New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 59 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 09:12-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 08:45-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 08:06-kor
Seo Dan
tollából
Ma 06:17-kor
David Gallardo
tollából
Ma 06:07-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:06-kor
Luana Machado
tollából
Tegnap 23:08-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Tegnap 22:57-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:22-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Christopher Brendon Bowman
TémanyitásChristopher Brendon Bowman
Christopher Brendon Bowman EmptyVas. Okt. 29 2017, 17:16

Christopher Brendon Bowman

I can be nice only  1 person a day. And today isn't your day.


Karakter típusa: saját
Teljes név: Christopher Brendon Bowman
Becenevek:Chris
Születési hely, idő:1989.július.20, New York
Kor: 28
Lakhely: Manhatttan
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: "kapcsolatban"
Csoport: Média és Művészet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: -
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Bár tulajdonos és zenész
Ha dolgozik// Munkahely: zenész
Hobbi: zene, nők, tenisz
Határozott, magabiztos és könyörtelen. A három legfőbb jellemzője Christophernek. Nem ismer lehetetlent, nem számít, hogy kin kell keresztül gázolnia, ha határozott elképzelései vannak. Fiatal kora ellenére saját Pubod vezet és egy sikeres zenekar frontembere. A Devils, egy havy metál banda, ami mostanában a fiatalságot magával ragadta. Koncertről koncertre járnak és természetesen nem szerénykedik amikor tehetségéről kérdezik. Teljesen tudatában van annak, hogy a tehetségéhez külső adottságok is kapcsolódnak, így semmi nem állíthatja meg abban, hogy ezt a kettősséget kihasználva haladjon előre. Szereti, a fényűzést, szereti ha az emberek körülrajongják. Mivel soha nem voltak testvérei egyedül ő birtokolta szülei összes szeretetét és anyagi támogatását is. Apja, zeneszerző, anyja pedig városi halottkém volt. Mindketten legjobbak szakmájukban így nem csoda, hogy arra ösztönözték a kis Christ, hogy kiemelkedjen a tömegből és első legyen mindenben amit csinál. Ennek köszönhetően alakult ki benne határozott személyisége és akaratereje. Vonásait apjától örökölte, szemszínét és makacsságát viszont édesanyjától, aki soha nem lehett jó nőnek mondani, de mégis ő volt az egyetlen aki apja szívét meg tudta lágyítani és immár húsz éve magához láncolni. Nem hisz a véletlenekben, minden okkal történik, és pontosan tudja, hogy ő saját életének kovácsa. Vonzó külsejének köszönhetően sokkal gyorsabban sikerült feltörekednie a ranglétrán, hiszen mondhat bárki bármit, de a szép embereké a világ. Mindig ápolt, szeret foglalkozni a külsejével, utálja, ha nem az elvárásainak megfelelően néz ki. Hobbija a tenisz, ennek is köszönheti izmos felsőtestét, amivel már bizony sok nőt levett a lábáról. Mindezen erények ellenére is befolyásolható, sokat számít neki az emberek, a külvilág és a barátai véleménye. Az embereket a szépségük alapján ítéli meg, éppen ezért sokaknak ellenszenves. Lassan egy éve van az oldalán egy nő, akit barátnőnek nevezhet, de tisztában van vele, hogy a lány, csak a sikerei miatt van mellette, számára sem jelent semmi mást a hölgy, csak egy trófeát akivel villoghat. Ha úgy adódik, egy-egy buli vagy koncert után, nem utasítja vissza a hölgyek kegyeit. Lenézi az embereket, vagy legalábbis azokat, akik szerinte nem az ő közegébe tartoznak. Tökéletesen elégedett az ő kis világával, utálja, ha váratlan események lépnek közbe és nehezen kezeli a problémákat. Nagyon könnyen elveszíti a fejét, dühbe jön és sértegeti az embereket. A legtöbben kiszámíthatónak, hűvösnek, zsarnoknak, pénzéhesnek és gonosznak titulálják. De ő ezeken csak jót mosolyog, és tovább sétál. Csak az tudja igazán, hogy ő valójában mennyi törődő, okos és segítőkész, akik a szűk baráti körébe tartoznak.


I have only 1 desire now: standing close to you....

Mosolyogva nézem a Pub-ba érkező vendégek seregét. Mindig igyekszem valami témával feldobni a hangulatot, tapasztalataim szerint az emberek szeretnek más bőrébe bújni. Mintha ezzel el tudnák felejteni legalább néhány órára saját életük nyomorúságát. A hely lassan zsúfolásig megtelik, engem pedig elégedettséggel tölt el, hogy már megint ilyen sikerem van. A banda lassan hangol a színpadon, a következő két órában mi fogjuk szórakoztatni a nagyérdeműt, aztán pedig jöhetnek a többiek. Kezemben a gitárommal lépek a mikrofon elé. Mosolyogva üdvözlök mindenkit, majd a húrok közé csapunk. A zene, mint most teljesen magával ragad. Amikor a gitár a kezemben van, és énekelhetek megszűnik a világ a körülöttem. Csak én vagyok és a hangszerem. Véleményem szerint éppen ezéért működünk ilyen jól, mert csak a zene ami számít ilyenkor. Átéléssel és odaadással adom át zene iránti szenvedélyem a hallgatóságnak. A fellépésünk után, kezemben a sörrel lépek ki a friss levegőre, hogy rágyújthassak végre egy cigire. Azt hittem senki nem lesz kint, hogy a vendégek bent tombolnak, táncolnak és élvezik a zenét. A sötét sikátor irányából női hangokat vélek felfedezni, az egyiket ezer közül is felismerem, velem is ugyanilyen sipítozó hangnemben beszél, amikor nem tetszik valami. A kezemben a  füstölgő cigivel indulok a hangok irányába, és még pont elkapom ahogy az én drága barátnőm kivörösödött fejekkel rohan az irányomba. Annyit még sikerült elcsípnem a szóváltásukból, hogy a pocsék zenéről osztják éppen a fost, és ez esetben a pocsék zene az én bandám.
- Elintézem. suttogom a rákvörös fejű barátnőmnek és Summer irányába indulok. Osztálytársak voltunk, de ő mindig azon kategóriába tartozott, ami nem ütötte meg a szintem. Jobb híjján, a haverokat követve mindig ő volt a piszkálódásom fő célpontja.
- Wilson. üdvözlöm őt hűvösen, de azért tekintetem végigjáratom rajta, Ritka alkalom amikor elismerően bólintok a megjelenésére. Azt hiszem, hogy mára már túl sokat piáltam, hat őt szexinek látom ebben a ruhában, biztos csak Monroe hatása.
- Nem kellett mondania semmit, akkora szád van, hogy a város másik végén is hallani lehet. Nézek rá semmit mondó tekintettel. Vagyis, próbálok semmit mondó lenni, de most valamiért egyáltalán nem működik. Tekintetem nem tudom levenni róla, formás mellei igencsak vonzzák a tekintetem. Mintha valami megmozdulna bennem, valami, amit vágyakozásnak neveznek, de én le akarom küzdeni. Nem akarom ezt az érzést érezni, nem most, nem itt és nem vele. A cigi lassan elég, a csikket a földre dobom és rátaposok. Szeretnék megmozdulni, elhúzni innen, de mintha a földbe gyökerezett volna a lábam. Csak nézem őt, akinek meg be sem áll a szája és nem tudom eldönteni, hogy megcsókoljam vagy inkább faképnél hagyjam. De...miért akarom én egyáltalán megcsókolni? Talán azért, mert vöröslő és telt ajkai szinte már sóvárognak a csókom után. Közelebb lépek hozzá, és gondolkodás nélkül tapasztom ajkaimat az övére. Nyelvem vadul tör utat magának. Lehunyt szemmel, követőlzően falom ajkait. Hátrálok néhány lépést, hogy háta a falnak dőljön. Szinte levegőt venni is elfelejtek, mintha egész életemben erre a csókra vártam volna. Kezeimet végigjáratom formás keblein, néhány pillanatra elszakadok ajkától, hogy nyakára halmozhassak puszikat. Mit művelsz Chris? Ez a lány egyáltalán nem az én súlycsoportom, még csak nem is tetszik, teljesen megzavarodtam az alkohol mennyiségtől. Elszakadok ajakitól, eltolom magamtól.
- Baszódj meg Summer. És ezt felejtsd el. törlöm le ajkaimról az elmaszatolódott rúzsnyomokat és vissza sem nézve hagytam ott egyedül a sötétben.

Másnap reggel korán ébredtem, az éjszaka történteket nem tudtam kiverni a fejemből. Az a csók, teljesen az elmémbe égett. Nem akarom ezt a kettősséget érezni, nem akarom, hogy egyáltalán tetsszen nekem. Azt akarom, hogy ő örökre a duci lány maradjon az osztályból, aki semmit nem jelent nekem. Oldalra pillantok a mellettem békésen alvó barátnőmre. Hogy soha többé ne jusson eszembe Summer és a titkos pillanatunk kezeimet a paplan alá csúsztatom, felfedezni a csinos, női testet.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Christopher Brendon Bowman
Christopher Brendon Bowman EmptyVas. Okt. 29 2017, 20:41

Gratulálok, üdv nálunk!

Chris! Először is, nagyon szeretem az avd. Very Happy És itt be is fejezném a rajongást, mert nem illő ezzel az arccal xd Aztán a leírásod, valami hihetetlenül jó lett Very Happy Tetszik, hogy igazi pub tulajdonost írtál le, aki elég arrogáns és seggfej, hogy jól vezessen egy ilyen helyet Very Happy Nem is kell részleteznem, hogy mennyire sikeres lehet a hely. Lehet nekem is el kéne oda látogassak. Very Happy Az előtörténetedet nagyon vártam, hiszen Summer után kíváncsi voltam, milyen a másik oldal Very Happy Nem okoztál csalódást és az évődés, amit egy csók tud okozni benned maradt. Very Happy Nem csoda, hogy így elcsavarta a fejed és valljuk be, mint férfi a férfinak, hogy nem mindig az alkohol a hibás Rolling Eyes Viszont nem akarlak tovább fenn tartani, hiszen fantasztikus történetetek van és nem akarok itt áradozni, hogy a végén megöljön Summer, mert ennyit kell várnia Razz Foglalózz kérlek, aztán évődjetek még egy kicsit, kíváncsian várom a folytatást. Very Happy


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Christopher Brendon Bowman
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Christopher Nash
» Kate Bowman
» Christopher Kellory
» Christopher Wolf
» Christopher "Kit" Byrne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: