New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 106 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 100 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 18:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 21:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 20:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 20:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 20:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 20:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 19:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 19:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 19:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 19:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana EmptyCsüt. 28 Szept. - 8:56
+18

Luana végül csak villantott abból, hogy milyen potenciál rejlik benne a mozgás tekintetében, és ha csiszolatlan is volt, azt nem mondanám, hogy rossz, vagy élvezhetetlen lett volna. Sőt, végső soron épp az ellenkezője volt igaz. Egyrészt alkati adottságai miatt eleve jó volt nézni, másrészt azért egy olyan lány, aki szeret bulizni, akinek nem idegen a tánc és egyébként is van a vérében ritmusérzék, nem adott rossz műsort még úgy sem, hogy nem volt erre felkészülve. Szóval hálás elégedettséggel fogadtam a műsort, aminek meg is volt az eredménye. Szavak és fizikális pozitív megerősítés is jár a produkcióért, nem lehet hálátlansággal vádolni és hát igen, azt valóban igyekszem megerősíteni a másikban, hogy ügyes volt, másrészt azt, hogy ennek van értelme és nem is olyan véletlenül kértem.
- Igen, a közönséged pedig mindig hálás azért, ha teszel kicsit a meghódításáért, hidd el! Néhány kanál az ilyen mézből igen messzire juttathat! - kacsintok a nőre, szavaimmal tovább építve kicsit ezt a vonalat. Fiatal volt még, részlegesen tapasztalt és ezért még alakítható is. Kellett hatni rá, kicsit terelgetni, mert végső soron a tapasztalat és időfedezet nélküli önbizalom csak a felszínre csapó tajték volt.
Viszont ez most csak a nyitánya volt egy új körnek, ezt mind a ketten tudtuk és a leányzó újra tevékenyen lépett a kényeztetés útjára. Nem tudtam, csak sejtettem, hogy mennyire kacéran akarna ebbe belefogni, előzetesen volt már némi nemű tapasztalatom vele az este egy korábbi pontjáról, így hát nem is engedtem ki teljesen a gyeplőt a kezemből ezúttal: felállva s tincseit finoman, de határozottan markolva veszem kezembe az irányítást és dolgoztatom meg kicsit alaposabban Luana-t. Ha már büszke a maga tapasztalatára és képességeire, hát lássuk! Nem annyira kímélem most, szenvedélyesebben és vadabban követelem meg a kényeztetést, mint eddig bár ez még mindig nem lép át egy határt. De állja is a dolgot, nekem pedig az ettől felgyülemlő élvezetteli feszültséget már egy ponton csillapítani kell: így rendezem át a karcsú leányzót más helyzetbe, hogy újra magamévá tegyem gyorsan és határozottan. Egyik kezem hajánál fogva tartja meg, a másik előre siklik, hogy telt domború keblére markolva kényeztessem kicsit ott is.
- Igen, egy ilyen kéjenc cica ezt érdemli! - mormogom neki, majd a következő megjegyzésére fenyegető, karcos kacajjal reagálok, melléről eltávolodó szabad kezemmel pedig a fenekére csapok párat. Kicsit keményebben húzom hátra buksiját hajánál fogva, hogy fülébe moroghassak.
- Látom azt szereted, ha keményen megkúrnak! Helyes! - szavaim alatt lassan, de mélyen jártam benne, nem nagy lendülettel mozogva, utána viszont tempót váltok, egyre gyorsuló lökéseimbe már komoly erőt adok, csípőm és kezem húzása összedolgozik s Luana hamarosan a tőlem telhető legalaposabb gyors és erőteljes farkalásban részesül, lökéseim újra és újra mélyen hatolnak édes ölébe, amíg azt nem érzem, hogy Luana már remeg a kéjtől, a robbanás határára sodródik. Eddig kezem visszatért keblére mellbimbójával játszadozni, azt morzsolgatni. Még egy kicsit rákapcsolok, hogy áttaszítsam a határon s ha élvezni kezd, akkor vezetem kezem melléről ölére, hogy csiklóját kényeztetve most még tovább vezessem a kéj világába, orgazmusát nem egyszeri-, hanem egymásba kapcsolódó láncolat-gyönyörré változtassam. Nem engedem le a csúcsról a nőt az ingerléssel, bár egy ponton farkam elhagyja éhesen lüktető punciját s egy kicsi billentéssel helyzetet változtatva hatoljak újra popsijába, amit elég jól bemelegítettem már az ete korábbi szakaszában. Ennek hála nem kell annyira lassan és finoman mozdulnom, még ha azért most is figyelmesebb vagyok vele, de a hevesség itt sem lankad egyébként, ahogy a bennem tomboló vágy sem, ahogy Luana hátát kéjes ívbe feszítve tartom egyik kezemmel sötét fürtjeit, másikkal nyúlok torkára és álla alá, ott tartva meg picit, ahogy hamarosan immár tövig kalandozok finom kis popsijában!
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana EmptySzer. 13 Szept. - 20:13

Lorenzo & Luana



Sok olyan nőt ismerek, akiknek ez az egész nem lenne egy kicsit sem zavaros, még ennyi ital után sem, vannak barátnőim, akik majdnem ilyen hévvel, mint most én élik a mindennapjaikat, pedig ez rohadt nehéz. Legalábbis számomra, annak ellenére, hogy meglehetősen kedvemre van. Tetszik ,amit Lorenazora nézve vált ki az, amit csinálok, ahogy változik a teste, csupán csak attól, hogy az enyémet nézi, ahogyan a rúd körül, valószínüleg elég bugyuta módon pörgök. Lehet ez a pasiknak teljesen más téma, lehet, hogy nekik mindegy milyen a műsor, ha a testi adottságok jók és tisztában vagyok az enyémeimmel, amik nem kispályások.
Nem hezitálok sokat, hogy megint a közelébe legyek, bár a kis tánc, nem annyira izgatott fel engem sokkal inkább őt, így széles vigyorral a farkára pillantva megyek közelebb hozzá. A csókba nem mélyedek bele, mert nem ezért vagyok most itt, van ötletem mit tudok vele kezdeni és lehet nem annyira merészek, mint neki velem, de azért számomra igencsak izgató gondolatok.
- Végül is a közönségem tetszését elnyertem, és már nem is volt most a lényeg.- az, hogy máskor is folytatom e még kérdés, nem tudom mennyire való nekem ez a vonaglás, bár szexi, attól aki igencsak profin műveli, de én nem éreztem magam annyira komfortosan a rúdon, de mindent azért, mert olyan szépen kérte.
Nem sok kell, hogy a számat a férfiasságára vezessem és lassan kezdjem elkényeztetni, bár eleinte csak egy kis szórakozásnak akartam ezt, ő szinte rögtön kap is az alkalmon és felegyenesedve veszi át az uralmat és én hagyom neki. A fejemet vezeti és nem ellenkezek, az akaratának eleget téve merítem el a számban és minden mozdulatát lekövetve igyekszem élvezetet adni neki. Amikor elhúzza a csípőjét az egyik kezemmel megtörlöm a szám szélét és felnézek rá mosolyogva. Mozdulatai gyorsan és határozottak, ahogyan a helyemre tesz a kanapén, neki háttal és egy hirtelen döféssel hatol belém, amire felnyögök és a hajamat fogva feszítem ívbe a hátam, miközben határozott mozdulatokkal dolgozik bennem az én legnagyobb élvezetemre.
- Szóval szerinted ezt érdemlem? - kérdezem nyögve, mert bár beszélgetni kezdtünk, azért a mozgás nem marad abba, és minden döfés ellenére, van bennem elég erő, hogy válaszoljak neki. - Azt hittem tudsz te ennél jobbat is. - fordítom féloldalasra a fejem, hogy egy pillanatra pimaszul mosolyogjak rá, mielőtt megmarkolom a kanapét a követező döfésére. A fülemben csengő hangja magában felizgat, nem kell látnom hozzá az arcát, sem hogy élvezi a dolgokat, már el tudom képzelni magam előtt.
#myoutfit





"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponin a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
248
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana EmptyVas. 10 Szept. - 21:35
+18

Nyilvánvaló volt, hogy a leányzó nem volt tapasztalatlan, s ha fiatalnak is látszott, hát eddig elég nagy kanállal ehette az életet. Csakhogy én sem voltam kispályás és hát bennem bőven partnerére akadt. Abban biztos voltam, hogy benne egy olyan partnert találtam, aki bőven megér pár ajtócsapkodást és érdemes lesz még keresni, bár ez az este sem ért még véget... de úgy gondoltam, hogy ami eztán jön, az végső soron csak javíthat az eredményen.
Persze az is igaz, hogy Luana korából adódóan mindenben nem lehet teljesen tapasztalt és bizonyos fokú érettséget még nem ért el. Ennek köszönhető az esélyesen, hogy kezdi kicsit túlfeszíteni a húrt. Persze nem tudhatja még éppen ennek hiányában, hogy ez mit is jelent, de ezért is vagyok vele azért sokkal türelmesebb. Idősebbként ezt belátom és kicsit engedékenyebb vagyok. Egy pontig. Szerencsére nem akar az untatás irányába lépni tovább, így csak nekidurálja magát s én kedvtelve csodálhatom formást testét, domborodó idomait, illetve azt, hogy miként is tudja ezt kihasználni a rúdon s a pillanat kreativitása mit hoz ki belőle.
Tetszik a műsor a maga nyers, amatőr és improvizált valójában. Ez adja meg a dolog értékét és élvezetét, amellett, hogy biztosra veszem: ezt én látom tőle először. És ez egyáltalán nem elhanyagolható dolog, kicsit sem! Persze csiszolódni-fejlődni lenne még hova, de az a jövő zenéje. Lehet ezek után ő is fog arra gondolni, hogy azért ez nem lenne rossz, pláne, hogy látja, hatást vált ki vele és örömet is okoz. Ez is csak egy újabb terep, amivel ezt megteheti s minél szélesebb a repertoár, annál jobb végső soron!
Persze nem csak az széles hanem némelyik hívogató terpesz is, aminek hála gyorsan jövök újra hangulatba, ezzel együtt a mosolyom is széles, s végül még pár igéző mozdulat után hívom magamhoz a leányzót, aki lelkesen jön is. A rövid csókot viszonzom persze s ujjaim gerincének vonalán simítanak végig.
- Lehet, hogy nem teljesen könnyű, de ez a tánc azért megérte, igen tetszetős volt! Valóban van hozzá tehetséged és adottságaid! - mondom végül, elismerően s mellette kicsit bátorítóan-motiválóan is. Tudtam, hogy a lánynak van annyi öntudata és önbizalma, ami miatt a sima bók kicsit hiábavaló is lenne, de azért motiválni lehet, a pozitív megerősítés fontos. És úgy láttam, hogy azért élvezte s ez még végső soron fokozhatta is az élményt.
Mondjuk az élmény fokozásában rá sem kell sokat várni, mert kissé önállósítja magát s ajkait veti be farkamon, amit elégedett morranással nyugtázok. Huncut teremtés, meg kell hagyni. Ugyanakkor ez olyan játék, amit ha megkezdett, nem biztos hogy uralma alatt is tud tartani. Ugyanis nem kell sok, hogy ültő helyemből felegyenesedjek a lány barna fürtjei közé simítva kezemmel, ezzel azt is biztosítva, hogy feje ott marad, ahol eddig is volt... s ha már kényeztetésbe kezdett, hát most tisztességesen fogja is végezni a dolgát: nem engedem csak úgy el, ujjaim határozottan markolnak a selymes barna fürtökre és ahhoz se kell sok, hogy csípőm is billenjen és mozduljon, tovább fokozva az élvezetem és jobban megkérve a kényeztetést. Hamarosan két kezem simít már a barna tincsekre, túr közéjük s markol rájuk, hogy csípőmmel összhangban munkálkodva most alaposan megdolgoztassák Luana-t és édes ajkait, nyelvecskéjét és torkát! Az élvezettől fel-felmorranva ostromlom kőkemény hímtagommal és feszegetem határait, tesztelve, hogy mit és mennyire bír, ahogy jobban és jobban teret adok a szenvedélynek, ezúttal keményebben bánok a leányzóval.
S a kemény bánásmód nem is ér véget amikor visszahúzom csípőm mielőtt még túl hamar túl jó lenne. Felhúzva a leányzót penderítem a kanapénak, úgy, hogy nekem háttal legyen. Térdeljen fel rá, támaszkodjon neki, ahogy jól esik, ebbe nem avatkozom bele. Az én fókuszomban most az van, hogy hajánál fogva tartsam magam előtt, másik kezemmel fenekére csapva, majd kemény lökéssel hatolok belé, farkam forró lüktetéssel veszi birtokba ölét. Gyors, határozott és erőteljes lökésekkel dolgozom meg mélyen újra és újra belé csapódva.
- Látod, megéri kicsit átlépni a határokat és a kedvemre tenni! - morgom fülébe, ahogy hátára hajolok s finoman megharapom fülcimpáját, majd egy picit nyelvem is megjáratom fülkagylójában, míg most mélyre merülve járok benne rövidebb lökésekkel. - Cserébe olyan alaposan megdugom a finom kis puncid, ahogy érdemled! - szavaim után eltávolodom s csak fokozom tevékenységem erejét és lendületét, hajánál fogva feszítve ívbe a lány hátát és húzva újra és újra még jobban lökéseimbe!
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana EmptyVas. 10 Szept. - 4:58
+18


Lorenzo & Luana



Már nem vagyok kislány, pontosan tudom, hogy mit akarok az élet szinte minden pontján. Ezért is kellett nekem talán egy kicsit hamar felnőnöm, mert mindig is akartam ezeket a célokat ismerni és tudatosítani magamban őket. Persze minden változik az életben, ahogy talán ez a tudás is magammal szemben, mert a Lorenzoval való találkozás teljesen megváltoztatta egy valamibe vetett hitem és ismeretem. Sosem voltam olyan lány, aki nagyon megveti a szexet, mert elég kalandvágyónak hiszem magam ilyen téren is, de ez egy más világ ezen a nagyvilágon belül is, amit ma tapasztalok. Nem mondom, hogy ellenemre van, de sosem gondoltam volna, olyan olyan mélységesen bele tudnék menni, mint most teszem. Sok pasi nem képes az ilyenfajta élvezetekre, pedig annyira magától értetődő lenne, hogy a nő valamilyen formában felhúzza a másikat, hogy sokkal vadabb dolgokat tudjanak utána folytatni, csak az élvezetek kedvéért, mert sokszor ez addig jó ameddig nincsenek benne az érzelmek.
De nyilván nem lehet sokáig feszíteni a húrt felismerem ha valakit már nem lehet tovább húzni, nem lehet a játékot sem örökké nyújtani és Lorenzonál elértem ide, ami azt jelenti, hogy ideje megadni magam és olyan valaminek is behódolni, amire vágyik. Nem véletlenül indulok el kis pimasz mosolyommal az arcomon a magassarkúhoz és veszem fel úgy, hogy teljesen rálátása legyen az egész akcióra.  Ezt követően indulok el a rúd felé, ami a megérkezésemkor még egy kicsit talán rémisztőnek és elképzelhetetlennek hatott, hogy bármi közöm legyen hozzá. Amint megfogom a zene ritmusára kezdek el mozogni, fogalmam sincs mit csinálok, de vagy tetszik neki a szavait hallva, vagy csak biztatni akar, de már egyik sem hozta zavarba igazából. Minden egyes mozdulatomnál őt nézem, őt és azt, hogy egyre jobban kezd ágaskodni az a rész a testén, akinek igazából a műsor is szól, amit önelégült mosollyal nyugtázok.
- Az ilyet még kérned sem kell. - jövök el lassan a rúdtól és egyenlőre nem ülök az ölébe, csak az arcához hajolok, hogy megcsókoljam, röviden, de pimaszul. - Remélem nem gondoltad, hogy könnyű lesz velem. - mert velem sosem az, és nem mondom, hogy meg kell szoknia, mert biztosan meg annyi nő van, akivel másszor szívesebben szórakozna, de azért nem szeretek könnyű préda lenni, már akkor sem ha elkaptak.
A számmal a farka felé indulok, hogy benedvesítsem azt, óvatosan engedem a számba, de nem akarok túl sokat ott időzni, mert magamban akarom őt érezni újra.
#myoutfit





"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponin a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
248
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana EmptyCsüt. 24 Aug. - 7:45
+18

Vannak pillanatok, amikor a beszéd háttérbe kell, hogy szoruljon s a tetteknek kell helyettük szólni. Alapvetően olyan ember voltam, aki sokat időzött csendes magányban s csak akkor szólaltam meg, ha feltétlenül szükségét éreztem. Mondjuk akkor nem biztos, hogy ezt röviden vagy visszafogottan tettem, a helyzet és a téma szabta meg, mennyire eresztettem bővebbre mondókámat.
Most azonban semmi ilyesmire nem volt szükség, a tettek, mozdulatok bőven elegendőek voltak ahhoz, hogy közös élvezetet produkáljanak. Igaz, hogy a beszéd az ilyen helyzetekhez is hozzá tud járulni jótékonyan, fokozni a hangulatot, bár azok sokszor inkább apró elejtett megjegyzések, vagy éppen az, hogy pár indulatból kimondott szó miként válik szaggatottá, nyögéssé, sóhajjá: megerősítettek és fűszereztek. Luana-val való együttlétemben ilyesmi is akadt, de egy ponton túl máson volt a hangsúly, artikulálatlan hangok kísérték már csak azt, ahogy mindketten az öröm és a kielégülés élményét űztük s ami, ha nem is egyszerre, de rövid időn belül utolért mindkettőnket.
Ilyenkor jó, ha az ember kicsit kifújja magát, kicsit megpihen. Nekünk férfiaknak mondjuk ez picit még hosszabbra is nyúlhatott, mint egy nőnek, de ezért volt érdemes alaposan megdolgozni és lefárasztani a másikat: így a partnernek is volt mit kiheverni. Ilyen tekintetben sem panaszkodhattunk azt hiszem, de még azt sem mondanám, hogy nagyon a végsőkig feszítettük volna a húrt: ami történt jó volt, alapos volt, de korántsem annyira fárasztó s ezt partneremen is látom.
Nem kell sok, hogy mozgásba lendüljön, én pedig azon vagyok, hogy fenntartsam a hangulatot valamilyen módon s a leányzót is erre ösztökéljem. Luana pedig partner is a dologban, tanúságot téve arról, hogy figyelt szavaimra s van benne hajlandóság a kedvemre tenni. Ezt pedig értékelem és mindenképp jó pontnak minősül. Szerintem sejti, hogy cserébe kényeztetést és élvezetet kaphat, de ez szerintem egy fair üzlet. Még akkor is, ha Luana egyébként valami oknál fogva feltette magában, hogy a másik türelmével játszadozni egy élvezetes dolog. Nem tagadom, hogy egy bizonyos pontig ez valóban így van, jó évődni a másikkal, cukkolni és húzni kicsit, de ebben van ám egy olyan nagyon érzékeny határvonal, amit igazán érezni kell s az nagy tudás, hogy az ember ne lépje át, ha ilyen játékba fog. A fiatal latin leányzó pedig már kicsit billegett a korláton, de én még türelmes voltam vele, az ölembe ültettem és cirógattam.
- Jó kislány! - kacsintok rá, mikor végül csak elszánja magát s ahogy feláll játékosan meglegyintem fenekét, majd végig is simítok rajta, hogy aztán hagyjam távozni. Ezt követően pedig érdeklődve figyelem a műsort, ami szemeim előtt bontakozik ki. Nem véletlen mondtam, hogy érdekelne ez, mert kíváncsi voltam, hogy milyen, amikor ezt az oldalát kell szabadon engednie. Ahol szintén nincs helye a szavaknak, a test és a mozdulatok beszélnek, de mégis ott a zene korlátja, nem lehet teljesen szertelen szabadsággal viselkedni. Érdekelt, hogy az érzékiségnek ebből a formájából mit tud kihozni s mit fog ezzel elárulni magáról, mert komoly háttértudás hiányában nem igazán tudott alakoskodnia, önmagát kellett adnia s abból meríteni a mozdulatokat.
- Ez az nyuszifül, ügyes vagy! - biztatom kicsit, ahogy szépen melegszik bele a műsorba kacér pillantást vetve rám válla fölött. Egész jól feltalálja magát és igen jó teste van, ügyesen teszi közszemlére és használja ki a rudat bevonva a játékba. Láthatja, hogy igazat mondtam s valóban hatással van rám a dolog, tekintetem vágyakozva figyeli, nem tud elszakadni tőle s férfierőm is kezd újra feléledni a műsor hatására, amit elégedett mosollyal élvezek ki.
- Szerintem itt az idő, hogy rajtam folytasd a táncot, mint egy rendes magán műsorban! - kacsintok rá magamhoz invitálva Luana-t s valami azt súgja, hogy nem lesz ellenére, ha a fém rúd helyett az én ölemben kell mondjuk táncot lejtenie, ha így próbálhat még jobban lenyűgözni és a bűvkörébe vonni. Kacéran csillogó tekintete, nedvesen fel-felcsillanó hívogató öle, melyre sok pillantást vethettem eddigi tánca alatt, mind-mind erről árulkodnak.
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana EmptyCsüt. 10 Aug. - 12:40

Lorenzo & Luana



Semmi duma, csak a tettek dominálnak most ebben a pillanatban, kiélvezem, minden egyes mozdlatát, minden egyes nyögését, amit halkan a fogai köüzül hallatt, mert most nem egészen látom őt. Nem mondom, hogy annyira szeretem nézni a másikat szex közben, de eléggé izgató tud lenni, amikor látod a másik arcán az élvezetet, amit a te tested okoz neki. Általában azért fekszek le valakivel, mert az illető vonz, valami megfog benne vagy csak a saját élvezetemnek akarok eleget tenni, itt minden összejött. Lorenzo elég vad férfinak tűnt, aki megszerzi amit akar és a fenekemet akarta,m odaadtam neki, vannak korlátaim, amit tud, de erően feszegeti azokat hiába vassal vannak határolva, már közel van ahhoz, hogy áttörje őket.
Amikor mindketten a csúcsra érünk, szinte fáradtak érzem magam, de nem úgy, mint akinek elég amit kapott hanem mindezek mellé még éhes is vagyok. Éhezem a farkára, éhezem a testére, hiába kaptam belőle már így is rengeteget. Nem vagyok telhetetlen, de tudom mi kell nekem és ez amit tesz velem biztosan azok közé tratozik.
Megadom neki, amire korábban célzott, óvatos mozdulatokkal enyhe fenék kitolással vesze fel a cipőm, majd a kanapéhoz sétálok, ahol helyet foglalt. Várja a folytatást, látom rajta, hogy bízik benne, hogy az ösztönzése hatásose volt, de azért én ennél többre vágyom, mint bámuló tekintet. Lehet kicsit kijátszom a türelmét mert a szemöldöke magasan ívelődik a homlokán szavaim hallatán, lehet nem ilyennek képzelte az estét, vagy könnyedebb nőcskékkel volt dolga, akik szinte csettintésre tették, amit kért. Én is megteszem, mert én mondta, hogy csak mondja mit szeretne és én készséges leszek, de nem vagyok olyan lány, aki ennyire könnyű este lenne, sosem voltam az. Van akinek ez nem tetszik, de aki igazán akarja az benne tud lenni ebben a játékban és ehhez türelem kell, hozzám rengeteg. Mellé ülök, de nem sokáig élvezem a kanapé unalmas magányát, hamar az ölébe találom magam, amit egy széles mosollyal nyugtázok. Bár a maga vadsága, amire ez idáig vártam sem következett be, az álla alá nyúlva húzom magamhoz egészen közel, hogy az ajkaink éppen ne érjen össze, még.
- Csak mert tudom, hogy mennyire vágysz rá. - kacsintok rá, majd csók nélkül faképnél hagyom és a rúdhoz sétálok a zene halkan szól a szobában, de annyira nem halk, hogy ne tudjam felvenni vele a ritmust. Testem a rúdhoz simul és mit sem tudva erről az egészről pürgetem meg magam körülötte. Hátat fordítok Lorenzonak és kitolom a fenekem, miközben a rúdba kapaszkodok. A vállam fölött pillantok rá, ahogyan meztelenül bámul engem a kanapéról. Szinte könyörögve esnék neki ismét, de folytatom a műsort. Szembefordulok vele és a szemébe nézek, miközben a lábaimat széttárva guggolok egyre lejjebb és lejjebb, majd szinte azonnal fel is egyenesedek.
Még egy darabig mozgok a rúd körül a zene diktálja nekem a mozdulatokat, szinte érzem, hogy a fejembe szállt már az alkohol, ami miatt egyre többet és többet tudok mutatni magamból, de hülye nem leszek tőle.
#myoutfit





"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponin a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
248
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana EmptySzer. 9 Aug. - 20:50
+18

Csinos és kellően huncut természetű volt Luana, így nem sok okom volt a panaszra, azon felül sem, hogy egy vonzó fiatal lánnyal tölthettem az estém, aki a maga módján szórakoztatott is. Éppen ezért láttam is benne több fantáziát, minthogy a ma estét letudjuk aztán köszi-puszi és kalap-kabát. Nem, ennél több rejlett a leányzóban!
Viszont most nem igazán volt időszerű ezen gondolkodnom. Az élvezet, a kéj sokkal inkább lefoglalt és vétek lett volna nem a pillanat varázsára figyelnem. Márpedig az élvezet igencsak magas fokára hágott, merthogy kívánságom teljesíthettem (bár én is megtettem az övét) s most kedvemre hódíthattam meg Luana-t hátulról és járhattam ínycsikaldóan kerek, finom hamvas popsijában. Kihasználtam hát a lehetőséget, miután lassan kezdtem a dologhoz részben az ő óvása, részben a saját kéjem miatt, hogy aztán nekiálljak egyre alaposabban és lendületesebben magamévá tenni így is a leányzót. Szavakkal sem spóroltam erőm és lendületem mellé s ha Luana nem is válaszolt, a jelek szerint és nonverbális reakciói alapján nagyon is tetszett neki a dolog, ami az én megelégedésemre is szolgált. Nem is állok hát le, serényen munkálkodok a közös örömön alaposan farkalva a lány szűk popsiját, míg nem sikerül az előzőnél is intenzívebb orgazmusban létesítenem Luana-t. Hajszálon függök utána jómagam is, de annyi még van bennem, hogy a helyzeten fordítva kicsit végül ajkai közé süljek el, édes száját feltöltve élvezetem magjával. Elégedett mosollyal nézem, ahogy jó kislányként le is nyeli s mindvégig bujaságot tükröző barna szemeit az én arcomra függeszti. Kellemes borzongás jár át ettől is, fokozva a kielégülés gyönyörét, ami után némi szusszanás azért jár.
Ennek örömére helyezkedem el kicsit pihenősebben s várom a folytatást, hiszen annak is kijelöltük az útját ilyen-olyan módon, én pedig kedvtelve nézem, ahogy Luana elriszál előbb az alkoholért, majd cipellőit felvenni. Ügyes kislány, figyel rendesen, meg kell hagyni. Én pedig közben helyet váltottam, visszaülve kiinduló helyemre, a kanapéra, miután ahhoz, amit mondtam neki, ez volt számomra a legmegfelelőbb hely.
Luana viszont rövid úton ismét egy kérdést tesz fel nekem, majd mellém huppan a kanapéra mellém, ahelyett, amit igazából megkezdeni látszott már másodszor ma este. Szemöldököm elsőre picit felszalad, de egyébként uralkodom magamon. Lehet ő valamiféle játékos évődésnek fogta fel ezt, de én a magam oldalán kezdtem elég fárasztónak érezni, hogy igazából ugyan azt a dolgot ismételgetem. Tudtam én kérni, szép szavakkal élni és meg is tettem, ugyanakkor ennek is volt határa. A leányzó pedig már kezdett a türelmem határán billegni azzal, hogy leginkább olyan volt, mintha a falnak beszélne az ember, ami azért volt nevetséges valahol, mert ő mondta korábban, hogy nyugodtan megmondhatom, ha ezt szeretném látni, de hát az is elhangzott, hogy azt szereti, ha valaki megmondja amit akar, nem kerülgeti a kását. Én pedig ilyen téren már annyira egyértelművé tettem a dolgot, hogy igazán nem lehetett ilyen tekintetben kérdés.
Szóval visszafogtam a sóhajt, amit ez a játékosnak szánt, de a valóságban infantilizmusba hajló viselkedés váltott volna ki belőlem. Persze az plusz pont volt, amit eddig okozott s ahogy az imént egy korábbi megjegyzésemre is tekintettel volt, szóval ezeket mindenképp számlájára írtam.
- Azzal érhetsz a legjobban célba, ha további szenvedélyben és kéjben bő folytatás a cél. - mondom végül egyszerűen, továbbra is türelmesen, ahogy közben a kezeimmel ölembe húztam a mellettem ülő lányt és formás testét meg-megcirógattam, nyakának puha bőrére is nyomva pár csókot. Nos, ez az egyik baj a pszichopatával: üres könyv, azt ír magába, amit gondol s megszólalásig képes ezt a belső űrt élethűen leplezni, jelen esetben még tudtam fogyó türelmem némi gyengédséggel kendőzni.
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana EmptyHétf. 7 Aug. - 9:08

Lorenzo & Luana



Fogalmam sem volt róla, hogy az estém olyan helyzetet is eredményezhet, ami nincs ellenemre. Az egész jöjjünk el egy sztriptíz klubba dolog, egy kicsit ijesztő volt, nem vágytam ide,nem akarta vonagló nőket nézni, bár látom, hogy nem csak vonaglás van abban sem, hanem sokkal több. Sok kalandom volt, talán több, mint kellett volna mindazok ellenére, hogy ilyen téren is eléggé megfontolt vagyok, nincs az az alkoholmennyiség, ami átver annyira, hogy az ítélőképességem odevesszen. Nincs az a férfi, aki akaratom ellenére tudná azt tenni velem, amit ő akar, ennél jobban neveltek. Hála a bátyám igen korai beszoktatásának, nem ma kezdtem az ilyen és ehhez hasonló helyek látogatását, valameiyik kisebb trauma volt izgalom szempontjából, és van amelyik óriási élmény. Ő már csak ilyen, 20 évesen annyi helyre jutottam el, és olyan élményeket, tapasztalatokat szereztem, amit mások 30 éves koruk után tesznek meg. Sok szülő ezt elítéli, de mi egy kicsit mások vagyunk, talán anyu elvesztése tette ezt velünk, talán vele is ilyenek lennénk, ezt sosem tudjuk meg.
Mindig van olyan az életben, ami új, amit tapasztalni kell, és Lorenzo szépen lassan visz bele olyan dolgokba, amik talán mindig is a fantáziám részei voltak, d sosem engedtem ki onnan őket. Táncolni talán nem fogok, talán igen, bár elég messze áll tőle ez a fajta csábítás, minden lehetséges.
Már hátulról van bennem és én egyre közelebb és közelebb kerülök a csúcshoz, ismét, amit csak az koronáz meg, hogy a fülembe szól, a hangja csábító és ilyenkor úgy érzem semmi sem elég belőle. Olyan orgazmust élek át vele, amiben régen volt részem, nagyon régen, de nem újdonság számomra. Amikor megfordít és a számba élvez fél mosollyal az arcomon nézem az övét, ahogyan végigsöpör rajta az élvezet minden pillanata.
Nincs semmi okom megszólalni, mégis megteszem és táncra invitálom szavaimmal, de tudom mit fogok kapni válaszként, és pontosan azt is feleli. Akarja, hogy táncot lejtsek, bár hozzám ez talán nagyon távol áll, egy kis bemutatót mégis tarthatok neki. Elmegyek az italig,amit meg is húzok, mert szomjas vagyok, már egyáltalán nem érzem, hogy bátorításra lenne szükségem csak jól esik, ahogyan a szesz végigmar a torkomon. Odaviszem neki, majd szinte azonnal távozok is, a kérésének megfelelően bár csak egy fantázia megjegyzés volt részéről, mégis megteszem, hogy a lábamra húzom a cipőm, hiszen nem akar megállni egy körnél, akkor a másik legyen sokkal izgalmasabb számára is.
Átül a kanapéra, és tudom mit szeretne, látom azon a huncut szempáron, hogy mire vár, de nem fogja megkapni, bár most az ő kérése jönne, én azért nem adok meg neki mindent, majd idővel, ha ennyire odaadó lennék, akkor jogosan hívhatnánk lassan házasságnak ezt a rövid ismertséget, de én nem tartozom neki semmivel mégis adok neki magamból valamit, amit másnak eddig talán nem.
Odamentem hozzá, egészen közel álltam hozzá, és csak elé hajoltam, széles vigyorral az arcomon. - Szóval csak azzal tudlak eléggé felhúzni újra ha táncra perdülök? - kérdezem huncut hangon és hátrapillantok a rúdra. Majd vállat vonva leülök mellé, egy kicsit be akarom vadítani, bizonyos keretek között, de nem fogom kérni, el fogom érni, hogy olyan legyen, amilyennek látni akarom.



"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponin a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
248
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana EmptyVas. 6 Aug. - 14:03
+18

Akárhonnan is nézzük, ez egy első együttlét volt, éppen ezért nem is volt meglepő, hogy az ember találgat, vagy tapogatózik és nem tud mindent a másikról. Viszont ezen lehetett segíteni s amellett, hogy az ember próbálkozott, a szavakat sem érdemes alábecsülni. Úgy voltam vele, hogy érdemes és kell is kérdezni, azzal például a rossz tapasztalatok, hibák egész jól kiszűrhetőek és nem kell arra energiát fordítani, hogy az ember egy hibát akarjon jóvá tenni, mikor helyette közös élvezetre is lehet pont ugyan ezt fordítani! Ezért is mondtam egy-egy dolgot, vagy kérdeztem. S mindemellett az a gondolat is egyre inkább erősödött bennem, hogy én ezt a leányzót még akarom látni, érezni. Volt benne potenciál, lehetőség és ez el-elgondolkodtatott, még ha jelen helyzetben ezt nem is igazán akartam kibontakoztatni, annyi más dolog volt, ami a figyelmem igényelte!
Például az, hogy Luana-t újra magamévá tegyem, ráadásul olyan módon, amit picit korábban jeleztem is neki s ami annyira fantáziát pörgető, ha megnézzük, milyen ínycsiklandóan formás popsija is van. Egyszerűen kell nekem! S el is veszem ami kell, a jelek szerint mindkettőnk megelégedésére. Finoman kezdek hozzá, hogy picit bemelegedjünk, hogy kellemes legyen az élmény, de a jelek szerint tényleg nem volt teljesen tapasztalatlan a lány, mert gyorsan belerázódott s már ő akar többet. Meg is kapja, ahogy izgató kezemet is, bár azt csak egy darabig, amíg segítségével még jobban felhúzom. Viszont kezem odahagyja csiklóját némi izgatás után, hogy immár csípőm mozgását élvezhesse ki igazán s panaszra nem lehet oka, ahogy hajába markolva feszítem picit ívbe a hátát és egyre gyorsabban, erőteljesebben mozgok. Alaposan el fogom látni a baját, ezt ígértem neki, hát állom is a szavamat: farkam tövig merül fenekébe követelőzően újra és újra, lendületesen, erőteljesen. Mennyeien feszül körém, s még többet és többet akarok. Hajánál fogva picit hátrébb is húzom magam felé felsőtestét, s én is kicsit előrébb hajolok, hogy fülébe súghassak.
- Isteni kis segged van Luana! - súgom a fülébe, majd megharapom a fülcimpáját. - Egy kör lehet nem is lesz belőle elég. - mormolom még karcos hangomon, majd füle mögé nyomok egy csókot s hajánál fogva nyomom testé vissza előrébb, hogy hátát továbbra is ívbe feszítve ostromolhassam most már igazán keményen, fel-felmorranva, s egyet-kettőt popsijára is paskolva másik kezemmel. Nem kell sok ebből a bánásmódból, hogy a lány robbanjon s én mosolyogva fogadom élvezetét, ami elég intenzívre is sikerül s teszek is érte, hogy az legyen, mert a kéj pillanatai alatt sem állok le, stabilan tartom a ritmust, hogy elnyújtott, mély és érzékeit felperzselő kéjes utazásban legyen része, remegjen csak teste, járja át a libabőr, pofija lényegüljön át a kéj maszkjává.
Persze a végtelenségig én se bírom, főleg ezt az intenzíven csodás élményt, így eljön a pont, hogy kihúzódom a lányból, fordítok rajta s ha már korábban szabad kezet adott, hát élek is vele. Nem kell már sok, nagyon a peremen billegek s kacsója pár mozdulata elég ahhoz, hogy édes kis száját töltsem tele élvezetem forró magjával fel-felmorranva, megfeszülő testtel. Elégedett pajzán mosoly ül ki ajkaimra, ahogy látom mint fogadja a dolgot s nyel egy nagyot. Megsimogatom buksiját jutalomképpen kellő gyengédséggel, úgy, hogy elégedettségem s vonzalmam kifejezésre juttassa, mennyire is jól dolgozik az "én kis cicám".
- Talán inkább fordítva! - nevetem el magam, továbbra is buksiját simogatva. - Ha megmutatod milyen is lennél erotikus táncoslánynak, lehet fel tudsz húzni könnyen a folytatáshoz... azt pedig most is tapasztaltad, mivel jár! -kacsintok rá, hogy motiváljam kicsit s valahol jobban meg is értheti, hogy miért jó ez a játék, hogy miért érdemes a dolgot kipróbálnia. Arról nem is beszélve, hogy ha ráérez az ízére, ha megtetszik neki az tovább színesítheti a világát s végső soron eddig is megmutatta, hogy szeret kacéran játszadozni a férfiakkal. Ha ilyen irányban is akar fejlődni, azzal pedig játékos énjét új szintre emelheti. Ahogy távozik, mosolyogva figyelem hogy ring csípője, majd át is veszem tőle az üveget, hogy igya egy kortyot az ágy szélére ülve most. Ő pedig nem marad s nem is marasztalom, mert mozdulatain éreztem, hogy mást tervez. Kedvtelve figyelhetem, mint igyekszik még jobban a kedvemben járni. Lehet tudja, lehet csak reméli, de ennek biztos meglesz a jutalma részemről. Tetszik mozdulata, csodás idomait csodálhatom alatta s a fehér magassarkú csak még jobban kiemeli lábainak kecses vonalát, fenekének ínycsiklandó domborulatát.
Mikor végzett, felállok s elsétálok mellette, testén végig simítva, hogy a kis színpad és rúd előtti kényelmes kanapéra üljek vissza, ahonnan indultunk.
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana EmptyVas. 6 Aug. - 13:06
+18



Lorenzo & Luana



Kérdése nem lep meg, sok pasinak van olyan fantáziája, amiben nem mindegy hova engedi ki a végső kielégülését, én ennek nem szoktam határokat szabni, mert egyátalán nem vagyok finnyás, és igenis ezt is a játék része, nincs ebben mit szégyelni. Lorenzo megkérdezi, és tetszik, hogy nem öntörvényűen találja ki, amire ő vágyik. Meglep, hogy ilyen helyzetben is helyén van a feje és igenis figyel arra, amit én akarok. Nagyon meglep, de nincs időm meglepettségemmel foglalkozni, mert akármennyire is élveztem az első kielégülést, valahogy azt sejtetik a mozdulatai, hogy nem ért még véget az öröm számomra sem. Megfordít, hogy a fenekem felé legyen és érzem, ahogyan kemény férfiassága a fenekembe hatol. Felnyögök és az ágyba markolok, lassan mozog bennem,  óvatosan,hogy megszokjam a méretét, de nem kell sok idő és akaratos leszek, többet, sőt mindent akarok tőle, így kezét a csiklómhoz vezetem és kérem tőle, hogy kényeztessen. Minden döféssel halk zihálás hangja jön ki a számon, majd, amikor elhajol a hátamtól és egyre tempósabban kezd mozogni, érzem,  hogy nemsokára végigsöpör rajtam a következő orgazmus, ami meglepő könnyedséggel fogja elárasztani a testem. A mozdulatai nem finomak, egyáltalán, sőt, de élvezem és a halk zihálásból, hangos nyögések lesznek, egészen addig, ameddig el nem érem a csúcspontot, mert akkor érzem, hogy megremeg egy kicsit a lábam és hangos nyögések közepette élvezek el ismét.
Érzem a farkának a lüktetését, ahogyan mozog bennem, az egyre jobban fokozódó feszültséget, ami nem sokára robbani készül. Amint kihúzódik belőlem és megfordít mosolyogva teszek eleget a kérésének és a kezemet a férfiasságára téve nyitom ki a szám, nem kell sok neki és érzem az ízét ahogyan a számba spriccel vele. Mint egy jó kislány nyelem le élvezetének gyümölcsét, közben  a szemeimmel az arcát figyelem, amin végigfut az élvezet, ahogy az arca egy kicsit megváltozik. Mosolyogva csukom meg a szám és törlöm le a szám szélét.
- Akkor ezután jön az, hogy táncolsz nekem? - nézek rá huncut mosollyal, miközben az arca felé közeledek, egészen közel hozzá. Már érzem, hogy a kezdeti vágyak leküzdöttük, de ennyire volt elég a mostani menet. Túlságosan egyszerű lenne folytatni, de az nem én lennék, nekem kell a játékosságis benne és bár most ő jön pontosan tudom, hogy mit fogok kérni tőle. Az első kérését teljesítettem, ahogyan ő is az enyémet, úgy fer ha ő folytatja kívánságlistát felém, amit majd igyekeznem kell lehető legjobban teljesíteni számára.
Felállok az ágyról és az üveghez megyek, amibe gyorsan és határozottan kortyolok bele, majd odabillegek hozzá és a kezébe adom, ha esetleg szüksége lenne rá. Nem megyek vissza hozzád végleg, előtte odasétálok a rúdhoz, ahol az elején megszabadultam a cipőmtől és úgy, hogy háttal legyek neki hajolok le, fenekemet felé fordítva és húzom fel a cipőm, hogy ezt a vágyát is teljesítsem, bár ez nem feltétlen kérés volt részéről, de én figyelek.

#myoutfit





"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponin a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
248
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana EmptyPént. 4 Aug. - 22:15
+18

Akartuk egymást, ez már egy ideje nyilvánvaló volt. Mégis most kapott egyre inkább teret a dolog, most bontakozott ki, ahogy mind inkább haladtunk előre már nyíltan a testiség útján. Kényeztettük egymást tudásunkat bevetve, úgy, hogy mind a ketten már csak az egyesülésre vágyjunk. Én éppenséggel még bírtam volna önuralommal, de a lány élvezete meg eléggé motiváló volt, hogy inkább mégis erre az útra lépjek. Kíváncsi voltam mit tudok belőle kihozni, akár szobrász a márvány fennséges sima tömbjéből.
Szóval Luana elég komoly ízelítőt kap nyelvérzékemből, és még egy kicsit meg is spékelem a játszadozást egy kis pajzán pajkossággal a játékszer képében. Aztán, mikor a lány már nem bírja tovább, engedek szándékának s jöhet az egyesülés. Itt már nincs annyira finomkodás, nem aprózom el, határozott, gyorsan mélyre ható lökések erőteljes ostromát kell a leányzónak kiállni, kinek érzékeit már egyébként is pattanásig feszítettem. Számításomhoz híven sikerül hát felrobbantani Luana testét s elégedett mosollyal mozgok benne, bár állkapcsom picit megfeszítve, ahogy az egyenletes tempóra és az önuralomra koncentrálok, aminek hála engem még nem ér el a beteljesülés.
- Oh, ez jó! Vigyázz, még a végén mindenhol rád- és beléd élvezek... - kuncogva duruzsolom neki, bár még nem ez következik. Nem, még dolgom van vele... éppen ezért húzódom ki belőle és változtatok a helyzeten. A szoba hűsebb levegője a nő öléhez képest egészen jól esik és segít még jobban visszanyerni az önuralmam. Pózt váltunk s úgy kerülök a lány mögé, hogy aztán megkaphassam, amit korábban kértem tőle. Ő is állta hát a szavát, nem ellenkezett és engedelmesen simult mozdulataim alá. Ennek hála pedig a lehető legfinomabban, kellő hozzáértéssel hatolhattam fenekébe.
Lassú, finom mozdulatok most ezek, ahogy kicsit megdolgozom, magamhoz szoktatom, csípőm ehhez mérten ring és jutok benne centiről centire mélyebbre. Nagy élvezettel hódítom meg a latin lány hamvas, szűk fenekét, s ahogy érzékelem ő sem bánja nagyon a dolgot, sőt!
- Szóval imádod, ha egy kemény farok jár a csodás kis seggedben! Jó tudni! - kuncogva mormogom vissza a lánynak. - Ha ennyire imádod, akkor úgy meg is fogom kefélni, hogy az emlékére is kirázzon a kéjes libabőr! - duruzsolom még Luana-nak, akinek a mozdulatát leköveti kezem s csiklóját kezdem izgatni farkam finom ritmusára, ami immár tövig jár popsijában s ezzel a könnyed mozgással azt is kitapogatja, hova érdemes igazán célozni lökéseim szögét.
Viszont amit ígértem az imént, ahhoz igazából csak a farkam kell, így egy ponton felhagyok a csiklóizgatással, helyette egyik kezem csípőjére markol a másik pedig selymes hajába, hogy hátát ívbe feszíve kezdjem el gyorsítani és keményíteni lökéseimet. Most csak a farkamtól kapja az élvezetet, az dolgozik benne mélyre hatolva újra és újra, tövig tolom magam fel-felmorranva. Alaposan és erőteljesen dugom meg a leányzó fenekét olyan lökésekkel, amiket tőlem most tapasztalhat igazán először, a korábban felfedezett kéjt fakasztó behatolási szöget tartva. Szenvedélyes, vad ostrom ez, mely űzi-hajtja a kéj végpontja felé mindkettőnket s addig nem is nyugszom, míg nem sikerül Luana testében az elsőnél is nagyobb robbanást előidézni, olyat, amitől barna szemei fennakadhatnak, amibe mindene beleremeg, ami görcsbe húzza lábujjait! S ha ez sikerül, akkor már én is vészesen közeledem, viszont annyi utolsó önuralmam még marad, hogy kihúzódjam belőle s pördítsek kicsit a lányon. Ő adott szabad kezet élvezetem tekintetében.
- Nyisd ki a szád cicám! - mormolom kéjtől fűtött hangon, kecses kacsóját farkamra helyezve, hogy ha megteszi, akkor bizony egy-két kézmozdulatára azonnal robbanjak hevesen lüktetve s lövöm forró magom sűrű hullámait nyitott szájába, míg testem megfeszül és megrázkódik a kielégülés hatására.
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana EmptyPént. 4 Aug. - 21:25
+18




Lorenzo & Luana



Mindig is egy kicsit tikoztaosnak véltem magam olyan lánynak, aki nem árulja el azonnal a másiknak, hogy ki is igazábából, sőt inkább takargatja, hogy egyszerűbb legyen, hogy ne kapjak olyan érzelmi csalódást amit sokáig érzek, és ne is adjak ilyet. Védelem a magam és a körülöttem lévők részére, mert sosem gondoltam kapcsolatra, szerelemre, elköteleződésre. Az én világom sosem a  korombeliekkel volt tele, legalábbis még nem találtam meg azt a srácot, aki az én koromban olyan lenne, ami nekem bejön. Szeretem ha valaki magabiztos, de ahhoz tapasztalat kell és kellő önbizalom és ez sokszor csak olyan férfiakban van meg, mint Lorenzo. Elég nyilvánvaló, hogy nem egy korosztályból valók vagyunk, de az érzékeink és vágyaink igen hamar egymásra találnak és onnan a kor már nem számít, már csak egy szám, amit mindenki tud, de nem beszélünk róla, mert itt nem is kell beszélni, csak egymásra hangolódni, ami nekünk tökéletesen megy.
Játszunk egymással, kényeztetjük egymást, ő is ad visszajelzést édes hangon én meg szinte kéjtől elveszve nyögök vel az érintésétől, majd ahogyan játszani kezd velem a nyelvével akkor sem hagyom szó nélkül. Egyszerűen úgy játszik a csiklómmal, hogy keresi a jelzéseimet, mikor veszem hevesebben a levegőt és pontosan ott hat rám úgy, hogy sokkal intenzívebben éljem át a gyönyör majdnem tökéletes érzését. De ezzel még várok, nem így akarok elélvezni, először nem, szükségem van arra, amit az előbb a számban éreztem, a vágytól égő férfiasságát és a csókjait a nyakamon a testemen, mindenhol, úgy akarok elmenni, hogy bennem van, teljesen.
Kívánságom szinte azonnal teljesül is, pár pimasz megjegyzést követően fordulok hátra, hogy szembe kerüljek vele és neki sem kell több, máris belém csúszik és én egyre többet és többet kérek tőle, akarom, mélyebben akarom érezni, ahogyan a férfi erősen belém belém döfi kemény szerszámát. Régen volt ilyenben részem,ilyenfajta figyelemben és élvezeten együtt, a kettő valahogy nem gyakran fér meg együtt, nem feltétlen a másik részéről, van akivel oltári a szex, de nem különösebben köti le a figyelmem, és lenne aki érdekes, de a szex olyan semmilyen, de itt megvan minden, ami kell és milyen régen volt, bár volt már, de bár többször átélhetném ezt az egészet. Tetszik, hogy nem olyan hiú, és be mer vetni játékot, sok pasi nem vállalja be, a férfi önérzet nem engedi, hogy más is a partnerben legyen, mert félnek, hogy ezzel kisebbnek véljük  teljesítőképességüket, pedig ez erény, hogy bevállalja, hogy a nőnek jobb legyen. Lorenzo megtette, és milyen jól tette.
Minden egyes döféssel közelebb érzem magam a csúcshoz, amikor teljesen átadom magam a gyönyörnek belekapaszkodok majd egy forró csókot követően vetem vissza  fejem az ágyra mosolyogva, de még mindig éhesen, rá éhezem és ezt szemeimből tökéletes kiveheti.
Amikora fülemhez hajol huncut kérdést megfogalmazva hangosan felkacagok, majd a tarkójánál fogva tartom magamnál, hogy én is egészen közel legyek a füléhez, hogy csak huncut hangon suttogjam neki. - Ahova csak szeretnéd. - nevetek fel ismét, majd egy pillanatra megállítom a tekintetem az övén, majd szinte azonnal a tettek mezejére lép ismét, amit díjazok, mert hiába élveztem el még mindig érzem, hogy ég a testem és többet akar.
Kihúzódik belőlem, amit szinte fájdalmasan nyugtázok, de nem vár sokáig, nem bír meglenni nélkülem és ez tetszik, kutyapózba kerülök, hiszen úgy mozgat, ahogyan akar, hagyom neki, és ő is lesi minden mozdulatom ha mozdulni akarok engedi, így szép ez a játék hagyjuk egymást lépni mindegy mi jöjjön éppen.
Érzem, hogy a korábban használt játékszer megmozdul, amire az ajkamba harapva szuszogok egyet. A hátamra hajol, minden érintése bizserget, érzem, hogy máshol kezd el barangolni a farkával és ez mosolyt csal az arcomra, kéjes, kíváncsi mosolyt, hogy mit tud nekem nyújtani. Itt már óvatosabb, amiért hálás vagyok neki, bár nem most lesz az első ilyen élményem mégis érzékenyebb területre térünk rá, de tökéletesen tudja, mi az, amit tenni kell, mert ahogyan belém hatol nem érzek mást csak a vágyat, hogy folytassa. Itt finomkodni kell, ez úgy a finom, ha kiélvezi az ember.
Hangján hallom, hogy ő is teljesen a szex kábulatban esett, hiába volt eddig határozott és kemény, aktus közben minden férfi egy kicsit más, sebezhető, még akkor is ha olyan macsó, mint Lorenzo, aki sosem engedné, hogy a gyengébb oldalát lássa a másik,nekem mégis olyan, mintha betekintést engedne, azzal, hogy magamba engedtem. Helyes, ennek így kell lennie.
Kérdésére  felnyögökegy lökés hatására, majd mosolyogva adok meg a választ, amire kíváncsi. Az ajka a fülemhez egészen közel vannak, szinte érzem, ahogy  mozgás közben levegőt vesz, egyre nehezedik levegővétele és bár tudom, érzem, hogy olyan pasi, aki képes sokáig bírni mégsem ezt akarom. Többet akarok, de nem csak magamnak, itt már nem a hergelésről van szó, itt már a gyönyörszerzésről van szó, amit egymásnak adunk. -  Imádom! - jön ki egy szó a számon majd nyögések hagyják ez azt és az ágyba kapaszkodva mozgatom óvatosan az ő mozdulataival a csípőmet és az egyik kezemmel hátranyúlva fogom meg a kezét és vezetem azokat határozottan a csiklómhoz. Azt akarom, hogy folytassa az ujjaival, amit az előbb a nyelvévelelkezdte, orgazmustakarok olyat, amiről az elején beszélt. - Baszki! - sziszegem a fogaim között, szinte alig hallhatóan minden egyes lökése kínzás, a testem többet követel, és pontosan tudom,hogy meg fogja kapni.
#myoutfit





"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponin a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
248
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana EmptyPént. 4 Aug. - 15:17
+18

Bár Luana nem válaszol s a dolog azért érdekelne, hiszen elárulna róla olyasmit, ami a közös együttlétben is hasznos lehet, ez most nem nagy baj. Már így is tudom, hogy nem érintetlen arrafelé, hogy a bánásmódot ehhez tudom szabni, de ez majd úgy is alakul, azt is meg kell látni, miként reagál arra, amit tenni szándékozom vele. Az biztos, hogy én jól reagálok az ő tetteire és hát végső soron nem is olyan hosszú már az az út, ami oda vezet, hogy megcsodálhassuk egymás fedetlen-, vagy majdnem fedetlen testét, hogy kiélvezhessük azt simításokkal és csókokkal.
Ha már én megtudtam ezt-azt a lányról, valamit én is elárulok, helyesebben hangot adok neki s valahol Luana-n is áll, hogy mihez kezd az információval, ez mennyire tetszik neki, vagy mit lát meg benne.
Annyi viszont kétségtelen, hogy itt már nincs megállás: rövid úton kényeztetni kezdem a leányzót és ahhoz sem kell sok, hogy a főfogások egyikére térve rá számat és nyelvemet vessem be, viszonozva korábbi kényeztetését, bár én másként játszadozom vele, nem a hergelés a cél, hanem simán az öröm szerzés. Érthető volt, hogy ő miért akart inkább ingerelni és ez helyes is volt, ugyanakkor felém más volt az elvárás, más volt a mérce, én arra koncentráltam s ha érzékien is, de kíméletlen precizitással osztottam a kéjt. Remegjen, nyögjön csak a lány, legyen csak meg tettekben pimaszkodásainak cáfolata! Forró kéjösvényt nyalok hát Luana ölébe, kényeztetem csiklóját s fokozom mindezt a játékszerrel is. Egészen addig, hogy a lány már a kéj kapujában kell, hogy döntsön: robbanni akar, vagy mást szeretne.
Az utóbbi mellett teszi le a voksát, van még egy kis ereje hozzá, én pedig mosolyogva és készségesen megyek ebbe bele. Kapja hát meg, amit szeretne! Magamévá teszem hát Luana-t, nem is aprózva el a dolgokat, hiszen alaposan be van már melegítve és készen áll erre, másrészt addig érdemes ütni a vasat, amíg meleg. Ennek jegyében pedig hamarosan egész tekintélyes lendülettel és mélységben dugom a barnaszemű szépséget, akinek nem is kell is már olyan sok, s így még végső soron nem is érezhetett meg tőlem teljesen mindent, de már ez is elég volt... nyilván az ügyes taktikával felépített játszadozás miatt és a játékszer is fokozta az élményt, ami így olyan hatást keltett, akárha ketten lennének benne, s ki tudja... a kéj hatása alatt a lány elméje ezen is elgondolkodott, mielőtt a kielégülés bombája fel nem robbant benne.
Izmaim megfeszítve mozgok tovább, tartom a ritmust és nem változtatok rajta, ahogy Luana elmegy, heves lüktetéssel körülöttem s ez az egyenletes ritmus segít önuralmamnak egyúttal. A lány hangja végtelenül erotikus, kecses testének feszülése, ölének szorítása fantasztikus, ebben a pillanatban sehol máshol nem lennék szívesebben, ez így tökéletes.
- És még csak most kezdtük!-mormolom ajkaira, ahogy az általa kezdeményezett vad, hosszú csók véget ért. Még benne vagyok és finoman mozgok, kezeim cirógatják, ágyra hanyatló buksija mellé hajolok, hogy fülébe súgjak.
- Egyébként mit preferálsz, a partnered hova élvezhet? - teszem fel a kérdést, amit még nem érintettünk s ha most még nem is aktuális, de lehet most érdemes tisztázni bármiféle kellemetlenség előtt. Viszont ugye itt nem áll le az este, végül kihúzódom a leányzóból, akit szépen meg is fordítok és kutya pózba rendezem, így simítok végig testén lefelé, markolok, majd paskolok formás popsijára. Aztán ujjaim a játékszer fogantyújára találva kéjesen lassan húzom azt ki, hogy félretegyem az ágyon és én kerülök a lány mögé. Luana hátára hajolok, egyik kezem sötét fürtjeinek erdejébe markol, a másik farkam tövén van, ahogy bepozícionálom magam. Luana megkapta amit kért, most pedig én fogom elvenni, makkom gondosan előkészített ánuszához érkezik, majd finom mozdulatokkal picit ingerelni kezdem, hogy aztán a korábbihoz képest most sokkal finomabb mozdulattal hatoljak be. Lágy, türelmes és lassú lökésekbe kezdek ahogy a nyálamtól és síkosítótól egyaránt előkészített popsiba nedveitől síkos férfiasságom befelé dolgozom, egyre inkább meghódítva popsiját, míg ajkaim csókokat osztanak füle mögé, vagy épp fülcimpájára.
- Na, hogy tetszik a farkam a popsidban? - kérdem egy karcos kuncogás kíséretében.
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana EmptyPént. 4 Aug. - 12:37
+18



Lorenzo & Luana



Nagyon tapogatózik a szexuális életemben, tudom mire megy ki ajáték, az ilyen fajta pasik azok, akikkel tényleg megéri egy mente vagy olykor több, mert őket érdekli az amit a női test akar, amit követel és meg is tudják adni nekünk. A kérdések azért vannak, hogy nekem majd utána nekünk jobb legyen, ezzel növeli meg a kapott kéjt jobban és jobban, mert pontosan figyel ezekre a válszokra és használja s a kapott tudást. Erre nagyon kevés pasi képes sajnos, és nagyon ritkán utni össze ilyennel, az ilyen tudáshoz a legtöbb esetben évek kellenek, ami alatt a két ember kiismeri egymást, de ha valaki elég okos, mint Lorenzo nem vár éveket, hanem cselekszik és kinyitja a száját, és használja azt, amit mondanak neki.
Tovább húzogatom az oroszlán bajszát, pimasz vagyok és egyáltalán nem félek a reakciójától, mert már annyira kiismertem, hogy tudjam bejön neki az a kislányos játék is, amit kap tőlem. Nem vagyok komoly, egyáltalán, főleg azokkal nem, akik képesek befogadni ezt az énemet, mert így vagyok igazán önmagam, amikor játszhatok a másikkal kedvemre.
A számmal való kényeztetés után csak a kezemet tapasztom rá, de nem eresztem, nem engedem kényeztetés nélkül, itt már az nem férne el, ide már kell a gyönyör előszobája, az előjáték és minden egyéb huncutság.
Miután teljesen meztelenül tárul elém a látvány már nekem is esik az ajkaival, amire az enyémek reagálnak, mintha megszokták volna és jól ismernék a másik mozdulatait. Azt is megtudom, hogy szereti a magassarkút az ágyban, eléggé speciális kérés, szinte soha senki nem akarta még úgy csinálni, és a szavaiból azt veszem ki nem lesz elég neki belőlem a mai éjszaka, ami egy kicsit dob az önbizalmamon, és olyan pimasz mosoly ül ki az arcomra, hogy egy apáca már az ördögöt űzné belőlem, bár ahhoz elég rám néznie, miközben rendesen felmérem partnerem minden szegletét a kezemmel, ameddig egy pár percre felém kerekedik az ágyban. Gyorsan szabadít meg minden felesleges ruháktól és már a hasamon is találom magam nyelve kényeztető mozgása alatt.
A nőket alapjáraton nehéz az örömre terelni, de neki nagyon jól megy, bár fogalmam sincs mennyi ideje lehetünk itt, már elég sok módon hergeltük egymást, hogy ezzel a nyelv játékkal egyenesen kicsináljon, a fenekembe helyzett játék mozgatása pedig újabb és újabb nyögéseket engednek meg nekem, amíg nem bírom tovább és szinte könyörögve magamnak, hogy tegyek valamit fordulok ismét szembe vele.
Ahogy a testünk összeér, ár nem tudok várni, kimondom amit akarok és szépen lassan megkapom, minden mozdulata gyilkosan lassan hat, egészen addig ameddig vastag férfiassága belém nem hatol. A kezemmel végig a hátát fogom, nagyon vigyáznom kell, hogy a behatolásnál ne karmoljam végig, mert olyan mélyen tölt el a játékszer segítségével, olyan érzés telít hatalmába, hogy elég lenne pár lökés, hogy teljesen maga alá temessen a gyönyör. Még nem adom meg neki, hogy lássa kéjes mosolyom az éleveze alatt, még akarom, hogy folytassa, hogy kínozzon a  mozdulataival. Csípője mozgására mozdítom egy kicsit feljebb a sajátomat, még mélyebben akarom őt érezni, hiába a tervem sokáig nem bírok magammal és hangosan élvezek el, hangomban benne van minden gyönyör, ami hirtelen árasztja el a testem, kezemmel a karját markolom, és a fenekére fogok, hogy abba ne merje hagyni, mert ki akarom élvezni a hullám minden pillanatát mindent belőle.
Amikor sikerül egy kicsit megnyugtatni a pulzusom, kinyitom az eddig csukott szemem és felemelem a fejem, hogy magamhoz tudjam húzni egy vadabb, hosszabb csókra.
- Látom nem csak a szád volt nagy Lorenzio! - mosolygok rá, amikor a fejem viszacsuklik az ágyra. Tudom, hogy még nincs vége és ezt is, hogy most az ő kérése jön, vajon behajtja az előző kérését vagy előáll egy másikkal?
#myoutfit





"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponin a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
248
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana EmptyPént. 4 Aug. - 7:35
+18

- Itt a kérdés az, hogy neked mi számít annak, elvégre rólad van szó! - kacsintok rá, folytatva a játékos szóváltást. Valahol ez is hozzátartozott a kalandozáshoz, a felfedezéshez, hogy bizonyos tekintetben többet igyekeztem megtudni róla és nem olyan módon, ahogy mondjuk a pultnál beszélgettünk kint. A pikáns téma hozzátett a hangulathoz, pezsdített a dolgokon s ezt Luana is sejthette és talán érezhette is, így ha jó válaszokat adott, azzal csak még többet tett annak érdekében, hogy én is adni akarjak neki a tőlem telhető legjobban.
De ha már adásról van szó, hát a lányt sem igazán lehet fukarsággal vádolni, bármilyen cserfes is, még eközben is végső soron. Szóval panaszra nem lehet okom, ahogy picit villant tehetségéből. Mert ahogy bánik velem, ahogy ajkait és nyelvét használja egyértelmű, hogy van itt tudás és tapasztalat s nem feltétlenül éri be azzal, hogy ő jó nő és ezért elnéznék neki a lagymatagabb teljesítményt is azért cserébe, hogy vele lehetnek. Ez mindenképp plusz pont. Szóval ki is élvezem ezt a kis kényeztetést, ami nem fog viszonzatlanul maradni.
- Ne félj, meg fogod tudni. - mosolyodom el, arra nem is térve ki, hogy nem feltétlenül a saját képességeim magasztaltam, inkább annak adtam hangot, hogy mit szeretnék tenni vele. Nem volt szokásom fennhangon dicsérni magam, vagy a képességeimet, sokszor eleve a tettek beszéltek helyettem. Most is inkább a hangulat fokozására, a másik jó értelemben vett hergelésére szolgáltak inkább a korábbi szavak. Persze várakozást keltettem benne, de az esélyesen volt így is, szóval sokat nem ártottam magamnak a másik pedig az volt, hogy feltett szándékom is volt megfelelni ezeknek az elvárásoknak. Tetteim is ehhez igazodtak, ahogy terelgetni kezdtem a leányzót a következő irányba. Igen, kijárt neki is a kényeztetés már és szándékomban is állt megadni ezt neki, persze a magam módján. Szavait nyugtázom egy bólintással, hogy azt szeretném amit mond, mint korábban is jeleztem s ebben az egészben végső soron egyet értünk.
Ő is eljátszott velem, hát ebben teljesen én sem maradok adósa, bár a saját stílusomat, habitusomat követve tettem ezt. Először persze a magam ruháitól válok meg, majd kezdem az ágy felé terelgetni a leányzót, ott mégis kényelmesebb lenne folytatni s a lehetőségek is szélesebbek.
- Igaz, bár a vágyakra koncentráló estébe pont illeszkedik az ilyesmi. De az sem mellékes, hogy egy újabb dolgot tudtál meg, mi tetszik nekem amit akár kamatoztathatsz is. - vonom meg a vállam picit, mert nem kell ezen végül is nagyon megfeszülni, de az sem ártott, hogy picit pontosítsak és hát a megjegyzés nem feltétlenül kellett, hogy ezekre a percekre bírjon kihatással. Jó volt az is, ha később lesz némi foganatja. A mostban inkább annak lesz következménye, hogy én is meg akarom csodálni Luana-t az amúgy sem sokat takaró textilek némelyike nélkül is, hogy aztán simításokkal, csókokkal kezdjem kényeztetni. Most rajtam a sor, hogy hergeljem picit, hogy feltornázzam a várakozását és teszek is ennek érdekében, közben pedig még azon is ügyködöm, hogy valami pluszt adhassak nemsokára a dologhoz. Amikor pedig az idő elérkezett, ajkaimat és nyelvemet vetem be hívogató ölén.
Nem aprózom el, fokozatosan építkezem s közben pedig figyelem a lány rezdüléseit, hogy amire a legjobb reakciókat, legédesebb hangokat adja, azt ismételhessem. Figyelmes voltam és nem arra építettem, hogy van egy univerzális technika, ami mindenhová jó, hanem a másik testére figyelve ahhoz szabtam nyelvcsapásaim intenzitását, szögét, hogy éppenséggel köröztem, vagy függőleges irányban vetettem be nyelvem. Ami egyébként el is kalandozott, popsiját fedezve fel, amire jól érzem, hogy megremeg a leányzó, hogy meleg tónusú bársonyos bőre kicsit libabőrös lesz. Ezért hát nem is olyan futó ez a kalandozás, picit alaposabban járatom ott érzéki tánccal nyelvemet, végigcirógatva minden érzékeny idegvégződést selymes gondossággal, hogy aztán ha már így bemelegítettem, a korábban előhalászott játékszert vessem ott be. A kúp finoman süllyed a helyére, míg nyelvem ismét csiklójára koncentrál. Aztán egy kis idő múlva érkezik a leány megjegyzése és mind jobban érzem nyelvemen érzékeny pontja lüktetését, úgyhogy kezem visszatér a játékszer fogantyújához, ami jó fogást biztosít s finomsággal, lágy ritmusban mozgatni is kezdem azt: kissé kifelé húzom, hogy aztán visszatoljam s ezt ismétlem, míg nyelvem dolgozik és a lány hagyja, így két inger közé fogva a portugál szépséget.
A provokatív megjegyzésére, csak még intenzívebben szívom meg érzékeny pontját és futtatom meg rajta nyelvemet most sokat beleadva a dologba, hogy ne legyen könnyű dolga, még ha vissza is akarja fogni magát, táncoljon csak a kielégülés peremén, ahová sodortam s ahol tartom.
Végül mozdul és pozíciót vált, amit hagyok is neki és engedek húzásának. Érzéki csókot váltunk, míg testünk összesimul, ágyékom az ő lüktető forróságának feszül.
- Én is téged Luana! - mormolom karcos hangon a fülébe, majd csípőm billentésével nyomom makkom a megfelelő helyre. Innen pedig már csak egy határozott, erőteljes lökés és a leányzóban is vagyok, akit innentől nem szűnő csípőmozgással centiről centire haladva teszek magamévá, merülök el benne, nyakát csókolva és harapva. Jólesően mordulok fel a szűk, mégis rugalmas forró ölelésre a hímtagom körül. A leányzó élvezetét pedig az is fokozhatja, amit az imént nyelvjátékom közben kapott: a kúpocska popsijában maradt, s picit feszítve, ingerelve járul hozzá az élvezetéhez, esélyesen újszerű élményt adva számára, még nagyobb "teltség" érzetet biztosítva. Ha már ez az este az új élményekről szól, talán ez is elindít pár pajzán gondolatot a buksijában, netán kíváncsiságot... Az eddigiek után esélyesen alaposan fel volt már húzva s nem is aprózom el, szenvedélyes ostromba kezdek, hogy ha eddig a gyönyör peremén billegett, hát most egyensúlyából kibillenve essen át a kéj jó oldalára!
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana EmptyPént. 4 Aug. - 6:48
+18



Lorenzo & Luana



A szexuális szokásaimat szinte sosem beszélem ki az aktuális partneremmel, legalábbis a múlt élményeit nem, mert mindenkivel más az egész, mindenkivel sajátos, van, amikor rosszabb és van amikor jobb, ez olyan dolog, amit nem kötötk a másik orrára, az. Az, hogy mit tettek velem korábban talán csak rám tartozik, d e megosztom vele, mert kérdezte és mert úgy kérdezte, hogy ha akarnék sem tudnék nem válaszolni neki, így elmosolyodok ismét és huncut vigyorral az arcomon válaszolok neki.
- Kinek mi számít rendszeresnek Lorenzo. - vonom meg a vállam a válasznak szánt mondatom után, majd felhúzom az orrom és egy kicsit felkacagok, igazából választ nem adtam neki a kérdésre, se nem is hibáztathat érte, mert a kezei folyamatosan a testemen barangolnak, ami  egy kicsit elvonja a figyelmem mindenféle dologról, ami ezen kívül történik.
Tetszik, hogy ennyire nagyra tartja a képességeit, ez eléggé imponál, de azért megnézzük tényleg bír e azzal a képességgel, amit mond, nem kétlem, hogy remem élményben lesz részem vele, de előre sosem bízom el magam. Bár a nadrágjába nem kis szerszám lapul, amit hamar birtokba is vesz a szám, ezzel bánni is tudni kell. Tapasztalt férfinak tűnik, akivel minden nő jól érezheti magát, de meglátjuk tud e maradandót mutatni. Érzem, hogy lüktet a számban, és a sóhajai is egyre izgatóbbá válnak számomra is, szavaira visszaszólok de csak a magam bohókás módján. Egy utolsó nyalás végig a férfiasságán és újra az arcához közelítek, mosolyogva, de a kezem még mindig munkába hagyva, hogy ne hagyjam érintés nélkül, mert erre nekem is szükségem van.
- Nagyon ügyesnek mutatod magad, a száddal már elhitettél velem elég sok mindent, kíváncsi vagyok mit tudsz ezzel. - markolok rá kicsit erősebben a farkára, de nem annyira, hogy kellemetlen legyen neki.
A kérdésemre valóban egyszerűen válaszol, amibe most kivételesen nem tudok beleszólni, csak mosolyogva biccentek a fejemmel, nyugtázva a szavait, de közben még azt az élvezetet még várom, amit tud nekem okozni, bár a szavai is elég édesen csengenek a fülemben, az ígért élvezet is egyre jobban fokozza a vágyaimat, de még meg kell mutatnia mit tud, nem kételkedek benne, de ha húzom a férfi agyat mindig ezerszer jobb élményben va részem. Nem célom a férfiúi önérzetét alábecsülni, de szerintem a nem olyan férfi aki zokon venné a kis játékomat.
- Szeretnéd látni azt a Luanát, akit még eddig én sem láttam, ez jó terv, és azt hiszem eléggé különleges vagy a ma este nekem, hogy ezt kihozd belőlem. - kacsintok rá kacéran, mert már régen nem vagyok olyan ijedt, mint amikor az elején ide betértünk, az alkohol dolgozik bennem, de nem olyan durván, de egyre jobban lazulok le, bár még lehet elbírnék egy pár kortyot, de nem azért mert anélkül nem tudnék elleni, csak mert tudom, hogy jól esik,d e most jobb dolgom van, sokkal jobb.
Gyorsan a tettek mezejére lép, feláll velem együtt és gyorsan szabadítja meg magát a ruhadaraboktól, gyors és lényegre törő, tetszik, és már ha húzni akarnám sem menne, mert ennyire még én sem vagyok erős. Amíg a ruháival bíbelődik, bár nem hosszú ideig teszi, mégis végig mérem minden egyes vonulatát, a testét, az izmait, a karját, és persze a már korábban elfedezett testrészét is, de az összkép annyira más, és annyira gerjesztő. Az zökkent ki, hogy magához húz és az ajkait az enyémre tapasztja, és érzem, hogy hátrál velem és én engedek a teste nyomásának és az ágyon találom magam, immár alatta.
- Nem minden lehet mindig a kedvére édes, majd igyekszem máshogy a kedvedre tenni. - mondom neki huncut hangon a cipőre tett megjegyzését követően. Van egy olyan érzésem, hogy ez a téma nem sokáig lesz annyira ellenére, jó az a magassarkú ott a földön, ahol van.
Édes játékba kezd a testemen és úgy bánik velem, mint aki tényleg mindent megadna nekem ebben az ágyban, meglátjuk, hogy meg is tudja e majd, de egyelőre nincsenek kétségeim. Amikor hasra fordít meglepődök, de engedem neki, hogy azt tegyen velem amit csak akar, mert már érzem, hogy lüktet az ölem és vágyik valamire, amit nemsokára megkaphat.
A felsőm után a bugyi is igen hamar lecsúszik rólam, ez már sokkal jobban tetszik, így az ajkamba harapva nyögök fel, amikor az csiklómat érinti és kezdi el kényeztetni, a kezemet ökölbe szorítom az élvezettől és egyre gyakrabban adok hangot az élvezetnek, amit ő okoz nekem, szinte beleremegek, amikor elkalandozik a nyelve másik irányba. Nem ő az első, aki ilyen kalandokkal akar élni velem, nem vagyok finnyás, szeretem aki kicsit fantáziadúsabb élményt tud nyújtani és ő is pont ilyen.
A fenekembe huncut játékszert használ, amire egy pillanatra összerezzenek, de mosolyogva élvezem tovább nyelve játékát, már már alig bírva magammal. Ilyenkor érzem, hogy nőnek lenni nem is olyan rossz, a többszöri orgazmus egy ilyen pasival szinte garantált, de még nem akarok elmenni, még több kínt akarok átélni ezzel a kényeztetéssel, általa.
- Baszki! - nyögök fel egy kicsit hangosan, és megfeszítem a hátam, érzem, hogy a nyelve egyre jobban és jobban lüktetek és nem tudom meddig fogom bírni. Megemberelem magam, mert még nagyon sok mindent akarok és nem vagyok mohó.
- Már majdnem elhittem, hogy ilyen hatásos tudsz lenni. - lihegem szinte zilálva, szinte ingerelve a férfi önérzetét, de ez is a célom, nem vagyok kedves mindig, de a játék erre is kitér.
Lassan engedem le a csípőm, ezzel is irányítva egy kicsit a dolgok menetét, hátra fekszek és magamra húzom. Számmal az övére tapadok, ahol érzem a saját ízem, amint elszakadok tőle végignyalom az ajkaimat pimasz mosollyal az arcomon.
- Akarlak! - mondom neki határozottan és a hátába kapaszkodva húzom magamhoz nagyon közel, míg az egyik lábam a derekára tekeredik birtoklóan.
#myoutfit





"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponin a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
248
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana EmptyCsüt. 3 Aug. - 16:31
+18

Már magunk mögött hagytuk a kezdeti szóbeli tapogatózást, az italok társaságában kibontakozó szakaszt s egy kis privát teremben léptünk mind inkább a tettek mezejére. A jelek szerint tetszett ez mindkettőnknek s megelégedésre szolgált. Persze más és más ütemben ingereltük egymást: én merészebben, Luana játékosabban, de ez is így volt jól.
- Hmmm ha nincs ellenedre, még a végén kiderül, hogy egy népszerű pontra tapintottam! - füle mellé hajolva súgom a szavakat s incselkedek tovább a leányzóval, fülcimpáját meg-megharapva közben, míg ujjaim sem tétlenek. - Rendszeresen megdugják a formás kis segged? - cukkolom tovább karcos buja suttogásommal a leányzót, míg ujjaim is szavaimra rímelve szórakoznak tovább a leányzó, na meg az én örömömre is.
- Egyébként persze, hogy tudom mit akarok tenni veled: addig foglak dugni, amíg felakadt szemmel nem remegsz az élvezettől! - tromfolok rá egy-egy érzéki csókkal és harapással füle környékére mindarra, amit eddig mondtam a leányzónak egyúttal azt is feszegetve, hogy a cselekedetek mellett az ilyen beszélgetéseket mennyire kedveli, mi az általa preferált szóhasználat s meddig mehetek a pillanat hevében.
S ha már a pillanat heve, Luana végül csak a tettek mezejére lép a maga kérésével, az én meglehetős megelégedésemre. Nagyon is tetszik amit művel, ahogy kényeztet, s jó lenne látni barna szemei miként pillantanak rám, de helyette kapok kéjt bőven. Érződik, hogy technikásan, hergelően fog a maga játékába, nem kivégezni akar mohó módon s át is adom magam a pillanat örömének, elégedetten véve egy-egy mélyebb levegőt, ahogy farkam keményen, vágytól duzzadva feszül az édes kényeztetés alá. Most már teljes pompájában érezheti, hogy egész jó méretet fogott ki magának mára, panaszra nem lehet okom. Viszont azért egy játékos megjegyzésem is akad közben.
- A kettő nem zárja ki egymást, élvezem nagyon is édes ajkaid! - kuncogok kicsit somolyogva s ennek jeleként a végén egy picit fel is morranok a kéj hatására, ahogy farkam végig nyalja. Majd érzem változik a helyzet s a kendőt még nem veszem le, csak hallgatom a lány szavait. Egy provokatív kérdés érkezik s válaszolnék is nyomban, ha nem lendülne másként akcióba, ami egy picit még leköti előbb a figyelmem, de immáron az ingem is jobban megoldódik így s a kendőt maga veszi le a lány.
- Szerintem jelen helyzetben a dolog egyszerű: örömet adok neked, cserébe te pedig itt megmutatod azt, amit még más férfi nem látott tőled, s amiért ezt a szobát választottam! - mondom egyszerűen, hogy aztán felálljak vele együtt a kanapéról a csók után. Először a maradék gombokat oldom ki ingemen, hogy megszabaduljak tőle s ha már nadrágom is meg lett oldva, hát azt is inkább letolom és a cipő kikötése után a zoknival együtt távozik. Eztán fordítom a figyelmem a lányra, akit így vonok magamhoz még egy csókra s folyamatosan kényszerítem közben hátrálásra az ágymatracot rejtő alkóvig. Itt játékos határozottsággal lököm Liana-t a matracra, s kerülök felé. Kezeim a fehér csipke felső eltávolításán munkálnak s ha netán lapulna alatta egy melltartó,- bár a fazon ezt nem igazán jelzi-, azt is eltávolítom.
- Kár, hogy levetted a magassarkúd, szeretem, amikor a nő az ágyban is viseli!-mormolom a fülébe játékosan, hogy aztán nyakán csókoljak végig lefelé, nyaka tövébe bele is harapva, majd kebleinek feszes halmait érintem ajkaimmal, egyiket a másik után fedezve fel és elidőzve rajtuk hosszasan. Hasfalára is nyomok pár csókot, utána viszont megfordítom a leányzót, amire lehet nem számított, de én is tudok ám játszadozni! S ennek örömére csípőjén átvetve lábaim picit masszírozni kezdem vállait erős kezeimmel, majd csak jobbommal nyakát hátulról érzékien, amíg balom előre-oldalra nyújtózik. Az alkóv bársonnyal borított falából nyitok egy rekeszt, amiből egy-két apróság kerül elő (a pozíció miatt Luana ezt nem igazán láthatja). Mikor megvan amit akartam s hangtalan zártam a rekeszt, csókokkal haladok végig gerince mentén, szoknyájával nem is bíbelődve csak felhajtom a rövid fehér anyagot és kicsit fel is húzom a nő testét úgy, hogy továbbra is hason feküdjön, de térdei be legyenek hajlítva, lábszára maga alatt s ez ölét eléggé kiemelje ahhoz, hogy csókokkal kezdhessem illetni, majd bugyijára fogva lehúzom azt térdéig, csak azért, hogy nyelvem lágy táncba kezdhessen hívogató, forró ölén. Lágy módszerességgel látok neki megízlelni, nyelvcsapásaim csiklóját kényeztetik finom körzéssel, figyelve, hogy mit élvez Luana a leginkább s ehhez szabom aztán nyelvcsapásaimat, amik egyre hevesebbek így, mind jobban és jobban kényeztetve a leányzót, akinek formás popsiját markolom továbbra is. Aztán egy ponton nyelvem elkalandozik feljebb, picit jobban belekóstolok ölébe, majd még feljebb, hogy ánuszán kezdjen kéjes köröket leírni. Kezeim közben egy picit eltávolítom, akad egy kis dolguk, de ezt a leányzó nem igazán láthatja, csak azt érezheti, hogy nyelvem egy ponton visszavándorol csiklójára, ellenben helyét átveszi egy síkosítóval az imént "felületkezelt" játékszer: anális kúpocska az ilyen játszadozásokhoz. Így izgatom újfent gyengepontját nyelvemmel, közben már ajkaim közé zárva meg-megszívom csiklóját ritmusosan.
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana EmptyCsüt. 3 Aug. - 13:05
+18



Lorenzo & Luana



Eddig sem csalódást okozott, hanem valami egészen mást és lehet, hogy ténlyeg meg kellene neki szavaznom azt a bizalmat, vagyis nem neki, hanem a helynek, a helyzetnek ennek az egésznek, vele együtt. Mosolyogva bólintok a mondatára, lehet szerinte igaza van, de ugyanakkor egy lánynak minden helyzetben óvatosnak kell lennie, nem tudhatja, hogy mikor kivel fut össze. Ez a világ veszélyes, ez az élet főleg, és a hely sem minden területen biztonságos, de a közelében mondjuk ilyet nem érzek, hogy félnem vagy tartanom kellene magamtól. Lesi a kívánságaimat, szinte epekedik a testemért, ugyanannyira amennyire én az övéért, nem véletlenül ülök szinte azonnal az ölébe, kell az érintése, amit nem restell megadni. Az ölem forró, amit elég hamar megízlel az ujjaival, és tetszik, olyannyira, hogy hangot adok neki, bár halk mégis kéjes hang hagyja el a szám.
- Egyáltalán nincs ellenemre, olyannak tűnsz, aki pontosan tudja mit tervez velem, így biztos vagyok benne, hogy minden téren teljesen jól fogom magam érezni Lorenzo! - nevetek vele, miközben már nagyon nehezen bírom magam türtőztetni, mert a testem azonnal ráülne dudorodó férfiasságára, mégsem engedem az agyamnak. ezért is jó, hogy nem ittam annyira, mert ennél több piával a szervezetemben már régen bennem lenne és nem élveznénk ki rendesen egymás társaságát. egyre beljebb és beljebb barangol a testemen, és nincs ellenemre, többet akarok, de most az én köröm jön. nemsokára megkapja tőlem, amit kért, nem vagyok semmi jónak az elrontója, főleg ha tudom, hogy ezzel nekem jó lesz, mert ő érti a dolgát, ezt érzem minden mozdulatán.
Játékosan veszem elő a kendőt és fedem le vele a szemét, hogy még véletlen se lássa mit tervezek, bár kiszámítható, a meglepetés ereje, hogy nem tudja miután mi jön izgató tud lenni és én pontosan ezt akarom kiváltani belőle. Amint a számba engedem érzem, hogy a levegővétele nehezedik, egy apró mosoly csúszik az ajkam szélére, de nem eresztem. Lassan mozgatom a fejem közben belendítem a nyelvem is. Még közel sem olyan tempót diktálok, ami eredményre vezethet, mert erre más terveim vannak és bízom benne, hogy van annyi tapasztalata, hogy ennyitől ne robbanjon el. Szavaira felnyögök egy kicsit, és hangos cuppanással szakadok le a farkáról.
- Na a szád járjon édes, hanem élvezd! - szólok rá, szinte parancsolóan, mégis csengő hangon és még egyszer végignyalom a férfiasságát és szépen lassan mászok felfele, egészen az ajkaihoz, de nem csókolom meg és a kendőt sem szedem e, csak a füléhez hajolok.
- Mit teszel meg azért, hogy táncra perdüljek neked? - harapok óvatosan a cimpájába és hangosan felkuncogok, majd a kezemmel visszavándorolok kemény részéhez és lassan mozgásba lendítem a másikkal ügyesen kigombolok mégegy gombot és kikötöm a szeméről a kendőt, de nem hagyom abba a kényeztetését.
- Ne kérd, hogy táncoljak neked, túlságosan egyszerű kérés lenne. - kacsintok rá. - Azt kérd, hogy táncoljak veled. - csókolom meg hosszan, miközben már alig bírok magammal. Szükségem van arra a táncra, de nem abban az értelemben, amiben ő akarja, hanem abban, amihez nem kellene ruhák, bár az ő értelmezésében sem szükséges ez, de nem buli ha egyedül kell csinálnom.  
#myoutfit





"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponin a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
248
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana EmptyCsüt. 3 Aug. - 10:45
Nem volt nehéz rájönni, hogy a lány direkt szeretett volna félreérthető lenni, annál is inkább, mert végső soron ez nekem is kenyerem volt, én is hajlamos voltam ilyen megállapításokra, bár azoknak is megvolt a maguk helye. A leányzóval felvett beszédstílus picit más volt mondjuk, de valahol ez pozitívnak is számított: nem uraltam le, és nem is mentem magamtól alacsonyabb szintre: egyszerűen azt hoztam, amit tudtam s mint kiderült, erre végső soron szüksége is volt, még ha idejövetele előtt ezt nem is gondolta volna. Ugyanakkor ha valaki fiatal és több van előtte, mint mögötte, akkor valahol természetes is volt, hogy előbb-utóbb belefutott ilyen helyzetekbe. Engem pedig szórakoztatott az, hogy ez pont velem történt meg.
- Olykor nem árt némi bizalom és meg lehet előlegezni dolgokat. - válaszolom egyszerűen, mert a szavak mögött szerintem volt fedezet és ezt ő is érezte, másként nem gondolta volna szükségesnek, hogy szóvá tegye: a java még hátra van. Sejtette ő, ahogy én is, hogy egy találkozóval nem érnék be egymás vonatkozásában, hogy bár sok mindent meg lehet tenni, mégsem elég mindenre. Olyan tekintetben semmiképp, hogy amikor már az ember ismerte a másik igényeit, testét, sokkal jobban és többet adhatott neki például. Ő is pontosan tudhatta és tapasztalhatta, hogy eljárhat bulizni, lehet szórakozni és fogni magának valakit, de ez az egész itt valahogy más, mert a zene, a tánc, az ital része megvolt, de mégis másként, sokkal nyilvánvalóbb, őszintébb és elemibb volt a testiséghez fűződő viszony. Itt eséllyel találhatott magának olyan figurákat, akikkel sokkal kisebb volt az esélye, hogy mellé fog és nagyon is tudják, hogy mit kezdjenek vele. S a klub egy részét még nem is ismerte... végső soron én is ilyen fogás voltam neki, csak velem épp a tulajt fogta ki és ezzel egy nagy halat is. Szóval ez, ha nem is tudta, olyan kiadós kóstolót garantált, ami bennem sok kétséget nem hagyott.
Ahogy az sem volt kétséges, hogy akartuk egymást, hogy a tetteknek van egyre inkább itt a helye s kezdtem egyre inkább kényeztetni, felfedezni a leányzó formás, üde testét, azt, hogy mit adhat nekem, miben lehet részem.
- Nem fogom! - kacsintok rá. - Egyébként sem tűnik úgy, mintha megleptelek volna vele... vagy úgy, hogy különösebben ellenedre lenne! - cukkolom kicsit kuncogva, míg ujjaim is hergelik, merészebben törnek utat maguknak és ismerkednek testével s az egyik ráadásul a szavaim alatt és azokat nyomatékosítandó popsijának hívogató farpofái között tangájának alig takaró csíkján át játékos, de határozott cirógatással ingerli a korábban emlegetett célterületet.
Végül azért utat engedek neki, bármennyire is élvezzük ezt a dolgot, a lánynak is megvan a maga lehetősége, hiszen erről szólt a kis alku. Szóval kezeim nem tartóztatják, még ha jól is esett őt édesgetni, és mosolyogva figyelem mihez is akar fogni. Amikor látom, hogy mit húz elő, a játék nyilvánvalóvá válik. Nem ellenkezem hát, hagyom a dolgot, valamit valamiért ugye. Nekem megvolt a kívánságom a jövőre nézve, ő pedig cserébe most a jelenben kapja meg a magáét. Szavaira becsukom a szemem, hagyom, hogy felkerüljön a kendő s kellemesen feszült várakozásba süppedek a kanapén üldögélve, ahogy várom, hogy mihez is kezd ezzel az egésszel, még ha egyébként nem is volt azt nehéz kiszámítani. Nem is ebben rejlett a dolog varázsa, hanem abban, hogy ténylegesen megtörtént, és ahogy megtörtént.
Hamarosan érezhetem, hogy helyzetet váltott és már matat is a neki tetsző helyen, a szabadság hűs levegője jóleső érzés, ahogy édes ajkainak forró ölelése és finom nyelvjátéka is. Elégedetten veszem mélyebben a levegőt hatására, míg hímtagom keményen megfeszül ténykedése alatt, ahogy a vér lüktetve áramlik mind inkább délre.
- Ügyes! Viszont a táncot ezzel nem úszod meg... - játszadozom vele kicsit szavaim segítségével, ha már bekötött szemmel kell ücsörögnöm és hülyeségnek tartanám itt vakon tapogatózni buksija után. Nem, ez most egy kicsit az ő bulija, tegyen belátása szerint.
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana EmptyCsüt. 3 Aug. - 9:52
+18


Lorenzo & Luana



Én pontosan azért mondom neki, hogy félreértse, és tetszik, hogy reagál rá, mert ez az én jellemem része, néha komolynak kell lenni bizonyos esetekben, de nem mindig és egy ilyen helyzet megköveteli, hogy mindenből adjak magamból, mert bár megismerni igazán nem fogjuk egymást ezáltal, mégis közelebb enged egymáshoz, ami a testiség előtt ilyen mértékben elengedhetetlen.
Amikor arra utal, hogy többször látna itt, egy pillanatra megijedek, de rá kell jönnöm, hogy ilyen téren csak egy dologra járat az agyunk és nem az ismerkedésre akarunk kitérni, itt sokkal többről van szó, mint komolyabb ismertség ápolása, sokkal inkább testi vágyaink, meg a fantázia beteljesítése a cél és tetszik, hogy ennyire a segítségemre lesz ebben. Nem mintha ne kapnék meg elég dolgot, ahhoz más férfiaktól, hogy ne kelljen ilyen helyekre járnom érte, de ez az egész más, az ő közelsége más, az ő jelenléte és a kisugárzása is ad egyfajta plusz löketet.
- Még ezt nem jelenteném ki ilyen bátran, ahhoz még igazán látnom kellene mi az amit nyújtani tud nekem ez az egész, kedves Lorenzo. - mosolyogva ejtem ki a szavakat, kacérkodva vele, szinte kihívásként elé állítva azt, hogy mit tud kihozni belőlem. Én is kíváncsi vagyok, és mintha tudná mi rejlik bennem, amiről nekem még fogalmam sincs.
Azt hiszem tökéletes választás volt a lenge öltözet, na nem mintha máskor sokkal több textil lenne rajtam, de most egészen jól jön, amikor az ölében ülve könnyedén húzza fel, hogy a fenekem felé kalandozzon a keze, és erősen megmarkolja azt. Szeretem ha egy férfi elindul a testemet felfedezni szépen lassan, pont ahogyan én teszem vele, talán az én tempóm még ennél is idegörlőbb, minden egyes gombbal egyre közelebb kerülünk valamihez, amire vágyunk, de olyan lassan teszem, hogy szinte sajog mindenem a vágytól, ami egyre jobban lobban fel bennem.
- Nem annyira szeretem a visszafogott férfiakat, ezért örülök, hogy nem teszed, sose tedd. - fújom ki a szavakat, akár a levegőt, mert már a hangom sem tud rendesen kijönni, annyira égek belülről,hogy magától csuklik el, amint megszólalnék.
Ujjai egyre beljebb való mozgására megint felnyögök, már sokkal határozottabban és jólesően, egy pillanatra becsukom a szemem és az ajkamba harapok, én cukkolom és én is kapok cserébe nem kevés előjátékot, bár már elég rám néznie azokkal a rejtelmes szemeivel és részemről mehetne is a buli, de ennyivel ma nem érhetem be.
Szóval benne van a játékba és a bizalmát is megkapom, ez hízelgő és ugyanakkor utat enged egy egész laza kis folytatásnak részemről, ha már ő beljebb kalandozott ideje nekem is, pontosan tudom, hogyan tudom kikészíteni a férfiakat, bár olyannal mint ő még nem volt szerencsém, lehet vele nehezebb lesz, neki nem fogok tudni újat mutatni, így a régit kell majd úgy csinálnom, hogy legalább egy kicsit maradandót alkossak, hiszen minden ember azt akarja.
Az engedélyt nem kérve tőle, inkább cselekszem, a táskámhoz nyúlok, de nem mászok le róla továbba sem, még jó, hogy a fehér szettem mellé elraktam egy kendőt, ami szintén fehér, talán nem fog sokat takarni, de nem is erre a célra lett eltéve. Amint kiveszem belőle mosolyogva magam elé tartom.
- Mivel megbízol bennem, ideje egy kicsit becsukni a szemed.- nem sokan vannak oda ezért az ötletért és bár a kikötözés nem a kedvencem, azért a szembekötés még belefér, sőt sokkal izgalmasabb lehet vele az időtöltésünk.
A szeme elé rakom a kendőt és mielőtt teljesen lefedem vele a szemét megcsókolom, lazán, és miközben végleg letakarom a fényt előle húzodok el tőle, és lassan csúszok le teljesen a földig. Talán ez nem is kérés, de a szembekötés részemről egy valami amit szeretek és ha tetszik neki ha nem megteszem, hiszen az alku része volt. A nadrágjával kezdek bíbelődni, már van gyakorlatom, nem sokáig tart levegőre engedni már igencsak ágaskodó férfiasságát. Mosolyogva nyugtázom a mai fogásom és szépen lassan engedem a számba, miközben őt nézem, ahogy bekötött szemmel ül. A férfiak arca ilyenkor nagyon érdekes, ahogy a kemény férfiból egyre jobban válik gyengéddé és sebezhetővé, ahogyan megmerevedik egyre jobban és jobban a számba. Lassan nyúlok hozzá a nyelvemmel, semmit nem sietek el, hiszen ezzel a hergelésen kívül semmi más tervem nincs. Eszembe sem jut így kielégíteni, legalábbis az első menetben egészen biztos nem, meglátjuk mennyit bír.
#myoutfit




"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponin a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
248
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana EmptySzer. 2 Aug. - 20:27
-Hmmm ez egy pajzán viccnek is beillik, ha félre akarom érteni! - somolygok kicsit borostám alatt. - De ettől függetlenül tényleg felfedezheted magadban azt a táncos bujaság papnőt, aki ott szunnyad! - kacsintok rá, hogy aztán tovább haladjunk s én mind inkább nevessem el magam egy-egy pillanatban, ahol ez indokolt. Bár van egy határozott, kimért stílusom, a vidámság sem volt teljesen idegen tőlem. A megfelelő környezetben persze. Ez pedig most az volt.
- Meglehet, akár az is, hogy egyfajta második otthonra leltél itt a testiség tekintetében. És valóban nem bánnám, ha többet látnálak itt! - bólintok megjegyzésére, egy könnyed mosollyal nyugtázva a dicséretet is. Olyasmit mondott ki, amit valamelyest eddig is tudtam, de azért nem baj a megerősítés. Végső soron jól esik a dolog és csak jobban hozzátesz az este hangulatához, oldja azt a kis feszültséget is, ami egyébként a korkülönbség miatt meg-megfeszül időről-időre. De mindez nemsokára már csak távoli gondolat lesz, mert ha jobban belevágunk az este folytatásába, ott már merőben más dolgok fognak lekötni mindkettőnket, ebben biztos vagyok!
Meg is van az alkalmas terem ehhez, hiszen zene, alkohol és kellő bútorok egyaránt vannak: a kanapé, a kis színpad a rúddal és egy alkóv ágymatraccal a kényelmesebb folytatás végett. A zenét elindítom, az alkohol pedig szintén megkapja a maga korai szerepét, még ha ez vendégszerep is igazából, mert egyikünk sem iszik már túl sokat. De lehet később még szükség lesz egy-két kortyra...
Amire most viszont szükségünk van az egymás társasága és a lány közelségét már élvezhetem is, cserébe nem maradok adósa kényeztetéssel cseppet sem. A rövid fehér szoknya amit visel könnyen enged utat kezemnek és az amúgy is majdnem ki-kivillanó popsijára rámarkolhatok ennek hála.
- Te mondtad, hogy ne fogjam vissza magam azzal, amit szeretnék tőled! - kacsintok rá, míg ujjaim picit mélyebbre merészkednek popsijának gyúrása közben s az egyik a bugyija borította forró ölén cirógat végig, a másik pedig egy picit a szóbanforgó célterületen hergelésképp s hogy lássam, miként is reagál. Aztán a csókot követően hagyom eltávolodni, mosolyát viszonozva s nem teszem szóvá, hogy milyen kínzó lassúsággal játszik el a gombokkal. Eddig is ezt tette és eddig is tűrtem, ez most sem változik. Ha neki így jó, engem nem zavar, érezze csak jól magát.
- Ha nem élveznéd a bizalmam, akkor nem játszadoznánk így. Szóval igen. És akkor lássuk, hogy te mit kérsz... egy kérés egy kérésért! - kacsintok rá, továbbra is kényeztetve kezeimmel a leányzót a maga kis visszafogott, de pikáns módján.
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana EmptySzer. 2 Aug. - 19:34

Lorenzo & Luana



Felfedezések, új ismertség, egy elég jónak ígérkező este és még ezt hívja a bátyám bűntetésnek, azt hiszem gyakrabban kellene vétenem a családom ellen ha ezzel büntetnek. Tényleg azt hittem, hogy este a pultnál ülve fogok majd senyvedni és iszok, ameddig a srácok kiélvezik az estét, és talán hazamegyek velük, vagy hamarabb, ahogy esett volna. De úgy látszik a legrosszabb helyzetekben is képes vagyok megtalálni a jót, az izgalmasat, mert Lorenzo ezt hozza bele az életembe most,ami tetszik és bejön és egyszerűen vonz.
- Egy valakit biztosan fel akarok fedezni magamban. - kacsintok rá, az italtól már megeredtebb nyelvvel, de még bőven nem annyira vészesen részegen, mert én teljesen jól utalom ezt az énemet, aki sokat iszik, maximum jobban megered a nyelvem és sokkal bátrabb leszek, de hülye nem szoktam lenni, hogy lejárassam magam, arra figyelek, de azért egy két huncut megjegyzés kicsúszhat a számon minden szégyenérzet nélkül, hiszen egy elég meleg helyzetbe kerülünk, ahol talán nem is olyan illetlenek ezek a szavak.
Ahogy nevet vele nevetek, az eleinte egy kicsit talán komornak hitt férfi egyre jobban oldódik az oldalamon, legalábbis felém biztos, szeretem ha valaki határozott, de azért kell a nevetős vicces oldala is, mert én akkor érzem igazán jól magam ha ezt a másikon is látom és akármennyire is rámegyünk egyre jobban a testiségre akkor is akarom látni, hogy felszabadultan viselkedik a közelében. Nekem ez kell, fogjuk arra, hogy még nem nőtt be a fejem lágya, vagy arra, hogy nőből vagyok és sosem szeretnék igazán megkomolyodni az élet minden terén, valahol örökre gyerek akarok maradni, már ahol megtehetem ezt még nagyon sokáig.
- Tetszik,hogy nevetsz, egy kicsit beengedsz a komoly férfi mögé, és mégsem érzem, hogy ellenkeznem kellene a fura nyomulásod ellen, mert még ezt sem érzem. Lehet hamarabb kellett volna benéznem ide, ha itt ilyen férfiak termenek. - egy nőnek jól esnek a bókok, bár ez részemről talán nem is annak indult, mégis azt érzem,hogy jól esett nekem ezt mondani neki, lehet a férfiak is odavannak a bókokért, csak nem olyan nyíltan,mint mi. Nem hajtok rá, ez nem az a kategória, nem abban a helyzetben vagyunk, hogy másnap majd várni fogjuk egymás jelentkezését telefonon a folytatásért, vagy ha mégis akkor is megmaradnak a szórakozásnál, de ennyi ide még pont jól esett.
A teremben már sokkal jobban felszabadulok, igaz segít a pia, és az, hogy szabadjára merem ereszteni egy kicsit azt, aki még sosem tört elő belőlem azt a  nőt, aki itt lehet, hogy tudnék lenni és lehet egy estére, Lorenzoval ki is fogom próbálni.
Az ital ledöntése után hamar az ölébe ülök, nem szégyenlősködök, minek tenném, sosem érdekelt ki mit gondol rólam és szerintem neki pont tetszik is a helyzet, amibe magunkat kevertem. Egy kis játékra invitálom, amibe belemegy, kicsit azért látom rajta, hogy lesz itt egy kis agyalás a részéről, mert egy olyan férfi mint ő nehezen ad az irányításból egy olyan lánynak,mint én. Nyilván kevesebb a tapasztalatom, mint neki, de majd egy bizonyos szinten ő fog engem uralni és akkor az oda vissza játék máris kecsegtetőbb lesz mindkettőnk részére.
Keze kalandra indul a testemen és a szája is apró csókokat lehet a testem különböző részeire, amire akaratlanul felnyögök egy kicsit, ő olyan férfi, aki hamar rá tud jönni kinek mi a gyengesége és nálam is egészen jó felé matat, sőt. Kérésére elmosolyodok és a kezemmel az álla alá nyúlok, hogy magamhoz húzzam az ajkát, nem csókolom meg csak szóra nyitom a szám. - Erős kezdés, de ha ezzel kezdesz lehet ideje egy kicsit félnem a folytatástól. - lehelek egy apró csókot az ajkára,majd ugyanazzal a pimasz mosollyal távolodok el tőle, amivel egész este rendelkezett az arcom.
Kezem a mellkasára vándorol és még egy gomb kerül kikapcsolásra, ez az idegek játéka, az övé és az enyém, már kezdődik valami de olyan lassan, hogy az fájjon, mert ez a fajta fájdalom jó, égeti az ölem és ahogyan az övén ülök egyre jobban  érzem,hogy ő is egyre jobban indul be, igazából elég lenne eltávolítani magunk közül a textilt és máris mehetne a dolog, de ennél azért tudunk többet is.
Az egyik kezemet a vállára teszem a másikat a mellkasára támasztom és bólintok egyet a kérésére. - Erre is sort kerítünk, hiszen ez a játék része,de akkor most jövök én ugye? Én annyira nem fogok előre szaladni, én fokozni szeretem, de ahhoz valami egészen egyszerűtől kell indulni. Mondd meg tudsz bennem bízni az este el következő részében? - a bizalom erős dolog, erős kötelék, de egy ilyen estén talán egy kicsit megengedhetjük azta bizonyos bizalmat, amit egymásnak ad két ember, ha testileg érintkezik.
#myoutfit





"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponin a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
248
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana EmptySzer. 2 Aug. - 14:21
+18

- Tény, hogy az én fejemben te jársz! - kacsintok rá. - De én leginkább arra vagyok kíváncsi ez a hely mit hoz ki belőled, ha elengeded magad milyen oldalad pillanthatom meg, illetve te mit fedezel fel magadban. - nem feltétlenül voltak merev elképzeléseim, hogy mit kellene csinálnia, inkább az, hogy a tetteiben terelgessem. De miután ez egy stripclub volt, törvényszerűen picit az itteni lányok bőrébe kellett, hogy belebújjon, hogy ilyen módon próbálja ki magát. Erre megvolt a lehetősége és ezt kicsiben kellett kezdeni. Ha pedig rákapna az ízére? Nos, vannak még lehetőségek, abban is tudok segíteni neki!
- És remélhetőleg ezzel nagyobb élmény sem, mint amire itt lelsz! - nevetve mondom, ha már erről van szó s ebben valahol biztos is voltam. Én se tudtam, merre is fog kanyarodni a mai estém, de az a laza, mégis új szórakozás amit keresem, egészen jól rám talált és most elégedett voltam a helyzettel. Nem is szalasztottam el hát élni a lehetőséggel s a lány társaságát nagyon is élveztem. Annyira, hogy felmerült bennem, ha a folytatás is így megy, lehet nyertem ide egy vendéget, vagy egy tényleges új ismerőst. Na persze semmit nem kell ebbe belelátni, csak a közös élvezetek világát. Akkor is, ha egyébként a Luana stílusú leányzók voltak azok, akik egyébként hozzám közelebb tudtak volna kerülni és volt jobban esélyük nálam. Ez azonban itt most nem számított, nem erről szólt a mai este.
Egyre inkább sodródtunk a főfogás felé, akkor is, ha még bőven "csak" az előételbe méyledt bele képzeletbeli evőeszközünk. Csókok, simítások képezték ezt, na meg a fizikai közelség, az ismerkedés a másik testével. Nem kapkodtam, nem siettem, éreztem, hogy a lánynak is erre van szüksége és még a kis alkoholt is megkapta hozzá, hogy ez még könnyebben menjen. Illetve nem is kicsit kapott, de az már rá volt bízva, hogy mennyire van szüksége és mennyit fogyaszt.
Nem is élt vissza különösebben ezzel a dologgal, ahogy én sem öntöttem fel különösebben a garatra, bár pár italt már elfogyasztottam eddig, azonban ezt meglehetősen jól bírtam és csak fokozta a helyzet kellemetességeit. Élvezem, ahogy az ölembe ül, ahogy finoman hozzám törleszkedik s érezheti is, hogy egyáltalán nem hagy hidegen ez a dolog, hogy megkeményedem alatta ennek hála. Combjait simogatva hallgatom cinkos mosollyal szavait.
- Fair a dolog, ha én mondok valamit, akkor te is. - bólintok egyet, teljesülő kérésre teljesülő kérés az arányos válasz, de a játék csak így él és érvényes, ezt minden bizonnyal ő is tudja. Egy kérés nem szolgáltat ki egyikünket sem teljesen, de a dolognak kölcsönösnek kell lenni. Akárhogy is, az mindenképp fix, hogy jól fogjuk magunkat érezni. Kezeim feljebb siklanak combjain a szoknya fehér anyaga alá és finoman markolok formás popsijára, picit gyúrogatva a feszes, hívogató halmokat, ahogy elgondolkodom azon, mit is kérjek. De ehhez a gondolkodáshoz nem csak kezeim, hanem ajkaim ténykedése is jár, mert nyakát csókolom lentről felfelé végig szépen, amíg el nem érem fülecskéjét.
- Fogós kérdés volt a tied, de megvan mit szeretnék azon felül, amiért ebbe a szobába jöttünk: szeretném megdugni azt a formás csinos kis feneked jó alaposan! - súgom kéjjel fűtött szavaimat fülecskéjébe karcos hangon, fülcimpájára osztva csókokat és harapásokat vegyesen a szavaim között, míg kezeim is finoman gyúrják popsiját s ágyékom keményen feszül az övének a pozíciónak hála.
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana EmptySzer. 2 Aug. - 13:33

Lorenzo & Luana



Alapjáraton azt kell mondanom, hogy annyira de annyira igaza van, szinte olvas a fejemben, de nem is nehéz neki, hiszen ő az aki elülteti ezeket a bogarakat a fülembe, amik majd gyökeret vernek és szépen lassan kibontakoznak. kalandozni szeretek, kell is, mert én megtehetem, még megtehetem nem vagyok semmiért annyira felelős, mint majd egyszer leszek, és addig nagyon is élni akarok.
- Ez a nem szokványos dolog, egyre jobban csábít, kíváncsi vagyok mi jár a te fejedben és szívesen rakom össze azzal, ami az én fejemben van. - kacsintok rá, miközben már a fejemben tisztán látom mit tudnék vele kezdeni. Az a fránya mocskos gondolatok, egy ilyen lánynak nem járhatnának a fejében, hallgatom mindig a nővéreimtől, mert ők hozzám képest valójában elég prűdek, én meg szabadszellemű vagyok ilyen téren, anyám korai halálát okolják ezért, én csak a jellememet mondanám, de rájuk hagyom és azt csinálom, amit jónak látok és addig ameddig nekem jól esik.
- Nálad és a helynél nagyobb ismeretlen ma nem is lehetett volna jobban a napomban. - jelzem felé, hogy eléggé feldobja az estém, még annál is jobban, mint amennyire számítottam rá.
Nem sokáig vagyok jó kislány, vagy türtőztetem magam, ha találok valakit, akiben látok magamnak is olyan érzést, amivel már tudnék mit kezdeni. Vele sincs másként, szinte azonnal lépek, amint mozdul, ámulok, de a kezei kizökkentenek és visszatérek a valóságba, és hozzá.
Hamar beérünk egy szobába, ahol elég hamar szorít magához, úgy, hogy tökéletesen érzi az akaratom és én is hangot vagyis jelzést ad neki meddig akarom, mennyit akarok. Igaz közel sem ennyit akarok még tőle, de kezdetnek nem rossz. Hamar a kezembe találok egy üveget, pont olyat, ami a kedvemre van, ennyire könnyen kiismerhető lennék? Lehet, de ez nem feltétlen rossz, főleg ha ennyire a kedvemre tudnak tenni ezáltal.
Nem vagyok nagy ivó, mármint olyan ivó, aki fejetlenül vedeli az alkoholt, addig ameddig rosszul nem lesz, de kell a bátorító löket ehhez a férfihoz, sokkal több, mint amivel eddig dolgom volt, de kell a kihívás és úgy érzem ő az, a felfogása, a mozdulatai, a sármja minden, kell nekem és ehhez én még kevésnek érzem magam, egészen a pár korty italig. Nem mondom, hogy azonnal a fejembe száll, de már a csekély sorozat is elegendő, hoy lazán az ölébe üljek és ott is meghúzzam az üveget. Itt azonban megálljt parancsolok ital tekintetében és lerakom magunk mellé, majd elkezdem azt amit a legjobban szeretek, játszani egy igazán jónak ígérkező nagy játék előtt.
Kérdésemre pontosan olyan választ, ad ami bejön, amit vártam, így elmosolyodok és huncut mosoly pihen meg az arcomon.
Végigfut egy laza csók az arcán, és már a vetkőzés első nagyon kezdeti fázisába is beléptem, de sosem vagyok annyira gyors, hogy ez bármit is jelentsen.
- Hallani akarok valamit, amit szeretnél tőlem. Ne fogd vissza magad, és meglátom mit tudok tenni az ügy érdekében, de cserébe nekem is lesz beleszólásom a te cselekedeteidbe. - itt nem az uralomról van szó, bár én nagyon nehezen adom ki a kezemből, de vele szemben kicsit nehéz dolgom lesz ilyen téren. Általában a pasik gerjednek az olyan nőkre, akik határozottak az ágyba lökik őket és akár kikötve élvezik ki a pasi minden egyes részét. Én nem szeretem a kötözős szadomazó dolgokat, így ilyet sosem tettem, de határozottságom az ágyban elég kemény tud lenni olykor, néha jól esik ha valaki visszanyomja, de csak egy bizonyos szintig. Kell nekem is tér, hogy kibontakozzak, ha valaki nagyon dominálni akar minden kedvem visszakúszik a sötétbe és onnan már nehéz kihozni. Sosem voltam egyszerű ilyen téren, és még ha mondanak is valamit, amire vágynak erősen gondolkodok, hogy megtegyem e, megéri e. Lehet neki nem lesz olyan, amire nemet mondok egyszerűen olyan energiái vannak, hogy megteszem neki, főleg, hogy a pia lassan de biztosan kezd dolgozni a fejemben, majd szépen lassan töltöm az utánpótlást, de nem most, még várok.
Egészen közel hajolok a füléhez és még mindig azzal a nagyon szemtelen mosollyal az arcomon súgok a fülébe. - Vannak korlátaim, de lehet olyan ügyesen át tudod őket törni, mint most is teszed éppen az eddigiekkel. - fogom meg az állát és el nem engedve várom a reakcióját.
#myoutfit





"You say always what you feel,  and you make always what you think."


mind álarcot viselünk
Luana Machado
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 054e5ecdadd08458be581a66a32d7ba82c96d41c

in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 071af1e957a088f9e71eb19ec2b777782f21e279
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Luana if you want something really exciting.
★ családi állapot ★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Tumblr_inline_p8wegoWhvZ1tokatx_400
not just sex?!
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 8gFC
★ idézet ★ :
Live life how you want
& not how the others want you to!
★ foglalkozás ★ :
Pandora's owner, student
★ play by ★ :
luisinha oliveira
★ szükségem van rád ★ :

my secret weaponin a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4d5a4b4f4757642d58546b694b673d3d2d3632313438323037332e313535303533336632643263646236613535323539333335373138352e676966
★ hozzászólások száma ★ :
248
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana EmptySzer. 2 Aug. - 12:51
Szépen csordogál tovább beszélgetésünk patakja s ezzel együtt maga az este is. Haladunk, a témák egyre csiklandósabbak végső soron és még valamiféle hatást is sikerült szavaimmal elérni. A leányzó önérzetes volt és akaratos a maga módján, annyi szent, viszont engem se faragtak puha fából s volt komoly rutinom is, így igazából rá tudtam vezetni arra, ami egyébként is megvolt benne, legfeljebb elsőre védőfalak mögé bástyázta, mostanra viszont már látszik, hogy el-elgondolkozik mindazon, amiről szó volt, sikerült úgy kormányozni, hogy haladjon egy úton és ne csak körbe-körbe menjen.
Mert végül is, ha nem fejlődik az ember, de mozog, az egy helyben történik, neki pedig még bőven volt hova s ezt is megérezte. Én pedig partner leszek ebben, ahogy világosan jeleztem is.
- Nos, ha már nem sűrűn térsz be ilyen helyekre, az dukál, hogy történjen valami nem szokványos is nem? És ehhez illeszkedik a szintén nem várt társaság is. - kacsintok rá egy kisebb kacaj kíséretében, ahogy aztán folytassam.
- Örülök neki, ha így gondolod. Hidd el, érdemes olykor az ismeretlenben is kalandozni, mert a végére esélyesen csak több leszel! - mosolyogva nyugtázom a megállapításait és végső soron tényleg örülök neki, hogy így alakult és ennyire jól meg tudjuk egymást érteni. Nem valami felkavaró kapocs ez, inkább csak az, hogy valamiért rímelünk egymásra és ez a testi vonzalomban is megnyilvánul. Nem gondoljuk pont ugyan azt dolgokról, de ennek sok oka van és végső soron pont ebből sülhetnek ki jó dolgok, mint például most is.
Egyre inkább adózunk a testi vágynak is, ha egyelőre még egy visszafogottabb formában is, de az érintések, simítások és csókok már nem maradnak ki. Ha eddig vissza is fogtuk magunkat, most így kettesben egyre kevésbé lesz ez így.
Egyelőre azonban itallal szolgálom ki a leányzót a zene elindítása után, hogy fogyasszon csak belátása szerint. Rutinosnak tűnik, túlzásba nem fogja vinni, de azt is megértem, hogy még picit gyúr a bátorságra és felszabadultságra. Nyilván ha csak simán egymásnak esnénk, ahhoz erre nem lenne szükség, de most nem erről van szó. Ez most végső soron egy felfedező út.
Mosolyogva fogadom, ahogy szemből az ölembe ül s újabb kortyot iszik. Én is kiürítem poharam és félrerakom, hogy combjai külső oldalát simogathassam két kezemmel könnyeden, ráérősen.
-Ha nem szeretnék, nem lennénk itt és így! - kacsintok rá, majd tovább hallgatom szavait. Bólintok is, mert nem gondolja rosszul, valóban nem vagyok könnyen irányítható. Sőt. Általában én szoktam irányítani, ha nem is mindig határozottan. A színfalak mögötti szálak húzgálásában sem voltam rossz, ami azt illeti.
- Hallgatom az ötleted aztán meglátjuk! - egyelőre csak annyit tudok jelezni, hogy nyitott vagyok, aztán kiderül mit is tud kínálni. Nyilván érdemes lesz elfogadnom, de az is lehet, hogy nekem is lesz mellé javaslatom és ketten eszelünk ki valamit ilyen formán.
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
40
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
130
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» strange meeting at a strange party - Levi & Candy
» A strange morning of a strange night
» What is this situation?
» Lorenzo Vercotti
» Just another wtf situation in life

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Szórakozó helyek-
Ugrás: