudom... és én még le mertem írni a perfekcionista szót a jó tulajdonságaimhoz. Mindegy, te egy napló vagy, nem ítélkezhetsz. Szerettem a férjemet, nagyon tisztességes, kedves, figyelmes és romantikus ember. Nem volt vele semmi baj. Velem sajnos igen. Úgy léptem ebbe a kapcsolatba, hogy tetőtől talpig benne voltam érzelmileg egy másik, kapcsolatnak nem nevezhető, bonyolult, viszontagságos, szenvedélyes viszonyban egy borzasztóan idegesítő, de mégis örjítően kívánatos emberrel. Ő is tisztességes volt, de nem volt se kedves, se figyelmes, se romantikus. Impulzív volt, harsány, meglepő és eleinte szörnyen nagyképű, de felrázott, megnevettetett és megvédett, bármi áron, néha idegesítően. Ő elköltözött a vén kontinensre, akkor lett vége. Sok ordítás, csók, veszekedés, szeretkezés, könny és gyász.
Mindegy, ezt nem tudom, miért írtam le, csak koptatom a tollat, igazából nem ezért jöttem. Túl vagyok rajta, ahogy a férjemen is.
Igazából úgy jöttem el terápiára segítséget kérni, hogy eszem ágában sem volt elárulni a valós indokot, az igazi, húsbavágó problémát, hogy 3 hónapja én és a legjobb barátnőm megöltük az élettársát egy gyertyatartóval. Durva. Még sosem vetettem papírra és, amint itt végzek gyorsan meg is kell semmisítenem. Senki nem tudhat róla rajtunk kívül.
Az igazság az, hogy önvédelem volt és egyben nem szándékos. Mármint valóban le akartam ütni őt az ólómnehézségű asztali dísszel, de nem akartam akkorát ütni, hogy meg is haljon. Ez persze nem felmentés, gyilkossá tettem magam, a barátnőmet pedig cinkossá. Nem mondom, hogy erőszakra erőszak a válasz, nem jó megoldás, de abban a helyzetben semmi más nem jutott eszembe, amivel gyorsan segíteni tudok. Azaz ember évek óta bántalmazta a barátnőmet minden olyan módon, ahogyan csak lehetséges, a tudtomon kívül. Akkor jöttem rá az erőszakosságára és a brutalitására, amikor egy vidám, fullasztóan meleg, napsütéses nyári vasárnapon átmentem a barátnőmhöz, de ő nem volt otthon, csak az élettársa. Csapdába estem, én sétáltam bele, ami megdöbbentett és elhamvasztotta az addig birtokolt talpraesettségem. Megkapott, megszerzett, magáévá tett, és ha el akartam menekülni, megütött. Aztán csak otthagyott.
Hetekkel később, mikor a barátnőm már nálam lakott, meglátogatott és ha nem teszem meg, amit megtettem, talán ő teszi meg velünk.
Nem vagyok büszke rá, hogy hazudtam róla a rendőröknek. Törvényszerető, szigorúan szabálykövető állampolgár vagyok. A szóbanforgó erőszaktevő férfi amúgyis teljesen be volt állva mindenféle szertől és alkoholtól, így eltüntettük a színről a gyertyatartót, összekentük a vérével a galériámba vezető fémlépcsőt és azt mondtuk, hogy elesett. Senki nem gyanakodott. Mi azonban egy életre megnyomorultunk.
Szóval ezzel a problémával jöttem, mert hiszek a pszichológusokban. Bár megértem, ha nem tud sokat segíteni az igazi problémám titokban tartása miatt."

Miután ezt papírra vetettem, gyorsan és gondosan összehajtogattam, betettem a belső zsebembe, megbeszéltem az orvossal, hogy milyen szipi szuperül érzem magam, majd hazafele egy üres sikátorban elégettem a papírdarabot egy öngyújtóval.

livin' in new york

Pierre Duval imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kate Bowman
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kate Bowman Tumblr_inline_noge18PERN1sccn28_500
★ családi állapot ★ :
egyedülálló
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Kate Bowman 16
★ idézet ★ :
Valaki megvert egy gonosz napon,
Valaki elment, hogy örökre várjam
S hiába vár a ciprus és halom
S az éktelen sötét az éjszakában,
E bánatot magammal hurcolom...

★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ szükségem van rád ★ :
the object of all my dreams and desires
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
Kate Bowman 12
TémanyitásRe: Kate Bowman
Kate Bowman EmptyHétf. Szept. 04 2023, 11:58
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Kate!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nem mindennapi eseménynek lettél a főszereplője akaratod ellenére is. Nagy bátorság kellett ahhoz, hogy képes legyél megvédeni magatokat és aztán szembenézni a tetteid súlyával. Nem hiszem, hogy jó ötlet volt a baleset körülményeit megváltoztatni, az önvédelemet a törvény enyhébben bünteti, mint a hamis tanúzást Rolling Eyes Ugyanakkor megértem, hogy miért döntöttetek így, kétségbeesett megoldás egy szörnyű tettre.
Nagyon tetszik ahogy fogalmazol, a stílusod nagyon könnyed, igazán kellemes olvasmány volt, a nehéz téma ellenére is. Köszönöm az élményt Kate Bowman 4146035580
Remélem, hogy a közeljövőben újra rendeződnek a dolgaid, és az idő majd enyhíti a fájdalmat és félelemet amit most teljesen jogosan érzel.
Színt és rangot admintól kapsz, te addig is foglalózz bátran és már vár is New York nyüzsgő élete.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.

Kate Bowman imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Kate Bowman 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Kate Bowman 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Kate Bowman 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Kate Bowman 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
 
Kate Bowman
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ms. Bowman
» Wilson & Bowman II First date ;)
» Christopher Brendon Bowman
» Jay & Kate
» Kate Bishop

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: