New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 100 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 91 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Just another wtf situation in life
TémanyitásRe: Just another wtf situation in life
Just another wtf situation in life EmptySzomb. Márc. 09 2024, 20:54


Társkereső chat - leszbi részleg
G.







Nincs semmi veszíteni valód, úgyhogy máshogy nem is alakulhatna  Just another wtf situation in life 4146035580

Nem fogok hazudni, kurvanehéz Just another wtf situation in life 3673325056 De igazából attól függ, mit a cél, mert egyéjszakás, vagy teszem azt, egyhetes kalandok nagyon könnyen akadnak, de hosszútávú... szerintem előbb temetem el magam, mintsem kimondanám azt a szót, hogy házasság XD Mondjuk nem is akarok házasodni

Szeretnétek, hogy hatással legyek a húgodra? Just another wtf situation in life 3673325056 Ha tud annyit inni, mint én, garantáltan soha többé nem akar majd részeg lenni. Ami meg Esthert illeti... azért az ő élete sem tűnik nekem olyannak, ami után csodálkoznia kellene, hogy nem mintapéldányok a gyerekei. De amúgy én még így is azt mondom, hogy semmi oka nincs csalódnia, én büszke lennék rátok, még úgy is, ha a húgodnak kellene egy karizmatikusabb felnőtt maga mellé.

Nulla? Na ne csináld már! Baszki Just another wtf situation in life 2149483383 Akkor nincs pofám nekem bőgni, hogy Red nem mosolyog, mikor beszélünk... Próbáltad már vele a fordított pszichológiát? Én tuti azt alkalmaznám nála.

Emlékszem... Az öcsémet is ki kellene találni, ha nem lenne, komolyan.

Mesternek sem hívtak még, de megpróbálom ezt a titulust nem elbaszni Just another wtf situation in life 3673325056

Huh várj, akkor lehet mégse én legyek a mestered, mert én simán lesmárolok bárkit bárhol különösebb probléma nélkül XDD

Jóóóó, akkor szombat Wink Jaj ne készülj rá, legyél önmagad, öltözz úgy, ahogy akarsz Just another wtf situation in life 2451935670 Amúgy is nagyon csípem a stílusod.

Hol legyen a tali? Elmenjek érted? Amúgy basszus, hol lakik Esther? xD Tök gáz, hogy nem tudom.



BEE





"There is a storm you are starting now. I'm a wanderess, a one night stand. Don't belong to no city, don't belong to no man. I'm the violence in the pouring rain I'm a hurricane"

Gianna Selassie imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Reagan Moore
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Just another wtf situation in life 69409568709ab94451813e909d103f244bba5553
Just another wtf situation in life 5862c89e2f294eee6be22f2a048397d33e2ad59c
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
If I can still breathe
I'M FUCKING FINE
★ családi állapot ★ :
Forever alone
BUT NEVER SAY NEVER U KNOW
Just another wtf situation in life 7b8d2c12362d66e8493434a3ce33086652af9aa2
Now you're getting it close
Almost love, almost love!
But it could be love!?
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I whisper what the fuck
to myself almost fifty times a day

Just another wtf situation in life 6f77e1b515ec8c0bf766ead2a407f408e8a0c19f
★ foglalkozás ★ :
Barmaid
★ play by ★ :
Zoe Kravitz
★ szükségem van rád ★ :
Not the most hardworking people of
WOODHAVEN HOUSE
★ hozzászólások száma ★ :
203
★ :
Just another wtf situation in life 252bbf5e98daa03ae39959c36ef9322a7e141bcb
TémanyitásRe: Just another wtf situation in life
Just another wtf situation in life EmptyPént. Márc. 08 2024, 21:38




WWT
11:00 PM

 

   
2

   


   
Rea

   

 

 

   

     

Remélem ez a kalandozgatás jobban fog elsülni, mint a tíz évvel ezelőtti...  Rolling Eyes


     

Nehéz melegként a pártalálás? kicsit kezdek berezelni... Rolling Eyes


     

Szerintem Esther valahol legbelül már elveszítette a reményt, hogy a húgomból valaha értelmes, jól szituált felnőtt lesz. Őszintén, én már abban sem vagytok teljesen biztos, hogy a jelenlegi életvitelével megéli a felnőtt kort... Azt hiszem bennem volt minden hite, hogy ha már az egyik gyereke ennyire elbaszott lett, legalább én ne okozzak neki csalódást. Szegény ezt jól benézte.


     

Nem fogod elhinni, de Aali-val kábé nulla közöttünk a kommunikáció. Abban sem vagyok biztos, hogy még nem tiltott le minden szociális platformról. Én azért szigorúbban fogom, mint az anyja, vagy az apja. Na, nem mintha a testvéri szigor bármit is érne az ő esetében.


     

Red olyan, mintha egy másik bolygóról jött volna Laughing emlékszel, hogy gyerekkorunkban hamarabb ült le egyedül kirakózni, mint mondjuk velünk homokozni? Laughing


     

Váó! Csábító ajánlat, még átgondolom mindenképp. Amúgy nincsenek nagy igényeim, egy felfújt strandmatracon is elalszom Laughing


     

Ooookééé... sokat kell még tanulnom. De az mindenképp megnyugtató, hogy kiváló mesterem leszel ebben Wink


Fúú de gáz. Mármint azok a típusú emberek, akik parasztok veled. Smárolni meg otthon kell, a négy fal között. Ki a fasz kíváncsi rá, hogy kinek milyen hosszan ér le a nyelve a másik torkán, nem?! Már bocs Laughing lehet túl öreg vagyok már ehhez, de én ilyet taknyos kis tini koromban műveltem utoljára Laughing


Vicceelsz?! Nem tudok várni jövőhétig. Talán még szombatig se Very Happy Laughing csak viccelek. A szombat jónak tűnik Wink mit illik felvenni ilyen helyre? Vagy simán csak adjam magam és majd valaki úgyis rám gerjed? Laughing


   

 

 

   

     
Message

   

 





Reagan Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gianna Selassie
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Just another wtf situation in life D7c38555e12da8fcf8f33f41c2e097fd17af6cf0
Just another wtf situation in life Tumblr_inline_obdoefbEhs1rfmocr_250
★ kor ★ :
30
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Just another wtf situation in life Tumblr_inline_obdodvsSd11rfmocr_250
★ idézet ★ :
You played me like nobody, when you were everything for me...
★ foglalkozás ★ :
Önvédelem oktató, főképp gyerekeknek
★ play by ★ :
Antonia Thomas
★ hozzászólások száma ★ :
26
★ :
Just another wtf situation in life Tumblr_inline_obdof6a92Y1rfmocr_250
TémanyitásRe: Just another wtf situation in life
Just another wtf situation in life EmptyVas. Márc. 03 2024, 11:50


Társkereső chat - leszbi részleg
G.







Nem, valóban nem úgy ismerlek. De tök jól csinálod, klassz kimozdulni a komfortzónából és kalandozgatni kicsit  Just another wtf situation in life 3673325056  

Én se tudnám máshogy magamat Just another wtf situation in life 2451935670

Hát amennyire vallásos, szerintem nagyon, bár talán a húgod egyéb dolgokkal is kiakasztja annyira, hogy ez már csak apró csepp legyen a tengerbe Just another wtf situation in life 3719483937

Viszont az tök jó, hogy ti ketten a húgoddal ennyire nyíltan beszéltek egymással. Én és Red... mondjuk úgy, hogy az is csoda, ha beszélünk XD

Oké, négyszemközt... Várom Just another wtf situation in life 2624752903

Miii? Baszki, hát gyere át és csövezz nálam Just another wtf situation in life 3673325056 Van még szabad szoba, csak ágyat kell keríteni hozzá.

Ah inkább csak jobb leszarni talán és nem rágörcsölni. Én legalábbis próbálom ezt a kapcsolati dolgot már így felfogni Rolling Eyes Akkor nem érhet csalódás

Lol, hát nincs taktikám, én csak elég idegesítő vagyok ahhoz, hogy mindenkihez elkezdjek pofázni, aztán vannak akik nyitottak és hasonlóan érdeklődőek, mint én, meg vannak, akik bunkók és csak azért járnak ilyen helyekre, hogy szabadon smárolhassanak a párjukkal.

Akkor most hétvégén??? Vagy a kövin? Just another wtf situation in life 4146035580 Most szombaton nem dolgozom, aztán jövőhéten asszem a pénteket kaptam meg pihire



BEE





"There is a storm you are starting now. I'm a wanderess, a one night stand. Don't belong to no city, don't belong to no man. I'm the violence in the pouring rain I'm a hurricane"

Gianna Selassie imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Reagan Moore
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Just another wtf situation in life 69409568709ab94451813e909d103f244bba5553
Just another wtf situation in life 5862c89e2f294eee6be22f2a048397d33e2ad59c
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
If I can still breathe
I'M FUCKING FINE
★ családi állapot ★ :
Forever alone
BUT NEVER SAY NEVER U KNOW
Just another wtf situation in life 7b8d2c12362d66e8493434a3ce33086652af9aa2
Now you're getting it close
Almost love, almost love!
But it could be love!?
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I whisper what the fuck
to myself almost fifty times a day

Just another wtf situation in life 6f77e1b515ec8c0bf766ead2a407f408e8a0c19f
★ foglalkozás ★ :
Barmaid
★ play by ★ :
Zoe Kravitz
★ szükségem van rád ★ :
Not the most hardworking people of
WOODHAVEN HOUSE
★ hozzászólások száma ★ :
203
★ :
Just another wtf situation in life 252bbf5e98daa03ae39959c36ef9322a7e141bcb
TémanyitásRe: Just another wtf situation in life
Just another wtf situation in life EmptyVas. Márc. 03 2024, 06:44




WWT
11:00 PM

 

   
2

   


   
Rea

   

 

 

   

     

Azt hiszem tényleg sok mindent be kell pótolnom... Laughing


     

Úgy ismersz, mint aki valaha is szégyenkezett bármelyik tette, vagy szava után? Csak még egyelőre nekem is új a dolog. Nem is biztos, hogy érdekelnek a nők. Fogalmam sincs mi történik velem. Biztos kapuzárási pánik... Laughing


     

Akkor te profin űzöd már ezt! Very Happy Lehet, hogy ráuntam a farokra és most valami újra vágyom. De téged már nem is tudnánk másképp elképzelni Very Happy Razz amúgy, a húgom is bi, szerinted Esther mennyire fog kibukni, ha kiderül, hogy saját kapura játszom? Laughing


     

Ez egy undorítóan hosszú és unalmas történet, de egyszer elmesélem négyszemközt. Amúgy leszereltem, már semmi közöm a sereghez.


     

Nem különösen csípem a kölyköket, de jelenleg önvédelmet oktatok nekik, úgy két hete kezdtem, és jobb híján az anyám kanapéján csövezek. Szép kilátások, főleg ha ismerkedni akarok, igaz? Laughing


     

Jó csaj vagy Rea. Minden értelemben... Very Happy meglesz az a ragi. A jó dolgokra várni kell, vagy mi... tudom, tudom ennyi csalódás és szar után már én is egyre kevésbé hiszek ebben.


     

Azt hiszem akkor nekem is itt az ideje elkezdenem kalandozni. Az szuper lenne! A hétvégéim szabadok. Elvihetnél egy olyan helyre ahonnan a heterók ki vannak tiltva Laughing és megoszthatnál velem pár ismerkedős praktikát Wink


   

 

 

   

     
Message

   

 





mind álarcot viselünk
Gianna Selassie
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Just another wtf situation in life D7c38555e12da8fcf8f33f41c2e097fd17af6cf0
Just another wtf situation in life Tumblr_inline_obdoefbEhs1rfmocr_250
★ kor ★ :
30
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Just another wtf situation in life Tumblr_inline_obdodvsSd11rfmocr_250
★ idézet ★ :
You played me like nobody, when you were everything for me...
★ foglalkozás ★ :
Önvédelem oktató, főképp gyerekeknek
★ play by ★ :
Antonia Thomas
★ hozzászólások száma ★ :
26
★ :
Just another wtf situation in life Tumblr_inline_obdof6a92Y1rfmocr_250
TémanyitásRe: Just another wtf situation in life
Just another wtf situation in life EmptySzer. Feb. 28 2024, 14:21


Társkereső chat - leszbi részleg
G.







Itt jobban lehet trollkodni  Just another wtf situation in life 3673325056 Amúgy van, mindennek van homo részlege, csak keresni kell

Csinálhattad volna, de így elkerültünk egy sértődést. Na meg ne már hogy előttem titkold... Még zokon is venném, hogy esetleg szégyelled.

Akit keresek, arra azért ráállnak az érzékeink, monjduk úgy. De am nem tudom, én csak magamból tudok kiindulni. Aki bejön, annál próbálkozok, ha meg beletrafálok, akkor kiiirály :biggrin: Nem tudom megmondani, mit éreztem meg rajtad, de eskü felmerült bennem, hogy biztos egy farok tud téged boldoggá tenni? Just another wtf situation in life 3673325056

Igen, végre ezt én is elmondhatom már magamról. Mondjuk rólam kb mindenki tudja a családban, de annyira nem tapsolnak örömükben.

Ahh, elhiszem T.T Hogy lett annak vége? Eddig nem mertem rákérdezni, de érdekel. Just another wtf situation in life 2451935670

Igazából keresem a ragasztót, de már nincs bennem sok remény, úgyhogy kvázi elütöm az időt. De azért még egy icipicit bennem van, hogy hátha véletlenül esetleg pont itt, pont ma találom meg. Persze kalandozni is szeretek, arra meg teljesen jó felület ez.

Mikor? Öööö... igen. Passz. Rég. Összefutunk valamikor? Itt vagy amúgy NY-ban mostanság?


BEE





"There is a storm you are starting now. I'm a wanderess, a one night stand. Don't belong to no city, don't belong to no man. I'm the violence in the pouring rain I'm a hurricane"

Gianna Selassie imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Reagan Moore
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Just another wtf situation in life 69409568709ab94451813e909d103f244bba5553
Just another wtf situation in life 5862c89e2f294eee6be22f2a048397d33e2ad59c
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
If I can still breathe
I'M FUCKING FINE
★ családi állapot ★ :
Forever alone
BUT NEVER SAY NEVER U KNOW
Just another wtf situation in life 7b8d2c12362d66e8493434a3ce33086652af9aa2
Now you're getting it close
Almost love, almost love!
But it could be love!?
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I whisper what the fuck
to myself almost fifty times a day

Just another wtf situation in life 6f77e1b515ec8c0bf766ead2a407f408e8a0c19f
★ foglalkozás ★ :
Barmaid
★ play by ★ :
Zoe Kravitz
★ szükségem van rád ★ :
Not the most hardworking people of
WOODHAVEN HOUSE
★ hozzászólások száma ★ :
203
★ :
Just another wtf situation in life 252bbf5e98daa03ae39959c36ef9322a7e141bcb
TémanyitásRe: Just another wtf situation in life
Just another wtf situation in life EmptySzer. Feb. 28 2024, 13:59




WWT
11:00 PM

 

   
2

   


   
Rea

   

 

 

   

     

Akkor inkább úgy fogalmazok, hogy azt hittem, hogy te az ilyen boomereknek való társkeresőkön már kiélted magad és inkább a tindert nyomod.


     

Annak is van meleg társkeresője, nem?


     

Amúgy akkora idióta vagyok. Simán kimagyarázhattam volna magam, hogy nem tudtam, hogy ez meleg társkereső. Vagy nem válaszolok és később dobok egy üzit messengeren, hogy visszaéltek a képeimmel, ne dőlj be nekik Laughing Most már mindegy Laughing


     

Ezek szerint mégis csak van olyan, hogy melegradar? mindig érdekelt! Very Happy


     

Édes vagy. Legalább egy támogatóm már van a családban! Very Happy


     

Ez igazán ismerős... a ragasztókérdés meg aztán főleg. Lelépni egy nárcisztikus mellől olyan, mintha egy öntudatra ébredt robot lennél, aki keresi önmagát.


     

Na, de tegyük félre ezt az önsajnáltatószarságot. Ezen a platformon keresed a ragasztódat, vagy csak elütöd az idődet?Jézusom baszki, mikor találkoztunk mi utoljára?! Esther nekem mindig is Esther marad Very Happy már ő is is megszokta. Szerintem már nem is tudnám anyának szólítani.


   

 

 

   

     
Message

   

 





mind álarcot viselünk
Gianna Selassie
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Just another wtf situation in life D7c38555e12da8fcf8f33f41c2e097fd17af6cf0
Just another wtf situation in life Tumblr_inline_obdoefbEhs1rfmocr_250
★ kor ★ :
30
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Just another wtf situation in life Tumblr_inline_obdodvsSd11rfmocr_250
★ idézet ★ :
You played me like nobody, when you were everything for me...
★ foglalkozás ★ :
Önvédelem oktató, főképp gyerekeknek
★ play by ★ :
Antonia Thomas
★ hozzászólások száma ★ :
26
★ :
Just another wtf situation in life Tumblr_inline_obdof6a92Y1rfmocr_250
TémanyitásRe: Just another wtf situation in life
Just another wtf situation in life EmptySzer. Feb. 28 2024, 13:43


Társkereső chat - leszbi részleg
G.







Halihali Very Happy Annyira azért nem bakker XD

Értékelem, hogy nem számítottál rám egy ilyen társkereső felületen, de annyira egyenesbe még nem hoztam magam Just another wtf situation in life 3673325056

Hát amúgy jah, meglepő, bááár most ellőhetném a nagy menőző szövegemet, hogy hááát egy picit mintha éreztem volna rajtad, hogy... De szal, jah, igazából megleptél.  Just another wtf situation in life 3719483937

Szerintem marhajól teszed baby, full büszke vagyok rád! Just another wtf situation in life 2624752903

Hmm, próbálom ragasztóval összeilleszteni életem összetört darabkáit. Deee, a jó hír, hogy már minden darabkát megtaláltam, csak egy kurva tartós ragasztó kellene. Szóval... asszem egész jól vagyok. Vagy mi... Ide pedig már tök régóta ragisztráltam, aztán időnként többet, máskor kevesebbet lógok fent.

Ne nézz bunkónak plíz, de még mindig egy kicsit ledermedek, hogy Esthernek hívod Just another wtf situation in life 1556694851 Pedig azért ismerlek már jó régóta.


BEE





"There is a storm you are starting now. I'm a wanderess, a one night stand. Don't belong to no city, don't belong to no man. I'm the violence in the pouring rain I'm a hurricane"

Gianna Selassie imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Reagan Moore
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Just another wtf situation in life 69409568709ab94451813e909d103f244bba5553
Just another wtf situation in life 5862c89e2f294eee6be22f2a048397d33e2ad59c
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
If I can still breathe
I'M FUCKING FINE
★ családi állapot ★ :
Forever alone
BUT NEVER SAY NEVER U KNOW
Just another wtf situation in life 7b8d2c12362d66e8493434a3ce33086652af9aa2
Now you're getting it close
Almost love, almost love!
But it could be love!?
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I whisper what the fuck
to myself almost fifty times a day

Just another wtf situation in life 6f77e1b515ec8c0bf766ead2a407f408e8a0c19f
★ foglalkozás ★ :
Barmaid
★ play by ★ :
Zoe Kravitz
★ szükségem van rád ★ :
Not the most hardworking people of
WOODHAVEN HOUSE
★ hozzászólások száma ★ :
203
★ :
Just another wtf situation in life 252bbf5e98daa03ae39959c36ef9322a7e141bcb
TémanyitásRe: Just another wtf situation in life
Just another wtf situation in life EmptySzer. Feb. 28 2024, 13:24




WWT
11:00 PM

 

   
2

   


   
Rea

   

 

 

   

     

Bakker...


     

Haliii kuzin! Very Happy


     

azt hittem ennél azért egy kicsit tovább fogok tudni titkolózni a szűk család előtt.. LOL


     

Mondjuk azt, még új vagyok erre. Meglepő, mi? Laughing


     

Egy kicsit kíváncsiskodok. Vagy inkább kalandozgatok. Nem tudom melyik a jobb kifejezés rá.


     

De ez kibaszott cink Laughing


     

És amúgy te hogy vagy? Laughing ha már így egymásba botlottunk Laughing Esthernek egy szót se erről! Laughing


   

 

 

   

     
Message

   

 





Reagan Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gianna Selassie
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Just another wtf situation in life D7c38555e12da8fcf8f33f41c2e097fd17af6cf0
Just another wtf situation in life Tumblr_inline_obdoefbEhs1rfmocr_250
★ kor ★ :
30
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Just another wtf situation in life Tumblr_inline_obdodvsSd11rfmocr_250
★ idézet ★ :
You played me like nobody, when you were everything for me...
★ foglalkozás ★ :
Önvédelem oktató, főképp gyerekeknek
★ play by ★ :
Antonia Thomas
★ hozzászólások száma ★ :
26
★ :
Just another wtf situation in life Tumblr_inline_obdof6a92Y1rfmocr_250
TémanyitásJust another wtf situation in life
Just another wtf situation in life EmptyKedd Feb. 13 2024, 10:41


Társkereső chat - leszbi részleg
G.







Öööö

Szia???

Te itt?  :???:    


BEE





"There is a storm you are starting now. I'm a wanderess, a one night stand. Don't belong to no city, don't belong to no man. I'm the violence in the pouring rain I'm a hurricane"

Gianna Selassie imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Reagan Moore
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Just another wtf situation in life 69409568709ab94451813e909d103f244bba5553
Just another wtf situation in life 5862c89e2f294eee6be22f2a048397d33e2ad59c
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
If I can still breathe
I'M FUCKING FINE
★ családi állapot ★ :
Forever alone
BUT NEVER SAY NEVER U KNOW
Just another wtf situation in life 7b8d2c12362d66e8493434a3ce33086652af9aa2
Now you're getting it close
Almost love, almost love!
But it could be love!?
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I whisper what the fuck
to myself almost fifty times a day

Just another wtf situation in life 6f77e1b515ec8c0bf766ead2a407f408e8a0c19f
★ foglalkozás ★ :
Barmaid
★ play by ★ :
Zoe Kravitz
★ szükségem van rád ★ :
Not the most hardworking people of
WOODHAVEN HOUSE
★ hozzászólások száma ★ :
203
★ :
Just another wtf situation in life 252bbf5e98daa03ae39959c36ef9322a7e141bcb
TémanyitásRe: Just another wtf situation in life
Just another wtf situation in life Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Just another wtf situation in life
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» What is this situation?
» Official situation - Ben & Cher
» win-win situation? // Kaia && Maxim
» A tight situation - Josh & Desiree
» in a strange situation with a stranger - Lorenzo & Luana

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: A technika csodái :: Telefon, sms, chat-
Ugrás: